Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Djuree válasza blazsey2 (#21550) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, én is egész jókat olvasok róla :K viszont használtat nem nagyon találok sehol...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21552) sz_abika válasza Djuree (#21547) üzenetére


sz_abika
addikt

576-nal az EA jatekokert 600-800at ha adnak, vagy be sem veszik...
DMC4-ert 1500-T kinaltak, de sajnos ezzel a lehetoseggel se eltem.

Mily szomoru..bezzeg UFC 2009 csak a gyori boltjukban lenne :(

PSN: xszabikax

(#21553) SaMURaIDrAkE válasza sz_abika (#21552) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

600-800 forint? Komolyan van pofájuk adni ennyit? Ők meg gondolom továbbadják 5-10 szereséért :C

(#21554) szasanyi válasza sz_abika (#21552) üzenetére


szasanyi
félisten

1db üres BD lemezt sem vesz annyiért. Az '(I)"ZShz*-t azoknak is. ;]

(#21555) sz_abika


sz_abika
addikt

Ehhez a Move rendszerhez, ha kameram mar van, akkor eleg csak egy controllert venni?

PSN: xszabikax

(#21556) dudikpal válasza sz_abika (#21555) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ahhoz már csak 1 mekfagyi kell, és megvan az alapcsomagod :)

(#21557) olbaidhun válasza Djuree (#21551) üzenetére


olbaidhun
őstag

Volt egy, de hamarjában elvitték, lehet, hogy túl jó áron adtam? (Most is van pár új címem, amit egyszerüen nem tudok beárazni.. tippem sincs mennyi a "használt" ár..)

Nem szeretném bántani a vásárlókat, mert én is az vagyok időnként, de sokan átesnek a ló tulsó oldalára.. agyalnak vásárláskor, hogy a játékokat látták itt-ott-amott (500ft-tal) kevesebbért, az hogy milyen minőséget kap a pénzéért, vagy esetleg megérkezik-e egyáltalán a lemez, az más kérdés..

Mostanra már jó ideje belekerültem a cserélgetésbe, de még mindig nem a haszonszerzés a cél, hanem a kedvelt címek beszerzése.. míg egy kereskedő teljesen lehúzza az árakat és röhejes összegért vesz meg mindent. Van egy kereskedő ismerősöm, aki 10játékkal együtt sem ad többet 40.000ft-nál egy használt konzolért.. nevetséges!

Minden ps3 tapasztalatok topic fórumozónak adok 1000ft kedvezményt minden 2. lemezre hétfőig! Gyűjtenem kell ismért pár új címre!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21558) sz_abika válasza dudikpal (#21556) üzenetére


sz_abika
addikt

mekfagyi =

? :D

PSN: xszabikax

(#21559) dudikpal válasza sz_abika (#21558) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Persze h az!
Mér, nem úgy néz ki? :D

[ Szerkesztve ]

(#21560) sz_abika válasza dudikpal (#21559) üzenetére


sz_abika
addikt

Burger King fan vagyok igy nem tudom milyen a mekfagyi :D

+ nekem elso blikkre egy villanyborotvaba dugott egore hasonlit :))

PSN: xszabikax

(#21561) anulu válasza SaMURaIDrAkE (#21553) üzenetére


anulu
félisten

jah, 600-at akartak adni a Fifa 09-ért nekem. inkább megtartottam.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21562) v!ct0y válasza anulu (#21561) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az komoly

(#21563) Mazsika


Mazsika
őstag

de cuki... :C

Dáccsika

(#21564) Gebriel válasza szasanyi (#21544) üzenetére


Gebriel
veterán

No Offense

Még is mit vártál??
Most komolyan, gondolkodj már egy kicsit az eladó fejével is. :U
Beviszel egy játékot ami feltehetőleg nem egy mai darab, függetlenül, hogy mennyire vigyáztál rá, mit gondolsz menyiért kéne beszámítana?
Pl a Te játékod 4k-t ér és egy 8k-s játékot akarsz elhozni akkor 4k-t fizess rá?
Ha így tesz, majd valaki megakarja venni a Te be cserélt játékodat 4k-t, akkor csinált két üzletet 1x haszonnal. Szerinted az kifizetődő? ;)

