Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) DM-Fan válasza TazLeacher (#39997) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én ugye végignyomtam az első kettőt is PS3-on, mondhatni imádtam őket és épp most játszok a Dead Space 3-mal PS3-on, igaz, még csak kb. a harmadánál járhatok a single campaign-nek, de eddig szerintem nincs komoly gond vele, ha az első kettő tetszett, akkor ez is fog. Kicsit átszabtak pár dolgot, így pl. teljesen más lett a fegyverrendszer: egyféle lőszer van már csak, abból táplálkozik minden fegyver; a fegyverek folyamatosan upgrade-elhetők, de teljesen át is építhetők, alapvetően alsó és felső részük is van, így akár kétféle fegyvert is össze lehet kombinálni, külön fejleszteni az alsó- és felsőrészt. Szóval kicsit komplexebb lett. Semmi gondot nem érzek abban, hogy lettek nagy terek is, szerintem pl. a nagy nyílt terű űrséták, a hajók közötti mozgások, de a bolygófelszíni dolgok kifejezetten jót tesznek a játékmenetnek, mert egyébként bőven maradt bezárt terű, sötét hajóbelsőben való bolyongás is. Szóval eddig nincs vele különösebb bajom, csak a szokásos: grafikailag lehetne jobb, kevésbé pixeles, de amúgy nem rosszabb, mint a korábbiak PS3-on.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40002) trufa12 válasza DM-Fan (#40001) üzenetére


trufa12
addikt

a pixelen lehet segíteni :) távolabbra kell ülni . én legalábbis így oldom meg :D

az más kérdés ha mosott a textura , az már gázosabb ügy :(

régebbi témához kapcsolódik : god of war 3 vita. én most is játszom vele ,és így lassan 3 év távlatából sem látok semmi kivetni valót a játék kinézetén , vannak mosott texturák de ahol éles ott üt , a háttér is szép látványos mai szemmel is.

hát kíváncsian várom a köv hónapot. az új rész is biztos szép lesz nah meg szebb .

vegyen sok ember jobb megjelenítőt , én is amíg olcsóbb megjelenítőkön játszottam más volt a véleményem.

amióta vettem ezt a dell 27 colos tükröződős csodát (amivel csak a gáz max annyi ha a fény rásüt eléggé problémás lehet) de amúgy tűéles, és a színek is ott vannak ha megfelelően van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40003) #49155328


#49155328
törölt tag

Most már US store is elérhető webes felületről : https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us

(#40004) TazLeacher válasza DM-Fan (#40001) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, valami ilyesmire gondoltam. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#40005) Diego46 válasza Sanyi.mTs (#39987) üzenetére


Diego46
csendes tag

Kösz szépen a segítséget srácok.
- A PS3 egy asztalon van a hangrendszerrel (csak egy szinttel lejjebb)
- köszi, ezt a kábelt mutatta feljebb MasterMark is, holnap megpróbálok szerezni egyet
- piros és fehér kábeleket

Próbáltam úgy is, hogy a PC-m vonalbemenetére kötöm be (az RCA-jack adapter segítségével), aminek szintén működnie kéne, de ugyanúgy nem szól a jobb oldal.

Próbálgattam a kábeleket és a legérdekesebb az egészben, hogy ugye rendesen bedugva nem szól a jobb oldal. Aztán kicserélve a két kábelt (fehér a pirosba, piros a fehér csatlakozóba az adapteren), ugyanúgy szól a bal oldal, a jobb viszont továbbra sem.
Ebből másra nem tudok következtetni, mint hogy eleve csak bal oldali hang jön a PS3-ból. Lehet, hogy a PS3-hoz kapott kábel a rossz? Szerintetek?

(#40006) Sanyi.mTs válasza Diego46 (#40005) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

más forrást (pc, vhs, dvd, tv, stb) használva szól a jobb oldal?

