Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) v!ct0y válasza dudikpal (#21650) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van az alján egy apró reset gomb.

(#21652) Gebriel válasza Edgeri (#21631) üzenetére


Gebriel
veterán

Uhhh! Nem nagyon lehet veled kommunikálni PS3-on. :(
Nem válaszolsz, vagy csak nagyon későn, úgy nehéz egy multit összehozni.

(#21653) Riley


Riley
csendes tag

A sok letiltás után nem tudjátok véletlenül, hogy milyen wireless billentyűzetet fogad még el a PS3?

(#21654) szasanyi válasza Riley (#21653) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos erre nem tudok pontos választ adni, de azt biztosan tudom, hogy a Logitech MK320-ast nem, mert azt a napokban próbáltam.

(#21655) Riley válasza szasanyi (#21654) üzenetére


Riley
csendes tag

Szomorúan hallom, mert az ember azt gondolná, hogy egy Logitech-et azért elfogad a rendszer. Akkor úgy néz ki, hogy 100%-os megoldást (a jövőre nézve is) csak a Sony wireless keypad jelent. Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalatod?

(#21656) szasanyi válasza Riley (#21655) üzenetére


szasanyi
félisten

Nincs és asszem nem is lesz. :(

(#21657) BaliJack válasza Sonja (#21576) üzenetére


BaliJack
aktív tag

:D :C

Üt rendesen :D.
Kösz :R.

(#21658) Riley válasza szasanyi (#21656) üzenetére


Riley
csendes tag

Ha az árára gondolsz, akkor szerintem is nagyon eltúlozták. De ezt már Sony-éknál megszokhattuk, hogy mindig egy "kicsit" feléáraznak a piacnak.

(#21659) szasanyi válasza Riley (#21658) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, elsősorban arra gondoltam... aztán meg nem is igazán létfontosságú, hogy komolyan elgondolkodnék rajta. Úgyhogy felőlem nyugodtan hazavihetik. :P

(#21660) Tommyboy200


Tommyboy200
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Elősször is remélem jó helyre írok és nem sértek meg senkit a témámmal kapcsolatban.
A promlémám az lenne hogy sehogy se akar összejönni az hogy összekössem a ps3-at a pc-vel. Adott egy notebook, egy ps3, és egy TL-WR542G router. A routeren belül van olyan hogy UPnP így gondolom kezelni tudja azt. Próbáltam DHCP-vel is de nem sikerült.
Most már segítségre szorulok. Valaki leírná nekem hogy hogy állítsam be hogy a Media Server működjön? Lehetőleg ha lehet konyhanyelven.
Előre is köszönöm.

Üdv: Tommyboy200

(#21661) Sundesz válasza PhoenixK (#21648) üzenetére


Sundesz
őstag

Igen, ez velem is megtörtént, kaptam új kártyát a K&H-tól, mert a régit letiltotta a bank. De reméljük ezen már túlléptek.

Hörcsög Powa'

(#21662) Sonja


Sonja
veterán

Nagyon jól sikerült a LittleBigPlanet 2! :C Sajnos egy kis bug is benne maradt, de hamarosan jön majd egy patch. :K Próbáljátok ki, ha tehetitek. :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21663) Sonja válasza Riley (#21655) üzenetére


Sonja
veterán

Megy is, méghozzá a Logitech Cordless MediaBoard Pro-val! :K 10eHUF körül megkapod.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21664) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Megpróbálom beszerezni, ha megoldható, ha valaki elcserélné a LBP2-t, akkor dobjon rám egy püt!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21665) zuzu000 válasza Tommyboy200 (#21660) üzenetére


zuzu000
őstag

Nekem is pont ilyen a routerem,de én nem állítgattam az UPnP-t a routerben,csak a ps3 network részén bekapcsoltam ,és ment is.

(#21666) vaksi8 válasza Tommyboy200 (#21660) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
mi a szolgáltatód?ha a digi próbáld PPPoE t választani a routeren és a ps3 on is.legalábbis nekem igy ment.

(#21667) Tommyboy200 válasza zuzu000 (#21665) üzenetére


Tommyboy200
csendes tag

Nekem valahogy nem akar összejönni.
Próbáltam annyi mindent de semmi.
Már a routert is frissítettem.
Befolyásolná az hogy DIGI modemes netem van? Mac cím klónozva. WPA kódolásu és MAC cím szűréssel.
Netezni tudok a ps3-al de a média szerver nem megy. Valamit rosszúl csinálhatok?
Egy router pontos peállítását és a ps3 media server nevü progi pontos beállítási módját leírnád. Vagy valaki!

