Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) anulu


anulu
félisten

"According to Mathieulh if you get error 0x8002A227 Sony banned your PS3 from the PSN."

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22252) Def26 válasza anulu (#22251) üzenetére


Def26
félisten

"Mathieulh" Ő ki/mi? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22253) anulu válasza Def26 (#22252) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal az o nevehez fuzodik pl a 3.55 -> 3.41 downgrade metodus osszerakasa

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22254) Edgeri


Edgeri
senior tag

Leszedtem és végigtoltam a Killzone 3 singleplayert. Pozitív csalódás a multi után :K , kifejezetten tetszett, és lehet, hogy csak beképzelem, de szerintem jobb az irányítása, mint a multinak :F Mindenesetre kapott pár jópontot tőlem és felkeltette az érdeklődésemet, lehet, hogy hamarabb bevállalom, mint ahogy terveztem :))

Üdv, Edgeri

(#22255) Edgeri válasza anulu (#22251) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jó tett helyébe, jót várj.... :U

Üdv, Edgeri

(#22256) olbaidhun válasza anulu (#22250) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nem valami rózsás a sony helyzete, sokan gondolkozhatnak hozzád hasonlóan..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22257) Scoobyka válasza Edgeri (#22255) üzenetére


Scoobyka
addikt

de úgy veszem le te is letöltötted....ejnye na :D

(#22258) babli válasza anulu (#22245) üzenetére


babli
tag

Én is kaptam ilyen üzenetet és igen, cfw-m van. De még egyszer se voltam online vele. Ha játszottam vagy csak bekapcsoltam, akkor még a routert is kihúztam a konnektorból.

Szóval ez csak paráztatás Sanyi bácsi részéről.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#22259) Edgeri válasza Scoobyka (#22257) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kapufa :DDD Én nem hekkelem a konzolomat (nem azért vettem) és nekem fontos a PSN elérés is (demók, multizás stb.). A kb. 2 havonta történő 1 db. játék megvásárlását is kibírja a büdzsém. A foghíjas médialejátszó funkciókat pedig egy céleszközzel pótoltam :K Szóval abszolút nem érint a téma ;)

Üdv, Edgeri

(#22260) olbaidhun válasza babli (#22258) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lehet, h van egy eddig ismeretlen technológiai sanyi kezében és az időzített bomba szerű bray lejátszó mellett még más meglepetést is tartogat..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22261) Scoobyka


Scoobyka
addikt

A joyon az jobb ravasz az miért puhább mint a bal oldalon?

Új ps3as tulaj vagyok azért kérdem.

(#22262) szasanyi válasza Scoobyka (#22261) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet, hogy a jobb kezed erősebb. :D

(#22263) Scoobyka válasza szasanyi (#22262) üzenetére


Scoobyka
addikt

Nem a balal is erzem hogy konyebb nyomogatni. :p

(#22264) Edgeri


Edgeri
senior tag

De jó kis trailer: Dead Island.

Üdv, Edgeri

(#22265) bwoay válasza Edgeri (#22254) üzenetére


bwoay
nagyúr

beleírjam a topic címébe a kedvetekért, hogy "WAREZÉRT BAN!" ?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22266) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Akkor csak nekem sikerult egy ilyen joyt kikapni? Hmmm balszerencse :(

(#22267) Sonja válasza bwoay (#22265) üzenetére


Sonja
veterán

Ő szerintem a Single Player-es demóról beszélt, hogy leszedte és végigtolta. :F

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22268) bwoay válasza Sonja (#22267) üzenetére


bwoay
nagyúr

igen, írja is "alant" :) de a kérdés adott, szükség van-e rá a "sajnálatos események" kapcsán...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22269) anulu válasza bwoay (#22265) üzenetére


anulu
félisten

szerintem valami ehhez hasonlo kellene:
A Sony elkezdte kitiltani a rendszerebol a modositott firmware-el halozatra lepoket (banoljak a console-okat), szoval mindenki csak esszel es sajat felelossegre hasznalja ezeket.

