Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) kelzsoca válasza Siera (#21944) üzenetére


kelzsoca
félisten

Komplett burkolat cserét kapnak ezek a gépek, ha ylod hibás akkor a lapot cserélik és nem javítják.

https://vertigostore.eu

(#21952) Siera válasza kelzsoca (#21951) üzenetére


Siera
senior tag

Kösz a választ!

Akkor,ha jól értem,ha találnék egy ilyen gépet,akkor az szinte teljesen zsír új lenne? :U

(#21953) anulu válasza szasanyi (#21950) üzenetére


anulu
félisten

a fő bajuk szerintem az, h a box-szal ellentétben, ahol drive-ot kell buherálni, és tök egyértelmű a dolog, itt a fileokat tudja módosítani aki akarja, és tudja.
ez a rootkit (mert ez nem más) nálam kiverte a biztosítékot. mondjuk OK, USA törvények megengedik. EU-ban hogy állnak ehhez a dologhoz? kíváncsi vagyok, h Brüsszelből fog-e valaki szólni nekik

mod: ha a Windowsban lenne ilyen, már rég keresztre feszítették volna az MS-t, EULA ide vagy oda

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21954) kelzsoca válasza Siera (#21952) üzenetére


kelzsoca
félisten

A méltányossági garanciához több dolog szükséges:

- Hivatalos forrásból vásárolt gép, hozzá számla és Sony garanciajegy
- A gép nem lehet bontott, sérült, a serial szám sértetlen kell legyen, és egyeznie kell a garijegyen lévő számmal is.
- 3 évesnél nem régebbi gépre vehető igénybe.

Ha ezek a feltételek teljesülnek, akkor lehet szó méltányossági garanciáról ami egységesen 16.500Ft-be kerül, függetlenül attól hogy mi a konzol hibája.

A gépet valamelyik nagyobb Sony szervizben kell leadni, majd várhatóan 2-4 hét múlva érkezik is vissza Franciaországból.

A javított gépre 6 hónap teljeskörű garancia lesz érvényben.

A 16.500Ft-ban tehát ezek vannak benne:

- aktuális egység javítása/cseréje
- teljes belső tisztítás
- pasztázás
- komplett burkolat csere
- 6 hó teljeskörű garancia
...........................................
Olyan gépet egyébként elég nehéz találni ami ezeknek a követelményeknek megfelel, ráadásul jó áron is van, és az eladó nincs tisztában a méltányossági garanciával sem.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21955) szasanyi válasza anulu (#21953) üzenetére


szasanyi
félisten

Brüsszelből fog-e valaki szólni nekik - sztem 1értelműen nem. Ennél sokkal fontosabb kérdésekben is nagy a probléma, majd pont ezt veszik pártfogásukba. Látva milyen a helyzet anyagi/gazdasági (és egyéb téren is) több EU országban, ez olyan sokad rendű dolog amivel az EU-s kutya sem foglalkozik. :(

(#21956) Sonja


Sonja
veterán

Metareview: Killzone 3 Egész jó pontszámokat kapott.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21957) knorbi77 válasza kelzsoca (#21940) üzenetére


knorbi77
tag

Játszottam egy huzamban 10 órát nemrég, épphogy langyos volt a végére, de inkább hideg.Nem a szellőzésével van a gond, csak azért írtam, mert a slim-eknél jelentkező ropogás (ami teljesen ártalmatlan) a legújabbaknál is jelen van.

(#21958) zuzu000 válasza knorbi77 (#21957) üzenetére


zuzu000
őstag

Télen.Nekem első szerias slimem van,mostanság nem nagyon melegszik de nyáron fűtött rendesen...

(#21959) Gál István


Gál István
senior tag

Sziasztok!

Play Station 3 konzolon tudja valaki hogy hogyan lehet online pokert játszani? Munkatársam szeretne de amikor az alkalmazást le akarja tölteni akkor nem tudja se letölteni, dem ablakban játszani. Van megoldás erre az égető problémára?

(#21960) kelzsoca válasza knorbi77 (#21957) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én meg pont mondom hogy nincs jelen, nálam a friss gép még 1-et sem pattant, a régi, nah az durrogott rendesen :)

(#21959) Gál István

online pókert ps3-on? :U

lemaradtam volna valamiről? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21961) v!ct0y válasza Gál István (#21959) üzenetére


v!ct0y
veterán

Max úgy, hogy leperkáltál egy kis összeget a játékért :)

Vagy az ilyen online ingyenes pókerre gondolsz ?