(#21668) Tommyboy200 válasza vaksi8 (#21666) üzenetére


Tommyboy200
csendes tag

DIGI a szolgáltató de modemes. Szóval nem kér felhasználó nevet és jelszót. Tudtommal a PPPoE-t erre szokták használni. Vagy rosszúl tudom?

(#21669) Riley válasza szasanyi (#21659) üzenetére


Riley
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!

Sonja: Köszönöm Neked is, utánanézek!

[ Szerkesztve ]

(#21670) Tommyboy200 válasza Tommyboy200 (#21668) üzenetére


Tommyboy200
csendes tag

ja és a ps3 UPnP-re azt írja ki hogy not available. Pedig a routeren engedélyezve van.:(

(#21671) dudikpal válasza Tommyboy200 (#21667) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Jójó, tudom h alap, de a media servert a pcn is futtatod?
Sose lehet tudni.

(#21672) vaksi8 válasza Tommyboy200 (#21668) üzenetére


vaksi8
senior tag

azt nem tudom pontosan mert nekem nincs modemem.de pontosan mi a baj?hol akadt el?lehet hogy már csak a tűzfalon kell engedélyezned.

(#21673) Edgeri válasza Tommyboy200 (#21670) üzenetére


Edgeri
senior tag

2x nyomta be :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#21674) Edgeri válasza Tommyboy200 (#21670) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem is ezt írja ki a TP-LINK-es routerem beállítása után, mégis megy a PS3 media server. Arra figyelj, hogy ha módosítod a router beállításait, akkor reset-eld szoftveresen és hardveren is (mondjuk tápkábel ki :DDD ). Volt, hogy nekem sem akart menni és ez oldotta meg a dolgot. Ja, és próbáld meg úgy is, hogy kikapcsolod a NOD32-t és a tűzfalat is, ha van a gépeden.

Üdv, Edgeri

(#21675) Edgeri válasza Gebriel (#21652) üzenetére


Edgeri
senior tag

Bocs, de olyan jó csapatot fogtam ki végre valahára, hogy nem volt időm válaszolni, védeni kellett a bázist :DDD
Szóval nekem VIP kódos verzióm van, de gondolom te is eléred az összes multis pályát, nem? Illetve van Vietnam DLC-m is.

Üdv, Edgeri

(#21676) Tommyboy200 válasza vaksi8 (#21672) üzenetére


Tommyboy200
csendes tag

A tűzfal volt a gond. Most már ps3 látja a meghajtókat de viszont mkv fájlokat miért nem játszik le?
A ps3 media szuervert alapon hagytam. nem nyúltam hozzá. Esetleg ott kell állítani valamit?
Ja és mindenkinek köszönöm a segítséget. :)

(#21677) DM-Fan válasza Tommyboy200 (#21676) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem feltétlen fog minden mkv-t lejátszani PS3 Media Server-en keresztül. Próbáld meg átnyomni mpg-be mkv2vob-bal és úgy oszd meg a PS3MS-rel! Ha az mkv2vob kiakad rajta, akkor a server sem fog boldogulni vele, ekkor másik forrásanyag után kell nézni!

Get Moded!

(#21678) Tommyboy200 válasza DM-Fan (#21677) üzenetére


Tommyboy200
csendes tag

Értem és köszi.
Hála a jó ötleteknek sikerült megoldanom a problémámat.
Ismét köszönök mindenkinek mindent.

Üdv: Tommyboy200

(#21679) olbaidhun válasza Tommyboy200 (#21678) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ezt nagyon jó látni.. elégedett fórumozó, aki máshol is mer kérdezni. Sajna kihaló félben van.. :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21680) Gebriel válasza Edgeri (#21675) üzenetére


Gebriel
veterán

Ok, no problem. :D
Nincs VIP mapom, de a napokba beszerzem.

(#21681) Gebriel válasza heihachi (#21629) üzenetére


Gebriel
veterán

Én azért csak kíváncsi vagyok rá, csak egy PS3 játékról van szó, és ez meg PS3 topic vagy valami olyasmi. :D

(#21682) Sonja


Sonja
veterán

Mass Effect 2 PS3 Corrupted Save

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21683) Edgeri válasza olbaidhun (#21679) üzenetére


Edgeri
senior tag

Főleg az a típus, aki a tippek után visszajelez, sőt megköszöni a segítséget. :C

Üdv, Edgeri

(#21684) Edgeri válasza Gebriel (#21680) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ok, gyere. Úgyis utálok helikoptert vezetni :DDD

Üdv, Edgeri

(#21685) Edgeri


Edgeri
senior tag

Tegnap elhoztam a Dead Space 2 limited editiont a boltból :K Sajnos csak angol felirat van benne. Amúgy egy kódot kell aktiválni a netes dolgokhoz. Ezt most nem tudom mit jelent, hogy multizni csak kóddal lehet, vagy frissíteni, egyéb kiegészítőket letölteni is azzal kell. Majd kiderül.

