Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) kelzsoca válasza gabesy (#22449) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen szoftver van a gépen?

https://vertigostore.eu

(#22452) gabesy


gabesy
tag

Igen. FAT32. A legujabb 3.56 FW

Gabesy

(#22453) kelzsoca válasza gabesy (#22452) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha semmiképpen nem megy esetleg egy gyári restore?

https://vertigostore.eu

(#22454) gabesy válasza kelzsoca (#22453) üzenetére


gabesy
tag

Mi a gyári restore menete? Kell-e mentést végezni ilyenkor?

Gabesy

(#22455) gabesy


gabesy
tag

Megvan. Működik. úgy látszik nem minden pendrive-ot fogad el. Vettem a T*S*O-ban egy Kingston 4 gigásat, és működik. Köszönöm a válaszotokat!

További jó játékot!

"Maximum game"

Gabesy

(#22456) kelzsoca válasza gabesy (#22455) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah látom megoldódott, akkor kényes a rácsatlakoztatott eszközökre.

https://vertigostore.eu

(#22457) gabesy válasza kelzsoca (#22456) üzenetére


gabesy
tag

Ezek szerint igen. De így legalább most már tudom másolgatni a mentéseket egyikről a másikra.

Gabesy

(#22458) Vazallus


Vazallus
tag

Miféle szolgáltatás ez a Music Unlimited a zene menüben? letöltöm,elinditom erre kiirja hogy nem erre nem működik. hogy b@szna telibe a sony is :U

"Mr. Salieri sends his regards"

(#22459) k. válasza Vazallus (#22458) üzenetére


k.
őstag

Zene szolgáltatás, itt nem megy.
Kb olyasmi, hogy netről hallgathatod-pénzért- a zenét. De ha előfizetsz, irtó sok szám lesz, azonnal elérhető a ps3on jó minőségben.

(#22460) Vazallus válasza k. (#22459) üzenetére


Vazallus
tag

Értem,hát akkor amúgy sem nagyon vettem volna hasznát. Ha zene akkor ott youtube is a ps3-on egyből kezdőlapként beállítva.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#22461) anulu válasza Vazallus (#22458) üzenetére


anulu
félisten

egy újabb funkció, ami csak a világ szerencsésebbik felén érhető el...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22462) AXisBOLD válasza anulu (#22425) üzenetére


AXisBOLD
addikt

de akkor hogy tudok lejátszani HD tartalmakat külső HDD-ről?

gabesy: örülök, hogy megoldódott neked is

(#22432) PhoenixK: hát tényleg érdekes. ami nálam van az is, hogy háromszöget kell nyomni és utána lehet belenézni.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22463) anulu válasza AXisBOLD (#22462) üzenetére


anulu
félisten

.mp4, max 4GB fileméret. 1,5 óra 720p-ben némi szerencsével belefér. vagy fogsz egy olyan convertert, amiben meg tudod mondani, h mekkora file-onként spliteljen. official firmware-ről beszélek.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22464) gabesy válasza AXisBOLD (#22462) üzenetére


gabesy
tag

Én is örülök neki. :) Mondjuk nekem mentésre elég, mást nem akarok vele. Max. zene másolgatásra.

Gabesy

(#22465) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Egy barátom PS3-mal nézne Blu-ray filmet, de valamiért ingadozó FPS-el játssza le. (egy-egy jelenet néha gyorsabb) Miért lehet ez?

(#22466) anulu válasza Chosen (#22465) üzenetére


anulu
félisten

vagy olvasófej gond, vagy sérült a lemez. inkább az 1.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22467) Chosen válasza anulu (#22466) üzenetére


Chosen
addikt

Ezt tudja ellenőrizni máshol is? Pl ha az olvasófejjel van gáz, akkor a játékokban is elő kellene jönnie nem? Szoftveres beállítás vagy bug nem lehet esetleg?

