Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) Helmoras válasza Joseppe210 (#45000) üzenetére


Helmoras
őstag

Nincs erre valamilyen honlap ahol meg lehet nézni mi lesz a következő hónapban kivéve/betéve? Engem is érdekelne mi lesz a következő.

(#45002) Joseppe210 válasza Helmoras (#45001) üzenetére


Joseppe210
tag

Ezt találtam, de nálam már núlius van :)
itt írja csak azt nem hogy mikor.

In summary
Leaving PS Plus in July:

3rd July: Kingdoms of Amalur – Reckoning
3rd July: Lord of the Rings War in the North
3rd July: The Cave
3rd July: Rayman Origins
3rd July: Coconut Dodge

Entering PS Plus in July:

3rd July: Battlefield 3
3rd July: Payday: The Heist
3rd July: Saints Row the Third
3rd July: Ninja Gaiden Sigma Plus
3rd July: Unit 13

[ Szerkesztve ]

JP210

(#45003) james001 válasza Joseppe210 (#45002) üzenetére


james001
veterán

Oda van írva "3rd July - Battlefield 3"... Tehát szerdán.

Szerk.: Na megtaláltad :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45004) Joseppe210 válasza james001 (#45003) üzenetére


Joseppe210
tag

jogos.

JP210

(#45005) Joseppe210


Joseppe210
tag

Holnap meg jön a Gran Turismo 6 Demo

JP210

(#45006) Helmoras válasza Joseppe210 (#45002) üzenetére


Helmoras
őstag

Köszi, ezekből a Saints row egész jó számomra, azzal mégnem játszottam, csak győzzek eleget gamelni, még csak most vettem meg a PS-t szal lesz mit bebótolni :D

szerk nya a GT6 demo viszont nagyon érdekel, kiváncsi vagyok milyen ez az autos game, eddig csak a forzákkal játszottam a konkurenciánál.

[ Szerkesztve ]

(#45007) Joseppe210 válasza Helmoras (#45006) üzenetére


Joseppe210
tag

az 5 öt tolom már egy fél éve kb, szerintem sose érek a végére. Annyi folyamatosan frissülő verseny van hogy magára a játék előrehaladására már időm sem marad. :)

JP210

(#45008) Joseppe210


Joseppe210
tag

Szerintetek az mitől lehet, ha leszedek egy játékot és telepítés kb 8 giga aztán corrupted data és nem tudom feltenni?
újra le kellene szedni?

JP210

(#45009) dilipok válasza Joseppe210 (#45008) üzenetére


dilipok
veterán

nagyon valoszinu

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45010) james001 válasza Joseppe210 (#45005) üzenetére


james001
veterán

Az a baj hogy csak Nissan kocsik lesznek benne,tehát konkrétan ez egy GT Academy 2013 demó inkább :( De bízok benne hogy új pályák lesznek benne,pl. Silverstone :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45011) dani3l válasza Helmoras (#45006) üzenetére


dani3l
őstag

Saints Row tenyleg egesz jo szerintem, en most erek lassan a vegere, nekem jobban tetszik, mint a GTA-k (bar a 4-gyel meg nem jatszottam).

(#45012) Tegla80 válasza Joseppe210 (#45008) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha jól gondolom ,wifi-n kapcsolodik a PS a hálóra??
Mert akkor a letoltes kozbeni kommunikacios hibara lehetne gyanakodni.(nem tomeges a dolog,így sajna nalad lesz a bibi)
En meg nem tapasztaltam ilyet.
Szoval,min ered el a netet?

Sony® & PlayStation®

(#45013) DM-Fan válasza Tegla80 (#45012) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam is WiFi-n lóg a PS3, mindig is azon volt: sosem volt korrupt fájlom egyetlen letöltés alkalmával sem 5 év alatt. Minden firmware, játék update patch, megvásárolt vagy akcióban ingyen beszerzett játék hiba nélkül jött le WiFi-n keresztül is, pedig már a második router-em van azóta, ami ráadásul másik helyiségben is van. Ugyanolyan hibaellenőrzés, CRC-check van ott is, szóval más bibi lesz ott! Ha kommunikációs hiba van, akkor ledob a hálózatról és kész.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#45014) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

tesóm a következőt tapasztalja:
lemezes játék a lejátszóban. ha az xmb-ben rámegy a játékra, akkor a háttér annak megfelelően megváltozik, még zene is van, de ha el akarja indítani, akkor "80010514"-es hibakódot dobja. talán 20 próbálkozásból egyszer sikerül elindítania a játékot.
mi lehet a gond?
valaki tapasztalt már ilyet?

