Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) DM-Fan válasza D1Rect (#22350) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az új Mortal Kombat-ot én is nagyon várom, remélem legalább ahhoz elég kraft lesz még a PS3-ban, hogy közel úgy nézzen ki, mint PC-n. Mondjuk az MK mindig is vérbeli konzolos játék volt (vagy inkább játékgépes).

Get Moded!

(#22352) anulu válasza DM-Fan (#22351) üzenetére


anulu
félisten

szintén nagyon várom. eredetiben meg lesz véve (félreértések elkerülése végett...), de nagyon bízom benne, h max 3.55 FW kell majd neki. nem akarok eboot.bin / param.sfo-t hergelni, update-elni meg nem fogok

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22353) ldave


ldave
félisten

Nem tudom ismert dolog-e már itt, de épp most olvastam a bankártyás dolog kapcsán:
"...the PS3 communicates back to Sony, which includes info such as your television model, any attached USB devices, and your playtime habits."
forrás

A Slime draws near! Command?

(#22354) anulu válasza ldave (#22353) üzenetére


anulu
félisten

valamint a legutobbi 20 jatek ID-t amit elinditottal, azt is elkuldi. meg meg sok minden mast is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22355) v!ct0y válasza anulu (#22352) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem az már a 3.65:DDD on fog jönni de kizárt, hogy 3.55.

[ Szerkesztve ]

(#22356) D1Rect válasza DM-Fan (#22351) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az új Mortal Kombat-ot én is nagyon várom, remélem legalább ahhoz elég kraft lesz még a PS3-ban, hogy közel úgy nézzen ki, mint PC-n." :F

Parancsolsz?

Egyébként tényleg, rengeteget MK2-őztünk megadriveon. :K

(#22357) DM-Fan válasza D1Rect (#22356) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Parancsolsz?"

Csak arra utaltam, hogy remélem legalább 720p felbontásban fog futni elfogadható sebességgel és minőségben. Sajnos volt pár multiplatform cím az elmúlt időben, ami PS3-on nem volt "makulátlan". Az MK vs. DC Universe teljesen korrekt PS3-on is, sokat játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22358) v!ct0y válasza DM-Fan (#22357) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pc re nem jön elvileg.

(#22359) DM-Fan válasza v!ct0y (#22358) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Csakugyan, valamiért rémlett nekem PC-verzió is. Viszont Xbox-ra jön, ami az utóbbi időben pár multiplatform címnél szerintem látványosan jobb volt. Na de nem panaszkodok, végül is azért most jött/jön ki pár egész jó PS3 exkluzív is megint (GT5, LBP 2, Killzone 3, stb.). Videók alapján szép lesz az új MK is, remélem a játékélmény is meglesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22360) GhaZim


GhaZim
csendes tag

sziasztok
érdeklődnék,hogy ma úgy néz valami gond van az olvasómmal mert az írott dvd lemezeket
illetve dvd filmeket olvassa csaka blu ray játékokat nem
gondolom olvasó és remélem ha szétkapom megoldódik
mert a blu ray lemezeket a kék fény miatt mélyebben égetik
ha tud vki valami okosat szívesen meghallgatom

(#22361) DM-Fan válasza GhaZim (#22360) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az van, hogy modell függvényében kétfejes is lehet az olvasó, tehát az egyik fej a DVD-t, a másik a BD-t olvassa. Mivel a játékok a BD fejet használják és mivel annak élettartama egyébként is rövidebb (2000-3000 óra), ezért az előbb pukkan el. Feltehetőleg ez történt nálad is. Valószínű olvasófej-cserére lesz szükséged.

Ha még van méltányossági garid (3 éven belül vetted, hivatalos Sony garanciával), akkor 16.500 Ft-ból 2-3 hét alatt megjavítják neked és újra is pasztázzák a géped, kap új burkolatot is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22362) GhaZim válasza DM-Fan (#22361) üzenetére


GhaZim
csendes tag

80gb-osom van az jelent vmit

(#22363) GhaZim


GhaZim
csendes tag

ideges lettem és rácsaptam a ps3 tetejére és arra is gondoltam ha tényleg 2 olvasófej van benne akkor talán elmozdulhatott egy kicsit és azért nem olvassa
black ops-t toltam lefagyott újraíndítottam nem ismerte fel aztán próbáltam resi 5-öt
azt meg hol beolvassa hol nem
szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#22364) DM-Fan válasza GhaZim (#22362) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A 80 GB-osból volt vagy 4 féle verzió is, ebből háromfélében egyfajta fej van, a negyedikben egy másik fajta. Itt van róla egy táblázat alul:

Fejek típusa

Meg kell nézned a gép hátán levő típusszámot. Az alapján kiderül, milyen fej van benne.

