Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) f27 válasza anulu (#22698) üzenetére


f27
aktív tag

Szerintem tudják hogy ők hibáztak!
csak éppenséggel nemtudják hogyan oldják meg a hibát anélkül,hogy több ezer konzol vissza menjen hozájuk!
Anyit tudok hogy a gép a modemen keresztűl komunikál a nettel de semmit nemtud csinálni.
Ha okosak akkor direktbe valamit kitalálnak és esetleg pendrivere valami FW-t adnak ki amivel beindúlnak a gépek.
Ez az én ötletem,de járható útnak látom,mivel a konzolok startra készen vannak... :U

(#22702) f27 válasza szasanyi (#22699) üzenetére


f27
aktív tag

A slimek akkor hulladékok voltak mikor megjelentek!
Az első szériában 2 hét után sárgaled!
1 hónapra rá már a külföldröl vásárolgatott slimek itt hevertek az asztalomon javításra.
Napi szinten hívnak hogy akadoznak a gépeik megfagy stb....De ez konstrukció hiba tehát ezzel együt kell élniük a slimeseknek. :U

(#22703) f27 válasza Zigur (#22700) üzenetére


f27
aktív tag

korán reggel probáltam.
Ugyan azt a hibaüzenetet adta!
Ha lemezről probáltam,akkor dolgozott mint egy idióta,enterneten keresztül is villogot vagy 3 percig.
Az elején már keztem örűlni hogy milyen sokat dolgozik hátha lesz valami.
Hát let....Egy hibaüzenet ugyan úgy. :W

(#22704) szasanyi válasza f27 (#22702) üzenetére


szasanyi
félisten

A megkímélt, "vitrinben tartott" 60GB PS3 konzolom kevesebb, mint 3,5 éves kora előtti elhalálozása után mit mondjak? :U Egy dolog vigasztal csak, az 1 + 2 év garancia (mivel most van hivatalos, névre szóló számla és SONY garjegy is), úgyhogy ez biztosan annak lejárta előtt fog meghibásodni. ;)

(#22705) f27 válasza szasanyi (#22704) üzenetére


f27
aktív tag

megmondom neked a frankót hogy van egy utosó proba szériás 2010 PS3 fat gépem!
ami anyit takar hogy 45n CPU/GPU van benne és minden más alkatrész ugyan az mint a normál fat gépbe.
bekapcsolom és ha 24orát tépem a száját akkor éphogy kijön belőle 45-50fok de annál több semmi képpen :DD
lehet megvan még a számlája is és sértetlen a garicimke is rajta. :U ha a gépem is úgy akarja,akkor ő kibirja a PS4 megjelenéséig :C

(#22706) anulu válasza f27 (#22701) üzenetére


anulu
félisten

nagybátyámnak 2 slim-e hullott el, míg megmondtam neki, h talán ne a "normál" pózban tartsa, hanem állítsa az oldalára. a 3. már nem főtt meg...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22707) tomgabor


tomgabor
senior tag

Milyen kellemes megint azt olvasni hogy megint PS3 elhalálozások vannak, remélem az enyém kibírja a 3 évet, mondjuk december óta nem használom :DDD

OFF:
f27: esetleg vannak tapasztalataid Wii-vel?

[ Szerkesztve ]

(#22708) anulu


anulu
félisten

figyelmeztetés következik!

a Rebug-féle 3.60 spooffal vigyázzatok, ha 256MBit-es NAND-al szerelt konzolon próbáljátok (gyk: régi FAT), mert soft brickeli, és recovery mode-ból kell visszahergelni!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22709) f27 válasza tomgabor (#22707) üzenetére


f27
aktív tag

nos azért pár hónapja eléggé stabilak a ps3-mak4
Jó ha havonta 2-3db kapok :U
Ez a HDD mizéria is csak annak jött elő,aki pont a hibás 3,56FW nél kapta ki a HDD-t.

Wii-vel semmi kapcsolatot nem tartok :DDD
Kerestek már javításal kapcsolatba,de nem jellemző az elhalálozás azoknál!
Nade mi halna el benne? se grafika se teljesítmény!
ugyan azt építeték meg szép burkolatba mint anno a sárga kazettás nintedókat :DDD

(#22710) tomgabor válasza f27 (#22709) üzenetére


tomgabor
senior tag

Mit tudom én talán a 729 MHz CPU vagy a 243 MHz GPU leválik az alaplapról :DDD

(#22711) f27 válasza tomgabor (#22710) üzenetére


f27
aktív tag

ha valami gáz van vele és tudok segíteni keress meg PÜ-ben :)