(#45015) DM-Fan válasza Sanyi.mTs (#45014) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

PS3 error 80010514

Please try the following the steps below to help resolve the issue.
Please clear out your Game data utility for the game
To do this Please follow the steps in the link below:
http://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/369/~/remove-ps3-game-data-utility-files

Next What I'd like you to do is Try rebuilding your Playstation 3 Database and Restoring your file system.
1.) Turn off PS3 so the red light is on.
2.) Hold and keep holding the power button. The console will turn on, and eventually turn off again.
3.) Once off, with the red light on again, press and hold the power button. You will hear one beep, another single beep after that, and then two beeps in a row. After the two beeps, let go of the power button so it doesn't turn off again and you'll end up in the system recovery menu.
From here there are a few options. Now this is important, "DO NOT CLICK ON 'RESTORE PS3". That will wipe the hard drive clean. You don't want that.
What you want is the other two options:
A) "Rebuild PS3 Database" (this might take a little time be patient).
B) "Restore PS3 File System" (your bootup code, restoring is almost instant).

Get Moded!

(#45016) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok

A kérdésem az volna, hogy hol tudom letiltani azt, hogy a PSN+ előfizetésem automatikusan megújítsa magát? most járt le a három hónapos előfizetés és évesre akartam cserélni erre jött a mail, hogy köszönjük a vásárlást... tudom tudom user error, de elfelejtkeztem róla...
Nem olyan rég volt itt téma, de most nem találtam...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#45017) csab2 válasza Fang (#45016) üzenetére


csab2
veterán

Szia!
Számítógépen: https://account.sonyentertainmentnetwork.com
Bejelentkezel, majd felül "Account" menüpont, ezen belül oldalt "Wallet" menüpont.
Ezután ezt "NO"-ra állítod: "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content"

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45018) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!Volt régebben egy felhasználói nevem,de valahogy nem jut eszembe (van sejtésem)!Létezik olyan oldal,ahol meg lehet nézni az összes Ps3 felhasználót?

(#45019) Mister_X válasza Olyasmi (#45018) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Email címedet tudod hozzá, nem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45020) Olyasmi válasza Mister_X (#45019) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Igen,megvan a hozzátartozó e-mail cím!Akkor annyi,hogy a jelszót vagy a felh.nevet elfelejtettem,és akkor vagy küld egy másikat vagy új jelszót kér majd?

[ Szerkesztve ]

(#45021) oriic válasza raziel01 (#44971) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van ám saját tesztünk is.

Amúgy meg érdekes amiket írnak.

csőjáték, nulla szabadsággal - WTF? Ez nem egy STALKER. Plusz mi az hogy nulla szabadság... -.-"

szkripthibák és vizuális bugok - Egyszer nem találkoztam egyikkel sem.

monoton játékmenet vagy hat órán át - Most komolyan? Monoton? Mi? (pozitívumoknál meg ott a játékidő?? )

a történet (gyakorlatilag hiánya) - Erre meg inkább nem mondok semmit. De azért a pozitívumoknál felhozza az utolsó három órát... :W

Live-Die-Respawn

(#45022) FuRiONight válasza oriic (#45021) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hát kevés olyan játék van, ami annyira felidegesit mint TLoU. Az MI néha borzalmas. Multiról ne is beszéljünk

Hirdetni fórumon tilos!

[ Módosította: philoxenia ]

(#45023) nokia párti


nokia párti
őstag

Gyerekek, kegyetlen jó játék ez a Dead Space. Tegnap este fejeztem be a 10. fejezetet, szerintem idáig ez volt a legnehezebb/legfélelmetesebb chapter, párszor felugrottam a székemből, ráadásul a szép élethű grafika is rátesz egy lapáttal :DD
Nekem ez a játék idáig 10/10, muszáj leszek beszerezni a 2. részt, de azt már virtuálisan fogom megvenni.

