Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) s7evcsenko válasza anulu (#22191) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22202) Xmodule


Xmodule
őstag

na ma vegig vittem az uncharted 2 -öt is. nem hittem volna hogy az 1 utan ilyen jora sikerül! nagyon bejött mind a ket resz mostmar nagyon varom a 3. reszt. :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22203) dudikpal válasza v!ct0y (#22197) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Igen, az. De van nékije lemeze is, tudod, amiről lehet installálni.

(#22204) PhoenixK válasza dudikpal (#22196) üzenetére


PhoenixK
őstag

Várj... PSN vagy PSN plusz?? Mert itt már a fizetős pluszról megy a rémhír-kergetés!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22205) v!ct0y válasza dudikpal (#22203) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az oké. Van egy alapjáték amit x idő múlva lejár és ezt meg kell hosszabítani az előfizetéssel. Mondjuk ez jogos is, hogy acchoz van kötve mert ezt te mondjuk eladod 5 ezer forintért és ugyanúgy játszató x ideig abból a sonynak vagy akárkinek nem lesz pénze. Mondjuk ez a használt játékoknál is így van.

(#22206) kolbaszka válasza SZULTA (#21810) üzenetére


kolbaszka
csendes tag

nekem is előállt ez a probléma de "szerencsére" a piros képernyő még bejön:(
azóta valami előrelépés? PÜ ment

(#22207) Def26 válasza anulu (#22192) üzenetére


Def26
félisten

És milyen? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22208) anulu válasza Def26 (#22207) üzenetére


anulu
félisten

passz, a 2 se hozott lázba. jelenleg mást hergelek PS-en :) (szerencsére ezzel nem tudom brickelni :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22209) MrTwister válasza kalapocska (#22189) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem is hasonlót csinált(kép elment visszajött, 1perc után csak úgy készenlétbe kapcsolt, stb.), szervíz lett belőle, talán táp hiba volt de mivel nem mondtak semmit így csak abból tudok következtetni, hogy néha marhára sercegett az egész gép jobb hátsó fele:-)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#22210) kalapocska válasza MrTwister (#22209) üzenetére


kalapocska
csendes tag

Leadtam szervizbe, sajna már nem garanciális, aztán majd kiderül, elsőre azt mondták alaplap csere lehet belőle...

Egy hülye kérdés ha kicserélik az alaplapot akkor az aktuális firmware is meg fog változni a gépen?

(#22211) DM-Fan válasza kalapocska (#22210) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, az alaplap "hordozza" a firmware-t is, az meg szervizfüggő, hogy lefrissítik-e, vagy sem az épp aktuálisra.

Get Moded!

(#22212) anulu válasza Def26 (#22207) üzenetére


anulu
félisten

röviden: 10 percig gyönyörködtem, mert tényleg szép, utána viszont shift-del-el röpült a vinyómról, mert szerintem irányíthatatlan
bár fentebb kitárgyaltuk, h a PS3 FPS nem az én világom.

röviden: pontosan a TDU2 sorsára jutott

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22213) junior_boy


junior_boy
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozott valaki már azon, hogy a slim ps3 alá notebook(notebook pad) hűtést tesz? Olvasgattam a fórumot, de ilyet nem találtam. Ps3 slimhez egyéb hűtést tudtok?

Thanx
Attila

(#22214) anulu válasza junior_boy (#22213) üzenetére


anulu
félisten

részemről szimplán az oldalára állítottam, és próbálom nem meglökni, nehogy boruljon. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22215) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy hol lehet eredeti áron PSN Card-ot vásárolni? Érthetetlen,hogy miért árulja mindenki drágábban mint amennyi rá van írva. De még az Ebay-en is a 20 dolcsisat 25-ért árulják. Vajon miért van ez? És vajon miért nem lehet elérni magyar címmel Ps.store-t? Mi nem fizettük ki eléggé a gépet? Vagy a játékokat? Miért kell csalnunk?

(#22216) junior_boy válasza anulu (#22214) üzenetére


junior_boy
csendes tag

Az oldalra állítás az mit old meg?

(#22217) Sonja


Sonja
veterán

Jött az első patch (V1.01) a LBP2 játékhoz! :C

So far, we know that patch 1.01 fixes/changes:

DLC and Rare Costume share fixed
Corrupt profiles
Clank eyes are now green
You can now see bouncepads hight while tweaking them
No object besides normal pod objects are allowed in the pod anymore.

Problems with the patch:

Game Cameras set to local space still aren’t fixed.
It is still possible to get into the front hover layer.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22218) Def26 válasza junior_boy (#22216) üzenetére


Def26
félisten

Szellőzést? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22219) Edgeri válasza Z.m.Z (#22215) üzenetére


Edgeri
senior tag

Feltétlenül $-os kell, az UK Fontos nem jó? Csak mert itt az UK-snak jó az árfolyama (1 Ft = 310 Font): KATT én is innen szoktam venni.

