Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) Sonja


Sonja
veterán

Infamous 2 hivatalos USA megjelenés Június 7! :C Reméljük EU-ban is hamar megkapjuk utána. :)

(#22300) bozont: Én úgy tudom, hogy tudja!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22302) Gebriel válasza Sonja (#22301) üzenetére


Gebriel
veterán

Várandos a 2. rész.
Az első nagyon jó volt. :K

Komolyan mondom, ha az összes olyan játékot megvenném ami tetszik és érdekel, akkor kb egy napnak 32 órából kéne állnia, hogy legyen időm ki is játszani őket.
Vagy nem kéne annyit multiznom és akkor lenne időm a singel játékokra is? :DDD :DDD

:O Siratom a topic nevét, hogy már belekerült a NO WAREZ :O

[ Szerkesztve ]

(#22303) mr.dana


mr.dana
aktív tag

[ez] azért nem gyenge.........
kérdés, hogy "muzsikál" majd valójában

(#22304) olbaidhun válasza Gebriel (#22302) üzenetére


olbaidhun
őstag

ááá most bánom, hogy csak belekezdtem.. ez is egy nagy cím.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22305) Mazsika válasza retekeger666 (#22299) üzenetére


Mazsika
őstag

én is ilyen monitorral használtam, amíg nem vettem meg a tévét... tökéletesen ment rajta... sz.tem a képe is jó volt! egy darabig simán ki lehet vele húzni! ;)

más: tegnap és ma toltam egy kicsit a killzone 3-at, szerintem feelingre ugyanaz, az irányítást/célzást szerintem sikerült eltalálni, sokkal jobb mint a kettőbe volt!!! graf kb ugyanaz (szerintem abszolút szép), szóval ezt is biztos fogom tolni egy párszor mint a kettőt! aki szerette azt annak mindenképp ajánlott vétel!

Dáccsika

(#22306) Mazsika


Mazsika
őstag

akkor most pontosan meg tudja valaki mondani hogy hány gigás winyót kezel a ps3? 1terrásat szeretnék bele venni, valaki tett már bele ilyet, ezt tudja kezelni?

Dáccsika

(#22307) dudikpal válasza Mazsika (#22306) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Olyan nagy még akkor is felesleges, ha warezolsz...sztem.

(#22308) anulu válasza Mazsika (#22306) üzenetére


anulu
félisten

500-asok kb 100%, 640-eseket még ált rendesen, felette jelentősen be szoktak lassulni. szóval 500 vagy 640

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22309) anulu válasza dudikpal (#22307) üzenetére


anulu
félisten

3-4 BD50 film és hopp, minusz ~150GB. nem olyan sok az, és HDD-ből amúgyse lehet "elég" :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22310) anulu


anulu
félisten

unban method kint van + PS3 gép ID spoof. köszönjük Emese

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22311) Gebriel válasza Gebriel (#22302) üzenetére


Gebriel
veterán

Siratom a topic nevét, hogy már belekerült a NO WAREZ

Mármint azért mert ezt a platformot is elérte a nem kívánatos téma, bár nagyon kíváncsi lennék, hogy mi az a maximum amit ki tudnának hozni ebből a gépből. :B :K

(#22312) Mazsika válasza dudikpal (#22307) üzenetére


Mazsika
őstag

a régi ps3omba 120-as winyó volt, majdnem tele volt demókkal... és már avik, meg pár zene már fel sem fért... van egy olyan érzésem hogy az 500 gigát is tele lehetne pakolgatni... és igen az esetleges warezről még nem is beszéltünk... :B

Dáccsika

(#22313) DM-Fan válasza Mazsika (#22312) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én anno a 40 GB-os gyári HDD-t cseréltem 250 GB-osra, amiből vagy 60 GB most is üres, pedig soha nem volt annyira tele a gép, mint most. Nekem is vannak fent demók, zenék, egy-két film és mégsincs közel sem tele. Warezolni meg akar a hóhér, így sincs időm végigjátszani azt sem, amit megveszek.

