Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) janosgal válasza drmotto (#19448) üzenetére


janosgal
tag

Próbáltam rendszergazdaként és anélkül is. Ugyan az az eredmény.
Youtube-on láttam egy ilyen flashelésről videót. Ahol nekem kiírja az internetproblémát, ott a videó szerint valamiféle programfrissítés kereső kis ablak jelenik meg egy pillanatra, utána jön fel az ország és nyelvválasztós rész. Nem értem nálam mi gondja van a nettel. Esetleg a windows smart screennek köze lehet hozzá?

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#19452) Danny365 válasza Bubukain (#19449) üzenetére


Danny365
őstag

Attól félek, ennyiben kb. ki is fog merülni a különbség a 2 rendszer között.

(#19453) apaszka válasza DroiDMester (#19413) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi a kernel infót!
Flasheltem. Beállítottam ahogy ajánlottad az STweaks-et.

Sajnálattal látom, hogy a hangtuning részt nem portolta bele a készítő. Pedig a samun marha jó volt.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19454) pestibenji


pestibenji
senior tag

Na ez a dorimanx nagyon fasza egyelőre :)
akku időben is
Reggel 6-kor húztam le a töltőről, 1 órát ment a kijelző és most vagyok 89%-on =)

[ Szerkesztve ]

(#19455) Bubukain válasza apaszka (#19453) üzenetére


Bubukain
senior tag

Sajnálattal látom, hogy a hangtuning részt nem portolta bele a készítő

benne van, csak nem az stweaks-el állíthatod
Sound Driver Control (Gain for headphones, mic, speakers) use Faux Sound App.

(#19456) apaszka válasza Bubukain (#19455) üzenetére


apaszka
veterán

Igen ,igen közben megleltem, és fenn is van!
Köszönöm!

Melóban voltam, és telefonról, mobilnettel .

Jó lett.
Még a felvevőt is tesztelem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19457) jilian


jilian
addikt

Kérném olyan emberkék válaszát akik már túl vannak Bloatware fájlok kiiktatásán.
Elég ha annyit ír, hogy Ő már melyik appot tutira tudja, hogy ki lehet szedni

Adott egy 10F-es Fullos STOCK ROM amit recovery-ből lehet telepíteni.
Szeretném ezt nagyon megkopaszítani, tehát minden olyan app-ot kiszedni ami csak "feleslegesen" szívja a telefon életét..

Ha összejön a kiszedhető appok listája, ezt megteszem, és én magam ki is próbálnám.
Ha minden ok, ezt a kipucolt 10F "gyári stock" ROM-ot szívesen meg is osztanám veletek, illetve akár az összefoglalóba is be lehetne rakni.

Így lenne egy állandó "naprakész" friss rendszerünk.

Az utolsó kép az a rendszerindulási appok listája (bootup).
Amiket kijelöltem, én azokat szedném ki.

Értelem szerűen akinek szükséges egy két általam (-unk) kigyomlált app-ra annak mellékelve lenne.

Előre is köszönöm!

(#19458) zola-


zola-
őstag

Adott egy g2. Gyarifuggetlenkent aruljak. Nem tudom, hogy nem e fuggetlenitett szolgaltatos telorol van e szo. Nincs valamilyen kod amivel meg lehetne nezni?

(#19459) stilo18 válasza janosgal (#19451) üzenetére


stilo18
addikt

Ugyan ez volt nálam is laptopon... Fater pc-jén kellett feltennem. Ott simán ment...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19460) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hi!
Custom ROM-ok közül melyiket érdemes feltenni, ha azt szeretném, hogy minél több szabad RAM legyen ?

Játéknál sokszor érezhetően belassul, főleg a GTA SA és Walking Dead alatt látható akadás, így kellene egy rom, ami alatt jobban mennének.

Jelenleg a hivatalos magyar ROM van fent, de ez alatt pl a GTA SA érezhetően lassabb, mint a táblagépemen levő 4.3 alatt...gondolom a Tegra 4 meg nem gyorsabb ennyivel.

(#19461) Cathulhu válasza Darth_Revan (#19460) üzenetére


Cathulhu
addikt

Erdekes amit mondasz, mert en nem nagyon jatszok a telefonnal, de fejlesztek ra, es meglepo modon a tesztkeszulekek kozul messze ez a leglassabb (tesztkeszulekek alatt meg van az ezereves Galaxy S plus, S2, valami myAudio 20e Ft-os alaptablet), szoval fel nem tudom fogni, hogy mi lehet. Antutuba persze hozza a sok pontot, de az meg nem erdekel, mikor a 30 fps is csak kohogve megy neki, mikozben az S2 meg kiakad 60-nal...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19462) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Nem tudom linkelve lett-e már: [link] Egy kis összehasonlító videó, a remélhetőleg hamarosan érkező kitkat-ről. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#19463) GZoli7 válasza Cathulhu (#19461) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én csak Simpsonnal játszok, elég nagy a városom. Ez előtt Note 2-m volt, azelőtt MT6589-es volt.
Eddig ezen az egyen nem akadozik a játék, úgyhogy nekem jó.