A gépet ne csapkodd, csak azt éred el vele, hogy a HDD-d is meghal!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22365) GhaZim válasza DM-Fan (#22364) üzenetére


GhaZim
csendes tag

megnéztem bocs,ha értetlen vok
a széria vége CECHL04

(#22366) DM-Fan válasza GhaZim (#22365) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor abban - ha minden igaz - KEM-410ACA típusú egység lesz (ez a fej és a mechanika együttes egésze), amiben KES-410A fej/dióda lehet (feltehetőleg csak ezt kell cserélni és a mechanikát nem - ha valóban a dióda a hibás). Ez már az újabb fej (a Slim-ekben még ennél is újabb van), ez kétlencsés, ahogy a linkelt oldalon is látható és akkor az lehet a hiba oka, amit írtam.

De legegyszerűbb, ha tényleg beviszed egy szervizbe és szakemberre bízod - ne találgassunk itt, ez a hiba nagy eséllyel egyébként sem javítható otthon, valószínű elfáradt a lézerdióda!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22367) GhaZim válasza DM-Fan (#22366) üzenetére


GhaZim
csendes tag

nagyon szépen köszönöm a segítséget
jó éjszakát

(#22368) anulu válasza v!ct0y (#22355) üzenetére


anulu
félisten

akkor marad, amit offban irtam... :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22369) Edgeri


Edgeri
senior tag

A Sony újra hardveresen támad :DDD CIKK ITT
A fene tudja, 60e-rért még egy új PS-t is bevállalnék :)

Üdv, Edgeri

(#22370) dudikpal válasza Edgeri (#22369) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Odébb lesz az még, mivel geohot felvette a kesztyűt.
Lesz még itt nagy tsata :DD

(#22371) Mazsika válasza Edgeri (#22369) üzenetére


Mazsika
őstag

de azt tudjátok, hogy azért nem annyi lesz az ára, pontosan... mire ideár úgyis +20 ezer... :S

Dáccsika

(#22372) szasanyi válasza Edgeri (#22369) üzenetére


szasanyi
félisten

Az a helyzet, hogy sztem egy 300 gigás merevlemeznél többet kell adni, ha azt akarja jobban fogyjon a PS3. :U

(#22373) anulu válasza Edgeri (#22369) üzenetére


anulu
félisten

szerintem ez felhívás egy keringőre a hacker csapatok felé. még erősebben fognak nekiállni. főleg úgy, h teljesen új nem lehet a cucc, ha visszafelé-kompatibilitást akarnak bele.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22374) arthymus


arthymus
csendes tag

Sziasztok!
kb.200e.HUF-ig milyen 42" TV-t javasoltok?
/ 42"lg PJ 550 től tervezem, hogy megszabadulok a PS3-GT5 játék során tapaszalt zavaró kép szaggatása miatt :W /
.... pana g20-on gondolkodom, de számos helyen olvastam, hogy sok embert idegesít a "floating black" jelenség... :(

(#22375) Stef@N


Stef@N
tag

Üdv,

nem tudjátok véletlenül, hogy melyik konzol boltban tudok úgy áfá-s számlát kérni, hogy a tétel ne ps3 legyen hanem valamilyen számtech alkatrész pl. monitor?

(#22376) DM-Fan válasza arthymus (#22374) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kicsit rossz helyen tetted fel a kérdést, a plazma topicban jobb helyen lett volna, de azért válaszolok itt OFF-ként:

Nem írtad ugyan a felhasználási köröd, de feltételezem, hogy elsődlegesen PS3-hoz használnád, illetve nyilván azért TV-adás és filmnézés is előfordulhat.

Nos, nekem Panasonic 50G20 van és egyébként csak ajánlani tudom a típust (a floating black ellenére is, ami közel sem olyan zavaró, mint amilyennek egyesek beállítják), szerintem az egyik legjobb 2010-es plazma TV, de 200 eFt-ból nem kapod még a 42G20-at sem, maximum valami nagyon durva kivezető akcióban (ami egyébként épp most aktuális, mivel a G20 tavalyi modell és lassan befejezik a forgalmazását, mert itt vannak a küszöbön a 2011-es Pana modellek).

Ha a PS3 az elsődleges felhasználási kör, 42"-os méretben maradnál és mondjuk úgy 2 méteres a nézési távolságod, akkor a fullHD nyújtotta előny egyébként is elveszik, a PS3 egyébként is csak kb. a BD-filmek miatt kívánja meg a fullHD-panelt, a 95%-ban csak 720p-ben futó játékoknak bőven elég a HD-Ready panel is. Én ilyen összegből sokkal inkább ajánlanék egy 50"-os HD-Ready plazmát, ami méretben 20 cm-rel nagyobb a jelenlegi TV-dnél. Potenciális versenyző a Panasonic 50C2, ami jelenleg 160 eFt-ból hazavihető és egy tökéletes HD-Ready plazma, nagyon jó képminőséggel, jobbal, mint amit az LG PJ550 nyújt.
Ha 200 eFt a limit, akkor még a Panasonic 50X25 is belefér, ami az előzőhöz képest annyival nyújt többet, hogy tükröződésmentes bevonat is van rajta, valamint több bemenettel rendelkezik. Ez is megáll 185 eFt-ból, ennél jobb HD-Ready TV szerintem jelenleg nincs a piacon.

