Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Energie X válasza lugosi (#81097) üzenetére


Energie X
őstag

Az OtherOS egy frissítéssel megszűnt. Ha felfrissítetted, akkor a CFW is kérdéses. Ha elajándékozod gondolj rám, én örülnék egy PS3-nak :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#81102) lugosi válasza Kendek (#81100) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor nem erőltetem, csak egy gondolat volt.

Energie X: egy barátoméknak gondoltam, szóval van helye :)

(#81103) Payphone


Payphone
tag

Sziasztok!

Nagyon benne vagyok most a retró, gyűjtöm a ritka játékokat már egy kettőre szerencsére szert tettem (Pl Demon's Souls). Most egy Persona 5-re hajtok ha valakinél van egy a hóna alatt az ne féljen szolni nekem :D

A másik hogy a Fifa Street 4 nekem az istenért nem akart elindulni. OFW-s gyári gépem van, a lemez is természetesen gyári de lefagy a kezdő képernyőnél. Olvastam Reddit-en hogy másnál is fenáll a probléma. Ti erről tudtok valamit? Esetleg valakinek megvan a játék és tapasztalt ilyet?

(#81104) kreten67 válasza Energie X (#81101) üzenetére


kreten67
senior tag

Nincs gond a frissítéssel. A jelenlegi 4.91-re is van CFW és HEN.

(#81105) Energie X válasza kreten67 (#81104) üzenetére


Energie X
őstag

Nálunk Rebug van, ott nem találtam még 4.91-et

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#81106) Kendek válasza Energie X (#81105) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Abból nem is lesz, helyette Evilnat van, és javasolt rá frissíteni.

<-ƘƘ->

(#81107) arty válasza Bogyi007 (#81096) üzenetére


arty
veterán

kedvenc move cím? (nekem HOTD2-3-4 és persze a Razing Storm)

ezek a sportosak nem fogtak meg, a medieval izét azért megnézném, de pénzt nem mertem még adni érte :(

#81103 Payphone este megnézem neked! (1-2 éve még működött...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81108) kreten67 válasza Energie X (#81105) üzenetére


kreten67
senior tag

A Rebug a 4.86-nál megszűnt, azóta már csak Evilnat van. Én is Rebug párti vagyok, nem frissítek 4.86 fölé gépet. Nincs sok értelme frissíteni, csak a BD kulcsok miatt, de az számomra haszontalan.

(#81109) arty válasza Payphone (#81103) üzenetére


arty
veterán

Kipróbáltam a Fifa Street (4)-et, megy, tudtam meccset játszani.

Annyi, hogy a friss fw nincs a gépen, ezért psn-re nem voltam online bejelentkezve. Esetleg próbáld meg te is offline géppel! (1.01 a fifa verzió, pecs az felmegy psn nélkül is)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81110) NGA


NGA
addikt

Kis segítséget kérnék több kérdésem is van.
Gép: PS3 4004A Superslim 12GB - 250 GB SSD
1. Fel szeretném telepíteni a GT5 játékot, de folyamatosan megáll a vége előtt:
1.1. Ha feltelepítem a frissítést, és utána a játékot, akkor legutóbb eljutott úgy, hogy azt írta 6 másodperc van hátra, de itt megállt, (HDD led nem villog) fél óra után visszaléptem. (itt volt net)
1.2. Frissítés és net nélkül is próbáltam, hasonló, de ott már a felénél megáll. (HDD led nem villog) (itt nem volt net)
Leformáztam az SSD-t, de nem segített. Van valami trükk?
2. Van valahol olyan oldal, ahol érthetően le van írva magyarul vagy egy video, ami szintén magyar a HEN lépései?
3. Mikor először párosítom a gyári kontrollert, ide-oda ugrál egy ideig. Majd abbahagyja, és onnan jó már, akárhányszor bekapcsolom. Ez mi lehet?
4. Van pécsett valaki, aki a HEN-t elvállalja esetleg? Volt egy FAT-om, de ott veszettül pörgött a ventilátor, pedig újra volt pasztázva)

(#81111) vargalex válasza NGA (#81110) üzenetére


vargalex
félisten

A HEN telepítését Kendek kolléga összefoglalta.

Alex

(#81112) doc


doc
nagyúr

CFW-s PS3-ról kimásoltam USB stickre egy mentést, másik (original fimrware-es) gépre felmasoltam, és azt mondja, nem én csináltam a mentést úgyhogy nem használhatom :F
ez a firmware különbség miatt lehet (ezt annyira nem hiszem), vagy tényleg nem lehet másik gépen hasznalni mentést?

(#81113) Kendek válasza doc (#81112) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azon játékállás mentéseket, amelyeket enged kimásolni pendrive-ra, azokat át lehet vinni másik konzolra. Nem ezzel lehet a probléma, hanem, hogy eltérő a két account, vagyis konkrétan az ID-jük.

<-ƘƘ->

(#81114) doc válasza Kendek (#81113) üzenetére


doc
nagyúr

A forrás gépen csak local user van, mit csináljak a másikon? Elég ha ugyanolyan nevű a user?

