Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) heim válasza olbaidhun (#21898) üzenetére


heim
tag

Na akkor én is megveszem. Nálam is a hangulat a lényeg....holnap már hozzák is...

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#21902) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Egyébként van még nekem is egy eladó karcmentes példány, garantáltan 1x végigjátszott, kisfüzetes, nem platinum: [link]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21903) jim clark


jim clark
csendes tag

A 320 gb-os PS3 (akár emulátor programmal) kompatibilis PS2 játékokkal? Még új vagyok a témában, ezért kérdezem.

(#21904) knorbi77 válasza jim clark (#21903) üzenetére


knorbi77
tag

Gyári állapotban nem:) Vagyis legálisan nem kompatibilis sehogy..

(#21905) anulu


anulu
félisten

újabb fricska a Sonynak. OtherOS újjáélesztve :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21906) dudikpal válasza anulu (#21905) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az remek, csak nem tudom ezzel a rootkites sz*rsággal hogy fognak boldogulni a srácok...

(#21907) heihachi


heihachi
addikt

Uhhh, ez a Killzone3 multi, ez nagyon ütős. :K

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21908) Edgeri válasza dudikpal (#21906) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hetente új FW, aztán megunják és lekapcsolnak mindenkit a PSN-ről :DDD

Üdv, Edgeri

(#21909) anulu válasza dudikpal (#21906) üzenetére


anulu
félisten

3.55-ben nincs, felette meg majd akkor foglalkozom, ha kioperálták. eredeti játékaim mennek, PSN nem hat meg, játékokat meg ki tudok próbálni BM-mel, aztán eldöntöm, h megveszem-e (tetszik, leköt, stb), vagy megy a levesbe

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21910) Djuree válasza heihachi (#21907) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem nagy szám....vidik alapján legalábbis...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21911) heihachi válasza Djuree (#21910) üzenetére


heihachi
addikt

Nekünk sose egyezett az ízlésünk, úgyhogy ezen most nem csodálkozom :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21912) Sonja


Sonja
veterán

Újabb 2 játékot rendeltem. :K Mercenaries 2 és Ratchet and Clank: Quest for Booty. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21913) zuzu000 válasza Sonja (#21912) üzenetére


zuzu000
őstag

Mercenaries 2 nekem nagyon bejött,bár eléggé bugos,de megbocsátható.

(#21914) rolko válasza heihachi (#21907) üzenetére


rolko
őstag

Milyen reged van? Mert nekem US és itt nincs még fent :(

(#21915) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

egy iTunes-szal szinkronizált iPhonet/iPodot mennyire szeret a ps3, ha rá van dugva usb-n? tud róla kezelni rendesen zenéket, vagy esélytelen a dolog? köszi!

(#21916) Djuree válasza heihachi (#21911) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21917) Djuree válasza zuzu000 (#21913) üzenetére


Djuree
félisten

az nekem is bejött, igen jó kis stuff :K igaz az MI igen szar, de még ígyis jó gamma...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21918) heihachi válasza rolko (#21914) üzenetére


heihachi
addikt

UK van, déltől lehetett húzni a demót
US-ben halasztották a demót pár órával, szóval kicsit később lesz csak

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21919) PSPPRO


PSPPRO
csendes tag

Hali. Jól tudom, hogy az új PS3 Slim 160GB-os gépen már nincs sárga ledes hiba? (Az új alaplaposon)...???

(#21920) Djuree válasza PSPPRO (#21919) üzenetére


Djuree
félisten

a slimeken már nem nagyon van amúgy sem...100-ból 1-en talán...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21921) PSPPRO válasza Djuree (#21920) üzenetére


PSPPRO
csendes tag

Köszi szépen a választ!

(#21922) Siera


Siera
senior tag

Szervusztok!

A fejembe vettem,hogy venni fogok egy új,garanciális 80gbos fat PS3at :DDD
Mivel volt már Slim gépem,és szerintem kínai bóvlinak néz ki,valamint mikor kikapcsoltam még 5 percig recsegett ahogy hűlt le,ezért döntöttem így.

