Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Djuree válasza Gebriel (#22994) üzenetére


Djuree
félisten

béta szerverek már egy ideje lelőve :K warezpilóták már nyomják amúgy...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23002) Sundesz


Sundesz
őstag

Úgy néz ki a Quantic Dream marad a Sony-val: [link]

Hörcsög Powa'

(#23003) r3dsnake válasza szasanyi (#22996) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

egyáltalán nem tapasztaltam akadást a teljesnél. még lassulást sem. kifejezetten szépre sikerült a játék, ráadásul full hd. nagyon jól tudtak optimalizálni, mert alapvetően kicsi lett

(#23004) r3dsnake válasza chatran (#22999) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mini displayport vagy sima?

(#23005) szasanyi válasza r3dsnake (#23003) üzenetére


szasanyi
félisten

Az jó, viszont ezt ...nagyon jól tudtak optimalizálni, mert alapvetően kicsi lett... nem értem. Mi kicsi, és mi köze az optimalizáláshoz?

(#23006) orha.jozsef


orha.jozsef
csendes tag

Sziasztok, a Moder Warfare 2-höz megvettem a Store-ból az egyik Add-on-t , a Stimulus Packaget. Installáltam, látom is a pályák közt, de soha-de soha nem rak oda amikor Multiplayer-t játszok online. Nem tudjátok milyen beállítással lehet azon a pályákon is játszani ? Bosszantó mert fizettem érte,és nem tesz oda online játékban, csak a normál pályákra.

Köszi!

(#23007) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok!

Valszin jövő héttől PS3 tulaj leszek. Melyik régióba érdemes regisztrálni?

(#23008) gabesy válasza Baga1983 (#23007) üzenetére


gabesy
tag

Szia!

UK, USA, Japán

Üdv:!

Gabesy

(#23009) Baga1983


Baga1983
senior tag

Olvastam az 1.HSZ-t, igazából azért kérdeztem hogy változott e valami azóta. Illetve a 3 közül melyik a legjobb? Vagy tökmindegy? Más, nyomta már valaki a KZ3-at Move-al? Milyen? Milyen Move-os játék van amibe érdemes befektetni?

(#23010) Def26 válasza Djuree (#23001) üzenetére


Def26
félisten

És milyen a játék? ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23011) SaMURaIDrAkE válasza Baga1983 (#23009) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Konkrétan semmi. Én move-om ment kb 3-4 órát tavaly december óta......
Sok hulladék game van csak rá amiért egy forintot sem adnék és még be sincs jelentve semmi normális játék.

(#23012) babli válasza Baga1983 (#23009) üzenetére


babli
tag

Szerintem a Killzone 3 Move-al kiegészítve valami egészen elképesztő. Szinte majdnem olyan, mintha egérrel tolná az ember. Nekem nagyon bejött, igaz eleinte kicsit nehéz volt hozzászokni, de aztán már végig ment a headshot... ;)

Csak lenne még sok ilyen játék move-ra!

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#23013) r3dsnake válasza szasanyi (#23005) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

5 gigába belezsúfolták az egészet

(#23014) PhoenixK válasza SaMURaIDrAkE (#23011) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezzel nem értek egyet... A Heavy Rain move-val nagyon jó lett, direkt move-hoz készült játékok közül pedig a Sport Champions nagyon jó. Kisebb társaságban kevés alkohollal hihetetlen jó mókát szoktunk rendezni vele! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23015) v!ct0y válasza orha.jozsef (#23006) üzenetére


v!ct0y
veterán

Elvileg akkor két úgymond új játékmód van a menüben. Stimulus TDM vagy valami ilyesmi. Nem tudom pontosan de a lényeg érthető remélem :DDD

(#23016) Baga1983


Baga1983
senior tag

És ki melyik régiót ajánlaná 3 közül? Ha itthon veszek játékot, akkor számít hogy melyik régióba vagyok?

(#23017) v!ct0y válasza Baga1983 (#23016) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor az UK a régiókorlátok miatt.