sajnos ekezeteket nem tudok irni melohelyen :(
amugy a #1-bol azt, h PS3-on nincs warez, ki kene venni... annak ellenere, h nem beszel(het)unk rola, meg letezik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22270) Sonja válasza bwoay (#22268) üzenetére


Sonja
veterán

Őszintén? Ki kellene írni! :K Ahogy anulu is írja, az első hsz-t pedig szerkeszteni kellene, hogy már létezik rá a warez, de erről kérdezni tilos. Vagy valami ilyesmi. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22271) PhoenixK válasza anulu (#22269) üzenetére


PhoenixK
őstag

Bár már kurtára herótom van tőle, hogy minden 2. hozzászólás csak erről szól, de legyen...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22272) bwoay válasza anulu (#22269) üzenetére


bwoay
nagyúr

az 1. postot átírtam, viszont a warezolással kapcsolatban megmondom őszintén kurvára nem akarok senkit óva inteni. az ilyen disclaimer akkor kell, ha ezzel kapcsolatban bármilyen tanácsot adunk, amiért viszont nem vállaljuk a felelősséget. jelen esetben nem erről van szó, nem beszélünk warezról, sőt, tiltjuk is, akkor miért hívnám fel a figyelmet arra, hogy aki mégis belemászik, az póruljárhat? megérdemli, ennyi, ez már nem a mi dolgunk.

a topic nevét átírtam az x360 topic formájára. bár ott sem a névnek, hanem a közösségnek köszönhető, hogy sikerült minimálisra szorítani a wareztartalmat.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22273) PhoenixK válasza bwoay (#22272) üzenetére


PhoenixK
őstag

Köszönet, tökéletes lett (mire én is elkészültem vele - legalábbis mire észrevettem...)! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22274) anulu válasza bwoay (#22272) üzenetére


anulu
félisten

koszi!
amugy mar csak az alapelveket is szem elott tartva sem adok itt tanacsot / tippet ilyen teren

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22275) Def26 válasza anulu (#22274) üzenetére


Def26
félisten

Box topikban is gyönyörűen megvagyunk ezzel kapcsolatban a "háttérben". :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22276) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Killzone 3 at a konzolok szervizében már holnaptól meg lehet venni?
Nem fognak sonyék bannolgatni mert előbb játszok vele?

(#22277) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Kicsit olvasgattam itt, hogy miket írogattok és felmerült bennem egy érdekes kérdés. Ugye warez az amikor valaki jogtalanul jut egy programhoz amihez nincs jogosultsága pl. ingyen és azt a gépén futtatja. Na most ugye aki magyar, annak nincs joga a store-on akár ingyen akár pénzért terjesztett tartalmak használatához! Mégis a mi kis hazánk lakói mi mindannyian akik ps3-at használunk keményen hazudunk és kamu címekkel regisztrálunk csak hogy hozzájussunk a tartalmakhoz! Tulajdonképpen ez is warez! Vagy ez csak egy kicsit warez és akkor már ok.? Tehát ha csak egy kicsit ölsz meg valakit akkor csak kicsit vagy gyilkos? :F Persz most majd mindenki leírja, hogy az nem így van meg bla....bla..... de ha jobban belegondoltok akkor így van.

(#22278) Edgeri válasza bwoay (#22265) üzenetére


Edgeri
senior tag

Tudsz-e olvasni, és hozzá a szövegértés is megy-e? Akkor olvasd el még egyszer azt, hogy leszedtem a PSN-ről a Killzone 3 single demót, majd utána leírom (miután az egyik kolléga szintén félreértette), hogy én miért nem warezolok. Ezek szerint ha már egy játékot "leszedek", az csak azt jelentheti, hogy warezolok?! Ja és nem kell bocsánatot kérned, elég ha legközelebb nem egyből kést nyomsz a nyakamhoz, hanem fel is fogod amit leírtam.

