Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) Elims válasza Sirandrish (#57995) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. :-/
Tényleg ennyire nagyon szar volt? :-(
Milyen nehézségen játszottad?

(#58002) Sirandrish válasza Elims (#58001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az a Yetski-s rész igen..szerintem legalábbis.
Easyn toltam, és nem azzal volt baj hogy lelőttek, de az az irányítás...már a fejemet a falba vertem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58003) Goldwin válasza storm3 (#57999) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#58004) james001 válasza Sirandrish (#58002) üzenetére


james001
veterán

Jet ski. :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58005) Sirandrish válasza james001 (#58004) üzenetére


Sirandrish
legenda

A lényeg hogy tré volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58006) storm3 válasza Goldwin (#58003) üzenetére


storm3
senior tag

mobilrol sajnos nem tudok linket rendesen beilleszteni, de ilyesmi 'tipusra' gondoltam mint : CECH - 3004B. ezek kozul melyik a 'franko' verzio? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#58007) Elims válasza james001 (#58004) üzenetére


Elims
veterán

Még ilyet...... :-))

SirAndrish: Sajnálom.
Már kijátszottad?Ha nem,hol tartasz?Hányadik fejezet?

(#58008) Goldwin válasza storm3 (#58006) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:F

(#58009) Sirandrish válasza Elims (#58007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dehogy is..tegnap kezdtem :D
Amúgy 11-12 talán..valahogy így, de most irány a gálya :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58010) Elims válasza Sirandrish (#58009) üzenetére


Elims
veterán

Akkor még változhat a véleményed. :-)

Storm: Cech-4004A biztos jó.

(#58011) storm3 válasza Goldwin (#58008) üzenetére


storm3
senior tag

a gep aljan van ez a kod :) elvileg az idok soran ezt azt modositgattak, cpu aramfelvetel, hutes ilyesmik. ezert erdeklodom, nem akarok belefutni egy (lehethogyszarlesz) tipusba.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#58012) jookomak válasza storm3 (#58011) üzenetére


jookomak
őstag

Újonnan úgysem kapsz mást super slimen kívül, szóval legyen az 500 gb-s, oszt csókolom. Amúgy az égvilágon semmi gond nincs velük.
Megnéztem, ss-ből csak egy rev. van.

[ Szerkesztve ]

(#58013) crue válasza jookomak (#58012) üzenetére


crue
őstag

Igazából kettő is van, a cech-4004x és a cech-4204x. Asszem nincs köztük különbség, csak az első 2012-es, a második 2013-as gyártású széria,

(#58015) Sirandrish válasza Elims (#58010) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most megyek tolom egy kicsit...remélem nem töröm ketté a lemezt :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58016) Real Ghoost válasza #17954112 (#58014) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

A Fat-ot már nem ajánlja senki, egy sima slim 320assal is jól jársz, de ha van lehetőséged, inkább az 500as super slimet választ szerintem.

Valami jó autós játékot tudnátok ajánlani? Nagyon fontos, hogy legyen benne osztott képernyő is. A Gran Turismo 6-ot akartam megvenni, de elég negatív hangvételű cikkeket olvastam róla, úgyhogy lehet inkább kihagynám. Ezen kívül meg vannak még az F1/GRID részek és ennyi? vagy valami NFS esetleg?

(#58017) Sirandrish válasza Real Ghoost (#58016) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok egy GT szakértő, de tudtommal csak azért szidják a 6ot mert az 5höz képest nem túl nagy előrelépés. De ettől függetlenül egy remek autós játék. Mondjuk éppen ezért talán elég ha az 5öt megveszed :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58018) james001 válasza Real Ghoost (#58016) üzenetére


james001
veterán

Mororstorm is jó,ha szereted az off road stílusú versenyzést. Pacific Rift-ben tudom hogy még 4-es osztott képernyő is van. Az Apocalypse mondjuk nem off-road de ott meg széthulló házak meg robbanások meg stb. között kell kocsikáznod :D
NFS-ből a Shift meg talán még a Hot Pursuit az elviselhetőbb,a többi kaki.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58019) Elims válasza Real Ghoost (#58016) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy SirAndrish írja,nem rossz a gt6,a mostani 4-5e Ft-os árát megéri viszont ha olcsóbban szeretnéd megúszni akkor inkább a gt5-öt mondanám. Majd' 1/4 annyiba kerül és a grafikán/támogatottságon kivül jobb mint a gt6..