Killzone 3: Leszedtem én is a single demót. Szerintem alapvetően rendben van a játék, grafikailag mindenképp, szerintem hozza a kor színvonalát. Az irányításon tényleg sikerült javítani, de azért még mindig közel sem tökéletes, a multi demóban viszont nem volt még ennyire sem jó. A játékmenetből egy pörgősebb részt kaptunk, gondolom a teljes játék azért nem lesz ennyire feszített tempójú, sajnos a 2. rész is leült itt-ott. A demó végéből azért lehet sejteni, hogy mire fog épülni ez a rész, de nem fogok spoiler-ezni. Azt gondolom, hogy egy tisztességes iparosmunka, biztosan korrekt játék lesz, megérheti az árát, bár szerintem én várok vele, kicsit már csömöröm van a sok FPS-től, úgyhogy nálam valószínűleg a Little Big Planet 2 lesz a következő.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22314) Edgeri válasza bozont (#22300) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
Ha BD lemezt játszol le, és asszem AVHCD-t, akkor tudja, csak állítsd át a BD hang beállításnál, hogy NE bitstream legyen, hanem LPCM! Ekkor veszteségmentesen kapja meg az erősítő a hangot. Annyi van még, hogy a fat modellnél nem fogja kijelezni az erősítőd (logóval, infóval), hogy valamilyen HD hangsávot kap, a slim modellnél már ez az infó is megjelenik az erősítődön.
Én pont tegnap néztem végig a Terminátor 2-t, az új hangcuccomon, hát kegyetlen hangzása volt :C

Üdv, Edgeri

(#22315) Edgeri válasza DM-Fan (#22313) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nálam ugyanez, pozitív csalódás lett a KZ3 single demó :C Tuti bevállalom majd :K Játszottam utána a multival is, hát azt továbbra is fosnak tartom az irányítás miatt.

Üdv, Edgeri

(#22316) dudikpal válasza anulu (#22309) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Tisztában vagyok vele, h 10-15 bd film fér rá.
De én úgy számoltam, hogy ha megnézek egy filmet, azt törlöm. Két kezemen meg tudnám számolni azokat amiket 1nél többx megnéztem.

Mazsika
Ugyanez igaz nálam a demókra is. Ha már egyszer "kijátszottam", mi a fenéért fogja a helyet? :)

Más.
Sok PS3 hirdetésben olvasom hogy a vinyó tele van demókkal...és ezek komolyan is gondolják, h ez dob az eladó konzol értékén!
Röhej.

(#22317) Mazsika válasza dudikpal (#22316) üzenetére


Mazsika
őstag

akkor lehet, eladom a 160-ast és veszek bele egy 20-ast, úgyis elég az mindig egy demó, meg a mentések! igazatok van köszi! :)

Dáccsika

(#22318) dagoniat


dagoniat
tag

Hát, kipróbáltam a Single részt a Killzone3-ban. Jobban irányítható az biztos, mint a 2-ben. Viszont grafikailag nem lett jobb annyira. A 2-ben az elmosott "nem éles" szélek voltak a jellemzőek. Itt mintha minden élnek "fénye" lenne. Mondjuk jó, hogy már sokkal világosabbak a helyszinek (amit eddig lehetet játszani). Amúgy összeségében tetszik, de a vásárlással várni fogok asszem.

(#22319) SaMURaIDrAkE válasza Mazsika (#22317) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

20-as már nagyon kicsi lesz. Néhány játék félelmetes mennyi adatot másol fel magának. 4-5 gigák simán felcsúsznak néha még több is. Ha meg esetleg megint elő akarod venni másolhatod fel megint.

(#22320) dudikpal válasza SaMURaIDrAkE (#22319) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Sztem félreértetted, nem érzed a hangszínt :)

(#22321) Mazsika válasza dudikpal (#22320) üzenetére


Mazsika
őstag

az a lényeg hogy te érted hisz neked szólt! :DDD lehet kicsit lesarkosítottam... de remélem értitek a lényeget... szerintem 500-as lesz amúgy azzal már csak el lehet lenni egy darabig, és még biztosan kezeli is a ps3.

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#22322) Scholes9 válasza DM-Fan (#22313) üzenetére


Scholes9
nagyúr

"Warezolni meg akar a hóhér, így sincs időm végigjátszani azt sem, amit megveszek." Ennyi :R Nálam ue. csak PC-n :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#22323) mr.dana


mr.dana
aktív tag

újabb fejezet : - [cikk]

[ Szerkesztve ]

(#22324) tomgabor válasza mr.dana (#22323) üzenetére


tomgabor
senior tag

Nekem ez tetszik benne:
Kitalálom mi lesz a hackerek következő húzása: egy program, amivel hozzáférhetnek mások psn adataihoz, így bankszámla számukhoz, vagy elkölthetik feltöltött pénzüket stb... csodás, grat.

