Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) tboy93 válasza perge666 (#78998) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem a 2018-as volt az elso gow amivel talalkoztam, baromira bejott az is.

(#79002) EmThor


EmThor
addikt

Hasznalt ps3 slim bekapcsol, majd fomenu elott ki is kapcsol, azt írják táp hiba.

Erdemes lehet egy super slimet venni, azok jobb allapotban vannak?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#79003) A`rpi válasza EmThor (#79002) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha tényleg táp hiba azt, érdemes lenne orvosolni.

(#79004) EmThor válasza A`rpi (#79003) üzenetére


EmThor
addikt

Ezt a hibás slimet nemrég vettem, kiporoltam (uj paszta nem volt), ment egy darabig még letöltögettem a játékaim, erre beadja a kulcsot, de egy esélyt még adnék a ps3nak, mondjuk superslimmel, de igy eleg lutri.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#79005) kreten67 válasza EmThor (#79004) üzenetére


kreten67
senior tag

Ez a kikapcsolás hiba nem feltétlen táphiba, ennek a hibának a forrása, simán lehet az alaplapon is. Szerintem ne vásárolj bele belső-tápot potyára, ezt előbb tesztelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#79006) tboy93


tboy93
nagyúr

Ps3-hoz kaphato meg itthon valahol valamilyen vezetek nelkuli fülhallgató, ami nem 30k?

(#79007) Rony949


Rony949
őstag

Sikerült beszereznem végre egy saját PS3-at. (pontosabban egy 160 gigás Slim-et). Beüzemelés előtt egy újrapasztázást akarok csinálni. Mást még érdemes? Esetleg HDD újraformázás nem árt?

(#79008) arty válasza Rony949 (#79007) üzenetére


arty
veterán

ártani biztos nem árt :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79009) Rony949 válasza arty (#79008) üzenetére


Rony949
őstag

Megtörtént az újraformázás. A pasztázásról néztem videót és azta rohadt, az EGÉSZ gépet szét kell szedni. Azt hittem elég lesz csak a műanyag borítást, meg pár dolgot lecsavarozni, de nem, pont az ellentettje van...

(#79010) blountex


blountex
senior tag

Aki esetleg használ 2 faktoros azonósítást, az tudna segíteni?
Ps4-en tökéletesen működik, de mikor Ps3on használom, akkor elsőre a device setup passwordot kéri, amit meg is kap, működik a psn account bejelentkezés.
Azonban azt írja, hogy elég ezt csak első alkalommal megadni, másodjára megy az account jelszóval is.
Nekem az account jelszóval nem sikerült bejelentkezni, csak amit az oldalon megadtak device jelszó érvényes. Van ötlet, hogy miért?

Valaki szokott paysafe card-al feltölteni pénzt az accountra?
Paypal ugye nem működik, cserébe marad a feltöltős kártya rendszer.

(#79011) tboy93 válasza blountex (#79010) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem be van allitva a 2 faktoros auth. Elsore kellett generaltatni kódot, beleptem, azota nem jelentkeztem ki es nem kert ujra semmit.

(#79012) blountex válasza tboy93 (#79011) üzenetére


blountex
senior tag

Igen, ha nem lépsz ki úgy ok, de ne adj isten valamiért kilép magától, utána már nem tudsz visszalépni az account jelszavaddal, csak ha generáltatsz új kódot.

(#79013) tboy93 válasza blountex (#79012) üzenetére


tboy93
nagyúr

De miert lepne ki magatol? Nekem kb 2 honapja van ps3-am, beleptem, egyszer sem lepett ki magatol :F

(#79014) blountex válasza tboy93 (#79013) üzenetére


blountex
senior tag

Csak egy példa:
Új rendszer frissítés elérésekor nem szokott belépni.
Tudom ez igazán ritka.
Egyébként meg nem igen tudom hogy kilépne, velem se nagyon fordult még élő, erre minimális az esély.

(#79015) vargalex válasza blountex (#79014) üzenetére


vargalex
félisten

Én is két faktoros auth-ot használok. Ha net nélkül indítom véletlenül a gépet, akkor nem lép be PSN-re. De bedugom a LAN-t, rányomok a sign-in-re és bejelentkezik, nem kell semmit megadom... Szóval, én sem értem, hogy mi a probléma, mert nem találkoztam még ilyennel. Pedig volt azóta egy pár rendszer frissítés is.

Alex

(#79016) tboy93 válasza blountex (#79014) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem simán belépett frissítés után. Lehet valami egyéb gebasz van a gépeddel.

(#79017) blountex válasza tboy93 (#79016) üzenetére


blountex
senior tag

Nincs, csak érdeklődtem pusztán.

(#79018) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Szia urak.
A héten szereztem be egy dagi ps3-mat, cechc04 ami viszi a ps2-t de direkt ezt is kerestem.
Eléggé forrong, tervezem valamikor újrapasztázni, hátha nyerek vele valamit. Esetleg bármi jótanács?

