Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) MrPG8 válasza AXisBOLD (#8996) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Sry, ha elalszanak a ledek, akkor van feltöltve!

(#9002) f27 válasza MrPG8 (#8997) üzenetére


f27
aktív tag

bár lenne a projin DVI! akkor már rég menne :) DVI=HDMI :) de nekem sajnos csak VGA csatim van!ill videó/S-videó! ugye a VGA=RGB de RGB-t nem tudok kihozni a PS+ ból csak max HDMI ill valahogy Y/Pb/Pr ugye ez ugyan az mint a HDMI nade hogyan hozom össze a kettőt? :F ill van egy módja az csekély 30K ba kerűlne! de annyira megnézném projin a PS3-mat :DD

(#9003) janicroft válasza skylinelaca (#8965) üzenetére


janicroft
csendes tag

Sajnos az országot már nem lehet utólag átírni, ezért kreáltam egy teljesen új usert, akit egy USA címre jegyeztem be, így már működik a Store. A bánatom csak az, hogy a játékmentéseimet hiába másolom át a PS3-on létrehozott új user alá, nem mennek mert azt írja hogy nem tölti be mert máshoz tartozik... Na mindegy, játékot végigtolom a régi user alatt, aztán már csak az újjal nyomulok a jövőben.

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9004) MrPG8 válasza f27 (#9002) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát így pár perc kutakodás után találtam egy kedvezőbb megoldást. Vagyis ugyanaz a megoldás csak olcsóbban. :) Ebayen Component RGB YPbPr + SPDIF/COXA To HDMI Converter címszó alatt $50ért lehet venni ilyen csoda szerkezetet. Szállítással együtt persze. Ha nagyon szükséges akkor szerintem 10k-t megér,de ha csak kiváncsiságból akkor nembiztos. :D Elvileg vámoltatni sem kell, mert ugye 100 euronál nem drágább (legalábbis pár hónapja még így működött azóta lehet átvariálták, de kétlem).
Remélem tudtam segíteni!

(#9005) zozoteam


zozoteam
csendes tag

SZIASZTOK
Tegnap telepitettem a ydl 6.2,de nem tudom elinditani mert beirom a login nevem de a kodomat nem engedi beirni,a kurzort rateszi de nem tudok semmit csinalni.Mi lehet a baj?
Lehet kiprobalom a 6.1-et hatha azzal menni fog.A ps2 kompatibilitassal van valami fejlemeny 80gb-on?A valaszokat elore is koszonom

(#9006) skylinelaca válasza janicroft (#9003) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hmm, hát ez megeshet, én ezt nem próbáltam ki, csak a külömböző home-ok miatt van 3 regem. 1 UK,1US, és egy JP. hongkong ba még nem volt bátorságom regelni. de én eredetileg is az US be regeltem mert azt mondták h könyebb onnan vásárolni. nekem a többi felhasználónevem tök üres. PSN neved? ha már.... :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9007) f27 válasza MrPG8 (#9004) üzenetére


f27
aktív tag

igen én is nézegettem már ott is a kütyüket :) hát nem tudom! szerintem várok kicsit milyen megoldásokat találok még! esetleg hátha beletörődöm abba hogy nem nézem meg milyen projin a játékok :K vagy másnem építek egy RGB YPbPr konvertert azt jóvan :) bár régebben is a szinek összehangolásával voltak problémáink! nem tudom lenne e értelme tovább fojtatni a kísérleteket :)) azért kösz hogy kutakotál :R

(#9008) AXisBOLD válasza MrPG8 (#9001) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem úgy van, hogy ha tölt akkor villog az 1-es, ha meg feltöltött akkor folyamatosan világít?

Aurea mediocritas

(#9009) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9008) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem tudom már hogyvan. Belezavarodtam. A lényeg az hogy nem villog! :D :D

(#9010) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9008) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ha használatban van tehát játszol a gépen vagy akármit csinálsz akkor ha töltőn van akkor 1 villog. ha feltöltött akkor csak az az egy világít. ha a ps ki van kapcsolva és pc ről töltöd akkor mind a 4 villog és ha feltöltött akkor nem világít semmi

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9011) AXisBOLD válasza skylinelaca (#9010) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi a helyretevést!

