Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) f27 válasza Gebriel (#22749) üzenetére


f27
aktív tag

Várható volt! :U
Az LG azt hitte hogy nyakára léphet a világ egyik legnagyobb gyártójának.
A sony pirítos kenyére kente az LG-t :DDD
Álítólag onnan indult ez az ügy,hogy valaha az LG-nek is ötlete volt a BLU-RAY technológia de neki nem sikerűlt megoldani.
A sony viszon ha nem is stabilan,de mogoldotta és eladhatóvá tette a kék lézert :)

De javítsatok ki ha roszúl emlékszem :DD

(#22752) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

Osztálytársam amerikai store-ból töltött le egy kiegészítőt (a CoD7-hez), de a játék az európai. Hogyan tudná azt megoldani, hogy játszhasson is a kiegészítővel? Ilyenkor mi a teendő? Bebukta a pénzt?

(#22753) PhoenixK válasza Zsom! (#22752) üzenetére


PhoenixK
őstag

Vagy bebukta a pénzt, vagy vesz egy US régiós alapjátékot...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22754) Zsom! válasza PhoenixK (#22753) üzenetére


Zsom!
tag

Én is ezt tippeltem, köszi!

(#22755) szasanyi válasza Zsom! (#22752) üzenetére


szasanyi
félisten

Esetleg felkínálhatja megvételre a letölthető tartalmat olyan emberkének, akinek 1. régiójú CoD7-e van. Esetleg elcserélheti a játékot 2. régiójúra.

(#22756) Gebriel


Gebriel
veterán

Vajon mikor jut el az otthoni konzol használó idáig?
:B

[ Szerkesztve ]

(#22757) anulu válasza Gebriel (#22756) üzenetére


anulu
félisten

majd ha feltalaltak a 100%-ig fixen feltorhetetlen DRM-et, addig abba toljak a penzt szamolatlanul

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22758) Xmodule


Xmodule
őstag

Pentek este vegig toltam Black Ops -ot. Hát nem tudom. Nem rossz, de en mar kicsit untam, vártam már, hogy vége legyen..Kölcsönbe volt nálam. Dante´s Inferno jön most már beletoltam 1-2 orat csak olyan nyomaszto es lehangolo játek:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22759) Pferi válasza Xmodule (#22758) üzenetére


Pferi
senior tag

Nézd meg a rajzfilmet ha teheted, hát az sem egy leányálom...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#22760) knorbi77 válasza Gebriel (#22756) üzenetére


knorbi77
tag

Hát remélem idáig nem jut el.. :)

(#22761) szasanyi válasza Gebriel (#22756) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom, de biztosan szarul néznél ki egy PS3-mal a fejeden. :D

(#22762) Gebriel válasza knorbi77 (#22760) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért :F

szasanyi
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#22763) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!
F1 2010-el játszom PS3 konzolon.Az lenne a problémám,hogy online 1 játékos se akar jönni.Így pedig elég nehéz játszani,és nem ezért vettem meg a játékot. :((( Másnak is van\volt hasonló problémája,vagy csak én szopok vele?Ha valaki tud segíteni,sürgősen írjon,megköszönöm :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#22764) Xmodule válasza Pferi (#22759) üzenetére


Xmodule
őstag

Azt már láttam régebben. Mai napig fel fel rémlenek emlék képek...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22765) manutdzoli válasza manutdzoli (#22763) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Senki? :(

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#22766) tomgabor válasza Sonja (#22732) üzenetére


tomgabor
senior tag

Nekem nem jön be az irányítása, faltól falig megyek állandóan :DDD .

Más:
Lehet hogy OFF :F : Ilyen feelingje van mondjuk egy G25-nek is [link]

(#22767) v!ct0y válasza manutdzoli (#22763) üzenetére


v!ct0y
veterán

Más online játékban mi a helyzet ?

(#22768) Sonja válasza tomgabor (#22766) üzenetére


Sonja
veterán

Használni kell az L2 ravaszt is (fék)! :P :DDD Viccet félretéve, nem játszottál a korábbi részekkel? :F Mert az irányítás ugyan az. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22769) f27 válasza Gebriel (#22756) üzenetére


f27
aktív tag

A PS4 képes lesz erre csak kérdés menyiért :)

(#22770) tomgabor válasza Sonja (#22768) üzenetére


tomgabor
senior tag

Az analóg karral nekem túl ideges a kormány :DDD
Próbáltam PSP-n a demót illetve a PS3-hoz megvan az első része, de nem jön be az irányítás :(

[ Szerkesztve ]

(#22771) Sonja válasza tomgabor (#22770) üzenetére


Sonja
veterán

Túl ideges? :F Na, ezt se hallottam még! :DDD

Tény, hogy az irányítás más, mint a legtöbb arcade játékban, így megszokást igényel! :K Nekem is meg kellett szoknom. :B ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22772) Sonja


Sonja
veterán

A 2010. szeptember 22-én vásárolt Gioteck Real Triggers eddig birta. :((( Pontosabban még lehet vele játszani, de már középen szépen megrepedt. :( Pontosan úgy, mint ahogy ebben a posztban lévő képen látható a jobb oldali trigger!

