Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) mumk1 válasza Meggyi001 (#19949) üzenetére


mumk1
addikt

Sajnos nincsenek jó tapasztalataim e téren. Még ha térerőben, wifi jel erősségben látszólag nincs is nagy differencia, fogyasztásban megmutatkozik, hogy küzd a szerkezet az árnyékolással. Volt már egy pár szál csiszolt hátlap próbálkozásom. Aztán lehet hogy ez működne, ki tudja. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19952) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Egy szo mint szaz, regota szemezek azzal a tokkal, szoval valamelyikotok mostmar szanja ra magat es vegye meg, hogy megmondja a tutit arnyekol-e vagy sem :)) :))

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19953) Saccco válasza Danny365 (#19950) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tessék itt van.

Fele társaság oltja, de van aki azt írja, hogy nincs gondja a jellel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19954) gusthy válasza RomiJosy (#19940) üzenetére


gusthy
veterán

...és egyebekben is csak alig jobb.

(#19955) mumk1 válasza Cathulhu (#19952) üzenetére


mumk1
addikt

Lásd kivel van dolgod, bevállaltam egy silver-t. Szállítással 47.98$ a vége. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19956) pestibenji


pestibenji
senior tag

a G2 exposed működik 4.4.2 KitKat romok alatt?

(#19957) jilian válasza mumk1 (#19955) üzenetére


jilian
addikt

Nekem van kettő eladó a régi telefonomra.....
Nem fogod megbánni. :N

(#19958) mumk1 válasza jilian (#19957) üzenetére


mumk1
addikt

A Mi2-re? Arra nekem is van. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19959) aszamóca válasza mumk1 (#19955) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Almásító tok.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#19960) Danny365 válasza pestibenji (#19956) üzenetére


Danny365
őstag

Működik, ha nem váltasz át ART-ra.

(#19961) jilian válasza mumk1 (#19958) üzenetére


jilian
addikt

De. :DDD
Kár, hogy az MI3 olyan csúnya lett, tuti maradtam volna a márkánál. :((

(#19962) Damage401


Damage401
senior tag

Ez azért nem semmi Galaxy S5 a telenornál hamarosan. Most jelentették be. :)

Szerintetek a héten már jön az EUs 4.4 Kittikatt?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#19963) Cathulhu válasza mumk1 (#19955) üzenetére


Cathulhu
addikt

Vendegem vagy par sorre, ha az elet ugy hozza :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19964) icecave válasza Damage401 (#19962) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért, bejelentés estéjén kint volt a T-nél is, hogy kapható lesz... bár számomra tökmindegy, nincs nagyon érv mellette, a G2-t nem adnám ezért.

[ Szerkesztve ]

(#19965) Danny365 válasza Damage401 (#19962) üzenetére


Danny365
őstag

Eddig a francia SFR adta meg a legközelebbi időpontot, március 3-át. Szerintem azelőtt nem jön KK D802-re.

(#19966) rankesz válasza mumk1 (#19955) üzenetére


rankesz
veterán

Én ha megvan feltennék valami progit ami számadattal mutatja a wifi illetve a telefon hálózat erősségét, asszem ng használta annó a "budi teszt" - nél, a neve most nem ugrik be. :D

(#19967) gusthy válasza Damage401 (#19962) üzenetére


gusthy
veterán

Nem rossz a specifikációja az S5nek,de annyival nem erősebb, az aksija konkrétan gyengébb, a kijelzője meg leheletnyivel kisebb, mint a G2nek.
Egyetlen előnye van, az, hogy eleve 4.4ről indul, tehát lesz rá lime pie, de az még nagyon messze van, és különben se hiszem, hogy ez a verzió dolog valóban olyan sokat számít, a p.nisznövelésen kívül.

(#19968) vadászcsiga válasza gusthy (#19967) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Knox nem hátrány?

(#19969) gusthy válasza vadászcsiga (#19968) üzenetére


gusthy
veterán

Mármint az, hogy nekünk nincs? De, hátrány elvileg. Bár én még egyetlen S4 felhasználót se láttam, aki használja. De persze feltehetően van olyan, aki igen, fogalmam sincs.
De valószínűleg azt a felárat, amennyivel drágább, nem éri meg. (vicces, hogy az s4 is drágább, mint a g2. Persze egy piaci kihívó mindig olcsóbb, mint a piacvezető.)

Amúgy alapból nem lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

(#19970) Cathulhu


Cathulhu
addikt

ilyet ne vegyetek! (meg mielott valaki az izlesembe kotne bele, olcso es remelhetoleg szep hatlapfolia alternativakent tekintettem ra :D)
Habar a vagasok nagyon pontosnak tunnek, sajnos nem illeszkednek tul szepen, igy feheret csak feherre, feketet csak feketere ajanlott tenni, kulonben atlatszik a szeleknel/sarkoknal. Nekem feher van, sajnos az meg at is latszott, az LG logo siman kiveheto volt alatta, valoszinuleg mondjuk feketevel ez nem gond. Szepen feltenni viszont kinszenvedes. Mondjuk nem draga, tapintasra egesz kellemes es feketevel elofordulhat, hogy meg mutatos is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19971) vadászcsiga válasza gusthy (#19969) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, az hogy s5-ben van méghozzá valami újabb generációs. Emiatt nem lehet rootolni nem? Vagy rosszul tudom?

