Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Tú kvessöns:
aki 106 cm-es plazmára kötötte a konzolt, játék közben milyen messziről nézi?
Azt vettem észre, hogy 3.5 m-t nagyon messzinek érzem a játékmenet szempontjából, a másik lehetőség 1.8-2m, ettől meg aggódom, hogy nagyon rontja a szemet! ? :) HD-Ready 2007-es Pana plazma.

Másik:
asszonynak kéne valami játék, a lényeg a könnyű irányítás és semmi vér, vidám, nyugodt, kikapcsolódásra való játék.
Flower-hez, LittleBigPlanet-hez hasonló, elsősorban free playable store-ból:)
Kösz!

(#13002) SweetWally válasza wrathchild (#13001) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

A 42-es plazmát nyugodtan nézheted 2 méterről is. Én most tervezem egy 50"-os vásárlását, pedig én is 3 méterről nézem.

A Flower kötelező játék szerintem. A Little Big Planet szintén, eddig a demóval játszottam, most készülök beruházni a játékra. Most 8000 körül van, és garantáltan nagyon élvezni fogjátok, a multi miatt. A következő ajánlat a Mini Ninjas, szintén demón próbáltam, nagyon ajánlom.
Érdemes a PS store-ban szétnézni, jó kis demók vannak.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13003) kelzsoca válasza SweetWally (#13002) üzenetére


kelzsoca
félisten

LBP az 5k körül is megvehető már használtan akár :)

https://vertigostore.eu

(#13004) gabesy válasza wrathchild (#13001) üzenetére


gabesy
tag

Hy wratchild!

Nekem is 106-os plazmám van, és kb. 2 méterről gamelek. Eddig nem panaszkodott a szemem. Szerintem a Tied sem fog.

Gabesy

(#13005) DM-Fan válasza wrathchild (#13001) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem fogja rontani a szemedet. Nekem az 50" (127 cm) plazma másfél - két méterről pont optimális és semmi baja a szememnek. Ez a távolság 42"-nál is teljesen jó.

Get Moded!

(#13006) Mazsika válasza jookomak (#13000) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen! sikerült megoldani! ;)

Dáccsika

(#13007) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok fejhalgató vásárlás elött állok és találtam olyat hogy usb csatlakozású olyat elfogad a ps3-om vagy nem tudnám használni usb portról, válaszokat előre is köszönöm

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13008) nike_


nike_
addikt

E 3 játék közül melyiket választanátok?

Uncharted 2: Among Thieves

Pure

LittleBigPlanet

Esetleg várjak a GT5-re?

(#13009) MrPG8 válasza nike_ (#13008) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Uncharted, egyértelmű. :)

(#13010) nike_ válasza MrPG8 (#13009) üzenetére


nike_
addikt

Aham, oké. Köszi.

És versenyzős/rali kategóriában mit mondanál? DiRT2, Pure, Motorstorm közül?

(#13011) MAXIMIZE válasza MrPG8 (#13009) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Uncharted 2, ez tényleg egyértelmű :K

(#13012) MAXIMIZE válasza nike_ (#13010) üzenetére


MAXIMIZE
tag

motorstorm pacific rift és a dirt2 is jó, de a motorstorm szerintem jobban megéri az osztott képernyős mód miatt, amit akár 4-n is lehet játaszani

[ Szerkesztve ]

(#13013) salival válasza MAXIMIZE (#13012) üzenetére


salival
aktív tag

Azért a Motorstorm és a DiRT irányítása jóval eltér egymástól.

YNWA

(#13014) benecz


benecz
tag

Nos,elhoztam a GTA 4-et,platinum verziós,de megbeszéltem a sráccal,hogy kicseréli majd ha lesz neki a másikból.
Betettem egy kicsit,furikáztam a városba.Hát a grafikát szokni kell.Az elég gyenge,de szokható.
Viszon lenne pár kérdésem:
-Autosave módban van,akkor a küldetések után automatán ment,vagy minden mentésért be kell mennem a lakásomba?
-a vezetés közben a kamera forgolászik,ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?
-valami végigjátszási segédlete nincs valakinek,illetve tele van a net kódokkal,érdeklődnék,hogy lehet e őket használni.

