Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) Sirandrish válasza erahurka (#65000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van néhány nagyon durva map amit szuszra kell letolni, de általában "területenként" van checkpoint. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65002) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Majdnem kiplatináztam god of war 1-et... de nincs kedvem újrakezdeni a platináért... :D

(#65003) jookomak válasza pulyka jocó (#65002) üzenetére


jookomak
őstag

Nincs az az isten, hogy még egyszer végigvigyem a falmászós jelenetet.

(#65004) Sirandrish válasza jookomak (#65003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaz hogy nagyon rég toltam PS2n de nem rémlik olyan rész ami ennyire idegesített volna.
Szerencsére nemrég beszereztem Store-ból szóval hamarosan átélhetem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65005) pulyka jocó válasza jookomak (#65003) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jaaaaj,a pokoli tüskés falakkal én is megszenvedtem.
Volt olyan rész amiben a hajamat téptem.

[ Szerkesztve ]

(#65006) jookomak válasza pulyka jocó (#65005) üzenetére


jookomak
őstag

Ahogy emlékszem, az a rész volt kimondottan, ahol majdnem egyesítettem a tv-t a kontrollerrel.

Még mielőtt valaki beírja, hogy hogy lehet ennyire kiakadni egy játékon: "passion". :)

(#65007) Wlac


Wlac
Ármester

Ki lehet. Én azóta sem bírtam végigvinni a GoW-ot, pont a falmászós jelentnél akadtam el. A Prince of Persia-kat röhögve végignyomtam, de ez valamiért kifog rajtam.

“The wha-"

(#65008) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sikerált kipróbálnom ezt a Walking Dead-et.
Ez egy tök fasza játék. Egy nagyon picit lehetne benne több az interakció, de azért így is kircsi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65009) erahurka válasza Sirandrish (#65008) üzenetére


erahurka
félisten

Második évadban ennyi se lesz :)

(#65010) Sirandrish válasza erahurka (#65009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor azt nem veszem meg :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65011) Wlac válasza Sirandrish (#65010) üzenetére


Wlac
Ármester

Dehogynem, mivel érdekelni fog a sztori. :D

“The wha-"

(#65012) Sirandrish válasza Wlac (#65011) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre való az internet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65013) erahurka válasza Sirandrish (#65012) üzenetére


erahurka
félisten

Nem megoldás a net mert a te döntéseiden múlik a sztori.

(#65014) Elims válasza #49155328 (#64994) üzenetére


Elims
veterán

:-D

Jookomak: Nekem a god of war-okba a repüléses/zuhanàsos részek voltak a legnehezebbek.Amikor kerülgetni kell repülés vagy zuhanàs (hirtelen nem tudom) közben a belògò részeket.Egy hengerben repülsz.
Na azok a részek elég hùzòsak...

Viszont elmerültem a tomb raider-ben.Igen kellemes jàték.Nagyon tetszik.Egy kicsit last of us -zombik nélkül,hàl'istennek..- és egy kicsit uncharted.Lehet benne gyűjtögetni bőven.
Az irànyítàs hihetetlen komoly!! :-) Az eddigi talàn legjobb ilyenféle jàtékban.Igaz,a kamera kicsit "hirtelen" a kelletténél,de szokhatò.
Nagyon jò,izgalmas jàték.Szerintem méltò utòd az előző részekhez.
Aki nem pròbàlta annak erősen ajànlott. :-)

Ehhez kapcsolòdvàn..vki pròbàlta màr az online részét?Van benne coop mòd?

(#65015) james001 válasza Elims (#65014) üzenetére


james001
veterán

Az online egy fos benne,meg szerintem már senki nem tolja (mert már van ugye PS4-re is).

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65016) satz18 válasza Sirandrish (#65012) üzenetére


satz18
őstag

Majd meglátod ha végeztél az első évaddal. :DD

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#65017) Wlac válasza Elims (#65014) üzenetére


Wlac
Ármester

Anno sok tesztet/véleményt olvastam róla, és szinte egyöntetűen lehúzták a multit. Nem azt mondták, hogy teljesen rossz, hanem hogy olyan semmilyen, unalmas.

“The wha-"

(#65018) perge666 válasza Elims (#65014) üzenetére


perge666
veterán

A Legújabb Tomb Raider nekem is nagyon tetszett,olyannyira hogy hamarosan a polcon is lesz. :K

(#65019) Sirandrish válasza Elims (#65014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem totál a kedvenc TR-em. Elő is akartam venni, csak aztán közbe jött valami :B

satz18 Az tuti hogy nem perkálok ki 5K-t csak azért hogy folytatódjon a story.
Legalábbis akkor ha valóban még kevesebb benne az interakció :K

erahurka Jaja vágom..tök jó hogy a döntéseknél még írja hogy XY erre emlékezni fog meg ilyenek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65020) kmarci25


kmarci25
veterán

Tudom, hogy nagyon láma kérdés, de azért felteszem mert számomra nem világos. A Plus előfizetés lejártával, többet nem tudom elérni (jobban mondva indítani) az előfizetés birtokában ingyenes letöltött játékokat?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65021) ldave válasza kmarci25 (#65020) üzenetére


ldave
félisten

Így van, Plus-szal kapott játékok csak aktív Plusz előfizetés mellett indíthatóak el. El viszont nem vesznek az előfizetés lejártával, ha újra befizetsz, akkor a régen begyűjtött játékok újra játszhatóak lesznek.