MrPG8: :DDD

Aurea mediocritas

(#9012) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9011) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Csak nekem 2 kontrollerem van, és sose töltöm, úgy hogy be van kapcsolva. És most hirtelen feldugtam pcre hogy megnézzem. De lehet nem kellett volna :W

(#9013) skylinelaca válasza MrPG8 (#9012) üzenetére


skylinelaca
senior tag

én is pc-n töltöm... éjszaka

Üdv: Laca

(#9014) AXisBOLD válasza MrPG8 (#9012) üzenetére


AXisBOLD
addikt

no problem.

én is feldugtam laptopra(XP) és ott is villogott a 4 led, de mivel nem tudtam hogy mit jelent ezért le is húztam.

de azóta már feltöltöttem ps3-al. villogott aztán folyamatosan világított az 1-es led :).

más: ez a UDF nagyon szépen ki van dolgozva, még nem éreztem rá a játékra, de a graf és az effektek nagyon jók. az is tetszett, hogy ha vízbe megyek akkor a ruha is addig lesz nedves ameddig a vízben álltam, és ha napra megyek akkor szép lassan megszárad.

a GT5 P is szép, de azt még hanyagolom.

valszeg kölcsönkérem a GTA4-et, mert PC-n elég sok kompromisszum árán fut csak.

de még ismerkednem kell a géppel.

Aurea mediocritas

(#9015) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9014) üzenetére


skylinelaca
senior tag

majd ird meg légyszi a tapasztalataidat a gta iv el kapcsolatban kérlek! nekem akad ha követnek a zsaruk sokan, és ha gyorsan hajtok. firmware frissítés után jó volt egy olyan 3-4 óráig aztán megint elkezdte...

Üdv: Laca

(#9016) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9014) üzenetére


MrPG8
aktív tag

UDF mókás játék. Én vígan játszottam ki negyedszerre is! :D

(#9017) janicroft válasza skylinelaca (#9006) üzenetére


janicroft
csendes tag

Hello, meglepő módon janicroft a PSN nevem. ;-)
Az US regisztrációval meg janicroft81, majd még eldöntöm mit tegyek, melyiket használjam. Szerintem végigtolom a Tomb Raider a régi nevem alatt, aztán törlöm az egészet és mindent az új nickemmel fogok csinálni. Csak akkor oda lesznek a Trophyk.... :O

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9018) MrPG8 válasza janicroft (#9017) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem felesleges törölnöd mindent. Én mondjuk alapból US-es vagyok, de van angol storeos accountom is! És pl legutóbb Mirror's Edgem volt, és fogtam letöltöttem angolról, átjelentkeztem az USesre és ott felraktam a dlc.

(#9019) janicroft válasza MrPG8 (#9018) üzenetére


janicroft
csendes tag

Köszi, ez egy jó ötlet. Végülis, akkor az US accountot tudom arra használni hogy a Storeból beszerezzek dolgotkat, aztán a magyar account alatt meg tolhatom.m Tegnap így tettem a Batman demo-val, végülis működik ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9020) PhoenixK válasza janicroft (#9019) üzenetére


PhoenixK
őstag

Viszont a DLC-k körül van egy kis kavarás: tudtommal az EU-n belül terjesztett játékokhoz csak EU-Store-ból letöltött DLC működik,míg az USA-Store-ból letöltött cucc jobbára csak USA-régiós játékkal fog menni. Sajnos ezt már több esetben is tapasztaltam, ezért van nekünk is 3 acc: USA, UK és Magyar ( ez utóbbi az első, mint a legtöbbeknek...)

mod: HEJesírás :B

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9021) MrPG8 válasza PhoenixK (#9020) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát igen, én is így értettem. Mivel az alapom az US-es és a Mirrors Edge 2 régiókódú, ezért kellett az angolost igénybe vennem. Magyar accountom nincs is, mivel minek? Szerintem ha lesz is magyar store az is a következő 10 éves időszakra tevődik :(((

(#9022) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Most nem sok értelme van egy magyar regisztrációnak.... direkt csináltam egyet, de store nem érhető el és még a home sem megy

Üdv: Laca

(#9023) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Van aki tudja, hogy milyen DAC van a PS3ban? Vagy azt a feladatot is a Cell proci látja el?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9024) wrathchild


wrathchild
tag

Hello!