Ha ragaszkodsz a fullHD-hez, akkor 50"-os méretben a Samsung 50C530 az ajánlható alternatíva a maga 200 eFt körüli árával. A Pana G20-tól ugyan messze elmarad, de kisebb pénzből nagyobb fullHD képátlót kapsz általa.

Ha minőségibb fullHD-t akarsz 200-210 eFt-ból, akkor a Panasonic 46S20-at tudom még ajánlani, ami ugyan csak 46"-os, viszont jóval szebb a képe, mint a Samsung C530-nak.

A felsoroltak mind kiváló TV-k, nem fogsz bennük csalódni sem képminőség, sem mozgásmegjelenítés terén. Az LCD-t azért nem nagyon ajánlanám, mert ilyen anyagi keret mellett igen nehéz lenne olyan TV-t találni, ami input lagot, színhűséget, mozgásmegjelenítést és képernyőméretet tekintve a közelébe kerülne az ajánlott plazmáknak. Ráadásul ha hivatalos forgalmazótól fullHD Panasonic plazmát veszel 2011. február 28-ig és azt március 15-ig regisztrálod a Pana-nál, akkor 5 év (!) teljeskörű garanciát kapsz a TV-re, ami azért nem gyenge!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22377) vaksi8 válasza arthymus (#22374) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
most az auchanba 220 e Ft a pana g20.feltéve ha még akciós...

(#22378) arthymus válasza DM-Fan (#22376) üzenetére


arthymus
csendes tag

Nagyon köszönöm a részletes vála :R szodat!

(#22379) arthymus


arthymus
csendes tag

...ha még egyet kérdezhetek:

PANASONIC TX-P42G20 Ár:206300 Ft

vagy inkább:

PANASONIC TX-P46S20 Ár: 209100 Ft

http://www.digitalplaza.hu/main.php?tema=tv&s=0&mit=8961 2 év garanciával.

(#22380) Sonja válasza arthymus (#22379) üzenetére


Sonja
veterán

Ha a kép minősége fontosabb, mint a nagysága/mérete, akkor az első, azaz a TX-P42G20! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22381) DM-Fan válasza arthymus (#22379) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A 42G20 NeoPDP panellal szerelt, kiváló képminőségű TV, a 46S20 (mivel európai verzió) sima PDP panellal szerelt, így képminőségben picit lejjebb van, viszont még így is bőven kiváló modell, kb. a Samsung C6500 képminőségével van pariban, jóval az átlag LCD által nyújtott minőség fölött. Ez utóbbi ugye 4"-lal nagyobb a 42G20-nál, ami úgy 10 cm-t jelent képátlóban, ami még mindig elég jelentős. Azt kell megnézned, hogy milyen távról nézed, a 46" nagyjából 2 méteres nézési távról ideális, a 42"-hoz már 160-170 cm-en belül kéne ülnöd, hogy kijöjjön az előnye.

Get Moded!

(#22382) arthymus


arthymus
csendes tag

kerestem egy mérőszallagot...

nézési távolság 190-230 cm, ....a 42" tényleg kevés....
ehhez a távolsághoz kell e a full hd felbontás?

(#22383) DM-Fan válasza arthymus (#22382) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

42" esetében 170 cm-nél messzebbről a szemed fizikailag nem tud már különbséget tenni a fullHD és a HD-Ready felbontás között. Oda már 50"-os (vagy nagyobb) képátmérő kell, lásd a plazma topic #1. HSZ-ében látható táblázatot. Egy másik hasznos táblázatot is készítettünk, azt is ott láthatod.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22384) arthymus válasza DM-Fan (#22383) üzenetére


arthymus
csendes tag

köszi még1X! mennem kell, üdv!

(#22385) he7edik.


he7edik.
addikt

Urak

Nem tudja valaki hogy milyen progi kell a DS3 PC-s használatához?

Égő szöveg a flém vázon

(#22386) Sonja válasza he7edik. (#22385) üzenetére


Sonja
veterán

How to Use a PS3 Controller on a PC

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22387) D1Rect


D1Rect
félisten

Igaz az, hogy a törés óta vannak cheaterek is?