Üdv, Edgeri

(#22279) Z.m.Z válasza Def26 (#22275) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Na látod erről beszélek. Kicsit néha olyan ez a fórum, mintha egy autós találkozón összejönne tizenegynéhányezer autós és mondjuk ebből 500 vette a kocsiját, a többi meg lopta. Aztán mindenki fennhangon hirdetné,hohy a kocsilopás mekkora csúnya dolog, de ha félrevonulnak ahol már senki nem hallja, (pü) akkor már elmodják egymásnak melyik két zsinórt kell összeérinteni.

Szívesen látnék egyszer egy reprezentatív kimutatást arról, hogy hány regisztrált fórumtag vette az oprendszerét a boltban. Persze mínusz az akinek a karácsonyi laptopra gyárilag volt telepítve.Szerintem érdekes lenne az adat. :K

(#22280) Def26 válasza Z.m.Z (#22277) üzenetére


Def26
félisten

Inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22281) Z.m.Z válasza Edgeri (#22278) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Veled meg totál egyet értek. Vannak kifelyezések amiket tilos kimondani. :D

(#22282) Z.m.Z válasza Def26 (#22280) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

De mint MAGYAR felhasználó nem vagy jogosult. A Pecsában is fizetsz a másolt lemezért.

(#22283) bwoay válasza Edgeri (#22278) üzenetére


bwoay
nagyúr

na, téged meg ki bántott?

Z.m.Z:
ez az autós hasonlat egy nagyon szerencsétlen megközelítése a dolognak. a politizálást tiltása sem azt jelenti, hogy a fórumozóktól elvárjuk, hogy ne legyenek politikai nézeteik. úgy tűnik, nem lehet elégszer elmondani: mi nem ítélkezünk, ez mindenkinek a magánügye, mindössze annyi a kérés, hogy a fórumtól maradjon távol. a tiltás kizárólag erre vonatkozik, nem magára a tevékenységre, aminek a megítélése abszolút nem egységes a fórumozók körében, de ebben nincs is semmi meglepő.
ami pedig a pecsát illeti: azért az talán nem mindegy, hogy az általad kifizetett összeg kinél jelentkezik bevételként. Nyilván más az, amikor kalóz sw-t használsz, tehát lényegében lopsz (akár úgy is, hogy fizetsz a lopott holmiért), vagy amikor jogosulatlancuserként juttatod bevételhez azt, akit ez megillet. Utóbbi esetben nem okozol kárt senkinek, sőt... ez talán nem elhanyagolható különbség.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22284) anulu


anulu
félisten

egy kis erdekes olvasmany a PSN illetve az egesz rendszerrol, hogy mennyire felvalrol veszik a szemelyes adatokat.

roviden: eddig rabiztak a belso certificate fileokra. a gond az, h ugyebar a dev_rwflash-hez mar van hozzaferes, ahol ezek tarolodnak, illetve eleg sokan, akik CFW-vel hasznaltak, public DNS szerveren keresztul mennek. siman lekapcsolhato es visszafejtheto az osszes adat, amit authentikaciokor vagy vasarlaskor kuld a gep a Sonynak.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22285) Z.m.Z válasza bwoay (#22283) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Konkrétan senki nem bántott, csak régóta figyelem ezt az érthetetlen álszentséget és nem értem a miértjét. Ha üldözzük, akkor üldözzük és ne csináljuk. Ha pedig csináljuk akkor ne üldözzük! Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#22286) bwoay válasza Z.m.Z (#22285) üzenetére


bwoay
nagyúr

az történetesen Edgeri kirohanásának szólt, aki szentül hiszi, hogy ha én wareztartalmúnak ítélem a postját, akkor nem törlöm a HSZ-t a picsába, rovom fel a kihágást az adatlapjára, és értesítem őt erről privát üzenetben, megtámogatva mondjuk pár óra bannal.

