Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) ldave válasza chubii (#29998) üzenetére


ldave
félisten

From Dust jópofa játék, van demója, vásárlás előtt ajánlott kipróbálni, egész egyedi cucc.

A Slime draws near! Command?

(#30002) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Tudtok olyan oldalt mondani, ahonnan szép, igényes témákat lehet letölteni?
A Store-ban ezek a The Studio témák tetszenek, de PSN-plus-osak, és fizetősek. :(
:R

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#30003) Blashe


Blashe
aktív tag

Én a store-ban is alig találok FREE themes-t, és az is bűnronda. :(

(#30004) Gebriel


Gebriel
veterán

Google a barátod.....[link] ;)

(#30005) Gebriel


Gebriel
veterán

Nagyon jónak ígérkezik.. :K :K
Raintbow 6 Patriots
Ő is nagyon város már.. :))
Resident Evil Operation Raccoon City

[ Szerkesztve ]

(#30006) james001 válasza Ocarina (#30002) üzenetére


james001
veterán

Én erről szoktam töltögetni,egy halom téma van rajta,sőt már egy csomó dinamikus is :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#30007) Sundesz válasza Gebriel (#30005) üzenetére


Sundesz
őstag

Ez nextgen cím? Elején elég jól néz ki, a hídon már inkább mai szint.

Hörcsög Powa'

(#30008) csab2


csab2
veterán

Na, normál módban végigjátszottam az Uncharted1-et. Király játék! Baromira jól néz ki, pedig 2007-es! Kicsit olyan mint 1 film. Kár, hogy nem tudok angolul, de így is élvezhető. Most nehéz fokozaton játszom. Mondjuk nem érzem nehezebbnek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30009) nokia párti válasza csab2 (#30008) üzenetére


nokia párti
őstag

Érdekes! Szerintem az első rész volt a legnehezebb. Már a Hard fokozat kemény volt számomra. :) Crushingon meg agyvérzést kaptam.

(#30010) chubii


chubii
senior tag

Köszi mindenkinek a választ!
Valószínűleg a Crysis lesz a befutó!
ldave : Már játszottam a demojával, azért is választottam be. Szerintem elég hangulatos játék, nekem legalábbis bejön. Majd valami akció keretében meg is fogom venni. 15 eurót most sokallok érte.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#30011) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Hali!Próbálta már valaki a Dirt3,vagy a WRC2 játékot?Esetleg vélemények?

(#30012) nokia párti


nokia párti
őstag

Bakker most nézem, hogy az én 60 GB FATem-ben 1 lencsés(KES-400A) olvasófej van, hát ez nagyszerű. :O :W

[ Szerkesztve ]

(#30013) Klemice válasza nokia párti (#30012) üzenetére


Klemice
senior tag

És az miért rossz?
Rakd fel vaterára, és vegyél egy slimet :)

(#30014) #79125504


#79125504
törölt tag

Akinek bármilyen PS3 játéka van amivel nem játszik már és szívesen elcserélné kérem dobjon egy privit :R

(#30015) Gebriel


Gebriel
veterán

(#30016) nokia párti válasza Klemice (#30013) üzenetére


nokia párti
őstag

Az 1 lencsés sokkal szarabb, mint a 2 lencsés. Legalábbis időtálloságban.

(#30017) Gebriel


Gebriel
veterán

Kell neked a FAT. :U

(#30018) csab2


csab2
veterán

Hard fokozaton is végig nyomtam az Uncharted1-et. Király ez a játék! Viszont továbbra sem értem, miért volt ez nehezebb mint a normal mód. Persze lehet, hogy az volt, csak közben kiismertem a játékot és ezért volt könnyű. Nem kellett már azon agyalnom, hogy merre kell menni vagy mit kell csinálni.
Most azt nem tudom, hogy játszam végig a legnehezebb fokozaton is vagy pedig fogjak neki a 2. résznek. Komoly probléma! :D
Az a baj, hogy akármit is döntök, csak a jövő hétvégén lesz rá időm. Addig munka és vár rám 2 vizsga is. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30019) viktorhmv válasza nokia párti (#30016) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Winyóra nem lehet felinstallálni a játékot hogy ne használja túlzottan az olvasófejet?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30020) #79125504 válasza viktorhmv (#30019) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én úgy tudom hogy a HDD-re való telepítés csak xbox esetében lehetséges.
Természetesen vannak bizonyos PS3 játékok amik bizonyos dolgokat maguktól felraknak a merevlemezre pl GT5 :R