Üdv, Edgeri

(#22220) Edgeri válasza junior_boy (#22213) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha körbenézel pár kereséssel az ebay-en, sokfélét találsz, hogy értelme van-e, az megint más kérdés. Például ITT.

Üdv, Edgeri

(#22221) SweetWally válasza Edgeri (#22219) üzenetére


SweetWally
tag

Azzal az árfolyammal én is kibékülnék! :P

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#22222) Edgeri válasza SweetWally (#22221) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ázze, elb@sztam... :B Szóval 1 Font = 310 HUF :DDD

Üdv, Edgeri

(#22223) anulu válasza junior_boy (#22216) üzenetére


anulu
félisten

nagyobb feluletrol tud felfele szallni a meleg levego es nem reked meg a gep alatt

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22224) szasanyi


szasanyi
félisten

Tudom, hogy nem ide tartozik de talán kapok segítséget PSP firmware frissítésben. Nincs hack, crak, semmi, jelenleg hivatalos 5.50 firmware van rajta. A játék UMD lemezén meg az 5.55 ami szükséges a futtatásához, de ha rányomok a frissítésre, ez a válasz:

The system configuration of this PSP system does not appear to be correct.
The update cannot be completed. Contact technical support for assistance.
(DRNFFFFFFD7)

Szgépre letöltöttem a 6.0 Official Firmware-t, de nem tudom hogyan kell rátenni. :F

(#22225) anulu válasza szasanyi (#22224) üzenetére


anulu
félisten

ez?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22226) szasanyi válasza anulu (#22225) üzenetére


szasanyi
félisten

Kínai nincs? Abból kevesebbet értenék... :D Ha jól értem a PSP memóriakártyáján a PSP/Game/Update könyvtárba kell tenni a letöltött (és kicsomagolt) firmware-t. Azt megmutatom a menüben a Game/Memory Stick alatt.
No, ezen is túl vagyok de arra azt írja, hogy Corrupted Data :W

(#22227) Z.m.Z válasza Edgeri (#22219) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm a segítséget. :R Bár angol acc-om még nincs de lehet,hogy csinálok egyet. Tudnál nekem valami működő címet küldeni priviben?

(#22228) Z.m.Z válasza Edgeri (#22219) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Gondolom mindig változik az ár nála, hisz azt a hirdetést ezer éve tette fel.

(#22229) v!ct0y válasza Z.m.Z (#22228) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én nemrég vettem és annyi volt :)

(#22230) mr.dana válasza Z.m.Z (#22228) üzenetére


mr.dana
aktív tag

akkor olyan sűrűn nem változik, én 2 hete vettem 20 GBP -- 6200 -ért. . . .

(#22231) dudikpal válasza Z.m.Z (#22228) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Van 1 olyan opció h hirdetés szerkesztése...

(#22232) mr.dana válasza junior_boy (#22213) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Én gondolkoztam rajta és írtam róla olyan fél éve . Csak azóta sem találtam olyat ami minden szempontból jó lett volna/ illetve ami igen az meg irreálisan drága lett volna (úgy 10e v fölötte) addig is egy filléres "tuning"-al oldottam meg: -ragasztottam rá 3 lábat / kettőt előre egyet hátra/ középre kb 3 hete , azóta nem pattog .......

de látom egész jókat (hűtőket) és jó áron linkelt be vki.........ezeket miért nem lehet ittho is kapni . . ??

Ja egyébként ha megtudod oldani állítva akkor tényleg az a legegyszerűbb megoldás, ráadásul ahhoz kapni egész pofás állványt/ vagy inkább tartót kb 2-3 e ft.....

(#22233) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Nyakunkon az egyik legjobb logikai játék folytatásának megjelenése!

Portal 2

és persze az öreg kedvenc újrakiadása:

Duke nukem forever 18:00 perctől!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22234) Edgeri válasza Z.m.Z (#22227) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nincs mit. Használj fake name generátort. Például itt van egy.
Amúgy azért ajánlottam az UK store-t, mert az európai játék kiadásokhoz csak az onnan letöltött DLC-k fognak passzolni.

Üdv, Edgeri

(#22235) Edgeri válasza Z.m.Z (#22228) üzenetére


Edgeri
senior tag

Annyira nem jellemző az árváltozás rá, szerintem fél éve ugyanannyi a Font árfolyam nála, én már kétszer vásároltam tőle.

Üdv, Edgeri

(#22236) Edgeri


Edgeri
senior tag

Az US Store-ból is tölthető lesz a Killzone3 single player, elvileg mától.

Üdv, Edgeri

(#22237) Edgeri


Edgeri
senior tag

Lesz Dead Space 3 :C KATT

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#22238) Sonja


Sonja
veterán

(#22239) chubii válasza Edgeri (#22237) üzenetére


chubii
senior tag

Szuper ! :C Reméljük nem szúrják el valami gagyi történettel .