(#81115) Kendek válasza doc (#81114) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, az sajnos nem elég. Alapból azt mondanám, hogy az Apollo Save Tool segítségével egyszerűen megoldható, de ahhoz vagy a CFW-s gépet kellene frissítened és azon online bejelentkezned (mondjuk ez rizikósabb), vagy a másikra telepítened a HEN-t.

<-ƘƘ->

(#81116) doc válasza Kendek (#81115) üzenetére


doc
nagyúr

Akkor mindegy, annyira nem fontos, koszi a válaszokat :R

(#81117) james001


james001
veterán

Sziasztok!
Ti milyen fülest használtok PS3-hoz? Sima mezei Skullcandy vezetéknélküli fülest is rá lehet valahogy varázsolni? Köszönöm :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81118) Kendek válasza james001 (#81117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bluetooth fülest használok, aminek van low latency módja. De nem a konzollal, hanem a tévével van párosítva, amit pedig PC módba kapcsoltam.

<-ƘƘ->

(#81119) Energie X válasza Kendek (#81113) üzenetére


Energie X
őstag

Én még arra tudok gondolni, hogy a rendszernek alapjáraton más lett a neve és ezért nem engedi. Pl: régi firmware-el PS-079 új firmware-el PS-002 Ha jól emlékeszem nálunk is volt ilyen probléma régen.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#81120) james001 válasza Kendek (#81118) üzenetére


james001
veterán

Az a baj a gép most egy monitorra van kötve,azon nem lehet ilyesmit. Ezért is gondoltam valami fülest hozzá,mert a monitor hangja borzasztó.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81121) arty válasza Energie X (#81119) üzenetére


arty
veterán

Nem. Kendek jól írta, vannak játékok, amik mentése accounthoz kötött, így nem átvihetők más gépre, ahol az adott account nincs ott (márpedig 1:1 azonos account ugy lehet 2 gépen, hogy az egy online, psn account). De tört gépen psn account ban kockázat. Sakkmatt.

#81120 james001 optikai kimenetről tudsz hangot szerezni a ps3 esetén, ezt párezres D/A átalakítóval tudod vezetékes füles-kompatibilissé tenni.

emellett az analog AV kimenetről is le lehet szedni a hangot, ha fabrikálsz valami kábelt-átalakítót

Bluetoothon NEM lehet hangot levenni a ps3-ról (gyári, moddolatlan gépen, de hackelten is szívás).

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81122) arty


arty
veterán

Megjött a 7. generációs konzolokra utoljára megjelent Nascar (pécén már megvolt), sajnos ezek az "utolsók" elég felárasak, nagyon fájt egy évente megjelent sportjátékra kisebb vagyont kifizetni, de azok után, hogy az utolsó EA-st (Nascar 09) megvettem és kellemes csalódás, nem volt igazi választásom :D

Sajnos/szerencsére a mostani generációs konzolokra az utolsó "valódi" nascar játék egy tragédia, ott már nem lesz hasonló, ps1-2-re pedig nemigazán mozgat a Nascar.... bááááár, most, hogy lett jobb kormányom (g27) ps2-re is............. :D

Bárkinek bármi Nascarhoz kapcsolódó élménye? :D Tudom, nem valalmi népszerű itthon vagy akár csak európában a sport, én is csak játszani szeretem, mert 40 autó megy egy kis pályán, így sosem unalmas*, mindig van "akció".

*máshogy unalmas :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#81123) vargalex válasza james001 (#81120) üzenetére


vargalex
félisten

Gondolom akkor a monitoron van jack aljzat is, így átalakító nélkül is adott a megoldás.

Alex

(#81124) james001 válasza arty (#81121) üzenetére


james001
veterán

Rendben köszönöm :R

vargalex: Nincs rajta,meglepődtem én is egyébként. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81125) doc válasza arty (#81121) üzenetére


doc
nagyúr

Nna, egy kis additional info: vinyot csereltem a PS3-ban (amin a vegigjatszott GTA IV volt), uj vinyot leformazta, a CFW-t ujrahuzta, visszaraktam USB-rol a mentest, beraktam a GTA IV-et, lefrissult, felmasolodott, a mentes mukodik :)

(#81126) vargalex válasza james001 (#81124) üzenetére


vargalex
félisten

Na, ilyen monitort sem láttam még. Milyen típus ez?

Alex

(#81127) james001 válasza vargalex (#81126) üzenetére


james001
veterán

Egy olcsó AOC monitor,még az előző munkahelyemről kukáztam ingyen. Mostanában szedtem elő mert a PS3 nem fér oda a tv-hez,de nem gondoltam volna hogy ilyen rossz a hangzása.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#81128) vargalex válasza james001 (#81127) üzenetére


vargalex
félisten

Az én MSI monitoromban is van beépített hangszóró, de inkább ne lenne... Mondjuk ennek megfelelően nem is használom. Szóval, meg tudlak érteni.

Alex

(#81129) arty válasza doc (#81125) üzenetére


arty
veterán

vagy a cfw miatt vagy mert a savegame géphez kötött - ezekszerint :) de akkor hepiend!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.