Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) DM-Fan válasza MrTwister (#22000) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én nem tudok olyanról, hogy az általad cserélt vinyóval ne gariznák, sőt, maga a Sony is felhívja a figyelmet mindenhol, hogy a HDD-csere nem befolyásolja a garanciát, pont ezért van úgy elhelyezve a konzolban, hogy mindenféle zárócímke megbontása nélkül is tudd cserélni.
Szerintem eladhatod, más kérdés, hogy mire lesz jó, mert egyébként rá van írva a gyári HDD-re, hogy nem alkalmas PC-s használatra. Mondjuk szerintem csak formázás kérdése, bár tény, hogy sosem jutott eszembe PC-be tenni a PS3-ból kivett HDD-met, azóta is dobozban pihen a szekrényben és egy nagyobb HDD dolgozik benne.

Get Moded!

(#22002) dudikpal válasza MrTwister (#22000) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nem igaz, kollega alant ki is fejtette.
Nyugodtan eladhatod, egy sima laptopvinyó van benne.
Bárhol használható.

(#22003) MrTwister


MrTwister
őstag

Köszi a válaszokat, akkor becseréltetem nyugodt szívvel :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#22004) olbaidhun válasza DM-Fan (#22001) üzenetére


olbaidhun
őstag

Jelenleg is használok egy ps3 winyót.. szépen megformáztam és jelenleg "toolz" a neve a fat32 partíciónak.. így minden holmi egy helyen, belsőzsebemben ( külső HDD házat kapott fémből a kicsike.. ), külön táp nélkül elérhető. Kb akkora mint a desirem a tokjában, de ha előkapom, ott szem/száj/stb nem marad szárazon.. :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22005) Siera válasza olbaidhun (#22004) üzenetére


Siera
senior tag

:DDD :DDD
Azért ez egy kicsit túlzás nem? :))

[ Szerkesztve ]

(#22006) Xmodule


Xmodule
őstag

Végigvittem az Uncharted 1 -et. Köszi az ajanlasokat, nagyon jo jatek szerintem! Nekem a zene nagyon tetszett és persze a grafika meg a jatekmenet is. Szoval topp jatek.:) (jövöhet utan jön a 2. resz.)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22007) Gebriel válasza anulu (#21983) üzenetére


Gebriel
veterán

Az egérnél a csuklódat mozgatod itt meg csak az ujjadat. Nem nehéz megtanulni.

Egyébként ajánlom neked, hogy egy konzolos FPS játékot a legnehezebb fokozaton a legérzékenyebb sensityvel vidd végig.
Garantálom neked, hogy a végén már visszakézből fogod osztani a headshot-okat. :K

Szek: Ja igen azért vannak mellékhatásai is: pár új ősz hajszál, esetleg új kontroller :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22008) anulu válasza Gebriel (#22007) üzenetére


anulu
félisten

lehet meg kéne próbálnom, de nálam ha a kontroller repül, akkor nem a földre, hanem a TV felé (gépnél monitor), és tudván ezt, megkímélem az 50"-es plazmát, úgyhogy nem tudom... kicsit félek elkezdeni. amúgy ősz hajszál van már bőven pedíg még nem vagyok 30 :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22009) kelzsoca válasza Xmodule (#22006) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Uncharted 2 még jobb mint az első rész, erősen ajánlott játék :K

https://vertigostore.eu

(#22010) Gebriel válasza anulu (#22008) üzenetére


Gebriel
veterán

Na azért önkontroll csak van? :U ;)

(#22011) anulu válasza Gebriel (#22010) üzenetére


anulu
félisten

inkább a tápkábelt rántom ki hamarabb :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22012) Def26 válasza anulu (#21983) üzenetére


Def26
félisten

A következő generációban már elvileg benne lesz az egér és billentyűzet support. Állítólag az alapja a kinect és a move lesz.
Ne kérdezd, hol olvastam, de volt egy ilyen next gen console találgatás amit microsoft -os és sony -is arcok el-el csípett mondataiból szűrtek le. Szerintük egy nagy arcon csapás lenne a pc -nek, mert így azokat a játékosokat csábítanák el akik ezen hardverek hiánya miatt nem jöttek eddig konzolokra. :) És ez nem elhanyagolható mennyiség, amit persze meg kell "szerezniük".

