Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) papsZa válasza karakpecze21 (#22906) üzenetére


papsZa
tag

Ugy erted, hogy szedjem ki a hdd-t es inditsam el hdd nelkul?
Csinalnek hard resetet, ha lenne mentesem, de nem tudok eljutni a menuig, hogy mentsek...

HP 8710p

(#22952) anulu válasza greenisland1 (#22948) üzenetére


anulu
félisten

ha oldalra állítod, kicsit(?) instabilabb lesz ugyan, de közel sem melegszik annyia és nem is fog pattogni (jó eséllyel)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22953) anulu


anulu
félisten

napi lol:
Kinect PS3-on :) video, nem kacsa a dolog! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22954) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Meg tudja mondani valaki, hogy a Race Driver Grid multija üzemel még, és ha igen akkor mennyien használják, érdemes megvenni vagy inkább ne erőltessem már? (csak a multi miatt érdekel a játék)

(#22955) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

A ps3-on gta4-re lehet ilyen autó packot felrakni? Vagy csak pc-re mennek ezek a dolgok?

:R

(#22956) papsZa válasza papsZa (#22951) üzenetére


papsZa
tag

Na, ugy latszik megoldodott a rejtely. Aramtalanitottam majd ket napra, ahogy javasoltatok, bekapcsoltam es nem fagyott. Azota megy a wireless is. Nem ertem ezeket a jelensegeket, de a lenyeg, hogy most muxik :R Koszonom

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#22957) karakpecze21 válasza papsZa (#22956) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ennek örülök.Előfordulhat ilyen.
Valószínűleg mikor kisülnek a kondik az áramtalanítás után akkor elmúlik a probléma is.

[ Szerkesztve ]

(#22958) anulu válasza pumatom (#22955) üzenetére


anulu
félisten

csak hivatalos DLC-ben megjelent dolgokat lehet (maradjunk a hivatalos útnál). amennyiben ott nincs ilyen, akkor nem

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22959) olbaidhun válasza anulu (#22953) üzenetére


olbaidhun
őstag

Azért ez még nem valami kiforrott..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22960) Sonja


Sonja
veterán

2 db Socom 4 multiplayer gameplay videó! Első és második.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22961) anulu válasza olbaidhun (#22959) üzenetére


anulu
félisten

egyertelmu. de egy szoval sem irtam, hogy 100%-ban mindennel mukodik, akarmi, csak, mint erdekesseg es elmeleti lehetoseg :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22962) olbaidhun válasza anulu (#22961) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egy vicc, hogy kikerült a gamepod lapra ugyanez a cikk..[link], hiszen még csak nem is használható a dolog.. nemhogy kiforrott és lenne miről beszélni :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22963) Misike4


Misike4
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék PS3 tulajdonossá válni de előtte mindent meg akarok tudni róla.
Először szeretném megtudni hogy mennyi a PS3 Slim 160g várható élettartama (azt azért megemlíteném, hogy a PS1-em is működik úgy vigyáznék a PS3-ra is) ?
Másodszor hogy mi ez, hogy 3.60DFW meg 3.56FW ?
Utoljára az a kérdésem , hogy én úgy hallottam a PS3 Slim legnagyobb ellensége a por ez ellen hogy lehet nagyjából megvédeni a PS-t ?

Minden választ előre is köszönök! :R :R :R

(#22964) anulu válasza Misike4 (#22963) üzenetére


anulu
félisten

firmware-hez:

OFW - Official (hivatalos), Sony altal osszerakott firmware, ezzel csak eredeti jatekok futtathatoak, valamint nem mennek a homebrew (otthon osszerakott) alkalmazasok sem. viszont megy a PlayStation Network es nem kockaztatsz banolast sem. jelenleg 3.60-as verzio van kint

CFW - Custom (egyeni) firmware. ebbol 3.55 a jelenlegi plafon (sot, az egyetlen verzio). van tobbfajta, slim gepeken mindegyik megy. ezzel es a hozza kapcsolodo programokkal boszorkanyuldozes megy ebben a topicban, szoval ha erdekel valami, akkor privatot irj. ha eljutok odaig, akkor valaszolni is szoktam :)

amugy a slim-em (500-as HDD-vel jelenleg, de rajottem, h pici... :S) allitva hasznalom, igy nem fagy, nincs semmi baja

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22965) Gebriel válasza anulu (#22964) üzenetére


Gebriel
veterán

boszorkanyuldozes megy ebben a topicban

Nincs itt boszorkányüldözés. :N
És spec nagyon szívesén olvasom tőled, hogy hol tart ez a dolog, csak ne próbáld megmagyarázni, hogy amit csinálsz az törvényes. :DDD ;) :R

(#22966) F.B.I. válasza Misike4 (#22963) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem egy mikroszálas kendővel van letakarva a gép, ami nem lóg rá a szellőzőkre, az egyik legjobb megoldás a takarítás mellett. Olcsón veszel 4-500 Ft/3 db bármelyik komolyabb multiban, a tisztítószereknél.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#22967) karakpecze21 válasza Misike4 (#22963) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Legjobb megoldás a por ellen, ha időnként kifujatja az ember belőle a port.
Én egy kis kompresszorral szoktam takarítani a számítógépem és a konzolom is.

