Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) szasanyi válasza arthymus (#22150) üzenetére


szasanyi
félisten

Más játékokkal mi a helyzet, ott is észrevehető ez a probléma?

(#22152) vaksi8


vaksi8
senior tag

Erre mondják a hozzá értők,hogy panasonic plazmát szabad venni.a viccet félre téve nem lehet hogy a tv-n kell valamit állitani?nekem szépen mindenféle szaggatás,akadozás nélkül fut.nekem is plazmám van!

(#22153) arthymus válasza szasanyi (#22151) üzenetére


arthymus
csendes tag

Csak GT5-ön van, így csak azon tudtam kipróbálni.
Lehet , hogy a LG PJ550 1024x768 felbontása kicsi a PS3-nak?

(#22154) vaksi8 válasza arthymus (#22153) üzenetére


vaksi8
senior tag

Nem tartom valószinünek mert az enyém is csak hd-ready ugyanezen a felbontásban fut.nem hiszem hogy ez lehet a baj.

(#22155) DM-Fan válasza arthymus (#22153) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Lehet , hogy a LG PJ550 1024x768 felbontása kicsi a PS3-nak?"

Biztos, hogy nem! Tökéletesnek kell lennie a PS3 képének egy HD-Ready plazmán is, a 42"-os HD-Ready plazmák felbontása 1024x768.

Inkább arra gyanakodnék, hogy az LG plazma nem képes normális 1080p-s mozgásmegjelenítésre. A PJ sorozat egyébként sem túl jó, de az LG-t egyébként sem szoktuk ajánlani, ha plazmáról van szó.

Get Moded!

(#22156) arthymus válasza vaksi8 (#22154) üzenetére


arthymus
csendes tag

......akkor esetleg a kábel lenne gyenge? Az ára azt hiszem alulról súrolta a
3000Ft-t......vagy a PS3 -al lenne gond?

(#22157) arthymus válasza DM-Fan (#22155) üzenetére


arthymus
csendes tag

.....sajnos a sorrenden nem tudok változtatni. Előbb volt meg a PJ 550 plazma, majd ezután lett meg PS3. :F

(#22158) vaksi8 válasza arthymus (#22156) üzenetére


vaksi8
senior tag

az én kábelem 1000 ft volt az auchanba.próbáld meg esetleg más játékkal ahogy a kolléga javasolta.ha azis ilyet produkál,sanszos hogy a tv nem az igazi ahogy Dm fan kollega irta.

[ Szerkesztve ]

(#22159) arthymus válasza vaksi8 (#22158) üzenetére


arthymus
csendes tag

Köszönöm a hozzászólok segítségét :R

...lehet, hogy TV csere lesz,....... végül is még fél év garancia van rá..el lehet passzolni...

42" méretben milyen TV javasoltok?

(#22160) Gebriel válasza DM-Fan (#22155) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább arra gyanakodnék, hogy az LG plazma nem képes normális 1080p-s mozgásmegjelenítésre.

Ha ez lenne a probléma akkor ez fent maradna :F
---> 720p- re állítva a szaggatás jelentősen csökken , de sajnos nem szűnik meg.

(#22161) szasanyi válasza arthymus (#22153) üzenetére


szasanyi
félisten

Az, hogy a maximális 1920x1080 pixelnél kevesebbet jelenít meg a TV, abszolút irreleváns. Bár nem teljesen kizárt a HDMI kábel hiba sem, annak kicsi a valószínűsége, azt cserélném legutoljára (azt is csak egy kölcsön-kábellel). Mindenképpen ki kellene próbálnod másik játékkal is (ha más nem, abból is egy kölcsön-game), hogy kiderüljön rendszer szintű-e a hiba. Esetleg a Display beállításokon változtass manuálisan (1080p/1080i, stb.) és úgy nézd meg hoz-e javulást.

(#22162) Djuree válasza DM-Fan (#22155) üzenetére


Djuree
félisten

nekem semmi gond az lg plazmámmal, igaz nekem pk350 van :K nincs gond a gt5-el sem. jók az lg-k sztem, ilyen volt az előző lcd-m is. persze lehet egy pana vagy egy sharp jobb, de ez a legolcsóbb. anno az lg lcd-m is a legolcsóbb volt, és nekem ez az egyik legfontosabb szempont :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22163) DM-Fan válasza Gebriel (#22160) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Ha ez lenne a probléma akkor ez fent maradna :F"

Miért is? Ha az 1080p mozgásmegjelenítésre nem képes normálisan a TV, akkor miért maradna fenn a probléma 720p módban?

