Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) Djuree válasza Revolit (#21600) üzenetére


Djuree
félisten

az biztos hogy nem ugyanolyan mintha boltból vennéd. maga a játék igen, de nem olyan a tokja. sztem csak egy sima blu-ray tokos fehér lemez, de lehet hogy csak letöltőkód, az 1 az kódos volt tudtommal :K a legjobb ha megkérded a boltban, ott megmondják :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21602) Gebriel válasza szasanyi (#21587) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak, hogy lásd nekem gyakorlatban ez, hogy ment....
Pesten megvettem a Terminátort 5k-t majd becseréltem Gyöngyösön az Army Of Two 2-re, 2000ft ráfizetéssel, ezután a Mafia 2-t a NFS HP-ra, 3000ft ráfizetésessel.
Uncharted 2-nek az ára ott 12.000ft, a Mafia 2 pedig 15.000ft a NFS 13.000ft volt kirakva.
Tehát elég elrugaszkodott árral dolgozik....

Az erények, az emberi értékek elvesznek, a pénz lett az Isten, azért bármire hajlandóak.... az un. üzletemberek.
Csak az emberi értékért nem adnak kenyeret a boltba.

Djuree
Rezsi költségen beül a telefon+internet+villany+bejárást számoltam.

[ Szerkesztve ]

(#21603) Sundesz válasza Revolit (#21600) üzenetére


Sundesz
őstag

Nekem a géphez adott Uncharted és Motorstorm rendes Platinum kiadás volt, semmi bundle felirat meg egyebek.

Hörcsög Powa'

(#21604) Gebriel


Gebriel
veterán

Kinek, mi most a Top játék?

(#21605) Djuree válasza Gebriel (#21604) üzenetére


Djuree
félisten

nekem semmi most :)) jön a two worlds 2 kedden, majd az lesz. az egész országban 1 használtat találtam csak :DDD remélem azért van ilyen kevés eladó, mert ennyire jó :DD
én marha miért nem töltöm le pc-re ingyen, még jobban is néz ki pc-n :o
de ps3-mon jobban szeretek játszani. pc-n csak rts meg mmo, semmi más...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21606) anulu válasza Gebriel (#21604) üzenetére


anulu
félisten

ice age 3 - dawn of the dinosaurs :DDD nem akar mást, csak szórakoztatni és kikapcsolni. nincs benne barom AI (GT5), valamint idióta lvl 2-3-on ragadt okostojások, akik úgy varázsolnak, hogy csak jojozik a szemed, pedíg szintedbeli (Fifa 11), és ha véletlenül nyerésre állsz, akkor a 88. percben kilépnek a meccsből

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21607) Edgeri válasza Gebriel (#21604) üzenetére


Edgeri
senior tag

Továbbra is a BCBF2 multija. Egyszerűen nem tudok lejönni róla és nem tudom megunni :U
Belekezdtem még a Vanquish-be és a Lost Planet 2-be, mindkettő szép és jó, de kicsit "tömények", 1-1,5 óra egyszerre elég belőlük, utána már kicsit monotonná vállnak.

Üdv, Edgeri

(#21608) Sundesz válasza Gebriel (#21604) üzenetére


Sundesz
őstag

GT5, bár most vizsgaidőszak miatt nagyon hanyagolom a PS3-at. PC-n Grid multi azért megy még. :)

Hörcsög Powa'

(#21609) DM-Fan válasza Gebriel (#21604) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én most a LBP-et fedeztem fel újra, így a második rész megjelenése előtt pár nappal. Ezen túlmenően már előrendeltem a Dead Space 2 Limited Edition-t, így jövő hét vége felé már remélhetőleg azzal játszok. Aztán jöhet a LBP 2 - végre valami normális exkluzív cím.

Get Moded!

(#21610) heihachi válasza Gebriel (#21604) üzenetére


heihachi
addikt

uncharted, mert nincs más :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21611) MAXIMIZE válasza Gebriel (#21604) üzenetére


MAXIMIZE
tag

GT5, 1 hónapja nem volt más a gépben, megunhatatlan :)

(#21612) Djuree válasza MAXIMIZE (#21611) üzenetére


Djuree
félisten

én már meguntam :P tegnap megpróbáltam a forma1-es bajnokságot, szép lassan előztek megfelé. 1 hiba és 1 kocsi meg is előz. fel is idegesített. persze tudom igaziból is ilyen egy forma-1-es verseny, nem lehet hibázni, de én nem szenvedni akarok, hanem nyerni, persze nem könnyen, de így esélytelen. 20 kör alatt úgyis hibázok, nem is egyet. elég lehetetlen verseny, legalábbis az első pályán, az nehéz pálya....a gép meg persze sínen megy, soha nem hibázik, na persze...érik a box csere...még god of war-okat végigtolom, meg megvárom az uncharted3-at...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21613) MAXIMIZE válasza Djuree (#21612) üzenetére