(#40007) Diego46 válasza Sanyi.mTs (#40006) üzenetére


Diego46
csendes tag

Igen, PC-ről szól a hangrendszer rendesen.

(#40008) Diego46


Diego46
csendes tag

Találtam 3 ugyanilyen fórumbejegyzést, nem egyedi a problémám:

1
2
3

(#40009) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Szevasztok.

Pár napja vettem egy üzletben egy használt 250GB-os slim gépet.Minden renden vele, de garancia nincs már r á, legalább is ha lenne még akkor sincs papír róla.
A gép még nem lett szétszedve, a matrica sértetlen.

Kicsit bevilágítottam a gépbe lámpával és láttam, hogy kicsit poros.Nem lehet nagyon vészes, bár elég vacakul lehet belátni.
Ha én eltávolítom a garancia matricát és ha esetleg majd egyszer el szeretném adni sokat veszít az árából emiatt?

Gondoltam, hogy kifújom kompresszorral óvatosan (xboxnál tökéletesen bevált), csak az a baj, hogy olyan kicsik a nyílások, hogy szerintem nem sok por tudna kimenni rajta.

(#40010) Mister_X válasza karakpecze21 (#40009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fújkálni tilos, meg ha már nekilátsz, akkor csináld rendesen. A szériaszám alapján találsz leírást és/vagy videót a lépésről lépésre való szét- és visszaszereléshez. Kimosod a bordát, újrapasztázol, esetleg óvatosan letörlöd papírzsepivel az alaplapot, ha nagyon poros. Utána utasítá szerint visszaszerelsz szárazon, mindent.

A matricára szerintem mindenki tesz, ha gari amúgy sincs, de inkább passz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40011) Tegla80 válasza karakpecze21 (#40009) üzenetére


Tegla80
addikt

számtech boltban vegyél "sűrített levegős sprayt" azt hajrá
az tiszta,száraz és gondot sem okoz ha befújod vele. pici a "hegye" befér, ha felkeverted benne a port rögtön kapcsold is be,lökje ki a venti amit még tud :D , lemez ne legyen benne.
kb Én így csinálnám

Mister_X
"fújkálni tilos" ez tetszik, :) mi baja lenne ? mind1 ,akkor Te ne fújkáld
Én a régit is így pucoltam,szétszedni nem szabad 1 jól működő gépet szerintem. pasztázásról meg annyit,h amire tervezték ki kell bírnia,utána úgyis újat veszel.
a 4 éves FAT gépem megy havernál napi szinten és csak "fújkálva "volt semmi más

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40012) karakpecze21 válasza Mister_X (#40010) üzenetére


karakpecze21
senior tag

A szétszedéssel nincs gondom, sok gépet kaptam már szét, csak a gari matrica miatt tűnődtem.
Sok ember megrémül ha nincs rajta.Bár mondjuk úgy sem tervezem mostanában eladni és talán annyival nem ront az áron.
Veszek mx-2 pasztát és azt hiszem nekiállok.Igazad lehet, a legjobb ha rendesen ki lesz pucolva és gondolom az újrapasztázás is előnyére válik majd. :R

Tegla80: Köszi a tippet, de ezekkel a sűritett levegős cuccokkal nem vagyok kibékülve.Elég gyér nyomásuk van és billentyűzet tisztításon kívül nem sok hasznukat vettem még.Pár fajtát próbáltam anno mikor nem volt még kompresszorom, de minegyik egyforma volt kb. (bár lehet van jó is).
Nem beszélve arról, hogy ha az embert azzal tisztít elektronikát ajánlatos várni vele bekapcsolás előtt jó pár percet, mert hajlamosak fagyasztani a hajtógáz és egyebek miatt.
Havernak pont így sikerült elkurnia az asztali pc-ben a deszkát.Jól befujkálta és azonnal bekapcsolt.Lejegesedett és mikor ugye lolvadt, minimális pára csapódott le.Ami elég volt hogy hazavágja a memória slotokat.

