Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) Diamond500 válasza Koktail (#18296) üzenetére


Diamond500
senior tag

Tudtommal nálunk nincs forgalomba a 32-es verzió, ezért gyári garisat nem fogsz kapni

(#18302) Bandus99 válasza TomPack (#18300) üzenetére


Bandus99
őstag

Engem ugyan nem nagyon izgat a fogyasztas, de ha visszakeresel joparszor volt szo rola.
Ha jol emlekszem, akkor kb az lett a vege, hogy jo a gyari, csak van akinek nem tetszik a kinezete.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18303) icecave válasza Bandus99 (#18302) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont akkor is téma volt, mikor én új voltam, és tisztám emlékszem, hogy többen is mondták, hogy átálltak másra, mert bár a chrome nagyon jó, jobban eszi az akksit, mint más. Én végül maradtam mégis, de csak azért, mert nem böngészek annyit, így nem számít a fogyasztása.

(#18304) Bandus99 válasza icecave (#18303) üzenetére


Bandus99
őstag

A biztonsagi mentes visszaallitasaval kapcsolatban nem tudsz vmit mondani?
Elkezdte es itt van 5%-on.
Nem tudom mit kellene most tennem zarjam be a PC suite programot? De felek teglasitom vele a telot, de kellene a visszaallitas is. Nameg a telefont is kellene hasznalni :(
Fene egye meg tudtam nem kellene nekikezdeni a frissitesnek :(

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18305) Gyula88


Gyula88
tag

Valaki tudna lokni egy linket Nillkin magneses tokrol? Olyan emberketol kerem akinek mar van es bevallt...minden mukodik flottul :-)

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#18306) icecave válasza Bandus99 (#18304) üzenetére


icecave
nagyúr

Volt Hard reset előtte, hogy elkezdted a folyamatot? Valamint akkor semmi TWRP, ilyesmi nincs fent, esetleg egy backuppal, amit cisnáltál recovery-ben? Mert ha igen, nem gond, megszakítod, újraindítod, aztán recoveryből backup-ot visszateszed (vagy csak sima reboot, felmásolod a backupot, amit előtte csináltál és újra reboot után visszateszed).

(#18307) Bandus99 válasza icecave (#18306) üzenetére


Bandus99
őstag

Pc suite progival csinaltam egy teljes biztonsagi mentest.
csinaltam egy hard resetet
lecsereltem a T-s 10A szoftot Hungary 10e-re
csinaltam egy hard resetet
beallitottam a gmail fiokot
Vissza akartam allitani a mentest Pc suite progival, de itt porog lassan 2 oraja 5%on.

Ennyi a tortenet

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18308) icecave válasza Bandus99 (#18307) üzenetére


icecave
nagyúr

Jaa... hát ha a programokról, meg stb-ről tolja a bizt. mentést, nem az alap szoftverről, akkor nagy gond nem lehet, ha megszakítod. Utána újra lehet törölni (HR) és megint megpróbálni. Ez persze csak az én gondolatom, de ilyen esetben én megszakítanám, persze, lehet, hogy beszívnám, szóval adok egy tanácsot, amivel semmire sem mész: Tégy belátásod szerint! :D

(#18309) noxon


noxon
őstag

Amúgy ez az aksi dolog, hogy megy 2 napig és alig merűl ez addig szép és jó amíg nem használom a telót, de ha hangsouton beszélgetek, facebook vagy a playt nyúzom stb rögtön mélyzuhanásban merűl addig... ezzel kéne valamit kezdeni a gyártóknak, fejlesztőknek...

másik: valaki el tudja nekem mondani, hogy a mobilnetnél mikor és miért van pl E vagy H betű és mikor 3G és, hogy a H lassabb? Mert nekem mostanában mindig csak H jel van

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#18310) Bandus99 válasza icecave (#18308) üzenetére


Bandus99
őstag

No lehuztam ujrainditottam
megint be kellet allitani mindent mint HR utan, most megint probalom visszaallitani, de mar 20%nal tart szoval biztato a helyzet.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18311) Mantin válasza Bandus99 (#18307) üzenetére


