Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) viktorhmv válasza szasanyi (#21250) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Tehát akkor "csak" TV-n lehet tolni?

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#21252) CocooN-z válasza szasanyi (#21250) üzenetére


CocooN-z
őstag

ÉS ezzel nem lehet megoldani???

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21253) DM-Fan válasza CocooN-z (#21252) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Megoldható éppen, de ez sem fogad HDMI-t, csak komponenst, aminek PS3-ból való kinyeréséhez még egy plusz kábelt is venni kell és a képminőség nem garantált, hogy eléri azt, amit a PS3 közvetlenül HDMI-n adna ki.

Get Moded!

(#21254) DM-Fan válasza viktorhmv (#21251) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem csak TV-n, HDCP-kompatibilis monitoron is tudod tolni! Ehhez minimum DVI-bemenetnek kell lennie a monitoron (vigyázat, nem minden DVI-bemenetes monitor HDCP-kompatibilis!), vagy HDMI-nek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21255) viktorhmv válasza DM-Fan (#21254) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Köszönöm a válaszokat! De egy sima CRT TV-re is köthető ugye? Nem csak HDMI meg HD Ready kompatibilis plazmára....

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#21256) kelzsoca válasza viktorhmv (#21255) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ott a multi av kábel a csomagban.

https://vertigostore.eu

(#21257) CocooN-z válasza DM-Fan (#21253) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez egyértelmű, amúgy meg viszonylag jó áron vannak már HDMI-s moncsik

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21258) mr.dana válasza kelzsoca (#21256) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ott van ! de akkor már érdemesebb lenne beszerezni 1 normális scart kábelt (mondjuk eredeti sony-t) ha már csak ez a megoldás van, vagy ha van a tv-n komponens akkor 1 ilyet :

(#21259) Pöttön


Pöttön
őstag

Egy kis reklám! :)
Eladó szükös anyagi helyzetem miatt a ps3-am. Ami egy 80Gb-os FAT.
Nagyon jó állapotban van.Sok kábellal dobozzal gari nélkül 1 joyal.
+ Külön eladók a játékaim, amik nagyon jó karcmentes állapotban vannak:
Killzone 2
Uncharted 2
Bad Company 2
Call Of Duty 5
God Of War 3
God of War Collection
Ha érdekel valami irj privát üzit! :R
Üdv.: Pöttön

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#21260) szasanyi válasza CocooN-z (#21257) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem a HDMI csatlakozótól lesz drága egy monitor. Egy minőségi panel miatt sokkal inkább (pld.: IPS), illetve a képátmérő és felbontás miatt. Szóval nem olcsó egy jó monitor, annyira nem, hogy igazából 32" TV-t - ár/érték arányt tekintve - jobban megéri megvenni. :U Természetesen játékra, nem Office és egyéb irodaprogramra, mert ahoz nem az a legjobb az is tény.

Pöttön: erre van nem ez a topik van kitalálva, de van két másik kimondottan e célból: egyik és másik.

(#21261) CocooN-z válasza szasanyi (#21260) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én nem is mondtam h a HDMI miatt lesz drágább, de teljesen ekvivalens volt mikor megjelentek, hogy csak a drágább modelleken volt elérhető. Hál istennek munkám(im)-ból adódóan ezeknek tudatában vagyok, de azt nem tudhatod miért kell neki monitor, lehet h PL. egy értelmes nagyságú TV már nem fér el neki helyszűke miatt, és ezért inkább több-bemenetes Monitort akar alkalmazni ott ahol a gépe is megtalálható, de ez már inkább off.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21262) mr.dana válasza Pöttön (#21259) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ment pü !!

(#21263) blazsey2


blazsey2
senior tag

Sony reakció a törésre.

PSN ID:blazseydr

(#21264) anulu válasza blazsey2 (#21263) üzenetére


anulu
félisten

ez az "információt küld" egyelőre feltevés.

másik: az Apple is beperelte azt, aki megcsinálta az iPhone4-hez a JB-t. elvesztette. nem tartom kizártnak, hogy azt a precedenst ráhúzzák erre.

time will tell.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21265) kelzsoca válasza blazsey2 (#21263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah ebből is látszik hogy tehetetlenek a törés ellen, eddig nem volt jogi út, csak verték a mellüket hogy a PS3-at lehetetlen feltörni, és az ilyen próbálkozásokat egy sima kis szoftverfrissítéssel leverik. :)

https://vertigostore.eu

(#21266) blazsey2 válasza kelzsoca (#21265) üzenetére


blazsey2
senior tag

Na igen,de attól még a bannolás valós veszély lehet.

