Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) #58000384 válasza leslieke (#63996) üzenetére


#58000384
törölt tag

Köszi. Mivel frissítettem, és újraindulás után még le is fagyott, gondoltam hátha nálam van gond.

(#64002) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Sziasztok!
Ugyebár akciós a MGS4. Na most én soha életemben nem játszottam egy db mgs játékkal sem. Érdemes elkezdeni? És ha igen, a negyedik résszel? Grafika nem lesz kiabrandito az Uncharted játékok, a RdR meg a GTA5 után?
Vagy inkább a Ground Zeroest szedjem le? MGS veteránok segítsetek! :)

(#64003) fausto válasza kevepapa (#64002) üzenetére


fausto
addikt

A grafikákra semmi panasz nem lehet, nagyon szép. Mégsem merném ajánlani, mert erősen épít a korábbi részek történetére. Úgyhogy azt tudom ajánlani, hogy legalább a nagygépes részek sztorija ismeretében állj neki. Vagy játszd végig őket, vagy az első két részből van egy digital grapich novell videó a youtube-on, azokat nézd meg. A harmadik részből nem készült ilyen. De ha vonz a széria, akkor érdemes nekiállni a régi részeknek is, szerintem hiába tizenévesek az előzmények, mai szemmel is élvezhetőek
(Vagy elfogult vagyok, ki tudja :) )

[ Szerkesztve ]

(#64004) Wlac válasza kevepapa (#64002) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem abszolút újoncoknak a Ground Zero vagy a leendő Phantom Pain az ajánlott. A sztori nem épít olyan durván az elődökre, és sokkal user-friendly-bb, mint a negyedik rész.

“The wha-"

(#64005) ManUnited válasza kevepapa (#64002) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Én bármi féle előismeret nélkül játszottam végig a MGS4-et és életem egyik legjobb játékélménye volt. Lehet (sőt szinte biztos) hogy még jobb lett volna, ha ismerem az előzményeket, de nekem így is ez volt ps3-on az egyik a 3 játék közül ami úgy beszippantott, hogy nem bírtam abbahagyni. A másik kettő a Heavy Rain és az Uncharted 2 volt.

(#64006) Wlac válasza ManUnited (#64005) üzenetére


Wlac
Ármester

Pont most nyomtam le az Unchartedban a havas pályát (a vonat-szerencsétlenség után). Bámulatos, hogy grafika/hangulat terén mire nem képes a Naughty Dog.

“The wha-"

(#64007) Mr X válasza ManUnited (#64005) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáld ki a Last of Us-t és a Beyond: Two Souls-t is, azok nálam még nagyobbat ütöttek. :)

(#64008) erahurka válasza Wlac (#64000) üzenetére


erahurka
félisten

Brutálisat ugrott jatekmechanika terén az elsőhöz képest. Mondjuk nekem az elsővel se volt bajom amíg nem játszottam a másodikkal.
A harmadik valahol az 1-2 közt van amúgy.

(#64009) pulyka jocó válasza szőröscica (#63998) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jaj,félre értettem. Azzhittem hogy a x,kör stb gombokkal kell lőni és célozni. Amúgy a játékok 95% ra igaz ps3-on hogy az l1-r1 el kell lőni. Xboxon van az rt és lt. Na az a ds3-on az l2-r2 x xboxon ezekkel kell lőni és célozni

[ Szerkesztve ]

(#64010) doc válasza Mr X (#64007) üzenetére


doc
nagyúr

most toltam vegig a Last of Us-t, aztan gyorsan megvettem es vegigjatszottam a Left Behind kiegeszitot is, az allam meg mindig le van esve, dobbenet :Y :R

aztan szerettem volna Gran Turismozni, de sajna nem jon ossze :-/
a lemezrol szepen felrakja magat, aztan mikor inditanam kozli hogy van frissites amit majd jol lehuz, majd kapok egy "an error occurred during the install operation 80029564" uzenetet

gugliztam eleg sokat de sajna nem sikerult mukodo megoldast talalni

probaltam azt is hogy nem inditom hanem a haromszoggel ramenve frissitem, probaltam internetet kikapcsolva inditani majd utana frissiteni, de hiaba, ugyanazt kapom mindig :W

van valakinek otlete mit csinalhatnek meg?

