Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Mennyit ér ma a piacon, mennyiért lehet eladni hamar egy használt 120 Gb-os PS3-mat?
Karcmentes, meg van a doboza is, viszi a PS2 játékokat.
Tudom, hogy ez elég kevés info, de valami középárat tudtok mondani?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#22602) szasanyi válasza syl5 (#22601) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel nem lehet tudni mikori, mennyit ment, sem azt pontosan melyik verzió... :N Mivel viszonylag nagy számban hibásodnak meg a FAT gépek 3 éves kor környékén, szvsz az a kérdés inkább, hogy fizetőképes kereslet van-e rá... ha igen, meglátod mit kínálnak érte ami kézzelfogható. Más akármit mondhat, sokat nem befolyásol. Ha mindenképp tippelnem kell, én 40-45k körülire taksálnám, figyelemmel az első mondatomra.

(#22603) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello!

Hol lehet kedveznényes áron venni Sony Dual Shock 3 kontrollert garanciával? Aki tud egy jó tippet ossza meg itt vagy pmben. Köszönöm.

(#22604) kisbuba válasza szasanyi (#22600) üzenetére


kisbuba
tag

Igen, FAT32-es rendszer. A pendrive-ot látja a PS3, mert kiírja a nevét és a filmeket már látja és indítja, de a MUSIC-könyvtárba tett mp3-at és a PHOTO-könyvtárba tett nagy felbontású "jpg" képet azt nem látja. Illetve előjött egy olyan problémám is, hogy a MODERN WARFARE játék online indításánál azt írja ki, hogy "donwnloading game setting". Ennek a kiírásnak állítólag 1-2percen belül elkellenne tünnie, de nálam nem. Segítségül kábel netem van, lehet, hogy a kábeltv-nél központilag van valami blokkolás és ezért nem akar csatlakozni a szerverhez?
Eddigi segítségeteket is előre köszi!

(#22605) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Összekötöttem a PS3-at egy HDMI-DVI átalakítón keresztül egy 1440x900-as LCD monitorral. Az a gondom, hogy 1280x720-as felbontásban nyújtja a képet felfelé. A monitor beállításaiban nem találtam, olyan opciót, hogy képernyőarány megtartása (csak 4:3-ra van ilyen). 720x576-ban viszonylag normális az arány, de az a felbontás nagyon gyenge ezen a monitoron.
Létezik valami mód, hogy 720p-ben ne nyújtsa a képet?

(#22606) Edgeri válasza Scoobyka (#22603) üzenetére


Edgeri
senior tag

pl.: ITT. Olcsóbbat elég nehéz találni :(

Üdv, Edgeri

(#22607) pumatom válasza chatran (#22605) üzenetére


pumatom
aktív tag

A PS-ben is kalibrálni kell a felbontást.

(#22608) pumatom válasza syl5 (#22601) üzenetére


pumatom
aktív tag

Menj fel a vaterára, ott nagyjából a keresésnél lődd be az adatokat, és meglátod, hogy mennyiért futtatják őket. Ha azt akarod, hogy gyorsabban elmenjen; kicsit alá mész az árnak.

40-45? :F Annyiért biztos nem válnék meg tőle, főleg, hogy a ps2 slim változatokat 27 ezertől árulják!!!

[ Szerkesztve ]

(#22609) chatran válasza pumatom (#22607) üzenetére


chatran
őstag

Az is megvolt, rámentem a Video Output settings---> HDMI---->Custom majd kiválasztottam a 720p-t. Ezután save. További opciókat nem találtam, ami a képarányra vonatkozna.
Egyéb ötlet, hogy miért nyújtja a képet?

(#22610) Scoobyka válasza Edgeri (#22606) üzenetére


Scoobyka
addikt

köszi....de ők megbízhatóak?...,mert akkor megrendelem hétfőn.

(#22611) Sonja válasza Scoobyka (#22610) üzenetére


Sonja
veterán

Nem! Felejtsd el őket, nagyon gyorsan! Szemét egy hely, de tényleg. :U Keress máshol olcsón. :K

Szerk.: Inkább innen rendelj! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22612) Edgeri válasza Scoobyka (#22610) üzenetére


Edgeri
senior tag

Anno én itt vettem egy kontrollert személyesen, semmi negatívum nem történt. Sonja meg ha akarja, akkor kifejti bővebben mi a baja, mert én nem tudom.

