Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) draco31


draco31
veterán

Megoldódott, egy kicsi pendriveról már telepítette a rendszert az újra.
A régi viszont halott, PC-re dugva rengeteg szektorhiba.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#80002) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nézegettem a PS3 Store különböző régiós árazásait és azt látom hogy az USA account alatt egész jó árban vannak még a játékok.

Magyar vagy account alól is tudom az itt megvett játékokat játszani ugye?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#80003) EmThor válasza Bogyi007 (#80002) üzenetére


EmThor
addikt

Szia igen, van egy usa accom, oda bejelentkeztem ps3on és weben a sony oldalán is. Cdkeys-en vettem $ feltöltőt, weben beváltottam usa accal bejelentkezve. Ps3-on szintén usa accal pedig az usa storeból meg tudtam venni a kívánt játékot (fatal frame 1 2 3 ps2 játékok). És igen, megy minden letöltés és install után magyar accal is. Más más államba regelt usa acc más más adót vonz maga után erre érdemes figyelni. Dante's inferno 15$ azt néztem én is pl de elszállt az árfolyam. De kifejezett ps3 store akció 2019 végén volt utoljára ha jól látom a psprices oldalán. Sajnálom h lemaradtam. Magyar storeban amúgy pl. 5e a resistance 1-2, ratchet crack in time, game of thrones, dragon age. Dragon age 2 7e. Dead space 1 9e, 2. rész 5e, 3. rész 5e asszem. Szal magyaron se drágább minden mint használtan lemezesen megvenné az ember. Legalább is nem minden. De a store hiányos, se silent hill, se Lego gyűrűk ura, se killzone 2.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#80004) Bogyi007 válasza EmThor (#80003) üzenetére


Bogyi007
veterán

New Hampshire államban, West Lebanon városában "lakom" ott. Ez megfelelő ottani címnek?

God of War Collection 1-2 ami igazán érdekel onnan - azok 10 és 15 dollárba kerülnek - valamint a Gran Turismo 6 ára az ami érdekelne még. valamint a Lollipop Chainsaw de az sajna nincs fent digitálisan itthon és Angliában sem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#80005) EmThor válasza Bogyi007 (#80004) üzenetére


EmThor
addikt

Címet passzolom de Floridába a 10 év során vezettek be minimális adót. God of Ear 1-2 4590ft x2 vagy van egy 7e ft valtozat is (ps vita?) Magyar store-on.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#80006) Guitar14


Guitar14
senior tag

Kedves PS3 szakik!

Sikerült vennem nagyon olcsón egy "HDD hibás" PS3 Slimet és még egy olcsó hibátlan PS3 FAT is jön még mellé.
Slimet már helyreraktam. HDD-hez kell csak egy "beépítőkeret", hogy ne essen ki mert nyilván csak az volt a baja. A slimet utána tovább is adom.
A FAT-et viszont lehet megtartanám mert olyan verzió sosem volt még nekem.
Pont néztem utána hogy kell újrapasztázni mivel tudom ezek is szeretnek YLOD-ot kapni mint a 360 FAT-ek RROD-t.
És meglepődtem ezen:


Hát ez valami brutál ahogy kinéz. Elég hatékonynak tűnik.
360 az tudom, hogy az elégtelen, lapos hűtés és az alaplap hajlása miatt olvadt meg és engedett el a forrasztás a CPU/GPU alatt.
Itt a PS3 fat esetében miért haláloztak ezek el?
Mivel tudnék segíteni rajta, hogy továbbra is működőképes maradjon?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80007) vm93hun válasza Guitar14 (#80006) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Melyik CECHxxx modell ez?

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#80008) Guitar14 válasza vm93hun (#80007) üzenetére


Guitar14
senior tag

Passz, két külön kép, máshonna szedtem őket.
Valami FAT de konkrét modellt nem tudok.
Ami nekem lesz azt meg nem tudom mivel nem írta le az eladó a típusát.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80009) vm93hun válasza Guitar14 (#80008) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Jah...
Lusta voltam rendesen elolvasni a hozzászólást, ezért azt hittem, hogy ez már a te géped képei... :B

