Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) mortimerK


mortimerK
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Vettem karácsonykor egy 160Gb-os slim PS3-at, 3.50. firmware-el, amit frissítettem 3.55-re. Vettem még hozzá egy játékot, a GTA4-et. A gamet felraktam, felajánlotta hozzá az 1.6-os patch-t, amit fel is pakoltam. Viszont azt vettem észre a játékon hogy "akadozik". Nem az a kifejezett szaggatás, hanem csak simán meg-megakad itt-ott, ami egy picit zavaró.(pl autovezetés közben, üldözéskor, vagy csak simán ha nézekődök) Ráadásul nemis multiban, hanem a sima single playerben. A youtube-on láttam gameplay videokat, és egyiken se láttam hasonlot, sőt mások is irják a neten hogy gyönyörüen akadozás nélkül fut a ps3-akon. akkor ez nálam miért van?
Remélem tud valaki segíteni!

(#21052) szasanyi válasza mortimerK (#21051) üzenetére


szasanyi
félisten

...mások is irják a neten hogy gyönyörüen akadozás nélkül fut a ps3-akon. - azért, hogy bosszantsanak. :D Az sajnos ilyen, egyik PS3 konzolos sem fut hibátlanul, akármit írnak. Ennyit tudtak kisajtolni teljesítményben, ezzel kel meg(elégedni)alkudni.

(#21053) Djuree válasza mortimerK (#21051) üzenetére


Djuree
félisten

nem nálad van a hiba, a gta4 ilyen szar, ez van sajna...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21054) Djuree válasza Gebriel (#21048) üzenetére


Djuree
félisten

...és még ma is vígan él :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21055) pumatom válasza mortimerK (#21051) üzenetére


pumatom
aktív tag

Nekem is akad, ha autóval nagy tömegbe hajtasz, akkor szokott nekem, legalább is ott észleltem... Csodálkoztam is, hogy ilyen lehet egy konzolon? :))

Más:

Az új nfs-ről van demo? Másrészt honnan lehet demokat leszedni? Már többször próbáltam, de nem jöttem rá...

Üdv!

(#21056) zuzu000 válasza pumatom (#21055) üzenetére


zuzu000
őstag

Csak volt,már letörölték.Storerol lehet leszedni a demókat,és amerikai/angol/japán stb.. címmel kell regisztrálni,mert Magyarországon nincs.

[ Szerkesztve ]

(#21057) pumatom válasza zuzu000 (#21056) üzenetére


pumatom
aktív tag

Valami angol címet adtam meg.

De van valami megjelölésük a demoknak? Vagy csak ennyire elkerülte a figyelmemet?

(#21058) anulu válasza pumatom (#21055) üzenetére


anulu
félisten

http://www.psxstore.com/

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21059) pumatom válasza anulu (#21058) üzenetére


pumatom
aktív tag

:Y :R

Köszi!

(#21060) zuzu000 válasza pumatom (#21057) üzenetére


zuzu000
őstag

Angolon a games alatt vannak.amcsin van demo fül

(#21061) Gebriel válasza Djuree (#21054) üzenetére


Gebriel
veterán

Hmmm :F

(#21062) pumatom válasza zuzu000 (#21060) üzenetére


pumatom
aktív tag

Köszi! :R

(#21063) pumatom válasza anulu (#21058) üzenetére


pumatom
aktív tag

Most, hogy leszedtem egy demo-t, hogyan lehet megnyitni?
Kell valami programot az utilities-ből telepíteni a ps-re?

(#21064) Vladi válasza pumatom (#21063) üzenetére


Vladi
nagyúr

A géppel kell felmenni netre, és úgy a psn boltba. Ott rányomsz, hogy leszeded. A játékok közt ott lesz a demo, rányomsz x-et. Akkor telepít, utána game. :K

Más: uncharted 3 megjelenik: 11 1 11. Akkor az most 2011 január 11 vagy november 1? :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21065) chubii válasza Vladi (#21064) üzenetére


chubii
senior tag

november 1. :(

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21066) Vladi válasza chubii (#21065) üzenetére


Vladi
nagyúr

:(
Na akkor van esélyem addig végigjátszani az 1-2-t. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21067) pumatom válasza Vladi (#21064) üzenetére


pumatom
aktív tag

anulu féle letöltésre gondolok, a youtube-on látni, hogy letölti, odáig megy is, csak valamivel meg kell nyitni, ott meg elmosódott a kép, és nem látni mivel nyitja meg az illető...