Várom a segítőkész válaszokat!
Addig is :R :R

(#13015) skylinelaca válasza benecz (#13014) üzenetére


skylinelaca
senior tag

elég élvezhetetlen lesz a játék ha már az eljén teletömöd kódokkal, meg a küldetéseket leírások alapján csinálod meg , te te tudod, de így nincs sok értelme... (de néhány kód letilt bizonyos trophy-kat is) de tessék... kamera "forgolászik" hát ha ezt arra érted h nem szigorúan a kocsi mögött van akkor ezen nem tudsz segíteni, ez nem szimulátor :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#13016) benecz válasza skylinelaca (#13015) üzenetére


benecz
tag

Köszönöm,de a játékkal kapcsolatok kérdésre nem válaszoltál.Pl mentéssel mi a szitu,illetve a kameraforgolódással mi a helyzet.

Amúgy nem szoktam kódozni,csak érdeklődési jelleggel kérdeztem,de ezek szerint te rosszul értelmezted,mert ahogy levettem te azt hiszed hogy papírokból akarom kijátszani :D

[ Szerkesztve ]

(#13017) skylinelaca válasza benecz (#13016) üzenetére


skylinelaca
senior tag

mivel konkrétan ezekre kérdeztél rá , ezekre válaszoltam .. :D mentéssel kapcsolatban nem tudom, én a biztonság kedvéért bizonyos időközönként mindig elmentem a lakásomba is. többire válaszoltam az előbb. (sőt amilyen rendes voltam még le is írtam a kódokkal kapcsolatban hogy mire vigyázz :) autós kódokat használhatod, kivéve a helikoptert, az is tilt valamit, időjárás nem tilt semmit, és sokszor hasznos is mert ha szakad az eső és köd van és pont akkor követ a zsaru is akkor igencsak akad a játék :O )

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#13018) benecz válasza skylinelaca (#13017) üzenetére


benecz
tag

Hát ez elég elszomorító hogy akad......és amúgy ha akad,akkor nagyon komolyan diázik? :U

(#13019) skylinelaca válasza benecz (#13018) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hát, napsütésben nincs komoly probléma, de akkor is előfordul ez ha sok zsaru követ... sajnos igy sikerült az optimalizálás,(nem a gép gyenge) de tud kiábrándító is lenni, de én akkor sem tudom abbahagyni.:)

Üdv: Laca

(#13020) kelzsoca válasza skylinelaca (#13019) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy optimalizálatlan bugjalmaz az egész, de még így is sokan szeretik, és akkor a pc verzióról már ne is beszéljünk.

https://vertigostore.eu

(#13021) skylinelaca válasza kelzsoca (#13020) üzenetére


skylinelaca
senior tag

sajnos igen :( pedig őszintén szólva pont ezért ( meg a GT miatt) vettem magát a gépet, de majd a GT5 visszahozza (remélem) a kedvem :) , pc... huh, emlékszem mikor megjelentek az első tört verziók pc-re , én egy haveromnál játszottam vele, és az irányításbeállításánál semmit nem lehetett állítani mert egy xbox kar volt a képen... sokan mondják azt a GTA IV-re h egy rosszul portolt xbox játék. :S :(

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#13022) ezozo


ezozo
tag

Hali usb-re milyen fejhalgatót lehet rákötni vagy milyen hangot lehet kinyerni sztereo - 5.1 vagy semmit mert találtam usb-s 5.1 fejhalgatót

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13023) kelzsoca válasza ezozo (#13022) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem inkább vmi hagyományos megoldást kellene választani.

https://vertigostore.eu

(#13024) PaJa1 válasza skylinelaca (#13021) üzenetére


PaJa1
őstag

Xboxon sem jobb a gta4 szerintem. Probáltam boxon, psen, pcn is. Nem keltett bennem birtoklási wágyat/nem tudom letenni érzést. GT5re és LBPre wiszont nagyon wágyok. Walakinek wan ötlete, infoja, hogy lesz e majd GT5os bundle és hogyan lesz árazwa, érdemes lesz e géppel egyutt wenni wagy kulon kulon?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13025) tiv83us válasza PaJa1 (#13024) üzenetére


tiv83us
veterán

:O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13026) skylinelaca válasza PaJa1 (#13024) üzenetére


skylinelaca
senior tag

pedig a netes videók alapján az tűnt a leggördülékenyebben futónak ... na mind1, legalább nem fáj a szívem ,hogy mások tudnak rendesen is játszani :) na majd a következő GTA, remélem ott rágyúrnak majd a ps3 erejére is.:) és remélem még meg is jelenik rá :S