(#45024) DM-Fan válasza nokia párti (#45023) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kb. 3-4 éve írjuk itt rendszeresen, hogy a legjobb túlélő sci-fi horror széria. :U

Get Moded!

(#45025) Xaels válasza DM-Fan (#45024) üzenetére


Xaels
félisten

Jaja. Párom nézni sem bírta. Ki lett kötve, hogy csak akkor játszhatok vele, ha ő nincs itthon :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45026) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Jó estét! Mielőtt lehúznám hálózatról a PS-t előbb megkérdezném, hogy mi a fene történhetett :) Uncharted 3 mal játszottam épp, jött egy videó bejátszás, gránát robbant (aminek már nem volt hangja) aztán volt megint hang kinyiffant a karim mert leestem... inditotta volna a játékot utolsó pontról de a gyűrű ami töltést jelezte eltűnt. Nem reagált a játék ezért kiléptem. Ekkor 3x rövidet pittyegett és fekete a kép azóta... Kikapcsolni nem tudom, nem reagál semmire a gép. Valami 5let :F

(#45027) DM-Fan válasza Kaltgarn (#45026) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kihúzod, bedugod, indítod, játszol tovább. Valószínű csak egy egyszerű fagyás, kifutott a memóriából.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#45028) Mister_X válasza Kaltgarn (#45026) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csontra kifagyott a rendszer. Szerintem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45029) Kaltgarn válasza Kaltgarn (#45026) üzenetére


Kaltgarn
csendes tag

Csak sikerült újrainditanom. Sima fagyás lehetett.

(#45030) szilchi válasza nokia párti (#45023) üzenetére


szilchi
őstag

Az első részt Xbox-on és PS-en is kimaxoltam achievmentek terén.De csak azt a játékot.Kellett pár végigjátszás.Az volt az izgi,mikor a játékot Impossible módban toltam és csak Plasma Cutter-t használtam.Mert azért is jár trophy,ha csak Plasma Cutter-al viszed végig az egész játékot.Most a Dead Space 2-t csinálom,Zealot nehézségen.Hát már az se semmi.De még ott a Hardcore,amiben (de csak a Dead Space 2-ben) csak 3x lehet menteni.Na az megint izgi lesz :K .

Meg igen,a 10. fejezet húzós.A Hunter nagyon kellemetlen tud lenni.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#45031) nokia párti válasza Mister_X (#45028) üzenetére


nokia párti
őstag

Nálam az Uncharted 2 multija alatt szokta néha ezt csinálni, hogy nem reagál semmire, csak a bekapcsológombra, és tuti nem az én gépemmel van a gond. 5 db PS3 tulajdonosa voltam már( 3 db FAT, 2 db SLIM), és mindegyikkel előfordult a fent említett probléma, sajna ez a gép ilyen. :(

(#45032) nokia párti válasza szilchi (#45030) üzenetére


nokia párti
őstag

Na igen, nekem is okozott pár őszhajszálat.

(#45033) csab2


csab2
veterán

Az Uncharted 3-ban hol vannak a 3D videók?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45034) Sanyi.mTs válasza Olyasmi (#45020) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

itt esetleg próbálkozhatsz, ha volt szinkronizálva a profilod. "=" után beírod a felhasználónevet. az ne tévesszen meg, h us-szel kezdődik a link, amit látsz az uk profil.

(#45035) szilchi válasza nokia párti (#45032) üzenetére


szilchi
őstag

Akkor a 2. részben az Übermorph igazi élmény lesz számodra ;] .

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#45036) Olyasmi válasza Sanyi.mTs (#45034) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszi,sikerült! :R

(#45037) Fang válasza csab2 (#45017) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszönöm!!