(#22712) Djuree


Djuree
félisten

bakker olvasom itt a fórumot nap mint nap, szörnyű mit szerencsétlenkedtek, már elnézést :DD adjátok el a piccsbe és vegyetek boxot. 2 perc kiflashelni, ha 1 évben 1x bannolnak is, azt is simán el lehet kerülni, nem hal meg, ha meg mégis nagyritkán akkor meg egyszerű és gyors a javítás. nincs gyilkos firmware sem...ez a sony egy rohadék, ehhez képest az MS kisangyal, felhívod őket hogy rossz a joy, küldenek ingyen újat, már vagy 5-öt kaptam :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22713) David93Pecs válasza Djuree (#22712) üzenetére


David93Pecs
tag

Igen?:O
És nem is kellett semmivel se bizonyitani h rossz? Bevinni vagy akármi?
Csak ugy simán küldenek helyette egy ujat?:O
Ilyen ostobák lennének. XD

(#22714) Djuree válasza David93Pecs (#22713) üzenetére


Djuree
félisten

:K
azt mondták majd egyszer lehet bekérik a rosszat, ennek már 3 éve. lehet majd egyszer jön egy fekete ruhás csóka, hogy 5 rossz joy-t adjak neki azonnal, addig el nem megy :DDD hát sry, időközben megjavultak, sőt lehet el sem romlottak, csak álmodtam :C
amúgy nem ostobák, csak mit nekik egy 10k-s joy. naponta annyi tiszta hasznuk van, hogy több 10.000 joyt tudnának venni belőle, annyi nekik egy joy, mint neked 0,0001 ft kb. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22715) David93Pecs válasza Djuree (#22714) üzenetére


David93Pecs
tag

Az durva.. :D
A Sony biztos nem vállalna be ilyet.. :)

(#22716) Djuree válasza David93Pecs (#22715) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, a sony teljesen más mentalitás, japánok :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22717) anulu válasza Djuree (#22712) üzenetére


anulu
félisten

részemről még 1 move lesz, aztán kb részemről vége a Sony időszaknak. csak a BD filmek miatt meg kell a PS3... (hamár egyszer megvan, akkor nem veszek asztali BD lejátszót)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22718) f27 válasza Djuree (#22712) üzenetére


f27
aktív tag

Vegyetek Xboxot és kb hetente javítasátok...Kb ezt szeretted volna írni nem? :DDD

Aztán ahogy okosítod egyből ugrik a gari,ezt is akartad írni nem?
És azt hogy 1000-ből 1000box megdöglik ezt is? :U

ha csak azt nézem hogy havi 3 ps3-mat és kb 50 xboxot javítok,máris kiderűl melyik a hulladék :R

(#22719) Djuree válasza f27 (#22718) üzenetére


Djuree
félisten

na innen látszik mennyire is értesz a boxokhoz, remélem a szerelésükhöz jobban értesz, meg ha ennyire értesz hozzájuk, miért nem láttalak 1x sem a box topikban :U ps3-hoz lehet értesz azt nem tudom, de hogy boxhoz közöd nincs, az 100% ;]

nekem most van a 7. boxom, egy döglött meg, még az első xenon-os szériából, a többi máig megy a haveroknál, ismerősöknél :K már a falcon v2 sem döglött meg, talán 100-ból 1x. az új jasperek meg még ennyire sem. a slim az szar lett, azt nem vennék én sem :N
gari ugrik? miért is? matrica le (vannak rá trükkök hogy lehet sérülés nélkül leszedni), szépen eltesz. ha gond van vissza a gyári firmware (kemény 5 perces művelet, persze ha megvan a gyári, ha nem lett lementve akkor szopás), vissza a matrica és mehet gariba, 40-50 gépet gariztattam így le gond nélkül :P

persze a régi boxoknál nagy volt a halálozás ez igaz, de azok már jó eséllyek használtan sem kaphatók, mert mind kihalt :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22720) Djuree válasza f27 (#22718) üzenetére


Djuree
félisten

a ps3 túl igényes, túl bonyolult, egy kis ékszer, japán :DD ezért jó a box, igénytelen, össze-vissza lehet moddolni, lényegében azt csinálsz vele amit akarsz. nekem itthon van 2 box, csumára szétszedve, így használom őket, semmi borítás nincs rajtuk :DDD csak összedugom a pc-vel, aztán hajrá. próbálgatom a firmwareket, moddolásokat agyba főbe, már szét vannak gányolva, de működik mind a 2. egy ps3 ezt már rég nem bírta volna...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22721) dilipok válasza Djuree (#22719) üzenetére


dilipok
veterán

mar neharagudj, de most tenyleg idejosz a ps3 topicba osztani az eszt a boxrol? Nooooormalis? :F

amugy meg nekem van boxom es psem is, de egyiknek sem volt meg semmi baja... szanalmas vagy, menj vissza a boxos topicodba aztan ott arcoskodjal...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22722) Djuree válasza dilipok (#22721) üzenetére