V6

(#79019) arty válasza M0ng00se (#79018) üzenetére


arty
veterán

óvatosan a szalagkábelekkel :D
megtöröd/megtörted, hogy a hőmérsékletekről legyen előtte/utána infó?

nekem is szét kéne kapni a cechg04-et, de olyan csodás gyári állapotban van, hogy sajnálom.. . (holott a 80 fokot közelítő gpu eléggé félelemkeltő, pár fokot talán lehetne nyerni a friss pasztával, portalanítással)

amugy hogy jutottál hozzá, ill. mennyiért? ha publikus :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79020) kreten67 válasza arty (#79019) üzenetére


kreten67
senior tag

Nekem van egy sosem használt, csak kibontott dobozos CECHC04 gépem, ezt 22000ft-ért vásároltam a jófogáson.
Van egy másik játszós CECHC04 gépem is, ezt a piacon vásároltam a lomisoktól 5000ft-ért, ez is meglepően szép állapotú bontatlan garimatricás alig karcos, de ez nagyon melegszik, 80+ fokosan müxik a CPU ebben a melegben. Sajnos a takarítás pasztázás sem segített rajta.
Végül kénytelen voltam a CPU és GPU-ról leszedni az IHS kupakokat, és alatta is újra-pasztáztam IC-diamond 24 carat pasztával. Nos most köszöni szépen a HC04, végre normális és csendes, CPU-62 GPU-59 fokos játék közben maximális hőfokon működik.

(#79021) arty válasza kreten67 (#79020) üzenetére


arty
veterán

az árakra nem mondok semmit, bortány :D :D
hőmérsékletek... 62-59 :Y az még a slimemnek is becsületére válna... sőt, a superslimnek is :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79022) kreten67 válasza arty (#79021) üzenetére


kreten67
senior tag

A dobozos használatlant az eladó, a magyarországi megjelenésekor Coca-Cola nyereménysorsoláson nyerte, és a szekrénybe rakta. Idén januárban szedte ki a szekrényből (15 évig nem is látta), mert elköltözik máshova, és nem akarta cipelni magával, így meghirdette a jófogáson mások használt ps3 hirdetései alapján beárazva. Az eladó nem volt tisztában a különbségekkel a Ps3 típuson belül.
Egyébként, ezt a MGS limitált Ps3 gépet is itt vásároltam nemrégiben szintén alkalmi áron.

(#79023) blountex válasza kreten67 (#79022) üzenetére


blountex
senior tag

Komoly gyűjtemény.
A cpu és gpu hőfokot mivel lehet megmérni játék közben?
Van erre egy program vagy egy alkalmatos hőmérő eszköz?

(#79024) arty válasza blountex (#79023) üzenetére


arty
veterán

feltört ps3 tudja lekérdezni/kiírni

kreten67: ne fájdítsd a szívem! :D (az mgs nemérdekel, de a ps2 képességű gépeket nagyon irigylem! :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79025) kreten67 válasza arty (#79024) üzenetére


kreten67
senior tag

Alapvetően én a retró-konzolokat gyűjtöm, de már most betárazom a limitált dobozos gépeket amik egyszer majd retrók lesznek.
Pl: ez a Ps3 Yakuza Limited már most 100-150e közötti értéket képvisel, de lesz ez még kétszer ennyi is. Ez nekem is, viszonylag sokba került.

Ez a gyűjteménynek egy kis részlete:

(#79026) kreten67 válasza arty (#79024) üzenetére


kreten67
senior tag

A CECHC04 Ps2 futtatási képessége elég gyatra, így nemigazán értem miért van így túlértékelve. A ps2 játékok 40-50% fut rendesen, további 20% elindul, de irányítási és grafikai hibákat produkál, a fennmaradó 30% el se indul.
Az USA Ntsc CECHB** és a CECHA** Ps3 modellek, amiknek az alaplapjára oda van taknyolva egy teljes Ps2 hardver, és csak ezek képesek tökéletesen futtatni a ps2 játékokat.
Egy ilyen Usa Ntsc CECHB** vagy CECHA** gépet szeretnék én is kifogástalan dobozosat, de ez nem egyszerű feladat. Van egy Ntsc CECHB gépem, de azt alaplaphibásan kaptam, sajnos mielőtt hozzám került valaki már tákolt az alaplapon, és most már nem javítható.

(#79027) blountex válasza kreten67 (#79026) üzenetére


blountex
senior tag

Az a fehér ps3as yakuzás se rossz.
Jó tudni ezeket az apró részleteket, nem is gondoltam volna....
Valójában egyszerűbb egy Ps3 slimet és egy Ps2 slimet megvenni, mint ezt Ps3al kivitelezni....

(#79028) M0ng00se válasza arty (#79019) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

30 ezerért vettem 2 kontrollerrel.
Feltörni nem szeretném, maradok a gyári rendszernél, bár úgy ha meg is pasztázom, nem nagyon fogom tudni megnézni, hogy volt-e változás...