(#21962) Sonja


Sonja
veterán

BioShock 2 most 3000HUF az 576-ban!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21963) kelzsoca válasza Sonja (#21962) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát maximum a single részéért éri meg megvenni, a multival már a kutya sem játszik, tehát platinavadászok, és multi kedvelők el is felejthetik :)

https://vertigostore.eu

(#21964) DM-Fan válasza Sonja (#21962) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Annyiért ingyen van! Mondjuk igazság szerint ez is azon címek egyike, amelyikből az első rész zseniális és műfajteremtő volt, a második meg csak egy gyenge utánérzés és fölösleges folytatás. Én már inkább az új Bioshock-ot, az Infinite-et várom, azon ismét az első rész alkotója, a zseniális Ken Levine dolgozik, aki a második részből kimaradt. Az eddig látott videók és egyéb anyagok alapján legalább olyan eredeti lesz, mint az első Bioshock volt, csak ez nem a víz alatt fog játszódni, hanem a felhők közt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21965) Siera válasza kelzsoca (#21954) üzenetére


Siera
senior tag

Köszönöm a választ :R !

(#21966) r3dsnake válasza r3dsnake (#21915) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

up!

(#21967) zuzu000


zuzu000
őstag

Na végigvittem a Heavy Raint.Ez a játék eszméletlenül jó!A történet zseniális,a karakterek szerethetők,a grafika is nagyon szép,bár van néhány ocsmány textúra,de nem feltűnő.Az alap játékidő elég kevés (9-10 óra),de több befejezés is lehetséges,szóval lesz még sok szép órám benne.

Ennyire egy játék még nem fogott meg,akinek van ps3-a tényleg kötelező.

(#21968) olbaidhun válasza DM-Fan (#21964) üzenetére


olbaidhun
őstag

Azért a sony sem kis angyal minden téren, főleg, ha a support-ot nézzük.. http://cheesebuerger.de/images/midi/engel/f020.gif

De hála az ügyes kis fanoknak a ps3 tényleg igazi media center lesz.

más:

Meghoztad a kedvem a bioshock-hoz. Még egy részt sem vittem teljesen végig.. A 3.rész kis videója fantasztikusra sikeredett

Bioshock 3 - Debut trailerBioshock 3 - 10minute - gameplay

Viszont a Dead Space 1 is lekerül a polcról. Szükséges valamilyen infó, hogy ne akadjak el? Vagy elég csak egy kis chipset bekészítenem?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21969) kelzsoca válasza zuzu000 (#21967) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem még jobban megszereted ha az összes történeti szálat végigviszed majd :)

https://vertigostore.eu

(#21970) DM-Fan válasza olbaidhun (#21968) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Meghoztad a kedvem a bioshock-hoz. Még egy részt sem vittem teljesen végig.. A 3.rész kis videója fantasztikusra sikeredett"

Öreg hiba, az első rész nálam komoly eséllyel indulna az előző évtizedben megjelent játékok közül az évtized játéka címért. Az első ötben ott volna, az biztos! Néhol már-már művészi a játék. Az Infinite ha csak fele olyan jó lesz, mint amilyennek a videók alapján kinéz, már akkor sem lesz ellenfele. Hihetetlen kreatív pasas ez Ken Levine.

"Viszont a Dead Space 1 is lekerül a polcról. Szükséges valamilyen infó, hogy ne akadjak el? Vagy elég csak egy kis chipset bekészítenem?"

Szerintem célszerű több váltás alsóneművel nekiindulni. Beszaratós játék a javából, de nagyon élvezetes. A többire úgyis rájössz, az első résznél még közel sem kell annyira combosnak lenni, mint a másodikban, de azért javaslom, hogy normál fokozatban kezdd!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21971) chubii


chubii
senior tag

Na sziasztok!
Kihagytam most pár hetet,így várt rám párszáz hozzászólás, de végre sikerült behoznom a lemaradásom. Érdekelne hogy lesz-e magyar felirat a Dead Space 2-höz ? Olvastam,hogy páran hallottak róla, vannak akik nem, jó lenne tudni melyik az igaz. Másik kérdés ( arra az esetre alapozva ha nem lesz magyar felirat a játékra) : mennyire kell angolul tudni a játékhoz ? Olyan középszinttel meg lehet érteni a dolgokat ? Az 1. részben hatalmas pirospont volt a magyar felirat, ne legyenek restek belerakni a folytatásba sem....

[link] Ugye csak elírás az a replika plazmavágó a PS3 LE- hez ?

Várom a válaszotokat, ha minden rendben megy akkor hétvégén/hét elején megrendelem én is a gyűjtői kiadást :R

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21972) DM-Fan válasza chubii (#21971) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Érdekelne hogy lesz-e magyar felirat a Dead Space 2-höz ?"

Nincs benne magyar felirat, utólagos illesztésről én nem tudok, PS3 verzió esetében legalábbis biztosan nem.