Üdv: Laca

(#13027) kelzsoca válasza PaJa1 (#13024) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szinte biztos hogy lesz bundle csomag, árban pedig nem hinném hogy olcsóbban meg tudod majd vásárolni.
Egyébként azt olvastam hogy csúszni fog a game tehát tavasszal nem kell azt megvenni.

https://vertigostore.eu

(#13028) skylinelaca válasza kelzsoca (#13027) üzenetére


skylinelaca
senior tag

már megint csúszik?? :O :O

Üdv: Laca

(#13029) kelzsoca válasza skylinelaca (#13028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gran Turismo 5 - mégsem lesz márciusban!

Jelenlegi álláspont szerint tehát június végén érkezhet leghamarabb a Gran Turismo 5.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13030) ezozo válasza kelzsoca (#13023) üzenetére


ezozo
tag

Köszi szerintem is marad az erősítő és egy jobb minöségü fejhalgató és a jó öreg dolbi sterejó :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13031) kelzsoca válasza ezozo (#13030) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ezek az usb-s cuccok szerintem komolytalanok :)

https://vertigostore.eu

(#13032) skylinelaca válasza kelzsoca (#13029) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez már tényleg nevetséges... a PSP Gran Turismo így is félig-meddig csalódás nekem... :(

Üdv: Laca

(#13033) Edgeri válasza nike_ (#13010) üzenetére


Edgeri
senior tag

PURE! :U

Üdv, Edgeri

(#13034) nike_ válasza Edgeri (#13033) üzenetére


nike_
addikt

Köszi.

Most nézem, ma lettél 3000 napos. :)

(#13035) jookomak válasza kelzsoca (#13027) üzenetére


jookomak
őstag

Pont ez a bundle csomag lényege, hogy olcsóbb pár ezressel, mintha megvennéd a gépet, és a játékot (filmet, távirányítót) külön-külön. Arról nem is beszélve, hogy jelen esetben kis túlzással a játék miatt veszik az emberek a gépet. Erős system seller a GT sorozat is.

Szóval 1000%, hogy lesz bundle belőle, a csúszás is sajnos biztos, bár eu/us régióba még mindig nem lett bejelentve. Egyszer csak elkészül ez a játék is.

(#13036) kelzsoca válasza jookomak (#13035) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, tudom mi a bundle csomag lényege, csak hozzánk mire elérnek ezek a csomagok, valami hihetetlen módon olyan árban lesz, mintha külön megvennéd a gépet és a játékot is.
Welcome Hungary :)

https://vertigostore.eu

(#13037) Mazsika


Mazsika
őstag

nem tudja valaki hogy hogy tudnám összehozni a 22" os monitoromat összekössem hdmi-dvi kábellel? mert a monitor nem bír csak 1620x... felbontást és a ps3 meg gondolom nagyobb felbontást akar!? szóval ezt hogy lehet megcsinálni? köszi előre is! üdv!

Dáccsika

(#13038) kelzsoca válasza Mazsika (#13037) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem akar nagyobb felbontást a 720p-t szépen fogja vinni, egy HDMI-DVI átalakítóval kösd össze a monitort a géppel.
Aztán állítsd be a gépen hogy 720p-t vigyen.
A full HD nem fog menni, de a legtöbb game egyébként is csak 720p-ben fog futni.
Illetve hangod sem lesz így, azt vagy optikai kábellel, erősítővel oldod meg, vagy RCA-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13039) Mazsika válasza kelzsoca (#13038) üzenetére


Mazsika
őstag

ez mint szép és jó csak nem jön be semmi a monitoron ergo nem nem tudom átállítani 720p-re :D a monitor írja hogy nem jó a felbontás de állandóan ugrál a kép összevissza. a ps3 is kiír valamit de nem tudom elolvasni mert elvillan a kép :S (hang már meg van oldva rca-n kereszütl ;) )

Dáccsika

(#13040) kelzsoca válasza Mazsika (#13039) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor kapcsold ki a gépet és a monitort is, majd a ps3 bekapcsoló gombját tartsd nyomva addig amíg 3-at nem csippan, és kapcsold be a monitort.
A ps3 azért nyafog mert a monitor 1680x1050-es felbontáson megy.