Mantin
aktív tag

Lg pc suite ritka nagy szemét ;)
Amikor 10e re frissítettem felajánlotta hogy csinál előtte bizt. Mentést de nem volt rá képes..
Mentés nélkul frissítettem semmi HR és tökéletesen működik a telefon :D

Noxon: gyorsaság szerinti sorrend: E<3G<H ;)

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#18312) icecave válasza noxon (#18309) üzenetére


icecave
nagyúr

[link]

Attól függ, milyen lefedettség van ott, ahol épp vagy. Valamint bár a HSDPA elviekben gyorsabb, mint a 3G, van átfedés, tehát simán lehet, hogy a 3G hozza a nagyobb sebességet, mert a HSPDA lefedettség hozzá képest nem elég jó. Én olyan helyen lakom pl. ahol a 3G és 4G lefedettség is nagyon jó, mégis sebességbeli különbség alig van.

(#18313) Bandus99 válasza Mantin (#18311) üzenetére


Bandus99
őstag

Hat nem tudom.
Ahany amber annyifelet mond es en innen a monitor mogul nem vagyok kepes eldonteni ki az aki ert is hozza, vagy csak mond vmit amit jonak gondol.
Van aki szerint kotelezo a HR, van aki szerint nem. Namost kinek van igaza? En nem tudom eldonteni, nem ertek hozza, ezert vagyok itt a forumon, segitsegert.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18314) dsg012 válasza noxon (#18309) üzenetére


dsg012
csendes tag

LTE után a H a leggyorsabb a többi mind lassabb de ha csak pl. böngészel nem nagyon veszed észre a különbséget kivéve ha csak E (Edge) kapcsolatod van.

(#18315) Mantin válasza Bandus99 (#18313) üzenetére


Mantin
aktív tag

Mondjuk az már alapból érdekes hogy a telefon nem is észleli magától az új szoftververziókat :N

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#18316) rzoli válasza Gyula88 (#18305) üzenetére


rzoli
senior tag

Szia

Én ezt vettem, jól működik. Azóta 2x sikeresen el is ejtettem, de szerencsére semmi baja se a telefonnak, se a toknak.

ebay

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#18317) noxon válasza rzoli (#18316) üzenetére


noxon
őstag

Értem, akkor minden ok :) köszi a magyarázatokat :R

We live in a simulated world...

(#18318) Gyula88 válasza rzoli (#18316) üzenetére


Gyula88
tag

Mennyi ido alatt jott le neked? mert latom febr 24 - marc 14 kozotti idoszakot ad meg ami eleg nagy...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#18319) rzoli válasza Gyula88 (#18318) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha jól emlékszem 12 nap volt.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#18320) Koktail válasza Diamond500 (#18301) üzenetére


Koktail
tag

Aha, értem... akkor ezért nem is találtam még ilyet!!! :DDD
Szomorú vagyok, pedig azt hittem van, akkor marad a bolti garis, csak ki kell találni melyik boltból, ami persze nem egyszerű!!! :-/

Köszi!

Üdv.:

Koktail

(#18321) pestibenji válasza TomPack (#18300) üzenetére


pestibenji
senior tag

A Chrome fogyaszt a legtöbbet, a gyári a legkevesebbet. A gyári a leggyorsabb is, de próbáld ki a Dolphint, nem fogsz csalódni. Dolphin majdnem olyan gyors, mint a gyári és ugyanannyit eszik, plusz van egy csomó hasznos funkciója és gyönyörű. A Chrome-ot tényleg érdemes elfelejteni, mert telefonra szar.

(#18322) Bandus99 válasza Mantin (#18315) üzenetére


Bandus99
őstag

Nincs ebben semmi meglepo.

