Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) knorbi77 válasza Djuree (#22098) üzenetére


knorbi77
tag

Akkor miért nincs ps2-d, és minek van ps3-ad? :D Ha a graf. nem fontos, csak a hangulat..akkor neked nem is kell ps3.. :D
Egyébként nekem tetszik a Sony eljárása, vagyis hogy a régi jó játékokat kiadja HD verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#22102) v!ct0y válasza Gebriel (#22100) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát nem tudom mikor jön de engem hidegen is hagy mert nem lesz olyan jó mint az 1. és a2. rész volt psx en :)

(#22103) Gebriel válasza v!ct0y (#22102) üzenetére


Gebriel
veterán

Honnan tudod, hogy nem lesz olyan? :U
Még nem is játszottál vele? :W

(#22104) heihachi válasza v!ct0y (#22102) üzenetére


heihachi
addikt

Jövő heti lottó számok is mennek? :P

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22105) bornemissza


bornemissza
csendes tag

Lenne egy kérdésem leakartam egy fizetős tartalmat tölteni és azt adta ki hogy:80023102 error. : :F Nem értem mi van mert a bankkártyámon van pénz.

Lenne még egy kérdésem: milyen bankkártyát fogadd el a store
Köszi a segitséget!

(#22106) Forrest Gump válasza bornemissza (#22105) üzenetére


Forrest Gump
tag

Csak az OTP-s AMEX jó.
Vagy veszel feltöltő kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#22107) DM-Fan válasza Gebriel (#22093) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Látom nagyon nem akarod ezt érteni.

"Miért, szerinted ha megmaradt volna a PS2-je az nem fingot volna ki? :U"

De, lehet, hogy kifingott volna, de pont ezért lenne fontos, hogy a Sony eredeti ígéretéhez hűen a PS3 legyen visszafelé kompatibilis és akkor egy életre el lehet felejteni a több, mint 10 éve megjelent PS2-t és nem kell több készüléket a TV alá pakolnod annak érdekében, hogy játszani tudj a PS2 és a PS3 játékaiddal is. Mi ebben a bonyolult? A Sony ellenben ezt az opciót is kivette a PS3-ból, nyilván megvolt rá a jó oka - így továbbra is szép eladásokat tud produkálni a PS2 géppel is, ráadásul a PS3 össz bekerülési költsége is csökkent valamelyest.

"Én is pont ezt mondtam, hogy a nagy felbontású TV-k miatt rondább. :K"

És ez miért is érv? Egyébként ez sem feltétlen igaz, csak TV kérdése. A PS2 képe meg még rondább, mert az fel sem skáláz, ott teljesen a TV-re van bízva a dolog. Szóval könnyen megeshet a PS2-es cím jobban fest ugyanazon HDTV-n PS3-mal játszva, mint az eredeti platformon, sőt, ez többnyire így van, márcsak a digitális interfész (HDMI) miatt is.

"Nem tudom, nekem a pixel játékokból már elegem volt, van a retro nem az én műfajom. :D
Biztos, hogy rengeteg jó régi játék van, hisz nekem is van jó pár kedvencem, Pl Def Jam fight for New york, vagy a Metal Gear Sorozat de ezeket már HD felbontásban szeretném újra látni.
"

Neked igen, másnak meg nem. Nem erről szól a vita, hanem arról, hogy a Sony egy olyan gépet készített anno az első verziós PS3 személyében, ami ezt tudta, majd pedig lebutította és ezzel nyilván sok emberrel kiszúrt (azokkal is, akiknek később beszart ez a PS3-a, de a PS2-t már eladták, meg azokkal is, akiknek az első PS3-ma már eleve butított), rákényszerítve őket arra, hogy a generációváltás után is meg kelljen őriznie a régi PS2-es gépét, egy eszközzel több, stb.
Amúgy meg nem tudom hány régi játékkal játszottál PS3-on, konkrétan a PS1-es címek is teljesen elfogadhatóan néznek ki az 50"-os plazmán is, még a Wolfenstein 3D sem néz ki semmivel pixelesebbnek, mint anno, csak méretben nagyobb. Inkább arról van szó, hogy az ember szeme elszokott már ettől, de aki anno szerette és most nosztalgiázna, annak tökéletes, mert ugyanazt éli át, csak nagyobb képmérettel, adott esetben potom pénzért.