(#21068) anulu válasza pumatom (#21063) üzenetére


anulu
félisten

izé. JB / custom firmware nélkül nem tudom, h hogy kell :( ezekkel egyszerű, mert pendrive és install package...
sorry, tényleg nem tudom h moddolatlan kozolon hogy megy :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21069) jookomak válasza pumatom (#21067) üzenetére


jookomak
őstag

Itt egy jó leírás store regisztrációhoz.
(itteni 1.hsz-ből)

(#21070) pumatom válasza anulu (#21068) üzenetére


pumatom
aktív tag

Ja már értem, azt a JB-t láttam én is, de nem tudtam mi az... Majd akkor okosodok!
:R

(#21071) anulu válasza pumatom (#21070) üzenetére


anulu
félisten

amúgy milyen FW van a gépedben?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21072) pumatom válasza anulu (#21071) üzenetére


pumatom
aktív tag

Az új, amit magától tölt le update-kor... 3.5 vagy nem tudom, most nem látom... :)

Nagyon nem foglalkoztam vele eddig, most, hogy kiadták az új nfs-t a demoját akartam letölteni...

[ Szerkesztve ]

(#21073) pumatom válasza jookomak (#21069) üzenetére


pumatom
aktív tag

Köszi! Elolvasom!
:R

(#21074) babli


babli
tag

Kiváncsi leszek mikor jelennek meg az első másolt, hdd-re telepíthető játékok...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21075) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Mai Story:

Kis Naiv CocooN-z bemegy a Sony-ba remélvén tudnak a kicsi lelkén segíteni, és megnyugtatják hogy hogyan is néz ki egy Eredeti Dualshock 3, miről lehet felismerni a csúnya gonosz, rosszindulatú Hamisat!!!

(spoiler)
Ez a rövidke történet NEM erről fog szólni....

CocooN-z:
-Jónapot! Tudna egy kicsit segíteni?

Sony értékesítő
-Szép jónapot!!! Természetesen!

-Azzal a Problémával szembesültem, hogy elég sok helyen kapni elég "Jó" minőségű hamis DS3 kontrollereket. A Kérdésem az volna, miről ismerhetem meg a hamisat/erdetit, mire figyeljek oda, szerintem jobb helyen nem is kérdezhetem! :)

-Nézze, most adtuk el az utolsót, ezt nem tudjuk kideríteni. (??????? :) )

-Azért gondolom vannak bizonyos dolgok amire érdemes odafigyelni, pl. gyakori "Manette" felirattal ellátottak, ill. elcsúszott Start/Select feliratok a gombokhoz képest, sok helyen hallani, még a ledek elrendezése sem pontos. Megmutatnám neten ezt a bizonyos Piros dobozos DS3-at! (-közbevág: PIROS???)

**GOOGLE: PS3 DS3 Manette SZÖRCS és nézünk nagyokat**???? :D

*Ezután elrohant szóhang nélkül TV-t értékesíteni* ??? :DD

(Visszajön) - Nézze nincs jobb megoldás, minthogy márkahű boltban vegye meg!

-Oké...Köszönöm a Segítségét és a Türelmét, egyéb útravaló?

-Ha behoz egyet össze tudjuk hasonlítani őket!

-Köszönöm!

-Nincs mit, Viszlát.

-.............

The End.

Előtörténet: 3,5 évig dolgoztam Értékesítőként/Szoftverfelelősként egy MÁRKAHŰ Multicégnél, legalább ha annyit kinyögött volna, h mi az Aktuális EAN kódja, vagy valami update-d dolgot erről de nem!!! Az ember ált. szolgáltatás területen, vagy olyan helyen dolgozik, ahol emberekkel kommunikál, és RENGETEG múlik azon h hogyan is állnak a másikhoz, mert jólesik! Én meg vagyok olyan naiv h ezt viszont elvárom, de NEM, TOVÁBBRA IS "NEM" az a szó amivel találkozom.

Ennyi gondoltam megosztom veletek!

