Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Közben most olvasom h meglettek az első banok is :(((

[ Szerkesztve ]

(#21752) Mazsika válasza anulu (#21742) üzenetére


Mazsika
őstag

bocsi félre értettetek... én csak arra mondtam hogy mindegy lenne ha maradna a psp1 hardvere, először úgyis szoftveresen kellene rendbe rakni a dolgot!

Dáccsika

(#21753) Riley válasza Gebriel (#21739) üzenetére


Riley
csendes tag

Elvileg az in-game store-ban lehet venni vip code-ot. Ha jól rémlik, most valami 33% kedvezményt kapsz rá! :)

(#21754) anulu válasza dudikpal (#21750) üzenetére


anulu
félisten

kiderül mi lesz, mindenesetre az érdekes, h a 256MB-osokban továbbra is lehet. elképzelhető, h csak valami bődületes bug, és csak rohantak, h patcheljék a PSN-t. ami mellesleg köszöni, 3.55 CFW-vel is megy (jelenleg, ill még)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21755) szasanyi válasza anulu (#21749) üzenetére


szasanyi
félisten

Nézzük már meg,hogy ez valóban azt jelenti-e amit (nem csak warez szempontból nézve) érteni lehet belőle: ha meghibásodik a HDD ki kell dobni a PS3 konzolt, és újat kell venni mert nem lehet másik, új HDD-t belerakni mert úgy már nem fog működni? :U

(#21756) mr.dana


mr.dana
aktív tag

mi a tököm van a store-al ? vagy nem tom mivel ? 2 napja nem tom leszedni a Bulletstorm és a Dead Space Extraction demoit... először eldöcögött 68 % ig majd ott megállt... vártam 1 csomót , majd töröltem/megszakítottam aztán átmentem az angol store-ba ott eljutottam 2% ig :W azóta ott áll.............

ja előtte ugye volt az FW frissítés az kavart volna be ??

[ Szerkesztve ]

(#21757) dudikpal válasza mr.dana (#21756) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Utolsó kérdésedre:
Egy normális világban erre egyértelmű NEM lenne a válasz, de itt már bármi megtörténhet...

(#21758) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Órák alatt feltörték az új PS3 firmware-t :DDD

https://vertigostore.eu

(#21759) Sonja


Sonja
veterán

PS3 firmware 3.56 bans Black Ops hackers

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21760) Djuree válasza Sonja (#21759) üzenetére


Djuree
félisten

:C

az egyik hsz-ből: "SONY is the Judge, Jury and Execution!" :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21761) Edgeri válasza Sonja (#21759) üzenetére


Edgeri
senior tag

:D Ez egy olyan versenyfutás, ahol a Sony eleve mindig térdelőrajttal fog indulni, ráadásul a szopóágról, így jobb lenne, ha feladnák végre, mielőtt teljesen tönkre vágják azt, amit PS3 brandnek neveznek.

Üdv, Edgeri

(#21762) Sonja


Sonja
veterán

Meg is jött az InFamous! :C Kíváncsi leszek. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21763) olbaidhun válasza Sonja (#21759) üzenetére


olbaidhun
őstag

hehe.. ez milyen módszeres már.. Egy nagy vicc lett a sony-ból. A felhasználók bővítik a konzol tudását!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21764) anulu válasza Sonja (#21759) üzenetére


anulu
félisten

nem a FW hanem a legújabb patch, és a mentett, összetákolt savegame-k alapján. a többi stimmel :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21765) dudikpal válasza anulu (#21764) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Neked van igazad.
Mikor olvastam a hírt, csak olyan kommentek voltak még h eredeti játék+cfw kombónál jelentkezett, a savekről jótékonyan hallgattak a rinyálók :)

(#21766) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Annyi infot osztanék meg a nagyérdeművel a Dead Space 2 (Limited Edition)-nel kapcsolatban, hogy ma már január 28-a van és ugyanúgy nem működik az indítás után megjelenő redeem codes menüpont (szürke marad és nem lehet belelépni). Szóval ez valami glitch és valójában nincs köze a szerverek indításához. A megoldásra egyébként rájöttem: be kell lépni az Extras menübe és ott kell belépni a redeem menübe, ahol már megjelenik a három kis ablak, ahová be lehet írni a kis füzetben levő kódot. Ezután letölt egy 100 kb méretű fájlt, amit beintegrál a játékba és így lehet használni a multit.