Lehet, hogy buta, akkor elnézést:

1:
a PS3 CD-meghajtó olvasófejet jobban igénybeveszi, ha pl. az F-1 játéknál az első elrontott kanyar, rajt után többször (akár 5-6szor) újrakezdem a játékot?
Game restart parancs nincs, tehát ilyenkor újra a menüből kezdem.

2:
ha igen, van mód a teljes játékot feltolni a winchesterre, hogy akár a lemez behelyezése nélkül tudjak játszani, mert gondolom így az olvasófej nincs használatban!?

Köszi!

(#9025) Edgeri válasza wrathchild (#9024) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hali!

1: Nem veszi igénybe, mert nincs benne CD-meghajtó, csak BR-meghajtó :DD
Egyébként meg szerintem játéka válogatja, melyik-mennyit pakol ki a vinyóra és olvas fel onnan.

2: Nincs.

Üdv, Edgeri

(#9026) AXisBOLD válasza skylinelaca (#9015) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ne idegesíts :Y , az az egyik cím amiért platformot váltottan :K.

ha elkértem, írok hogy hogyan megy.

Aurea mediocritas

(#9027) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9026) üzenetére


skylinelaca
senior tag

azért kérem mert változatos visszajelzést kapok am dologról, van olyan friend em aki nem tapasztalt ilyet de van olyan is aki szerint a 2vel ezelőtti FW óta érződik nála a szaggatás és ez most rosszabb lett. nekem csak nemrég van a ps de nekem azóta szaggat amióta megvan, nemtudom h mien volt előtte de látszik ennek "nem igy kéne" futnia, ezért kérlek :) egyébként énis emiatt vettem a ps3mat no meg a GT5 miatt

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9028) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Erre vki?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#9029) BaliJack


BaliJack
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nemrég kérdezte, hogy PS kártya mikor lesz.
Most találtam ezt a Shopto-n: PlayStation Network Card £50 Instant Code

Olvastam azt is, hogy valami probléma van/volt a shopto-val.
Annyit tudok, hogy 3 hónapig őrzik meg a kártya adatait - legalábbis a honlapon ezt irják, [szerk.:] és én is ezt tapasztaltam.

Üdv:
BJ

[ Szerkesztve ]

(#9030) Bencexp


Bencexp
tag

üdv. aki resistance 2-zik pls dobjon egy püt szertnék kérdezni valamit. köszi

Jako vážně?

(#9031) skylinelaca válasza BaliJack (#9029) üzenetére


skylinelaca
senior tag

probléma az volt hogy amíg őrzik addig "használják " is :)

Üdv: Laca

(#9032) YOZ


YOZ
tag

Megkérdezném hogy valami típushibáa van a ps3-nak? Fagyás, vagy valami hamar megdöglik benne?

(#9033) skylinelaca válasza YOZ (#9032) üzenetére


skylinelaca
senior tag

a slimről érdekes híreket linkeltek ide, de persze ez nem tuti, van itt afórumon aki vett már szerintem várd meg a visszajelzéseket. a "régi"-ről nem tudok típushibáról

Üdv: Laca

(#9034) YOZ válasza skylinelaca (#9033) üzenetére


YOZ
tag

jaja slimet olvastam. Hát nem hiszem hogy vennék slimet. Régire gondoltam. Meg hozzá vga kábel kene. Mert végülis nem tudok énse hibáról a régi ps3-nál. Se fagyás se semmi. Csak egy srác azt mondja hogy fagyás elő szokott fordulni.

[ Szerkesztve ]

(#9035) skylinelaca válasza YOZ (#9034) üzenetére


skylinelaca
senior tag

fagyás nálam csak a beta dolgoknál fordult elő, pl supercar demo nál már az első versenyem alatt, nem is jött be többet nem próbálkoztam, másik a home, de ott általában mindenkinek van néha, kilépésnél szokott pl h nem tud kilépni de előfordul az is h miközben dumálsz valakivel homeban akkor fogja magát és fagyás

Üdv: Laca

(#9036) MrPG8 válasza YOZ (#9034) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Fagyás mindenhol előfordulhat. Semmi sem tökéletes. Így a PS3 sem. :)

(#9037) Paarthurnax válasza YOZ (#9032) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nem tudok ilyenekről, pedig az enyém elég régi. 2007 júliusban vettem Japánban és azóta használom rendeszeresen és eddig asszem csak egy demó fagyott le, de már nem emlékszem mikor és mi volt az. A firmware-t mindig frissítem amint kijön az új. Régi PS2-es játékok is mennek (amiket próbáltunk).