(#30021) viktorhmv válasza #79125504 (#30020) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Értem. Hétfőn jön a PS3-am így csak tapogatózom még a témában. Teljes játékokat is le lehet tölteni a PSN-ről ugye? Én pl a Sport Champions-ot akarom letölteni. Létezik olyan h feltöltöm az egyenlegem és úgy vásárolok? Bankkártyás regisztrálósdiba nem mennék bele.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30022) boygabi_ válasza csab2 (#30018) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Keményebb fokozaton már elég pár kósza lövés a halálhoz. Valamint a katonák odamennek a fedezékedhez vagy gránátot dobnak rád. Néhány rész elég durva tud lenni. A mászkálós részek meg ugyanolyanok minden fokozaton.

(#30023) nokia párti válasza viktorhmv (#30019) üzenetére


nokia párti
őstag

Sajna nem nagyon. :( 10 játékból jó, ha 2 telepít fel nagyobb mennyiésget. Mondjuk amikkel én játszom( Killzone, God Of War,uncharted) ezeknél nem hallom, hogy ölnék az olvasófejet, pedig ezek a játékok sem telepítenek fel sokat. Sajna előző gazdája MW2-t tedd ebbe a szerencsétlen gépbe, bár nem sokat azt mondta, de az volt ennek a gépnek a legrosszabb napja, amikor beletették azt a szart.

(#30024) Ocarina válasza viktorhmv (#30021) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Lehet pontkártyát venni, és vannak a Store-ban teljes játékok is.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#30025) viktorhmv válasza nokia párti (#30023) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Én a PS3-at Move-ozni fogom használni. A letöltést azért kérdeztem mert ugye akkor értelemszerűen a lemez dolog ki van lőve és a játék lemez használata nélkül tud futni, ha jól gondolom.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30026) viktorhmv válasza Ocarina (#30024) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Remek. Engem a Sport Champions érdekel leginkább. God of War 3 pl milyen áron vann fenn?
A feltöltés hogyan működik? Egyszerűen csak egy kód segítségével feltölti az ember az egyenlegét és kész?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30027) #79125504 válasza viktorhmv (#30021) üzenetére


#79125504
törölt tag

A te általad említett játék elérhető PSN Store-ba is.
Természetesen ha nem akarsz kártyával fizetni lehetőséged van PSN Feltöltő kártyát venni.
Itt figyelned kell arra , hogy ha pl UK regged van akkor UK-s feltöltő kártyát vásárolsz.

PSN Játékok listája

[ Szerkesztve ]

(#30028) viktorhmv válasza #79125504 (#30027) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Ok, köszönöm. A UK regisztrációnak van valami trükkje azon kívül, hogy gondolom UK-es címet kell megadnom?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30029) #79125504 válasza viktorhmv (#30028) üzenetére


#79125504
törölt tag

Pl az hogy elérhető a PSN Store :) magyar reggel nem mennél sokra :DDD

(#30030) viktorhmv válasza #79125504 (#30029) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Tehát az e-mail címem, nevem stb. lehet a sajátom kivéve a régióm és a címem?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30031) Reverting


Reverting
őstag

Valaki par szoban tudna infot h a 3004A es alaplapos ps3 mennyivel "jobb" mint a 2504A alaplapos... met kulsore eleg lehangolo az uj gep... az jo h matt lett.... vegre nem karcolodik.... de a legek hianya:) hianyzik:) a vilagoto gombok... ha lehet valasztani ki melyiket venne? thx:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#30032) csab2 válasza viktorhmv (#30030) üzenetére


csab2
veterán

Az e-mail cím mindenképpen a sajátod legyen! A név is lehet a tiéd.
Tudtommal magyar bankkártyával nem lehet vásárolni. Nekem nem ment. Feltöltőkártyát kell venned. Itt szoktak ajánlani egy megbízható srácot, akitől lehet venni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30033) viktorhmv válasza csab2 (#30032) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Rendben. A bankkártyámat úgy sem akartam regisztrálni. Köszönöm a segítséget!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30034) csab2


csab2
veterán

Azért az vicces, hogy a PSN-re simán lehet regelni kamu angol, amerikai, stb. címmel, de fizetni már nem lehet. Meg az is, hogy a PS3-on elérhető szolgáltatások közül néhány bezzeg nem enged regelni Mo-ról (Pl- Netflix). Pedig a Sony is látná - ha akarná - hogy ki honnan regel. De természetesen, hivatalosan nem éri meg regelni a PSN-re mert nincs Store.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30035) csab2 válasza viktorhmv (#30033) üzenetére


csab2
veterán

Az 1. hsz-ben találsz egy címgenerátort. Én is azt használtam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30036) viktorhmv válasza csab2 (#30034) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Akkor milyen reggel érdemes regisztrálni, hogy minden lehetőséget ki tudjak használni (online játék feltöltőkártyás vásárlás, stb..)? UK vagy USA?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30037) ldave válasza viktorhmv (#30036) üzenetére


ldave
félisten

A nálunk kapható játékokhoz UK reggel lehet DLC-ket venni, ha USA-ból tudsz játékot szerezni, akkor USA reg kell a DLC-khez.