A mellékelt képen levő heatsink a korai modellekből való. Azokból, amelyek megették a PS2-es lemezeket is. (CECHA/B/C/E modellek). Kicsi az esélye, hogy pont ezt a modellt kpod majd meg. Ez a normális(abb)an kialakított, Type1-es heatsink.
A Type2-nél valamelyik vadállat kitalálta, hogy a CPU csíksélességével (90nm -> 65nm) egyenesarányban kell csökkenteni a heatsink hővezető szálait is. [link]
Szerencsére ez csak a CHECHG modellekben található meg, ezek egyúttal a legproblémásabb FAT modellek.
A Type3 és 4-es heatsinkek kb. hasonlóak és nincsenek egybeépítve a ventillátorfoglalattal, mint a korábbi két modell. (CECHH-M) [link]

Hogy miért pusztulnak el?
Röviden: túlmelegedés miatt.
Hosszabban: A CPU nemcsak az IHS felett kap "kenést" paszta formájában, hanem alatta is, ami ugyanúgy elhasználódik és veszít a hőátvezető képességéből. Az így keletkezett hő később azt eredményezi, hogy a CPU forrasztási pontjai megolvadnak, és elvesztik a kontaktot a chip és az alaplap között. Erre volna hosszútávú megoldás a Delid, csakhogy a helyzetet súlyosbítja, hogy a CPU IHS-e egy ipari, hőálló ragasztóval van rögzítve a chipre, amit csak felvágással lehet elválasztani. A folyamat kockázati tényezője nagyon magas, a haladó szervizeseket is rendesen megizzasztja.

A tévedés jogát fenntartom, egy hozzá jobban érthető ennél érthetőbben fogja majd megfogalmazni a fentieket. :)

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#80010) Guitar14 válasza vm93hun (#80009) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ahha így már érthető. Ezeket nem tudtam, hát PS3-at még csak olvasóig bontottam le. Majd meglátom milyen gép lesz. Valszeg szét is fogom szedni.
Hát akkor ezekszerint valóban jó az a hűtés amit linkeltem csak sajnos változtatni kellett rajta... elég csicskagyász az első modellhez képest a két "újabb" heatsink. :DDD Hát mindegy az a generéció már csak ilyen volt. (érdekes, hogy az Xbox az tanult a hibájából és egész megbízható gépeket csináltak, utána a One nál meg igaz batár nagy a gép de brutálisan jó hűtése van és szellős a beltartalom, könnyű is szerelni)
Delidről meg tudok, hogy jópáran csinálják PS3-al, arról már én is láttam videót.
Nyilván azt nem fogom kivitelezni azért vannak határok. :B

Mindenesetre köszönöm a részletes felvilágosítást! Kíváncsi leszek melyik heatsinkkel leszünk közeli ismerősök.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80011) arty válasza vm93hun (#80009) üzenetére


arty
veterán

ugy hallottam, h a legujabb infok szerint nvidia cseszett el valami ragasztoanyagot es ezert repednek meg a forrasz-gömböcskék a melegedés-lehűlés ciklusoktól.... a ragasztóanyag 70fokig bírja, de a ps3 elmelegszik 85ig is akár, az alap hűtéssel...

ms anno tisztességes volt a 3led kapcsán, a sony nagyon nem :( (így utólag)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80012) kreten67 válasza arty (#80011) üzenetére


kreten67
senior tag

Nem tudom hol olvastad, de ez egy butaság! A CPU és GPU esetében max, csak a chip tetején az IHS kupakot tartja ragasztó, de annak a BGA repedéshez semmi köze. Környezetvédelmi okokból kifolyólag, kikerült a forrasztóanyagokból az ólom, és ez teszi rideggé a forrasztásokat, így rövidebb a degradációs ideje a BGA-nak. Ez az oka Ps3 és az Xbox360 bga-hibáinak (Notebook videókártya és a PC vga hibáinak is), bár az X360 esetében maga az alaplap is hitvány, a vékony és oxidációra hajlamosabb rézréteg miatt, ezért nem is javítható normálisan az X360 bga hiba. Egyébként a bga repedés bekövetkezik 60-70 fok esetében is csak egy kicsit később. Én a javításokat, ólom-tartalmú forrasztási anyagokkal végzem, ez illegális az EU területén, de tartós.

