Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) james001 válasza spawn21 (#53998) üzenetére


james001
veterán

Ja bocs :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#54002) nokia párti válasza Tegla80 (#53997) üzenetére


nokia párti
őstag

Miért? Talán cáfolod azt, hogy a hűvösebb környezetben jobban érzi magát a gép, mint a melegben? Ez elég nonszensz. Minden egyes létező PS3-nál, vagy akár az Xboxok-nál is megfigyelhető, hogyha magasabb a környezeti hőmérséklet nagyobb fordulatszámon pörög a ventilátor, ami valljuk be hosszútávon nem tesz éppen jót a gépnek. Lehet, hogy te megúsztad, de a többség biztosan nem. A Sok idióta júzer meg még zárt helyen is tartja a konzolt: mert ott jobban mutat, vagy éppen oda fért be, aztán fél év múlva megdöglik és jön sírni ide vagy más topikba, hogy mekkora szar a Sony vagy a MS. :U
Volt egy első szériás 60GB-os gépem amit még 2010 Októberében vettem egy raktársöprésből, amíg nálam volt nagyon vigyáztam rá: Havonta kiporszívóztam a szellőzőnyílásain keresztül, nyáron a kánikulában meg nem járattam, ettől függetlenül tettem bele pár ezer órát az biztos, nemrégiben érdeklődtem az új tulajától, hogy mi a helyzet vele. Tökéletesen működik még mindig, pedig ez a verzió szinte minden felhasználónál megadta magát, ez meg mégse, mert vigyázva volt rá, nem volt járatva 35 fokban zárt tv szekrényben.

(#54003) dani3l válasza HuMarc (#54000) üzenetére


dani3l
őstag

2-re: Vagy az optikai kimeneten viszed ki valamilyen dac-cal rendelkezö erösitöbe (hazimozierösitö pl), vagy szinten az optikaival egy különallo dac-ba, majd abbol valamilyen aktiv eszközbe (analog erösitö, aktiv hangszoro, stb), vagy pedig az analog rca-n viszed ki szinten valamilyen aktiv, erösitövel rendelkezö eszközbe.
Nekem pl az optika megy a fejeserösitöbe, abba meg a fejes.

1.: Ha tudja a monitor a hdcp-t, akkor ad kepet, mivel mindkettö digitalis csatlakozo, igy nem kell egyeb eszköz az atalakitashoz. Hogy 5:4 keparannyal mit kezd, azt nem tudom, szerintem jatek függö, ha tamogatja a jatek, akkor ugy jelenik meg, ha nem, akkor gondolom szelesvasznu lesz, alul-fölül fekete csikkal, vagy levagja a ket szelet.

(#54004) spawn21


spawn21
veterán

1 órát bírt most. Kifagyott megint.

A legutolsó frissítés óta ilyen szar. Nem forró a gép

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#54005) Elims válasza spawn21 (#54004) üzenetére


Elims
veterán

James: Köszönöm!!

Azért én csak újra pasztáznám,ha nem garanciális.
Én is járatom és ahogy Tegla is,én is tetőtérben lakom,de ilyen melegedés miatt még nem adta be a kulcsot. (igaz,nincs is zárt helyen)

[ Szerkesztve ]

(#54006) nokia párti válasza spawn21 (#54004) üzenetére


nokia párti
őstag

Akkor marad az Xbox-ra váltás. ;]

(#54007) spawn21 válasza nokia párti (#54006) üzenetére


spawn21
veterán

:C :Y

iPhone 13p

(#54008) Darth_Revan válasza nokia párti (#53994) üzenetére


Darth_Revan
veterán

27 fok van nálam GTA 5 reggel óta megy :DDD

(#54009) james001 válasza nokia párti (#54006) üzenetére


james001
veterán

Vagy Wii U :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#54010) #49155328 válasza spawn21 (#54004) üzenetére


#49155328
törölt tag

Csak nem a BF4-el játszol ?
Az nálam ki szokott fagyni, más játékkal viszont nem.
Néha megy egész nap a gép. SSlim ez is.

(#54011) spawn21 válasza #49155328 (#54010) üzenetére


spawn21
veterán

De bf4-ezek :B

iPhone 13p

(#54012) zzola válasza spawn21 (#54011) üzenetére


zzola
félisten

Egy rakás kaki a BF4, minden platformon egy rakás sz*r... :W

(#54013) spawn21 válasza zzola (#54012) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnos az, de a bf3 már nem kielégítő

iPhone 13p

(#54014) zzola válasza spawn21 (#54013) üzenetére


zzola
félisten

Így van és BF3 szerverből is alig van már...Ősszel meg jön a Hardline, tehát még zsugorodhat a szerverek száma, bár az nem DICE produkció lesz...

(#54015) echterion válasza spawn21 (#54011) üzenetére


echterion
nagyúr

Pf, BF4...minden platformon megy a szarakodás vele, igaza van djculture kollégának: piece of shit game.

