Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) redXIII


redXIII
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy hülye kérdésem.Láttam hogy lehet X360as joy adaptert kapni.Az érdekelne hogy müködne e az alsó két ravasz úgy a GT5-ben,mint a boxon,érzékelné e azt hogy mennyire van benyomva.Ugye mintha kormánnyal játszanék.Remélem érthető voltam valamennyire :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#22852) zso79 válasza redXIII (#22851) üzenetére


zso79
őstag

Az alsó két ravasz analóg, ergo úgy működik, ahogy leírtad. Az adapteres részt nem értem a kérdésedben...

[ Szerkesztve ]

(#22853) heihachi válasza Gebriel (#22848) üzenetére


heihachi
addikt

Én az Istennek sem tudom összehozni a Sony tévémmel a bravia syncet. Van a tévében ilyen, hogy eszközök keresése. Egyszer már megtalálta ott a PS3-at, de aztán eltűnt, és azóta se találta meg soha újból. De amikor látta, akkor sem tudtam a PS3-at vezérelni :( Pedig kifejezetten szerettem volna ezt a funkciót használni, de nem bírom :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22854) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szerintetek van rá esély hogy olcsóbb lesz megjelenésig a Mortal Kombat Kollector's Edition? Mennyire megbízható ez a honlap?
Magyarországra is szállítanak? Posta mennyibe kerül? Mást nem érdekel az előrendelés?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#22855) Sonja válasza gyuromoj (#22854) üzenetére


Sonja
veterán

Ez már így is olcsóbb lett itt, mert eddig többe került. Egyébként megbízható és szállít magyarországra is, melynek a költsége 2.95GBP. Mondjuk ezt te magad is elolvashattad volna a honlapon. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22856) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

DM-Fan, Zso79!

Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem beleugrok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22857) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jó lett az új mortal tuti vétel :)

(#22858) gyuromoj válasza Sonja (#22855) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszönöm a segítséget, csak azért érdeklődtem itt, mert nem vagyok nagy angolos.
Esetleg mást nem akarja előrendelni? Mert ahhoz beszállnék.
Ha most megrendelem és közben olcsóbb lesz, akkor azon az áron kapom meg vagy ezen amikor megrendeltem?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#22859) AXisBOLD válasza Xmodule (#22813) üzenetére


AXisBOLD
addikt

és mégis hogy?

mert a mikrofon hangját hallom rajta keresztül, de audio output device-nek nem lehet beállítani.

Aurea mediocritas

(#22860) redXIII válasza zso79 (#22852) üzenetére


redXIII
senior tag

Mert lehet olyan adaptert,áttalakitót venni,amivel lehet használni a 360 joyt a PS3-al.Emiatt kérdeytem,hogy müködne e ugyanúgy,mint ahogyan erdetileg boxon is.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#22861) tomgabor válasza redXIII (#22860) üzenetére


tomgabor
senior tag

Szerintem a Sony ezt is letiltotta. De szóljatok ha nem.

(#22862) zuzu000


zuzu000
őstag

Na letöltöttem a Crysis 2 demóját.Nekem nem jött be.
Killzone 2 irányítás,grafika + Cod 6-7=Crysis 2
Ellenfelek kempelnek,értelmetlen plusz skillek(láthatatlanság,plusz armor).
De a grafika szép,killzone 2 városi,zöldebb kivitelben.

(#22863) Gebriel válasza heihachi (#22853) üzenetére


Gebriel
veterán

Nálam van egy olyan gomba, hogy "SYNC menu" ott tudtam beállitani.

Ma beszereztem a KZ3-t lecseréltem a GT5-re.
Kb 5x volt a gépben, nem tudom engem valahogy nem fognak meg a szimulátoros játékok...

[ Szerkesztve ]

(#22864) heihachi válasza Gebriel (#22863) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is van, de ha megnyomom, csak annyit ír, hogy nem található eszköz. Van a menüben egy HDMI eszközlista frissítése menüpont is, na ott egyszer megtalálta. De azóta sem...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#22865) anulu


anulu
félisten

CFW miatt banolva lettem PSN-ről. kicsit mint "vásárló" szembeköpve érzem magam. backup managert arra használtam amire való, ami 10 perc után nem repült (letöltött játék), azt jónagy %-ban meg is vettem, multit csak eredeti játékkal játszottam. leginkább a BD drive kímélése miatt használtam a managert, meg, hogy ne vegyek zsákbamacskát.

mindegy, ha nekik nem fáj a minusz 1 user, akkor nekem meg az, h fizessek nekik.

pá-pá Sony

akik felvettek PSN-en, azok törölhetnek, többet nem leszek online.

nem flamet akarok, csak leírom a véleményem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22866) Mazsika válasza anulu (#22865) üzenetére


Mazsika
őstag

az jó! :) én még nem voltam mostanába psn-en, akkor a gépet nem tiltották vagy valami? tehát csak psnről?