üdv (Nem tom Off Topic-e)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21076) anulu válasza pumatom (#21072) üzenetére


anulu
félisten

3.55 a legújabb. amúgy az auto update-t én kikapcsolnám, nem1x előfordult, h bugos az új fw...
hivatalosan a megjelenés előtt 1 héttel levették a PSN-ről a demót.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21077) Gebriel


Gebriel
veterán

Valakinek itt volt NFS HP-ja.....
Tényleg nem lehet nyelvet állítani benne, vagy csak én vagyok ilyen béna? :D

(#21078) Blashe


Blashe
aktív tag

Mennyire érdemes venni 80Gb-os vagy 160Gb-os PS3-at venni? Gondolok itt arra, hogy mennyire hátrány itt a kisebb HDD? (játékok felmásolása, letöltések, stb.)

(#21079) anulu válasza Blashe (#21078) üzenetére


anulu
félisten

60-assal 3 éve jól elvagyok. bár neked kell tudnod, h mennyire érdekelnek a demo-k, stb. amúgy amennyiben úgy érzed, h nagyon kinőtted, bármilyen 2,5" HDD-t bele lehet rakni. akár 750-eset is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21080) agressiv válasza olbaidhun (#20886) üzenetére


agressiv
addikt

Pár órája voltam cimborámnál aki vett egy PS3-at és egy böhöm nagy full HD mittudom én űrtehnika TV-t.

Elkezdtünk játszani a GT5-el és én azt hittem, hogy sokkot kapok. A Grafika közel sem mondható szépnek, semmilyen körülmények között nem sikerült rávenni azt a szerencsétlen konzolt, hogy valami Vsync-hez hasonló dolgot produkáljon és állandóan "szétesett a kép", a másik meg, hogy ha gyorsabban fordul a kamera beszaggat.

Kérdem én mire jó az a sok processzor mag meg az Ntrágya vidia GPU vagyis egyben a konzol, ha egy valag pénzt kiad érte az ember és semmivel sem jobb rajta játszani mint PC-n sőt, sokkal rosszabb.
Én sosem szerettem a konzolokat, de erre mindíg is kiváncsi voltam, mert áradoztak a jónépek, hogy mennyire szép a grafikája és régóta tudom, hogy milyen hardverrel van szerelve ezért bizakodva mentem oda, de amikor először megláttam a szinkron hiányát és a szaggatásokat akkor legszivesebben lerugtam volna a helyéről. Egyszerűen óriási csalódás volt számomra és valószínüleg inkább PC-be fektetem az elverni való pénzemet mint ilyen konzolba az 100%, pedig mielőtt láttam volna komolyan elgondolkoztam volna egy PS3 vásárlásán.

Hát még a borz.....

(#21081) Edgeri válasza CocooN-z (#21075) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ma már más világ van, régen az eladó szakértő is volt egyben. Most elad, azaz: odamész hozzá, hogy konkrétan mit keresel, ő leveszi a polcról, beüti a pénztárgépbe és mehetsz isten hírével. Ritka, vagy kihalóban az a típus, aki tudja is mit ad el, illetve a legjobb megoldással tud előállni az igényeidnek megfelelően. Anno, mikor lapostv-t akartam venni, annyi hülyeséget hallottam az eladóktól, hogy a végén feladtam és csak a netről próbáltam infókat szerezni...

Üdv, Edgeri

(#21082) Edgeri válasza agressiv (#21080) üzenetére


Edgeri
senior tag

Apa, kezdődik...

Üdv, Edgeri

(#21083) Vladi válasza agressiv (#21080) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát a gt5 ilyen vacak. Hiába a jó gép, ha nem bírnak egy jó játékot csinálni rá.
Menjetek fel ps networkre, szedjetek le vagy 10 demót és valami jó játékot nézzetek ki. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21084) anulu válasza Edgeri (#21082) üzenetére


anulu
félisten

köszönöm, h megadatott az erő és a tapasztalat, hogy erre NE reagáljak... :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21085) donw3ga válasza anulu (#21084) üzenetére


donw3ga
senior tag

Elkezdtem regisztrálni a PSN-re, mennyi idő múlva kapok visszaigazoló e-mailt? 1.5 órája megadtam a mail címem, de azóta nem jött semmi válaszmail, így nem tudom folytatni a regisztrációt :U

(#21086) DM-Fan válasza CocooN-z (#21075) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Alapvetően nem is értem, hogy miért vártál tőle segítséget annak érdekében, hogy könnyebben tudd azonosítani a hamisat. Ha nála vásárolsz, akkor garantáltan eredetit kapsz, innentől kezdve neki nincs más érdeke, minthogy nála vedd meg. Nem fog neked segíteni abban, hogy körbenyalogathasd nála az eredetit, hogy aztán más üzletben böngészve kiválaszd a sok hamis közül az eredetit és ott vedd meg, ne pedig nála. Ha dolgoztál kereskedőként, akkor ezt Te is tudod. Ő sem hülye, csak kereskedő. ;)

Get Moded!

