Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) Sirandrish válasza Bogyi007 (#67000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit kevés a szabadidőm meg költözés alatt vagyok, szóval az viszi el az időm javát.
Pénteken már az új helyen leszek...onnan még 1-2 hét mire minden megvan aztán megyek és tolok valamit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67002) Synthwave válasza Elims (#66995) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, komolyan golyóállóak a zsiráfok.

Sehol nem írtam, hogy szar vagy nem tetszik. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne jobb, mert vannak retardált hibák.

Nem "oda". Nem rossz játék, ennyi. Manapság ezekből nem sok van (nyugati fronton legalábbis). Nyilván ha egy raklap fos lenne, meg sem vettem volna.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67003) Synthwave válasza Sirandrish (#66999) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

He?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67004) satz18 válasza Synthwave (#67002) üzenetére


satz18
őstag

A zsiráfos rész az kb az érzelmi csúcspontja a játéknak. Aki ott elkezdi lövöldözni őket.... Tényleg marha jó lenne, ha Ellie életének talán eddigi legnagyobb örömét lerombolnánk azzal, hogy szitává lőjük a zsiráfokat.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#67005) Synthwave válasza #58000384 (#66994) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"mert a PS3 (és az X360) alkalmatlan rá"

A "teljesen a látványra lesz kihegyezve" erőteljesen ezt sugallja.

Na ja, de nyilván jobb nekik, ha csak a 8. genes konzoljaikra jön. Lássuk be, a DOOM (4) az a kategóriájú játék, amiért az (a nem kevés) ember procit+VGA-t / új konzolt vesz, mert 12 éve várják, mint a Messiást. Egy ilyen kaliberű játék megjelenése remek lehetőséget kínál, hogy megdobják az eladásokat, főleg akkor, ha a hetedgenen ragadt "csóró plebnek" még csak egy butított verzió sem jut - így muszáj új gépet venni, ha játszani akarnak; és rengetegen márpedig fognak.
Nyilván PC-n lesz a legkirályabb (már csak a billentyűzet + egér miatt is), de az egyszeri user elgondolkodik; ha veszek egy tisztességes procit meg VGA-t, kb. már nagyjából PS4 / XONE áránál vagyok. Lehet, hogy kéne még némi RAM is a gépbe, etecera. Viszont akkor meg már lehet, hogy inkább egy konzolt veszek, arra pár évig biztos nem kell költeni, egészen jól tartja az értékét, vannak exkluzív játékok (nem is kevés), nincs szívás driverekkel. Berakom a lemezt, installál és pöccre megy "fullon" (ahhoz meg úgyis casual noob vagyok, hogy az analóg karok felbasszanak ;] ). Még egy BD lejátszóm is lesz, hellyel-közzel netezni is tudok vele ---> 8. gen ---> bót.

Azt persze elfelejted, hogy már a készítési fázis alatt hangot adtak neki, hogy a Rage a PC-platformot szem előtt tartva lesz fejlesztve, de azért lesz majd port is. Teljesen más, ha valamit multiplatformra tákolsz és össze-vissza portolod, mintha csak és kizárólag egy hardware-re fejlesztenéd (mint jelen esetben az eredeti TLoU). Az eddig általad leírt dolgok alapján ezt neked kéne a legjobban tudnod.

Azt a 2-3 órát, amit a barátom konzolos Rage-ével töltöttem, semmi olyan eszement bug nem zavarta meg, ami szitkozódásra adott volna okot (oké, kivéve a szájbarakott analóg karok). Nyilván a látvány nem olyan volt, mint fullos PC-n, de ezt már előre tudni lehetett - de azért ANNYIRA nem volt mögötte lemaradva. Mindenesetre tervben van a beszerzése (mert id + Fallout feeling), bővebben majd akkor nyilatkozom róla, ha már legalább 30 órám benne van. Viszont ha van neked hiánytalan és karcmentes darab, akkor 1500+postáért átveszem.

A texture pop-up viszont érdekes példa, mert én mondjuk a TLoU-ban is láttam ilyet, többször is (ingame is meg "hátizsákban" matatva is; collectible itemek, pendantok).