Üdv, Edgeri

(#21686) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap megjött a two worlds 2. hát. érdekes. a graf elég gyenge, pc-n brutál szép, itt nem igazán. forgolódásnál beakad, elég zavaró tud lenni. azt hittem szebb lesz azért...lehet jobb lett volna pc-n tolni :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21687) nosferatue válasza Edgeri (#21685) üzenetére


nosferatue
tag

Az a kód az online multihoz kell. EA most ezt a módszert alkalmazza a használt játék adás-vétel ellen.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#21688) Edgeri válasza nosferatue (#21687) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ahá köszi, már ezt is tudom, a jövőre nézve pedig nem kecsegtett semmi jóval :F

Üdv, Edgeri

(#21689) DM-Fan válasza Edgeri (#21685) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Engem is ma hívott a bolt, hogy mehetek a példányomért. Meg is lepődtem, mert a hivatalos megjelenés ugye 2011. január 28. Furcsa, remélhetőleg nem bannolnak minket emiatt, hogy két nappal megjelenés előtt már nyomjuk. :) Mondjuk teljesen tiszta, hivatalos forrásból veszem, számlával, gondolom a megjelenési dátum csak irányadó és előbb megkezdik a forgalmazást. Kíváncsi leszek, este már navigálom is Isaac-et, remélem jó lesz a játékmenet.

Get Moded!

(#21690) Sonja


Sonja
veterán

Mit szóltok a Bulletstorm demójához? :F Jó kis "ökör" lövölde, a szó jobbik értelmében! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21691) Edgeri válasza DM-Fan (#21689) üzenetére


Edgeri
senior tag

A poén az, hogy 24.-én délután már a boltban volt a játék, de én csak kedden értem rá elmenni érte. Nekem is normál forrásból jött (Platinumshop). Most nézem, hogy az US PSN-re felkerült az Extraction kiegészítő 15 krajcárért, várható volt, de azért jobb így lemezen :DDD

Üdv, Edgeri

(#21692) Edgeri válasza Sonja (#21690) üzenetére


Edgeri
senior tag

Majd ránézek a napokban ;)

Üdv, Edgeri

(#21693) Beri78 válasza Tommyboy200 (#21660) üzenetére


Beri78
őstag

én az upnp-t engedélyeztem és kész is volt.
dhcp-hez nem nyúltam

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21694) Edgeri


Edgeri
senior tag

Most kaptam egy pofás e-mailt az EA-tól, hogy boldog szülinapot kívánnak és ezért fogadjak el EA store vásárláshoz egy 10 Font értékű utalványt (küldték is a kódot). Váááóó :C Kár, hogy nem játszom PC-n :DDD

Üdv, Edgeri

(#21695) v!ct0y válasza Edgeri (#21694) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt hol lehet megnézni ha egyátalán meglehet, hogy mikor van a szülinapom mármint nem nekem hanem az accountomnak:DDD

(#21696) nosferatue válasza Sonja (#21690) üzenetére


nosferatue
tag

Ma került fel a store-ra? Tegnap kerestem, de nem találtam.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#21697) Edgeri válasza v!ct0y (#21695) üzenetére


Edgeri
senior tag

Azt nem tudom, anno regelnem kellett az EA-nál a BFBC 2 miatt. Jó kérdés, hogy most az accountom miatt küldték, vagy a valós szülinapom miatt, ami holnap lesz. Amúgy még ez van a levélben, így: Az ajánlat május 31/12/2010-ig érvényes. Mi van??! :D

Üdv, Edgeri

(#21698) Edgeri válasza nosferatue (#21696) üzenetére


Edgeri
senior tag

KATT

Üdv, Edgeri

(#21699) DM-Fan válasza Edgeri (#21697) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, akkor isten éltessen előre is!

Közben kezemben a Dead Space 2 Limited Edition, este be is izzítom! A srác annyit mondott a boltban, hogy valószínű úgy lehetséges, hogy előbb megkapják, hogy a forgalmazó dönthet úgy, hogy előbb elkezdi leszállítani a kiskereknek, mint a hivatalos megjelenési dátum.

Amúgy néztem, az USA megjelenés 2011. január 25., az európai 2011. január 28.

Get Moded!

(#21700) szasanyi


szasanyi
félisten

Ha egy újszerű, hibátlan állapotú Bayonetta csere érdekel vkit, piviben támadjon meg. Sok minden érdekelhet, de leginkább egy Red Dead Redemption (természetesen értékegyeztetéssel).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.