Üdv, Edgeri

(#22613) AT1S


AT1S
tag

Üdv!

Lehet tölteni PC-ről a kontrollert? Azt olvastam elvileg lehet, de kb 10 villanás után leáll a töltés... Kell hozzá vmi. driver? Köszi!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#22614) heihachi válasza AT1S (#22613) üzenetére


heihachi
addikt

Lehet, én is ott szoktam. Semmi nem kell hozzá, rádugtam a kábellel, amit adtak hozzá, és tölti.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22615) AT1S válasza heihachi (#22614) üzenetére


AT1S
tag

Ok. Akkor kösz!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#22616) Edgeri


Edgeri
senior tag

Érdekel esetleg valakit egy Vanquish és egy AVP fémdobozos (1x végigjátszottak, hibátlan állapotban vannak)? Megválnék tőlük ;)

Üdv, Edgeri

(#22617) SZ4B


SZ4B
tag

hello,
aki használ HDMI-DVI kombóval monitort ps3-hoz, HKC 2219A típus mennyire adhatja vissza a megfelelő vizuális élményt? esetleg kifejezettem ezzel a típussal tapasztalat? köszi!

szigNÓ

(#22618) szasanyi


szasanyi
félisten

Úgy tűnik, megéri az árát mivel olcsó. Sajnos a mérte kicsi, és nincs sok konkrétum meg összehasonlítási alap, de van itt egy teszt.

(#22619) james001


james001
veterán

szevasztok!
az lenne a kérdésem hogy most egy usa store-os account-om van mivel a ps3-am is ntsc,de szeretnék egy uk store-ost létrehozni,és ez lehetséges?
ha igen ezt hol lehetne mivel a menüben nem találok regisztrációt,csak ugye a "sign in" feliratot és azon belül is csak az usa acc-omra akar csatlakozni.
kösz a választ előre is :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#22620) szasanyi válasza james001 (#22619) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehetséges persze, de ahhoz új user-t kell létrehoznod.

(#22621) SZ4B válasza szasanyi (#22618) üzenetére


SZ4B
tag

igen, barátinak tűnik, a méret annyira nem gáz :) thx

szigNÓ

(#22622) james001 válasza szasanyi (#22620) üzenetére


james001
veterán

ok,de pont ez a második kérdés hogy hol lehetne mert nem találom a menüben :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#22623) chubii


chubii
senior tag

Tegnap végre beruháztam egy Move Starter Pack-ra és egy Motion Controllerre. Elég jó áron jutottam hozzájuk ( Starter Pack kb 13ezer forint, MC : 8000 Ft ). Jó dolog ez a Move, csak szokni kell. Pl. a Killzone 3 elég fura vele( értsd : nem mindig oda céloz ahova irányítom), pedig rendesen bekalibrálom, viszont a Shoot nagyon szórakoztató, ott rendben van a célzás.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22624) szasanyi válasza james001 (#22622) üzenetére


szasanyi
félisten

Menüben a balszélső. :D

(#22625) james001 válasza szasanyi (#22624) üzenetére


james001
veterán

ja hogy az a user :Y (félreértettem,én a netes user-re gondoltam sry :B )
de így már világos,köszi :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#22626) v!ct0y válasza SZ4B (#22617) üzenetére


v!ct0y
veterán

Úristen! A HKC már moncsikat is gyárt? Tápegységből elég gyenge de inkább veszélyes termékeik vannak!

(#22627) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ma van egy kis időm és belefogok a darksiders befejezésébe. Valami hasonló "karakteres" játékot javasolnátok?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22628) Edgeri válasza olbaidhun (#22627) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha TPS-re gondolsz, akkor stílusban Dante pokla (gondolom ezt már végigtoltad), más stílusban Vanquish, Lost Planet 2 :DDD

Üdv, Edgeri

(#22629) dilipok válasza Edgeri (#22628) üzenetére


dilipok
veterán

vagy a Castlevania Lords of Shadow is hasonlo, es jo is

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22630) olbaidhun válasza dilipok (#22629) üzenetére


olbaidhun
őstag

igen, talán a castlevania lesz a következő áldozat.. az a helyzet, h lassan megint a bőség zavara lesz, túl sok címet zsebeltem be. Így aki szeretne vásárolni, vagy cserélni valamit a listámban szereplőre, ne fogja vissza magát!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22631) Stef@N


Stef@N
tag

Üdv,

Lehet 24p-be streamelni mkv-t? Ezidáig sajnos nem sikerült. Csak lemezről tudja a 24p-t a ps3?