Megy tehát a multi. Játszottam egy gyors meccset: a mérnök csapatban voltam a nekromorfok ellen, kellemes kis multis játékmenet így egy meccs alapján.

Get Moded!

(#21767) Edgeri válasza DM-Fan (#21766) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kösz a tippet, ma estére ;] és a hétvégére terveztem némi játékot :K

Üdv, Edgeri

(#21768) MrTwister válasza dudikpal (#21765) üzenetére


MrTwister
őstag

Ez az összetákolt savegame azt jelenti, hogy mint a régi időkben hex editorral több lőszert adtak maguknak meg több életpontot,stb magyarul "csíteltek", mert akkor érthető a ban, hiába eredeti a játék! :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21769) dudikpal válasza MrTwister (#21768) üzenetére


dudikpal
aktív tag

A hogyant nem írták, csak azt h valszeg csitterek voltak.

(#21770) Djuree


Djuree
félisten

valakinek valami?:

Uncharted 1 - 4k
Uncharted 2 - 6k
Killzone 2 - 4k
Little Big Planet - 4k
Final Fantasy 13 - 5k
NFS Shift - 4k
Siren Blood Curse - 4k
Resistance - 3k

Ha többet viszel kedvezmény is van: 2 játéknál 500ft, 3-nál 1000, 4-nél 1500 és így tovább...
Mindegyik normál kiadás, nem platinum! Természetesen hibátlanok és mindenük megvan.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21771) Gebriel válasza Riley (#21753) üzenetére


Gebriel
veterán

linket pls. :R

(#21772) Riley válasza Gebriel (#21771) üzenetére


Riley
csendes tag

Úgy értem, hogy a játék a főmenüben hirdeti, hogy az ott található "Store" menüből lehet vásárolni VIP kódot, jelenleg 33% kedvezménnyel.

(#21773) v!ct0y válasza Djuree (#21770) üzenetére


v!ct0y
veterán

LBP-t vinném is :)

(#21774) olbaidhun válasza Djuree (#21770) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ez az akció nekem is tetszik, érvényes a listámra is: [ link ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21775) awokado válasza Sonja (#21762) üzenetére


awokado
tag

Nekem nagyon kellemes csalódást okozott.Ha bejön a stílus te is bírni fogod (és még idén jön a 2!,uncharted 2 grafikát ígértek)

PSN ID: RoolandX

(#21776) polonic


polonic
félisten

A dead space 2-nek nincs saját topikja, ezért itt kérdezem meg.
Akinek megvan a játék, attól kérdezném, hogy milyen? Milyen hosszú lehet a sztorija? A multija mutat valami különlegeset, újdonságot vagy olyan tucatmulti féleség? Gondolkozom a megvételén, de nem tudok dönteni. Az egy, alapvetően tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#21777) Djuree válasza olbaidhun (#21774) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21778) MrTwister válasza dudikpal (#21769) üzenetére


MrTwister
őstag

Aham értem. Akkor majd kiderül vagy nem... :D

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21779) anulu


anulu
félisten

eh.DMCA (Digital Millenium Copyright Act)-re hivatkozva a Sony levetetett a Githubról minden forráskódok, aminek halvány köze is van a PS3-hoz. kíváncsi vagyok, h mikor jelennek meg ezek nem US servereken. :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21780) Edgeri válasza polonic (#21776) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én tegnap kezdtem el (de belenéztem az Extraction-ba is - ez a move-os lövölde - és az is tetszik), és egyetértek DM-Fan kollégával, hogy kb. olyan, mint az első rész, de ez mintha direkt fosatósabb és brutálisabb lenne, ami jó :DDD
A 3. fejezetnél tartok, de elég változatos a játékmenet az elsőhöz képest, több a triggerelt rész, az in-game videó, változatosabbak a helyszínek. Direkt este játszottam, 5.1-es hangcuccal, végig gyomorgörcsöm volt :D
Azt még nem tudom, hogy milyen hosszú a sztori, de ha kb. annyi, mint az első, az elég is lesz, az se volt rövid. Tucatmultiról pedig nem igazán beszélhetünk szerintem, legalábbis én még nem láttam ilyen stílusú játéknál ilyen jellegű multit. Szóval nekem tetszik, de hát ez szubjektív ;)

Ja, és már elérhető itt-ott a Dead Space Aftermath film, ami a 2. rész előzményeit meséli el, talán érdemes megnézni a játék előtt (én még nem láttam).

