Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) pestibenji


pestibenji
senior tag

Milyen 4.4.2 romot ajánlotok? Azokban amúgy jó a kamera?

(#19902) Looserke


Looserke
őstag

egyébként csak nekem fura, hogy hivatalos Kit Kat ide vagy oda a kernel marad 3.4.0 mint most?

[ Szerkesztve ]

(#19903) jilian válasza Looserke (#19902) üzenetére


jilian
addikt

:DDD

a 4.2.2 is csak átírják 4.4.2 -re, és minden marad a régiben.
Sokat nem kell tőle várni.
Majd az xda-n lesznek normális kitkat -ok....

(#19904) gusthy válasza pestibenji (#19901) üzenetére


gusthy
veterán

A Carbont használom, nekem nagyon tetszik. Most már az ART is jó benne, és aaaaaaannyira smooth vele, mint még soha egy telefonom se volt.

(#19905) gusthy válasza Looserke (#19902) üzenetére


gusthy
veterán

A kernel a linux kernel verzió száma, nem kapcsolódik közvetlenül az Android verziószámhoz.
Egy adott verziójú Androidhoz van az ajánlott kernel, de attól eltérő verziúszámú kernellel is működik(működhet).
Ez függ az adott Android változat szállítójától, pl. a Cyanogen mod kicsit újabb Linux kerneleket használ olykor, mint a hivatalos.
A KitKat általában 3.4.x verziójú kerneleken szaladgál manapság, de míg a Cyanogen van, hogy már 3.4.81-nél tart, maga a Google 4.4-et a nexus 7-re 3.1.10-es kernellel adta ki, ami jóval régebbi:

[link]

Kicsit bővebben:

http://androidcommunity.com/aosp-code-commits-hint-at-linux-kernel-3-10-in-the-near-future-20131027/

Ez azt jelenti, hogy lehet, hogy a 4.4-ek alá lesz egyszercsak 3.10-es kernel, de egyelőre 3.4.x van magában az AOSP-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#19906) Koktail válasza Illusion1010 (#19891) üzenetére


Koktail
tag

Köszi a választ! Miért bàntotta a szemed? Nincs benne magyar nyelv, vagy?
Bármilyen romot fel lehet rakni vagy van hivatalos amitől nem veszik el a garancia?

Köszi!

Üdv.:

Koktail

(#19907) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok az AOSPA 4.0+-ba beta 6-ba van mar PIE, es expanded mode, illetve knock on? Valaszokat elore is koszi :R

(#19908) DroiDMester válasza Looserke (#19902) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell izgulni a kernel végett, ha nem teccik a 3.4.0

Használsz majd Dorimanx kernelt

az már jelenleg is jóval előrébb jár a 4.2.2 alatt is!

[ Szerkesztve ]

(#19909) Looserke válasza gusthy (#19905) üzenetére


Looserke
őstag

köszi a részletes magyarázatot, én azt hittem minden Android főverzió mellé új kernel dukál

(#19910) pestibenji válasza gusthy (#19904) üzenetére


pestibenji
senior tag

Köszi, az aksi idő milyen? És milyen bugok vannak?

(#19911) Illusion1010 válasza Koktail (#19906) üzenetére


Illusion1010
senior tag

V10D volt nekem az elérhető legújabb, de már volt V10E is letölthető és én azt akartam rá. Volt benne magyar nyelv. GSM bolti, így a garanciától sokat nem várok, de ha kellene akkor visszateszem azt amit felkínál az IMEI számom alapján. Mobilról vagyok, most nem keresgélem azt a linket, amibe csak beírod az IMEI számod, és kidobja, hogy mi a hivatalos legújabb a telefonodra. Bár azt hiszem az LG support tool is onnan dolgozik.

Na meg is van. Ebben a hozzászólásomban benne van a link a "hivatalos" szoftverhez.

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_19808-19808.html

[ Szerkesztve ]

(#19912) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!A mai nappal én is beléptem a G2 táborba. De rögtön szeretnék segítséget is kérni 2 dologban. Az első hogy nem tudom szinkronizálni a pc suitot a telóval. Alaplapi usb-re dugva illesztő program telepítve.De még sem tudok zenét vagy képet küldeni.A másik kérdésem pedig az lenne, hogy valaki itt linkelt egy listát azokról az alkalmazásokról amiket le lehet tiltani root nélkül. Csak sajnos nem találom. A telefonal amúgy még ismerkedünk. De tetszik nagyon 😄A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#19913) apaszka válasza Mike81 (#19912) üzenetére


apaszka
veterán

Az első oldalon lényillóből van :C

Üdv ,és sok örömed legyen benne :C :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19914) Mike81 válasza apaszka (#19913) üzenetére


Mike81
senior tag

Na ott pont nem néztem.Pedig már egy jó ideje nyomon követem a forumot. Köszi a gyors választ. Remélem egy hosszú barátság kezdete lesz ez 😃

