Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) bcrics válasza PhoenixK (#21800) üzenetére


bcrics
tag

igen ezt már Írták a többiek is,hogy csak Buy only psn,...az sem lesz egyszerű nekem:),
Vmi hozzá hasonló érdekelne még,ha van.
ien kis nyugodt relaxos,mókás vmi,...talán még a fluid ien..?

(#21802) PhoenixK válasza bcrics (#21801) üzenetére


PhoenixK
őstag

(#21803) SaMURaIDrAkE válasza bcrics (#21801) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Ha ilyen relaxálósat akarsz, akkor az Afrika nevezetű game az szerintem neked való.
Ilyen kirándulós game ahol egy fényképésszel vagy és különféle állatokat kell lencsevégre kapni.

(#21804) bcrics válasza SaMURaIDrAkE (#21803) üzenetére


bcrics
tag

Köszönöm,utánanézek:)

(#21805) SZULTA


SZULTA
tag

Senkinek semmi ötlete a kérdésemre? :W

(#21806) knorbi77 válasza SZULTA (#21805) üzenetére


knorbi77
tag

Esetleg próbáld meg ezt hátha működik.De ha google-be beírod hogy red screen, vagy red screen of death akkor sok ötletet találsz :) Remélem segítettem, és megjavul minél előbb.

(#21807) SZULTA válasza knorbi77 (#21806) üzenetére


SZULTA
tag

Köszi a tippet.
Csak kár hogy már a piros kép se jön be.Bekapcsolom és kikapcsol.:S
Próbáltam a hard reset et is meg a formatálást de nem segít.

[ Szerkesztve ]

(#21808) knorbi77 válasza SZULTA (#21807) üzenetére


knorbi77
tag

Esetleg érdemes követned ezt a topicot, a srácnak nagy valószínűséggel pont ugyanaz a gondja lehet.
Sajnos megoldás még nincs rá:S

[ Szerkesztve ]

(#21809) Djuree válasza SZULTA (#21805) üzenetére


Djuree
félisten

mi is volt a kérdésed? :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21810) SZULTA válasza Djuree (#21809) üzenetére


SZULTA
tag

[link]
ez volt a kérdésem! :R

(#21811) SZULTA válasza knorbi77 (#21808) üzenetére


SZULTA
tag

Hát gondoltam nem lesz egyszerű megoldani de ekkora szívást!Továbbra is várom az ötleteket!Köszönöm!
És akkor mit mondtok mi tévő legyek?Most őszintén?Kuka azt ennyi volt? :F :W

(#21812) Djuree válasza SZULTA (#21810) üzenetére


Djuree
félisten

uhh, ez gáz :( hát pc-s tapasztalatok alapján ez alaplaphalál. pc-n ha biosfrissítés közben elmegy az áram, akkor lapcsere. van pár pc-s alaplap amiben dupla bioschip van, és ha ilyen van, akkor a tartalékchipből vissza tudja állítani az előző biost. de sztem ps3-nál nincs ilyen :( de hátha valaki tud megoldást...esetleg konzolboltokban kérdezz utána, vagy sony szervízben, az a biztos. végülis nem a te hibád ez..

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21813) SZULTA válasza Djuree (#21812) üzenetére


SZULTA
tag

Hát igen pc-n jó h lehet venni dual bios os lapokat.De itt ps3 nál elég gáz hogy nem csinálják meg...írtam a sony support nak de még nem válaszoltak.Kíváncsi leszek hogy kapok e választ tőlük vagy még azt se...Meg ha válaszolnak is mit.Mivel tényleg hogy őszinte legyek ps3 lehetne olyan szinten hogy egy ilyen "baleset" re lenne valami biztonsági megoldás és ha nincs akkor legalább tenni lehessen ellene valamit...Bár ha ténleg ilyen "őskövület" hogy nem lehet rajta segíteni és egy ilyen "kis" malőr véget vet neki háát akkor meg van a véleményem a gyártótról.Elhiszem én hogy h az FW egy alap dolog de akkor is... :W
Szerk: Kíváncsian várom mit fognak válaszolni azt fogják hogy miattam történt miért nem volt szünetmentes tápegységem.Na akkor ténleg leesek a székről! :W

[ Szerkesztve ]

(#21814) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!
Ma jött valami frissítés, lehet tudni ,hogy mi?

(#21815) knorbi77 válasza SZULTA (#21811) üzenetére


knorbi77
tag

Kuka biztos nem, legrosszabb esetben szervíz, de előtte próbáld meg kilőni az otthoni lehetőségeket a telefonálással, fórumokban esetleg, meg persze jó hogy írtál a support-nak, nekik segíteniük kell.