Üdv, Edgeri

(#21781) olbaidhun válasza Edgeri (#21780) üzenetére


olbaidhun
őstag

Dead Space mára kimarad, ma sc2 napot tartok. Ha valaki érdeklődne, emailben tegye, az csipog a háttérben..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21782) blazsey2


blazsey2
senior tag


Én meg ezt rendeltem meg jó árban a Hutt-ról.
Ha valaki szereti az igazán nehéz és jó rpg-t az ki ne hagyja.

PSN ID:blazseydr

(#21783) DM-Fan válasza polonic (#21776) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ha tetszett az első rész, akkor nem fogsz benne csalódni. Irányításra, kivitelezésre teljesen ugyanaz: ugyanúgy fel kell szedned mindent, credit-té kell tenned mindent, mert abból tudsz ruhát, fegyvert, lőszert, tápot vásárolni (már azon túl, amit összeszedsz). A ruházat és a fegyverek fejlesztése ugyanúgy power node-okkal megy, amiket vagy szintén összeszedsz, vagy credit-ből veszed.
Az ellenfelek között megjelent egy-két új fajta (adódik abból, hogy más környezetben játszódik a játék, mint az első rész), a környezet sok helyen abszolút nem sci-fi-s, inkább olyan érzésem volt, mintha egy Bioshock-ból vett helyen járnék. Amúgy a helyszínek kidolgozottsága szerintem itt-ott elnagyolt, nekem az nem mindenhol tetszik.
Újdonság, hogy itt-ott gépeket/vezérlőpaneleket kell hack-elni, időre (megintcsak á la Bioshock).
Úgy bő 3 óra játék után tartok a 7. fejezetnél úgy, hogy minden zeg-zugot alaposan bejártam a felszedhető dolgok miatt, szóval haladós a játék.
Tényleg sok a scriptel-t/trigger-elt jelenet - ahogy Edgeri kolléga is megjegyezte - szerintem ezek kifejezetten jót tesznek a játéknak. A story érdekesen alakul, kíváncsi leszek, mi lesz a csattanó, mert érzésem szerint lesz.
A multi - amit eddig láttam belőle - teljesen jó. A Wii-s minijátékot még nem próbáltam, majd ha végigértem a főjátékkal.

Szerintem alapvetően egyben van a játék, pofásan van kivitelezve, most kivételesen a PS3 verzió futási teljesítményével sincs különösebb probléma (bár, ha láttam volna a PC-verziót, akkor lehet más véleményen lennék), grafikailag is korrekt. Szerintem alapvetően megéri az árát annak, aki szereti a sci-fi horrort és az erre épülő játékokat, mert azok közül az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21784) dhcodoki válasza blazsey2 (#21782) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Hűű, ez elég jónak tűnik.. Angol nyelvtudás mennyire szükségeltetik hozzá?? :F

(#21785) blazsey2 válasza dhcodoki (#21784) üzenetére


blazsey2
senior tag

Alapfok elég hozzá.

PSN ID:blazseydr

(#21786) polonic


polonic
félisten

Köszönöm a mindenre kitérő válaszokat!
Haljok a vásárlásra.
Viszont nekem nagyon rövidnek tűnik.
Nem szeretném azért, hogy ilyen rövid legyen, de nagy az esély rá, ha 3 óra alatt 7. fejezetnél lehet járni. És gondolom nincs nincs 20-30 fejezet, az első is 10 fejezetes volt vagy 9. A multija meg nem igazán érdekel. A tucatmultit arra értettem, hogy ugyanolyan módok vannak, mint bármely más játékban, tdm, stb. . . csak más köntösben. Emaitt nem érdekel. Vagy van valami plusz benne, ami miatt nem lehet rámondani ezt a jelzőt? Mondjuk olyan szintű, mint az AC brotherhoodban?

(#21787) szasanyi válasza DM-Fan (#21783) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem PC verzió van - az FullHD felbontásban Very High grafikával már igen elég jól néz ki - de ez nem az a játék, ahol a grafika áll leejtős, merthogy messze nem az az elsődleges szempont. Aki arra vágyik ami a DS2 nyújthat, az valszeg meg is kapja amit akar. Bár még az elején járok, már 2x csökkentettem a fejhallgató hangerejét. Mi lehet sötét szobában, 5.1 mellett? ;]

(#21788) Siera


Siera
senior tag

Szervusztok!

