Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) v!ct0y válasza perge666 (#34000) üzenetére


v!ct0y
veterán

UK vagy US-al jobban járnál. És még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#34002) dani3l válasza perge666 (#34000) üzenetére


dani3l
őstag

Egyel fölötted ott a link az összesröl. :)

Egyebkent nekem az Outland nagy kedvencem lett, meg az Oddworld: Strangers wrath is nagyon jo szerintem. A "nagyobb" cimek viszont nem jöttek be annyira, pl Warhammer, inFamous..

(#34003) perge666


perge666
veterán

Maestro bankkártyám van.
TakarékBank.
Azzal nem tudok valahogy utalni?
Ha lehetne még ma előfizetnék!

(#34004) perge666 válasza v!ct0y (#34001) üzenetére


perge666
veterán

Miért is?
Valamelyknél még regelve vagyok,csak nem tudom melyknél,és félek hogy rossz kártyát vennék hozzá,akkor meg kinlódhatnék hogy újra regeljek.Jó nekem a magyar acc.

(#34005) Ocarina


Ocarina
aktív tag

dani3l, v!ct0y köszi! :R
Holnap elő is fizetek. Jól kitalálta ezt a Sony. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34006) r3dsnake válasza v!ct0y (#33999) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jól látom, hogy a mostani 3 játékhoz nincs írva dátum, hogy meddig elérhető? Az azt jelenti, hogy maradnak mégis? Nekem valamiért jövő május környéki dátum rémlik hogy azt láttam valahol. Hogy addig lesznek kint ezek. De nem vagyok ebben biztos.

(#34007) v!ct0y válasza r3dsnake (#34006) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ezt nem tudom sajnos.

(#34008) perge666


perge666
veterán

Virtua Fighter5 amit még találtam ingyenesen,meg 16 játékot,ami nem tudom hogy van.Azt írja hogy full game trials.Gondolom meghatározott ideig ingyen lehet vele játszani,1-2-3 hónapig.

(#34009) dani3l válasza perge666 (#34008) üzenetére


dani3l
őstag

1 oraig! Benne is van a neveben, lenyegeben egy demo, de a teljes jatekot szeded le, es egy oran keresztül jatszhatsz vele probakeppen. Ha tetszik, akkor megveheted az aktivalokodot hozza, es akkor teljes jatek lesz, nem kell ujra letöltened.

Korabbi kerdesedre: Magyar Store jellemzöen dragabb, plane ha aktualis arfolyamnal olcsobban lehet kapni külföldi Storehoz feltöltökartyat, valamint a kinalat is kicsit szegenyebb. Hogy utobbi miben merül ki, azt nem tudom, mert nincs magyar accom, en is ugy olvastam.

Virtua Fighter, ha jol ovastam, a honap jateka volt juniusban, igy az lesz az elsö, amit cserelnek valamikor honap elejen (egesz pontosan juli 4-en, ha minden igaz).

[ Szerkesztve ]

(#34010) v!ct0y válasza perge666 (#34004) üzenetére


v!ct0y
veterán

UK 13k körül megvan és több játékot is kapsz. De nekem mind1 csak segíteni akartam :)

(#34011) perge666


perge666
veterán

Köszönöm a segitségeket,és az infót.

dani3l mit értessz ezen----"Virtua Fighter, ha jol ovastam, a honap jateka volt juniusban, igy az lesz az elsö, amit cserelnek valamikor honap elejen (egesz pontosan juli 4-en, ha minden igaz)."
Elvileg minden játékot le lehet szedni a PS Pluson ami ingyenes,vagy meghatározott darabszámig?