MAXIMIZE
tag

igen az az egyik legnehezebb versenysorozat (ha nem a legnehezebb), azt nekem sem sikerült még megcsinálnom 2 futamot nyertem a többin esélyem sem volt, de pont ez a jó a GT-ben, ha nem megy 1 verseny, akkor van ezer másik és majd visszatérsz ha már eleget fejlődtél. + ott van az online rész, ami meg aztán tényleg végtelen játékot biztosít, az endurance versenyekről meg még nem is beszéltem, szóval engem tuti le fog kötni a következő 1 évre vagy legalábbis Uncharted 3-ig. :D

[ Szerkesztve ]

(#21614) v!ct0y válasza Djuree (#21612) üzenetére


v!ct0y
veterán

Odaát meg arról panaszkodsz, hogy milyen könnyű akkor most, hogy van ez ?
Egyébként hibáznak ők is.

(#21615) Djuree válasza v!ct0y (#21614) üzenetére


Djuree
félisten

könnyű is, eddig mindent nyertem utcahosszal. ez meg nehéz. nincs normálisan belőtt nehézség benne.... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21616) v!ct0y válasza Djuree (#21615) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az csak rajtad áll, hogy milyen nehéz.

(#21617) Djuree válasza v!ct0y (#21616) üzenetére


Djuree
félisten

hát biztos ha 100x megpróbálnám az f1-es sorozatot akkor megnyerném, de nem fogom :DD
pedig most megy a felpörgetve, még meg is lenne most a hangulat :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21618) Vladi válasza DM-Fan (#21609) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az lbp az mi?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21619) PhoenixK válasza Vladi (#21618) üzenetére


PhoenixK
őstag

LittleBigPlanet

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21620) Gebriel válasza heihachi (#21610) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol maradtam én le arról, hogy neked PS3-d van? :DDD

Edgeri
BFBC2 multija nálam is folyamatosan előkerül. :K Ha gondolod vegyél fel, és tolhatnák együtt.

[ Szerkesztve ]

(#21621) heihachi válasza Gebriel (#21620) üzenetére


heihachi
addikt

Ezen a tájékon. Valóban nem éltem nagy közösségi életet ebben a fórumban, de mentségemre legyen mondva, azóta csak vita ment erre felé :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21622) Gebriel válasza heihachi (#21621) üzenetére


Gebriel
veterán

Hmm.. Ez nem ma volt. :D
Akkor a GT5 már nincs is meg :F
Hogy, hogy?

[ Szerkesztve ]

(#21623) Djuree válasza Gebriel (#21622) üzenetére


Djuree
félisten

eladta, nem jött be neki, ahogy nekem sem :K forza3 jobb sztem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21624) Gebriel


Gebriel
veterán

Én nem sokat játszottam eddig vele, inkább a NFS HP tolom, így véleményt még nem tudok alkotni róla, B jogsinál tartok, de eddig nem rossz...
Kíváncsi vagyok Ő mit mond.

(#21625) heihachi válasza Gebriel (#21622) üzenetére


heihachi
addikt

Nincs, elcseréltem az Uncharted 1+2-re, és nem bántam meg.

Egyszerűen nem találtam meg a GT5-ben azt az autós játékot, amit kerestem, ezért abban a 8 hétben, míg megvolt nekem, 3-ig be se tettem a gépbe, amikor meg igen, akkor is meguntam 2-3 óra után. Így nem láttam értelmét, hogy csak azért tartogassam, mert "Gran Turismo".

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21626) olbaidhun válasza heihachi (#21625) üzenetére


olbaidhun
őstag

És ez összefüggöt bármilyen mértékben a játék látványvilágával?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21627) heihachi válasza olbaidhun (#21626) üzenetére


heihachi
addikt

A látvánnyal együtt tudtam volna élni :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21628) Gebriel válasza heihachi (#21625) üzenetére


Gebriel
veterán

azt az autós játékot, amit kerestem,

Ezt kifejtenéd bővebben?