Trespasser? Persze, hogy emlékszem rá. Hithű kar-szimulátor. : D Pedig az is milyen érdekes kis projektnek indult, de leginkább az irányítás miatt lett nyögvenyelős vergődés.

TLoU-ra vissza; az, hogy a csapattársak nem triggerelnek harcot, szándékos volt a fejlesztők részéről. Persze sokkal jobb lett volna, ha triggerelik, de ugye akkor az egész útvonalkereső rutint újra kellett volna írni. Ez még legyen oké, meg nyilván a kevésbé hardcore közönségnek is jobban tetszik így. De az, hogy a sok éve a kőkemény túlélésen edzett veteránok / pszichopata gyilkosok mészárszékre mennek az ajtófélfa tövére, azért kicsit fáj.

Igazság szerint ezek a határidők és hollywoodi mentalitás, ami fokozatosan megrontotta a játékpiacot (durván 2000-től kezdve), most konkrét példáktól eltekintve. Ezért volt jó, amíg pl. az id id volt, a Blizzard North meg Blizzard North; soha nem foglalkoztak határidőkkel, "when it's done", oszt' amikor "it's done" lett, akkor jöttek a sokmilliós eladások, okkal - és 10-15-20 év múltán is rengetegen játsszák őket.

Nem akadtam fel semmin. Nem a hiba szekcióban volt, hanem a nagyvolumenű revelációk között, mint a golyóálló zsiráfok.
Tudom, hogy a sniper scriptelt volt, de kiváncsi voltam rá, hogy tényleg ott áll-e a sarokban és megzavarja-e a dolgokat a Molotov. A nail bombbal is megjátszottam ugyanezt, amikor Ellie ki akar szökni a romos étteremből (ami közvetlenül a 10-ből 10x történő levitálás után van). Az antagonista nem triggerelte a gondosan magam mögé helyezett bombát.
Kísérletező kedv, hátha meghülyül a game. :))

De ettől, ETTŐL vagy ETTŐL a glitchtől besírtam. :' DD

Az infinite shiv se gyenge és még multiban is működik, bár közel sem késztet könnyezésre.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67006) Synthwave válasza satz18 (#67004) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem is. 3 zsebkendő megtelítése után legalább azt is megtudhatta volna, hogy milyenek belülről. Esetleg egy lábat is elvihettünk volna szuvenírként. ;]

Ha rajtam múlna, a játékomban minden élő entitás miszlikbe dezintegrálható lenne. ;]

Második végigjátszás, kísérletező kedv. Az érzelmi katarzis már megvolt, pusztulás time van. Jó dolog felderíteni egy játék apró nüanszait.

A zsiráf önmagában is egy vicces állat, csak díjazni tudom, ha valaki felismeri az abszurd humorát.
A "lángoló zsiráf" nálam gyakran visszatérő motívum (csakúgy, mint pl. a "szippantós Kamaz") és elég nagyot borultam, miután pár év után szembesültem vele, hogy Dali <3 FESTETT IS lángoló zsiráfokat. : D

SZITÁVÁ LŐNI A ZSIRÁFOKAT.

X D

Vizuális típus vagyok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67007) james001 válasza Synthwave (#67006) üzenetére


james001
veterán

Zsiráfok egyébként sokszor feltűnnek a játékban,gondolom azokat nem vetted észre. Bár azokat se tudtad volna lelőni,égjen tűzön el a játék.
Egyébként lassan abbahagyhatnátok ezt a témát,vagy legalább dobjatok spoilert a hsz elejére.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67008) Synthwave válasza james001 (#67007) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MÁR HOGYNE VETTEM VOLNA ÉSZRE. :>

Először Sarah szobájában. Aztán Robert felé tartó úton, a fekás kapunál, az átellenes sarokban egy loli egy zsiráfplüsst babusgat. <3 Ha közelebb mész, szorosan magához öleli és néz rád. NEM AKAROM ELVENNI, SZÍVEM.