(#64011) Rezuhu válasza doc (#64010) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Töröld a gépről a játék adatait és kezd elölről a játék izzítását a masinádra.
Nekem is csak 3.-ra ment fel jól.
Sajnos jobb megoldás nem lesz... :)

(#64012) doc válasza Rezuhu (#64011) üzenetére


doc
nagyúr

ezt is probaltam (a game data utility-bol), nem segitett
offline-ban inditva azt is kiprobaltam hogy felrakott 8 GB-nyi cuccot amolyan cache jelleggel, hiaba :(

de akkor megprobalom meg egy-ketszer, hatha
csak eleg duhito hogy orakon at szenved az ember vele

sajna amit a sony szoftversen muvel az tomeny katasztrofa, hihetetlen, nem ez az elso botranyosan hulladek megoldas a PS3-on amit latok :W
ez foleg azert idegtepo mert egyebkent nagyon jo a cucc

(#64013) Tegla80 válasza doc (#64012) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez nem a Sony hibaja....ez GT jellegzetesseg sajna,mert mas gamma sztem nincs ami ezt csinalna.

Sony® & PlayStation®

(#64014) doc válasza Tegla80 (#64013) üzenetére


doc
nagyúr

a gugli nagyon sok mas jatekra is kidobta ugyanezt a hibat

(#64015) szőröscica válasza pulyka jocó (#64009) üzenetére


szőröscica
addikt

Azért remélem a játékok java része átkonfigurálható, mert hogy én nem fogok gombokat nyomogatni mikor ott van a két ravasz, az teljesen biztos. Inkább veszek egy XBONE-t akkor. :DDD

(#64016) Tegla80 válasza doc (#64014) üzenetére


Tegla80
addikt

Lehet,de itt a forumon ezt emelnem ki,mert kb ezt szidja mindenki....(guglizni nem gugliztam ez iranyban :B )
Nalam is ez volt az ami ilyet okozott mikor hdd cserek voltak es ujra kellett raknom.

Sony® & PlayStation®

(#64017) Wlac válasza szőröscica (#64015) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem eddig az összes játék amivel PS3-on játszottam az R1-et használta a lövéshez.

“The wha-"

(#64018) doc válasza Tegla80 (#64016) üzenetére


doc
nagyúr

rakerestem reggel itt a topicban, de itt is mindenfele jatekoknal elojott

Nalad sikerult valami megoldast talalni, vagy marad az 'addig probalod amig jo nem lesz'? :(
mondjuk elvileg a wifi es 'madzagos' halo is van a PS-en, megprobalom letiltani a wifit (vagy az ethernetet), hatha
de fura hogy szemre kb. mindig ugyanott hasal el

(#64019) A`rpi válasza szőröscica (#64015) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Általában e téren van valamennyi mozgástér, de van számos olyan játék, ahol egy beállítás van, és azzal kell megelégedni.

(#64020) ManUnited válasza Mr X (#64007) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Azokat már eldöntöttem hogy ps4-en fogom végigjátszani. PS4-et viszont UC4-el fogok venni, úgyhogy addig várnom kell velük. Nem mondom hogy könnyű. :)

(#64021) pulyka jocó válasza szőröscica (#64015) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Vegyél de az nem PS. :DD. :C

(#64022) satz18 válasza szőröscica (#64015) üzenetére


satz18
őstag

Én évekig játszottam pc-n xbox 360 kontrollerrel fpst is, és egyből megszoktam ps3-on hogy az 1-es a ravasz. A kettessel eleve kín szenvedés. A RDR-ben úgy van és utáltam.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#64023) Tegla80 válasza doc (#64018) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez sem olyan sok panasz sztem,ha osszesegeben nezzuk...GT bol rengetegen igy jarnak.....lehet a sok pecs miatt....
En amugy par honapja vettem egy fejhibas gepet amire felkerult a gt6 digit verza.
Felraktam neki a mentest es inditottam...
Kiirta,h lenne mit frissiteni es nekikezdet es masnapra leszedett mindent....
Ami biztos,h kabelen van a gep es az IP az DMZ-ben,plusz mar router szinten is a gugli 8.8.8.8 es 8.8.4.4 dns van nalam megadva,igy a ps is azt kap.
Esetleg igy probald,vagy nemtom :F