Get Moded!

(#22164) gabesy válasza szasanyi (#22148) üzenetére


gabesy
tag

Köszönöm. Akkor holnap megveszem a monitort.

Gabesy

(#22165) Mazsika válasza gabesy (#22164) üzenetére


Mazsika
őstag

ilyen árban szerintem már lehet venni hdmi-s monitort is (bár nem néztem után...), miért nem egy olyat veszel és akkor az a biztos...

Dáccsika

(#22166) Vladi válasza arthymus (#22159) üzenetére


Vladi
nagyúr

Feltűnt -e, hogy gt5-ről van szó. :F
Pár demót szedjél le, ha ott ok, akkor a játék a ludas. Más is panaszkodott szaggatásra.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22167) gabesy válasza Mazsika (#22165) üzenetére


gabesy
tag

30k-ért jutok hozzá a monitorhoz. A PS3 mellett használnám még munkára is, amihez kell a nagy felbontás. Nézegettem itt - ott, de ez tűnt a legalkalmasabbnak.

Jóval hangosabb a FAT mind a SLIM. Bár lehet, azért mert soha nem tisztították ki. (kb 3 éves gépről van szó.) Még ha nem is játszok rajta, akkor is fölemeli a hangját. :) Lehet ráférne egy tisztítás.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#22168) szasanyi válasza gabesy (#22167) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyival kiegészítem, hogy Nézegettem itt - ott, de ez tűnt a legalkalmasabbnak ezért az árért. Az tény, hogy 30k-ból nem lehet válogatni a jobbnál jobb monitorok közül. Mivel a PS3 játékok 99%-a 720p felbontású, azaz 1280x720 pixel felbontásban jelenik meg, fontos a monitor azon sajátossága, hogy ez milyen képminőséggel képes eléd rakni.

(#22169) gabesy válasza szasanyi (#22168) üzenetére


gabesy
tag

Igen. Mondjuk ez kérdéses. Lehet kipróbálom előtte, hogy milyen képet mutat, majd csak azután döntök.

Gabesy

(#22170) mr.dana válasza Sonja (#22137) üzenetére


mr.dana
aktív tag

na "lejött" neked ? megcsináltam a Honkongi accot ,de én nem találtam... :F pontosabban van egy K3 beta demo ,de az ua. a multiplayer nem ??

(#22171) Sonja válasza mr.dana (#22170) üzenetére


Sonja
veterán

Állítólag már leszedték, csak azon az estén volt fent, mikor leszedtem!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22172) arthymus válasza Vladi (#22166) üzenetére


arthymus
csendes tag

...ugy érted hogy a maga GT5 játék lemez lenne hibás?
köszi a tanácsot.

(#22173) olbaidhun válasza anulu (#22121) üzenetére


olbaidhun
őstag

"nekem eszembe jut, mert halomban allnak a PS2 (eredeti!) jatekaim, es nem tudok vele semmit kezdeni. ugyhogy a ********** " elküldöd nekem a címeket priviben? Egyébként emulatorra még nem gondoltál? Mostanra elég kiforrott az új pcsx2, ha van egy kétmagos géped, szépen muzsikál pl a gow2 is. A ps3 joy meg megint adott az esetedbeb, ezzel már egész jó lenne az összhatás.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22174) mattpaksi válasza olbaidhun (#22173) üzenetére


mattpaksi
tag

Sziasztok, lenne egy új, bontatlan ps3 játékom. Ha valakit érdekel írjon PÜ-t! [link]

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#22175) A mi Bandink


A mi Bandink
csendes tag

Ma végre meglett az Uncharted:Drakes Fortune crushing fokozaton is,így megvan a max 1000pont. :)
Érdekesség,hogy az első végigjátszás kivételével nem adott trófeákat a játék,acrushing trófeát viszont megadta :F
Viszont a bonuses menüben van egy pár beállítás,amit csak egy speciális gombsor benyomásával lehet élesíteni.(pl. baseball trikós Nate)
Tudja valaki,hogy ezek hol vannak a játékban,vagy egyáltalán megvannak valahol?(Gugliból meg tudtam nézni,csak érdekel,hogy rájött-e valaki magától,s ha igen,hogyan,honnan?)
Előre is köszi: AmB

Ez a nick talán még nem foglalt....