(#21629) heihachi válasza Gebriel (#21628) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tudom kifejteni anélkül, hogy ne írnék le olyanokat a GT5-ről, amivel sokan nem értenének egyet, és akkor abból vita lenne, amit a legkevésbé sem szeretnék, már így is túl sok volt a vita a GT5 körül. Remélem megérted :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21630) Djuree válasza heihachi (#21629) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, itt biztos mindenki gt5 fanboy és nem szeretné azt látni hogy fikázod itt a legtökéletesebb játékot :DD
viccet félretéve, a negatív kritika is kritika :K azt is el kell fogadni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21631) Edgeri válasza Gebriel (#21620) üzenetére


Edgeri
senior tag

Oké, csak lökd a PSN ID-dat :DDD

Üdv, Edgeri

(#21632) Edgeri


Edgeri
senior tag

Nem lenne rossz: Opera böngésző lesz PS3-ben?

Üdv, Edgeri

(#21633) Riley


Riley
csendes tag

Sziasztok!

Régóta olvasgatom a fórumot, de amikor a Bad Company 2 multija szóba került, úgy éreztem, hogy meg kell szólalnom! :K Szóval ha van kedvetek bátran vegyetek fel ismerősnek! :D

(#21634) anulu válasza Edgeri (#21632) üzenetére


anulu
félisten

csoda lenne, ha valamit betenne a Sony a PS3-ba és nem csak elvenne...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21635) anulu


anulu
félisten

ha valakinek rendesen megy MultiMAN alatt (1.13.04) az AVCHD lejátszás, pls írjon rám. előre is köszi!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21636) Edgeri


Edgeri
senior tag

Killzone 3 prológus ITT

Az irányításon érezhetően javítottak: sokkal érzékenyebb és pontosabb a célzás, kevésbé imbolyog a szemre húzott fegyver, ezáltal könnyebb vele lőni. A szériára jellemző és általam is preferált, „nehézkes” karaktermozgás továbbra is megmaradt, azonban az – inkább technikai, mint tudatosként kommunikált – input lag-probléma teljesen megszűnt, így valóban a gyors reflexek dominálnak. - na, lehet, hogy akkor maradt a nehézkes irányítás? :U

Üdv, Edgeri

(#21637) Djuree válasza Edgeri (#21636) üzenetére


Djuree
félisten

"nehézkes” karaktermozgás továbbra is megmaradt"

sztem itt arra gondol, hogy megérzi a katona a fegyver súlyát, és nem ugyanolyan könnyen megy, szalad, fordul mint fegyver nélkül. ez a cod-okban 'jó', kispisztollyal, ak47-el vagy m249-el is ugyanolyan gyorsan mozog/fordul a koma. pedig már egy 3 kg-os ak47 súlyát is megérzi az ember. én 2 évig airsoftoztam, elég jó felépítésű vagyok, de az ak is ki tudott meríteni rendesen, a mozgásom is lassította nem is kicsit, akkor egy m249-ről ne is beszéljünk, a maga 10 kilójával, úgy mozogtam és fordultam vele mint egy csiga, de ha valahova odaértem akkor jajj volt :DDD
én örülök ennek hogy ez is növeli a realitást...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21638) knorbi77 válasza Edgeri (#21632) üzenetére


knorbi77
tag

Jó lenne, én örülnék neki :)

(#21639) DM-Fan válasza Edgeri (#21632) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagyon pozitív változás lenne, bár szerintem ez a rendszer Opera-val is képes csontra fagyni. Viszont ez sem annyira tetszik:

"– egyelőre Flash nélküli."

Valamint gyanítom, hogy Java-környezet nélküli, ergo egy szénné butított böngésző lesz és ez gondolom így is marad. De legalább valami pozitívum történik, remélem, hogy amit viszont tudni fog, azt stabilan fogja tudni, mindenféle fagyások nélkül. Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy mindez hány év múlva esedékes a PS3-akban. :U Az aktuális telefonomon (több készülékre visszamenőleg) már évek óta mindig csak Opera futott.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21640) DM-Fan válasza Edgeri (#21636) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az a helyzet, hogy engem már maga a Killzone-széria sem hoz lázba. Unalmas, fantáziátlan, újítás nem sok. Ha pedig az irányítás/karaktermozgás még mindig nem tökéletesen megoldott, akkor számomra teljesen érdektelen, ez jelentősen rontott már a második rész játékélményén is. Inkább egy LBP2-re fogok benevezni, mint következő exkluzívra, abban jóval nagyobb szellemi potenciált látok, már amúgy is csömöröm van a sok tucat FPS-től, pedig egyelőre kihagytam a Black Ops-ot is.

Get Moded!