(#22325) Def26 válasza tomgabor (#22324) üzenetére


Def26
félisten

Hova jutott ez az egész... :( Az idézeted milyen messzire áll vajon az igazságtól?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22326) chubii


chubii
senior tag

Próbálta már valaki a Move Gun vagy Killzone Sharpshooter kiegészítőt ? Ha igen, kérhetnék egy kis beszámolót róla ? Megérik az árukat ? Véleményem szerint 13k sok egy kiegészítőért.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#22327) tomgabor


tomgabor
senior tag


ez tetszik :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22328) Gebriel válasza Def26 (#22325) üzenetére


Gebriel
veterán

(#22329) anulu válasza mr.dana (#22323) üzenetére


anulu
félisten

PSN-re belépéskor csak annyit ellenőriz (tudtommal), h az adott ID nincs-e banolva. semmi bonyolult, el kell maskolni a saját gép ID-t egy másikkal, így ha valakit nem vágtak ki, és folyamatosan másik ID-vel jelentkezik be, mint a gépéé, akkor nem is fogják az eredetijét banolni.

mindenesetre nekem ehhez nem lenne pofám, de szerintem sokan fogják mások gépeit banolni.

a végén az egészet el kell, h felejtse a Sony, mert nem tudhatják, h most eredeti vagy csak maskolt az, amit ki akarnak lőni, így a "fehér" játékosok is nagyon könnyen ellenük fordulhatnak.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22330) Gebriel válasza anulu (#22329) üzenetére


Gebriel
veterán

Én nem teljesen hiszek ebbe az egészben. :(
Eddig a legvédettebb rendszer volt, most meg már a legveszélyesebb? Pfff...... :(((

És hogyan fogják megtudni a másik gép ID-jét.?

[ Szerkesztve ]

(#22331) anulu válasza Gebriel (#22330) üzenetére


anulu
félisten

nem kell semmilyen masik ID, nem ellenorzi belepeskor, h valid-e. szoval ez a resze nem igaz a hirnek. random kitalalsz egy szamot, vagy megnezed azt, amid van, hozzaadsz 1-2-akarhanyat es megy.

igen, jol latod. a legvedettebbol a legnyitottabb lett

amugy meglatasom szerint az elso par tizezer "legal" console ban es felhaborodas utan torolni fogja a ban listat a Sony, mert nem fogjak tudni eldonteni, h melyik OFW es melyik CFW + spoof

csak megjegyzes: reszemrol ezt a metodust nem hasznalom, maradok offline

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22332) Gebriel


Gebriel
veterán

KillZone történelemóra. Érdekes iromány. :K

Anulu
random kitalalsz egy szamot, vagy megnezed azt, amid van, hozzaadsz 1-2-akarhanyat es megy.

Ennek semmi értelmét nem látom, ha azon a kitalált számon nincs bejegyzett gép, akkor konkrétan a hacker magára festette a céltáblát. :D

Meg honnan vagy biztos, hogy belépéskor nem ellenőrzik az ID-t?
Ha már vannak olyan játékok amik figyelik az ID-t. Pl: Metal Gear Solid 4 akkor valószínűnek tartom, hogy ők is.

[ Szerkesztve ]

(#22333) anulu válasza Gebriel (#22332) üzenetére


anulu
félisten

tevedes joga fenntartva, amennyit aludtam az utobbi idoben az is csoda, h a monitorig ellatok. mindenesetre a kov par het ugyis megmutatja, h hogyan is mukodik mindez

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22334) Mazsika válasza anulu (#22333) üzenetére


Mazsika
őstag

szerintem ha a sony meg tudná állapítani, hogy kinek van cfw-je akkor már levelezgetés meg figyelmeztetés nélkül kihajigálta volna már őket psn-ről!!!

Dáccsika

(#22335) anulu válasza Mazsika (#22334) üzenetére


anulu
félisten

meg tudja. pl a remote parancsokra nem valaszol a gep (3.56-ban levo rootkittel viszont igen).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22336) Mazsika válasza anulu (#22335) üzenetére


Mazsika
őstag

akkor meg nem tudom mi akadálya, simán ki kellene dobálni már az embereket... valami akadálya akkor is van sz.tem... lehet meg tudja állapítani, de akkor se tudja kirakni őket!

Dáccsika

(#22337) DM-Fan válasza Mazsika (#22336) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez azért nem ilyen egyszerű kérdés, körbe kell ezt járnia rendesen! Aki CFW-t használ, még nem biztos, hogy warezol is, vagy ha warezol is, akkor sem kizárt, hogy ne vásárolna meg egyes címeket. Ha viszont minden CFW-t használó embert kihajigál a PSN-ről, akkor csak tovább csökkenti a potenciális vásárlóinak körét (mind a lemezes-, mind a letölthető-tartalmakat tekintve, mind pedig a multi miatt játszókat figyelembe véve), mindamellett semmivel sincs előrébb, csak elmondhatja, hogy megtorolt egy-két visszaélést és jogsértést, de ezzel további anyagi haszonhoz úgysem jut, hiszen a bannolt gép offline használható marad. Ráadásul a kitiltott felhasználók nyilván a patch-eket sem kapják meg a játékokhoz, márpedig így sokan fognak single-ben is bugos játékokkal találkozni, ami megintcsak nem túl jó a PS3 amúgy is kétes hírnevének.
Ha meg ténylegesen ID-maszkoláshoz folyamodnak egyesek, akkor igen kellemetlen helyzetbe kerülhet a Sony, ha olyan felhasználót rak ki, akinek az ID-jével visszaéltek, ebből igen komoly perek indulhatnak, tekintve, hogy az USA-ban minden ilyen kérdést perre visznek.
Szóval ez egy igen komplex kérdés, amit szerintem jelenleg jogászok hada vizsgál éppen a Sony-nál, ha tippelnem kéne.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22338) anulu válasza DM-Fan (#22337) üzenetére