(#21816) Vladi válasza bcrics (#21794) üzenetére


Vladi
nagyúr

Bakker valaki magyarázza már el, hogy mit kell itt csinálni? :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21817) PhoenixK válasza Vladi (#21816) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy virágszirommal kell végigmenni a pályán úgy, hogy minél több virágot érints (kinyiss). Az irányítás: a kontrollert mozgasd arra, amerre menni szeretnél, bármelyik gomb gyorsítja a haladást.
Mindemellett pedig lazíts! Meglepően magával ragad a hangulata, hihetetlenül megnyugtató (Nem, nem szívok semmit - szigorúan csak sima bagót) :P

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21818) Riley válasza Criton (#21814) üzenetére


Riley
csendes tag

A leírás szerint biztonsági frissítés. Az előző oldalon volt tárgyalva, ha érdekel 1-2 vélemény.

(#21819) anulu válasza SZULTA (#21813) üzenetére


anulu
félisten

milyen firmware volt és milyenre akartad frissíteni? mennyi idős a cucc? volt rajta 3.41 valaha is? ha volt, és még FAT is a cucc, akkor keress meg, lehet (nem biztos, hogy) tudok segíteni.
ha 3.56-ra próbáltál upgrade-elni, akkor sorry, semmit nem tudok tenni :(

amúgy jó eséllyel alaplapcsere. 56e + pk + biztosítás és kb 1 hónap.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21820) anulu válasza Criton (#21814) üzenetére


anulu
félisten

lehet.
- megváltoztatták a LV0 entry pointját
- új .self file a service mode-ból kijövetelhez, bemenethez maradt a régi. R-Go ha valaki berakja service mode-ba a gépét, akkor nem tudja kivenni -> semi brick -> vagy megvárja, míg feltörik, vagy kuka
- új kulcsok (már törve)

valamint a PSN is kapott némi oldozgatást

ja, és nagyon sok konzolban nem lehet hdd-t cserélni 3.56 alatt (erősen bug szaga van a dolognak)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21821) Mazsika


Mazsika
őstag

Nem tudja valaki hogy hogy lehet ps3-at és pc-t összehozni közvetlent cross kábellel?

Dáccsika

(#21822) Criton válasza anulu (#21820) üzenetére


Criton
veterán

köszi az infót! :R

(#21823) tomgabor válasza anulu (#21820) üzenetére


tomgabor
senior tag

Magyarul ha én lefrissítem 3.55-3.56-ra akkor örökre marad a 120-as HDD. Ennek mi az értelme :F

(#21824) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,

PS3-ra küldött már át telefonról valamit bluethoot-on?

Bartosnémnál maradt az adatkábelem és most így akarok átküldeni rá egy filmet. A telefonom DLNA képes meg elméletileg a PS is, de így valamiért nem látják egymást :( Ha valaki ebben is tud segíteni nagyon megköszönném.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21825) anulu válasza tomgabor (#21823) üzenetére


anulu
félisten

legalábbis amíg ki nem javítják a 3.57-ben...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21826) polonic válasza jacis (#21824) üzenetére


polonic
félisten

Ha jól tudom, akkor a dlna a wi-fi - vel működik.

(#21827) jacis válasza polonic (#21826) üzenetére


jacis
nagyúr

ezt tudom én is

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21828) Vitamax


Vitamax
csendes tag

sziasztok,
egy rövid kérdésem lenne: HD ready LG-n 1.2-es HDMI kábellel azt tapasztalom, hogy remeg a kép játék közben. Ez a kábel hibája, vagy valami esetleg rosszul lehet beállítva? előre is köszi!

eladó: 70-70X-1000 - 70-70X-1001 érd. PÜ!

(#21829) DM-Fan válasza Vitamax (#21828) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem valószínű, hogy a kábel hibája lenne, digitális jelátvitelnél nem remegő képben nyilvánulna meg. Egy cserét ettől függetlenül megérhet a dolog, egyrészt sosem lehet tudni, hogy esetleg sérült-e, másrészt meg mert az 1.2-es HDMI igazság szerint csak standard speed kábelnek minősül, ami 1080i-ig szavatolja a problémamentes átvitelt. Az 1080p-hez már igazság szerint high speed, lehetőleg 1.3c típusú kábel kell. Átviheti az 1.2-es kábel is az 1080p-t is, de ez már a kábel minőségétől függ. Mondjuk a PS3-nál ennek leginkább csak BD-lejátszáskor van jelentősége, mert a játékok 99%-ban 720p-ben (vagy alatta) futnak, ezért is nem tartom valószínűnek a kábelhibát, pláne, ha a PS3-on beállítod, hogy a HD-Ready TV-nek csak 720p-t küldjön (bár gondolom fogadja az 1080p-t is - típust nem írtál). Ha a kábelcsere nem segít, akkor próbáld ki a TV-d másik HDMI-bemenetével!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21830) Vitamax válasza DM-Fan (#21829) üzenetére