A Slime draws near! Command?

(#65022) Wlac válasza kmarci25 (#65020) üzenetére


Wlac
Ármester

Pontosan.

“The wha-"

(#65023) Sanyi.mTs válasza kmarci25 (#65020) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

de, ha + alatt vettél játékot, akkor az a + lejárta után is elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#65024) Sirandrish válasza kmarci25 (#65020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem.
Mármint elindításnál kiírja hogy "csáköcsög" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65025) kmarci25


kmarci25
veterán

Ehh... Köszönöm a válaszokat. Igen, megkaptam a "csáköcsög" búcsúzást. Na, akkor kénytelen leszek újra előfizetni hamarosan. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65026) Tegla80


Tegla80
addikt

Ki orulne a Dishonored jateknak aprilisi plus kent?
Itt mar irva vagyon a ps3 -om lista vegen,h az lesz....
list of instant game collection
Szerintetek?
(PS4/PSVita meg nincs beirva....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#65027) crue válasza Tegla80 (#65026) üzenetére


crue
őstag

Már március elején bejelentették, hogy a Dishonored lesz az egyik ps3-as játék, a többi meg gondolom szokás szerint szerdán fog kiderülni.

(#65028) Tegla80 válasza crue (#65027) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor ezert kerult mar ki.
Koszi. :R

Sony® & PlayStation®

(#65029) Bogyi007


Bogyi007
veterán

UK acc alatt már működne a Ps Now szolgáltatás?!

Az előbb linkeltétek a listát az eddigi Ps+ gamákról és nézegettem a címeket, hogy melyek azok amik megvannak belőle és melyek nem.

Erre bukkantam a Darksiders esetében.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65030) Tdizsolt válasza Sirandrish (#65024) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Még akkor is,ha teli árban vetted a játékot anno? :F

Psn ID: Tdizsolt

(#65031) james001 válasza Bogyi007 (#65029) üzenetére


james001
veterán

Ez a PS Now mire való egyáltalán PS3-on? Én úgy tudom PS4-re azért van/lesz hogy tudjanak PS3-as játékokkal játszani,vagy rosszul tudom?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65032) Bogyi007 válasza james001 (#65031) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az nincs kizárva hogy Ps4-re van mivel a Pc-s Store felületen rálátok minden Ps platformra - a meglepő az hogy már (elvileg) van az angoloknál.

Eddig csak tesztidőszakról tudtam és azt is csak Usában....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65033) james001 válasza Bogyi007 (#65032) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ez tutira PS4-re vonatkozik,PS3-on fura lenne ez a szolgáltatás. Bár ki tudja,Sony-tól bármitól kinézek :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65034) TazLeacher válasza james001 (#65033) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Playable ON: PS3

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#65035) Tegla80 válasza Bogyi007 (#65032) üzenetére


Tegla80
addikt

Van olyan a ps4 topicban akinek muxik a psnow UK accal....(viszont amcsi app ot hasznalja Ő is asszem)
Plusz jol tudod ,teszt idoszak van meg....amugy ingyenes meg a teszt alatt es csak xy jatekok vannak fent.Plusz irta a forumtars h mit pörgetet ki igy es ,h grafra is elfogadhato es nincs lag sem....Viszont mas is probala es neki nem ment.....
Keress ra ott ha erdekel,mert tobbszor szoba kerult mar....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#65036) james001


james001
veterán

Egy dolog zavar ebben a Bioshock 2-ben,az pedig a Little Sister-ek ide-oda "furikázása" és megvédése Adam-ért cserébe... Unalmas egy idő után. Gondolom ha kinyiffantom őket nem kell ezeken a dolgokon végigszenvedni,de próbálok jófiú lenni :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65037) fausto


fausto
addikt

Van már spotify, próbáltátok? Király kis progi, de elég bénácska a kezelése ps3, érdemes telefonra vagy tablet-re is letölteni az app-ot és azzal vezérelni.

(#65038) Wlac válasza fausto (#65037) üzenetére


Wlac
Ármester

Hogy őszinte legyek, PS3-ra szerintem az összes nem-játék alkalmazás elég béna. YouTube, böngésző... még a Store is.