téged külön megszólítottalak, ergo az ezt követő rész szól neked, és pont azt próbáltam elmagyarázni, hogy ebben semmi álszentség nincs. az alapelvek a fórum érdekeit védik, ezért nincs warez, és nem azért, mert mondjuk én magánemberként sem rajongok érte. annak az égvilágon semmi jelentősége, hogy nekünk magánemberként mi az álláspontunk a wareztémát illetően. a fórumozók meg aztán végképp nem kérhetők számon emiatt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22287) szasanyi válasza bwoay (#22272) üzenetére


szasanyi
félisten

Látom szigorú vagy. Egy kicsit jobban összehúzott, V alakú szemöldök hitelesebb és tekintélyt parancsolóbb kinézetet kölcsönözne.
Nem kritikának -, vagy az egyet nem értésem kifejezésének szántam, csak ugye az arculatépítés mai napság fontos dolog. :D :R

(#22288) bwoay válasza szasanyi (#22287) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát majd utánajárok, hogy van-e ilyen jellegű módosításra lehetőség. meg a nevem is megváltoztatom szuperszigor fórumnácira. hű, de jól hangzik!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22289) Edgeri válasza bwoay (#22286) üzenetére


Edgeri
senior tag

Üdv, Edgeri

(#22290) Edgeri


Edgeri
senior tag

Valaki próbált már PS3-on + HD-képes AV erősítővel (HDMI-vel vannak összekötve), olyan m2ts trailereket, demókat lejátszani, amelyek HD hangokat tartalmaznak? Csak mert próbáltam Dolby TrueHD 7.1, DTS-HD MA 7.1 hangokat és egyiket sem vitte pendriveról (pontosabban kép van, hang nincs). Az utóbbi típust Media Serveren keresztül vitte (direktben, nem átkódolva). A Blu-Ray lemezeken viszi ezen hangokat (LPCM módban), de fájl alapú forrásnál nem? Valaki fel tud homályosítani ez ügyben?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#22291) bwoay válasza Edgeri (#22289) üzenetére


bwoay
nagyúr

azért legközelebb, ha háborogni támad kedved, nyugodtan olvasd végig szép sorjában a kommenteket, mielőtt az én olvasási/szövegértési képességemet kritizálod. most is sokat segített volna. a warez tiltása már jóideje adott, mint ahogy a rutineljárás, a szankciók is az ilyen esetekre. aki ebből részesül, az megérzi, hidd el.

amúgy eredetileg Scooby postjára reagálva akartam írni, mert a ti társalgásotok kapcsán jutott eszembe, hogy talán most már itt sem ártana a címben kiírni, miként viszonyulunk a wareztémához, egyértelművé téve azon "kevesek" előtt is, akik nem tudják, mit fogadtak el a regisztrációkor.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22292) Scoobyka válasza bwoay (#22291) üzenetére


Scoobyka
addikt

Hekas,engem ne rants bele semmibe. :) war..t meg csak ki sem merem mondani... En csak a ravaszrol akartam tudni.

(#22293) bwoay válasza Scoobyka (#22292) üzenetére


bwoay
nagyúr

majd mindjárt jól belerántalak valamibe ;] amikor írta, hogy leszedte a Killzone-t, nem te akadtál fenn a "letöltés" szón? azt magyarázom, hogy onnan jött az ihlet.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#22294) Scoobyka válasza bwoay (#22293) üzenetére


Scoobyka
addikt

jah....,mert nem gondoltam,hogy demot szedet le :D

Aztán csak tessék békén hagyni :P :P

(#22295) Edgeri válasza Scoobyka (#22294) üzenetére


Edgeri
senior tag

Pedig egy nappal előtte írtam fel, hogy este felrakják a demót PSN-re és tölthető lesz, úgyhogy hajrá, tessék kipróbálni. Persze mindenki azt olvas ki az utána következő hozzászólásomból amit akar, ezt én nem tudom befolyásolni (mindenki magából indul ki? ;] :DDD ). Amúgy én is támogatom, hogy ne legyen itt több szó PS3 warezről, mint ahogy ki is fejtettem, hogy én miért nem fogok élni vele. Részemről ez az egész téma lezárva, mivel bele sem akartam menni, hanem belehúztak.... és akkor most már tényleg ne legyen több OFF-olás, szóljon a topic arról, amiért létrejött.