[ Szerkesztve ]

(#21565) szasanyi válasza Gebriel (#21564) üzenetére


szasanyi
félisten

Még is mit vártál?? - korrektséget. A játék amit használtan (!) megvettem volna 7.5k-ért neki mennyibe van? Két játékon legszívesebben egy harmadik új árát szeretné megkeresni azt én értem... csak úgy nem megy ám (sokáig legalábbis), ha embereket hülyének néz. Legalábbis az én esetemben biztosan nem. A játékaim között volt kettő ami nála is ki volt téve 4.5 és 5k áron, nekem meg adna kegyesen 1.5k-t úgy, elviszek egy másikat amin szintén keres - az előzőek analógiája szerint - vagy 4k-t. Nehogy sajnáltasd már! :W

(#21566) Gebriel válasza szasanyi (#21565) üzenetére


Gebriel
veterán

A játékaim között volt kettő ami nála is ki volt téve 4.5 és 5k áron, nekem meg adna kegyesen 1.5k-t

Menyit kellet volna adnia neked akkor azért a játékért?

[ Szerkesztve ]

(#21567) szasanyi válasza Gebriel (#21566) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel nem eladni akartam kp-ért, hanem beszámíttatni az ő által meghatározott árú (!) másik játékba, így minimum 3k beszámítási árat tartottam volna meggondolandónak. Ne viccelj már, inkább elhajigálom, sem mint odaadjam annyiért, amennyinek ő a 3x-árt adja el. :((( Azt már meg sem említem, mennyi került... persze tudom, az egy dolog, viszont nekem azt (is) ki kellett fizetnem.

(#21568) Gebriel válasza szasanyi (#21567) üzenetére


Gebriel
veterán

Beszámítja 3k-t és elviszik a Te játékod akkor kompenzálja a 1,5-2k-t akkor az ő részéről, nyereséges üzlet volt, hogy két játék átment a bolton 1x haszonnal?! :U
Mert ebből egyenesen az következik, hogy a 4,5-5k játékot egy 7k-s játékért hagytak ott. Amiért ezen elv szerint csak 2k-t kért el. Tehát bejött 2 vásárló és kereset 4k-t hatalmas nyereség. :DDD Mire elég?
Te így csinálnád ha boltod lenne? ;]

Az más kérdés, hogy neked jobban esik inkább elhajigálni mint, hogy annyiért ott hagyd. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21569) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

sziasztok!

Olyan problémám van, hogy egy demo letöltése közben megszakadt a letöltési folyamat. Majd miközben a menüben járkáltam, lefagyott az egész rendszer. Ekkor áramtalanítottam, s újraindítás után csinált egy restoring-ot. Ezután nyomni kellett egy X-et, bejött felhasználói fiók választó. Kiválasztottam az egyik fiókot, s eltűnt a menü, és csak a kis óra forgott a jobb felső sarokban.
Olyan mintha bent maradt volna a letöltési folyamat, s arra várna hogy jöjjön le teljes egészében a cucc.. Persze az meg megszakadt, tehát hiába várok vele.. :W
Nincs valami teljes reset??

(#21570) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Na fasza.. szerintem behalt a gépem.. :W

Csak úgy tudom kikapcsolni, ha kihúzom a tápot. (különben a képet elveszi a TV-ről, s a zöld led szaggatottan villog, de nem kapcsol le)
Ha visszarakom a tápot, a kontrolerrel nem tudom indítani, csak a zöld ledes bekapcsoló gombbal. Ekkor jön a fiókválasztó rész, s ha kiválasztok egy fiókot, akkor eltünik a menü, s nem történik semmi, ha pedig a rendszer kikapcsolását választom, akkor a fent leírt módon "beáll". :W :W

S ez mind ott kezdődött, hogy egy demo letöltés megállt ~70% környékén.