[ Szerkesztve ]

(#80013) arty válasza kreten67 (#80012) üzenetére


arty
veterán

Tévesen ragasztónak hívtam az "izét", ami a hibás, itt a témáról a teljes video: [link]
... illetve konkrétan innentől jön az érdekes rész: [link]

Ha olyan "egyszerű" lenne a hiba, mint azt "mindenki" a 360-as eset miatt hitte, a reball megoldaná végleg a problémát. Persze biztosan nem tett jót az ólómmentes forraszanyag sem...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80014) Guitar14 válasza arty (#80013) üzenetére


Guitar14
senior tag

Atyaég. Nem semmi magyarázó videó (külön pont a drámai zenének), 10 percet belenéztem de ezt tuti végignézem majd eddig is tudtam, hogy a neten terjengő hajszáírtős hőpisztolyos megoldás kb. semmit se ér 1-2 kivétellel de bele se gondoltam ennyire amit itt mondott.
PS működése 70-80 fok is lehet. Forrasztóanyag kb 350 fokon lágyul ÉS a chip pedig már elpusztul ennél sokkal kevesebb hőtől is.

vm93hun:
Közbe megvettem a FAT gépet is, problémák ellenére is megérte mert patika kontroller és 5 játék (nem fifa) volt hozzá PS2 áron. [kép]
Bontatlan a gép de bővítve van egy 500 gigás merevlemezzel. Bekapcsol, olvassa a lemezt játék indításakor multifunkcióssá válik a gép mert hajat is lehet szárítani vele játék közben egyből léptem ki a kezdőlapra az eladónál. Elmondása szerint így használta már jóideje. :N
Legjobb pedig most jön: CECHG04, 7C dátumkóddal. :DDD Instant szedem szét tisztításra, pasztázásra ahogy lesz időm addig be se kapcsolom. Max elhalálozik utána is. De a gép hibásan, kontrollerrel, játékokkal ér annyit mint amennyiért vettem működőképesen.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80015) arty válasza Guitar14 (#80014) üzenetére


arty
veterán

pont ez a nyomorom :D van egy csodás, karcmentes FAT gépem, egész jó áron vettem és.... dettó CECHG04 :D

hálistennek van egy tartaléka: egy delidelt, újabb modell, Kreten67 jóvoltából :R
az volt a terv, hogy kicserélem a burkolatokat, DE.... há' nem fog stimmelni a matrica! :(
szóval egyelőre marad mindkettő és a tanácstalanság.......

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80016) Guitar14 válasza arty (#80015) üzenetére


Guitar14
senior tag

Kell mégegy? ;]
Most végeztem a darabolással. Szedtem már szét jópár konzolt de ilyen porosat/porcicásat még nem láttam... Úgy nézett ki mikor az ágy alatt hetekig nincs porszívózva, paszta is full száraz. Holnap dobok képeket és valamikor kifújok mindent aztán kap új pasztát és meglátjuk mennyire fog visítani.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80017) arty válasza Guitar14 (#80016) üzenetére


arty
veterán

cfw? hőfok difi érdekelt volna :) Kreten delidje csodát tett, kvázi NÉMA a gép. Sajna nem cfw-s, szal konkrét hőfokot nemtok :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80018) Guitar14 válasza arty (#80017) üzenetére


Guitar14
senior tag

Full gyári. Végén még én is delidelni fogok. :B Izgalmas lesz.
Delidet az újabb gépre írtad az lett néma vagy a CECHG04? Ha nem a CECHG04 amelyik néma akkor neked az most milyen működésileg? :D

Ja és a képeket lefelejtettem:
[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80019) kreten67 válasza arty (#80017) üzenetére


kreten67
senior tag

Itt az én CECHG04 betegágyan delid után az Unharted játék közben.
Delid elött és után:

A delid elött a CPU 60%-os venti mellett 68 fokon ment.
A delid ott látszik hogy szükségessé vált amikor a CPU lényegesen melegebb lesz a GPU-nál, normál esetben közel azonos fokon működnek. Az RSX gpu nagyrészt nem igényli a delidet a fat gépeknél, szinte mindig a CELL cpu pörgeti a ventit.

[ Szerkesztve ]

(#80020) kreten67 válasza Guitar14 (#80018) üzenetére


kreten67
senior tag

Amit neki delideltem (cpu és gpu-t) CECHK vagy CECHL FAT gép volt, ami már eleve jobb konstrukció, mint a HC vagy HG. Egyébként a HG delidelve, és némi átalakítás, polirozás a hűtés felfekvő felületén, plusz hőátvezető híd a felső lemezre passzív-hűtésnek, és akkor lesz olyan, mint a lenti képen az én HG gépem.