(#58020) ldave válasza Elims (#58019) üzenetére


ldave
félisten

Nekem csak a 6. rész van, a GT5 teljesen kimaradt, így ahhoz nem tudom hasonlítani. Komolyabb gondom nincs vele, a Kart versenyek talán túl nehezek :)

A Slime draws near! Command?

(#58021) boygabi_


boygabi_
aktív tag

GT 5-nek csak annyi a baja, hogy vége az online játéknak és támogatottságnak. Múltkor beraktam pár kör erejéig, de olyan furcsa érzés volt, hogy félig halott a játék az online mód hiánya miatt.

(#58022) crue


crue
őstag

Ez a nyeremény azért odaver redndesen: [link]
:Y
Jól nézne ki a karácsonyfa alatt.

(#58023) Real Ghoost válasza boygabi_ (#58021) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Jaja az 5-öst már lekapcsolták a lélegeztető gépről, azért ez elég aljas húzás volt.
Ha látok jó áron egy 6ost akkor bepróbálom, valami NFS-et kaptam a géphez, csak nem merültem bele túlságosan, osztott képernyő csak van benne...

(#58024) james001 válasza crue (#58022) üzenetére


james001
veterán

Most tényleg ezt mindet meg lehet nyerni egyben? Sony mit szívott? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58025) Zigur válasza james001 (#58024) üzenetére


Zigur
senior tag

Jön a karácsony... kell a forgalmat generálni :)

(#58026) aizen92 válasza james001 (#58024) üzenetére


aizen92
addikt

Kiiszámolta már valaki hány milliót ér ez a "pekídzs"? :Y

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58027) james001 válasza aizen92 (#58026) üzenetére


james001
veterán

Ha már csak azt nézzük hogy két PS4+egy tablet is van a csomagban,az már kb. 300.000-400.000 ft legalább,na most még van ott kormány,ülés,PS Vita stb. ami ugyancsak nem olcsó. Mondom,hiába karácsony (ami még amúgy is 1 hónap mire itt van) a Sony valamiből túl sokat ivott/szívott :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58028) aizen92 válasza james001 (#58027) üzenetére


aizen92
addikt

2 TV érdekelne inkább. nem olcsó darabok.....

Az biztos, hogy elgurult valami. Aztán ki tudja, lehet bemutató darabok voltak mind :P

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58029) james001 válasza aizen92 (#58028) üzenetére


james001
veterán

Ja tényleg még a két TV is :Y
Meg azért elég egyszerű volt a feladat is. Én nem néztem hány másodperc lett,de tuti volt nálam gyorsabb is. Ha viszont nyernék akkor a legtöbbet eladnám,csak egy TV-t meg a fehér PS4-et megtartanám,meg persze pár játékot. De ugye álmodik a nyomor :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58030) james001


james001
veterán

The Last of Us Clicker Bust

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58031) aizen92 válasza james001 (#58030) üzenetére


aizen92
addikt

Úgy lenne csak király, ha clickerhangot is kiadna magából. Eléggé fosatós lenne, este megszólalna a szobában :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58032) james001 válasza aizen92 (#58031) üzenetére


james001
veterán

Na igen úgy még tutibb lenne :D De így is durván néz ki,biztos olcsó :D
Szerk.: 150 dolcsi lesz,ami ~37.000 ft. Hogy őszinte legyek annyira nem vészes,persze a postaköltséggel együtt már más a tészta :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58033) Brian_GT válasza james001 (#58032) üzenetére


Brian_GT
őstag

Egy baj van...olvastátok már a feltételeket?

,,who are residents of Australia, Austria, Belgium, the Czech Republic, Denmark, Finland, Germany, Ireland, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, the Netherlands and the United Kingdom"

Most itt hiába mondjuk, hogy de az accom meg angol vagy beírod false-ba... azt utána ellenőrzik és még ha nyersz is nem kapod meg, mert nem tudod igazolni a lakcímet. Erről ennyit :W

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#58034) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#58035) Nayrobi válasza Goldwin (#58034) üzenetére


Nayrobi
őstag

Aztarohadt!