Sony® & PlayStation®

(#64024) fausto


fausto
addikt

Rendelnék valami headset-et a PS3-hoz. Szerintetek milyen legyen?
USB-s vezetékes vagy bluetooth-os? Csak az ingame chat-re használnám, a játék a házimoziról szólna.
Kíváncsi vagyok a pro-kontra érveitekre :)

(#64025) #58000384 válasza Wlac (#64017) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én is így vagyok vele, de szerintem jobb is, mert a ravaszról elég könnyen lecsúszik az ember ujja (meg a karokról is), ha sokáig nyomja, vagy megizzasztja egy bossfight valamelyik játékban :) Az Xbox kontrollere ebből a szempontból számomra sokkal kényelmesebb.

(#64026) szőröscica válasza satz18 (#64022) üzenetére


szőröscica
addikt

Én is sokáig nyomtam X360-nal, sőt sportlövészkedni is szoktam, ezért teljesen természetes, hogy egy fegyvert ravasszal kell elsütni. :)
Gombot nyomogatni nem szeretek, akkor játszhatnék pécén is.

(#64027) Gijon válasza fausto (#64024) üzenetére


Gijon
senior tag

Hát szerintem a 2. verza, ha csak ingame chat-re kell. Ahogy néztem eléggé zárt fülesnek néz ki az usb-s, és nem biztos, hogy érdemben hallanád a házimozit is.

(#64028) doc válasza Tegla80 (#64023) üzenetére


doc
nagyúr

a PS-ben mar az elejen atirtam a DNS-serverek IP-jet, mert eszvesztoen-katasztrofalisan-brutalisan lassu volt a letoltes, igy azert sokkal jobb (bar meg mindig nem tokeletes)
akkor csodalkoztam ra eloszor hogy mekkora otvar hulladek a PS szoftvere :U

(#64029) fausto válasza Gijon (#64027) üzenetére


fausto
addikt

Hm, igazad van, jó észrevétel :) Csak a bluetooth-ossal az a félelmem, hogy rosszul halljuk egymást. Volt korábban egy noname headset-em és gyalázatos volt a hangminőség.

(#64030) Gijon válasza fausto (#64029) üzenetére


Gijon
senior tag

Hát egen bluetooth-ossal én is befürödtem :). Nem tudom mennyit szánsz rá, de én a helyedben vennék egy ilyet, ez működik ps3,ps4,pc+ valami minőségi pl. Sennheiser PC 2 Chat fülest. (utóbbi 5000ft körül van.)

(#64031) fausto válasza Gijon (#64030) üzenetére


fausto
addikt

Hát szeretném olyan 2-3k alatt megúszni :)

[ Szerkesztve ]

(#64032) dilipok válasza doc (#64028) üzenetére


dilipok
veterán

mar mondtad, tobbszor is. Vagy mostantol mindig ott lesz a hszeid vegen ez? Csak h ellenpeldaval szolgaljak, nekem nem szokott ilyen problemam lenni. nekem van egy erzesem, hogy a szolgaltatonak is van ebben boven sara.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#64033) doc válasza dilipok (#64032) üzenetére


doc
nagyúr

eddig nekem sem volt ilyen gondom...
erdekes kerdes hogy a szolgaltato mennyiben ludas
a gugli sok olyan kulfoldi talalatot ad, ahol szinten a szolgaltatot gyanusitjak, de nem tudom elkepzelni milyen modon lehetne oket felelosse tenni (szoftverfejlesztoi szemszogbol ez elegge nonszensz), foleg hogy amugy minden mas remekul mukodik

na mind1, megprobalom wifire vagy ethernetre szoritani, hatha segit, majd beszamolok a fejlemenyekrol :)