anulu
félisten

reszemrol online csak eredeti jatekkal mentem, megis kaptam levelet. hogy banoltak-e, azt nem tudom, online nem voltam azota. valamint a brickelt elozo PS3-am ID-je ott van tartaleknak :)

patcheket megkapja, sima http request, nem kell PSN-en lenni hozza.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22339) Mazsika válasza DM-Fan (#22337) üzenetére


Mazsika
őstag

igen igen... de a lényeg ugyanaz amit mondtam... hogy nem nagyon tudják ők ezt a "banhammert" megoldani!

szerk: a patcheket le lehet szedni máshonnan is pl psxstore! ;)

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#22340) v!ct0y válasza Mazsika (#22339) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ez hivatalos oldal? Felteszem pendrivera, felrakom a gépre és megy is ?

(#22341) Mazsika válasza v!ct0y (#22340) üzenetére


Mazsika
őstag

a pkg fájlok vannak fent, és ezeket lehet ugye futtatni a cfw-s gépeken, de egyébként ezek a hivatalos frissítések! ;)

jah hogy te az oldalra gondoltál hogy hivatalos-e? az nem hivatalos természetesen!

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#22342) Def26 válasza anulu (#22338) üzenetére


Def26
félisten

Bannolt ps3 -at vennék. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22343) szasanyi válasza DM-Fan (#22337) üzenetére


szasanyi
félisten

Majd aki megveszi annak valszeg drágább lesz a legális játékszoftver... ne aggódj, ügyes fijúk vannak ott és megpróbálják ezt (is) kompenzálni.

(#22344) anulu válasza v!ct0y (#22340) üzenetére


anulu
félisten

pendrive-ról nem indulnak. fel kell másolni FTP-n a PS3 egy megadott könyvtárába, ekkor megjelenik XMB-n, és így lehet indítani a patchet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22345) Mazsika válasza anulu (#22344) üzenetére


Mazsika
őstag

nekem eddig mindig telepítette a pendrive gyökeréből... :F

Dáccsika

(#22346) anulu válasza Mazsika (#22345) üzenetére


anulu
félisten

hm, mintha nekem más rémlene, de akkor a GT5 1.06 patchel megpróbálom. több szálas letöltéssel PC-re ~4MB-al húzom, PS-re meg ~400k... úgy általában, de van mikor alíg csordogál és 30 perc alatt jön le 20 mega

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22347) D1Rect


D1Rect
félisten

'reggelt!

Lenne pár kérdésem:
A move régebbi játékokkal használható?
(konkrétan FPS-t szeretnék játszani move-val)

Hol tart most ez a "feltörték a PS3-at" sztori?

Hol tart a PSN a bankkártya elfogadással?

(#22348) anulu válasza D1Rect (#22347) üzenetére


anulu
félisten

neked is :)

úgy tudom, h csak azokkal használható, amikhez van move patch (pl Resident Evil 5)

ott tart, h a Sony kaparja a falat, mert (mint fentebb kitárgyaltuk) ID spooffal banolt konzollal is lehet online menni

PSN-en részemről a certificate hack óta nem használnék bankkártyát, ha lehetne se, főleg nem köztes, nem ellenőrzött DNS server mellett. részletek szintén fentebb :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22349) jookomak válasza anulu (#22348) üzenetére


jookomak
őstag

Nem mintha mostanában sok bankkártyát elfogadna a sony...Marad a feltöltőkártya.

(#22350) D1Rect válasza anulu (#22348) üzenetére


D1Rect
félisten

Ejj, ez nagyon rosszul hangzik.

Egyszer már meggyőztek, hogy jobb lesz nekem az xbox, de a move-kinect dolognál megint a PS3 felé billenne a mérleg nyelve. :U

Na mindegy, majd amikor megjelenik az új MK meglátjuk mit tud kihozni a sony a dologból. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.