A Slime draws near! Command?

(#30038) viktorhmv válasza ldave (#30037) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Akkor UK reg lesz a dologból. Köszönöm:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#30039) Gebriel válasza csab2 (#30034) üzenetére


Gebriel
veterán

(#30040) Gebriel


Gebriel
veterán

Meg is van. Ha nem volt változatoztatás akkor itt a leírás, hogy lehet kártyával vásárolni.

(#30041) dani3l


dani3l
őstag

Sziasztok!

Most szeretnék venni egy PS3-at, és az lenne a kérdésem, hogy ha ausztriai címmel regelek be, akkor tudom használni rendesen a Storet, vagy innen is érdemesebb egy UK-s címet regelni? Köszi.

(#30042) moltam88 válasza dani3l (#30041) üzenetére


moltam88
tag

Uk reget érdemes, ott fennt vannak normális dolgok (ausztriait nem ismerem, ezért biztosabb az UK/USA. Magyart meg végképp ne regelj). Ezzel (is) volt kapcsolatos az utolsó pár hozzászolás, olvass vissza. Illetve 1. hsz-t is olvasd el, szinte minden le van benne írva.

(#30043) moltam88


moltam88
tag

A store-os tartalmakra vonatkozó megosztási korlátozás nemrég ugye változott? Csökkent 2-re a gépeg száma, amin meg lehet osztani egy játékot (valami ilyesmiről olvastam pár hónapja talán). Most hogy belenéztem az első hozzászólásba, az ott levő rész még 5 játékról ír, ezt lehetne/kellene frissíteni az új korlátozásnak megfelelően?

(#30044) dilipok válasza Gebriel (#30040) üzenetére


dilipok
veterán

en a mai napig azon a velemenyen vagyok, hogy UK reggel nem fogsz tudni magyar kartyaval vasarolni (mar szamtalanszor leirtam miert)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#30045) Gebriel válasza dilipok (#30044) üzenetére


Gebriel
veterán

Régen működöt tuti, ha változtattak rajta akkor már nem. Ennyi. :R

(#30046) dani3l válasza moltam88 (#30042) üzenetére


dani3l
őstag

Értem, akkor az UK lesz. Első hsz-t meg ezt az oldalt egyébként végigolvastam, azt megállapítottam, hogy a magyarnak nincs értelme, de gondoltam hátha az osztrák jobb lehet.

(#30047) buffon007


buffon007
tag

Tudnátok ajánlani valami jó stratégiai játékot ps3ra?
most pl a pcn valahogy előkerült nállam a cossaccks meg a settlers.jajj de szerettem őket:)

(#30048) Edgeri válasza dilipok (#30044) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jelenleg nem is túl jó ötlet, mivel most 8000 HUF-ért kapni 25 GBP-s feltöltőkártyát (ez alapján 1 GBP = 320 HUF), míg ha kártyás tranzakciót csinálsz aktuális valuta árfolyamon, akkor is legalább 370 HUF-ba fog kerülni 1 GBP....

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#30049) ldave


ldave
félisten

RUSE coop-ra keresnék társat.
Esetleg Outland is érdekelne, demója nagyon tetszett, ha valaki tolja, akkor megveszem.

A Slime draws near! Command?

(#30050) NeoExDeath válasza Gebriel (#29977) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A MGO egy próbálás után nem fogott meg annyira :) Aztán lehet hogy jó. Itt sokan játszák, jó? Valahogy a MGS4 akció részét nem érzem annyira erősnek hogy multi épüljön rá, de aztán lehet hogy nagyon jó.

Más:

Múlt héten megvettem a Logitech DFGT-t a GT5-höz. Elképesztő, igazi vezetési élmény, nagyon bejön :) Fantasztikus a játék, kormánnyal meg mindent visz nálam amit eddig láttam verseny gamet.
(mondjuk a kormányt kicserélem gariban, mert a fék pedál furcsa hangokat ad ki, de így is működött rendesen).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.