“The wha-"

(#65039) james001 válasza Wlac (#65038) üzenetére


james001
veterán

Youtube jó lenne,ha nem lenne néha az hogy elmosódik a kép... Van amikor éles és normálisan HD-ban tolja de van hogy meghülyül... És biztos nem a WiFi a ludas mert 100%-on van és telón/Vitán szép képet ad.

Bioshock 2-ben baromi idegesítőek ezek az új Big Daddy-k (amik turret-et dobálnak és rakétával bombáznak),főleg amikor éppen a kiscsajt kéne megvédenem :W :D Remélem lassan megajándékoz a játék egy gránátvetővel mert az nagyon hiányzik.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65040) Elims válasza james001 (#65015) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
A tolàs mindegy,a lényeg,hogy jàtszàk. ;-)

Wlac: Neked is köszi!Vmikor rànézek,de mostmàr tudom,hogy mire szàmíthatok.

(#65041) fausto válasza Wlac (#65038) üzenetére


fausto
addikt

A youtube is olyan, hogy telefonnal kezelve tök jó :)
#65039 james001: szerintem ott mégis csak a wifi a ludas,a PS3 wifije nem túl izmos

(#65042) Sirandrish válasza Tdizsolt (#65030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha vetted a játékot akkor az a tied..ahhoz semmi köze a PS plusnak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65043) Tegla80 válasza fausto (#65037) üzenetére


Tegla80
addikt

En spec utalom az osszes ilyen xarsagot amivel telerakjak az oprendszert es nem lehet torolni.
Nem ertem,h miert van erre egy konzolon igeny,mikor ezt jatekra terveztek(elvileg) es kismillio mas eszkozon sokkal jobb feltetelek mellett +tehetem.(pl siman csak a mar mukodo tv-n, teloval a tv-re tolva stb,ha epp zene/video/foto temaban jarunk)
En spec annak orulnek,ha minden ilyen csak ott levo dolgot kivennenek es max aki akarja az toltse le az appot,de ne tosszak nekem alapban bele,mert csak kerulgetem oket.....Vagy adjanak egy torles gombot es majd En szelektalok.
A ps4 rendszere is tele van toszva minden baromsaggal es foglalassal,amitol szivem szerint szabadulnek,mert kozel 100gb ot betaraz maganak alapban.Ami vicc azert.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#65044) Wlac válasza fausto (#65041) üzenetére


Wlac
Ármester

Telefonnal kezelve? Ez mit takar?

“The wha-"

(#65045) kmarci25 válasza Wlac (#65044) üzenetére


kmarci25
veterán

Letöltöd, telepíted a ps3-om a youtube alkalmazást. Az okostelón megnyitod a youtube-ot bemész a beállításokba és a párosítás-ra böksz, aztán pedig követed az utasításokat. (Vagy a ps-en mész a youtube-on belül a beállításokba, és ott párosítod.) Ezután, ha azonos wifi hálózaton van a teló és a ps, a telefon applikációjában megjelenik egy kis tv ikon, amire ha ráböksz, akkor kiküldi az épp futó videót a ps-re, azon keresztül meg a tv-re. (Okos tv-ken is van ilyen funkció.) Sokkal egyszerűbb kezelni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65046) fausto válasza Tegla80 (#65043) üzenetére


fausto
addikt

Nem értem a problémádat, nem igaz, hogy kerülgetned kell, mert az ilyen tévés és zenés app-ok külön vannak a játékoktól, semmit nem befolyásol. A Spotify volt vagy 40Mb, elfér az 500Gb-os HDD-n (de még a 40-esen is), egy izmosabb mentés több helyet foglal. És egy fokkal kényelmesebb pl. Youtube-ozni a tévén, mint a telefonom kijelzőjén nézni és zenét is szívesebben fogok így kihangosítva hallgatni.

(#65047) Tegla80 válasza fausto (#65046) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam a konzol csak jatekra van es minden mas felesleges rajta barhol is legyen a menuben...igy ebben valszeg sosem fogunk 1et erteni. :D

Sony® & PlayStation®

(#65048) TazLeacher válasza Tegla80 (#65047) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De velem igen. 3 menüpont kellene:
- játék
- beállítások
- store

Ennyi. Konkrétan ezt a 3at használom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#65049) Sirandrish válasza TazLeacher (#65048) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még a Store-t sem mert minden vétel PC-n intézek, de mégsem zavar.
Felesleges..ezt aláírom. Simán opcionálisnak kellene lennie a sok sallangnak, de azért bőven elvagyok azok mellett is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65050) ldave válasza Sirandrish (#65049) üzenetére


ldave
félisten

A sok felesleges sallangot az Xbox-nak köszönhetjük, ők kezdték el ezt a konzol legyen több mint játékgép témát.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.