Alapban, mivel T-s telefon, nincs is hozza uj szoft verzio. Tehat mit kellene neki eszlelnie?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#18323) Koktail válasza Diamond500 (#18301) üzenetére


Koktail
tag

Most kaptam az egyik bolttól az információt, hogy létezik gyári garanciás 32Gb-os változat, csak jelenleg nincs! Van remény! :DD

Üdv.:

Koktail

(#18324) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Vírusirtót (ingyenes Avast) és Clean Master nevű takarító programot érdemes tenni a telóra? Az Avast mivel mindig fut, így gondolom meríti az akkut, ezért ha fölösleges, akkor nem teszem inkább fel.

[ Szerkesztve ]

(#18325) TomPack válasza pestibenji (#18321) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem nem jön be a Dolphin. Esetleg Maxthon... De akkor marad a gyári böngető. Nexus-on nekem ez fájóan hiányzott, az alap browser miatt muszáj volt romolni. Köszi!

(#18326) encoder válasza apaszka (#18173) üzenetére


encoder
tag

Nahh nekifutottam újra! :) Miután egy rakás propellerads exe-t feldobáló Download gombból sikerült kiszűrnöm a valódi Download gombot (persze, hogy mindig a legkisebb a nyerő!) :DDD , feltelepítettem a legújabb modot (v1.5.0) és ezzel egyelőre minden oké. :C A quiet verziót raktam fel, mert abban némítható a kamerahang is... ;)

Kipróbáltam azt is, amit te linkeltél, de az nálam (stock 10e) kinyírta a camera appot, ezért akinek szintén gyári romja van, annak inkább a téma összefoglalóban is szereplő mod telepítését ajánlom: Downloads :K

[ Szerkesztve ]

(#18327) sirály69 válasza Koktail (#18228) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem az arany/pezsgő verzió van már 2 hete...

Szerver Hosting Debrecenben

(#18328) manokaki válasza TomPack (#18325) üzenetére


manokaki
őstag

A googlePlay-ről letölthető már ingyen a gyári Android böngésző + a flah player is hozzá !!!

(#18329) Sógi


Sógi
addikt

Valaki linkelte itt ezt a tokot, rendeltem belőle egy sárgát, nagyon minőségi koreai gyártmány, csak ajánlani tudom, ha valaki extrább minőséget szeretne:

(#18330) Koktail válasza sirály69 (#18327) üzenetére


Koktail
tag

Oh! :DD És milyen? Képet nem tudnál feldobni majd róla?
Hol vetted? (bontatlan csomagolású volt és európai verzió minden gyári tartozékkal?)
Első 2 hetes tapasztalatok?

Köszi!

Üdv.:

Koktail

(#18331) Koktail válasza Koktail (#18330) üzenetére


Koktail
tag

Én mindenképpen olyan helyről akarok venni ahol bontatlan a doboz, előttem vágják el a ragasztást, legjobb lenne ha gyári garanciás lenne, mert szinte összes boltról olvasni rossz tapasztalatokat, kérdés igazak e, ja meg persze az se lenne baj ha független 1 éves 4S-m is beszámítanák!
Más kívánságom nincs! :DDD Ha valaki tud ilyen boltot szóljon! :))

Üdv.:

Koktail

(#18332) spuros válasza Sógi (#18329) üzenetére


spuros
őstag

Nem jó a link.. :)

(#18333) Sógi válasza spuros (#18332) üzenetére


Sógi
addikt

Na még egyszer :)

[ Szerkesztve ]

(#18334) salvadorE51


salvadorE51
tag

Pár hete vettem a "kis" G2-met (P970 Blackről váltottam). Összesen két apróság van, amiben kérném a segítségeteket:
- A gyári, T-Mobile-os 10a ROM van rajta. Ha frissítem a legújabb 10f-re megszűnik a natív youtube "mikro szaggatás"? A Viral nem az igazi...
- Ha bekapcsolom az álmodozás módot (töltés közben kirak a képernyőre ezt-azt), és óra kijelzésre állítom, akkor az aktuális idő alatt, a dátum helyett ez jelenik meg: HHHH ÉÉÉ NN. Mit lehet ezzel kezdeni? Pedig esküszöm be van állítva a dátum :D
Előre is köszi! :)

Hungarian Fanatec Fanatics facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/hungarianfanatecfanatics

(#18335) Azharel válasza salvadorE51 (#18334) üzenetére


Azharel
aktív tag

nálam a youtube még mindig akadozik, v10f alatt.