(#58036) Brian_GT válasza Goldwin (#58034) üzenetére


Brian_GT
őstag

Azzzzz igen.... ez kemény hír, erről nem is hallottam. Meglepődtem. Nah beindul Magyarországon is végre valami talán?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#58037) koxx


koxx
MODERÁTOR

PS3 vásárláson gondolkozom, a kérdés, hogy érdemes pénzt áldozni a move packra, mennyire használható? Vagy érdemesebb egy 500-as alapgépet venni és külön a játékokat.

(#58038) aizen92 válasza Goldwin (#58034) üzenetére


aizen92
addikt

Holy kaki!!! Ez nagyon hard. Robbani fog az biztos!!! :Y

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58039) satz18 válasza koxx (#58037) üzenetére


satz18
őstag

Én a
Sports Champions 2-at 3kért.
- 1 db PS Eye kamerát- 2k ért
- 2 db PlayStation Move Motion Controller-t 2X3500 ért szereztem apróról, szóval ki lehet azt olcsóbban is hozni, bár ha az új árakkal hozod össze, akkor nincs igazából túlárazva. Csak 1 fagyi 5500-6500 között mozog.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#58040) james001 válasza Goldwin (#58034) üzenetére


james001
veterán

Hát remélem ők nem lesznek olyan szemetek mint a külföldiek,mert azok fikáznak mindent állandóan :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58041) Wlac válasza james001 (#58040) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem az nem rossz dolog. Én pl. minden cikknél a negatívumokra vagyok kiváncsi. Azokat általában jobban kivesézik, mint a pozitívumokat, ráadásul ez utóbbiakat már úgyis tudjuk, mivel velük reklámozzák a játékokat (pl. az AC Unity-nek mindenki ismeri a jó tulajdonságait, míg azt nem nagyon reklámozta senki, hogy a játék technikai része milyen gyenge lett).

“The wha-"

(#58042) satz18 válasza Wlac (#58041) üzenetére


satz18
őstag

Sztem viszonylag gyorsan megismerte a játékos társadalom az AC 5 rossz tulajdonságait. Steamen és metán is csak erősen negatív user vélemények lettek. Remélem valakit jól meg fognak b...ni a fejlesztőcsapatnál, hogy ilyen szemetet kiadtak a kezükből, ráadásul 20k ért.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#58043) Nayrobi válasza Brian_GT (#58036) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én abban reménykedek, hogy hasonlóan fasza videós tartalmak lesznek majd idővel a magyar oldalon is, aki nem tudná hogy miről beszélek, az szedje le ps3-ra vagy ps4-re az ign appot, trükközés nélkül lehet használni.

Beyond!

(#58044) james001 válasza Wlac (#58041) üzenetére


james001
veterán

Persze negatívumot is kell említeni,de pl. egy Alien Isolation-t azért pontoztak le mert nehéz :Y Meg Uncharted 3-nál is írtak anno baromságokat és úgy szintén a The Last of Us-nál is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#58045) aizen92 válasza Nayrobi (#58043) üzenetére


aizen92
addikt

+1.
Nagyon jók a videó összefoglalók, közvetítések stb...

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#58046) Goldwin válasza aizen92 (#58045) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:K

(#58047) oriic válasza aizen92 (#58038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ebben azért nem lennék olyan biztos.NÉhány ismert gamer újságíró is megy oda, és amennyiben nem az eredeti oldalt fordítják csak le magyarra, és lesz rendes hírezés cikkezés, akkor talán van esélye. Bár szerintem eléggé telített a piac már így is.

Live-Die-Respawn

(#58048) SenorDave


SenorDave
tag

Lassacskán kivégzem az evil withint chapter 14 vége felé járhatok kicsit csalódás a játék.Kérdése hogy következő gamenek mit ajánlanátok ami azért leköti az embert hoszabb időre eddig a dead rising 2 re gondoltam :)) ( ugy 1 hónapja vagyok ps tulaj)

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#58049) Goldwin válasza SenorDave (#58048) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A horror zsánernél maradva én az alábbi játékokat ajánlanám a figyelmedbe.

Castlevania: Lords of Shadow
Condemned 2: Bloodshot
Siren: Blood Curse

(#58050) SenorDave válasza Goldwin (#58049) üzenetére


SenorDave
tag

Siren jól nézki + a fear 3 ra gondoltam régén pc n belekezdtem viszont ott elviselhetetlenül rossz volt az irányítás.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.