(#19464) Darth_Revan válasza Cathulhu (#19461) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az OpenGL teljesítménye bizonyos pontokon 50%-al kevesebb, mint a táblagépemnek. Ennyivel gyengébb lenne az Adreno 330, mint az ULP Geforce ?

(#19465) noxon


noxon
őstag

Találós kérdés: Ha az NFC szolgáltatás le van tiltva titanium backup-al akkor a wakelock decetor, miért mutatja azt, hogy fut és ébren tartja a telót x ideig? Érdekes :F

We live in a simulated world...

(#19466) noxon válasza bakosarpi (#19462) üzenetére


noxon
őstag

Az ilyen reklám kampány filmekben nem lehet bízni, hogy valóban annyival jobb mint mutatja... :(

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#19467) Danny365 válasza Darth_Revan (#19460) üzenetére


Danny365
őstag

Nem arról van szó, hogy ennyivel jobb lenne a Tegra4, egyszerűen arra lett optimalizálva. Ha nézel YouTube-on, láthatod, hogy más telón se fut túl jól magas beállítások mellett.

(#19468) Firestormhun válasza Darth_Revan (#19460) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Dorimanx kernel javít raja egy picit, de komolyabb grafikai intenzív alkalmazásokhoz Adreno 330 iszonyat hurka 1080p-ben. 20-25-30 fps-nél nem tud többet ezekben.

...

(#19469) szabyka95 válasza Firestormhun (#19468) üzenetére


szabyka95
őstag

az adreno 330 nagyon a toppon van, viszont nem optimalizalnak ra..
olyan mint ferrarival menni sz.r uton

[ Szerkesztve ]

(#19470) firemanus82 válasza drmotto (#19448) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sajnos nekem nem. A gyárit se tudom kiválasztani, nem hogy a sajátot. Akármit állítok be, mindig csak egy ding hang hallatszik

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#19471) janosgal válasza stilo18 (#19459) üzenetére


janosgal
tag

Az jó. Akkor szereznem kell egy másik gépet. Köszi az infót.

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#19472) apaszka válasza noxon (#19465) üzenetére


apaszka
veterán

Ez a legjobban megirt szolgáltatás/tudás az Androidra .

Szinte semmit sem eszik.

Ha merülésedre és okozót keresel, máshol keresd.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#19473) resch13 válasza berczy77 (#19447) üzenetére


resch13
tag

Koszi, ez mar tul drabalis. :)
Csak atmenetileg keresek valamit, mielott megveszem a Spigen-t. Jelenleg egy QW tokom van, de tegnap lattam haver G2-jet k@kiva torni benne (igaz, eleg egyedi eset volt, de az en telom is lehetett volna), szoval beparaztam es addig, amig meg nem lesz a Spigen, kell valami olcso, de jo.

(#19474) jdirteen válasza jilian (#19457) üzenetére


jdirteen
tag

Én erre vevő lennék szerintem hasznos lenne

(#19475) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hello

Gyors kerdes:
feb28 erkezik G2-re a 4.4 frissites?
Kulfoldi oldalon olvastam,vki tud errol vmit?

Asus Rog Phone 6

(#19476) Darth_Revan válasza Csillag01 (#19475) üzenetére


Darth_Revan
veterán

UK elvileg március közepén kapja, nem hiszem, hogy MO hamarabb megkapná.

(#19477) noxon válasza apaszka (#19472) üzenetére


noxon
őstag

Ja nem azért :) csak érdekesség, hogy , ha fagyasztva van akkor hogy fut mégis :Y :C nem zavar, mert nem merül a teló, csak furcsa

We live in a simulated world...

(#19478) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ajánlom figyelmetekbe az aláírásomat

[ Szerkesztve ]

(#19479) szoja válasza Csillag01 (#19475) üzenetére


szoja
tag

Az SFR francia szolgáltató egy a saját weboldalán lévő blogon említette a február 28-at. Az angol LG március közepéről beszélt. És ugyan közvetlenül nem kapcsolódik ehhez, de a jövő héten kezdődő barcelonai MWC-n hivatalosan is bejelentik a 4.4-el érkező G2 Minit. Hogy mi mikor kapjuk meg, az egyelőre ismeretlen - de ezekből az információkból lehet következtetni, hogy valószínűleg nem kell már sokat várnunk.

(#19480) jilian válasza jdirteen (#19474) üzenetére


jilian
addikt

Eddig nem úgy látszik, hogy lesz belőle valami... :(((

(#19482) Saccco


Saccco
nagyúr

Úgy veszem észre, hogy az üveg"fólia" egy kicsit csökkenti az érintés érzékenységét.

Illetve egy érdekes jelenség, amit már több telefonomon (pl.: Sensation, Blade, stb.) is észrevettem, ha a hátán fekszik a telefon a kijelző felső része nem annyira érzékeny.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19483) bajnokpityu válasza jilian (#19457) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de nem a gyári proggik szivják az akksit.. hanem amit utána felrak az ember. meg a legszebb, hogy pl egyszercsak a google+ felfrissitette magát, és most éppen az szivja az akksit, lassitja a telót.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19484) vico03 válasza bajnokpityu (#19483) üzenetére


vico03
tag

Én is megfigyeltem!! :)
Lehet hogy a gyári alkalmazásokkal kel csak létezni .......... és minden egyes letöltött alkalmazással csökken az akkumulátor illetve a telefon élettartama??