[ Szerkesztve ]

(#80021) Guitar14 válasza kreten67 (#80019) üzenetére


Guitar14
senior tag

Azta, szép munka! :C
Lehet én is nekiállok alaposabban.

Mondom én mit értem el:
Tegnap kipucoltam a gépet teljesen mindenhol, ventit, bordákat fogkefével és körömlakklemosovóal vakartam ki a leragadt kosz fogságából. Mondhatni makulátlan lett.
Delidet most skippeltem próba gyanánt, kapott MX4-et szépen elterítve egyenletesen vékonyan. Gép már most sokkal jobb. Eddig játékindításnál már süvített most simán BlackOps 3-aztam kb 15 percet és alig volt hangja aztán egyik pillanatról a másikra nulla átmenettel elkezdett süvíteni megint a venti. Egyből kiléptem a játékból és a kezdőképernyőn vártam de 6-10 perc után se csillapodott a venti. Utána kikapcsoltam 10 perce vártam, bekapcsoltam és kipróbáltam Full Auto2-vel. Azzal ment kb 10 percet egész halkan csak aztán kiléptem mert elég trágya játéknak találtam.
Alábbi dolgokat kérdezném:
1. Ez miért lehet hogy egyik pillanatról a másikra felugik kb. maxra a venti utána meg kb. az istenért se csillapodik.
2. Elmondásod szerint akkor elég lenne a Cell-t delidelni mert annak lehet nekiállnék mert neten láttam egy elég jól működő fogselymes mutatványt, azzal neki mernék esni.
3. Előző kérdésből kiindulva megnézném a hőfokát mennyi az RSX és a CELL amikor süvít a venti de lehetőség szerint meg szeretném hagyni gyári állapotában a rendszert. (kérdezek privátba erről inkább)
4. Kifejtenéd ezt a "plusz hőátvezető híd a felső lemezre passzív-hűtésnek" dolgot?

+köszönöm az információkat és a javaslatokat amiket írtál eddig sokat segítenek :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80022) arty válasza Guitar14 (#80021) üzenetére


arty
veterán

működő gépes delid előtt könyörgöm vegyél működésképtelen gépet és azon tesztelt a tudásod!!! :) így is hullik el elég ps3..... (volt itt a topikban beszámoló már zsinórban kinyírt két gépről is :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80023) Guitar14 válasza arty (#80022) üzenetére


Guitar14
senior tag

Most rákutattam itt a fórumon pár keresőszóra és uhh.. valóban volt jópár brick-elés első próbálkozásra kb majdnem garantált a vereség. Ezt nem tudtam ennyien elcseszték elsőre. nyilván videókban meg leírásokban olyan egyszerűnek látszi, hogy nemigaz és én is annak ítéltem a fogselymeset.
Befutok valamikor a helyi konzolszakis csávóhoz mert neki biztos van halott lapja, esetleg rákérdezeket nem-e csinált már ilyet. kreten67 meg nemtudom válall-e ilyet csak akkor sajnos postáznom kell.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80024) arty válasza Guitar14 (#80023) üzenetére


arty
veterán

igen, videón minden egyszerű, amikor egy profi csinálja :( :)
én sima kondicserével is futottam már zsákutcába (nem ps3).... pedig az sokaknak tényleg a semmiség kategória.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80025) perge666 válasza Guitar14 (#80023) üzenetére


perge666
veterán

Ha találsz valakit aki csinálja akkor légyszi jelezz már nekem is,mert van a szekrényben egy halott FAT PS3.........

(#80026) Guitar14 válasza perge666 (#80025) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ja hát én delid-et vállaló szakembert fogok keresni nem PS3 jézuskát aki feltámasztja a halottakat. :D De PlayIT Store-on fel van sorolva PS3 alaplap és sárgaled javítása, szerintem egész normális áron.