(#22388) DM-Fan válasza D1Rect (#22387) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Előtte is voltak. Pl. COD-okban rendszeres volt a prestige hack (nyomták is ki rá folyton az update patch-eket), de egyéb módon is bele-belenyúltak játékokba, főként a mentések, profilfájlok útján tudtak variálni. Mondjuk ez azért nem jellemző, én még például nemigen láttam ilyet (vagy csak nem fogtam fel), pedig sok száz óra multis játékon túlvagyok már elég sok játék kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22389) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a slim szériában is olyan nagy arányban hibásodnak meg (YLOD) a gépek mint a régi fat szériában, vagy itt már javítottak ezen a hibán?

[ Szerkesztve ]

(#22390) anulu


anulu
félisten

"Sony is now facing a lawsuit for the removal of OtherOS from the PS3. The proceedings are being conducted under the Computer Fraud and Abuse Act - the same charge as Geohot. Oh the irony. The case is Sony violated the Computer Fraud and Abuse Act by the removal of Linux from PS3"

LOL!
forras

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22391) D1Rect válasza DM-Fan (#22388) üzenetére


D1Rect
félisten

Az nem izgat, ne legyen WallHack meg Aimbot.
Nem azért vennék konzolt, hogy ott is az idiótákat hajkurásszam. :(

(#22392) anulu


anulu
félisten

Sony IP "rendőrsége"

tudom, h a kiadókat ez piszkosul nem érdekli, de pl az EU-ban nem gyűjthetnek személyes adatokat, csak kormányszervek. márpedíg kb 1 éve olvastam, h az illetékes bizottság szerint az IP cím személyes adatnak minősül, így ha Sonyék tényleg nekiállnak, az illegálisan szerzett adat.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22393) Sonja válasza he7edik. (#22385) üzenetére


Sonja
veterán

Találtam egy jobbat!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22394) heihachi


heihachi
addikt

Állítólag kint van a Yakuza 4 demó a PSN-en. Nézte valaki?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22395) v!ct0y válasza heihachi (#22394) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem hazudtak de mondjuk a játékot nem néztem meg :)

(#22396) HardRic


HardRic
addikt

Nézegetem a PS3 hirdetéseket és szabályosan idegesít, hogy minden 2.-ban firmware-en problémáznak, van aki konkrétan amiatt adja el, mert nem tud downgrade-elni. Nagy-nagyon sajnálom, hogy idáig jutott a PS3 is. Akik meg warezolnak azzal jönnek, hogy "na de drága". A jó édes... Megvesz az ember kb 10k-ért együtt egy UC2-t meg egy LBP-t és el van vele hónapokig. Ki mondta, hogy kötelező minden játékot kipróbálni, és hogy azonnal meglegyen, amint kijött?! Azért mert nincs rá pénzem egyből ellopom? Ilyen felfogással bármit ellophatnék.

Bocs a regényért, kikívánkozott.

(#22397) k. válasza HardRic (#22396) üzenetére


k.
őstag

Sajnos nálunk sokan azért vesznek ps3at, mert menő. Játékra alig futja, úgyhogy vagy hack, vagy 1-2 játék, vagy eladja. Néztek is rám ismerősők, amikor közöltem, hogy én ugyan ritkán játszom, de blu-rayt sokszor nézek, és hogy jaj ez mennyire drága dolog, meg mekkora hülyeség...Szóval sokan tudatlanok/álsznobok(mert azért egy 60k-s ps3 vétel azért nem egy világmegrengető dolog) és amikor rájönnek, hogy pénz azmá nincs rá(kb mintha az ember venne egy mercit, de benzinre már nem futná...) és megpróbálnak valamit alkotni. Ha nem lehet, akkor irány a vatera...

(#22398) Sonja válasza HardRic (#22396) üzenetére


Sonja
veterán

+1! :R

Más. Zavvi.com-on február végéig nincs szállítási költség EU-ba! Most tessék venni játékokat! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22399) anulu válasza HardRic (#22396) üzenetére


anulu
félisten

az fel sem merul benned, hogy esetleg a vasarlas ota valakinek megvaltoztak a korulmenyei, es amikor van egy pici ideje, akkor szeretne kikapcsolodni?

jo dolog mas felett latatlanban itelkezni? kikivankozott? gratula

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22400) anulu válasza Sonja (#22398) üzenetére


anulu
félisten

minek vegyek jatekot, ha nem multizhatok? az uj PSN EULA szembemegy az EU szabalyozasaival, es szamomra is decline, anelkul meg nem tudok felmenni.

nem mellesleg kiados seggberugdosasra szamithat a Sony az EU-ban. DMCA-ra valamint a Patriot Act-ra hivatkozni csak az USA-ban lehet, de ott is eleguk van a biroknak, velhetoen ezert is fogjak oket kotelezni a Linux hivatalos ujra-aktivalasara.

sokadik kerdes: nem tudni mi lesz a Sony vs LG perbol

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.