**********

(#54016) spawn21 válasza zzola (#54014) üzenetére


spawn21
veterán

Kár érte, nagyon szerettem. Gun master a kedvencem, szinte mindíg nyerek :DDD . De legutóbb 3-3 an voltunk. Az nem valami kemény meccs

iPhone 13p

(#54017) #49155328 válasza spawn21 (#54011) üzenetére


#49155328
törölt tag

Akkor nincs baja a gépednek. :N
Amúgy én azért vettem egy sslimet, mert a slim állandóan fagyott bf4 alatt. :W
Sajnos ez nem a sony hibája.

(#54018) spawn21 válasza #49155328 (#54017) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor megint hanyagolhatom... :((
Szinte mindent végig vittem. Így kicsit unalmas, hiába van konzolom

iPhone 13p

(#54019) zzola


zzola
félisten

Battlefield Hardline: 6 Minutes of Multiplayer Gameplay
Nem tetszik. Mint egy BF4 DLC úgy néz ki... :W

(#54020) Darth_Revan válasza zzola (#54019) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez inkább egy Payday koppintás, mint egy Battlefield játék... nem igaz, hogy erre van igény, de egy Bad Company 3-ra meg nincs :W

(Az tetszett, hogy régen az EA úgy nyilatkozott, hogy azért nincs BC3, mert sokaknak "nem tetszett", hogy a story nem volt elég komoly, helyette néha picit vicces volt... jó nem story miatt vesznek sokan BF-t, de nekem eddig az összes Battlefield közül a BC2 története tetszett a legjobban)

[ Szerkesztve ]

(#54021) Synthwave válasza Watto1991 (#53985) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem működik, pauzál és felugrik a PS menü.

Valami alternatív mód? A játéktesztelők a cikkeikhez mégis screenshot-olnak valahogy.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54022) MasterMark válasza Synthwave (#54021) üzenetére


MasterMark
titán

Külső hardverrel.

Switch Tax

(#54023) Brian_GT válasza spawn21 (#54011) üzenetére


Brian_GT
őstag

3 óra Red Dead R...szoba sztem 50 fokos....bőröm már leolvadt... de a gép még mindig tart :D

Szóval mint olvasom BF4 alatt hal ki mindig neked....de attól függetlenül csatlakozom az előzőekhez.... kályhában is megy a vas :D jól biri :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#54024) Synthwave válasza MasterMark (#54022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt gondoltam, de részleteiben érdekelne..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54025) erahurka válasza Darth_Revan (#54020) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem csak azert Battlefield hogy többet adjanak el belőle.

(#54026) Tegla80 válasza spawn21 (#54011) üzenetére


Tegla80
addikt

Jaaaaj.......
Hat a bf4 az kulon kategoria.
Sogi probalta kijatszani a ps3on a singlit,de van egy palya ami csak hangra tolt be es kep nincs.Digitben van meg ,igy gyalultam a gepen es leszedtuk ujra.Meg nemtart vele ujra ott,igy nemtom most sikerul e betolteni a palyat a gepnek,vagy ujra cumi. :((
PS4 en masodszor alltam neki a singlinek,mert eltunt a mentes. Tegnap epp folytatnam,az megint kerdi a nehezsegi szintet az elejen.Szoval ez megint cumi nekem is. :(((

Vegre talaltam (nekem is) jo hc servert es tegnap sikerult pici tobb mint 100 skill-t novekednem. Ilyen jo partikban nem mostanaba voltam,mint az este.Vegre ugy ment ahogy szeretnem es partiban voltam a nagyokkal is.Tetszett tegnap....... :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54027) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hmm, nézelődtem, hogy mit kéne beszerezni; van valakinek valami jó ötlete, hogy hol tudnám itthon megvenni a
Record of Agarest War
széria első részét kicsiny hazánkban? Vagy marad amazon?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54028) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!

Újabb kérdésem lenne. A PS3 kezeli az USB switch-eket?

(#54029) ldave válasza Synthwave (#54027) üzenetére


ldave
félisten

Én már rendeltem többször is a Ghostlight oldaláról, eddig nem volt gondom, szép csomagolva küldtek mindent, még a posztereket is külön hengerben.

A Slime draws near! Command?

(#54030) HuMarc


HuMarc
addikt

Milyen kontrollert ajánlotok PS3-hoz? Szerintem 16 900 Ft az nonszensz. Pl ez? [link]

(#54031) Brian_GT válasza HuMarc (#54030) üzenetére


Brian_GT
őstag

Csak és kizárólag az eredeti Sony-t ami jár is hozzá. Ezt mások is megfogják erősíteni!! 16.900?? fénykorában sem került ennyibe...11-12 körül van!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#54032) leslieke válasza HuMarc (#54030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az eredeti Sony-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#54033) ldave válasza HuMarc (#54030) üzenetére


ldave
félisten

Elsődleges kontrollernek csak és kizárólag eredeti Sony-t, hiába drágább. Másodiknak, ha csak ritkán kell, lehet utángyártott is akár, de a minőség nagyon változó az ilyen kínai cuccok körében.