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9038) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

bocs ha már volt.

nagyvonalakban leírná nekem valaki, hogy melyik firmware-t érdemes telepíteni, hogy tudok regelni a ps networkra vagy hova és hogyan tudok demókat letölteni meg online játszani? meg mi ez a ps home?

köszi.

Aurea mediocritas

(#9039) Gebriel válasza AXisBOLD (#9038) üzenetére


Gebriel
veterán

Egy kis segítség ;)
Legújabb fw kell mi mindig, PS HOME meg a Playstation virtuális világa.
Regisztráció után a Store-ról tudsz demókat letölteni.
US, UK, JAP régióba érdemes regisztrálni. Magyar Store nincs még sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#9040) szasanyi válasza AXisBOLD (#9038) üzenetére


szasanyi
félisten

Bár én nem próbáltam, mert mindig frissítettem, de sztem nem sokáig lenne jó, ha nem a legújabb fw van fent. Nem véletlenül adják ki. Az új játékok is követelik, és ha nincs fenn telepíti a BD-ről.

(#9041) MrPG8 válasza szasanyi (#9040) üzenetére


MrPG8
aktív tag

A fontosabb FW-eknél muszáj frissítened, különben nem tudsz bejelentkezni.

(#9042) nemethjoc


nemethjoc
csendes tag

Hello!
valaki fel tudna venni a barátlistájára? ki szeretném próbálni hogy mit hogyan lehet csinálgatni ha van egy barát. Sajnos nincs egyetlen ismerősöm se akinek lenne ps3-ja.
nemethjoc a nicknevem. legalábbis ezzel regisztráltam, ezzel tudok menni a store... ez lenne a PSN nick?

PSN_id: nemethjoc

(#9043) Gebriel válasza nemethjoc (#9042) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen az a PSN nicked :K
Ajánlom még ezt az oldalt itt biztos találsz jó pár tagot akit a listádra vehetsz ;)

(#9044) skylinelaca válasza nemethjoc (#9042) üzenetére


skylinelaca
senior tag

én pl azt hittem h senki sem lesz a barátlistámon, de 2 hónap telt el kb, és már 23-man vannak ;) thx for home és pH !

Üdv: Laca

(#9045) nemethjoc


nemethjoc
csendes tag

Köszi mindenkinek!
Egyébként ez a trófea öszehasonlitgtás ez mire jó? valami verseny féle?

PSN_id: nemethjoc

(#9046) PhoenixK válasza nemethjoc (#9045) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem hivatalos verseny, de fel lehet fogni úgy is....azt mutatja h az adott játékban mit értél el, ill. milyen bónuszokat teljesítettél. (minden játéknál más és más)

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9047) RISE


RISE
csendes tag

A PS3-t csak HD tv/monitorra lehet kötni, vagy esetleg meg lehet oldani máshogy is? Ha igen, hogyan?

Előre is köszi : RISE

(#9048) szasanyi válasza RISE (#9047) üzenetére


szasanyi
félisten

Mind1 hogyan hívják, a lényeg - de ez már mittomén hányszor lett leírva -, hogy HDCP kompatibilis legyen a megjelenítő.

(#9049) DiVaD válasza RISE (#9047) üzenetére


DiVaD
senior tag

Lehet CRT TV-re is kötni. De VGA bemenet az alapból felejtős (lehet létezik hozzá működő átalakító, itt még senki se próbálta).

Nagy kérdés emberek!
Valaki próbálta már USA store-os Burn Zombie Burn-t CRT TV-vel? Mert pl. a Bomberman villog az ntsc miatt, de van ami nem (ebből meg nincs demó).

(#9050) Vikthor


Vikthor
nagyúr

#9028 ?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.