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#45038) Def26


Def26
félisten

Ez létezik, hogy a GT5 demo? [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45039) TazLeacher válasza Def26 (#45038) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, ez már a 6:

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45040) Def26 válasza TazLeacher (#45039) üzenetére


Def26
félisten

Elírtam. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45041) Helmoras válasza TazLeacher (#45039) üzenetére


Helmoras
őstag

Én kipróbáltam, hozzáteszem eddig forzával játszottam ami hasonló, de ez a demo meggyőzött arról hogy ez nem kell nekem, kormányom/pedálom nincs sajnos azzal nem tudom milyen lehet az irányítás de kontrollerrel borzalmas, ha az x és a négyzeten van nem lehet fokozatosan adni a gázt vagy a féket, ez a fajta ravasz alkalmatlan rá, lecsúszik a kezem és kényelmetlen is, hamar elfárad az ujjam, az analóg meg szintén kényelmetlen, bár még ez tűnt a legjobbnak. A grafika rendben van, a hangok szerintem gyengék, és a motorház nézet is nagyon furcsa szögből van, szerintem nem jó.

Autosban egyenlőre a 360 jobb, sebaj itt van sok jó exclusive, most végeztem az első Uncharteddel nagyon klassz volt, SPOILER meglepődtem amikor előjöttek azok a szörnyek :D

(#45042) Ghard válasza Helmoras (#45041) üzenetére


Ghard
őstag

Nem tudsz vele játszani, hát ezért nem a játék a hibás :U
Egyébként meg:

(#45043) akos90 válasza Helmoras (#45041) üzenetére


akos90
tag

Én még nem próbáltam a demót, de még a gt5-öt se szereztem be. De gt4-be ps2-őn x-el való gáz adással nem volt gondom. Nekem ott annyi gázt adott ameddig nyomtam. Ha csak éppen hogy kellet akkor csak egy hangyafarknyit nyomtam le a gombot ha meg padlózni kellet akkor nyomtam padlón. Igaz az tény és való hogy jobb analóggal 1000X szebben, precízebben tudtad szabályozni a gázt és a féket.

Hamarosan én is leszedem a demót kíváncsi vagyok rá. :DD

(#45044) Helmoras válasza Ghard (#45042) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó azért az átlag felhasználónak alap kontrollerje van, egy kormány+pedál képet jobban elfogadtam volna :D. Nem haterkedek én, de ezzel a kontrollerrel számomra nem volt élvezhető egyik megoldással sem, thats all. Nem a játék a hibás, hanem az alap ps irányító, ebben igazad van. Amúgy erről a kontrollerről hova lett a jobb analóg?

[ Szerkesztve ]

(#45045) Ghard válasza Helmoras (#45044) üzenetére


Ghard
őstag

A rendes ps3 joyra meg léteznek ilyenek:

Kormányt meg feleslegesnek tartom mutogatni, ha képes voltál joy-al nekiállni a GTnek :)

(#45046) Helmoras válasza Ghard (#45045) üzenetére


Helmoras
őstag

Hát ha nincs kormányom mivel álljak neki?, nem értem ezt az agressziót :D.

Kezdő PS3-as vagyok nem tudom mit kéne látnom a képen ami eltér az alap ps3 joytól. ááá már látom más a ravasz egy kicsit, ilyet hol és hogyan lehet beszerezni?

Amúgy ez a controller szimpatikus csak baromi drága :S [link]

[ Szerkesztve ]

(#45047) Brian_GT válasza Helmoras (#45046) üzenetére


Brian_GT
őstag

- Amúgy ez a controller szimpatikus csak baromi drága :S -

Nekem meg a csaj szimpatikus...az is drága?? :DD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45048) Ghard válasza Helmoras (#45046) üzenetére


Ghard
őstag

Azért linkeltem az a HKS kart, mert azzal neki lehet állni :)
Ebayről (hongkong free shipping:) ) kb 5000Ftból megvan, magyar boltokban 10 körül.
Az meg ilyen felpattintós műanyag cucc, szinte minden konzolboltban van.

(#45049) Tegla80


Tegla80
addikt

Hát peddig szerintem nagyon klafa a demo.
Igaz a kormány is adott nekem. ;)

Sony® & PlayStation®

(#45050) Helmoras válasza Ghard (#45048) üzenetére


Helmoras
őstag

Szuper, köszönöm az infokat :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.