Jelenleg egy internetes áruházban találtam csak raktáron lévő 80 gigás Fatet,de 90 ezer forintba kerül :N ... Írtam nekik,elmagyarázva,hogy már van új modell,stb,de azt mondták,hogy 2-3ezer forint engedményt tudnak csak tenni maximum.

Ezért valószínűleg néhány nagy áruházban kell szétnéznem,hátha találok jó áron valami sarokban fekvő gépet :)) .

Mi a véleményetek? Szerintetek hol kezdjem a keresést? Látott valamelyikőtök az utóbbi időben valamelyik nagy bolt polcán még ilyen modellt?

(#21923) Mazsika válasza Siera (#21922) üzenetére


Mazsika
őstag

Az új slim nem pattog... vegyél azt! :) Amúgy nem tudom miért néz ki "kínai bóvlinak"?!

Dáccsika

(#21924) dagoniat


dagoniat
tag

Nyomja valaki a Killzone 3 bétát? Nekem egyenlőre tetszik. :-)

Sok benne a zeg-zug. A szabotőröktől meg frászt lehet kapni. Zavaró, hogy ha megsérül valaki, akkor nyöszörög :U míg ki nem múlik. Amúgy egy-két lövés és csöndben lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21925) Edgeri válasza dagoniat (#21924) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nyomtam egy 45 percet a botok ellen. Szerintem kicsivel szebb, jobbak a hangok (DTS végre!), de megint lomha az irányítás :( Amúgy sokat nem mertek kockáztatni, elég sok mindent átemeltek az előző részből.

Üdv, Edgeri

(#21926) Djuree válasza Mazsika (#21923) üzenetére


Djuree
félisten

az én 250-esem pattogott mint a niggerbolha :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21927) szasanyi válasza Mazsika (#21923) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha megnézed a kinézetét, a méretét, súlyát... én értem miről beszél.

[ Szerkesztve ]

(#21928) Mazsika válasza szasanyi (#21927) üzenetére


Mazsika
őstag

kinézet ugye nézőpont kérdése... de nem értem pl súly, méret hogy jön képbe, nem psp ez hogy húrcolni kell, és sz.tem kifejezetten jó hogy kisebb könnyebben elfér pl... de ez egyéni vélemény, nem szeretnék erőll vitát nyitni...
Djuree: új slim alatt, az új alaplaposra gondoltam, melyek a 160-as és 320-as modellek... nekem is volt 120-as (régi lapos mint a 250-esed) és az igen pattogott!

Dáccsika

(#21929) heihachi válasza Edgeri (#21925) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem éppen ez a lomhaság tetszik. Ettől nem lesz a "szaladgálok meg ugrálok mint egy állat és közben mindenkit lelövök" kategória számomra. Kicsit kell azért óvatoskodni a lomha mozgás miatt és épp ez tetszik. Ha rajtam múlna, még lomhább lenne és még kevésbé rohangálós, sokkal taktikázósabb :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21930) Siera válasza Mazsika (#21928) üzenetére


Siera
senior tag

Na ,ez jó hír,hogy megoldották. Ha nem találok fatet,akkor maximum veszek rá valami vagány matricát :DDD

Amúgy lehet tudni,hogy a régi modellek mért "pattogtak"?

(#21931) olbaidhun válasza Siera (#21930) üzenetére


olbaidhun
őstag

A hő miatt. Más volt a hűtési rendszer és a hővezetés. Nekem is jobban bejönnek a Fat gépek, valahogy korrektebb az összhatás. Még mindig nagy álmom egy fat60-as gép, pedig már volt pár :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21932) szasanyi válasza Mazsika (#21928) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom mond-e neked vmit az a kijelentés, hogy "benne van az anyag". Ezen kívül nem csak tartalmilag, de sztem esztétikailag is" butítottak" a Slim kialakítással. Persze, abszolút mértékben szubjektív... csak érzékeltetni akartam a dolog lényegét. No vita.