(#22468) anulu válasza Chosen (#22467) üzenetére


anulu
félisten

ha minden BD lemeznél ezt csinálja. játékoknál annyira nem, mert ott pl pálya elején tölt, aztán RAM-ból tolja a dolgot

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22469) Sonja válasza Chosen (#22465) üzenetére


Sonja
veterán

Tudja egyáltalán a TV-d a 1080p/24-et? :U Szerintem az lesz a probléma, hogy nem tudja.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22470) Gebriel


Gebriel
veterán

Van egy Grand Turismo 5 cserébe adnám egy KillZone3-t.

A játék kb 5x volt a gépbe. Míg nincs kormányom addig annyira nem érdekel, hogy legyen az meg nem most lesz. :DDD
Na meg az arcade autós autós játékok jobban bejönnek. Ezt a Need For Speed HP2-t nagyon eltalálták. :K
KillZone 3 meg szerintem roh*d jó lehet, főleg úgy, hogy most már ismerem a történet. :D

Addig marad a Metal Gear Online, hihetetlen mennyire összetett ez a játék. :R
Csodálkozom, hogy innen senki nem játssza. :(

(#22471) Gebriel válasza Sonja (#22469) üzenetére


Gebriel
veterán

Attól beszaggathat a kép :F
Én eddig úgy tudtam, hogy TV-n csak a lejátszó miatt szaggathat.

(#22472) Chosen válasza Sonja (#22469) üzenetére


Chosen
addikt

Nem az enyémről van szó, de tegyük fel nem tud 24p-t, de attól még ennek a közelében kellene lejátszania, tehát folyamatos 25FPS pl. A 24p ugyanis a pontosan 23.976-os lejátszást jelenti, de ha ezt a tv nem tudja, akkor nem ugrálnia kellene hirtelen sok aztán normál fps között nem?

(#22473) DM-Fan válasza Gebriel (#22471) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Persze, hogy akadhat a kép miatta, sőt, nagy valószínűséggel arról van szó, hogy nem tudja a 24p-t lekezelni. Ez igen látványos anomáliákat eredményezhet, mind amilyen a szaggatott lejátszás, vagy a gyorsuló-lassuló képfolyam és nem arról van szó, hogy "annak közelében kellene lejátszania". Rosszabb esetben semmilyen kép sem jelenik meg, csak a "nem támogatott üzemmód" üzenet, ez TV-függő.

Egyébként érdemes lenne megnézni a PS3 beállításait is, hogy a 24p mód egyáltalán engedélyezve van-e a BD-lejátszáshoz, ugyanis van egy ilyen külön menüpont.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22474) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Láttátok már ezeket?

Battlefield 3 inFAMOUS 2 Constructing F.3.A.R

VGA 10: Exclusive Hugo Strange Reveal Trailer

Aktuális kedvenceim.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22475) Chosen válasza DM-Fan (#22473) üzenetére


Chosen
addikt

"Egyébként érdemes lenne megnézni a PS3 beállításait is, hogy a 24p mód egyáltalán engedélyezve van-e a BD-lejátszáshoz, ugyanis van egy ilyen külön menüpont."

Erről van szó, már az elején ezt kérdeztem, hogy van-e egyáltalán ilyen beállítás.

(#22476) SaMURaIDrAkE válasza Gebriel (#22470) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Én ismerem a Metal Gear online-t. Több órányi torrent töltés után (5-6H) míg letöltötte a patcheket kb játszottam vele fél órát.
Nem nagyon találtam mappot ahova bemehettem volna, ahova meg beengedett ott meg valami számomra bugyuta game ment, ahol csak dobozod volt meg újságod amiből tele volt a mapp ás állandóan leállt a kari nézni és leütöttek, mert ügye fegyver sem volt a mappon. :)

Aztán végre találtam a fegyós mappot, de azt hamar meguntam.
Úgy hallottam, hogy most jött ki egy új patch hozzá szal lehet adok neki még egy esélyt.

Azért durva, hogy közel 3 éves játékkal még foglalkoznak a készítők. Manapság a durvább problémákat orvosolják oszt annyi a patchalésből.Meg persze a fizetős DLC de az már más tészta.