Ilyen erővel szerinted az is hülyeség, ha veterán autóval foglalkozik az ember, mert abban se légkondi, se biztonsági öv, se GPS, se semmi?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22108) dudikpal válasza DM-Fan (#22107) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ne túráztasd magad, én vagy 3x leírtam konkrétan megnevezve a problémát, mégsem érti mi ezzel a gond.
Inkább tolj 1et a flowerrel :)

(#22109) szasanyi


szasanyi
félisten

Mindjárt megjelenik a Crysis 2. Gyűjtők, FPS rajongók figyelem, a különleges Crysis 2 Nano Edition baráti áron előrendelhető! Lehet tolongani az előrendelők között, mert még elfogy! ;]
Ami viszont komolyan érdekel Crysis 2-vel kapcsolatban az az, hogy az erősebb vas és a BD ellenére - ahogy szégyen szemre nem egy példa van rá - az X360 változat szebb lesz-e... :F

(#22110) DM-Fan válasza szasanyi (#22109) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Arra mindenesetre fel lehet készülni, hogy grafikailag az első rész közelébe sem fog érni, pláne konzolon! Reméljük játékélményben viszont jobb lesz.

Get Moded!

(#22111) szasanyi válasza DM-Fan (#22110) üzenetére


szasanyi
félisten

Remélem is, jó értelemben! Iszonyú hw igény, és a semmiből előugró tereptárgyak jellemzik, amit különösen utáltam. Úgy tudom a grafikus motor / optimalizáció is sokkal jobb, így van esély a jó grafikára - gondolom 720p felbontásban.
A fiam benyújtotta igényét a PC változat Limited Edition változatára, így ez pluszban nem lesz megvásárolva, de azért kíváncsi vagyok a PS3 változatot hogyan tudták elkészíteni. Jó lenne többet látni, mint amennyit hallani/olvasni lehetett a hw erejéről, és előnyeiről (pölö az X360-nal szemben). :U

(#22112) v!ct0y válasza Gebriel (#22103) üzenetére


v!ct0y
veterán

Gondolom azért te is szoktál nézni videókat játék vásárlása előtt.
Videó alapján látom, hogy ezt nem nekem találták ki.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22113) olbaidhun válasza Gebriel (#22087) üzenetére


olbaidhun
őstag

Igen próbáltam, még akkoriban, mikor beszéltük. Az nfs jobban leköt, hamarosan még azzal szaladok egy pár kört, aztán bekapcsolom a konzolt egy pár psn játék miatt.. este pedig sc2 a régi klánnal.. manapság egy átlag játékosnak résen kell lennie, ha hangulatos és elsősorban kikapcsolódást nyújtó játékot keres.

"564 millió dolláros plusz új rekord.." ez a szám maradt meg a délutáni olvasgatásból.. ennyi pénzből azért több dologra is futhatná

Viszont a driver nem tetszik.. nem a stílusom.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22114) Gebriel


Gebriel
veterán

Na látjátok pont erről beszéltem nektek semmi sem jó... :DDD ;]
A szemét Sony mennyi mindent elvett, bakker mikor bekacsoljátok a PS3 gondolom ez mindig eszetekbe jut. De rossz lehet. ;] Nem is értem miért van PS3-tok.
Na igen, ha benne marad a PS2 akkor nem tudnak eladni még több millió PS2 gépet.
Jó, hogy nem a saját portájuk elé kaksiznak. :U

A Driver videó alapján Te milyen következtetést vontál le??

[ Szerkesztve ]

(#22115) babli


babli
tag

Újabb gyöngyszem jelenik meg nemsokára a RockStar-tól...
Nagyon jól néz ki, főleg a mimika!

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#22116) Gebriel válasza babli (#22115) üzenetére


Gebriel
veterán

Kapunk egy kidolgozottabb Mafia 2-t. :K

(#22117) Djuree válasza szasanyi (#22109) üzenetére


Djuree
félisten

engem nem hoz lázba. az első sem volt kiemelkedő, egy átlag egyszer játszós fps volt. ettől sem várok többet....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22118) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok! 18év pc-zés után úgy éreztem, hogy elég a pc-s egy kaptafára készülő játékokból is itt az ideje a konzolozásnak. PS3 lesz a kiszemelt. E felől szeretnék érdeklődni.

Ha megveszem a gépet akkor gondolom egy accuntot kell létrehozni mint pl. steam vagy windows live. Játékoknál is gondolom ezt az accountot kell használni, hogy ha neten akarok vele játszani. Na már most, hogy ha használtan veszek játékot akkor ezt az accountot kitudom cserélni a sajátomra és nem pedig az előző tulaj által használt accountal kell használnom a játékot?

Használtan vásárolnék gépet akkor azt hogy tudom leellenőrizni, hogy volt e a gépen valamilyen "okos" firmware illetve bannolva van a gép? (bannolás nem tudom, hogy működik)

A nem gyári kontrollerek mennyivel rosszabbak, mint a gyáriak?
Az összes bluetooth-os fülessel,headsettel kompatibilis a ps3?

Köszi előre is a válaszokat.