(#19972) gusthy válasza vadászcsiga (#19971) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, azt nem tudom, alapból nem lesz rajta, csak a vállalati verzión.

(#19973) apaszka válasza vadászcsiga (#19971) üzenetére


apaszka
veterán

[link]

Jól tudod.
Jó nagy szívás ROM -olóknak.

Persze a samu azért csinálta meg, hogy üzleti célok/ügyfelek biztonságban legyenek. De úgy lett volna korrekt, ha akarom felrakom, vagy olyan verziót veszek.

Benn választható opció! Note, és S3 LTE -től adják ingyen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19974) gusthy válasza apaszka (#19973) üzenetére


gusthy
veterán

Lásd eggyel feljebb, az S5ben épp úgy lesz, ahogy óhajtottad :)

(#19975) kali válasza gusthy (#19974) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül...
nem mindegy, hogy csak a knox alkalmazás (telepítése) választható, vagy az alapoké is; korlátozott bootloader, knox számlálók...stb.

apaszka; a linkelt cikk elég sok téves infót tartalmaz, amik azóta már tisztázódtak.

[ Szerkesztve ]

(#19976) Danny365


Danny365
őstag

Ha minden igaz, 4k (2160p) videórögzités megy 4.4.2 KitKaten xdabbeb kamera modjával. :U
120 fps-ről még nem jött info.

[ Szerkesztve ]

(#19977) Danny365 válasza Danny365 (#19976) üzenetére


Danny365
őstag

Úgy tűnik a 120fps is működik - igaz, nem nativ 720p, hanem "csak" egy felskálázott 480p, de szerintem igy is király. (és mint megtudtam, az i5s is hasonló módon működik) :)

És bocs a dupláért, egy kicsit kifutottam már a szerk. időből, de azért gondoltam megosztom az örömöm azokkal, akik esetleg nem bújják az xda-t.

(#19978) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

nem igazan tudott ujat felmutatni a samsung, mintha hanyatlananak a noteon kivul.

(#19979) akooos válasza Danny365 (#19977) üzenetére


akooos
veterán

Lesz valódi 120 FPS, mint a jó öreg KU990 Viewtyban? Istenem mennyit szórakoztam azzal :C :C

Ez nagyn jó hír, kösz!

(#19980) apaszka válasza kali (#19975) üzenetére


apaszka
veterán

Ennek örülök.
Én meg azért nem vettem S4 et! Nagyrészük miket árultak, már ugrott számlálót tartalmazott.
Én tavaj év végén léptem a samuéktól, és akkor nagy volt a riadalom a fórumokon.
Készített valaki egy megoldást a ROOT -ra, aztán mégis ugrott a számláló, és a gari.

Na de nem offolok tovább.
Köszönöm a friss infót, tehát már nem muszály knoxal venni a telefont sem.
Ez jó

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19981) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

S5 vitathatatlan előnye a bővíthetőség. Tudom,nem hiányzik annyira,de sokunknak van nagy mem kártyája amin rajta van a sok megszokott dolog.
Aksija gyengébb!!

(#19982) f(x)=exp(x) válasza apaszka (#19980) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én tavaj év végén léptem a samuéktól, és akkor nagy volt a riadalom a fórumokon.
🔤tavaly
Nem kötekedni akarok.

(#19983) rankesz válasza Danny365 (#19977) üzenetére


rankesz
veterán

Már csak egy AOSP alatt működő Port kell és teljes lesz a boldogságom! Vagy esetleg már van ilyen?

(#19984) xxxyyyzzz111


xxxyyyzzz111
tag

Nem gáz srácok, h. nem reagáltatok a kérdésemre, h. mik a hibák, bugok a telóval! Más fórumon segítőkészek legalább az emberek!
:U

(#19985) akooos válasza xxxyyyzzz111 (#19984) üzenetére


akooos
veterán

Nem gáz, hogy van egy összefoglaló amiben le van írva, sőt az sem gáz, hogy van egy keresés funkció a fórumban. Tudod, te vagy a 47. ember aki ugyanezt a kérdést teszi fel :U :K