Dáccsika

(#22867) DM-Fan válasza anulu (#22865) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"backup managert arra használtam amire való, ami 10 perc után nem repült (letöltött játék), azt jónagy %-ban meg is vettem, multit csak eredeti játékkal játszottam. leginkább a BD drive kímélése miatt használtam a managert, meg, hogy ne vegyek zsákbamacskát."

Ez tényleg becsülendő, de ha belegondolsz a Sony helyzetébe, akkor ez kb. úgy néz ki, hogy bemész a boltba, ellopsz a polcról több játékot, majd azokat, amelyek nem tetszenek kivágod az első szemetesbe, a neked tetszőkkel meg visszamész, bevallod, hogy elloptad, majd kifizeted. Abszolút nem akarom védeni a Sony-t, de valahol érthető, hogy ezt lépik, mert valljuk meg: a legtöbb CFW-t használó backup manager-es Pistike azért nem feltétlen úgy jár el, ahogy Te. Tudom, hogy valahol vicces, de a demó hivatott beölteni azt a szerepet, hogy ingyen megnézhesd, hogy tetszik-e az adott cím (egyébként jópár esetben egész jól el is látja ezt a feladatát).

A meghajtó kímélésének igénye teljesen jogos a felhasználók részéről, emiatt én is rengeteget sírtam az évek során (sőt, a COD: MW2 számomra ezért maradt ki, mert végül az IW nem adta ki a HDD-telepítési lehetőséget felkínáló patch-et, a lemez pedig iszonyatosan igénybe vette az fejmozgató-mechanikát), csak az a baj, hogy ez még nem legitimálja, hogy egy olyan szoftvert használj, ami egyébként alkalmassá teszi a gépet a warez-ra és ami egyébként a PSN használatának feltételeibe ütközik. Ha azt elfogadtad, akkor elfogadtad azt is, hogy ha ezt látja, akkor kitilt. Most ez történt. Más kérdés, hogy a Sony tényleg implementálhatná a HDD-install opciót minden játék mellé (pláne, ha már 300+ GB-os vinyókkal árulja az új PS3 modelleket), de nekik nyilván nem céljuk, hogy minél tovább kihúzd a konzolcseréig.

Amúgy megértem a panaszt, részben abszolút jogos, csakhát ugye a felhasználói feltételek nem erről szólnak.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22868) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Valaki ki tudta próbálni a Crysis 2 demóját?
Én letöltöttem, de nem megy, nem tud kapcsolódni a szerverekhez.
Ugyanzt a szöveget nyomja mint sokszor a pc-s demo is. "Network connection lost......

(#22869) chubii válasza karakpecze21 (#22868) üzenetére


chubii
senior tag

Nálam is ugyanez van. Remélem legalább 1x sikerül kipróbálnom . Kíváncsi vagyok milyen konzolon, mert a korábbi részeivel PC-n játszottam.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22870) karakpecze21 válasza chubii (#22869) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Frankó, akkor nem vagyok egyedül.

Pc-n is nagyon vacakolt nálam+még a kép is villogott valamiért.

Ma vettem észre, hogy kijött ps-re is, mindjárt el is kezdtem letölteni.Alig vártam, hogy lejöjjön, erre pufff itt is szar.
Nagyon kíváncsi lennék én is rá milyen konzolon.

Ezek után eléggé megrendültem a Crysisben, hogy megvegyem e.Nem szeretném, ha a teljessel is ennyi nyűg lenne.