Lenne egy elég komplikált kérdésem:
Van egy SD TV-m,valamint egy monitorom,és 1 mélynyomóm hangszórókkal.
Mind az SD tvvel,és a monitor+mélynyomó kombóval tökéletesen működik a ps3.

Viszont az ágyamból nem lehet rendesen rálátni a monitorra,csak az SD tvre,és az esti mozizásokhoz ezért valahogy meg kellene oldanom,hogy valami hardveres,vagy szoftveres eszközzel gyorsan kapcsolhatóvá tegyem a jeleket,és ne menjen el vele 5-10 perc mire mindent pöpecül összedugdosok,valamint átváltok az XMB-ben.

Az én elképzelésem szerint az lenne a legegyszerűbb,ha a hdmi kábel mindig be lenne dugva a monitorba,valamint a ps3 av kábele bele lenne dugva egy elosztóba,amiből RCA kábeleken a tvbe,valamint a mélynyomóba vihetném a jelet(tvbe fehér,piros,sárga ,mélynyomóba fehér,piros). Ezután valami szoftveres plugin kéne (a homebrew képes ps3amra ), amivel bekapcsolás után valamilyen gombkombináció hatására átváltana egyikről a másikra.

Mi a véleményetek,szerintetek kivitelezhető valahogy a projekt? :))

(#21789) Djuree válasza blazsey2 (#21782) üzenetére


Djuree
félisten

mennyiért mérik?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21790) Blashe


Blashe
aktív tag

A minap adtam el az xbox360-om, és most mindenképp a PS felé húzok. Az érdekelne, hogy mennyire érné meg ha most vennék PS3-at? Hallottam olyasmit, hogy idén várható az PS4. Ha ez így van akkor inkább várok.

(#21791) SaMURaIDrAkE válasza Blashe (#21790) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Idén egészen biztosan nem fog jönni a Ps4 szóval nyugodtan megveheted. Max jövőre, de úgy emlékszem mintha azt olvastam volna, hogy 2013 lesz belőle.

Még van azért fantázia a mostani gépekben és még nem hozták ki a maximumot belőlük.

(#21792) blazsey2 válasza Djuree (#21789) üzenetére


blazsey2
senior tag

20 euró a végösszeg,ebben már benne van a csomagolás meg a posta is.

PSN ID:blazseydr

(#21793) Djuree


Djuree
félisten

eladó ps3, ha esetleg érdekel valakit:
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21794) bcrics


bcrics
tag

Sziasztok, a Flower http://www.youtube.com/watch?v=-FRKGU9Zu_o&feature=related
nevű játékhoz hasonlót tudnátok mondani,Elképesztő a Termék,Ha van vkinek eladó esetleg ,meghallgatnám az ajánlatát,

(#21795) SaMURaIDrAkE válasza bcrics (#21794) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Asszem a Flowerhez csak letölthető formában lehet hozzájutni. PSN-en

(#21796) MrTwister válasza SaMURaIDrAkE (#21795) üzenetére


MrTwister
őstag

Pontosan. Én is onnan vettem. Nagy kedvenc! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21797) Edgeri válasza szasanyi (#21787) üzenetére


Edgeri
senior tag

Mi lehet sötét szobában, 5.1 mellett? - hígfosással tarkított paranoia :DDD Én még csak a hatodik fejezetnél járok, de egy másodpercig nem unatkoztam :N

Megnéztem pár órája az DS2 - Aftermath animációs filmet. Hát, sokkal gyengébb, mint az első rész, és szerintem tartalmilag sem adott túl sokat a témához, összességében csalódás volt :(

Üdv, Edgeri

(#21798) Edgeri válasza Djuree (#21793) üzenetére


Edgeri
senior tag

Elég volt? :DDD

Üdv, Edgeri

(#21799) bcrics


bcrics
tag

És Vmi hasonló?
kedvessel eggyüt egész jó móka,,majd ha meglesz a just Cause 2 azt is elpróbáljuk:P

(#21800) PhoenixK válasza bcrics (#21794) üzenetére


PhoenixK
őstag

Csak a PSN-en keresztül lehet megvásárolni. Számomra a legjobb játék PS3-ra!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.