(#22119) anulu válasza Aryan (#22118) üzenetére


anulu
félisten

accountra: ha van rajta valamilyen, akkor fogod, letorlod, ujat hozol letre, a sajat adataiddal. csak arra figyelj, hogy UK hozzaferest csinalj, kulonben a jatekok aktivalasa nem fog menni (pl EA cuccok), a vinyot meg leformazod a belso formattal.

firmware-t kb ugy, h megnezed, h mi van rajta. ami a biztos: ha 3.55 van rajta, akkor recovery mode-ban ujrapakolod az official-t, aztan ra a 3.56.
hogy esetlegesen banolt-e (meg nem volt ban hullam $ony reszerol) azt nem tudod leellenorizni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22120) dudikpal válasza Aryan (#22118) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ilyen jellegű probléma nincs a játékoknál, nyugodtan veheted használtan is.
Azt hogy a használt gép volt e fent psn-en cfw-vel, sztem ha tudja vki, akkor az a sony.
A nem gyári kontrollerek annyival rosszabbak, hogy jó eséllyel nem fogja engedni a gép h használd.
Az én kis ezeréves motorola hedszetem is műxik rajta, persze ez nem garantálja h mindennel megy, csupán csak támpontot adhat.
Bocs a tömörségért, de álmos vagyok már :)

(#22121) anulu válasza Gebriel (#22114) üzenetére


anulu
félisten

nekem eszembe jut, mert halomban allnak a PS2 (eredeti!) jatekaim, es nem tudok vele semmit kezdeni. ugyhogy a **************************!

a fo gond az az, h egyreszt ezeket elvette masreszt hogy semmit nem adott pluszban. jon majd varhatoan 3.60-ban a cloud save game, de netes storage-re akkor sem biznek semmilyen adatot, ha nem lenne mas. se itt se google docs se windows skydrive. nem bizom bennuk, es az ey dolog, h mi van leirva, de nagy X, h hogyan kezelik az adatokat (szemelyes es feltoltott)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22122) Aryan válasza dudikpal (#22120) üzenetére


Aryan
senior tag

Értem, érthető volt, köszi a gyors választ.

anulu: neked is köszönöm a segítséget

(#22123) Sonja


Sonja
veterán

Már töltődik a Killzone 3 Single Player demó!!! :C Kíváncsi vagyok. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22124) szasanyi válasza Djuree (#22117) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor te semmiképpen se vedd meg a 40k-s gyűjtői változatot! :D Ne aggódj, én sem fogom...

(#22125) Djuree válasza szasanyi (#22124) üzenetére


Djuree
félisten

40k?! :Y kezdenek elszállni kicsit....még ha egy diablo3-ról lenne szó akkor megérteném ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22126) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Valamilyen tunerrel megoldható notebook kijelzőjén a használat, illetve régi vga bemenetes lcdn? Visszaolvastam a topicban hogy elvileg nyilván durva minőségromlással de egy tv tunerrel notin megoldható lenne, monitorhoz meg valami átalakítót találtam. Nagyrészt azért tv-re ki lehetne kötni, de notihoz vagy monitorhoz bármikor hozzáférek.

Szerk: Itt a cucc amivel elvileg vgan ki lehet kötni, bár nem tűnik túl minőséginek :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#22127) Edgeri válasza szasanyi (#22109) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nem értem; a képen egy póló van, a leírásban meg hátizsák :F Vagy épp ez a lényeg, hogy a nano ruha átalakul hátizsákká? Mert akkor "must have" kategória :DDD

Üdv, Edgeri

(#22128) mr.dana


mr.dana
aktív tag

szerintem meg teljesen jól néz ki ez a Driver trailer , az a helyzet hogy egy picit mi is "elkényelmesedtünk" persze ez a normális hisz a gamer mindig jobbat akar, de most eszembe jutott ,hogy mennyit játszottam mondjuk a driver3 -al , vagy a Gataway 1-2 , manhunt, MGS -ek , stb mekkora szám volt ez akkor, mai szemmel meg nevetséges a kinézetük.
v most ez Killzone 2 / 3 vita , persze hogy sokakaknak a K 2 sem tetszik már (mert már ez sem új) de akkor mikor kijött azért csak lestünk....én csak jóval megjelenés után nyomtam le , de még így is bőven "bejött" > pl mikor k. nagy tűzharc van és omlanak le a házfalak csak lestem< aztán persze vannak laposabb részek is ... az hogy mekkora hype kísér 1 játékot más tészta ...pl a Killzone 1 hogy be volt harangozva (korszakalkotó, stb stb bla bla) aztán az közel sem volt , de 1 jó játék az igen....

(#22129) mr.dana


mr.dana
aktív tag

ez a Killzone 3 beta lejár . . ?? :Y most nézem csak : -még 5 nap.....