(#34012) dani3l válasza perge666 (#34011) üzenetére


dani3l
őstag

Meghatarozott ideig. Ugye ez az egesz Plusos ingyenes jatekos dolog juni 5-en vagy 6-an indult, akkor elerhetöve tettek 10 darab teljes jatekot ingyen. Majd ezeket honaprol honapra frissitik/cserelik. Van amelyik több ideig elerhetö, van, amelyik kevesebbig. A Virtua Fightert egy honapra tettek elerhetöve, es juli 4-etöl mar nem lesz az ingyenesen letölthetök között. Ha az elött regisztralsz es letöltöd, akkor utana mar nyugodtan tudsz vele jatszani, viszont ha utana regisztralsz, akkor mar nem fogod tudni letölteni. De lesz helyette valami mas.

(#34013) perge666 válasza dani3l (#34012) üzenetére


perge666
veterán

Értem.Jó lenne minél hamarabb regelni akkor,hogy én is le tudjam szedni.Amúgy mekkora kb 1 letöltött játék?10gb vagy mennyi?Tudom hogy mind más méretü,de arra lennék kiváncsi hogy kb mekkorák.Gondolom ilyen 20gigások nincsenek.
A HDD-n van hely,mivel 320gb-s,csak kiváncsi vagyok.

(#34014) dani3l válasza perge666 (#34013) üzenetére


dani3l
őstag

Nagyon valtozo.
Amiket en letöltöttem: Motorstorm 6,7 GB; LittleBigPlanet2 6,1 GB; Darksiders 10 GB; Oddworld 3,2 GB; Outland 1,1 GB; Warhammer 40k 6 GB; inFamous 15 GB.

(#34015) perge666 válasza dani3l (#34014) üzenetére


perge666
veterán

Értem.Nos az a lényeg hogy holnap megpróbálok előfizetni PLUS-ra.

(#34016) v!ct0y válasza dani3l (#34014) üzenetére


v!ct0y
veterán

Space Marine multit tolod ?

perge666: Kártyával nem lehet fizetni a magyar storeba ?

[ Szerkesztve ]

(#34017) dani3l válasza v!ct0y (#34016) üzenetére


dani3l
őstag

Egyelöre nem, söt jelenleg kb semmivel sem jatszok.. Jövö heten vege a vizsgaidöszaknak, utana több idöm lesz, akkor elkezdek. :)

perge666: Szerintem nem fogod megbanni. :)
Nekem augusztus vegen jar le a 3 honapos, de utana veszek is egy egy evest egyböl szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#34018) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Előfizetés nélkül meg lehet nézni, hogy milyen játékok vannak fenn a Pluson?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34019) dani3l válasza leslieke (#34018) üzenetére


dani3l
őstag

Ha jol emlekszem igen. Mindjart az elsö menü a Storeban a Plus, azon belül tudod megvenni az elöfizetest, meg ott vannak az akcios/ingyenes jatekok is.

(#34020) leslieke válasza dani3l (#34019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34021) perge666


perge666
veterán

Van egy nagy problémám.
15000ft lenne a PSPlus egy évre,de 6000ft-os kártyák vannak.Ha veszek 3-at azt sehogy sem tudom egyszerre aktiválni,gondolom,de ha egynek írom be a kódját,akkor meg írni fogja hogy kevés:(Lehet nem bonyolítom tovább,és nem regelek.Veszek lemezeket,és ha megunom,legalább el is tudom adni.Meg a lemez idővel nem szünik meg létezni,minden ok nélkül,mint a PLUS.

(#34022) chubii válasza perge666 (#34021) üzenetére


chubii
senior tag

A kártyán feltüntetett összeg mindig hozzáadódik a már az egyenlegeden lévő pénzhez. Tehát ha veszel 3 feltöltőkártyát,akkor egymás után aktiválva őket ( a Te esetedben) 18e forint lesz az egyenlegeden. PSN Plus előfizetés után pedig megmarad 3e Ft, amit még bármire elkölthetsz a Store-on.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34023) r3dsnake válasza perge666 (#34021) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van 3 hónapos előfizu is, próbaképp miért nem azt aktiválod? Szerintem bele kéne férnie 6ezerbe. Vagy aktiválsz 3x6ezres kártyát.