(#21933) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Spoiler nélkül: befejeztem a Dead Space 2 single módját. Revidiálom magam: nem rövid ez a játék, sőt, szerintem hosszabb, mint az első rész. Végül 15 fejezet került a játékba és a kezdeti ijedtségem (miszerint kb. 3-4 óra alatt lenyomtam az első 7 fejezetet) gyorsan elillant, mert a hetedik fejezet után bekeményedett a játék és egyre tovább tartott legyűrni a következő fejezeteket, így a teljes játékidő bőven 10 óra fölöttire nyúlt.
A 10. fejezet után szerintem nem kicsit keményedett be a játék, véleményem szerint kicsit el is vetették a sulykot a készítők: itt-ott már-már idegesítően idegtépő volt a játék, tényleg valódi lidércnyomás-érzet lehet úrrá a játékoson, igen gyakran kerültem "reménytelen" szituációba, amiből vagy sikerült élve kikeveredni, vagy nem, pedig csak "Normal" fokozaton játszottam. Elképzelni nem tudom, milyen lehet a legdurvább "Zealot", vagy a végigjátszás után jutalomból unlock-olt "Hard Core" játékmód.
Bőven van tehát idő megvenni az összes fegyvert, egyiket-másikat maxra is fejleszteni, upgrade-elni a legjobb ruhára, kipróbálni különböző harcmodorokat a különféle fegyverekkel.

Jótanács: célszerű mindig alaposan felpakolni health-pack-ből és stasis-pack-ből.

Amúgy a végjátéknak speciel másodszor is neki kellett futnom egy 13. fejezet végéről származó mentéstől, mert ha nem jó arányban és nem jó fegyvertípushoz való lőszerből vásárol a játékos és úgy ér a játék végére, akkor egyszerűen lehetetlen megcsinálni. Úgy, hogy már tudtam, hogy mi kell a sikeres teljesítéshez és abba az irányba igyekeztem bevásárolni az utolsó lehetőségnél, úgy már csak vagy ötször kellett nekifutnom és rögtön sikerült is.

Szóval attól eltekintve, hogy az utolsó harmadában szerintem indokolatlanul nehéz a játék, nagyon jól sikerült a program, meg merem kockáztatni, hogy a legjobban sikerült sci-fi/sci-fi horror játék. Bár nekem személy szerint az első rész összhatásilag jobban egyben volt (lehet, hogy csak az akkori újdonság varázsa és az első rész szerintem jobban összeszedett sztorija teszi), de ez is kiváló és minden forintját megérte, ráadásul hosszra is tisztes volt, pedig még a multiba és az általam megvásárolt limited edition-ön található Dead Space Extraction c. Wii-shooter-be is csak épphogy belenéztem, de ez utóbbi is igen komolynak tűnik, afféle butított Dead Space, de grafikailag is korrekt, csak teljesen más jellegű. Szerintem abban is lesz jópár játékórám.

Szóval összegezve: aki szerette az első részt, vagy szereti az igazán jó sci-fi horror játékot, annak kötelező vétel, bár előtte célszerű végigjátszani az első részt is, mert bár van egy "Previously on Dead Space" menüpont, ahol egy pár perces videó bemutatja az első részben látottakat csöppet zanzásítva, de az első rész nélkül szerintem nem lesz érthető a sztori.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21934) Djuree válasza DM-Fan (#21933) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj hogy ez már csak lövöldözés lett. a felfedezés öröme, és az emiatti parafaktor kiveszett belőle nagyrészt...értem én végülis, hogy a szaros kis amcsi gyerekeknek nem szabad agymunkát adni, mert besértődnek és nem veszik a portékát, na de hát akkor is :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21935) knorbi77


knorbi77
tag

Nekem új, 160-as slim-em van és kikapcsoláskor párat pattog ez is :)
Egyébként valóban szubjektív a külső, mert pl. szerintem a Slim sokkal szebb és minőségibb hatást kelt, és jobban tetszik, nem a méret a lényeg, hiszen pont azért slim, mert nem bazi nagy :)

[ Szerkesztve ]