[ Szerkesztve ]

(#21571) szasanyi válasza Gebriel (#21568) üzenetére


szasanyi
félisten

Valszeg meddő a további vita, minden esetre neked is elég fura számológéped van. Nem kereskedő vagy? ;]
Természetesen nem hajigálom el, de HA mindenképpen választanom kéne, lehet inkább azt választanám. Én nem mondtam, hogy nyisson boltot, azt meg végképp nem, hogy ebből úgy fog élni mint pölö Bp-en hasonló üzlet tulajdonosa, az ottani sokszoros forgalom mellett.

(#21572) hétalvó


hétalvó
addikt

vettem ma én is egy PS3at, kezd szépen összeállni :) toltam egy kis Donkey Kong Country-t rajta és kevés Space Invaders-t :D, nem tudja valaki, hogy lehet normálisan menteni benne. privátban bőven jó lenne.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#21573) anulu válasza dhcodoki (#21570) üzenetére


anulu
félisten

UTP kábelt kihúzva is próbáltad?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21574) dhcodoki válasza anulu (#21573) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Wifi-vel csatlakozom a hálóhoz.. De most, hogy eszembe juttattad kikapcsoltam a modemet és a routert is, s úgy indítottam a PS-t.. Elindult faszán. :R :R :R
Kösz!
Hogy mi kevert ennyire be neki, azt nem tudom.. Megnéztem a letöltést az megmaradt 70%-on, de inkább cancel-eztem, s majd holnap nekiállok újra letölteni.. biztos ami biztos..

(#21575) anulu válasza dhcodoki (#21574) üzenetére


anulu
félisten

örülök, h sikerült megoldani :)
lehet, h retry-old, de a hálód valamiért nem szerette

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21576) Sonja


Sonja
veterán

Little Big Planet Papercraft Ez eszméletlen jó! :Y :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21577) Djuree válasza Sonja (#21576) üzenetére


Djuree
félisten

hát beteg emberek vannak :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21578) Djuree válasza Gebriel (#21568) üzenetére


Djuree
félisten

"Tehát bejött 2 vásárló és kereset 4k-t hatalmas nyereség. "
igen. legközelebb ez a 2 elmondja másik 4-nek a jó üzletet, azokon már 8k-t keres, az a 4 elmondja 8-nak, azokon már 16k-t és így tovább. ezt nevezik üzletnek. akinek nincs hozzá érzéke ne csinálja. én csinálom, nem kaszálok nagyot, de a sok kis üzletből igen sok 100k-t összeszedtem már az évek alatt, pedig boltom sincs, csak sokan ismernek :K
ez a magyar felfogás, egyből kell minden, ha nincs minden csak egy része akkor inkább nem is kell. ezért tart itt ez a tetves ország ahol tart.
minden kicsikből épül fel. egy 100 emeletes felhőkarcoló sem egybe jelenik meg, hanem téglákból, betonból, stb.-ből épül fel évek! alatt. nem 2 perc alatt épül fel...mondhatnánk azt hogy á így nem kell. de akkor üres lenne a föld ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21579) knorbi77 válasza Djuree (#21578) üzenetére


knorbi77
tag

Ebben van vmi! Teljesen egyetértek :)

(#21580) Gebriel válasza Djuree (#21578) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor szorozunk már egy kicsit... :U
Van egy hónapban 100 ilyen cseréd az az alapesetben naponta 4db . Ezzel szépen zsebre teszel 200k-t ebből jobb esetben 100k az bérleti díja az üzletnek. 20-30k a rezsi. 50k a járulék, így kemény 20-30k!!! tiszta haszon. Jövő hónapban már ki sem nyitod az üzleted. :DDD
De lehetünk reálisabbak is, és 200!!! ilyen cseréd van. Azaz naponta 8-an cserélnek nálad. Ekkor már 230k-nál tarunk...hmm teljesen megéri :DDD Ja, hogy van internet ahol sokan cserélnek, meg csak PS3 játékról beszélünk leginkább, mert minden más platformon tombol a warez...aha én vagyok a körhinta. :Y
Na meg nem is beszélve arról, hogy a sok ilyen cserélgetésben a végén lesz egy halom 1-3k játékod ami már senkinek sem kell. :DDD