(#34024) supercow


supercow
őstag

Sony megvette Gaikait. Érdekes lesz a következő pár hónap.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34025) r3dsnake válasza r3dsnake (#33993) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Erre ötlet esetleg? Köszi!

(#34026) tDr1v3r válasza supercow (#34024) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Arra azért kíváncsi leszek, hogy a Sony mit fog kezdeni a mostani Gaikai-ready TV-kkel...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34027) supercow válasza tDr1v3r (#34026) üzenetére


supercow
őstag

Gondolom Gaikai megmarad leányvállalatnak, csak Sony fennhatóság alatt mondjuk lenne ezeken a tévéken egy "PSN részleg" a Gaikai-on belül ahol PS1 PS2 cuccokat lehetne játszani PS Plus előfizetés fejében. Másik rész menne a PS3, PSV-be app formájában amivel az összes PS3-ra elérhető a DX11-el PC grafikai szint, plusz PS2 PS1 játékok emulálva. Nem tudom de most mindenki vadul spekulál.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34028) tDr1v3r válasza supercow (#34027) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én annak látnám értelmét ha a Gaikai megoldását (rendszer, technikák) licenszelnék, nem felvásárolnák az egész céget...

Mondjuk úgyse volt nagy jövője neki a jelenlegi formájában, főleg úgy hogy gyakorlatilag egy demófelületként üzemelt csak - ellenben az OnLive-al.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34029) supercow válasza tDr1v3r (#34028) üzenetére


supercow
őstag

Én mondjuk elviselném, ha egy rakat demót lehetne PS3-on játszani azonnal, letöltés nélkül (PS1,PS2,PS3, PC stb). Hosszabb távon is érdekes új előfizetői modell alakulhat ki. Ráadásul mindig minden játékfrissítést szerver oldalon telepítenek :) Nem kell többet várni.
Persze én is szeretem a tulajdonomat taperolni, a lemezt fizikailag is birtokolni, szóval nehéz lenne átállni teljesen digitálisra.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34030) tDr1v3r válasza supercow (#34029) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Demónál még oké is lenne, csak akkor meg a képminőség lenne kérdéses... oké hogy normális pinggel faszásan megy (UK-ban próbáltam OnLive-ot, majdnem tökéletes), de a képminőség... :F Enyhén szólva se hozza azt amit natívan nyújt a PS.

A játékfrissítés téma kicsit érdekes, az összes Gaikai-os játék a kiadási állapotot tükrözi, sehol egy update. :D Mondjuk a Sony ezen változtatna szerintem...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34031) erahurka válasza supercow (#34029) üzenetére


erahurka
félisten

Én is így vagyok ezzel. De tokosan is simán megoldható. Ha mondjuk voucher van a dobozban az végülis ugyanaz. Felrakhatod a polcra meg minden. És nem lehet használtan eladni amit mostanában nagyon szeretnek a kiadók.

Érdekes lenne ha ráállnának erre a streamelt dologra. Így kiadhatnának két féle gépet is, egyet lemezolvasóval azoknak akik filmnézésre is használnák meg minden, meg egy játék exkluzívat amin csak játszani lehetne. Utóbbit lehetne jó olcsón adni, és az évek alatt csak lefele menne az ára ahogy kiadják a slim meg az ultraslim változatot.
De szerintem a PS3 fw frissítéses dolgot nem lépik meg mert azon sokat buknak. Bár ki tudja.

(#34032) supercow válasza tDr1v3r (#34030) üzenetére


supercow
őstag

itthon 25mbps Invitel VDSL vonalam van havi 5000 Ft. Kipróbáltam a Gaikai klienst asztali gépen, Need for Speed the run gyönyörűen ment, szép volt meg minden és egyszer sem akadt, a kapcsolat jelzője végig 100% volt. Nem volt antialias meg ilyesmi de jó volt, végig élveztem a demót és szerintem ez az egyetlen ami számít.
Biztos csinálnak egy spéci szuperjó klienst PS3-ra és megadják a minimum sávszélt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34033) erahurka válasza supercow (#34032) üzenetére


erahurka
félisten

Most lehet hogy semmi gáz, de ha majd rászabadul több millió PS tulaj a szerverekre az kiakaszthatja a dolgokat. Mondjuk attól is függ hol és mennyi szerverparkot helyeznek el.