(#19485) bajnokpityu válasza vico03 (#19484) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem ezt mondtam,de még csak nem is utaltam.

csak felhivtam a figyelmet, hogy az LG gyári programokkal sosem volt bajom, és cimboráknak se. ezzel szemben facebook, google+,viber,stb.. programokkal annál több. és képes olyanra is a proggi,h felfrissiti magát csöndben, aztán egyszercsak leszivja az akkut.

fél évig használtam a G1et, baromi jó telefon,jó akksival. midnig halucináltam,h szerencsétlen telefon akkuja haldoklik, és szerencsére sosem a teló volt a hibás. csak az ócska kódolások.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19486) simos válasza szoja (#19435) üzenetére


simos
tag

Köszi!

(#19487) vico03 válasza bajnokpityu (#19485) üzenetére


vico03
tag

Én nem is mondtam hogy ezt mondtad és nem is utaltam ill. nem mondtam hogy Te bármi ilyet mondtál volna illtve bármiben utaltál volna....!! :)

[ Szerkesztve ]

(#19488) UnionJack


UnionJack
csendes tag

Hello
A kov. problemam lenne: van egy hely ahova rendszeresen jarok (konditerem) es tobbszor elofordult mar hogy nem tudtam csatlakozni a wifihez. A jelerosseg tokeletes volt, az iphone-ok tokeletesen csatlakoztak. Egy ismerosomnek volt meg hasonlo problemaja - neki samu s4-e van. mar nem tudom mi volt bepipalva a wifi beallitasban mert azota volt egy gyari reset (most csinaltam) de otthon pl tokeletes a wifi. Mi lehet a problem - masok androidos telefonjaival sem volt ott gond. Talan a tulterhelt wifihez nem csatlakozik?

(#19489) jilian válasza bajnokpityu (#19483) üzenetére


jilian
addikt

de nem is ezen van a hangsúly... :U
Látom nem figyeltél. :(((
Amit te mondasz arra ott van az a mondat:
"Értelem szerűen akinek szükséges egy két általam (-unk) kigyomlált app-ra annak mellékelve lenne."

Egyébként meg a válaszom:
- minek legyen olyan app amit soha el sem indítotok, nem használok?
- és sok emberkének itt az a nyűgje, hogy így a szabad memória meg úgy..
Nos.
Ezzel a kurtítással, a rendszer használatát le lehetne redukálni ~1200 -ról ~850 -re

aki nem tudná miről van szó

Ez után ki mennyire használja ki ennek a lehetőségeit az már egyéni szoc probléma...(ide értve a PLAY-ről való letöltögetést)

[ Szerkesztve ]

(#19490) stilo18 válasza UnionJack (#19488) üzenetére


stilo18
addikt

Az igazi gyúros öltözésnél ott hagyja a szekrényben a telefont... :D
Ezt akarta jelezni a telód, hogy most ne vele foglalkozz... :D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19491) vadászcsiga válasza stilo18 (#19490) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sajnos nem igy van, mindegyiknek ott van a kezében vagy a földön az enerdzsi drink mellett :DDD

(#19492) stilo18 válasza vadászcsiga (#19491) üzenetére


stilo18
addikt

Meg is őrülnék ha mondjuk pl. 120 kg alatt fekve megszólalna a telefonom... :D
Kütyübuzi vagyok én is, de ott nincs helye...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19493) vadászcsiga válasza stilo18 (#19492) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem elég lenne ehhez a 120 kg is :D

(#19494) twon


twon
tag

Jók a konditermes hozzászólások!
A konditerembe szerintem is a súlyokat kell fogni és nem a wifit! :)
Esetleg mobilnet?

[ Szerkesztve ]

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#19495) whbear válasza Fail3D! (#19450) üzenetére


whbear
senior tag

Szerintem hálózati probléma, azóta jelentkezik nálam is amit írsz, mióta van 4G. Most hogy többet használtam a HD -t, valóban laggol esetenként, így tényleg a mini a nyerő. Ott viszont nincs bookmark sync. Ma kipróbálom az Operát, mert vagy 2 éve hagytam el, hátha jobb lett.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#19496) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

En zenet hallgatni mindig beviszem kondiba :DDD

(#19497) vadászcsiga válasza INFINITYzz (#19496) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miben tartod, zsebben?

(#19498) Fail3D! válasza whbear (#19495) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez is recseg valamelyest, talan az s2 n is igy ment:) Az also toolbar miatt hasznalom foleg, bar ebbol is a classicot, a minivel roszabb minosegu kepek lesznek bar kevesebb adatforgalmat fog enni.

(#19499) Quqesz válasza stilo18 (#19492) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Biztos a sok fémsúly leárnyékolja a wifit! :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#19500) INFINITYzz válasza vadászcsiga (#19497) üzenetére


INFINITYzz
tag

Igen, mely az edzogatyam zsebe, szoval nem esik ki belole

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.