(#22632) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Sorry, ha könnyen megnézhető, de:
Tudja valaki, hány bit-es D/A átalakító van a PS3-ban?
Főleg ha van benne egyáltalán :DD
Kösz!

(#22633) kisbuba


kisbuba
tag

A PS3-mal nem tudok online játszani, mert az SMC típusú routerem valamiért nem engedi. Ezt onnan tudom, közvetlen modemről tökéletesen működik a dolog.
Valaki tudna nekem segíteni, hogy az ilyen típusú routernél mit kell tenni, hogy menjenek a játékok online (UPnP engedélyezve van)?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#22634) Mazsika


Mazsika
őstag

Killzone 3 kipörgetve... így a végére érve is csak ajánlani tudom mindenkinek! ;)

Dáccsika

(#22635) Edgeri válasza Mazsika (#22634) üzenetére


Edgeri
senior tag

A 7végén meghalt a kontrollerem ( :W ), így némi tanakodás után tegnap bevállaltam egy DS3 jungle green + KZ3 packot. Ráadásul sikerült jó áron beszámíttatni a boltban a Vanquish-emet, így elég baráti áron jutottam a cucchoz :)) . Tegnap nyomtam egy 1,5 óra KZ3-at, azt kell, hogy mondjam, hogy egy nagyon profin megcsinált játék, nagyon tetszik, az irányítás is jobb, mint a KZ2-ben :C

Üdv, Edgeri

(#22636) szasanyi válasza Edgeri (#22635) üzenetére


szasanyi
félisten

Jól tetted szvsz jó játék lett a KZ3. Tegnap este értem a kampány végére, és mondhatom kellően pörgős bár nem olyan nehéz mint a 2. rész, látványos és jó kivitelezésű grafika (néha előfordult mikroakadás de igazából nem is értettem, mert pont nem olyan helyen ahol hw gyengeséggel lehetett volna magyarázni, viszont nincs Vsync jelenség) jól irányítható játék lett. Benéztem a multijába is, és valószínűleg azzal sincs probléma, de igazából kis időt volt "szerencsém" tesztelni mert azt nem nekem találták ki. :N
Egyszerűen nem értettem, miért tartják egyesek jó játéknak azt, ha egy helyen megbújik, lehasal, és onnan lelövi azt, aki felbukkan. Kimentem a bunkerből (vagy épületből) és az ellenségesen objektumból/ról egy (?) kempelő gamer többször leszedett, gyakorlatilag néhány lépés után. Nagy élmény volt, köszönöm. :N

(#22637) SaMURaIDrAkE válasza olbaidhun (#22630) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Én is most elkezdtem eladogatni a sajátjaim, de úgy érzem most hogy a warez tombol a ps3-on is kevesebbet érnek a játékaim és még nehezebb is őket eladni.

Azon gondolkodtam pont hogy a konzol boltoknak is milyen nagy szívás ez és nem csak nekik hanem nekünk is ,mert ha esetleg cserélni akarunk nem hogy beveszik esetleg 2-3 ezerért a játékainkat, mert csak eladják valahogy, hanem mostmár be sem veszik, mert sokkal nehezebben adják el azt amit még régen is nehezen vittek el.

Meg ne is beszéljünk a külföldi oldalakról. Pl ebay, meg az angol siteokról thehutt és társai ahol pl ahol a Just Cause 2 4000 forint INGYEN postával bontatlanul!
Szóval a boltok is inkább onnan veszik a gameket sem mint hogy használtan bevennék, vagy adnak érte 1-2 ezret ami nevetséges, mert a tok és a lemez együtt többet ér és a rajta lévő adatról ne is beszéljünk.

Szóval lehet el sem adom őket hanem inkább porosodjanak a polcomon, meg ez a 16 játék olyan szépen mutat a polcon. :)

(#22638) Edgeri válasza szasanyi (#22636) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kb. milyen hosszú a játékidő?