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22240) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello!

Ma én is beléptem a ps3asok közé :D

Tetszik a gép nagyon,de egy valami zavar csak vele kapcsolatban az pedig,hogy a kontroller olyan apróka,korábban xbox360al toltam és annak sokkal kényelmesebb a kontrollere.

Egyenlőre tapasztalgatom a dolgokat :D Tetszetős a gép azért mindekép. Kár hogy ilyen kicsi a kontroller. Amúgy csak akkor tudom tölteni a kontrollert,ha a géphez kapcsolom és az be van kapcsolva vagy számítógéppel is?

(#22241) Sonja válasza Scoobyka (#22240) üzenetére


Sonja
veterán

Számítógéppel is, én azzal szoktam! :K

Más. Egyébként elkezdődött a BAN a PSN-ről! Már egy másik fórumon valakit bannoltak is. :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22242) Scoobyka válasza Sonja (#22241) üzenetére


Scoobyka
addikt

Azért a sony adhatottvolna valami frankobb vezérlőt...az MSé fényévekkel kényelmesebb és a gombok is jobbak voltak,egy feltőltéssel kb meddig megy a sony kontrollere?

A banhoz annyit aki töri a gépét ,ne menjen psnre ennyi. Maradjon az offline gémeknél aztán csá.

Azt valahogy meglehet oldani,hogy a gép winyójáról játszón le filmeket. Mondjuk MKV-t? Vagy az nem támogatott?

[ Szerkesztve ]

(#22243) Gebriel válasza Scoobyka (#22242) üzenetére


Gebriel
veterán

Már akinek. Nekem speciel "fényévekkel kényelmesebb" a PS joy, jobban kézre áll. :U

[ Szerkesztve ]

(#22244) Sonja válasza Gebriel (#22243) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem is. :K Egyedül a 2 ravasz volt számomra egy kalap sz@r, de a trigger megoldotta. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22245) anulu


anulu
félisten

hupsz, egy ilyen landolt a postafiókomban:

"Important: Access to the PlayStation(R)Network and Access to Qriocity(TM) Services Notice

Unauthorized circumvention devices for PlayStation(R)3 system have been recently released by hackers for the PlayStation(R)3 system. These devices permit the use of unauthorized or pirated software.

Use of such devices or software violates the terms of your “System Software License Agreement for the PlayStation(R)3 System” and the “Terms of Services and User Agreement” for the PlayStation(R)Network/Qriocity(TM) and its Community Code of Conduct provisions. In addition, copying or playing pirated software is a violation of International Copyright Laws.

A circumvention device and/or unauthorized or pirated software currently resides on your PlayStation(R)3 system.

Immediately cease use and remove all circumvention devices and delete all unauthorized or pirated software from your PlayStation(R)3 system. Failure to do so will result in termination of your access to PlayStation(R) Network and access to Qriocity(TM) services through your PlayStation(R)3 system."

ez a Qriocity ez mi?
még mielőtt valaki megkérdezné: igen, 3.55 CFW-t használok

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22246) DM-Fan válasza anulu (#22245) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Sony finoman figyelmeztetett Téged, hogy tud róla, hogy warezolsz és felszólított, hogy azonnal távolítsd el a hardveres és/vagy szoftveres hack-et a PS3-adról a jogsértő tartalmakkal együtt, különben bannolja a gépedet a PSN-ről és a Qriocity szolgáltatásokból (ezek az utóbbi időben jelentek meg a menüben).

Magyarul kiszúrták a CFW-det. Beindult a gépezet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22247) dudikpal válasza anulu (#22245) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Csak így hasonlóság alapján kuriózumra tippelnék, de h ezzel mire is gondoltak... :U

Na innentől kezdve kell nagyon vigyázni, ha használt gép vásárlásra adja az ember a fejét.
Személyes kipróbálás nélkül nem ajánlom senkinek!

(#22248) Gebriel válasza anulu (#22245) üzenetére


Gebriel
veterán

Ahhhh.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#22249) Jam.


Jam.
aktív tag

Azt is tegyük hozzá, hogy ilyen levelet több olyan ember is kapott aki OFW-t használ, most akkor mi van?!
Konkrétan az, hogy lehet ez még csak egy amolyan "ijesztegetős" email. Mindenesetre aki CFW-t használ, az jobb ha egy időre teljesen kikapcsolja a netet a gépén, mivel ahhoz, hogy bannoljanak még be sem kell jelentkezni a PSN-re.

(#22250) anulu válasza DM-Fan (#22246) üzenetére


anulu
félisten

lehet, h nem úgy reagálok erre, ahogy számítanak rá... egészségükre. se a PSN-től se egyelen "közösségi" funkciójától nem dobok hátast. PSN-re csak eredeti játékkal mentem, akkor is csak idegbajt kaptam, nem kikapcsolódást.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.