(#23018) Baga1983


Baga1983
senior tag

köszi.

(#23019) Baga1983


Baga1983
senior tag

Milyen kormányok kompatibilisek a PS3-al? Drága cuccok nem érdekelnek, annyira nem vagyok profi.

(#23021) chubii


chubii
senior tag

Ma végre megjött a Dead Space 2 Limited Edition amit rendeltem. Eddig nagyon jó a játék. Azt szeretném megkérdezi,hogy a multiplayer kód csak egyszer használatos, és csak 1 PSN regisztrációval működik ? Ja és a kézikönyv hátulján olyasmit is ír hogy EA regisztráció is szükséges a multi használatához .... Addig nem merem beírni a kódot amíg ezekkel nem vagyok tisztában.

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#23022) anulu válasza chubii (#23021) üzenetére


anulu
félisten

az osszes kerdesedre "igen" a valasz

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23023) anulu


anulu
félisten

picit hosszu lesz, es elore bocs azoktol, akik nem beszelnek angolul, mindenesetre ugy nez ki, hogy az "Other OS" funkcio a birosagon sincs lejatszva:

"An amended class action complaint filed against Sony Computer Entertainment America this month is claiming the company removed the 'Other OS' feature from the PlayStation 3 to save money and not for security reasons.

In March 2010, SCEA removed the Other OS feature due to "security concerns." The complaint says the statement is a "fabrication," saying SCEA gave those reasons as a pretext so it could argue the Warranty and Terms of Service allowed for the removal of the feature.

In reality, SCEI and SCEA removed this feature because it was expensive to maintain (as they previously admitted when the feature was removed from the "slim" models – but which they conveniently removed from SCEA's website); they were losing money on every PS3 unit sold (due to poor decisions in the planning and design of the Cell chip as noted above and given the PS3's extra features); SCEA needed to promote and sell games to make their money back on the loss-leading PS3 consoles (and there was no profit in users utilizing the computer functions of the PS3); and IBM wanted to sell its expensive servers utilizing the Cell processor (users could cluster PS3s for the same purposes much less expensively).

The complaint also says it's "virtually impossible" to use the 'Other OS' for piracy.

When the 'Other OS' feature is enabled, the software prevents the proper operation of the gaming feature to avoid allowing the features to interplay. In order for a hacker to pirate a game, it is necessary to perfectly emulate the operating system for which the game is designed, including the API, which is the interface for the game OS that supports all of the features of a game.

However, when the Other OS is in use, the API and other hardware features are blocked, including the graphics chip in the PS3, which makes it impossible to run a pirated game on the Other OS. As of January 2011, Sony had yet to identify a single instance in which someone used the Other OS to pirate protected content.

Last month, the court dismissed all but one claim from the original complaint filed in April 2010. The judge still allowed the plaintiff's "Computer Fraud and Abuse Act" claim because Sony could not show that its use of the firmware update to remove the 'Other OS' feature was authorized.

"Sony's actions are like a car manufacturer telling a buyer that it is going to remove the engine because it does not want to service the part anymore and then telling the consumer, 'tough luck, we are not going to give you a refund,'" said Co-Lead counsel James Pizzirusso of Hausfeld in a statement.

"This type of activity is exactly what our country's consumer protection laws were designed to protect against."

SCEA has until this Monday, March 28 to issue a response. A copy of the amended complaint can be seen here.(http://ps3movies.ign.com/ps3/document/article/115/1157475/IGN_PS3_Filed_Amended_Complaint.pdf)

source - http://ps3.ign.com/articles/115/1157475p1.html"

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23024) Baga1983


Baga1983
senior tag

Ha EU-s PSN Store-ra regisztrálok akkor fake nevet és címet kell megadni vagy lehet valósat is?