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22013) dudikpal válasza Def26 (#22012) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Persze, szerintük már 10 évvel ezelőtt is leáldozott a pc-s játékiparnak. Delphoiból páros lábbal repültek volna :D
Szerintem meg ezzel a hozzáállással, hogy lassan már nem is a gépért fizetünk, csak bérlői vagyunk a saját konzolunknak, távpiszkálhat benne a kedves gyártó stb, pont a pc felé terelgetik vissza az emberkéket.
Azért kiváncsi lennék pc-s berkekben milyen visszhangot váltana ki egy hasonló hozzáállás.
Teszem azt a routered távolról letiltanák mert cfw-t tettél rá, hogy kényelmesebben minél több hardver adotta funkcióját kihasználd. Max a garja ugrik ha elromlik(ha van olyan lüke az ember h cfw-vel viszi szervizbe), de a készüléket ugyanúgy használhatod tovább, elvégre a tiéd mivel fizettél érte.
Nem tudom értitek e a konzolhelyzet abszurditását.
Nem ellened irányul a mondandóm, valamiért E/2-ik személybe fordultam, de általánosságban értettem :)

(#22014) anulu válasza Def26 (#22012) üzenetére


anulu
félisten

részemről a Sony hozzáállása miatt csak MS konzol jöhet szóba a továbbiakban. se új PS3 ha úgy alakul, se PSP2.
ezzel a "pereljünk be mindenki" módszerrel engem sikeresen elriasztottak. szüleimnek meglepetésként nemsokára akartam venni egy Bravia TV-t. de mostmár tuti, h nem Sony cucc lesz.

hogy ON is legyek: erősen nem lenne rossz a dolog. komolyan hiányzik az egér. a billentyű annyira nem is, tehát ha kontroller + egér menne, nekem az is tökéletesen jó, de a karral való célzást képtelen vagyok megszokni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22015) anulu válasza dudikpal (#22013) üzenetére


anulu
félisten

szeintem a MS-t már karóba húzták volna egy ilyen dolog miatt

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22016) Gebriel válasza anulu (#22014) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne viccelj már, azért mert nem engedi, hogy heckeljék a gépüket ők a rosszak :F

A TV választásnak meg pláne nem tudom mi köze ehhez? :Y :U :D

[ Szerkesztve ]

(#22017) anulu válasza Gebriel (#22016) üzenetére


anulu
félisten

azért a MS teljesen máshogy kezeli a kérdést, nem kezd háborúba a youtube-bal, a slashdottal és egyéb oldalakkal...

semmi köze a TV választásnak. arra mondtam, h nem örülnék, ha a kontroller a plazma közepében kötne ki idegességemben :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22018) Gebriel válasza anulu (#22017) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is ezt csinálnám a helyükbe.... :D

Jah..mit érdekli az MS-t. Lebannolják, majd vesz másikat a user, dupla bevétel.

[ Szerkesztve ]

(#22019) anulu válasza Gebriel (#22018) üzenetére


anulu
félisten

akkor úgy látom, teljesen más a szemléletünk. egy ennyire nyitott console-lal nem kezdenék újat húzni a slashdot-os srácokkal. azok sem kiscserkészek, és nem ma kezdték az ipart. ha komolyra fordul a dolog, szerintem látunk még érdekes híreket.

valamint, amin nagyot nevettem, az az volt, ahogy a norvégok reagáltak a Sonyra, mikor az meglebegtette a DMCA-t :DDD egy európai országban...

jah. és nem perelnek, nem nyilatkoznak baromságokat, nincs backdoor a rendszerben. nálam ez utóbbi verte ki a biztosítékot igazándiból

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22020) Gebriel válasza anulu (#22019) üzenetére


Gebriel
veterán

Félre értesz, én a helyükben tenném ezt, de ez nem azt jelenti, hogy az ő oldalukon állok.