Később is visszatérő motívum. Nem csak plüss formában, de plakáton is (amikor menekülsz Sarah-val, egy idióta filmet reklámoz - vagy az állatkertet népszerűsítő transzparens), fényképen, falra festve. Zsiráfz everywhere.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67009) james001 válasza Synthwave (#67008) üzenetére


james001
veterán

Helyes. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67010) Synthwave válasza james001 (#67009) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67011) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az érzés amikor egy gyógyfürdő és strandon vagy egy padon ülve mert vársz a még bő félóra múlva kezdődő gyógytornára egyszerűen megfizethetetlen. ;-)

Miközben tudod hogy utána lesz csak időd pancsolni persze. ;-)
Addig marad a szemtáplálék üzemmód (sok fiatal van már ilyenkor is kint :) )

Legalább a PsP-t elhozhattam volna. ;-(

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67012) #58000384 válasza Synthwave (#67005) üzenetére


#58000384
törölt tag

"A "teljesen a látványra lesz kihegyezve" erőteljesen ezt sugallja."
Persze, de egy játék nem csak a látványból áll, hanem rengeteg egyéb dologból is, ami a háttérben zajlik ;)

Egyébként a hosszú várakozások rendszerint rosszul sülnek el, ott a DNF is, amire röpke 12 évet kellett várni, aztán jól lehúzták. Nekem mondjuk tetszett, bár a 3D még mindig örök kedvenc. De a DNF-et én is lehúzom, végigvittem direkt nehéz fokozaton, erre nemcsak az achievement nem jött fel, de a játék úgy csinált, mintha egyáltalán nem vittem volna végig a pályákat! :(((

"hangot adtak neki, hogy a Rage a PC-platformot szem előtt tartva lesz fejlesztve"
Persze, ezért lett hulladék a PC-s kiadás :D Nagyon sok hibája volt, rosszul volt optimalizálva, grafikai gondok voltak, stb. Ha a portok lettek volna csak rosszak, akkor az egy dolog. De mára már azért szépen kipofozták, így lett egy erősen közepes játék belőle (pl. metacritic szerint). De majd próbáld ki, aztán kiderül.

Én a TLoU-ban nem nagyon láttam ilyen hibát, de könnyen meglehet --> nincs elég memória :D Vissza a parthoz. Nem bírja a gép.

A videót láttam, jó poén :D Ezt hívják hibakeresésnek, a fejlesztés egy érdekes (egyben unalmas) része. A Skyrim-ben direkt próbáltam ott megborítani a játékot, ahol csak tudtam, szerencsére sok bugot nem foltoztak, így relatíve hamar meglett a platina. Egyik kedvencem volt, mikor SPOILER házat kellett vennem Whiterun-ban, és elkísértem a stewart-ot a hálószobájába. lefeküdt, felébresztettem, majd a vásárlós szöveg elmondása után gyorsan betettem a szekrénybe a pénzemet, így nem tudta levonni. Utána kivettem, és ingyen meglett a ház. Ilyenekre jó dolog rájönni. Vége

James: Most miért, én direkt kerültem az összes spoilert :D Legalábbis szerintem nem írtam.

[ Szerkesztve ]

(#67013) KaitouP válasza #58000384 (#67012) üzenetére


KaitouP
veterán

Én a TLoU-ban nem nagyon láttam ilyen hibát, de könnyen meglehet --> nincs elég memória :D Vissza a parthoz. Nem bírja a gép.

Kíváncsi leszek az új Metal Gear játékra majd, mert next gen -en brutális (igazi nextgen játék), viszont a last gen is kap portot, igaz multiplatform cím, de nagyon kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni PS3 -on. (Ezt csak a memóriára utalva írom.)

Te mit gondolsz? :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67014) #58000384 válasza KaitouP (#67013) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát mivel a Fox Engine hajtja, így szerintem max. 30 FPS-re lehet majd számítani, meg hogy nem fogja tudni stabilan tartani (ott a Ground Zeroes, 20-30 között ugrál). Textúra-gondokkal nem hiszem, hogy küzdeni fog, szimplán kisebb mérettel dolgoznak majd. Mindenesetre a PS3 képességeihez mérten szerintem szép játék lesz, a játékmenet meg remélhetőleg mindenhol azonos lesz :)

(#67015) Wlac válasza KaitouP (#67013) üzenetére


Wlac
Ármester

Láttuk a Shadow of Mordort... mondjuk olyan rossz port nem lehet, de na, akkor is, az újabb játékokat szerintem már érdemes új konzolokon vinni, mivel nem fogja ugyanazt az élményt adni. Mondjuk a kevés memóriához nem kell új generációs játék exgenre portolt változatát felhozni, elég csak a Falloutra tekinteni.