V6

(#79029) tboy93 válasza kreten67 (#79025) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ejha, nem semmi gyűjtemény :K

(#79030) A`rpi válasza kreten67 (#79025) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nagyon szép gyűjtemény. Gratulálok hozzá! :)

(#79031) tboy93


tboy93
nagyúr

Találtam 3.000FT-ért itthon dokkolót DS3-hoz, meg is rendeltem. Hogy néz már ki, hogy csak a DS4-hez és a DualSensehez van :P

(#79032) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Battlefield Bad Company 2 multis trófeákhoz keresnék társakat. Ketten vagyunk, azonban a Squad Deathmatch-hoz kellene még 3 ember legalább. (5 perc az egész)
Illetve Far Cry 3 Co-Op trófeákhoz, RDR online trófeákhoz, Max Payne 3 multis trófeákhoz keresek társakat.

(#79033) Rony949 válasza Csabee86 (#79032) üzenetére


Rony949
őstag

RDR megvan és pont most játszogatok vele. Amerikai fiókom van, nem tudom ez számít-e. Írj nyugodtan ha kellek.

(#79034) Csabee86 válasza Rony949 (#79033) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szerintem a régió nem számít.
Vegyél fel psn-en: sz1l49y1cs434

Szedjünk ki annyi trofit amennyit csak lehet.

(#79035) Wlac válasza Csabee86 (#79032) üzenetére


Wlac
Ármester

A Max Payne 3-ban benne vagyok, de annak nem húzós egy kicsit a multija?

“The wha-"

(#79036) Csabee86 válasza Wlac (#79035) üzenetére


Csabee86
senior tag

DLC-k megvannak? Azok igazán a húzósak.

(#79037) Wlac válasza Csabee86 (#79036) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, csak az alap. Valamikor 5 éve játszottam vele utoljára, de nem mentem rá a trófeákra, mivel a multi már akkor is halott volt.

“The wha-"

(#79038) Csabee86 válasza Wlac (#79037) üzenetére


Csabee86
senior tag

Megpróbálkozhatunk valamikor.

(#79039) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

PS3 vásárlás elött vagyok és a kérdés az hogy melyik éri meg jobban a FAT 40GB vagy a Super Slim 12GB?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#79040) Brucehun


Brucehun
aktív tag

2-3 lemezes játék futtatására kéne csak :)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#79041) tboy93 válasza Brucehun (#79039) üzenetére


tboy93
nagyúr

Super slimet vennek. Viszont a 12gb kevés lehet, erdemes szamolni egy plusz laptopvinyoval.

(#79042) Brucehun válasza tboy93 (#79041) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Az szerencsére van itthon :)Köszönöm a gyors választ :)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#79043) nomic válasza Brucehun (#79039) üzenetére


nomic
aktív tag

Én is inkább a Super slimet vennem, már csak a kora miatt is. Egyébként 2-3 játékra a 12giga is elég lehet, nekem kb. 6 game ment fel rá, amíg nem volt HDD-m bele.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#79044) A`rpi válasza Brucehun (#79039) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogy az előttem szólók is mondották, Super Slim-et lenne érdemes nézned. :K

(#79045) Tegla80 válasza Brucehun (#79039) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem egy gepem volt ami xarakodott es 3szerviz utan cserelte a MM es az egy 40gb fat volt. Asszem ez a legxarabb szeria cechh04.(amire csereltek 80gb, az a mai napig megy rokonsagban ...kb 10eves.)
Amugy ha nem ez lenne akkor egy fat vagy slim a szememben tobbet er,mint egy ss a kora ellenere.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79046) perge666 válasza Tegla80 (#79045) üzenetére


perge666
veterán

Nekem van ithon a legrosszabb szériából Fat 40GB,szerencsétlen áltó helyében elromlott. ;]
Működött amikor elraktam,és mikor előkerült a szekrényből már nem akar bekapcsolni,felpörög,csipog,sárga led villog és kikapcsol. :U

Szerencsére a Slimem ilyet nem csinál,gyerkőcökkel meg asszonnyal jókat játszuk a Move szettel.
Hiába régóta megvan,jó néha elő venni,szuper kikapcsolódás az egész családnak. :)

(#79047) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a biztatást :)

Sikerült beszereznem egy Super SLim 12gb-osat amit bővítettem 120gb-ra, eddig semmi gondom nincs vele :)
Régebben volt egy 90GB-os FAT-em, ahhoz képest ez nagyon halk és csöndben teszi a dolgát :)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#79048) Rony949


Rony949
őstag

Milyen játékokat érdemes megvenni az amerikai store-ból? Metal Gear Solid-ot és Silent Hill-t már megvettem. Más van még esetleg ami nem beszerezhető fizikailag vagy csak nagyon ritka és drága?

(#79049) arty válasza Rony949 (#79048) üzenetére


arty
veterán

Daytona USA! ;) (Sega Rally 3 (aka online arcade) - HK store-ból)
Mortal Kombat Arkade Kollektion (vagy hogyírják :D )

ezek amik beugranak, h nincsenek itthoni store-ban

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#79050) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan jellegű kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a PS3-on a legfrissebb 4.88-as frissítés van rajta. A COD Black Ops 2 az intro után teljesen befagy a gép, csak ennél a játéknál produkálja ezt, a többi játéknál semmi gond nincs. A játék lemeze patika állapotú pedig, mi lehet a probléma szerintetek?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.