(#22130) Edgeri válasza Sonja (#22123) üzenetére


Edgeri
senior tag

Mindenki szedheti, vagy csak +osok?

Üdv, Edgeri

(#22131) heihachi válasza Edgeri (#22130) üzenetére


heihachi
addikt

Csak +-osok.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22132) mr.dana válasza kelzsoca (#22056) üzenetére


mr.dana
aktív tag

azért mondom ,hogy nem ugyanaz : -most direkt megnéztem a régebbit is (azt 11. 20. -án töltöttem le ) 1412 MB és nincs lejárata/időkorlátja ,ez az un. beta meg csak 802 MB (01. 12. én szedtem le) és 5 nap múlva lejár.. ha jól értelmeztem....... :F

(#22133) mr.dana válasza Edgeri (#22130) üzenetére


mr.dana
aktív tag

csak + :O nekem pont lejárt :W

na megelőztek.....

[ Szerkesztve ]

(#22134) Sonja válasza Edgeri (#22130) üzenetére


Sonja
veterán

Mindenki szedheti, én se vagyok + előfizus. :K Egy "trükkel" kell csak élni, méghozzá regelni kell egy hong kongi accot, mert ott "ingyen" lehet tölteni! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22136) mr.dana válasza Sonja (#22134) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ezt nem mondod :C hogy a csába kell............???

(#22137) Sonja válasza mr.dana (#22136) üzenetére


Sonja
veterán

Lehet a gépen is (és NET-en is), ahogy egy UK-s reget csinálnál, csak nem UK-t, hanem Hong Kong-ot választassz és megadsz neki pl. egy létező vállalat hong kongi címét (a név bármi lehet, csak az eredeti cím fontos). Én pl. az IBM HK-i címét adtam meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22138) mr.dana válasza Sonja (#22137) üzenetére


mr.dana
aktív tag

sirály .... :DD

(#22139) Edgeri válasza Sonja (#22137) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hehe, köszi ;]

Üdv, Edgeri

(#22140) Djuree


Djuree
félisten

várom a tapasztalatokat a kz3 single-ről :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22141) SuNrisE010


SuNrisE010
tag

28 K a gyűjtői változat nem 40 :))

(#22142) szasanyi válasza SuNrisE010 (#22141) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor ezt hogyan hívják? :F

(#22143) Sonja válasza szasanyi (#22142) üzenetére


Sonja
veterán

Oda van írva, hogy Nano Edition, azaz ez! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22144) szasanyi válasza Sonja (#22143) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez én is tudom. De ezt nem gyűjtőknek adták ki? Mert nekem biztos nem! :P

(#22145) Sonja válasza szasanyi (#22144) üzenetére


Sonja
veterán

Gondolom, hogy de, viszont nem Collector's Edition a neve (vagy lehet olyan is van). :D Egyébként inkább arra gondolt fentebb, hogy már 28eHUF-ért meg lehet kapni, csak nem az 576-ban kell megvenni.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22146) gabesy


gabesy
tag

Sziasztok!

Rég jártam erre... de most ismét a segítségetek kellene. Vettem a SLIM PS3 mellé egy FAT-et is, amire egy monitort szeretnék rákötni. A kérdés a következő: Ez a monitor kompatibilis vele?

Előre is köszönöm a választ!

Üdv:!

Gabesy

(#22147) gabesy


gabesy
tag

Itt egy másik leírás: [link]

Mondjuk szerepel a HDCP kompatibilitás, de azért megkérdem.

Gabesy

(#22148) szasanyi válasza gabesy (#22146) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen. Viszont DVI-HDMI átalakító kell hozzá.

(#22149) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
ps3 fifa11 el játszik itt valaki?csak mert az lenne a kérdésem,hogy letöltöttem a creation centerből a magyar csapatokat és hogy be lehet e őket tenni a menedzser módba,vagy csak saját bajnokságot lehet velük csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#22150) arthymus


arthymus
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.
LG PJ 550-es plazmám van, majd karácsonyra kaptam egy PS3 ( GT5 -320G) -t,
a kettő egy - doboza szerint PS3-hoz tervezett "aranyozott" végű HDMI kábellel van összekötve.
A gondom az, hogy pl.: a rajtkor- amikor sok autót kell megjeleníteni, vagy amikor akár már egy autót is utól érek, a kép egyszerűen beszaggat, ami az játék élvezeti értéket jelentősen rontja, majd mikor már nincs előttem autó a szaggatás megszűnik, a kép folyamatossá válik.
A PS3 display setup-jában automatikusan 1080p-re configurálja magát, 720p- re állítva a szaggatás jelentősen csökken , de sajnos nem szűnik meg.
Mi lehet a gond? :W
Előre is köszönöm!

http://www.digitalplaza.hu/main.php?tema=tv&s=0&mit=9296

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.