“The wha-"

(#67016) KaitouP válasza #58000384 (#67014) üzenetére


KaitouP
veterán

Valahogy én is így képzelem el, ha meg MGS -ről van szó, én sem hiszem hogy különösebb problémák merülnek majd fel, megoldják Kojimáék okosan. :)

(#67015) Wlac

Szerintem (de majd kiderül) az MGS hozni fogja ugyanazt, amit a next gen alatt, csak butítva, legalábbis reménykedem. (GZ alatt nem volt tartalombeli butítás, igaz? Azzal még nem játszottam.)

Na jó, de talán lehetett volna a hardverből többet kihozni a Fallout alatt, nem gondolom hogy csak (fontos kiemelnem, mert tudom hogy nyilván van egy limit a konzol erejében) a hw miatt nem úgy megy a játék, ahogy jó lenne.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67017) Synthwave válasza #58000384 (#67012) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Persze, de egy játék nem csak a látványból áll, hanem rengeteg egyéb dologból is, ami a háttérben zajlik "

Ezt úgy mondod, mintha pár poszttal feljebb nem írtam volna le ezt. Teljesen egyértelmű, hogy nem csak poligonokból és motion capture animációból áll egy játék. Ha a poligonokon (szerencsére a voxel-technológia nem volt túl hosszú életű), textúrákon, effekteken és animáción kívül a részecskerendszereket és fizikai szimulációt + GUI-t is a látványhoz vesszük, akkor is ott van még az AI döntéshozása meg az útvonalkeresése, hangok (amiket az utóbbi években már térben is el kell helyezni pontosan), hálózati kód, memóriacímzési rutinok. Meg biztos van még rakat más is.

"Egyébként a hosszú várakozások rendszerint rosszul sülnek el"

Ez nem változtat azon, hogy hányan ráugranak.
Meg azért voltak olyanok is, amik nem sültek el rosszul.

Duke-ból csak a DN3D. Build Engine & id Tech 1 és 3 forever.
Blood, Redneck Rampage, Shadow Warrior, Doom, Doom II, The Ultimate Doom, Exhumed (aka PowerSlave), Heretic, Hexen, NAM, Rise of the Triad, QW, Q3 / QL. Meg a Jedi engine-es Dark Forces. De pl. az XnGine-es Future Shock és SkyNET is egyedi élmény a hangulatával és a true 3D plusz a sprite-technológia keverésével.

Amúgy a mai napig többre értékelek művészi sprite-okat (főleg nagyfelbontásban, lsd. pl. Guilty Gear, BlazBlue, Persona, Arcana Heart-szériák meg egyes jRPG-k) és kézzel festett dolgokat, mint bármilyen csillószámú poligont és bumpmaplensflare-t. Egy lemezesen megjelenő, PS3-as Legend of Mana HD Remaster-ért pl. insta adnám a szomszéd két veséjét. :>

Amikor Joel és Ellie egybeolvadva <3 vigyázzba állnak a körbe-körbe levitáló lovon ---> :' D

De a fekete lyukba került Ellie se semmi. Hát még, ahogy a hátast üli.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67018) james001 válasza Synthwave (#67017) üzenetére


james001
veterán

A te játékoddal/gépeddel lehet valami ha ennyi bug-ba botlasz,én 4-szer játszottam ki a játékot egyszer nem volt semmi glitch vagy bug. Vagy direkt te előidézed ezt hogy utána fikázhasd a játékot ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67019) perge666


perge666
veterán

Valaki meg tudná nekem nézni hogy magyar storeon mennyibe kerül az Oddworld New N Tasty?

(#67020) A`rpi válasza perge666 (#67019) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

5 990

(#67021) kevepapa válasza A`rpi (#67020) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Pontosan ezen összeg feléért venném meg ha lehetne...

(#67022) perge666 válasza A`rpi (#67020) üzenetére


perge666
veterán

Köszi szépen. :R
Mostmár csak keresnem kell valaki megbízható embert,aki online árul 6000ft-os PSN kártyát.
Ha tudtok ilyet ne tartsátok magatokban.