[ Szerkesztve ]

(#40013) ldave válasza karakpecze21 (#40012) üzenetére


ldave
félisten

Ha már nincs rá garancia, akkor nem mindegy, hogy fel van-e sértve a garanciamatrica, avagy nem? Ezt most nem értem :)

A Slime draws near! Command?

(#40014) karakpecze21 válasza ldave (#40013) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát sajnos nem teljesen.Nekem mindegy lenne, de sokan betojnak ha valami már szét lett szedve.Azt hiszik hogy javítva, gányolva lett. (ez csak azért lenne érdekes, ha majd x idő után esetleg el akarom adni)
Ami valahol érthető is, mert sok sárgaledes konzolt árulnak, gyorsba meghőlégfúvózva stb.
Általában az a 2. kérdés, hogy matrica sértetlen e.

[ Szerkesztve ]

(#40015) Mister_X válasza Tegla80 (#40011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is fogom. Murphy sosem alszik, repült már le nekem szűkítő. Ha nincs szétszedve, akkor meg csak megkavarod belül a port, egy része kimegy, egy meg megtapad. Most vagy b*szunk vagy rejszolunk, nem mindegy :N Legalább látod a technikát és kitakarítod rendesen, ha már...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40016) Ghard válasza karakpecze21 (#40014) üzenetére


Ghard
őstag

A fatok se mind sárgultak,a slimek meg egyáltalán nem.

(#40017) karakpecze21 válasza Ghard (#40016) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Tudom, hogy nem mind, mert nekem is van egy öreg fat gépem ráadásul a 60GB-os amiből tudtommal a legtöbb halt meg.Bár helyesebben már havernál van, mert nekiadtam hogy használja mikor vettem a slim gépet.

Reméljük a slimek nem is fognak, bár ami elromolhat az el is romlik.

(#40018) MasterMark válasza Diego46 (#40005) üzenetére


MasterMark
titán

Ha kicseréled a két oldalt, és továbbra is ugyanaz az oldal szól, akkor a kábel nem jó! Pontosabban a toldó vagy az átalakító nem jó.
Ha a PS3 kábeléből csak bal oldalról jönne hang (fehér RCA) akkor kicserélve a kettőt a másikból kéne szóljon...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#40019) MasterMark válasza MasterMark (#40018) üzenetére


MasterMark
titán

Mégpontosabban ha a gépbe dugva toldó nélkül is csak a bal oldal szól, akkor biztosan az átalakító rossz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#40020) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

Sziasztok ! használ valaki Easy Capot ? össze akarok kötni a laptopom a ps-el.... milyen a grafika ? választ köszönten :R
UI: melyiket érdemes meg venni ? 5 ezer Ft felett nem nagyon akarok venni...

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#40021) TazLeacher válasza karakpecze21 (#40012) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sűrített levegőt szintén kerülöm az elektronikai cuccok esetében. Szintén sikerült vele lapot gyilkolni, úgy, hogy nem rögtön kapcsoltam be. Szét volt szedve totálisan a gép, kifújkálta a bordákból a port, meg minden, összeraktam, és utána. Elhalálozott...mondjuk annyi, hogy simán legariztattam... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#40022) Joseppe210


Joseppe210
tag

Mi a módja annak, hogy felvegyem a képernyőképet ps3 ról? szeretnék egy kis videót csinálni.

JP210

(#40023) supercow válasza Joseppe210 (#40022) üzenetére


supercow
őstag

Hdmi-t vagy kompozit jelet?
Hdmi-t macerásabb a HDCP miatt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#40024) Joseppe210 válasza supercow (#40023) üzenetére


Joseppe210
tag

hdmi. Nincs esetleg valami app erre ami a merevlemezre rögzíti?