PSN ID:blazseydr

(#21267) anulu válasza blazsey2 (#21266) üzenetére


anulu
félisten

így is eléggé viharvert a PS3 híre még a fanatikusok között is, valamint nehezen indult be a szekér. értem én, h védeni akarják, de nem tesznek-e véglegesen keresztbe maguknak?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21268) Def26 válasza anulu (#21267) üzenetére


Def26
félisten

"nem tesznek-e véglegesen keresztbe maguknak?"

Dehogynem... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21269) dudikpal válasza anulu (#21267) üzenetére


dudikpal
aktív tag

De, a bannolással igen.
Remélem nem jut eszükbe az ami nekem, hogy fizetőssé tennék az online használatot(játékoknál is) hivatkozva a csúnya gonosz hekkerekre. A sok agymosottból ezzel kiváltanák a sajnálatot maguk iránt, és a gyűlöletet az ügyeskedők ellen. Így megosztanák, és egymás ellen fordítanák a tulajokat, és nem azzal foglalkoznának hogy fizetőssé tették, hanem egymás ellen harcolnának.
Sztem.

(#21270) szasanyi válasza blazsey2 (#21266) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van, de csak HA bekövetkezik... bár azt is fel lehet fogni úgy, hogy valamit valamiért. Ha az lesz az "ára", mindenki eldöntheti (mint ahogyan az X360 esetében is) melyiket preferálja, azaz neki melyik lesz fontosabb.

(#21271) kelzsoca válasza blazsey2 (#21266) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem lesz abban semmi veszély, ott van példának a másik konzol, bár a sunyi biztos szigorúbban venné a dolgokat, mert hát ők a sunyi és ők majd megmutatják.

Ha a gépnek nem adunk internet elérést, lehet próbálgatni bannolni, de nem igazán fog összejönni.
Nyilván előbb-utóbb az összes játék futtatható lesz HDD-ről is, amit lemezképként le lehet szedni a netről.

https://vertigostore.eu

(#21272) bcrics válasza Pöttön (#21259) üzenetére


bcrics
tag

hello,nahátakkor a játékokra kérnék 1 árat:)

(#21273) anulu


anulu
félisten

update x+1: Fifa 11 100%-ig működőképes

valamint: aki cserélt már PS-ben vinyót, attól kérdezném: mennyire bonyolult művelet, ill kell-e vmire figyelni azon kívül h 5400rpm 2,5" HDD? kicsit kevés ez a 60GB :S

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21274) dudikpal válasza kelzsoca (#21271) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Így megfeledkezni a multiról! :)

(#21275) blazsey2 válasza kelzsoca (#21271) üzenetére


blazsey2
senior tag

Na és a multi,meg a store?
Azt az évi 5-6 játékot ami érdekel megveszem inkább becsületesen,ráadásul még ha végigjátszom őket, kis veszteséggel tovább is adom.

PSN ID:blazseydr

(#21276) szasanyi válasza anulu (#21273) üzenetére


szasanyi
félisten

Semennyire sem az... esetleg Stevie Wonder nek. :D Van róla leírás, DM-Fan kolléga követte el. Ami fontos lehet, a választott HDD melegedése és zajszintje, ha nagyon oda akarsz figyelni a választásra.

(#21277) anulu válasza dudikpal (#21274) üzenetére


anulu
félisten

3,5 éve van PS3-am. ez alatt szumma nem multiztam fél órát

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21278) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Sata2-es vinyót kezeli a gép?

(#21279) szasanyi válasza dudikpal (#21278) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, nekem is olyan van benne (WD 250GB SATA2)

(#21280) kelzsoca válasza blazsey2 (#21275) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én nem mondtam hogy bármiféle törést is fogok használni, mivel multizom, és azt a pár címet ki tudom fizetni ami érdekel :)

https://vertigostore.eu

(#21281) blazsey2 válasza kelzsoca (#21280) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én sem mondtam hogy törést fogsz használni :)

PSN ID:blazseydr

(#21282) Vladi válasza anulu (#21264) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sokáig tart kideríteni. Tippelhetek, melyik kulcsot használja? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21283) anulu válasza szasanyi (#21276) üzenetére


anulu
félisten

500-as, 5400rpm, 2,5"-est néztem ki, br 15e pénz.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21284) szasanyi válasza anulu (#21283) üzenetére


szasanyi
félisten

Az kellően nagy, és biztosan kezeli is.