(#22477) olbaidhun válasza SaMURaIDrAkE (#22476) üzenetére


olbaidhun
őstag

Természetes dolog, h mindenért vastagon meg kell fizetni, anélkül már nem is fognak hozzá érdemi munkához a készítők. Pedig egykor ez is másként ment..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22478) anulu válasza Gebriel (#22470) üzenetére


anulu
félisten

KZ3-ban az első csapat ellenfelen nem jutottam át, legkönnyebb fokozaton. egyszerűen körbelőttem őket, és 10 perc alatt lekaszaboltak. szerintem abbahagyom az fps-ekkel történő próbálkozást konzolon, akármilyen bitang jól is nézzenek ki

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22479) Edgeri válasza olbaidhun (#22474) üzenetére


Edgeri
senior tag

Mesélj, milyen a Battlefield 3, én még csak olvastam róla ;]

Üdv, Edgeri

(#22480) Edgeri


Edgeri
senior tag

Én tegnap befejeztem a Vanquish-t :K Először kicsit káosznak tűnt, aztán percről-percre jobban bejött a játék. Ajánlom mindenkinek, aki egy gyors, akciódús játékot akar játszani :C

Üdv, Edgeri

(#22481) olbaidhun válasza Edgeri (#22479) üzenetére


olbaidhun
őstag

kipróbálnám, de addig marad a crysis..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22482) Edgeri válasza olbaidhun (#22481) üzenetére


Edgeri
senior tag

Csak, mert hogy "aktuális kedvenceim" :U :DDD

Üdv, Edgeri

(#22483) Edgeri válasza DM-Fan (#22473) üzenetére


Edgeri
senior tag

Az igaz, hogy amelyik LCD tv nem tudja (legalább) a 100Hz-et, az teljes mértékben nem tudja a 24p-t sem kezelni?

Üdv, Edgeri

(#22484) Djuree


Djuree
félisten

"
Killzone 2 - 3k
Resistance - 2k
Resistance 2 - 3k

Ha mindet viszed akkor 6500...
Mindegyik normál kiadás, nem platinum! Természetesen hibátlanok és mindenük megvan.
Helyileg Tiszaújváros vagy posta van.
"

ezek nem kellenek valakinek? vigye már el valaki...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22485) olbaidhun válasza Edgeri (#22483) üzenetére


olbaidhun
őstag

a videjók jönnek be, még mielőtt belemelegednél! És várós anyagok. Mindenhez nem lehet hozzájutni idő előtt..

hehh :DDD duke nukem forever - king edition

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22486) v!ct0y válasza olbaidhun (#22481) üzenetére


v!ct0y
veterán

Karácsonykor majd talán :)

(#22487) dilipok válasza Edgeri (#22483) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem ez hulyeseg...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22488) AXisBOLD válasza anulu (#22463) üzenetére


AXisBOLD
addikt

de problémás ez :)...

akkor marad a PC-ről való lejátszás.

szerk: mondjuk tudsz ilyen konvertert?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22489) szasanyi


szasanyi
félisten

Úgy tűnik nálam is meghibásodott PS3 (60GB) konzol. Előzmény semmi, játék közben kikapcsolt, majd az azt követő bekapcsoláskor felvillant a zöld LED, majd
egy pillanatra sárga LED - aztán hármat csippant - és következik a pirosan villogó LED, ahonnan sehova tovább. :(Ha minden igaz, ez az un. sárga LED jelenség. Még a lemezt sem adja ki a rohadék. :W A gép novemberben múlt 3 éves, számla/garancia már nincs.
Van-e ismert megoldás erre azon kívül, hogy méreg drágán szervizben javíttassam? Vagy legalább a lemezt ki tudjam venni...

(#22490) Edgeri válasza olbaidhun (#22485) üzenetére


Edgeri
senior tag

Valójában én is nagyon várom már a BF3-at :K

Üdv, Edgeri

(#22491) Edgeri válasza dilipok (#22487) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én is valami tv-s szakmai fórumban olvastam, azért gondoltam, hogy rákérdezek.