(#21936) DM-Fan válasza Djuree (#21934) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, nem tudom, a parafaktor szerintem messze az első részé fölött volt. Rengetegszer volt nagyon kemény ostrom, amikor már azt hitted, hogy legyűrted őket, akkor jöttek újra, egy perc nyugtom nem volt a 7. fejezettől fölfelé és ez rendkívül megterhelő pszichikailag, szóval szerintem a félelemkeltés részével nem volt baj, minden másodpercben azon rettegtem, hogy mi (és hány darab) fog a nyakamba ugrani a következő sarkon és vajon fogom-e bírni életerővel meg lőszerrel. Még talán változatosabb is volt, mint az első rész. Nekem igazából a sztori volt kicsit gyengus, az első részét jobban felépítettnek vélem és valahogy az első játék koncepciózusabb is volt azáltal, hogy mindig a metróhoz kellett visszamenni és az vitt át a következő "fejezetbe", ahol érezhetően más volt a környezet is és jól körülhatárolt az új feladat, amelyet mindig tudattak velem a társaim a rádión keresztül.
Itt a második részben gyakran észre sem vettem, hogy haladtam 2-3 fejezetet, sok esetben nem volt érzékelhető témaváltás a fejezetek között, a sztori ezt csak ritkán segítette, egy-két fontosabb történéssel, de ennek ellenére olyan egybe-massza érzés volt az egész. Erre mondtam, hogy nekem az első rész jobban ült. Szerintem az is teljesen fölösleges húzás volt, hogy Isaac beszélni kezdett a második részben, néhol már-már túlmagyarázták a sztorit, ez is idegesített és szerintem a hangja sem illett a karakterhez. Ez kb. olyan, mintha Gordon Freeman egyszer csak beszélni kezdene a Half-Life-ban. Minek?

Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy nagyon jó játék a Dead Space 2, de kötélidegek kellenek hozzá, sokkal inkább, mint az első részhez.

Get Moded!

(#21937) szasanyi válasza DM-Fan (#21936) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor Isaac haja nálad is deresebb lett picit, mire véget ért a game? Egyébként én pölö 1/4 hangerővel játszottam végig, mert összefostam volna magam este a sötét szobában, fülessel a fejemen... :D

(#21938) Edgeri válasza heihachi (#21929) üzenetére


Edgeri
senior tag

Félreértettél, én sem Super Mariot vártam :DDD , hanem lassan reagál a gép az IRÁNYÍTÁSRA (X/Y, vagy look sensitivy beállítás szokott ez lenni). Tehát mikor oldalra nézek, akkor kicsit lomhán teszi. Ilyen volt az első rész is, de vissza kell rá szoknom a többi FPS után.

Amúgy nagyon szép a játékban a jeges tenger mozgása, nézd majd meg :K

Üdv, Edgeri

(#21939) Edgeri válasza DM-Fan (#21936) üzenetére


Edgeri
senior tag

Egyetértek, szerintem is parásabb, mint az első rész és ezeket a "parákat" sokkal ötletesebben helyezték el a játékban. A paranoia gyakorlatilag állandó, és nyomasztó mértéket ölt a játékban, már oda is csapdát és szörnyeket képzelek, ahol végül egy darab sem jön :DDD
Amellett szerintem sokkal jobban kell taktikázni a harcokban, mint az elsőben, és nagyobb szerepet kap a sztázis is, ami nélkül sok ellenség le sem győzhető.

Én a kilencedik fejezetnél járok, de már volt 1-2 szopatós rész, amire ráment vagy 30-40 percem. Igaz én nem normál fokozattal játszom, hanem az eggyel erősebben nyomom (az első részében is elkezdtem a lehetetlen fokozatot és a játék 80%-át megcsináltam :DDD ). Azért én is igyekszem több mentést készíteni a játék folyamán, pl. tegnap is vissza kellett mennem két fejezetnyit (9-ből 7-be.) egy régi mentésből, és újra kellett játszanom, mert olyan szituba kerültem, amit az aktuális állapotommal (két piros csík :DDD ) és a felszereltségemmel (pár lőszer, bolt az sehol) egyszerűen nem lehetett megoldani.

Összefoglalva (amennyit eddig láttam belőle) szerintem legalább annyira jó, mint az első rész, és talán egy "sőt" jelzőt is meg mernék kockáztatni...