JP210

(#40025) S_P_E_C_K válasza Joseppe210 (#40024) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

Easy Cap... én is most akarok venni

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#40026) supercow válasza Joseppe210 (#40024) üzenetére


supercow
őstag

Google-> "ps3 hdmi record"... :(((
itt pl

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#40027) #79125504 válasza S_P_E_C_K (#40020) üzenetére


#79125504
törölt tag

Azzal nem kapsz valami jó minőséget. inkább roxio game capture vagy Avermedia GameCapture HD utóbbi drágább.

(#40028) szilchi válasza Joseppe210 (#40024) üzenetére


szilchi
őstag

Pletykák alapján ilyen csak az új generációs gépben lesz majd.Jelenleg csak külső és drága hardveres eszközzel tudsz rögzíteni.Ha jó minőségben akarsz,az meg még több.Szal app nincs sajnos erre.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40029) Joseppe210 válasza szilchi (#40028) üzenetére


Joseppe210
tag

értem. Hát akkor marad a videókamera tv re illesztve.

JP210

(#40030) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Lenne egy kérdésem.

Nekem csak a Préium kód kéne BF3-hoz de ilyen csak a store-on kapható 20k-ért.(UK). Na most ha veszek egy premium edition játékot a boltban, akkor ahhoz van egy külön prémium kód benne, vagy csak egyetlen kód ami a kettőt kombinálja? (serial meg prémium)?

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40031) dilipok válasza Sonic* (#40030) üzenetére


dilipok
veterán

pc verzional 2 kod volt benne (LE+Prem), gondolom PSnel is igy mukodik, de nem mondom biztosra.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40032) S_P_E_C_K válasza Sonic* (#40030) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

BF3 Premium... 1 kod van csak, és azzal minden DLC-t letudsz szedni

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#40033) karakpecze21 válasza TazLeacher (#40021) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát igen, sajnos sok ilyet hallottam és havernak is úgy halt meg, bár ő volt a buta hogy azonnal bekapcsolta.
Estedben akkor nem tudom mi lehetett a gond, mert ha elvileg leszárad akkor nem nagyon lehetne gond.

Na közben szétkaptam a kicsikét.Mint már sokszor most is majdnem agyvérzést kaptam a 3 db torx csavartól.
Az még oké hogy torx, de ezek a rohadékok már a csavar közepébe tettek a kis fémpöcköt is, hogy a sima torx csavarhúzó ne üljön bele.Agyon tudnám csapni aki ezt kitalálta.Most megfogadtam, hogy megfúrok egy ilyen méretű torx csavarhúzót, hogy legközelebb ne szívjak vele.
Egyébként alig volt poros a gép, meg is lepődtem.

Más dolog: Tapaszt valaki már olyant, hogy a God of War3 -ban (nekem platunum kiadás van) fura torz hang van néha a mélyebb hangú karaktereknél?pl. a kovácsnál.Olyan mint ha torzítana a tv-m, de eddig nem tapasztaltam gondot a tv-vel, csak ennél a játéknál.Más hangokkal nincs gond.
Lehet az olcsó HDMI kábel a ludas.Bár furcsa hogy csak a mély, rekedt hangoknál van gond.

[ Szerkesztve ]

(#40034) dilipok válasza S_P_E_C_K (#40032) üzenetére


dilipok
veterán

o nem eppen ezt kerdezte ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40035) DM-Fan válasza karakpecze21 (#40033) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnos a sűrített levegő sokszor folyékony állagban is távozik a flakonból a légneművel együtt és ez bizony okozhat zárlatot. Próbáld ki: fújj egy ablakfelületre és meglátod, hogy bizony sajnos nyirkos lesz, nem szabad rögtön feszültség alá helyezni. Sokan így nyírják ki az alaplapjukat: belefújnak a memóriaslot-okba, belerakják a memóriát, ráindítanak és már el is halálozott a lap, rosszabb esetben a RAM is.

Amúgy inkább MX4-es pasztát vegyél: minimálisan drágább csak, mint az MX2, de annál is jobb. Két ünnep között újrapasztáztam MX4-gyel a FAT-emet amiről a cikket írtam anno és még jobb lett, mint elsőre, amikor MX2-vel csináltam.