Kevepapa : Nekem megér ennyit,imádtam az eredetit is,és azt most használtan szerintem 4000 alatt aligha kapod meg,ennek meg azért csak fel van javítva a grafikája.

[ Szerkesztve ]

(#67023) Tegla80 válasza perge666 (#67019) üzenetére


Tegla80
addikt

Most volt ingye plus ban cross-buy nak... :F

Sony® & PlayStation®

(#67024) perge666 válasza Tegla80 (#67023) üzenetére


perge666
veterán

Nincs plusom,és többet nem is lesz!!

Iceákostól veszek szerintem PSN kártyát,valakinek van vele tapasztalata?

(#67025) james001 válasza perge666 (#67024) üzenetére


james001
veterán

Miért nem lesz összevesztél vele? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67026) Tegla80 válasza perge666 (#67024) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah csupa xart adnak.....bar most az 1ik xar epp a plus fele lesz penzben neked.
Persze nem lehet elore tudni,de En 2 jateknal mar a megerte jelzot merem hasznalni a plus-hoz,de nem vagyunk 1formak.

Iceakos....a regebbi emil rendszer nem muxik,regelni kell,h tudj vasarolni.
kb ennyi valtozott,ha nem mostanaban vettel nala dolgot.

Sony® & PlayStation®

(#67027) perge666 válasza james001 (#67025) üzenetére


perge666
veterán

Jaja. :))

K.b.3 éve előfizettem 1 évre,és olyan sok kedvemre való játék nem volt.
Na jó azért akadt néhány ami miatt megérte előfizetni,de engem zavar az ha úgymond csak kölcsönzök egy játékot.
Inkább megveszem,és azt korlátlan ideig használhatom,vagy ha úgy tartja kedvem eladom.(ez régen volt szokásom)

Tegla80 : Még soha nem vettem nála semmit.

[ Szerkesztve ]

(#67028) Wlac válasza KaitouP (#67016) üzenetére


Wlac
Ármester

Ne, ott szimplán fejlesztői trehány munkáról van szó.

“The wha-"

(#67029) perge666


perge666
veterán

Na leadtam a rendelést,remélhetőleg holnap délután már tudom is lefelé tölteni a New N Tasty-t. :)

(#67030) crue válasza perge666 (#67029) üzenetére


crue
őstag

Az a játék nekem mindig újraindítja kilépéskor a gépet, olyan hármat csipogósan. Valami komoly bugja lehet.

(#67031) perge666 válasza crue (#67030) üzenetére


perge666
veterán

PSPlusos??
Mert régen nekem is így volt a Double Dragon Neonnal,és 1-2 alkalommal a Resident Evil 5-el Plus alatt.

(#67032) crue válasza perge666 (#67031) üzenetére


crue
őstag

Igen, plusos.

(#67033) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#67034) ldave válasza oriic (#67033) üzenetére


ldave
félisten

Wii U-ra nem jön, nem akarnak a Splatoon ellen versenyezni.
:DDD

A Slime draws near! Command?

(#67035) juhasz22 válasza oriic (#67033) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Yippi :DD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#67036) oriic válasza ldave (#67034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg hogy Splatoon oda meg vissza verné. D: Főleg hogy látom hogy nem is a Treyarch csinálja a prevgen változatokat.

Live-Die-Respawn

(#67037) james001 válasza oriic (#67033) üzenetére


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67038) Elims válasza Synthwave (#67017) üzenetére


Elims
veterán

És ezt mocskot kétszer jàtszod ki??
'hàt ki hiszi el! :-)))) Jössz itt a "szutyok" szöveggel,közben meg amiòta hozzàd került nem tudsz ròla leszakadni. :-DDD
Kit akarsz meggyőzni,hogy hulladék??Szerintem màr nem minket.
Legtöbbször értelmes dolgokat írsz,miért nem àllsz vissza arra? Vagy feltörték az account-od??Írj és lépünk ellene. :-)))
Hagyd ezt a last of vmit.