(#22176) mr.dana válasza Sonja (#22171) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Nah,, akkor kereshetem :W

(#22177) mr.dana


mr.dana
aktív tag

FIFA -ban , ha hosszabbításnál vagy egyáltalán ,mondjuk mérkőzés vége felé,, van értelme cserélni.... ?? mert mostanában sűrűn játszom X-et ,és az ellenfelek szinte kivétel nélkül kettős sőt hármas cseréket nyomnak :F ... jó ez valamire vagy csak egyszerűen pszhihikai/lélektani hatása van ??

(#22178) Gebriel válasza DM-Fan (#22163) üzenetére


Gebriel
veterán

De írta, hogy ott is fent maradt a probléma? :U ;)

(#22179) DM-Fan válasza Gebriel (#22178) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"A PS3 display setup-jában automatikusan 1080p-re configurálja magát, 720p- re állítva a szaggatás jelentősen csökken , de sajnos nem szűnik meg."

Viszont jelentősen csökken. Másik eshetőség, hogy a PS3 gyenge hozzá, ahogy azt már más is írta. A semmiből (vagy legalábbis a leírtakból) nehéz megítélni. Azt mindenesetre hülyeségnek tartom, hogy a lemez lenne hibás. Az egyes PS3-ak között meg nincs ilyen teljesítménybeli különbség, a kábel meg 720p-ben nem okozna problémát. Szóval legvalószínűbb a megjelenítő probléma, amin az LG-nél nem is csodálkoznék.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22180) vaksi8 válasza mr.dana (#22177) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
mire a meccs végéhez közeledsz a játékosok elfáradnak.szemmel láthatóan lelassul dekoncentrált lesz.a cserével mindenképp feldobod a csapatod.ha nyerésre állsz a védekező játékosokat érdemes cserélni.

(#22181) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok,

Biztosan már 20000x leírtátok, hogy miben jobb a PlayStation 3, mint az Xbox 360, de ha megtennétek, hogy a kérdéseimre válaszolnátok, érvelnétek azt nagyon megköszönném

Először is, hogy mire szeretném használni a készüléket, az a sima single játék (semmilyen multis dolog). Nem tudom mennyi köze van hozzá, de egy 50"-s FULLHD plazma tv-re lenne rákötve. A kérdésem az, hogy ilyen szempontokból milyen különbség van az Xbox 360 és a PlayStation 3 között, vagy ki miért szereti jobban a PlayStation 3-t, mint az Xbox 360-t.

Előre is köszönöm a válaszaitokat,
zsambek`

(#22182) maxxtro02 válasza zsambek (#22181) üzenetére


maxxtro02
tag

Helló!
játékok alapján dönts
PS3 exkluzív címek: God of War,Uncharted,Little Big Planet,Gran Turismo stb.
Xbox360 exkluzív címek: Gears of War,Forza motorsport,Fable stb.
multiplatform játékoknál általába az xbox360nak van szebb képe

(#22183) mr.dana válasza vaksi8 (#22180) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Húú, kösz :R sejtettem ,hogy van értelme, különben miért hozna le 3 82-83 as értékű játékost 79-80 as ért cserébe.... én meg nem mertem meglépni , mondván akkor gyengítem a csapatot. De ezek szerint nem ....csak nem találtam erről semmilyen leírást... még 1X kösz

(#22184) vaksi8


vaksi8
senior tag

Én meg azt szeretném kérdezni hogy játszik e itt még valaki a fifa11 el?
Az lenne a kérdés,hogy letöltöttem a magyar csapatokat a creation centerből és hogy be lehet őket rakni a menedzser módba,vagy csak saját bajnokságot lehet vele csinálni?