A mai TV-k beépített hangszórója egy vicc, ne csodálkozz rajta, ha torzít!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40036) dilipok válasza karakpecze21 (#40033) üzenetére


dilipok
veterán

a kovacsnak nagyon mely duborgo hangja van, lehet hogy megis a TV lesz a ludas. Nekem is csinalta (sot csinalja is), bar nekem mas jatekoknal is elojott (pl GTA4, nehany autonal is torzitott a TV)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40037) kelzsoca válasza DM-Fan (#40035) üzenetére


kelzsoca
félisten

Illetve volt már olyan eset is, hogy kompresszorral valaki lefújta a kondikat a nyákról, persze egy flakonos spary-ben nincs meg ez a nyomás. :D

https://vertigostore.eu

(#40038) DM-Fan válasza kelzsoca (#40037) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, meg amikor porszívóal lekapják a jumper-eket, aztán csodálkoznak, hogy miért nem működik ez-az. :)

Get Moded!

(#40039) trufa12 válasza DM-Fan (#40038) üzenetére


trufa12
addikt

megesik az ilyen.

Én már olyat is hallottam . hogy mondjuk ez számtek téma.

Haverom elektroműszerész. vittek hozzá 1 gépet hogy össze rakták de nem működik......

hát igen ám. de hát agp slotba pci e es vga t tenni.... .)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40040) DM-Fan válasza trufa12 (#40039) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Inkább fordítva, nem?

Get Moded!

(#40041) #79125504 válasza trufa12 (#40039) üzenetére


#79125504
törölt tag

az szééééép :DDD

(#40042) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

A kompresszoros kifújással nincsen semmi gond. Havonta minimum 100 gépet fújok ki ilyen módszerrel és még soha egynek sem ártott. A sűrített levegő spray-t én sem nagyon ajánlom, bár még nem vágtam haza vele semmit, de az ára és a kapacitása elég gáz.

PSN: Xbox:

(#40043) trufa12 válasza DM-Fan (#40040) üzenetére


trufa12
addikt

neeem :) pont ez a szép benne

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40044) trufa12 válasza #79125504 (#40041) üzenetére


trufa12
addikt

hát amikor mondta.... hogy járt , majd össze szartam magam :D a röhögéstől ,vannak kemény arcok .
meg a régi hdd-ken , fordítva rá durva a táp csati , meg hasonló finomságok :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40045) SylarHUN válasza trufa12 (#40039) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Nálam is volt már olyan PC, amibe az okoska SD-ram helyett DDR ramot vett, de nem rémült meg a krapek, fogta és belevágta a hiányzó rést és kipróbálta, hogy így működik e a dolog. Nem volt szerencséje! Leégette a ram foglalatot.
És hozta, hogy valami nem stimmel a géppel.
Pedig ő megoldotta a hiányzó rés kérdését. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#40046) Diego46 válasza MasterMark (#40019) üzenetére


Diego46
csendes tag

Vettem ma egy ilyet, de sajnos ezzel sem jó.
Bedugtam a PC vonalbemenetébe illetve kipróbáltam a jack-toldóval is, de a bal oldali hangfal továbbra sem szól.

(#40047) Diego46 válasza Diego46 (#40046) üzenetére


Diego46
csendes tag

Rosszul írtam, a jobb oldali nem szól.

(#40048) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

hey hó ! ha veszek egy használt Black Ops 2-t akkor én tudok azzal multyzni ? srác már fel használta a kodot... gondolom a kod kell a multy részhez is.. nem ?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#40049) #79125504 válasza S_P_E_C_K (#40048) üzenetére


#79125504
törölt tag

ugyanúgy tudsz multizni tudtommal az a kód csak a Nuketown 2025 mapot adja pluszba

(#40050) S_P_E_C_K válasza #79125504 (#40049) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

jaaaaaaaaaaaa :)

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.