(#18336) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

kicsit off.
Hogy tudom az akciós appokat a google play-en követni vagy megnézni az összeset?
Vagy egy oldalra rendezni őket.

Sabján László

(#18337) szabyka95


szabyka95
őstag

b.ssza meg !! fekete,szurke folt jelent meg a kijelzomon,, vihetem vissza gariztatni.. most derul ki milyen egy GSM bolt
T-Mobileos animacioval jott a telo, amikor bekapcsoltam.. a nemet t mobileos 10A t rakjam vissza kdz vel ??
az uveg foliat levegyem a telorol, vagy ugy vigyem ?

(#18338) Apaxp


Apaxp
senior tag

Lehet hogy csúszni fog a kit-kat erre a telóra?
Csak mert el kell adni ezt az újat?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#18339) Mantin válasza Bandus99 (#18322) üzenetére


Mantin
aktív tag

Telenoros, és 10b volt rajta, a 10e-t azért feldobhatta volna amikor rányomok a szoft frissítés keresésre a telefonon :D

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#18340) icecave válasza Sabika (#18336) üzenetére


icecave
nagyúr

Én ezzel követem: AppSales

Mutatja sorban, mi akciós, illetve lehet listát csinálni, akkor külön szól. Jó kis app. Sőt, megnézed a videót róla, lehet play böngészés közben hozzáadni a programhoz, hogy mit figyeljen, nem kell külön megnyitni.

(#18341) szabyka95 válasza szabyka95 (#18337) üzenetére


szabyka95
őstag

felpattintottam az uveg kijelzovedot, visszaraktam, a folt eltunt
most nem tudom mi van..
a kijelzovedo a hibas, vagy a kijelzo defektes??

(#18342) Sabika válasza szabyka95 (#18341) üzenetére


Sabika
tag

Hol volt az elszíneződés?
Nem lehet hogy a melegedéstől színeződött el mert az üveg fólia nem engedi át a hőt eléggé?
Vagy a hőtől melegedett el a fólia?!
Szerintem ha a kijelző lenne akkor nem tűnt volna el az elszíneződés!

Sabján László

(#18343) szabyka95 válasza Sabika (#18342) üzenetére


szabyka95
őstag

jobb also sarokban
ott melegszik a legkevesbe, hisz nem ott van a proci

(#18344) Sabika válasza szabyka95 (#18343) üzenetére


Sabika
tag

Akkor marad a fólia!

Sabján László

(#18345) Sragi válasza szabyka95 (#18341) üzenetére


Sragi
őstag

Szerintem a védő kavart be.Lehet valami olajos folt okozta az elszínezodest.

(#18346) szabyka95 válasza Sragi (#18345) üzenetére


szabyka95
őstag

fakk ..
ha kijelzo hiba lenne, akkor nem tunt volna el magatol, ugy-e ?

(#18347) Sragi válasza szabyka95 (#18346) üzenetére


Sragi
őstag

Jaja kosz lesz méghozzá zsíros,olajos.

(#18348) szabyka95 válasza Sragi (#18347) üzenetére


szabyka95
őstag

akkor, hogy hogy neha eltunik, neha pedig latszik ?
altalaban hoingadozasra erzekeny

[ Szerkesztve ]

(#18349) Gaberking válasza szabyka95 (#18346) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ha a kijelző lenne a hibás, a folt most is ott lenne!

(#18350) szabyka95 válasza Gaberking (#18349) üzenetére


szabyka95
őstag

ha tulmelegedes miatt lett volna a folt, akkor maradando kart okozott volna, ami lathato lenne, nem ?
display testerben megneztem, minden szint minimum s maximum fenyeron is, semmi abnormalis most
touchscreen is mukodik ott

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.