(#22871) anulu válasza DM-Fan (#22867) üzenetére


anulu
félisten

nem tudom, h MW2 milyen ebből a szempontból, benne van a 10 perces limitemben :)

amúgy adott országra vonatkozó törvény vs EULA?
Szerzői jogi törvény §59
"(2) A felhasználási szerződésben sem zárható ki, hogy a felhasználó egy biztonsági másolatot készíthessen a szoftverről, ha az a felhasználáshoz szükséges."

valamint szerzői jogból is azt tanítják, hogy eredeti software-ről 1 "biztonsági" másolat készíthető. ezzel a jogommal éltem.
természetesen ez nem azonos a zenei művek / videófelvételek / filmek "magáncélú másolatával"!

valamint még 2 dolog, gyors példa GT5 kézikönyvéből.
1) azt mondja a "szoftverkalózkodás" résznél, hogy a jogosulatlan másolatkészítés tilos. de 1 példányra jogosult vagyok...
2) sehol nem említik (ha tévedek, javíts ki légyszíves), hogy a teljes értékű egyjátékos módhoz is PSN kapcsolat szükséges. márpedíg jelenleg a megvásárolt szoftveremmel nem tudom maradéktalanul még az egyjátékos módot sem kihasználni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22872) anulu


anulu
félisten

amúgymeg: kijött egy teljes értékű media center, ami ráadásul plugin-ezhető. várhatóan jövő hét közepén kerül bele a teljes MKV és NTFS támogatás :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22873) Zigur válasza anulu (#22871) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem igazán értem, pontosan mi a bajod a Sony-val. A PSN használatához el kellett fogadnod hogy nem lehet semmi a gépeded amit ők illegálisnak minősítenek.
Te kockáztattál CFW-vel, ami miatt bannoltak, ennyi a történet. Lásd be, az ő szempontjuk ból ez teljesen jogos lépés volt, lehet hogy megveszed a játékot, akkor meg minek van CFW?

A CFW-vel másik gond is van, ami miatt én teljesen támogatom a bannolásokat : CFW mellé szépen fel lehet tenni mindenféle cheat programokat amikkel totál elrontják mások multi játékélményét.

Szóval, megértem hogy nem örülsz, de megjegyzem az MS sem tolerálja az ilyesmit.

(#22874) anulu válasza Zigur (#22873) üzenetére


anulu
félisten

ha valaki cheatel, azt igenis fenékbe kell billenteni.

CFW? mint fentebb írtam leginkább BD olvasó kímélés miatt. pl Madden NFL 11 a HDD-t is darálja, nem akarom megtudni, mit csinál a lemezzel.

mi a bajom? az, h a hatályban levő törvény (lásd fentebb) alapján teljesen legális amit csináltam, valamint az, h a használati értékét is csökkentette a legálisan megvásárolt programomnak.

MS engedi, h felpakold HDD-re a játékot, és csak bootoláskor fél másodpercre nyúl a lemezhez, így nem pörgeti ezerrel.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22875) Zigur válasza anulu (#22874) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem tudom mennyire lehet a magyar törvényeket erre vonatkoztatni. Viszont a PSN használatához el kellett fogadnod az ő szabályaikat, amiben nem szerepel olyan kitétel "igérem hogy jó kisfiú leszek mégha CFW is van a gépemen".
Megjegyzem nekem eszembe nem jutna csak ezért feltenni egy CFW-t (hogy vinyóról futassak játékokat) úgy hogy ezért bármikor kivághatnak. Egyszerűen szerintem nem éri meg ez, te kockáztattál, és ők meglépték ami várható volt.

(#22876) TazLeacher válasza anulu (#22874) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tök sült hülye vagyok a témában, de itthon van egyáltalán legálisan PSN?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22877) maxxtro02 válasza TazLeacher (#22876) üzenetére


maxxtro02
tag

magyar store nincs
ajánlott:uk,usa,japán

(#22878) anulu válasza Zigur (#22875) üzenetére


anulu
félisten

amennyiben legálisan kishazánkban forgalomba hozzák, akkor mondhatnak akármit, vonatkoznak rájuk a törvények

hatályos törvény >>> EULA, bármennyire is nem tetszik ez a cégeknek

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22879) anulu válasza TazLeacher (#22876) üzenetére


anulu
félisten

PSN van, Store nincs

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22880) TazLeacher válasza anulu (#22879) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És ha nekem mondjuk nincs szükségem a Store-ra, akkor hol tudnék regisztrálni? Van ennek valami magyar honlapja? Mert én már nézetettem, és ahol regisztrálni tudnék, ott a felsoroltakban nem volt benne Mo.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22881) anulu válasza TazLeacher (#22880) üzenetére


anulu
félisten

amikor PS3-on megcsinálod az accountod, ott tudsz regelni. ha a funkciók nagyrészéről (vásárlás, etc) le akarsz mondani, akkor regisztrálhatsz magyar címmel, egyébként uk ajánlott