(#22021) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ez egy never ending story, a nagy sany sohasem elégedne meg a bevétellel. Lassan sajnálni kezdem, mert eltervezte, hogy a játékokból gazdagodik meg.. ez már siekrült neki.. de a felhasználó támogatása kimerül a "biztonsági rés foltozásában".. ki kellene használniuk a jelenlegi helyzetet. A hombrew elég nagy lehetőség, a felhasználók így is, úgy is megosztják egymás között az új programokat. Hatalmas állat pl egy emulator konzolon.. vagy egy korrektebb média center alkalmazás. Ezekkel akár több konzolt is eladhatnának és betöltené eredeti multimédiás funkcióját..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22022) anulu válasza olbaidhun (#22021) üzenetére


anulu
félisten

ezt már a legelső almalommal, amikor kiderült a kulcs dolog, akkor mondtam, és le lettem szólva, hogy miért állok Geohot-ék mellé, és én se vagyok más, mint egy semmirekellő kalóz. nem megyek bele. nagyon sokan innen sem akarják megérteni, csak azt látják, h .torrent...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22023) chubii válasza DM-Fan (#21999) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen a segítséget ! Valószínű az áltad linkelt oldalról rendelem meg.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22024) knorbi77 válasza chubii (#22023) üzenetére


knorbi77
tag

Én is javaslom a konzolvilágot, én konkrétan az egész cuccot(PS3,játékok,Guitar hero+gitár,+1 controller) onnan vettem és minden oké volt.

(#22025) Def26 válasza anulu (#22019) üzenetére


Def26
félisten

"valamint, amin nagyot nevettem, az az volt, ahogy a norvégok reagáltak a Sonyra, mikor az meglebegtette a DMCA-t :DDD egy európai országban..."

Erről hol olvashatók? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22026) anulu válasza Def26 (#22025) üzenetére


anulu
félisten

itten :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22027) Criton


Criton
veterán

Ma megint kaptam egy frissítést, 3.56. Ezt ha jól emlékszem akkor egyszer megkaptam, és települt is, akkor most megint minek tölti le?

(#22028) knorbi77 válasza Criton (#22027) üzenetére


knorbi77
tag

Nekem ez 2 nappal ezelőtt volt, ugyanígy, már előtte frissítettem, most mégegyszer :F

(#22029) Criton válasza knorbi77 (#22028) üzenetére


Criton
veterán

nekem is pár napja települt a 3.56 ha minden igaz. Akkor most nem értem, megint minek jön le :U

(#22030) anulu válasza Criton (#22029) üzenetére


anulu
félisten

v2. az alap 3.56-ban volt egy elég durva bug, ami miatt nem lehetett vinyót cserélni. ezért a minor update

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22031) Criton válasza anulu (#22030) üzenetére


Criton
veterán

Ezt eddig nem tudtam. Köszi az infót :R

(#22032) rolko


rolko
őstag

Hali!
Nem tudjátok mitől van az hogy a hangrendszerem optikai kábellel van rákötve a PS3-ra (250GB) és a menü alatt van hang, filmek, zenék rendesen szólnak, de a játékok némák. A kijelzőhöz HDMI-n megy, azon megy minden. :F

(#22033) szasanyi válasza rolko (#22032) üzenetére


szasanyi
félisten

Kijelölted, hogy optikai kábelen menjen a hang, és azt is, hogy milyen formátumok?

(#22034) heim


heim
tag

Csak egy hüje kérdés....
Adott egy ps3, a nappaliban Onkyo tx-sr608 assal használom, de néha (pl Való Világ alatt) száműznek a kis tévéhez... :)) akkor viszont értelemszerűen 7.1 helyett csak sztereoban mennek a játékok, azt hogy kellene megoldani, hogy amikor átviszem ne kelljen újra konfigurálni a "sound settings"-be és a tv-re már sztereo jelet küldjön egyből a hdmi kábelen?
Eddig mindig úgy csináltam hogy sound settings->automatic, de minden alkalommal amokor visszaviszem az erősítőhöz újra kell konfigurálni, hogy ismét 7.1 legyen....
Nem tudom mennyire jól írtam le a problémát...vagy van e erre megoldás....csak kényelmi kérd :) és

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#22035) anulu válasza heim (#22034) üzenetére


anulu
félisten

újra kell confolnod, nem tud 2 különböző beállítást megjegyezned :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22036) zuzu000 válasza heim (#22034) üzenetére


zuzu000
őstag

ne nézz való világot :D

[ Szerkesztve ]

(#22037) anulu válasza anulu (#22035) üzenetére


anulu
félisten

mod: megjegyezni.

nem tudok írni, sry

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22038) anulu válasza zuzu000 (#22036) üzenetére


anulu
félisten

száműzik. nem akarja nézni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22039) Mazsika válasza heim (#22034) üzenetére


Mazsika
őstag

küldd a többieket vv-t nézni a "kistévére"... :)

Dáccsika

(#22040) Edgeri


Edgeri
senior tag

Na, kivégeztem én is a Dead Space 2-t survivalist fokozaton . Hát a vége felé volt pár visszatöltögetésem, hogy értelmesebben használjam fel a crediteket a shopban :DDD Amúgy számomra továbbra is a plazmavágó maradt a tuti fegyver, igaz egy-két fegyvert ki sem próbáltam még. Összességében szerintem brutálisan jó játék, ajánlom mindenkinek :K

Üdv, Edgeri

(#22041) DM-Fan válasza Edgeri (#22040) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Gratula, szép teljesítmény ilyen fokozaton!