Kereskedelmi meg "üzleti" érzékből pont engem akarsz kioktatni? Muhahaha
Üzletkötőként hidd el tudom miről beszélek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21581) Djuree válasza Gebriel (#21580) üzenetére


Djuree
félisten

elhiheted én is tudom miről beszélek :K
100k bérleti díj? :Y nem a körút legelitebb helyén kell üzlethelyiséget bérelni ;) amúgy meg egy kis konzolbolt, akinek nem megy olyan jól, az biztos nem 100k-ért fog bérelni helyet, hiszen tudja hogy úgy sem fog neki bejönni annyi haszon hogy még így is megérje (akár egy kis garázst is bérelhet, ami ugye szerinted sem 100k?). erről ennyit...20-30k a rezsi? lol. te az üzlethelyiségben fürdesz (víz), főzöl (gáz), nézed a nagy plazma tv-d, meg használod a többi háztartási készüléket (áram)? ugye hogy nem, ott vagy napi 8-10 órát max. rezsi máris csak 10k, a fűtésre( ez is csak télen, de legyen átalányban nyáron is egye-fene), meg 1 laptop mondjuk. ugyebár nem 100m2-es egy kis konzolüzlet...50k a járulék? milyen járulék? ezen mit értesz?
ja és amint látod mégis vannak konzolboltok, tehát van aki értelmesen csinálja, de ott szerinted biztos 500ft-ért vesznek be zsírúj játékokat, és adják el 10k-ért. ...és a sok hülye gamer viszi is be ennyiért gondolom, naponta akár 20x. na persze...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21582) hétalvó válasza Djuree (#21581) üzenetére


hétalvó
addikt

Én is vállalkozó vagyok! Ne felejtsétek el a járulékokat és az Áfá-t se az még lesz egy 80-as, de nem is ez a lényeg, ki kell termelni mindent.

Tényleg nem kellene irreálisan keresni a használt játékokon, DE, szerintem kb senki nem akar pl fifa09-at venni, mikor megjelent a 10 és így tovább, nektek is és mindenkinek az új játékok kellenek. Ha mondjuk nekem lenne már 3db a boltomban valamiből nem vennék be többet semennyiért se.

A hosszú távú üzlet kulcsa, pedig a vásárlók odaszoktatása egy boltba, mindent a vevőkért hozzáállás az egyetlen út. Nem konzolboltos vagyok különben, sose akartam az lenni, mert mindig volt warez és ezért nem láttam benne fantáziát...

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#21583) dhcodoki válasza Djuree (#21581) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Én Djuree-nak és szasanyi-nak adok igazat. A mai világban nekem egyre jobban hiányoznak azok a kis üzletek, ahol a vásárlót nem számokban/forintokban, hanem emberként mérik. Lassan kezd ez a profithajhászás átesni a ló túloldalára. Én épp ezért rendszeresen neten vásárlok, mert elegem van abból, hogy ha bemegyek egy boltba a "szokásos sablon dumán" kívül, és "azt tukmáljuk rá a vevőre, ami a boltnak jó" mást nem kapok. (főleg, ha egy minimálbérért foglalkoztatott eladó fogad). A netes vásárlás is teljesen személytelen, de annyira nem érződik rajta ez profitvadászat.
Tényleg hiányoznak a "garázsüzletek", ahol X idő után nevemen szólítanak, és már nyúlnak is a polcra, s őszinte mosollyal adják át, hogy végre beszerezték a várva várt terméket. Na egy hasonló üzletről még tudok. Ahol vettem már 1-2 dolgot, s volt hogy a hivatalos aznapi árból még engedtek (márciusi hónapban előző évi áron adták). Na azóta is folyamatosan nyernek rajtam, mert csak ott vásárlok. Sajnos ilyenné személytelenné vált a világunk :O

Mondjuk a prohardver-es kereskedőkkel élvezetes az üzletkötés, mert az előzetes fórumozás/érdeklődés során mindig nagyon kedvesek, segítőkészek és őszinték.