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22882) TazLeacher válasza anulu (#22881) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22883) olbaidhun válasza anulu (#22871) üzenetére


olbaidhun
őstag

Továbbra sem viszem a jó öreg CFW fat60as gépemet net közelébe.. arra ott a slim. Talán jobb lett volna, ha kicsit türelmesebb vagy Anulu kolléga. Ez már a 2. kalóz géped.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22884) anulu


anulu
félisten

"Chuck Norris does not update firmware. The world updates for him."

:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22885) anulu válasza olbaidhun (#22883) üzenetére


anulu
félisten

az 1. nincs banolva, brickelve van. még rosszabb :P
btw, a türelem soha nem volt erős oldalam :(

amúgymeg, ha nagyon akarnám, meg tudnám oldani a PSN-t, de kalózkodni (a szó akármilyen értelmében) eddíg nem akartam.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22886) olbaidhun válasza anulu (#22885) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sajnos ez a sunyit nem különösebben zavarja. Belenyúltál, arra használtad amire szeretted volna (amit ígértek egykor).. nos ez nem rendeltetésszerű. BAN! pofám leszakad. Javaslatom a következő. Régi fat gépeteket tartsátok "talonba" és kezdjetek psn-nel is frissülni, de már egy másik konzolon. A korábbi jó lesz időnként leporolni az öreg kedvenceket, a slim pedig mehet a levesbe.. azaz sűrűjébe a ^3.60-al.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22887) DM-Fan válasza anulu (#22871) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"valamint szerzői jogból is azt tanítják, hogy eredeti software-ről 1 "biztonsági" másolat készíthető. ezzel a jogommal éltem."

Ööö, javíts ki, ha tévedek, de gyanítom nem csak a saját magad által, üzletben megvásárolt játékot futtattad a backup manager-rel! Illetve azért elő-előfordulhat a jövőben is, hogy ez nem így lesz. Márpedig akkor miről is beszélsz? Lehet ezt forgatni mindenhogy, de ez akkor is warez, a CFW pedig ennek táptalaja, amit teljes joggal üldöz a Sony, pláne, hogy a felhasználási feltételek sem erről szólnak. Ezt a biztonsági másolat dumát már elég régen nem fogadják el hivatkozási alapként, mert annak a másik oldalát igazolnod is kéne tudni.

Az vitán felül áll persze, hogy elcseszte a Sony, hiszen folyamatosan butította a gépet, nem adta meg a felhasználóknak, amit azok kértek és erre válaszul jól megkapta, hogy feltörték a konzolt és adott esetben kidobják rá a hiánypótló homebrew programokat. De azért ne próbáljuk már meg beállítani a netről lerántott tartalmakkal CFW alatt játszó warezolókat ártatlannak, mert abszolút nem azok és megérdemlik a ban-t! Igazság szerint a ban már azért jár, hogy CFW van a gépeden, hiszen az EULA-ban benne van, hogy nem lehet. Magyar törvényre meg kár hivatkozni a PSN esetében, hiszen ha jól tévedek, a PSN nem magyar törvényi szabályozás alá esik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22888) olbaidhun válasza DM-Fan (#22887) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sajnos teljesen igazad van. A warezért jogosan jár a ban. És Sunyi képes volt rá, hogy meglépje: egy hétig engedte a warez társadalmat, hogy fellépjenek psn-re CFW-vel. De hiába a homebrew, a forráskódot még mindig sunyi ismeri jobban.
Volt szó róla, h a firmware-ben van egy/két rootkit..

Mindegy, szerencsére engem sem érint a warez téma, szeretem cserélgetni a játékokat. Ez önmagában is nagyon fájhat a "nagyoknak", de anyagilag még mindig nem állok olyan fényesen, hogy mindenből azonnal a legújabbat, legjobbat vásároljam meg. Így marad a döcögősebb út.

motorstorm apocalypse hatalmas csalódás. Nem ajánlom a régi rajongóknak. Talán csak a fizikája maradt korrekt, mert átemelték a régebbi részből. Nagyon furák a versenyek.