Most egy Speedlink-et veszek, abban legalább 2x2 trigger van, és egybeöntött, nem két különálló egységből áll, mint ennél. Talán az tovább bírja. Pedig ezt is alig használtam, nem lehet mondani rám, hogy sokat játszottam. Volt, mikor 2 hétig be se volt kapcsolva a gép, szóval. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22773) szasanyi válasza f27 (#22769) üzenetére


szasanyi
félisten

Dejavu... várjuk ki a végét, mert a PS3 techinfók is olyanok voltak anno, aztán meg kaptuk ezt.

(#22774) v!ct0y válasza szasanyi (#22773) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó ez akinek van melette egy pc is.

(#22775) szasanyi válasza v!ct0y (#22774) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, és egy más játékélményt biztosít ami bizony jó! Viszont továbbra is azt mondom, hogy a várható és/vagy előzetesen megjelent paraméterek és a várható technikai színvonal koránt sem biztos, hogy egyezni fognak a végleges és majdan megjelenő PS4 (vagy mittomén mi lesz a neve) konzol által képviselt valós technikai színvonallal és tudással.
Többek között hasonlóan túlzó ígéreteknek, és a valóságban kevésbé lenyűgöző paramétereknek dőltek be sokan a PS3 megjelenése után nem sokkal (köztük én is), és ezek alapján jó drágán megvettük. Aztán nyilvánvaló lett - már viszonylag hamar -, hogy azok jó része továbbra is csak elvárás és ígéret marad, nem beszélve a nagyon korai és súlyos meghibásodásokról. :U
Persze ebből - remélhetőleg legalább is - nem következik az, hogy a következő generáció e téren hasonló lesz... viszont ilyen tapasztalatok után nem csoda ha szkeptikus, és pesszimista az ember.

(#22776) anulu válasza Sonja (#22772) üzenetére


anulu
félisten

kb 2 éve vettem egy pár ilyet a konzolstudioban, egy fél repedés nincs rajta és került vagy 1kba. lehet, csak szerencsés voltam? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22777) Sonja válasza anulu (#22776) üzenetére


Sonja
veterán

Az, ugyanis utána olvastam, és átlag fél évet bír. :U Sokaknak tönkre megy ennyi idő után és veszik a következőt.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22778) anulu


anulu
félisten

asszem most számoltam le végleg a PSN-nel. összerúgdostam egy virtuális tűzfalat a PS3 elé, pici belső hálózati log elemzésre. valaki elárulná, hogy miért és milyen alapon ill jogon keres open windows share-eket (legalábbis a portok, amiken próbál kifele keresni erősen erre utalnak) az ip tartományban, amire be van konfolva???

még mielőtt felvetődne, h ez hogyan kapcsolódik a PSN-hez: loginkor elég sok infot elküld saját magáról. az, h miket talált, azt sajnos senki nem garantálja, h nem küldi el :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22779) Zigur válasza anulu (#22778) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem lehet hogy médiaszervereket keres ? Más okot nem tudok elképzelni.

(#22780) anulu válasza Zigur (#22779) üzenetére


anulu
félisten

annak emlékeim szerint 9000 körül van a portja

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22781) Edgeri


Edgeri
senior tag

Befejeztem a KZ3-at :K Nálam benne van a top3 FPS-ben, nagyon szép, tökéletesek a hangok is. Sikerült nagyon változatosra elkészíteni a kampányt, sok a jármű, sok típusa van a feladatmegoldó szituknak, nem csak a folyamatos lövöldözésről szól. Egy negatívuma mindenképpen van, és az a rövidsége, és hogy
**** SPOILER****
a végén nincs boss-fight :F
*****/SPOILER*****.

Belenéztem a multiba is, gyakorlatilag mindenki kempelt, egy spawn ponton legalább 2 ellenséges mesterlövész lőtt be folyamatosan, nem volt valami nagy élmény így játszani. Ha sikerült ebből kiszabadulni, akkor a következő sarokban már 4-en bújtak el és lőtték szitává, azt ami megjelent a folyosó végén. Elég gáz ez így, még rápróbálok azért, de nagy szerelem nem lesz belőle, azt már előre látom :(

Ezt meg csak úgy KZ girl :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#22782) heihachi válasza Edgeri (#22781) üzenetére


heihachi
addikt

Hány óra alatt toltad végig?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22783) Sonja


Sonja
veterán

Én meg a Killzone 3 OST hallgatom. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22784) manutdzoli válasza v!ct0y (#22767) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Másnál semmi baj.Mióta megvettem az F1 2010-et,azóta nehezére esik játékosokat keresni,és meguntam,mikor várni kell fél órát hogy 1,max 2 játékos betévedjen.Ha van megoldás,várom :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#22785) Edgeri válasza heihachi (#22782) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát csak tippelni tudok... hétfőn vettem meg, 3x ültem le vele játszani, és átlagosan 2 órát szoktam játszani, szóval olyan 6-7 órára tippelek normál fokozaton. Ebben azért sokszor haltam, és kezdtem újra az egyes részeket, mert szeretek első alkalommal "körbenézni" a játékban és az ellent tesztelgetni :DDD Nos és benne vannak az in-game videók is, amik elég hosszúak a játékban. Összességében olyan érzésem volt a végén, hogy "ne már, máris vége?!". Nagyon szép a game, nem gondoltam volna, hogy a KZ2-t túl lehet szárnyalni grafikában :C

Üdv, Edgeri

(#22786) v!ct0y válasza manutdzoli (#22784) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát akkor lehet, hogy csak ennyien játszák.