Üdv, Edgeri

(#22492) Sonja válasza szasanyi (#22489) üzenetére


Sonja
veterán

Elméletileg így tudod kivenni a lemezt, szétszedés nélkül!

Szerk.: Itt pl. 19eHUF a javítás. Viszont úgy hallottam, hogy utána hamar (2-3 hónap) megdöglik. :( Ilyenkor érdemesebb már egy új Slim-et venni.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22493) Gebriel válasza SaMURaIDrAkE (#22476) üzenetére


Gebriel
veterán

Na igen, vannak olyan mappok ahol a host beállítja, hogy milyen pályák és kiegészítőket lehet használni. Jelen esetben a doboz és az újság. Ez arra jó, ha élesben játszol például Team Sneak-en akkor, felkészült legyél az ilyesfajta támadások ellen. Tehát nagyon hasznos.
Itt is van fizetős DLC ezért 6 új pályát és 6 db új játszható karaktert kap érte a user. Csupán 4000ft-t.
Ha van kedved, vegyél fel a barát listádra CyberpunkPHUN a PSN ID

(#22494) DM-Fan válasza Edgeri (#22491) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyáltalán nem hülyeség! Azon TV-k/megjelenítők tudják a 24p anyagokat akadásmentesen, natívan megjeleníteni, amelyek tudják a 24 Hz egész számú többszörösét reprodukálni különböző pulldown-eljárásokkal, így tudnak 48 Hz-en, 72 Hz-en, 96 Hz-en vagy 120 Hz-en üzemelni. Miden egyéb esetben csak interpolálással jeleníthető meg a 24p tartalom, aminek következtében kisebb-nagyobb mértékű röcögés, akadozás fog fellépni a lejátszás során. Erre az emberek különböző mértékben érzékenyek, van, aki nem is látja, van, akit halálba idegesít. Viszonylag kevés TV képes ilyen üzemmódban működni, többnyire a felső-közép és felsőkategóriás modellek tudják a 24p-t natívban megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22495) DM-Fan válasza szasanyi (#22489) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnálattal hallom. :( Mondjuk várható volt, neked még az első szériás FAT-géped volt, hardveres PS2 emulációval, nemde?

Ha van affinitásod, akkor próbálkozhatsz otthon a hőlégfúvós mutatvánnyal, bár a siker elég kétséges és nem is lesz tartós, ahogy az átlag szervizes megoldással sem. Alaplapcsere oldaná meg igazán, de akkor már tényleg érdemesebb azt a pénzt egy vadiúj Slim-be ölni.

Get Moded!

(#22496) Stef@N


Stef@N
tag

Üdv,

kinéztem egy Sony kdl37ex402 típusú tv-t. Kérdeznék egy tapasztalt játékost, hogy ez mennyire megfelelő ps3-hoz, esetleg érdemes-e mást venni hasonló árkategóriában?

(#22497) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Lesz megint tvflém? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22498) DM-Fan válasza Stef@N (#22496) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem rossz TV, bár én ennyi pénzből már 42" plazmát javasolnék - attól függően, hogy mennyire tudsz vigyázni a panelre játék során. Amúgy ez erősen OFF-topic, szóval inkább valamelyik specifikus topikban (LCD, plazma) kérdezz!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22499) Stef@N válasza DM-Fan (#22498) üzenetére


Stef@N
tag

Köszönöm a választ, elnézést az offtopic témáért :R

(#22500) Edgeri válasza DM-Fan (#22494) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi. Én pl. érzékelem az LCD-men (visszaolvasva ez olyan mint valami szuperhős neve :DDD ) a 24p-s akadást és néha a halálba tud idegesíteni :O Pedig a gyári leírás szerint a 24p-t viszi. Mondjuk ez igaz is, csak x másodpercenként megakad egy egész picit, nem 100%-os a folyamatos a lejátszás.

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.