Nálam is a plazmavágó, az ívfegyver, az impulzus-gépfegyver a nyerő triumvirátus, a negyedik meg változó, de általában a contact beam volt. Szerintem ez nyerő felállás, de biztosan lehet taktikázni máshogy is, mivel minden fegyver komoly szinten fejleszthető, ráadásul mindig azon négy fegyver valamelyikéhez kapsz lőszert, ami épp nálad van. A következő végigjátszásnál próbálkozok mással.

Ha lesz egy kis időm, belevetem magam az Extraction-be is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22042) rolko válasza szasanyi (#22033) üzenetére


rolko
őstag

Így jó lett, ki kellett venni a DTS-t és már szólt is :) :R

(#22043) Edgeri válasza DM-Fan (#22041) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi, de szerintem Te is, vagy bárki akinek már van egy kis rutinja a DS-ben azért le tudja nyomni. Viszont ezen szint felett szerintem már a játszási élmény rovására megy dolog. Nem mondom én is anyáztam rendesen az utolsó 4-5 fejezetben, mikor egy színteret 50 perc alatt tudtam továbbvinni, vagy egy fejezettel vissza kellett menni és újracsinálni jobban az adott részt :DDD
Nálam a plazmavágó, impulzus gépfegyver, a dárdavető, meg a lángszóró volt leginkább terítéken. A lángszóró nagyon jó volt ha sok, de gyenge HP-val rendelkező ellenség támadt egyszerre (pl. robbanó csecsemők, freddy ujjú óvodások, dagadt szörny hasából kiszakadó apróságok :DDD ).
Folytatom én is majd az Extractiont (ezek szerint vettél Move-ot?), meg a multit is megnézem majd.

Killzone 3 bétát kipróbáltad már?

Üdv, Edgeri

(#22044) Gebriel válasza Edgeri (#22043) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó a KillZone3 multija. :K Szerintem sokat fejlődőt az irányítás. "FPS"-esebb. :D
Grafika szép, jó a játék menet. Várandós játék. :K

(#22045) DM-Fan válasza Edgeri (#22043) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én már Normál fokozaton is azt éreztem néha, hogy a játékélmény rovására ment a nehézségi szint. Az első rész szerintem nem volt ennyire húzós, még a vége felé sem. Ettől függetlenül lehet, hogy kipróbálom egy fokozattal feljebb is.

Nem, nem vettem Move-ot, de anélkül is játszható simán az Extraction, ahogy a Heavy Rain is volt.

A Killzone 3-ra még nem vitt rá a lélek, a 2. rész után annyira nem kapkodok utána, számomra az valamilyen szinten csalódás volt.

Get Moded!

(#22046) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

olvastam LBP2 tesztnél, hogy az LPB1-ben használt Sackboyt lehet importálni a 2-be is, de nem jövök rá hogy. tudja valaki? köszi!

(#22047) PhoenixK válasza r3dsnake (#22046) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekünk simán megtalálta az LBP1-es Sackboyt már első induláskor és rá is kérdezett a játék, hogy akarjuk-e importálni...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22048) r3dsnake válasza PhoenixK (#22047) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

fura, itt semmi :S pedig fenn van a mentés

(#22049) Sonja válasza r3dsnake (#22046) üzenetére


Sonja
veterán

Nálam is kapásból rákérdezett és importáltam is! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22050) heim válasza anulu (#22035) üzenetére


heim
tag

Köszi. Akkor marad a hagyományos megoldás.
Hadd örüljenek a VV-nek, nekem kényelmes a másik TV-n is, általában ilyenkor Fifázni szoktam, ahhoz meg minek a térhangzás (mondjuk néha kúrva jó amikor társaságba nyomjuk és mögöttünk megszólal a hangosbemondó...és a szúrkolói hangok is jó hangulatot csinálnak)

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.