Üdv, Edgeri

(#22296) retekeger666


retekeger666
csendes tag

Sziasztok! Ps3 at szeretnék vásárolni, 2 dolog lenne ami érdekelne ezzel kapcsolatban. A konzolokszervize.hu ad e +2 éves méltányossági garanciát? Mi a vélemény a boltról? A másik pedig egy 22colos Samsung(syncmaster 2243 MW) monitorom van ami 1680*1050 es felbontást bír. egyenlőre ezen használnám. A full HD ugye nem megy rajta de gondolom a 720p t ki tudja használni. A kérdésem hogy nagyon csúnya lenne e a megjelenítés az 1080p hez képest és a tv hez képest? Segítségeteket előre is köszönöm.

(#22297) DM-Fan válasza retekeger666 (#22296) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A méltányossági garanciát soha nem a bolt adja, hanem a Sony és az a vásárlástól számított 3 éven belül érvényes, amennyiben megvan a vásárlást tanúsító számla, a Sony saját garanciajegye, illetve ha a gép nincs megbontva, zárócímkéje sértetlen. Magyarul akkor érvényes a kiterjesztett garancia, ha a bolt a Sony hivatalos forgalmazója és adja a gép mellé a hivatalos Sony jótállási jegyet. Ha ennek a bolt megfelel, akkor nem lesz gond.

Ha a monitorodon van legalább DVI-bemenet és HDCP-kompatibilis is, akkor meg fog rajta jelenni a PS3 képe. Az 1080p felbontás hiányának a PS3 esetében nincs különösebb jelentősége, egyrészt, mivel a játékok 5%-a sem fut ilyen felbontásban, csak 720p-ben vagy alatta, másrészt meg mert a PS3 menüjében beállíthatod, hogy csak 720p felbontást adjon ki magából és kész, az 1080p-s címeket is így fogja megjeleníteni.

A kérdés inkább az, hogy a monitorod milyen minőségben jeleníti meg az 1280x720-as felbontást, mivel az ugye nem a natív felbontása, hanem kisebb annál, ezért kérdéses, hogy hogyan oldja meg a monitor a kisebb felbontás megjelenítését. Ezt kipróbálhatod PC-vel is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22298) szasanyi válasza DM-Fan (#22297) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem biztos, hogy ua. lesz az eredmény látványt tekintve a PC 720p vs PS3 720p esetén. Előbbinél ugyanis "beleszól" a VGA, ami felkonvertálja a képet, hogy ne egy vastag fekete keretbe lásd a képet, míg PS3 esetén valós 720p lesz amit a monitor elektronikája fog "felnagyítani", ami lényegesen más (rosszabb) lehet.

(#22299) retekeger666 válasza DM-Fan (#22297) üzenetére


retekeger666
csendes tag

Köszönöm a válaszodat. A monitorom HDCP s, xal ezzel nem lesz gond. Kipróbáltam a felbontást hát nem az igazi:d Tompábbak a színek vhogy olyan elmosódottnak tűnik. Mind1 ha minden jól megy hamarosan a tv t is megtudom oldani. Köffi mindent

(#22300) bozont


bozont
veterán

Sziasztok
A PS3 képes LPCM-ként az erősítő felé küldeni a HD hangsávokat (me ga játékok hangját ha nem DD vagy DTS) HDMI-n keresztül?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.