(#22787) szasanyi válasza Edgeri (#22785) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem is rövid, és könnyebb - de egyúttal változatosabb játékmenettel bír - mint 2. rész volt. A grafika szebb és jobban optimalizált - persze teljesen más a képi (és szín) világa -, így kevesebb a mikroakadás mint a 2. részben volt. Ami még nagyon jó az a lőszervételezés kialakítása a saját és az ellenség fegyvereihez is. A 2. részben emiatt - pontosabban annak hiányában - sokszor az ellenség fegyverét kellett használni, ami nem rendelkezik optikai célzóval és amiatt rosszabb.
Ami nem értek az az, hogy nálam a játék nem ad trófeákat, csak annyit ír not... bár EU játék és USA regisztrációval vagyok bejelentkezve, de ezzel a 2. részben nem volt gond. Sőt, más játékkal sem...nem tudja vki ez mitől lehet?

(#22788) Edgeri válasza szasanyi (#22787) üzenetére


Edgeri
senior tag

Single kampány közben nem ad trófeákat, vagy a multinál?

Üdv, Edgeri

(#22789) szasanyi válasza Edgeri (#22788) üzenetére


szasanyi
félisten

Single... a multiban szted eljutottam odáig? :DDD

(#22790) v!ct0y válasza szasanyi (#22789) üzenetére


v!ct0y
veterán

Próbáld meg angol accon is.

(#22791) manutdzoli válasza v!ct0y (#22786) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Elég szomorú hogy csak ennyien :(

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#22792) dilipok válasza Sonja (#22777) üzenetére


dilipok
veterán

na en errol meg nem is hallottam, de most felbuzdulva vettem vagy 4 parat, mert en is ugy olvastam h eleg hamar repedeznek. De hat 4 par csak eleg lesz 1 darabig :D es ha mar ilyeneket nezegettem akkor vettem egy FPS Freek cuccot is, az sem volt igazan draga. szerintem ma/holnap meg is erkezik, kivancsi vagyok milyen lesz

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22793) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Van egy PS3 Fat 40GB-om. Ebben szeretném kicserélni majd idővel a winchestert egy nagyobbra.

Milyen winchestert vásároljak, hogy minden klappoljon? Sata? Sata 2? 7200 rpm-es vagy az mind1? És gondolom mindenképpen notebook winyó kell bele....

A winyó kicserélésének van vmi trükkje? A PS3 FW-je hol tárolódik? Ugye nem a belső 40-es winyón?:)

Előre is kössz a válaszokat!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#22794) maxxtro02 válasza viktorhmv (#22793) üzenetére


maxxtro02
tag

Szia!
Elméletileg bármilyen 2,5"-os 5400RPM-es lemez jó bele.
vinyó csere folyamata
1.hsz-be benne van :)

(#22795) Sonja válasza viktorhmv (#22793) üzenetére


Sonja
veterán

7200rpm változatot is tehetsz bele, de szvsz nem sok értelme van. Egy kicsit gyorsabb lesz a betöltés és a telepítés, cserébe melegebb lesz az egész gép.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22796) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Köszönöm!

Még az lenne a kérdésem, hogy a frimeware és a mentéseim az eredeti HDD-n vannak rajta?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#22797) maxxtro02 válasza viktorhmv (#22796) üzenetére


maxxtro02
tag

mentéseid másold fel egy pendrivera,firmware nem tudom.
a pendrive-ot fat32-re formázd,mappa szerkezetet se felejtsd el

(#22798) DM-Fan válasza viktorhmv (#22796) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Privi ment a válasszal!

Get Moded!

(#22799) Mazsika válasza viktorhmv (#22796) üzenetére


Mazsika
őstag

fw a gépen van, de ahhoz hogy a winyót bevegye kell a update fájl, egy pendrájvon, én nemrég tettem az enyémbe egy 500-ast (5400rpm-es seagate). és formázni kellett, mert anélkül nem akarta bevenni. de amúgy semmi extra nincs benne!

Dáccsika

(#22800) szasanyi válasza Mazsika (#22799) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem kell. Én egyszerűen kicseréltem a régi vinyót az újra, bekapcsoltam és felismerte, majd megformázta és kész. Ennyi volt, nálam nem kért semmit, és betöltött az XMB ua. a firmware verzióval mint a HDD csere előtt volt (természetesen).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.