De térjünk át az újdonságokra, láttátok az új bőregér trailert?

Batman: Arkham City - Gameplay Debut Trailer - 10/18/2011 :( jöhetne kicsit hamarabb, de az 5x nagyobb történetre megéri várni..

és mutatnék még egy gyöngyszemet, amit nagyon régóta várok:

Insanely Twisted Shadow Planet - PAX East 11: Spaceship Gameplay (Cam) - erről kérnék egy kis infót, ha tud valaki valmit, ne tartsa vissza!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22889) r3dsnake válasza Xmodule (#22813) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

hi! hogyan? tudtommal csak a mikrofon részt lehet használni

(#22890) Gebriel válasza anulu (#22874) üzenetére


Gebriel
veterán

mi a bajom? az, h a hatályban levő törvény (lásd fentebb) alapján teljesen legális amit csináltam,

ami 10 perc után nem repült (letöltött játék), azt jónagy %-ban meg is vettem,

Bakker az a durva, hogy Te el is hiszed amit mondasz. :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

(#22891) anulu válasza DM-Fan (#22887) üzenetére


anulu
félisten

valóban, igaz. megfordítottam. download, kipróbál (demónak / trialnak nem hiszek, azt engedik látni, amit ők akarnak). ha megtetszett, és tényleg játszottam vele, akkor megvettem. (NHL 11, Madden 11, F1 2010, NFS: HP, ...)

"Ezt a biztonsági másolat dumát már elég régen nem fogadják el hivatkozási alapként, mert annak a másik oldalát igazolnod is kéne tudni."
eredeti blokk / doboz? :)

"elő-előfordulhat a jövőben is, hogy ez nem így lesz."
innentől fordulnak nálam az arányok. ha emiatt ebben a topicban "nemkívánatos személy" leszek, akkor ez van.

"a PSN nem magyar törvényi szabályozás alá esik."
nem nyert. 1. kör: adott ország törvényei (lásd a fenti EULA vs 1 példány), 2. kör: EU szabályozások, és csak ez után jön az, amit az EULA-ban leír a Sony (vagy akárki más).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22892) anulu válasza Gebriel (#22890) üzenetére


anulu
félisten

melyik pontjával van a bajod? :U
nem kéne a 2 idézetet összefűzni :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22893) anulu


anulu
félisten

részemről innentől hétfőig nem kívánok a témával foglalkozni, mert egyéb okok miatt erősen nyűgös vagyok, és akkor fog megoldódni, remélem pozitív irányba.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22894) Gebriel válasza anulu (#22892) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne viccelj már, a két idézetnek már miért ne lenne köze egymáshoz...?? :U
Warezoltál ezért bannoltak és erre Te azt mondod, hogy teljesen legális amit csináltál.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22895) Sonja


Sonja
veterán

EA retracts Crysis 2 PS3 demo!

"Thank you for your interest in the PlayStation 3 version of the Crysis 2 multiplayer demo. Though many gamers have had a great experience playing the demo, we are aware that others have been experiencing server connection delays. We’ve identified the root cause and have decided to close the PS3 demo in the next 24 hours to ensure all issues are resolved when the game launches next week. Our priority is to ensure that the final product is flawless at launch."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22896) Sonja


Sonja
veterán

Dead Space 2 Limited Edition 10eHUF-ért!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22897) karakpecze21 válasza Sonja (#22895) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én már megrendeltem a Crysis 2-t.Igaz nem PS3-ra, hanem Pc-re.
Ott most nagyon kedvező áron jutottam hozzá, főleg, hogy ajándékbe kapom mellé a BC2-t. :C

Elvileg kedden már tolhatom.

(#22898) Sonja válasza karakpecze21 (#22897) üzenetére


Sonja
veterán

Sok szerencsét. Főleg, hogy szaggat Xbox 360-on és PS3-on is. :DDD Tényleg, nem poén!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22899) chubii válasza Sonja (#22896) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi,hogy kiraktad. Pont a héten szerettem volna megvenni.
Mennyire megbízható a bolt ? Még nem vásároltam tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22900) Sonja válasza chubii (#22899) üzenetére


Sonja
veterán

Én mindig onnan veszek és előrendelni is innen szoktam és meg vagyok elégedve.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.