https://vertigostore.eu

(#13041) Mazsika válasza kelzsoca (#13040) üzenetére


Mazsika
őstag

érzékeli hogy hdmi van bedugva, 20. villanásra bejön a kép kiválasztom hogy hdmi de ugyanúgy ugrál tovább a kép, küszködik vele a monitor utána megint látom a bevillanásokba hogy kérdez megint valamit de azt már nem tudom elolvasni... :(

Dáccsika

(#13042) Mazsika


Mazsika
őstag

na valahogy nem jó kb 15-20. villanásra bejön a kép, de pl indítok egy játékot és egyből besz@rik, meg írj hogy nemjó a felbontás.. :S és 1620x1050 kell neki de hiába állítom bárhova nem tetszik neki.. :S ilyenkor mi lehet a probléma?!

Dáccsika

(#13043) kelzsoca válasza Mazsika (#13042) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dehogy kell neki ez a felbontás, éppen ezt írja ki, hogy ez nem jó neki.
A resetet próbáltad amit mondtam?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13044) PaJa1 válasza kelzsoca (#13029) üzenetére


PaJa1
őstag

TTcsába :W
Én is azok közé tartozom akik legfőképp a GT5 miatt vennének PS3at. Amiket láttam játékokat azok közül a LittleBigPlanet tetszett még. Uncharted 1el játszottam egy keveset, de mivel lövöldözni, célozni kellett benne inkább csak szenvedtem.
Áhh... nem tudom, lecsapjak e valami akciós slim gépre mostanság és elszórakozzak olyanokkal amik nem is igazán kellenek, persze ez nem azt jelenti, hogy nem fogom megszeretni a játékot vagy továbbra is csak a nyálam csurgassam PSre és esetleg spóroljak pár ezret. Vagy egy bundle csomag esetén az ár mellett más kedvezmény is jár, érdemes várni a csomagra?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13045) Mazsika válasza kelzsoca (#13043) üzenetére


Mazsika
őstag

de azt írja hogy nemjó a felbontás, és a szükséges felbontás a 1620x1050!!! a resetet is csináltam állítgatom de néha megáll a kép akkor tudom nyomkodni, de utánna vagy elugrik vagy elindítom a játékot és megint szar.. :S

Dáccsika

(#13046) kelzsoca válasza Mazsika (#13045) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha bejön a kép, akkor menj rá a képernyő beállításokra, és menj végig a beállításokon, válaszd ki a 720p-t minden más elöl vedd ki a pipát, majd átállítja a monitort erre a felbontásra, leokézod, ezzel mented, és nagy valószínűséggel nem lesz gond, addig játékot meg semmit ne indíts el.
Tehát HDMI-720p

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13047) Mazsika válasza kelzsoca (#13046) üzenetére


Mazsika
őstag

720p-n van meg az 5xx akármi van bepipálva de attól nem tudom kivenni a pipát és ugyanazt csinálja... :S

Dáccsika

(#13048) kelzsoca válasza Mazsika (#13047) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd meg a monitorod mekkora felbontáson megy.
A saját menüjében valahol írnia kell a monitornak.

Esetleg teljesen áramtalanítsd a monitort is, illetve kell legyen egy olyan gomb is hogy automatikus észlelés, ezt egyszer megnyomva elmegy majd visszajön a kép.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13049) Mazsika válasza kelzsoca (#13048) üzenetére


Mazsika
őstag

ilyen monitorom van! szóval még mindig 1620x1050 a felbontása! :D ha az auto adjustmentre gondolsz nem csinál semmit vele már megnyomtam pár százszor! :DDD egyszerüen nem értem miért villog mintha a monitor nem tudná kezelni, de nem értem hogy miért nem tudja egyik felbontást sem lekezlni... :W

Dáccsika

(#13050) Edgeri válasza nike_ (#13034) üzenetére


Edgeri
senior tag

Vííííí de rohadt öreg vagyok már :DDD

Egyébként meg tényleg ajánlom a PURE-t, nagyon rá lehet kattanni, nekem valahogy jobban bejött, mint akármelyik autós, vagy egyéb játék, elég sajátos hangulata van. De persze ez szubjektív vélemény. Szedd le a demót a PSN-ről és el tudod dönteni tetszik-e, vagy sem.

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.