Amúgy esküszöm tetszik ahogy a FAT kinéz, egyre jobban tetszik ahogy áll a polcon a többi konzollal úgyhogy szeretném megmenteni a bontótól.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80027) arty válasza Guitar14 (#80026) üzenetére


arty
veterán

és a playit store komplett rsx-et cserél? ;) nehéz elképzelnem itthon bármelyik szervizről........... márpedig simán lehet h annak lett vége, amit máshogy nem lehet megoldani rendesen/végleg (lásd video)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80028) kreten67 válasza arty (#80027) üzenetére


kreten67
senior tag

Sajnos nagyrészt a CeLL procikkal van a gond a Fat esetében, bár a proci levehető és visszarakható, de másikra nem cserélhető, mert az alaplapi NAND-ba és a CPU-ba beágyazott mikró-kódja megeggyezőnek kell lennie. Amennyiért a PS3 fat gépen reballozást vállalnak (én a ps3 reballt már nem vállalom el, csak a Ps4 és Ps5 gépeket reballozom) annyiért delidelt hibátlan fat gépet tudok adni.

[ Szerkesztve ]

(#80029) perge666 válasza Guitar14 (#80026) üzenetére


perge666
veterán

Mondjuk ahány embertől kérdeztem senki nem vállalta el,vajon miért? :))
Ez valószínü csak dísz marad a polcon,pedig nem bánnám ha valami szervíz beszámolná egy ugyanilyen leszervizeltre……..

Tudom hogy 20-30 között kapni kismilliót,de kérdés hogy milyen?
Van egy Slimem,mostanában az sem volt bekapcsolva,de tudom hogy az akármikor hadra fogható.

Gyerkőc szobájába lehet kéne egy okosított…..

(#80030) kreten67 válasza perge666 (#80029) üzenetére


kreten67
senior tag

A Ps3 reball elég macerás, és gyenge a siker %. Elválalom, dolgozok vele nem keveset, és még a mérget is szippantom magamba, mert a full-face maszkban egy órán át az alaplap felett ülni nagy szívás. Végül ha nem lesz működőképes a gép, akkor pénzt se kérek, pedig nekem költségem is keletkezik a sikertelen javításon. Ezért nem javítom a Ps3 alaplapot.
A Ps4 és Ps5 alaplap jól viseli a reballt, kevesebb a munkaóra, és a pénzt is szívesebben kifizetik ezekre, különösen a Ps4 HEN tört gépekre a Ps5-rő nem is beszélve.

(#80031) tboy93 válasza kreten67 (#80030) üzenetére


tboy93
nagyúr

reballoztal mar ps5-ot? :Y ilyen friss geppel volt baj? ezen őszintén meglepodtem

(#80032) perge666 válasza kreten67 (#80030) üzenetére


perge666
veterán

Ez érthető. :K
Szerintem veszek egy másik gépet a kislányomnak.

(#80033) kreten67 válasza tboy93 (#80031) üzenetére


kreten67
senior tag

Nem véletlen jön gyárilag folyékonyfém pasztával a Ps5!
Brutálisan túlmelegednek, és némelyikről kettő év alatt lereped a CPU bga.
Épp hogy kibírják a gari lejártát. Sok gép jön be külföldről egy év garral, és mehetnek a sütőbe.
A Youtube is tele van már a Ps5 "kék led halállal": [link]

(#80034) tboy93 válasza kreten67 (#80033) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat ezt eleg szomorúan hallom.

(#80035) AxBattler válasza kreten67 (#80033) üzenetére


AxBattler
félisten

:Y Erről nem sok hozzászólás születik a PS5 topikban, inkább csak annyi, hogy "vegyél, jó lesz, még 1080p-s kijelzőn is". Azt hiszem, indokolt megvárni egy Slim modell változatot.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80036) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Most Wanted közben a Ps3 egy nagy üldözés közben csonttá fagyott, még a konzol főmenübe se tudok kilépni. Ilyet se csinált még a Superslim nálam...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#80037) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#80036) üzenetére


Bogyi007
veterán


Azóta sem halad túl gyorsan...

Percenként 1%

Remélem nem most murdált meg a gépem esetleg :O :O

A hátulja egy bizonyos részén melegebb észrevehetően...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#80038) perge666 válasza Bogyi007 (#80037) üzenetére


perge666
veterán

Nekem kb.2 hónapja csinálta ezt a Slim San Andreas alatt,lefutott a teszt és ugyanúgy működik mint előtte.