(#67039) Bogyi007 válasza oriic (#67033) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nehéz lemondani az Activision-nak a sok zöldhasúról. :)) :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67040) KaitouP válasza oriic (#67033) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezaz! :DD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67041) Wlac


Wlac
Ármester

Sajnos nem bírtam megállni, így bezsákoltam az akció utolsó napján mindhárom Ezzio-s Assassin's Creed-et, így a Rogue-n kívül megvan az összes exgen rész. Fura amúgy, hogy a Rogue nem jött még ki PS4-re, holott a Black Flag anno igen.

“The wha-"

(#67042) Sirandrish válasza Wlac (#67041) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azért mert arra akkor jött ki a Unity?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67043) Wlac válasza Sirandrish (#67042) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenki arra tippelt, hogy a Unity után pár hónappal ez is jön az új konzolokra, de az már lecsengett, Oscar bácsi meg nem gyütt.

“The wha-"

(#67044) fausto válasza Wlac (#67043) üzenetére


fausto
addikt

Még bármikor jöhet, nagyon tombol a remastered láz, nem hinném, hogy pont a Ubi nem akar beszállni a buliba :)

(#67045) Wlac válasza fausto (#67044) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk nekem nincs bajom vele. Lassan tervezek PS4-et venni, csak van még pár megvett játékom PS3-ra, amit végig kell tolnom előtte, és sajnos a lista csak bővül az ilyen akcióknak köszönhetően. Van azonban egy rakat játék, ami üvölt egy PS4 portért, és nem bánnám, ha azon is élvezhetném őket. Mondjuk az Assassin's Creeddel pont nincs semmi probléma a lastgenen sem, de sok open world játékra nagyon ráférne egy alapos ráncfelvarrás.

“The wha-"

(#67046) fausto válasza Wlac (#67045) üzenetére


fausto
addikt

Nekem már kevés pótolni valóm van. Még a Rogue van tervbe, meg talán az Evil Within és nagyjából ennyi.

Viszont nem tudom, hogy később hogy lesz. Egyelőre nagyon nem szimpatikus a nextgen vonal, sem az XOne, sem a PS4. Ha belegondolok, eddig 1 olyan PS4 játék van, ami igazán érdekel (inFamous) és 2-3 olyan, amit kitolnék, ha már van PS4-em (pl. Bloodborn, Killzone), de nagyjából ennyi. Pedig már lassan 2 éve piacon van a konzol. Ráadásul mióta a Sony kigolyózta a Vita-t, nem is sok bizalmam van a cégben.

Egyébként nemrég vettem egy 3D tévét és most a régebbi játékaimat próbálgatom vele. Amiket eddig próbáltam, az nagyon poén, a legjobban a Shadow of the Colossus jött be (pedig PS2-es játék), az tényleg olyan, mint ha ott lennék a harctéren :)
Egyébként amúgy is hihetetlen játék, elég meghallanom a zenéjét és máris az egekbe szökik az adrenalin szintem :D

(#67047) james001 válasza fausto (#67046) üzenetére


james001
veterán

És az Uncharted 4? :) Én csak amiatt fogok szerezni. (jó meg azért van még egy-két más játék is ami érdekel) Sőt ha minden jól megy októberig biztos szerzek egyet mert a Nathan Drake Collection-ben lesz UC4 multis bétakód :C
Egyébként az AC Rogue-ot ajánlom szerintem jobb lett mint a Black Flag,csak sajnos rövidebb.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67048) fausto válasza james001 (#67047) üzenetére


fausto
addikt

Az írtam, hogy "eddig", azért nem vettem bele az UC4-et :) De ha megjelenik, valószínűleg azzal 2-re fog emelkedni a "must have" PS4 játékok száma :)

Mostanában láttam, hogy elkezdett esni a Rogue ára, eddig igen csak közel volt a 10k-hoz, még használtan is. Mostanra már láttam 7k körül is, ha még egy kicsit esni fog, tuti beszerzem.

(#67049) satz18 válasza fausto (#67046) üzenetére


satz18
őstag

"Nekem már kevés pótolni valóm van. Még a Rogue van tervbe, meg talán az Evil Within és nagyjából ennyi."

Nekem mindkettő nagy kedvencem. Kategóriájuk legjobbjai.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#67050) Sirandrish válasza james001 (#67047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ha idén veszek akkor tuti hogy decemberben...elcsípek valami jóféle karácsonyi akciót :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.