De, hogy lásd, itt is van segítőkészség tessék:
Recsegő hátlap:
A hátlapon a gombok környékén, egyes daraboknál recsegő, huppogó hangot adhat ki a telefon, nyomkodásra, tekergetésre. Funkcióját ettől még a telefon teljes mértékben betölti, de egyesek számára zavaró lehet. Mivel a mindennapi használatot nem befolyásolja, így a szolgáltató és az LG szerviz csak javítja, nem cseréli a készüléket.
- Nem működő ébresztés:
Egy-két embernél jelentkezett a probléma, hogy nem ébresztett a telefon, vagy éppen beragadt a szundi funkció. Ha a használat során te is észreveszed ezt a problémát, egyszerűen cseréld le az Ébresztő alkalmazást, pl. erre.
- Nem csatlakozik a mobilnetre:
Gyakori a 10a-s szofverrel ellátott készülékeknél, hogy hosszabb Wifihasználat után, nem lehet mobilnethez csatlakozni, csak a telefon újraindítása vagy repülőmódba váltása után. A megoldás a 10e-s szoftver, amiben már javították ezt a hibát.
- Sikertelen a hivatalos szoftverfrissítés:
Ez abban az esetben fordulhat elő, ha ROOT-olt vagy TWRP-vel vagy akár mindkettővel felvértezett rendszert használunk. LG PC suite, LG Mobile Support Tool vagy OTA-ról érkező frissítést, TILOS ROOT-olt, TWRP-vel vagy mindkettővel telepített telefonon elvégezni! Ha ilyen rendszert használunk akkor csak a KDZ-s frissítést válasszuk. Ha mégis megpróbáljuk, és letéglázzuk a telefont, akkor az egyik megoldás az a lejjebb található KDZ-s frisítés, a másik pedig az XDA-n található.

Ezen kívül talán a kamerát tudnám felsorakoztatni, hogy sötétben akadozik a videófelvétel és a fókuszálás is. Múltkor volt egy probléma, miszerint a diktafon használhatatlan benne. Telefonáláskor a zajszűrés gondot okoz. Ennyi a hiba, bug vele.

[ Szerkesztve ]

(#19986) premete válasza xxxyyyzzz111 (#19984) üzenetére


premete
veterán

Talán azért, mert nem nagyon vannak. :)
Mondjuk nálam havonta egyszer-kétszer nem veszi fel a hívást, automatikusan ha a fülemhez teszem, meg kell nyomnom a zöld gombot.
A másik, hogy 3G/4G adatkapcsolat esetén nem bírja ki az akku 1 hétig, csak 3-4 napig.
Állítólag a hátlap recseg sokaknál, de ezt nem tudom megerősíteni, nálam nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19987) H1N1 válasza akooos (#19985) üzenetére


H1N1
aktív tag

147. :Y

(#19988) torreador22


torreador22
aktív tag

Na ja a bövithetöség meg a 2év garancia !

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#19989) jilian


jilian
addikt

A képernyő bekapcsolásával járó gomb körüli világitás, kikapcsolható?

(#19990) Miksa64 válasza jilian (#19989) üzenetére


Miksa64
tag

Képernyő bekapcsolásnál csak akkor, ha kikapcsolod az értesítő led kapcsolót.
Amúgy a többit a " Rendszer beáll.-->Kijelző-->Értesítési LED-->Hátsó led" alatt tudod kijelölni, hogy miket jelezzen.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#19991) Tybike81


Tybike81
őstag

Garanciás meghibásodás fordult már valakinél elő, vagy volt már valakinek komolyabb problémája a készülékkel hogy szerviz kellett hozzá??

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#19992) pestibenji válasza torreador22 (#19988) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekünk is 2 év gari van a telóra... Csak a tartozékok 1 év.

(#19993) spuros válasza xxxyyyzzz111 (#19984) üzenetére


spuros
őstag

Kb. minden nap 5-en kérdezik meg, hogy "van-e hibája? most akarok venni és nem tudom melyiket válasszam, győzzetek meg!"
Vissza kell olvasni, keresni...

Segítőkészek csak senki nem papagáj...

[ Szerkesztve ]

(#19994) torreador22 válasza pestibenji (#19992) üzenetére


torreador22
aktív tag

Ja igen ha szolgáltatónál veszed csak akkor amúgy gyári függetlenre 1 év!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#19995) migabi24 válasza Tybike81 (#19991) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kijelzőhibák fordultak elő

(#19996) TomPack


TomPack
őstag

Vannak hibái, de jobb vétel most nincs a piacon. Telefon helyett meg megteszi. :D

(#19997) premete válasza spuros (#19993) üzenetére


premete
veterán

Olvasni lusták, ráadásul sokaknak olvasási és szövegértési nehézségei vannak. Akiknek nem, azoknak nagyrésze pedig már a Lajtától nyugatra nyomatja. :) :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#19998) jilian válasza Miksa64 (#19990) üzenetére


jilian
addikt

Hát igazán oda tehették volna azt a bekapcsolási opciót is. :(((

(#19999) Miksa64 válasza jilian (#19998) üzenetére


Miksa64
tag

Hát igen! :))

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#20000) Sabika


Sabika
tag

20000 yeaaaaaa!!
Különben én flex romot használok pár xposed modullal és tökéletes.
Már most sajnálom ha fell kell raknom a KitKat-et! :(
Megint újból belakni.
Hátsó led csak fehér színű ugye?
Egy kérdés:
Ha a teló rootolva van és van rajta twrcp vagy mi sry ha nem jól írtam.
Na szóval attól még a kdz frissítés akadálytalnul felmegy?Gondolom előtte kell egy hard reset.

Sabján László

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.