(#19915) jilian


jilian
addikt

A Real Racing 3 csak play kijátszásával megy fel??? :F

(#19916) firemanus82 válasza blt.62 (#19892) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem egyetlen LG készülékem sem adott hangjelzést, a kézbesítési üzenetről. Asszony Samu-ja ad hangjelzést.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19917) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok! Lenne egy sürgős kérdésem hozzátok :D
Kb. 15 perce nem sikerül feléleszteni a telefonom kijelzőjét és nem tudom mit csináljak vele....
2 hetes a telefon eddig semmi baja nem volt, most viszont nem villan fel a kijelző. A telefon egyébként működik, ha hívnak rezeg, az állapotjelző is villog szóval műküdik a dolog csak éppen a kijelző nem kapcsol be. Szerintetek mitől lehet? Hogy tudnám újraindítani, hátha attól rendbe jön? A telefon egyébként úgy érzékeli h ébren van a kijelző, mert ha kettőt nyomok rá majd elhúzom akkor abbahagyja a led a villogást, tehát fel van oldva a kijelző elméletben....

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19918) adamz91


adamz91
tag

A carbon romról, hol van telepítési instrukció? sehol nem találom

(#19919) BloodRay


BloodRay
veterán

Megjött a Nekeda Saffiano tokom Koreából nekem is. Egy hét alatt megjött ingyenes szállítással.
Nyugodtan ajánlom mindenkinek a tokot, teljesen jók a kivágásai is és az anyaga is nagyon kellemes fogásra. Zsebbe rakás sem probléma szerencsére, mert bár nem csúszós az anyaga a zsebhez nem akar tapadni, mint némely ratyibb szilikon tok. Strapabírónak tűnik, de mégsem lett tőle bumszli a telefon.
Pár kép róla ha valakit érdekelne(L7 II-vel készültek lámpa mellett):
Elölről
Hátulról
Még egy hátulról

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19920) Danny365 válasza adamz91 (#19918) üzenetére


Danny365
őstag

Pont ugyanúgy kell telepiteni, mint a többit.

TWRP > Backup (nem kötelező, de jó ha van) > Factory Reset (én mindent wipeolni szoktam, systemmel együtt, kivéve az internal storage-t, ofkorz) > Install Carbon, utána gapps > Reboot

@balintXD
Ha nyomva tartod a power gombot 8-10 másodpercig, akkor újraindul a telefon (a ledből majd látod, bootnál ugye mindenféle szinben pompázik). Viszont ha igy se lesz képernyőd, akkor vigyázz a nyomkodással, mert ugye itt már kéri a PIN kódod!

[ Szerkesztve ]

(#19921) jooker82 válasza balintXD (#19917) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha hosszan16 mp-ig nyomod a hátsó power gombot,nem indul újra?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19922) adamz91 válasza Danny365 (#19920) üzenetére


adamz91
tag

na igazából ez lett volna fontos,hogy a systemet is kell-e :D
Spidero romnál például nem kell csak factory resetelni. Ki is próbáltam full wipe-al és bootloop.

(#19923) 10-11+


10-11+
csendes tag

sziasztok,
blama lesz a kérdés, tudom. bocsi miatta. de félek, nehogy vmit elrontsak:
kb 2 hónapja vettem a telót, de ma gondoltam először arra, h használjam a fülhallgatót. bedugtam, de nem ment be teljesen. kihúztam, és láttam, h a dugaljban fehér izé(filc, vatta, nemtudommiszerűség) van.
most mit tegyek ezzel?
kivegyem?
hagyjam, h kiessen?
tényleg, nem baj, h ez ott van? kijön? honnan került oda?
tudom, tudom.... :W
előre is KÖSZÖNÖM a segítségeteket!!!!!

(#19924) Danny365 válasza adamz91 (#19922) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem azt mindig ajánlatos, független attól, hogy irják-e vagy sem. Egyszer nekem is volt, hogy azt meghagytam és úgy flasheltem valamit rá, és bár elindult, egy nagy gány lett az egész. Azóta mindig törlöm a systemet is és nem volt problémám.

(#19925) jooker82 válasza 10-11+ (#19923) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem a zsebedből táskádból csúszottt bele? Mindenesetre,egy tűszerűséggel próbáld kiszedni,az nem odavaló. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19926) balintXD válasza jooker82 (#19921) üzenetére


balintXD
tag

De, köszi :D Nem tudom mi baja volt, meg azt sem tudtam, hogy így újra lehet indítani. Köszi :C

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19927) icecave válasza 10-11+ (#19923) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem az bizony a zsebedben lévő zsebkendő, vagy valami másból került oda.... Szedd ki, örülj neki, hogy kijött :D Nekem is néha odakerül valami, hála Istennek, olyan még nem volt, hogy jól be is nyomjam a jack dugóval...