(#21285) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Na sikerült egy ilyet kerítenem: Western Digital WD5000BEVT 500GB SATA-300.
Remélem műxik majd klafán.

(#21286) anulu válasza szasanyi (#21276) üzenetére


anulu
félisten

az nem világos csupán, h a usereket hogy tudom átrakni? ill pl a NFS: HP-nál, ahol PSN ID-hoz van regisztrálva a játék, ott hogyan lehet ezt megtenni? simán a system backup ezt is lementi?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21287) szasanyi válasza anulu (#21286) üzenetére


szasanyi
félisten

Az PSN ID-k (USER-ek) nem a HDD-n vannak tárolva. Nálam az új vinyó berakása, formázása után minden helyreállt a az utoljára telepített FW-rel együtt. Csak a játékmentéseket (és esetleg egyéb adatot pld. filmek, fotók, zene, stb.) kellett visszatöltenem.

(#21288) anulu válasza szasanyi (#21287) üzenetére


anulu
félisten

most, h igy mondod, tenyleg. Azoj a dev_flash0-ban vannak, az os melletti konyvtarban. Akkor csak a gt5 cuccait kell atftpznem. Ty a helpet, remelem menni fog.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21289) anulu válasza Vladi (#21282) üzenetére


anulu
félisten

gyari, modositatlan fw mellett is?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21290) DM-Fan válasza dudikpal (#21285) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem simán menni fog, nekem egy WD Scorpio Blue 250 GB-os, 5400 rpm-es van benne lassan 3 éve, tökéletesen megy. Az 500 GB-ossal még simán mennie kell, de valahol egyszer olvastam, hogy a 750 GB-os WD-vel is működött a srácnak. Az általam korábban leírtak szerint csinálj mindent és nem lesz baj, 10 perces művelet!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21291) Blashe


Blashe
aktív tag

Játékokat fel kell másolni a vinyóra mielőtt játszani akarok ? Ha igen akkor 1 játék mennyi helyet foglal ?

(#21292) Djuree válasza Blashe (#21291) üzenetére


Djuree
félisten

általában telepíteni kell, de nem mindig. a méret változó. van ami 500 megát rak fel, van ami 8 gigát (gt5)...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21293) DM-Fan válasza Blashe (#21291) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnos ezt nem a user dönti el, pedig jó volna, ha ez választható lenne az olvasófej kímélése miatt. Általában minimális mennyiségű adatot pakolnak fel a játékok (értsd: 50 MB körülit, vagy még kevesebbet), kevés kivétel van, amelyik 1-2 GB-ot, netalán 5 GB fölpakol (Bioshock 1-2; GT5 Prologue, GT5, stb.), de ezek is dolgoznak a lemezről is, ettől függetlenül is. Épp ezért csak a játékok miatt nem kell nagy HDD (töretlen játékokról beszélve persze).

Get Moded!

(#21294) zso79


zso79
őstag

Ha ki kell cseréltetnem a gépet egy újra, át lehet valahogy varázsolni a régiről rá a cuccokat? Mentések, trófeák, stb...

(#21295) DM-Fan válasza zso79 (#21294) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A trófeáid nem a géphez, hanem a PSN-ID-dhez kötődnek és online tárolódnak, azokat PC-ről is meg tudod nézni (lásd #1. HSZ-ben a fórumtagok ID-jére kattintva). A játékmentéseket ki tudod menteni pendrive-ra is akár - már amelyik engedi magát, mert jópár játéknál nem exportálható. Amelyiknél igen, ott viszont kimásolod, az új gépre meg fel.

Ugyanígy kimenthetők a zenék/videók is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21296) anulu válasza Blashe (#21291) üzenetére


anulu
félisten

lehet, de nem legális (Sony által gondolt...) úton. többet nem mondok, mert alapelveket sért

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21297) anulu válasza DM-Fan (#21293) üzenetére


anulu
félisten

hát, jópár játék mellett egy régi 40-60-80GB-os példány elég karcsú lehet

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21298) szasanyi válasza anulu (#21297) üzenetére


szasanyi
félisten

Nyilván, én is ezért cseréltem a 60-ast 250-esre. De ha minden jól megy, ez is igen kevés lesz. ;]

(#21299) dudikpal válasza szasanyi (#21298) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Reménykedjünk :K

(#21300) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sárga LED-es gépeknél hogyan lehet lementeni a játékmentéseket a HDD-ről?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.