Vitamax
csendes tag

köszi, úgy tűnik nem állandó probléma lesz, a tv 32LG3000 (ebben gyári adat szerint 1.2-es verzió van), csupán Assassin's Creed-nél jön elő (uezt a hibát pc-n vsync beállításoknál egyszerűen tudtam orvosolni, de itt nem megy)

eladó: 70-70X-1000 - 70-70X-1001 érd. PÜ!

(#21831) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Várom a véleményeket, tapasztalatokat, estére ezeket szeretném kipróbálni:

Test Drive Unlimited 2

Bayonetta

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21832) DM-Fan válasza Vitamax (#21830) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ja, hogy V-Sync hibáról van szó? Az más tészta, azt sajnos az esetek döntő hányadában PS3-on nem tudod orvosolni. Egy-két címnél már be lehet kapcsolni a szűrést a játék menüjéből, de úgy általában sehol. Engem is nagyon zavar azon játékoknál, ahol jelentkezik.

Get Moded!

(#21833) v!ct0y válasza olbaidhun (#21831) üzenetére


v!ct0y
veterán

TDU 2-t nehéz lesz kipróbálni :)

(#21834) olbaidhun válasza v!ct0y (#21833) üzenetére


olbaidhun
őstag

Miért is?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21835) v!ct0y válasza olbaidhun (#21834) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát nem igazán jelent még meg.

(#21836) Mazsika


Mazsika
őstag

Nem tudja valaki hogy hogy lehet ps3-at és pc-t összehozni közvetlen cross kábellel?

Dáccsika

(#21837) anulu válasza Mazsika (#21836) üzenetére


anulu
félisten

mire akarod ezt a kombót használni? mmint amire a switchen/routeren keresztüli nem jó

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21838) mr.dana


mr.dana
aktív tag

[link]

ez ennyiért ??

[ Szerkesztve ]

(#21839) Mazsika válasza anulu (#21837) üzenetére


Mazsika
őstag

már megoldottam... egyébként nagy fájlok gyors átmásolására a ps3-ra kell!

Dáccsika

(#21840) anulu válasza mr.dana (#21838) üzenetére


anulu
félisten

kintrol sokkal jobban megeri rendelni, mint itthon megvenni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21841) anulu


anulu
félisten

ma olvastam uj PS3 media center projectrol. a 2 legfontosabb dolog benne:
- MKV leatszas
- NTFS-re formazott external HDD support

remelem, mihamarabb megjelenik

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21842) szasanyi válasza anulu (#21841) üzenetére


szasanyi
félisten

Gondolom nem hivatalos, SONY támogatással. :U

(#21843) anulu válasza szasanyi (#21842) üzenetére


anulu
félisten

mibol gondolod? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21844) SaMURaIDrAkE válasza mr.dana (#21838) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Bőven megéri. Ennyiért ez a játék olyan mintha ingyen adnák :)

Ráadásul itt is 0.99 font a posta úgy mint a thehutt.com on szóval nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

(#21845) szasanyi válasza anulu (#21843) üzenetére


szasanyi
félisten

Megérzés... de nyilván csak a rosszindulatomnak köszönhetően. :N

(#21846) anulu válasza szasanyi (#21845) üzenetére


anulu
félisten

jok a megerzeseid :d

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21847) dudikpal válasza szasanyi (#21842) üzenetére


dudikpal
aktív tag

A hivatalos "támogatás" onnan ismerszik meg, hogy a funkciók száma nem nő hanem...

[ Szerkesztve ]

(#21848) barca133


barca133
csendes tag

Helló mindnkinek én FIFA11-en szeretnék ellenfeleket(barátokat) vagy bajnokságokat keresni.Láttam a másik fórumot csak ott xbox van ugyanígy.Köszi előre is és bocsi ha valamibe közbeszóltam.

(#21849) heim válasza barca133 (#21848) üzenetére


heim
tag

Ide gyere: http://ps3fifahungary.com/news.php. Engem startból felvehetsz psn id: Heimsz

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#21850) Sonja


Sonja
veterán

SOCOM Confrontation 990HUF (+1000HUF szállítás)!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.