(#22185) Djuree válasza zsambek (#22181) üzenetére


Djuree
félisten

közösségi életben egyértelműen xbox. olyat ne mondj hogy semmi multi :N úgy is jön majd magától ;)
meg talán a játékok is szebbek a boxon, kivéve az exkluzív címeket (uncharted 1-2 pl. verhetetlen, ezért a 2 játékért már megéri a ps3 :D )
meg most elkezdett a sony mégjobban behülyülni a törések miatt, minden funkciót kiszed a ps3-omból, remélem azért a játékok lejátszást nem fogja :DDD
én most váltottam vissza box-ra....nekem jobban bejön...
de ha teheted próbáld ki mindkettőt. veszteni nem vesztesz, ha nem jön be akkor eladod :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22186) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy egy adott játék normál és platinum kiadásában csak a borító különbözik, maga a játék az 100% ugyanaz?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#22187) maxxtro02 válasza Pferi (#22186) üzenetére


maxxtro02
tag

a játék ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#22188) Djuree válasza Pferi (#22186) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#22189) kalapocska


kalapocska
csendes tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni...
érdekes dologra lettem figyelmes ma a ps3-mamnál. Játék közben egy idő után el kezd villogni a kép (HDMI-n keresztül) , mintha eltűnne a jel, majd visszatérne. Egy perc ilyen állapot után magától kikapcsol a gép. Mikor újra elindítom kéri hogy adjam meg az időt és a dátumot, és működik rendesen, majd egy kis idő múlva megint ugyanaz a jelenség...

Mi lehet a gond vele?

(#22190) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Sziasztok.

Szeretnék érdeklődni, hogy ha mkv-t nézek a PS3 media szerveren keresztül, akkor hogy tudok hang és feliratot váltani?
A panelt elő tudom hozni, de nem tudom váltani se a hangot, se a feliratot.
Olyan, mint ha csak az angolt látná egyedül... :((

Előre is köszi. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#22191) anulu válasza s7evcsenko (#22190) üzenetére


anulu
félisten

sehogy. film indítása előtt kell kiválasztanod a kombinációt

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22192) anulu


anulu
félisten

újabb blama Sonynak... Killzone3 3D és normál változat is kiszivárgott

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22193) DM-Fan válasza kalapocska (#22189) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem tudom, de mielőbb vidd szervizbe, mert ez minden, csak nem normális működés! Még a végén kinyírja a TV-t/monitort is.

Get Moded!

(#22194) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Harcos kedvemben vagyok :DD
De FPS-ezni béna vagyok kontrollerrel.
Ha van 3-4 mp belőni a célkeresztet, akkor elvagyok, de ez ritka... :D
Most ugorjuk át azt, hogy gyakorlással megszokható......stb :W

E két játék közül irányítás szempontjából melyik játszható könnyebben:
Call of Duty Black Oops vagy Medal of Honor /új/?
Melyikben könnyebb eleve, vagy melyikben van több segítség a bénáknak, pl.: nagyon kezdő szint...
Kösz!

(#22195) v!ct0y válasza wrathchild (#22194) üzenetére


v!ct0y
veterán

Modern Warfare 2 demoját le lehet szedni a psn ről. Az ugyanolyan gondolom mint a black ops. Egyébként én is ebbe a cipőbe járok. E két játék közül valásztottam a black opsot mert a MOH nak a multija az pc-n nem jött be. Használtan jó árba lehet kapni.

(#22196) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Nem tudom hallottátok e h a sunyi megint alkotott: dc universe játékot psn accounthoz kötötte. Magyarul 1x megveszed, és kész. Nem tudod eladni ha esetleg ráunnál vagy vmi.
Ez vajon előrevetíti a jövő zenéjét?! :U

(#22197) v!ct0y válasza dudikpal (#22196) üzenetére


v!ct0y
veterán

De az előfizetéses nem ?

(#22198) kalapocska válasza DM-Fan (#22193) üzenetére


kalapocska
csendes tag

Nemtudom, de nekem az a gyanúm hogy lehet túlmelegedés miatt csinálja.

(#22199) DM-Fan válasza kalapocska (#22198) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor sem tudod otthon megoldani - hacsak nem járt le a 3 éves méltányossági garanciád. Ellenkező esetben irány a szerviz és 16.500 Ft-ért elküldik Franciaországba, szétszedik, bevizsgálják, ha van hibás alkatrész (legyen az akár alaplap), azt cserélik, majd kitakarítják, újrapasztázzák, kicserélik a külső burkolatot és úgy kapod vissza. Olyan 3 hét alatt megvan és gyakorlatilag van egy felújított konzolod.

Get Moded!

(#22200) Sonja válasza v!ct0y (#22197) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, havi előfizetés van.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.