(#21641) polonic


polonic
félisten

A zavvi-ról írom a véleményemet. Azért ide, mert nincs topikja és itt vannak olyanok, akik szoktak onnan rendelni.
Panaszkodtam régebben a postára, hogy lenyúlta a csomagomat. Nem tudom emlékeztek-e rá, bioshock 2 collectors edition, pc.
Nos, nem is biztos, hogy a posta nyúlta be a csomagomat. A rendelés 11. hó 2-án történt. Írtam egy levelet nekik december 2-án, amire válaszoltak. Írták, hogy kifogytak a készletekből, de elküldik december 7-én, ha érkezik a raktárukba. A csomag a mai napig nem érkezett meg. Megint írtam nekik január 12-én, erre nem válaszoltak, aztán 20-án is írtam nekik, hogy ugyan válaszoljanak már, de erre sem voltak hajlandóak válaszolni. Pedig egy napos a válaszadási határidő, ezt állítják, először ezt tartották is.
Erről mi a véleményetek? Szerintetek mit csináljak?

(#21642) Djuree válasza polonic (#21641) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nincs nekik. nekem 2 hónap múlva küldték a yakuza3-at. nem is emlékeztem már hogy rendeltem :DDD ha jól emlékszem le is mondtam a yakuza3-at, de nem is válaszoltak :U
zavvitól nem szabad rendelni, már sok negatív tapasztalatom volt velük. game-től kell ha lehet :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21643) polonic válasza Djuree (#21642) üzenetére


polonic
félisten

Ki volt írrva, amikor rendeltem, hogy raktáron van, lerendeltem, jött a levél, hogy feladva és a pénzemet is levonták. Menjenek a francba.

(#21644) Djuree válasza polonic (#21643) üzenetére


Djuree
félisten

jah :Y hát az gáz :( próbálj meg nekik megint írni, hátha. nyakukra kell járni, aztán hátha megunják...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21645) ldave


ldave
félisten

Huhh, pedig pont most akartam kérdezni, hogy milyen a zavvi, mennyi a postaköltség és egyebek... Én eddig csak ebay.co.uk-ről rendeltem, mindig megbízhatónak látszó seller-től és még sose ért csalódás. Pontosan hétfőn, egy hete rendeltem meg a Valkyria Chroniclest és FF 13-at, ma hozta meg a postást.
Már csak egy PS3 kéne :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#21646) Sundesz válasza ldave (#21645) üzenetére


Sundesz
őstag

Én ShopTo-ról rendeltem eddig kétszer, minden frankó volt, lekopogom. GAME.co.uk is jó lehet még.

Hörcsög Powa'

(#21647) szasanyi válasza DM-Fan (#21640) üzenetére


szasanyi
félisten

Az előzeteseket és in-game felvételeket megnézve én sem látok nagy különbséget a 2-höz képest. Meglátjuk milyenek lesznek a tapasztalatok, meg persze azt is, mennyiért lehet majd beszerezni (nem a megjelenéskor elérhető legmagasabb árra gondoltam :N ).

(#21648) PhoenixK válasza Sundesz (#21646) üzenetére


PhoenixK
őstag

Saját tapasztalataim:
ShopTo: [link] és [link]

Zavvi: Nekem egyszer nem ért ide egy csomag, és kb. egy hónapba telt, mire újra láttam belőle pénzt. Az áraik jók, a szállítási költség is OK, de az ügyintézésük szánalmasT

game.co.uk: Eddig nem volt gond velük, de nem is sokat rendeltem onnan

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21649) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Valaki kérdezte mostanában, hogy mi most a favorit játék, nos nállam van egy pár:

ps3

Splatterhouse
WipEout HD Fury
Vanquish
Assassin Creed 3: Brotherhood
Red Dead Redemption
Little Big Planet - már nagyonrégóta nyomjuk a kicsi kis Feleségemmel.
Need for Speed: Hot Pursuit
uncharted-ek

egyszerre mindennel csak egy keveset, mert sokat dolgozom, de ezekben látom a lehetőséget akár még fél/1év múlva is!

pc:

emulator - korábbi konzoljátékokkal és igazi arcade játékokkal, mint pl ignition
starcraft2 néha esténként
cod mw1
split second
warcraft 3
Assassin creed 2
nfs- hp feltelepítettem, hogy lássam, mennyivel jobb pc-n.. nos a játék semennyivel, a pc-m valamivel kraftosabbnak tünik, de valójában csak jobban optimalizált.

szokott lenni más konzol is, de ezeke most az igazi slágerek nállam, már jó ideje!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21650) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Meghülyült a kontrollerem.
Tegnap lemerült, rádugtam a kábelt. Azóta ha lehúzom, csak villog a 4 led, de nem csinál semmit. Ha visszadugom a kábelt, klafa minden.
Ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.