(#19928) jooker82 válasza balintXD (#19926) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehet vmelyik program kötözködött. :)
Nincs mit :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#19929) C4mp3r válasza icecave (#19927) üzenetére


C4mp3r
addikt

nekem a szifonom jack dugojaba implantalta be magat valami letort muanyag es az istennek nem akart kijonni. elvittem az egyik istyle-ba a csaj fel orat szenvedett vele, de kijott. :D es meg ingyen is volt

(#19930) noxon


noxon
őstag

Ha megjön a KITKAT akkor az összefoglalóból a telefon gyári rendszerének visszaállítása, újrhahúzása rész szerint kell majd frissíteni, úgy ahogy ott írja? Elég bonyolúltúl hangzik :) Olyan könnyen elronthatósnak

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#19931) pestibenji


pestibenji
senior tag

Két kérdés:
1. efs mappának mi az elérési útja tehát hogyan mentem le?
2. Ha már van cwm recovery-m hogyan tudok twrp-t felrakni helyette?

(#19932) toto0569 válasza pestibenji (#19931) üzenetére


toto0569
addikt

simán telepíted a zip-et recovery-ből...

(#19933) vadászcsiga válasza C4mp3r (#19929) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is oda ült be amikor még megvolt a szifon egy jó adag papirzsepi. Én bicska hegyével játszottam ki onnan, mas nem volt kéznél :DDD

(#19934) 10-11+


10-11+
csendes tag

jooker82 , icecave:
köszönöm szépen, így fogok tenni.
és akkor még ásom magam mélyebbre :DDD
olyan nincs, h gyárilag ott van vmi kis ilyen "izé", h ne menjen bele a (pl) por?

(#19935) icecave válasza 10-11+ (#19934) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha gyárilag van benne, akkor a tiéd valami limited edition, mert más még nem szólt ilyenről :D

(#19936) Danny365 válasza 10-11+ (#19934) üzenetére


Danny365
őstag

Egyébként miután kiszedted azt a bizonyos valamit és még továbbra sem megy bele teljesen, nyomd meg erősebben, hogy bepattanjon. Első pár alkalommal nehezebben járt ki-be a jack dugó, legalábbis az én esetemben.

(#19937) reflxx válasza BloodRay (#19919) üzenetére


reflxx
aktív tag

Tudnál dobni egy linket pontosan honnan? Ha nem gond :)

(#19938) pestibenji válasza toto0569 (#19932) üzenetére


pestibenji
senior tag

ez nem nagy segítség anélkül, hogy adnál egy linket a telepítendő ziphez ;)

(#19939) BloodRay válasza reflxx (#19937) üzenetére


BloodRay
veterán

Szia!
Innen van: http://www.ebay.com/itm/221281194799?redirect=mobile
Bocs a linkért, de opera miniről írok épp.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19940) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Bemutató a samu galaxi 5-ről.. akku tekintetében még mindíg a g2 a király 😀
https://www.youtube.com/watch?v=OHvJnwi11lA&feature=youtube_gdata_player

(#19941) Koktail válasza Illusion1010 (#19911) üzenetére


Koktail
tag

Ok. Köszönöm szépen a segítséget! :C :R
Csak azért kérdeztem, mert ha flottul működni fog az eredeti rommal akkor nem raknék rá mást, csak ha nagyon nincs más kiút!

Köszi!

Üdv.:
Koktail

(#19942) 10-11+ válasza icecave (#19935) üzenetére


10-11+
csendes tag

:DD
köszi a segítséget, nekiestem a tűvel.
Danny365: úgy gondolom, most egy időre -megint- elment a kedvem a zenehallgatástól -telefonról.
köszönöm mindenkinek! :R

(#19943) adamz91


adamz91
tag

erre valami ötlet? leírás szerint mentem

[ Szerkesztve ]

(#19944) pestibenji válasza pestibenji (#19938) üzenetére


pestibenji
senior tag

már mindegy megoldottam

(#19945) Illusion1010 válasza adamz91 (#19943) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Fel van telepítve az LG support tool? Mert azt hiányolja éppen...

(#19946) Meggyi001

Ezt tök kipróbálnám, csak 40 dollár baxa meg :(( [link]

https://gamergep.hu/

(#19947) snorbi82 válasza Meggyi001 (#19946) üzenetére


snorbi82
senior tag

huu az anyja.. Erre azt mondom, hogy nekem is kell! :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#19948) mumk1 válasza Meggyi001 (#19946) üzenetére


mumk1
addikt

Ha tudnám, hogy nem árnyékolja le a rádiós eszközöket (de le fogja) még meg is rendelném, mert tényleg jól néz ki vele.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#19949) Meggyi001 válasza mumk1 (#19948) üzenetére

Aki nem gagyi szilikon tokokat csinál, hanem ilyen "minőségibbet" , csak leteszteli a gyártó h megy e minden a telefonnal, mükszik e jól, nem árnyékol e, stb, nem? Legalábbis én tesztelném ha gyártó lennék.... asszem..... :)

https://gamergep.hu/

(#19950) Danny365


Danny365
őstag

Most meg nem keresem a topikot, de xda-n olvastam, hogy ez a tok nem igazán árnyékol le semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.