[ Szerkesztve ]

(#21584) Sonja


Sonja
veterán

Metal Gear Solid HD trilogy coming to PS3?

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21585) jookomak válasza Sonja (#21584) üzenetére


jookomak
őstag

Alig várom, hogy aljas módon lehúzzon vele a sony. Régóta pletykálnak róla, bár igaz lenne. Akkor tényleg a ps2 éra összes nagy játéka, ami nekem tetszik, kijönne ps3-ra is.

(#21586) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ma kipróbáltam a kártyás vásárlást a store-on. Persze nem lehetett de azért a genyók 1FT-ot levontak a kártyámról...:DDD

(#21587) szasanyi válasza Gebriel (#21580) üzenetére


szasanyi
félisten

Ugye, hogy ugye! Tuttaménvazze, benne van a véretekben! :DDD Egyébként tényleg nem a vitát akarom tovább gerjeszteni, és mindenkinek van véleménye, tapasztalata - téged kivéve helytállóak is. :D Azt azért meg kell jegyeznem, hogy nem erőltetni kell ez üzletmenetet bármi áron, hanem kreatívan, korrekten, körültekintően vagy széleskörűen végezve a tevékenységet, megvizsgálva az adott helyet, a kínálat-kereslet viszonyát, és a térség jövedelem szintjét. Itt nem azért nincs pölö Jaguár szalon, mert nem találnának alkalmas helyet. :N Említettem már, ez nem Bp.!
Az meg milyen dolog, hogy ha kisebb a forgalom a kevesebben - akár gerinctelenül is - próbálom meg "behajtani" az elvárt bevételemet. :U Ez itt a baj: túl sok ember akar (sok) pénzt keresni, viszont annál kevesebb akarnak dolgozni a pénzért. Az erények, az emberi értékek elvesznek, a pénz lett az Isten, azért bármire hajlandóak.... az un. üzletemberek. :U
Sokan közülük azt sem tudják, hogy klasszikus értelemben véve A munka mit jelent, és panaszkodnak, mert naponta 10-20k-nál nem keresnek többet. De olyat is hallottam vállalkozó ismerőstől, hogy az már olyan sz@r, hogy max. 1-2 évig csinálja még, keres 10-12 milliót és abbahagyja az egészet, mert már nem éri meg.
Szóval hagyjuk már ezt a mellébeszélést, magyarázkodást... engem biztosan nem tudsz meggyőzni arról, hogy ennek az én esetemhez hasonlóan kell történnie, mert azt máshogyan nem lehet vagy nem éri meg csinálni! :(

Ezzel részemről befejeztem a témát, nem OFFolomtovább a topikot. :R

(#21588) Sundesz


Sundesz
őstag

Egyébként nem érdemesebb a használt játkokat itt a PH!-n vagy a jatekaim.hu-n eladogatni? Én is ezekről a helyekről veszek használtan, illetve ha el akarom adni itt teszem, mindenki jól jár. Persze mindenhol vannak elszállt árak és ajánlatok.

Hörcsög Powa'

(#21589) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Láttátok a gamepod cikket! Milyen fura, hogy pont a napokban került fel témának :P
[link]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21590) dudikpal válasza olbaidhun (#21589) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Hehe, tisztára mintha a pár nappal ezelőtti énünk kommentelgetne más nick alól :D

(#21591) Mazsika válasza olbaidhun (#21589) üzenetére


Mazsika
őstag

nem tudom ezt ki találta kis de ez hülyeség sz.tem... halva született ötlet. pc-nél se érnek vele semmit... :S nem tudom ps3on miért lenne jobb!?