(#80039) Guitar14 válasza Bogyi007 (#80037) üzenetére


Guitar14
senior tag

Slim Ps3 amit vettem javításra olcsón. Azt írták, hogy minden x-edikre kapcsol csak be.
Dobtam bele új HDD-t azóta nincs gondja. Úraraktam a rendszert és hasonló baja van nekem is.
Ha a trophies-t meg akarom nyitni akkor 10%.nál megáll és teljesen lefagy, már volt factory reset filesistem restore, database rebuild és ugyanúgy 10%-nál stop.
Emiatt egy játék se indul mert betöltésnél korruptnak találja a trofikat és kilép.
Ha csinálokegy új accot amin nincsenek trofik azzal elindul a játék főmenube (mondjuk Cod Ghosts) elindítom a kampányt, lejátszódik az intró videó és meg se mozdul betöltés. PS gombbal kijön a menü de minden ikonra csak pörög a két nyíl, hogy betöltés. Hosszan nyomott PS gomb, Turn off System. Kicsit tölt majd 3-at sípol a gép és ki se kapcsol.
Na ez mi a franc lehet?
Valszeg szólok Heninek hátha rendbe tudja hozni, jó esetben.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80040) arty válasza perge666 (#80032) üzenetére


arty
veterán

nálam a fiammal volt ilyen setup, de mióta van ps4, már be se kapcsolja :(
tudtam én, hogy ez saját gyűjtemény lesz előbb utóbb, de azt nem gondoltam, hogy ennyivel "előbb" :D

és még a/egy szűk lépcsőn le is kéne hozni a 32"-es, 90+ kilós CRT-t :(
amikor vittük fel, azon viccelődtünk, hogy ez lefelé csak ablakon kidobva fog jönni .... de kár is lenne érte, meg nem is fér ki az ablakon se :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80041) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Még utána játszottam olyan 2 órát a konzollal, nem produkálta a hibát - igaz a Jégvarázsos free to play játékkal játszottam csak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#80042) Kristof9094


Kristof9094
senior tag

Sziasztok!

PS3 super slim (CECH 4304A X).

Másnak is ciripel kikapcsolt állapotban?
Normális ez? Mi okozhatja? Okosított, újrapasztázott.
:R

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#80043) Guitar14 válasza Kristof9094 (#80042) üzenetére


Guitar14
senior tag

Coil whine lehet (tápegység, ami nem világvége mert nekem a Wii-m ilyen már 2 éve)
Ilyesmi mint a videóban beállított időben? [link]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80044) Kristof9094 válasza Guitar14 (#80043) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Nem teljesen. Ez teljesen lineáris, szakadásmentes ciripelés.

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#80045) perge666 válasza Kristof9094 (#80042) üzenetére


perge666
veterán

Nekem annó a FAT PS4 produkált ilyet,de éveken keresztül működött problémamentesen.

(#80046) Kristof9094 válasza perge666 (#80045) üzenetére


Kristof9094
senior tag

Ez is ilyen 1 éve. Kihúzom a konnektorból ha nem használom, akkor kis idő után abba hagyja.

Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

(#80047) arty


arty
veterán

+szinte minden xbox one s cicereg :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80048) Rony949


Rony949
őstag

Az Armored Core 6 bejelentésre felbuzdulván kedvet kaptam kipróbálni a szériát. Még sosem játszottam egyetlen AC játékkal se és arra gondoltam hogy PS3-on kipróbálnám az egyik részt.

Itt, a topikban van valaki, aki játszott már a szériával? Melyiket érdemesebb kipróbálni? A 4-et vagy az 5-öt?

(#80049) EmThor válasza Rony949 (#80048) üzenetére


EmThor
addikt

Anno azt hiszem az V-tel játszottam és fogyasztható volt :K

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#80050) Filczer1199


Filczer1199
friss újonc

Sziasztok. Azért írok ide, mert úgy döntöttem 2 év múltán ismét előveszem a ps3-át, hogy játszak a klasszikusokkal. Bekapcsoltam, és meglep e tapasztaltam, hogy egyetlen egy anno letöltött játékot sem látok a game fülek alatt (pedig legalább 15-20db volt) Play network e természetesen feljelentkeztem. Van itthon ps4 is, az utóbbi időben azon játszottam, gondolom az semmit nem zavar be. Hova a fenébe tűntek a játékaim???Valamit rosszul csinálok? Help please

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.