Lehet kapni a boltban sürített levegőt , na azt ne vegyél. :)
Elég drága és csak külső tisztításra ajánlom+ a legtöbből fröcsög a hajtó gáz.

(#22968) v!ct0y válasza karakpecze21 (#22967) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ne is mond múltkor kifújtam a gépem az egyik ram slot tönkre is ment.

[ Szerkesztve ]

(#22969) dudikpal válasza Gebriel (#22965) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"Nincs itt boszorkányüldözés."
Lóf*szt nincs! Már bocsánat. De nemcsak itt, nem egyedi ez.
Csak a nagyantiwarezhuszárok arról az egyetlen kis apróságról feledkeznek el, hogy ők sem jobbak a deákné vásznánál...
Egyszerűbben, mert sokan nem fogják érteni: ha 1 könyvet kölcsönadsz-veszel, az már warez. Kalózkodás. Lopás. Bűnöző vagy.
Arról már nem is beszélek h ezeknek a derék(?) emböröknek a pc-én nem találhatunk kalóz szoftvereket...Ugye?!
Aztán meg jön a sok birka, hogy "tááááámogassuk a fejlesztőket azzal h megvesszük a szoftvert". És ŐK ezt komolyan hiszik, hogy a fejlesztőket támogatják ezzel, nem a kiadókat :D
Anulu meg nem azt próbálja magyarázni h amit csinál az törvényes, hanem azt h Istenadta joga a megvásárolt konzoljával(ajkármijével) azt csinálni, amit akar! Mert elvileg az övé. De köszönhetően a sok agymosottnak, így lesz a véleményéért kiálló emberből kirekesztett.
Hosszú ez a sztori, sok hülyével tűzdelve...

[ Szerkesztve ]

(#22970) Gebriel válasza dudikpal (#22969) üzenetére


Gebriel
veterán

Anulu meg nem azt próbálja magyarázni h amit csinál az törvényes, hanem azt h Istenadta joga a megvásárolt konzoljával(ajkármijével) azt csinálni, amit akar! Mert elvileg az övé

Így van cserébe nem használhatja a PSN_t :D

(#22971) karakpecze21 válasza v!ct0y (#22968) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Jesszus, hány bár nyomással ugrottál neki? :)
Lehet csak puszta véletlen, hogy tönkrement.Mert a Ram slott nem igazán érzékeny erre.
Mert ugye a ram is az érintkezőket lenyomja ütközésig.

Nekem még nem volt ebből soha gondom.

(#22972) v!ct0y válasza karakpecze21 (#22971) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bolti levegő spray volt. Utána nem indult el a gép.

(#22973) eszgé100


eszgé100
őstag

hali!

azt szeretném kérdezni, hogy a ps3-at rá lehet kötni olyan monitorra amin nincs hdmi kimenet? olvastam az 1 hsz-t de sajnos nem igazán értettem, hogy mi az a HDCP képes DVI.
nekünk egy fullHD LG Flatron w2453tq-pf típusú monitorunk van, de nem tudjuk, hogy ennek olyan-e a DVI bemenete. légyszi segítsetek ki egy kis infóval

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22974) TazLeacher válasza v!ct0y (#22972) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én így nyiffantottam ki egy alaplapomat...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22975) Mazsika válasza eszgé100 (#22973) üzenetére


Mazsika
őstag

hdcp van... mint tudjuk google a barátod! ;)

Dáccsika

(#22976) bwoay válasza dudikpal (#22969) üzenetére


bwoay
nagyúr

te a regisztráció során elfogadtad, hogy a fórum nem engedélyezi a warezt, ennek ellenére feladtál vagy 3 PS2 softmodos hirdetést. amikor meg ide írtál, látnod kellett, hogy a topic címe külön felhívja a figyelmet a warezmentességre. nem hiszem, hogy ha valaki józan ésszel átgondolja, mi lehet ennek az oka, akkor nem jön rá. mégis mindig ugyanannál az ökör okfejtegetésnél lyukadunk ki. rossz ajtón kopogtatsz, fejezd be.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22977) eszgé100 válasza Mazsika (#22975) üzenetére


eszgé100
őstag

köszi, ezek szerint csak egy hdmi-dvi átalakítót kell venni?
és a hangot hogyan tudom kicsikarni a ps-ből?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22978) v!ct0y válasza TazLeacher (#22974) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor én még jól jártam. Mindig tanul az ember :)