Üdv, Edgeri

(#21940) kelzsoca válasza knorbi77 (#21935) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vegyél hozzá egy talpat és állítsd fel azt a konzolt, ha fektetett helyzetben használod saját magát melegíti fel, és nem tud megfelelően szellőzni.

Nálam is az új 160-as slim van, mert a régit lecseréltem, és mióta állítva használom a gépet, több órás, vagy akár egész napos játék után az egész gép alig langyos, és a hangja kemény terhelés alatt sem lesz nagyobb mint hidegindításkor.

https://vertigostore.eu

(#21941) heihachi válasza Edgeri (#21938) üzenetére


heihachi
addikt

Hát nekem épp az az egyetlen dolog a grafikában ami nem tetszett, a tenger, kifejezetten ronda. A mozgása az rendben van (bár elég darabos), a nagy hullámok és a partnak csapódás is, de a víz kinézete hulladék.

A kavargó hó viszont valami elképesztő. :Y

Nekem nem tűnik úgy, hogy lassan reagál, bár az is tény, hogy ultra béna vagyok ebben a műfajban kontrollerrel, szóval nálam nem ezen múlik :DDD

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21942) Djuree válasza heihachi (#21941) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a hó eddig az uncharted2-ben a legdurvább.
a fél herém (najó, karom :DDD ) odaadnám egy új the thing játékért :K
ilyen graf, mentális döntések, megbízol-e a másikban, parázás, harc csak kevés kéne bele, de annál durvábbak. felfedezés, több kutatóbázissal, idegen űrhajóval esetleg, tárgykombinálás mint egy kalandjátékban, 1-2 lőfegyver minimális tölténnyel...áhh istenem....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21943) szasanyi válasza Djuree (#21942) üzenetére


szasanyi
félisten

Az Uncharted 2 jó példa, de egyben rossz is mégpedig azért, mert azon kívül van még jó pár grafikai feature van, amit más PS3 játékok nem tudnak überelni. Nem alaptalanul nyert annyi díjat. Esetleg a U3 fogja felülmúlni...

(#21944) Siera


Siera
senior tag

A méltányossági garanciában javított gépek csak külsőre újak? YLOD esetén alaplapot cserélnek bennük? Gyanítom,ha elromlik a fej,azt egy az egyben cserélik :F

(#21946) anulu válasza polonic (#21945) üzenetére


anulu
félisten

fentebb már any*ztam egy kört emiatt, és maradok is 3.55-ön.

csak, hogy én is linkeljek valami érdekeset. lényeg: a norvég Gitorious (ide lettek átmirror-ozva a Githubról a PS3 kódok) elküldte a fenébe a Sonyt az amerikai törvényeivel. "mutassanak valamit, ami Norvégiában érvényes" jelszóval.

szép lassan a "minden napra 1 pofon" lesz a jelige a japánoknál. :P

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21947) polonic válasza anulu (#21946) üzenetére


polonic
félisten

Nem vettem észrve fentebb, annyit nem olvastam vissza. :D
Nem menekülhet a Sony, fel kéne adnia ezt az ámokfutást.

[ Szerkesztve ]

(#21948) anulu válasza polonic (#21947) üzenetére


anulu
félisten

az a baj, h nem fognak. nem tudom, vhogy MS-éktől nem hallottam ekkora felhajtást a box hack miatt. lenyelték a békát. próbálnak harcolni, de legalább nem verték nagydobra. a Sony kb úgy tűnik, mint egy hisztiző óvodás. inkább annak örüljön, h 3+ évig nem tudtak belenyúlni a konzoljukba.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21949) polonic válasza anulu (#21948) üzenetére


polonic
félisten

Úgy tűnik, igen.
Azért az a 3+ év is elég tisztességes helytállás volt. Tényleg bele kéne nyugodni már.

(#21950) szasanyi válasza anulu (#21948) üzenetére


szasanyi
félisten

...inkább annak örüljön, h 3+ évig nem tudtak belenyúlni a konzoljukba. - annak örül is, csak annak nem, hogy ez megváltozott. :D Sztem nem az a gond, hogy tenni akar ellen (hiszen az érthető, több ok miatt is), hanem az ha gusztustalanul teszi.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.