Egyelőre tetszik, majd gondolom a multit is kipróbálom. Sokan azért nyomják "sunyiban", mert így nyilván eredményesebbek, több pontot szednek össze, így gyorsabban fejlődik az adott karakter, illetve a statisztika is szebb :DDD . Az még dühítőbb, ha a saját csapattársaid is inkább ezt a stílust nyomják (sniper stb.) és senki sem törődik a konkrét feladat végrehajtásával, te meg folyamatosan meghalsz, mert nincs aki segítsen. De hát ez van, ezen változtatni nem lehet.

A KZ2 multiban volt olyan pálya, ahol alapból mindig egy szobában születtél újra, és ha két csapattársad beállt a szoba ajtajába (elzárva a kijáratot), akkor az egész csapat beszorult egy szobába, miközben hallgathattad a röhögésüket. Kinyírni őket meg nem lehetett, mert nem volt friendly fire :W

Üdv, Edgeri

(#22639) Sonja


Sonja
veterán

Csak a mai nap a Killzone 3 28 font!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22640) v!ct0y válasza Edgeri (#22638) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én tolom a multit mostmár egyre jobban rákattanok :)
Előbb épp egy kicsit kempeltem mert mást nem nagyon tudtam csinálni. Operations map volt és mindig ugyanott szülttem ahol az ellen jön fel a lépcsőn én meg szépen vártam őket egy lmg-vel. Majdnem 50 killem lett a végére.:) De egyébként én inkább rohangálok.
Vegyetek fel ha akartok: victoyka a psn id-m és majd nyomjuk:)

(#22641) anulu


anulu
félisten

a segitsegetekre lenne szuksegem. ha valakinek van Pesten (ill kornyeken) PS3-hoz valo NAND flashere, legyen olyan kedves, es szoljon. ugyanis kijott egy program, amivel helyre lehet allitani a brickelt PS3-akat, de kell hozza ilyen cucc, nekem meg lovetem nincs, hogy hol lehet beszerezni. ill, ha valaki a vasarlasban (leginkabb a hol a kerdes) tudna segitseget nyujtani, azt a CECHA FAT-om neveben is megkoszonnem :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22642) szasanyi válasza Edgeri (#22638) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom pontosan mennyi idő volt. Asszem valahol meg lehet azt is nézni, de hol is? :U

(#22643) Edgeri válasza szasanyi (#22642) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nincs valami stat a játékban? Régen itt lehetett megnézni, de ahogy nézem még félkész az oldal:MyKillZone.

Üdv, Edgeri

(#22644) Edgeri válasza v!ct0y (#22640) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem majd felveszlek, de a multi előtt még azért lenyomom a single-t, hogy teljesen átszokjak a BF2 után :K

Üdv, Edgeri

(#22645) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Tyűűű az oldal amit mutattál vannak nagyon fasza pólók :)

[link]

LBP vagy Dead Space pólót valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#22646) Sonja válasza SaMURaIDrAkE (#22645) üzenetére


Sonja
veterán

Sajnos hiába, magyarországra nem szállítanak! :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22647) SaMURaIDrAkE válasza Sonja (#22646) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

És tényleg :(

Ebayen már találkoztam egy emberkével aki Magyarországra nem szállított viszont mindenhová igen.
Megkérdeztem hogy mégis miért és mondta hogy túl sok baja volt már a magyarokkal. :DD
Milyen híresek vagyunk mi magyarok a nagyvilágban....... :(((

(#22648) dilipok válasza szasanyi (#22636) üzenetére


dilipok
veterán

KZ2-t szereztem be a napokban, mert 10 fontert hozza tudtam jutni hasznaltan. Tetszik nagyon, viszont amikor multizni akarok es kivalasztom hogy melyik maphoz csatlakozzon akkor csak nezem a loading kepernyot... Ha mozgatom a kontrollert, mozog a loading screen mint maskor, viszont tobb percet vartam es semmi sem tortent az utan sem... (minden mas jateknal tokeletes a multi) lehet hogy csak turelmetlen voltam???

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22649) Zigur válasza dilipok (#22648) üzenetére


Zigur
senior tag

Bár nem játszottam KZ-kkel, de arra tippelnél látatlanban hogy mindenki a 3. résszel multizik, és nem volt elég játékos indítani egyet (gondolom bizonyos mennyiségű játékos kell 1 map feltöltéséhez, bár életemben nem játszottam még FPS multit)

(#22650) chatran


chatran
őstag

Van köztetek olyan aki a PS3-at olyan LCD monitorra kötve használja ami nem full HD-s? Lenne egy kérdésem hozzá/hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.