"Másik kérdés ( arra az esetre alapozva ha nem lesz magyar felirat a játékra) : mennyire kell angolul tudni a játékhoz ? Olyan középszinttel meg lehet érteni a dolgokat ?"

Én középszintnél azért "picit" jobban beszélek és játszi könnyedséggel megértem a dialógusokat felirat nélkül is, de ez nyilván nem mérvadó. Ettől függetlenül azt tudom mondani, hogy szerintem egy átlagos középfokú szókinccsel, feliratozva bőven érthető a sztori.

"Ugye csak elírás az a replika plazmavágó a PS3 LE- hez ?"

Igen, elírás, az csak a Collector's Edition-höz jár. A Limited Edition csak annyiban különbözik a normál kiadástól, hogy benne van az Extraction is (ugyanazon lemezen, csak úgy jelenik meg a menüben, mintha két lemezt tettél volna be - két buborék lesz egymás alatt, az egyik a Dead Space 2, a másik a Dead Space 2 Bonus Content - ami az Extraction-t takarja).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21973) v!ct0y válasza Sonja (#21962) üzenetére


v!ct0y
veterán

Meddig tart az akció? Multi van benne ?

(#21974) Sonja válasza v!ct0y (#21973) üzenetére


Sonja
veterán

Jó kérdés, hogy meddig tart. Multi meg van benne, olyan régi vágású Quake-es. :) Nekem nagyon bejött (PC-n).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21975) Djuree válasza olbaidhun (#21968) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon gyorsan pótold. kezdd az első résszel. mindkettő zseniális. olyan uncharted kategóriájú mestermű :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21976) chubii válasza DM-Fan (#21972) üzenetére


chubii
senior tag

Hop, én itt kicsit elnéztem a dolgokat. Azt hittem,hogy a DP2-ből csak 1 féle különleges kiadás van, de akkor ezek szerint van egy Limited Editon( amiben csak az Extraction a plusz), és van egy Collector's edition(Extraction,zenei CD, art book ...stb). Akkor viszont a Collector's Edition az ami nekem kell.
Neked melyik verzió van meg ?

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21977) anulu válasza Djuree (#21975) üzenetére


anulu
félisten

ahogy látom, akkor kb én vagyok az egyetlen, akit nem fogott meg az Uncharted? :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21978) r3dsnake válasza anulu (#21977) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

igen :D

(#21979) szasanyi válasza anulu (#21977) üzenetére


szasanyi
félisten

Na ez tényleg érthetetlen... Pedig valóban a legkiválóbb PS3 játékok egyike. Drake feeling, kalandok, változatos és gyönyörű helyszínek, jó harcrendszer, bunyó, nők... mi kell még neked? :D

(#21980) dudikpal válasza anulu (#21977) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nem, én veled vagyok.
Anno a kvékkel annyit toltuk, hogy azóta hányingerem van a tps-fps ölős gammáktól. Kalandjátékban meg csak a point&click.

[ Szerkesztve ]

(#21981) DM-Fan válasza chubii (#21976) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem a PS3-as Limited Edition van meg (ugyanannyiba került, mint a sima) és engem nem is vonz belőle a Collector's. Másfélszer annyiért kapsz a játék mellé egy ócska, semmire sem jó (illetve max. csak porfogónak) gagyi műanyag plazmavágó replikát (ami nem is méretarányos), meg egy olyan audió CD-t, amit egyszer nem fogsz végighallgatni. Szerintem pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21982) DM-Fan válasza anulu (#21977) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezek után kíváncsi lennék, hogy mi fog meg, mert szerintem kb. a legzseniálisabb az Uncharted-széria, ami erre a konzolra megjelent. Mondjuk ízlések és pofonok, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, ez tény.

Get Moded!

(#21983) anulu válasza szasanyi (#21979) üzenetére


anulu
félisten

irányíthatóság. idegbajt kapok az összes olyan konzolos játéktól, ahol célkereszt van és lőni kell. nem bírom megszokni 20 év PCs FPS után. tényleg jó lenne, ha csak közelharci dolgok lennének benne. pl pajszer. vagy ha pisztoly, akkor kérnék fullos egér supportot, hogy ne csak böngészőben és XMB-n tudjam használni. úgy azt mondanám, h ok. maga a grafika meg minden tetszik, de durrogtatni csak egérrel.

ez kell még :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21984) anulu válasza DM-Fan (#21982) üzenetére


anulu
félisten

NHL 11, Soul Calibur 4, F1 2010, NFS: HP(, GT5 ofc :DDD), csak hogy párat említsek :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21985) DM-Fan válasza anulu (#21983) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Próbáltad egyáltalán. Én is másfél évtizedes egér-billentyű kombó után váltottam kontrollerre és pont az Uncharted az a játék, ahol abszolút nem hiányzik az egér-billentyű páros.