(#21087) zuzu000 válasza donw3ga (#21085) üzenetére


zuzu000
őstag

Ha ps ről regelsz nem kell,legalabbis én úgy emlékszem.

(#21088) DM-Fan válasza agressiv (#21080) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, majd mindjárt jól megkapod Te is, hogy konzolt nem a grafika, hanem a játékélmény miatt kell venni! :W

Fölösleges ezt a parttalan vitát generálni, tényleg kéthetente előkerül (olvass vissza bátran) és úgysem tudod meggyőzni azt, aki meggyőződésből a konzol mellett áll, ellenben flame-nek fogják titulálni a hozzászólásod, akárhogy is igaz, amit leírsz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21089) szasanyi válasza agressiv (#21080) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, te semmiképpen se vegyél ilyet! Sztem várd meg a PS5-öt, az esetleg megfelel azoknak az elvárásoknak. ;]

(#21090) anulu válasza donw3ga (#21085) üzenetére


anulu
félisten

emlékeim szerint én kb azonnal megkaptam. nem került véletlenül a junk közé?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21091) Djuree válasza agressiv (#21080) üzenetére


Djuree
félisten

gt5-ben én is csalódtam. forza3 sztem szebb boxon :U még lehet a 2 is...mondjuk még így is jó játék, elvagyok vele :) vannak rá amúgy nagyon jó és szép játékok, pl. uncharted sorozat, de ha grafot akarsz, akkor pc-t kell venni :K nekem van jó pc-m is, meg ps3-mam is, egyszer a pc megy, egyszer a ps3. most inkább pc, de ha megjönnek a várt játékaim, akkor ps3 megint, és nem a graf miatt, egyszerűen konzolon van amit jobb játszani :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21092) dudikpal


dudikpal
aktív tag

A film feliratok méretét nem lehet állítani? Vagy csak én lámáskodom?

(#21093) donw3ga válasza anulu (#21090) üzenetére


donw3ga
senior tag

azóta sem kaptam e-mailt, pedig egy másik e-mail címről is elindítottam a regisztrációt :F
spam-ek közé sem került

[ Szerkesztve ]

(#21094) zuzu000


zuzu000
őstag

Aki feltette a custom fw-t,vannak már tapasztalatok ?Jó médialejátszó,ami kezeli az mkv-t,feliratokat, van ?Mennyire bugos ?Hátrányok ?Összességében :mennyire éri meg feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#21095) Mazsika válasza zuzu000 (#21094) üzenetére


Mazsika
őstag

én most vettem egy asus o!play-t, az mindent lejátszik, és nincs semmi macera vele... :DDD

Dáccsika

(#21096) zuzu000 válasza Mazsika (#21095) üzenetére


zuzu000
őstag

De nem ezt kerdeztem :D

(#21097) Mazsika válasza zuzu000 (#21096) üzenetére


Mazsika
őstag

persze tudom... azért is tettem offba! :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#21098) anulu válasza zuzu000 (#21094) üzenetére


anulu
félisten

annyi a különbség egyelőre, h az intall package aktív. semmi más. origin játékok / BD-k rendesen mennek, PSN is

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21099) anulu


anulu
félisten

Fontos info!

kikerült a netre egy FAKE 3.55 CFW. ha valaki mindenképp frissíteni akar, csak megbízható, ellenőrzött forrásból (PS3News, psx-scene, PS3hax) tegye! egyelőre azonban nincs miért feltenni, ülnek a PKG encoderen :( ez a fake jó eséllyel "brick"-eli a console-t, és utána semmilyen módban nem indul el, egy jó drága papírnehezékké válik.

hír itt

mod: továbbra sem bíztatok senki warezre, csak gondoltam előre szólok, mielőtt valaki belefutna a dologba

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21100) zuzu000 válasza anulu (#21099) üzenetére


zuzu000
őstag

Köszi az infót,bár én max akkor teszem fel,ha lesznek jó programok rá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.