(#23025) Vladi válasza Baga1983 (#23024) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen kénytelen leszel fake címet megadni. Erre külön weboldalak vannak. :DDD
1. hsz! :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23026) Def26 válasza anulu (#23023) üzenetére


Def26
félisten

""Sony's actions are like a car manufacturer telling a buyer that it is going to remove the engine because it does not want to service the part anymore and then telling the consumer, 'tough luck, we are not going to give you a refund,'" said Co-Lead counsel James Pizzirusso of Hausfeld in a statement."

Ez azért kicsit hülyeség. Nem hiszem, hogy az other os funkcióhoz annyira passzoló hasonlatot találtak. :D

Szvsz nem lesz ebből szar sem. Nem tartják olyan komoly dolognak az other os eltávolítását és ez semmiben sem befolyásolja a ps3 igazi "dolgát", vagyis a játékok futtatását.

Én anno kipróbáltam a linuxot a gépen (ráadásul már full magyar volt) de nem nagyon használtam. Ha jól emlékszem kevés volt a memória (lassú volt a gép) és egy későbbi verziót kellet volna feltelepíteni ami már rendszermemóriaként használta volna a gpu ramokat is ezzel segítve a gépnek, de ez nem jött már ki.

Te jó ég, ez meg mi ez??? :Y

"Köszönöm, hogy ellopták a -leendő- nyugdíjam!"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23027) Gebriel válasza Def26 (#23026) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi az a off szöveg? :D

(#23028) Def26 válasza Gebriel (#23027) üzenetére


Def26
félisten

Az aláírása. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23029) Zigur válasza Def26 (#23026) üzenetére


Zigur
senior tag

Jónéhány PS3-as cluster van, például az amerikai légierőnek is van egy 1700 gépből álló rendszere, és most ők eléggé mérgesek lehetnek.

Nem igazán lényeges hogy te nem tudtad kihasználni a linuxot, attól még mások használhatják képfeldolgozásra vagy speciális számításokra, és a lényeg az hogy egy funkciót visszavont a Sony ami pedig "járt" a géphez.

Itt arról van szó amit írtak, sokkal olcsóbb egy PS3-as mint egy Cell-es gép, azt hiszem 5x-ör annyiba kerül ugyanaz a teljesítmény külön gépként.

(#23030) chubii válasza anulu (#23022) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi.
Lenne még egy kérdésem :a multi US regisztrációval is működik ? (2-es régiókódú a játék)
A Többiek is válaszolhatnak, ha tudják a választ .

Szerk.: az ugye teljesen mindegy,hogy a játékban, a Store-ban vagy az Account Management menüpont alatt írom be a Redeem Code-ot ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#23031) Def26 válasza Zigur (#23029) üzenetére


Def26
félisten

Feltételezem, hogy a US légierőnek nem a földi halandóknak szánt fw megy a gépekre. :)

Biztos vannak akik használják a linuxot ps3 -on, csak marha jól elbújtak. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23032) Zigur válasza Def26 (#23031) üzenetére


Zigur
senior tag

De, sima PS3-ok vannak, és nem bújtak el a felhasználók, jópár egyetemen ezzel futattnak DNS kutatásokat vagy képfeldolgozást. Ilyen célokra a PS3 nagyon jó ár/teljesítményű.
Ismétlem, azért mert neked nem jelent semmit ez, más szemében még lehet hogy értekes "hoppá, itt van egy gép 100 Gflops körüli teljesítménnyel, használjuk csak a kutatások számítására".
Ilyen alapon a szerverfarmok is elbújnak a szem elől mert olyat se látol otthon.. :)

[ Szerkesztve ]

(#23033) Gebriel válasza Zigur (#23032) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nem frissítesz fw-t megmaradnak az opciók, nem de? Ha meg megmódosítod akkor meg nem használhatod a PSN-t, gondolom ilyen számításnál nem szükséges a legfrissebb demot letölteni. :DDD
Igaz az OS-t nem most tiltották le......... de amiről beszéltek az viszont friss.