Djuree
félisten

mivan :F
csak látom mit csinál a sanyi, ennek nem lesz jó vége, azt is agyba-főbe szívatják aki nem is warezol :( és ez rohadtul bassza a csőröm. jó hogy te elégedett vagy mindennel...
amúgy meg te nagyon kevés vagy ahhoz hogy engem itt zavarásszál, tőled még nem láttam értemes hsz.-t, néha néha beböfögsz ezt meg azt, ez kevés, nagyon...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22723) PhoenixK válasza dilipok (#22721) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez sajnos ilyen... Minden héten más program:
- Xbox vs PS3
- Plazma vs LCD
- Custom FW/warez vs mi eredetit veszünk

Ezért is járok ritkábban ide! De ahogy látom, a régi kemény mag nagy része szintén megunta.

@Djuree (22722): A Sony sem szent, sőt...! De a MS sem, sem pedig a többi profitorientált cég. Én egyelőre kivárok, mi lesz a Sony vs CFW sztori vége, addig sokat nem tehetünk.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22724) Djuree válasza PhoenixK (#22723) üzenetére


Djuree
félisten

persze, egyik sem szent, de az MS azért sosem csinálta ezt...és nehogy félreértés essék, nem vagyok ügynök vagy ilyesmi, volt ps3-mam is, csak meguntam a sony hülyeségét...majd ha ez lecseng, lehet megint veszek, de én is várom a végét az ügynek....

na nem offolok többet :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22725) dilipok válasza Djuree (#22722) üzenetére


dilipok
veterán

pusztan arra probaltam celozni, hogy nem biztos hogy sok ertelme van xbox vs ps flamet szitani. Nem szemelyeskedtem mint ahogy te az en hozzaszolasaimat kritizalod.... reszemrol befejeztem, nem vagyok hajlando hulyesegrol vitazni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22726) Djuree válasza dilipok (#22725) üzenetére


Djuree
félisten

így van, ne vitázzunk :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22727) f27 válasza Djuree (#22719) üzenetére


f27
aktív tag

Ez még vicnek is rosz volt!
Nincs közöm a boxhoz? :DDD
Nem magyarázkodok,nekem nincs szükségem a bizonygatásra. :U
nem vagyok box topikban? ode felesleges írni is,van egy rosz bok egyből kukába kell dobni mivel hulladék.
neked megy frankon minden géped? :C örvedezz.
több mint ezer box megfordult nálam és kb 200-300ps3 ezeknek is zöme csak fejhiba végett vagy takarításra jöttek!

Szivat a SONY? az MS mit csinál?

Törni a gépet? na látod ez a szánalmas dolog!
Ha megtudsz venni egy gépet,akkor vedd meg hozzá a játékot is!
Túl drága a játék? Valaki vért izzadott értük,legalább enyivel járulj hozzá hogy komolyabb felépítésben kapd meg a következő konzolod!

Ez olyan mintha vennél autót és lopnád a benzint bele mert máskép nemtudnál autókázni :W

hagyuk. :U

(#22728) kerekfej válasza Djuree (#22714) üzenetére


kerekfej
addikt

Annak a joy-nak az előállítási költsége 500Ft alatt van az szinte biztos.

(#22729) Djuree válasza f27 (#22727) üzenetére


Djuree
félisten

az oké hogy 1000 box megfordult nálad, el is hiszem, de azok a régebbiek lehettek csak, meg esetleg új slim, mert azok szarok megint...persze ha valaki ökör módon használja a gépét, akkor bármelyik széria tönkremegy :U

kb. 70-80 eredeti játékom van a pc-sekkel együtt, 2 nagy polc + steam,d2d, game.uk digital játékok amikhez nincs lemez csak kód :U flashelt a boxom az igaz, de ami tetszik játék és le tud kötni napokra-hetekre azt megveszem, amivel meg multizok is azt meg pláne. épp ma megyek egy bf:bc2-ért ;) ami meg egyszer játszós játék, max. 6-8 óra, azt meg nem veszem meg, mert minek? hol ér az 10k-t? sehol...adják ezeket a semmi fél délutános játékokat 4-5k-ért, akkor azokat is megveszem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22730) f27 válasza Djuree (#22729) üzenetére


f27
aktív tag

ha olvasnád a topikom,és a hirdetésem akkor látnál egy satisztikát.

de leírom neked.