(#64034) dilipok válasza doc (#64033) üzenetére


dilipok
veterán

nem ertek annyira hozza, hogy tudnam a pontos okat, de gondolom valamifele korlatozas, traffic shaping v ilyesmi allhat a hatterben. (csak egy pelda, xbox live, destiny, tesommal jatszunk, engem minden 5-10 percben random ledobalt, neki egy disconnect nem volt. Mas szolgaltato, minden mas kb ugyanaz. Majd ez megszunt...)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#64035) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Senki se tolja a Rayman Legendset?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64036) ldave válasza Sirandrish (#64035) üzenetére


ldave
félisten

Wii U-n :)

A Slime draws near! Command?

(#64037) Sirandrish válasza ldave (#64036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az nem jó nekem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64038) Mr X válasza Sirandrish (#64035) üzenetére


Mr X
veterán

Itt csak Origins van. 😊

(#64039) Sirandrish válasza Mr X (#64038) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az is van, de még nem járok ott :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64040) Bogyi007 válasza Sirandrish (#64035) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak Pc-n van meg az is meg az Origins is.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#64041) Sirandrish válasza Bogyi007 (#64040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez elég szomorú :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64042) james001 válasza Sirandrish (#64039) üzenetére


james001
veterán

Origins az nem előbb volt mint a Legends? Há' mé' nem sorba mész? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#64043) Sirandrish válasza james001 (#64042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Me a Legendset hamarabb akciózták le ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64044) kevepapa válasza fausto (#64003) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Köszi a válaszokat! Időben mennyi lenne végigjátszani a 2.és a 3. részt?

(#64045) echterion válasza Tegla80 (#64016) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor nekem szerencsém volt, mert elsőre felpakolt szépen mindent az ssd-mre. Most is jött egy majd' 600 MB-nyi cumó, gond nélkül felpakolta.

(#64024) fausto: Nekem pont olyan kéne, mint ami vezetékeset linkeltél, csak vezeték nélkül. Sajna a rapoo-t nem ismeri fel, hiába dugom rá a gépre a vevőt. :(

**********

(#64046) jookomak válasza kevepapa (#64044) üzenetére


jookomak
őstag

10-15 órások legalább részenként. "még vót benne anyag"

(#64047) Elims válasza fausto (#64031) üzenetére


Elims
veterán

Tökéletes egy olcsóbb nokia bluetooth head-set.
Engem mki tökéletesen hall. Abban nincs rizikó.

(#64048) perge666 válasza kevepapa (#64044) üzenetére


perge666
veterán

Én már nem emlékszek mennyi idő végigjátszani,de nekem megvolt mind a 4,és a 3.részig nem igazán tudtam a sztorit,és addig utána sem jártam. :B

(#64049) Tdizsolt válasza fausto (#64024) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem a gyári Ps3 bluetooth-os fülesem van,sajnos ha van egy kis háttérzaj(gyerekek,stb) szinte semmit nem lehet hallani a többiek beszédéből.Ki kellett raknom a házimozira a chat hangját,és beállítani,hogy ha megszólal valaki,akkor faderelje a zenét...Mondjuk ez nem mindig célra vezető,sokan káromkodnak játék közben és ez nem igazán jó,mert a kölykök is hallják... :( Konkrétan csak a mikit,és a némító funkciót használom belőle,de az tökéletesen működik.A BT kapcsolattal nincs gond,így ha a 2.verzió mellett döntesz,és nincs a családban zavaró körülmény,jó választás lehet... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#64050) perge666 válasza perge666 (#64048) üzenetére


perge666
veterán

Ja,egyébként a 4-et 1 hete újból elkezdtem,de kedden felfüggesztettem 1-2 hétre,mert a középső újjam hegyét levágtam,és amíg érzékeny addig nem igazán kényelmes a kontrollert kézben tartani. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.