(#23034) anulu válasza Def26 (#23028) üzenetére


anulu
félisten

kivettem, mert nem fért ki teljesen (vagy csak nálam nem látszott). amúgy érthető szvsz, h mire gondoltam...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23035) anulu válasza Zigur (#23029) üzenetére


anulu
félisten

MIT is vett jópárszázat. olcsóbb, mint blade cuccokból uazt a teljesítményt kihozni. az ilyen hozzáállás nem tetszett az IBM-nek

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23036) anulu válasza Def26 (#23026) üzenetére


anulu
félisten

amúgy szerintem a lényeg ez:
"This type of activity is exactly what our country's consumer protection laws were designed to protect against."

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23037) Gebriel


Gebriel
veterán

Ejj ennyire hétvége van, semmi téma?

Nem tudom hangsúlyozni elégszer, de nagyon jó játék ez az NFS HP2.
Ennyi idő után is letud kötni. :))

(#23038) Xmodule válasza Gebriel (#23037) üzenetére


Xmodule
őstag

en is ezen gondolkodtam, marmint mennyire nincs itt senki. amugy mar 2 hete be akarom kapcsolni a ps -t es jatszani, de sehogy nem tudom ravenni magam. talan ma. belekezdtem dante´s inferno -ba ezt kene befejezni, aztan Majin, Heavenly sword, Resident5. annyira sorozat fuggö lettem hogy a ps total hatterbe szorul..:S

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23039) anulu válasza Gebriel (#23037) üzenetére


anulu
félisten

nálam az NHL sorozat az, ami 2 megjelenés között folyamatosan ad kihívást. be a pro mode, kapusként, superstar nehézségen :) jópár meccsen vért izzadok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23040) SaMURaIDrAkE válasza PhoenixK (#23014) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Heavy Rain jó lett azt mondod lehet, a sport championnal meg "társaságban" jót lehet játszani elhiszem és ha nincs társaság? Még ahhoz kell még egy move ügye ami megint plusz pénz. Ez a két game kevés szerintem. A többire meg ne mond hogy jó pl a shoot mert nagyon nem az. És kb ennyinél ki is merült a move játék felhozatala.Szóval szerintem egyenlőre csak pénzkidobás a move.

(#23041) anulu válasza SaMURaIDrAkE (#23040) üzenetére


anulu
félisten

hát, azért sharp shooterrel megnézném pl a Killzone3-at :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23042) f27


f27
aktív tag

Yakuza 4-e milyen FW lehet :F :U

(#23043) anulu válasza f27 (#23042) üzenetére


anulu
félisten

ezt most nem teljesen értem

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23044) f27 válasza anulu (#23043) üzenetére


f27
aktív tag

3,56 lehet rajta vagy 3,55-ös :F

(#23045) v!ct0y válasza anulu (#23043) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát, hogy melyik az a FW amivel még megy :)

(#23046) anulu válasza f27 (#23044) üzenetére


anulu
félisten

jahogy. 3.55 (SFO alapján)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23047) f27 válasza anulu (#23046) üzenetére


f27
aktív tag

Igen...
Mindegy vissza küldöm a boltnak mert szerintem nem 3,56 van a YAKUZA 4 en..
holnap küld a bolt KILZONE 3 mat azon álítólag 3,56 FW van remélem arról bebútol a PS3- rom... :W

(#23048) user137


user137
őstag

urak, lehet, h már volt kérdés: USA-ból szerzett korong működik az EU PS3 slim konzolon?

(#23049) f27 válasza user137 (#23048) üzenetére


f27
aktív tag

Tudtommal a gyári PS3 lemezeknél kivételesen tökmindegy honnét származik,visz mindent mint a piros hetes :DD

(#23050) DM-Fan válasza user137 (#23048) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az teljesen mindegy, csak arra kell figyelni, hogy ilyenkor a DLC-t a megfelelő Store-ból kell letölteni hozzá. Magyarul a kiegészítőit az USA Store-ból kell majd megvásárolnod, mert a BLES-kódja alapján mást nem fogad el. A régiókra a BD-filmeknél és a DVD-knél kell figyelni, mert ott viszont régiózáras a PS3 is, a játékok régiófüggetlenek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.