Dáccsika

(#21592) dudikpal válasza Mazsika (#21591) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Sztem meg az ő szemszögükből a legjobb amit tehettek a ban helyett.
Ezt a pcn se érnek vele semmit annyiszor hallottam már, csak nem értem.
Ott van példának a trackmania. Letöltöd, kijátszod a sp részt, és kész. Ha nem veszed meg, nem tudsz online nyomulni vele, ami a játék lényege.
Vagy melyik tört pcs gémmel lehet multizni? Mert lehet én vagyok lemaradva :)
Ha meg sokaknak elég a játék offline részének végigtolása, ők valóban mondhatják h a serial bukott ügy. Cserébe jönnek majd az olyan játékok, amik a multira lesznek kihegyezve, összecsapott sp résszel. Legalábbis én így csinálnám ;]

(#21593) Mazsika válasza dudikpal (#21592) üzenetére


Mazsika
őstag

hát nem tudom, nem minden játékot lehet multiba játszani, meg amelyiket lehet is nem biztos hogy a legjobb kihegyezni a multi részére, azért egy gow-ot, unchartedet, stb, stb játékokat nehezen tudnék elképzelni multira kihegyezve, de a legtöbb játékkal sz.tem lehet játszani online, bár nem vagyok benne a pc-s játékokban, de nem hallottam hogy sokat panaszkodnának!

Dáccsika

(#21594) DM-Fan válasza Sundesz (#21588) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így van! Mondjuk én alapvetően általában csak olyan címet veszek meg, amiről tudom, hogy később sem nagyon szándékszom majd eladni, illetve ha mégsem ilyen címről van szó, akkor várok a vásárlással addig, amíg olyan olcsón meg tudom venni, hogy akkor se fájjon, hogy itt van a polcon, ha már nem játszok vele, vagy ha mégsem jött be annyira a játék.

Alapvetően már megjelenés után pár hónappal nagyon olcsón, töredékáron meg lehet kapni a legtöbb címet használtban. Többnyire én is kihagyom a buliból a használt játékkal kereskedő konzolboltokat, az említett oldalon szoktam én is eladót keresni és mindig találok korrekt személyt, akármit is keresek. Egy hete vettem például egy első kiadású Little Big Planet-et, első tulajtól, kőkemény 3 eFt-ért. Azon túlmenően, ha el kéne adnom valamit, én szabhatom meg az árat és várhatok addig, amíg valaki nem jelentkezik, hogy ennyiért elvinné. Ha nagyon nem megy el, akkor pedig fokozatosan vihetem lejjebb az árat. De 1.5 - 2 eFt-ért nekem is derogálna bárhol is otthagyni egy játékot, még ha beszámításról van szó, akkor is.

Ráadásul ezek a honlapok azért arra is jók, hogy lássa az ember, mennyire megbízható az eladó, milyen "előélete" van, így szerintem akkor sem lesz gond, ha a Sony tényleg bevezeti a szériaszámos rendszert, hiszen utólag is megtalálható az illető, illetve a saját értékelését, minősítését rontaná egy olyan üzlettel, ahol átver mást.

Get Moded!

(#21595) babli válasza olbaidhun (#21589) üzenetére


babli
tag

Azért azt se felejtsük el, hogy az info egy holland weboldal ismeretlen forrásától származik...

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21596) dudikpal válasza babli (#21595) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"Pletyka szinten terjed"
Ezzel nyitottam meg a témát, jelezve hogy még elméleti síkon vagyunk, nem kell nagyon belebonyolódni :)

(#21597) bcrics


bcrics
tag

Hello,Itt közületek használja vki az Új törés által adott lehetőségeket,...?

(#21598) Djuree válasza bcrics (#21597) üzenetére


Djuree
félisten

nem warezolunk...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21599) Djuree


Djuree
félisten

Eladó pár gém:

FF13 - 5k
Siren Blood Curse (fosatós horror gém) - 5k
NFS Shift Special Edition - 4k

Egyben 12k...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21600) Revolit


Revolit
senior tag

Nem tudjátok, a little big planet 2 bundle ps3-ban található játék az milyen formában van benne? Sima csomagolt játékként mintha boltból venném, esetleg promós játék, vagy csak valami papírtokban vagy letölthető formátum? Gondolom ugyanúgy van ahogy többi bundle-nél, de még nem vettem soha bundle konzolt. 84k ps3 320GB + LBP2 ami nem rossz ár, lehet vevő lennék egyre, de ha letölthető formátumban van meg, akkor azt nemigen tudom eladni/becserélni később.... :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.