A legjobb alaplap boxba a V3 és a jasper!
10-ből eddig 1db döglik meg!
Az hogy a jasper atom stabíl hűlyeség! most is van itt 3db 3 ledes és egy ami besem kapcsol.

jelenleg kb 50-60db xbox van nálan döglötten ami kuka és 1db PS3 ami kuka.
gondolom ez jelent valamit a két gép között :DDD

de ez PS3 topik és maradjon is az! :R

[ Szerkesztve ]

(#22731) f27


f27
aktív tag

Ha esetleg valakinek tudomására jut hogy kitalált valamit sony a rosz 3,56FW HDD problémára,ne kíméljen dobjon egy PÜ-t nagyon megköszönném :)

Útközbe megvettem ezt a PS3 mat magamnak hogy tudjak gyakorolni :DD

(#22732) Sonja


Sonja
veterán

Jeee, megjött! :C :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22733) f27 válasza Sonja (#22732) üzenetére


f27
aktív tag

Hűűű...
Ez lehet nekem is kelleni fog :C

(#22734) f27 válasza Sonja (#22732) üzenetére


f27
aktív tag

Hűűű...
Ez lehet nekem is kelleni fog :C

(#22735) f27


f27
aktív tag

Miért lett ebből kettő :F :Y

Menyibe fáj amugy ez a játék most?
megvan mind a két része ,akkor már nem hiányozhat ez sem :DD

(#22736) Sonja válasza f27 (#22735) üzenetére


Sonja
veterán

Jaja, nekem is meg van az első két része is! :K 13eHUF volt. Én a Konzolok szervíze helyről rendeltem elővételben, de máshol is van ennyiért már raktáron.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22737) f27 válasza Sonja (#22736) üzenetére


f27
aktív tag

akkor kicsit várok és veszek én is :C

(#22738) f27 válasza Sonja (#22736) üzenetére


f27
aktív tag

Rákérdeztem konzolboltos haveroknál,sajna 12K lenne nekem is,de monta pár hét és lemegy az ára majd a nagykerben és lesz 10 alatt nekem :C :B

(#22739) szasanyi válasza f27 (#22738) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez szinte mindennel így van.

(#22740) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Megint karbantartás van psnen?
8071053d errort kapok.

(#22741) f27 válasza dudikpal (#22740) üzenetére


f27
aktív tag

Vagy karban tartás,vagy az új FW-k letöltése végett a szerverek nem bírnak stabil kapcsolatot adni. :U

(#22742) Sonja


Sonja
veterán

PS2 Games Coming to Android, PS3?

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22743) ldave válasza Sonja (#22742) üzenetére


ldave
félisten

Volt egyszer valami kósza hír egyszer, hogy a Sony levédett valami külső eszközt PS3-hoz amivel ha minden igaz PS2 játékok futtatása lehetséges.

A Slime draws near! Command?

(#22744) heihachi válasza Sonja (#22732) üzenetére


heihachi
addikt

Én pont ma próbáltam a demóját. Nem kívántam meg :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22745) F.B.I. válasza Djuree (#22719) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez a módszer már nem él. Minden gépet néznek, elég komolyan, az illesztési pontoknál és küldik vissza. A PS3 egy komolyabb gép, főleg a FAT, már csak a benne lévő venti minőségét nézve. Mindkettő van itthon a PS-t én szereltem legutóbb is, mellette bármelyik X hűtése egy vicc. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#22746) olbaidhun válasza Sonja (#22732) üzenetére


olbaidhun
őstag

Grat a gémhez, nagyon szuper spílcajg! Ha jól emlékszem djuree papi emlegette itt a mérhetetlen tapasztalatait konzolok terén.. és h mennyi eredeti játéka van otthon.. huh, meg sem merem számolni, h cuzám mennyi játékom van, minden eszközt összeszámolva lazán nyithatnék egy új diznilendet.

Bocs a helyesírásért, 2napja vendéglátózok reggeltől reggelig..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22747) Djuree válasza F.B.I. (#22745) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, akkor már megváltozott a dolog. azt mondom én is hogy komolyabb a ps3, de ezért jó a box, mert igénytelen szar, az enyém össze vissza van gányolva, de mégis megy, ha fele ennyit gányoltam volna egy ps3-al, már rég nem lenne sehol :DDD olyan mint az mz-m volt, az is kiment a világból, ha értett hozzá az ember egy kicsit, lecserélte az olajat meg a szűrőket:K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22748) dilipok válasza Djuree (#22747) üzenetére


dilipok
veterán

most tenyleg nem kotekedesbol, de mit nyertel azon hogy szetganyoltad a boxot? eskuszom komolyan kerdezem, mert nem en szemely szerint nem latom ertelmet. Meg sem fordult meg a fejemben hogy akarmelyik konzolomat is szetszedjem. A pc az mas teszta.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22749) Gebriel válasza anulu (#22717) üzenetére


Gebriel
veterán

Folyamatosan dobáltad a cikkeket, hogy az LG mennyire keresztbe tett a SONY-nak.
Ezt elfelejtetted belinkelni. ;]

(#22750) Def26 válasza Gebriel (#22749) üzenetére


Def26
félisten

Azt nem értem, hogy miért kéne fizetnie az LG -nek amikor az egy bírósági döntés volt, hogy a sony nem szállíthat ps3 konzolokat Európába. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.