A Slime draws near! Command?

(#54034) HuMarc válasza Brian_GT (#54031) üzenetére


HuMarc
addikt

Köszi a válaszokat. Igen, én is találtam kontrollert 10 környékén. Pesten. Viszont vidéken (most éppen Szegedről van szó) nem nagyon. Na mindegy, majd valaki lehozza nekem.

(#54035) zzola válasza HuMarc (#54034) üzenetére


zzola
félisten

Ha futárral kéred +1000 forintért, akkor is megéri, e-digital-os 16990- árhoz képest...

(#54036) HuMarc válasza zzola (#54035) üzenetére


HuMarc
addikt

Mondok jobbat: Media Marktban az online részen 20k, és ez nem az az ár, amibe a boltban kerül.

(#54037) Elims válasza HuMarc (#54034) üzenetére


Elims
veterán

7000Ft-ért an teljesen új,eredeti sony joy.
Szerintem postával együtt is odaadná annyiért.

(#54038) DM-Fan válasza Elims (#54037) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sőt, tavaly októberben a Tesco maga adta akcióban 6 eFt-ért az eredeti Sony DualShock3-at, be is szereztem egyet gyorsan. Ilyeneket érdemes figyelni, ki lehet fogni nagyon jó áron.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#54039) Watto1991


Watto1991
senior tag

Tényleg alig vannak már BF3 szerverek? A héten hoznák meg nekem az 576-ba, de ha halott, akkor el se viszem.. :/

(#54040) Bogyi007 válasza Watto1991 (#54039) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gyári Dice szerverekre gondolhatott szerintem....

Privát szerverek bőven szoktak lenni, egyébként meg Bad Company 1-2 is saját szervereken megy....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54041) HuMarc


HuMarc
addikt

[link] Erre valaki esetleg? (ide is jöhet a válasz, de a másik topikba is)

(#54042) erahurka válasza HuMarc (#54041) üzenetére


erahurka
félisten

en-gb-t írd át en-hu-ra a címben és jó lesz szerintem.
Vagy mégsem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54043) HuMarc válasza erahurka (#54042) üzenetére


HuMarc
addikt

Alap, azzal kezdtem a próbálkozást :D

(#54044) A`rpi válasza HuMarc (#54043) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nekem ha ezt a linket nyitom ki indulásnál kérdez nyelvet, értelem szerűen ha pl Magyart választasz akkor a Magyar kínálatot mutatja.

(#54028) drmotto:

Bármilyen USB elosztó jó hozzá, én pl monitorom beépített USBit haszbnálom!

[ Szerkesztve ]

(#54045) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

Olyan problémával találkozott már valaki, hogy monitoron fekete képernyő van, hiába van rákötve (elvileg) megfelelően a PS3? DELL 2312HM monitorom van, amin nincs HDMI bemenet, szóval egy HDMI-DVI átalakítóval szeretném a PS3 video outputját a monitorra varázsolni. Monitoron jól van beállítva a forrás, és amikor PS3-an megcsinálom "bekapcs gomb második pittyig nyomós" reset folyamatot, csak fekete képernyőt kapok. A monitoron bekapcsol a háttérvilágítás, várnám, hogy valami kép is megjelenjen a fekete hátteren kívül, de semmi.

TV-n megy a PS3, a HDMI-HDMi kábel, meg a HDMI-DVi átalakító is jó, teszteltem a videokártyámmal. Valamit rosszul csinálok?

Úgy sem működik, ha előre beállítom a videokimenetnek a HDMI-t PS3-an (TV-n nézve), és utána csatlakoztatom a monitorohoz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#54046) drmotto válasza A`rpi (#54044) üzenetére


drmotto
őstag

ok, köszönöm.

(#54047) nonsen5e válasza [Prolixus] (#54045) üzenetére


nonsen5e
addikt

A monitorodon van HDCP funkció? Ha azt nem támogatja akkor nem fog képet adni rajta.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#54048) zzola


zzola
félisten

PES 2014 - Pro Evolution Soccer Digital Premium Edition-t megvette valaki? ~10 font körüli ár elég barátinak tűnik....:)

(#54049) Tegla80 válasza [Prolixus] (#54045) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia.
Guglizz ra arra elso korben,h hdcp kompatibilis e az a monitor.
(telorol melo kozben lassan irok ,igy beeloztek :B )

Zolar.
Nem az volt,van most a plus-hoz???

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54050) zzola válasza Tegla80 (#54049) üzenetére


zzola
félisten

US store-ban igen, de profilt váltottam, most UK van, ott meg nem free...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.