(#34034) Siera


Siera
senior tag

Nem rég olvastam egy spekulációt, hogy valószínűleg a PS4 lesz az utolsó hagyományos értelemben lett konzolgeneráció egyik tagja.
Utána már csak felhős dolgok lesznek.

Kíváncsi vagyok, és igazából támogatom. Az a fajta vagyok, aki kevés jó játékot talál, és azokat meg is venné, de nincs kedve ennyit költeni konzolokra/pcre... :K

(#34035) Gebriel válasza Siera (#34034) üzenetére


Gebriel
veterán

Elképzelhető, több profit marad meg. :U

(#34036) supercow válasza erahurka (#34033) üzenetére


supercow
őstag

Igaz, szerintem is még legalább 10 év kell minden téren ( hardver, felhő, netkapcsolatok ) hogy az egész ki tudja elvben váltani a lemezes terjesztést, utána is csak egy opciónak kéne maradnia a lemezek mellett. Akinek tetszik használja, aki nem inkább lemezen veszi. Max a Plus-on keresztül "ösztönzik" a digitális verziót a lemezzel szemben.
Másik lehetőség, hogy a Sony túlkomplikálja és elveszi az emberek kedvét az egésztől :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34037) szörnyeteg77


szörnyeteg77
tag

szasztok! ps3 konzolon milyen egérrel játszani? Van olyan jó,mint pcén? Mert xboxon nem jó. Azt mondják..

(#34038) MasterMark válasza szörnyeteg77 (#34037) üzenetére


MasterMark
titán

A konzolok nem erre vannak kitalálva...

Switch Tax

(#34039) leslieke válasza szörnyeteg77 (#34037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért játszanál egérrel, mikor ezért van hozzá a DualShock?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34040) szörnyeteg77 válasza leslieke (#34039) üzenetére


szörnyeteg77
tag

egérrel a legjobb lövöldözni,ahhoz szoktam meg. Pcén nőttem fel.

(#34041) v!ct0y válasza szörnyeteg77 (#34040) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez konzol nem pc:DDD

(#34042) szörnyeteg77


szörnyeteg77
tag

nem igaz srácok, a kérdésemre nem tudtok válaszolni! Ez konzol,nem pc. Okok! ps3ra is terveztek billet,egeret. Na hagyjuk!

(#34043) MasterMark válasza szörnyeteg77 (#34042) üzenetére


MasterMark
titán

Ha még menne is normálisan, sem lenne olyan mint PC-n... És semmiből nem áll kontrollerre átszokni.

Switch Tax

(#34044) leslieke válasza szörnyeteg77 (#34040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PC-n nőttem fel én is. Kb. 1 hét kellett megszokni

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34045) szörnyeteg77


szörnyeteg77
tag

yostickkal soha nem lehet úgy lőni,mint egérrel. Egér szintjén lehetetlen olyan manövereket csinálni.

(#34046) v!ct0y válasza szörnyeteg77 (#34045) üzenetére


v!ct0y
veterán

Erre van az auto aim :)

(#34047) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Pedig igaza van, tényleg szar célozni joyjal. Nem tudom miért kell egyből leszólni :U

(#34048) MasterMark válasza r3dsnake (#34047) üzenetére


MasterMark
titán

Megtanulható ugyanúgy mint az egér, nyilván nem ugyanolyan...

Switch Tax

(#34049) r3dsnake válasza MasterMark (#34048) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Soha nem fog senki szerintem olyan gyorsan és pontosan célozni mint az egérrel. Nekem 2 évig volt ps3-am, annyi idő sem volt elég ehhez.

(#34050) mrhitoshi válasza leslieke (#34039) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A joy-t addig meg PC-n kell használni. :D

PS4

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.