(#22979) eszgé100 válasza eszgé100 (#22977) üzenetére


eszgé100
őstag

okéé. már találtam youtube tutorialt, szerintem menni fog.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22980) anulu


anulu
félisten

szombaton kapok kolcsonbe egy Kinect-et. fejlemenyekrol majd beszamolok, mar ha lesz mirol :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22981) Herczi


Herczi
senior tag

Szétszedtem a pst, újra pasztáztam, kitakarítottam. Rohadt sok csavar meg lemez van benne, xboxnál volt az alaplap, ráb@szták a drivot, meg a hűtőt azt szia. Itt meg minden külön leburkolva, érdekes :DDD

(#22982) anulu


anulu
félisten

tovabbra is keresek olyan embert, akinek van PS3-hoz pakolhato NAND olvaso / iroja

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22983) Herczi válasza anulu (#22982) üzenetére


Herczi
senior tag

Ez nem jó? Vagy csak kölcsönbe akarsz egyet?

(#22984) anulu válasza Herczi (#22983) üzenetére


anulu
félisten

kolcsonbe kene csak es PS3-hoz. ahogy nezem ezek BOX-hoz vannak :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22986) r3dsnake válasza anulu (#22984) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a hirdetésben az van, hogy szoftvercserével ps3-hoz is jó

(#22987) Herczi válasza anulu (#22984) üzenetére


Herczi
senior tag

"Szoftver cserével alkalmas PS3-hoz is :D" Mondjuk ha kölcsönbe kell kb mindegy.

Szerk: beelőztek

[ Szerkesztve ]

(#22989) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

miért lett kitörölve a hozzászólásom?

---

"amit tiltunk fórumunkban:
a saját apróhirdetéseken kívül bárhol hirdetni (saját apróhirdetés, vagy bolt linkelése), vagy bármilyen terméket, szolgáltatást eladásra kínálni
"

ez alól a "bocsi a reklám miatt" kezdetű postok sem kivételek.
tomgaboré meg értelmét vesztette a te HSZ-ed nélkül, így az is ment.
és nem itt fogjuk megvitatni, arra is van topic

[ Módosította: bwoay ]

(#22992) Gebriel


Gebriel
veterán

Na ma megjött a Dragon Age 2. :))
Csak időm nem volt még kipróbálni, mert a párom a párom rákattant a játékra. :Y :DDD

(#22993) karakpecze21 válasza v!ct0y (#22972) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Jah, értem.
Hát én nem is használom azt a vackot.
Valószínűleg nálad is belefújta azt a hajtógázt vagy mi ami miatt lejegesedett a cucc.
Ha túl hamar kapcsoltad be akkor nem volt ideje kiszáradni, oszt zárlat.

Nem is tudom hogy árulhatnak ilyen vackot.

(#22994) Gebriel


Gebriel
veterán

Nálam nem megy a Crysis 2 demo. :(
Egyedi eset vagy másoknál is ez a helyzet?

(#22995) karakpecze21 válasza Gebriel (#22994) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nálam sem megy. :N
Napokig próbáltam, de mára már feladtam és le is töröltem.
Jó hogy kiadták azt a demo-t, egy percre sem tudtam kipróbálni. :))

(#22996) szasanyi válasza Gebriel (#22994) üzenetére


szasanyi
félisten

US bejelentkezéssel nálam sem ment (holott a demo onnan lett letöltve), UK-val igen bár elég sokáig keresgélt. És azt kell mondjam meglepően jó volt, de mintha azt olvastam volna, hogy a játék maga (single) akad. :U

(#22997) Edgeri válasza Gebriel (#22994) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nálam sem megy :( Viszont a Mortal Kombat nagyon bejön :C

Üdv, Edgeri

(#22998) heihachi válasza Gebriel (#22994) üzenetére


heihachi
addikt

Mintha azt olvastam volna, hogy lelőtték nem sokkal a PS3 demó megjelenése után a szervereket, mert gondok voltak vele, nem lehetett bejelentkezni, akadt, laggolt. Szóval összességében kb 2-3 nap volt kipróbálni a PS3 mp demót. Talán Sonja linkelte a hírt.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22999) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Rá lehet kötni a PS3-at a monitor DisplayPortjára valamilyen kábel/átalakító segítségével?

(#23000) szasanyi válasza chatran (#22999) üzenetére


szasanyi
félisten

Elvileg valami ilyesmi kéne hozzá:

De hogy hol kapsz ilyet, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.