Na látod, engem meg a sportjátékok nem vonzanak abszolút. Ez is azon dolgok egyike, amit csinálni kell és nem képernyő előtt játszani.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21986) anulu válasza DM-Fan (#21985) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam :) pontosabban szenvedtem leginkább :(

jégen megállni nem bírok :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21987) dudikpal válasza DM-Fan (#21985) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"amit csinálni kell és nem képernyő előtt játszani."
Ne már, ez annyira gatyi :DDD
Sportjátékot nem akkor játszik az ember, amikor sportolni szeretne, hanem amikor játszani.
Vagy az ilyen emberek hogy gondolják hogy megy ez?
-Gyertek skacok menjünk síelni!
-Megy a tököm! Dobj be vmi sielős gammát!
-Ja! Tényleg!
Kicsit sem "röhögcséges" az okfejtés :N

(#21988) DM-Fan válasza dudikpal (#21987) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint mondtam, ízlések és pofonok. Az átlag amerikai tini is kb. így gondolkodik, ahogy Te, meg is lehet nézni a testtömegindexét a miénkhez képest. Persze, akinek erre van igénye, játssza ezt, egy szóval sem mondtam, hogy ne, csak azt, hogy engem ez abszolút nem mozgat és viccesnek tartom. Kollégám is képes órákat tölteni a Fifa előtt, nem is értem hogy tudja ennyire lekötni.
A sportjátékoknál már csak a vadász-, halász-szimulátorok a viccesebbek. :D

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21989) dudikpal válasza DM-Fan (#21988) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Na úgy látom nekem van még túl korán, másik topikban is pont az ellenkezőjét értették mint amit mondani akartam :D
Szal mi ha síelni akarunk, akkor bevágódunk az ótóba, 'szt megyünk.

(#21990) szasanyi válasza anulu (#21983) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt a nézetet valahol respektálom, mert én is hasonló cipőben járok még mindig - igaz, nem ennyire kritikus a helyzet. De a Uncharted pont olyan nem nehéz mint egy FPS, és minden másban bajnok game! Te figyi... amúgy Killzone 2-t próbáltad már? Csak úgy normál fokozaton... csak mert egy Uncharted után azon besírsz! :D

(#21991) Xmodule


Xmodule
őstag

hali. most kezdek neki az uncharted 1-2 nek. kerdesem lenne viszon hangnal mit valasszak? dts vagy dolby vagy sima 5.1 ? a z5500 asom tamogat mindent.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21992) anulu válasza szasanyi (#21990) üzenetére


anulu
félisten

nem próbáltam :) kimaradt. bár ahogy nézegettem shotokat, lehet ott se lenne őszinte a mosoly az arcomon :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21993) Sonja válasza Xmodule (#21991) üzenetére


Sonja
veterán

DTS.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21994) chubii válasza DM-Fan (#21981) üzenetére


chubii
senior tag

Most elgondolkodtattál. Valóban felesleges a collector's editiont megvenni ( ennyi pénzért).
Akkor viszont az érdekelne,hogy Te hol vetted, vagy tudsz-e valami megbízható oldalt mondani . Eddig a Konzolok szervizén és a Konzoláruházban találtam elfogadható áron (11-12000 ft )

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21995) Djuree válasza Xmodule (#21991) üzenetére


Djuree
félisten

dts :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21996) Mazsika


Mazsika
őstag

(#21997) v!ct0y válasza Mazsika (#21996) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na most mondjam azt, hogy biosock 2 is ennyibe kerül ;] :DDD

(#21998) anulu


anulu
félisten

erőlködés megy a Sonytól. a hackerek részéről pedíg a "csakazértis".

amúgy 3.41-re is vissza lett hozva a Linux, szóval aki arra akarja használni, megteheti ismét.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21999) DM-Fan válasza chubii (#21994) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én a Konzolvilágban vettem, 2 nappal megjelenés előtt már el tudtam hozni a Limited Edition-t. Szoktam náluk vásárolni, korrekt bolt, korrekt eladókkal, akik mindig megkérdezik a véleményem a játékokról, vagy az épp aktuálisan vásárolttal kapcsolatban is érdeklődnek, hogy miért választottam, mit várok tőle, stb. Ezen túlmenően előrendeléseknél is mindig felhívnak telefonon, hogy mehetek a játékért, mert megérkezett. Árban ugyanaz a szint, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22000) MrTwister


MrTwister
őstag

A PS3-amban most egy 120-as zakatol és ez kicsi ugye sajna, ezért szeretnék egy nagyobbat! A régit eladhatom(mármint ami a PS3-ban eredetileg is van)? Mert úgy hallottam, hogy ha garozzák akkor csak azzal együtt fogadja el a Sanyi! Ez igaz? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.