Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) vaksi8 válasza anulu (#21841) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
merre olvastál rola?megirod az oldal címét?
köszi!

(#21852) szasanyi válasza dudikpal (#21847) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez olyasmi mint a Lidl reklám. Minél többet vásárolsz... annál kevesebb marad a buxádban. :D

(#21853) Akos96 válasza Sonja (#21850) üzenetére


Akos96
senior tag

És a játék milyen? Nem csak multis?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21854) SaMURaIDrAkE válasza barca133 (#21848) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Én most nyertem meg a fifa 11-et a konzol magazinban :)
Majd ha megjön én is megyek :)

(#21855) SaMURaIDrAkE válasza Sonja (#21850) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Oda nem 1000 hanem 1900 van írva. Ennyi meg már sok ezért a játékért.

(#21856) Djuree válasza SaMURaIDrAkE (#21855) üzenetére


Djuree
félisten

oda van írva alulra hogy ennél csak 1000 :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21857) mr.dana válasza SaMURaIDrAkE (#21844) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Igen ?? :Y csak ?? és megbízható ez a hely ? rendelt innen már valaki ?

(#21858) mr.dana


mr.dana
aktív tag

[link]

cikk: :U

[ Szerkesztve ]

(#21859) Mazsika válasza mr.dana (#21858) üzenetére


Mazsika
őstag

végre még egy hasznos újítás! :DDD

Dáccsika

(#21860) Xmodule válasza mr.dana (#21858) üzenetére


Xmodule
őstag

hát ez ugy kellet mint egy falat kenyér.

nekem

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21861) anulu válasza vaksi8 (#21851) üzenetére


anulu
félisten

hali!

itt olvasható

remélem, mihamarabb megjelenik :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21862) Edgeri válasza mr.dana (#21858) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ez nagyon jó lesz, főleg, mikor lehal a PSN, vagy elmegy a net, mert akkor még a single player módban sem lehet majd a játékokkal játszani :C

Üdv, Edgeri

(#21863) Djuree válasza Edgeri (#21862) üzenetére


Djuree
félisten

ez csak kiegészítés plus-osoknak. a sima mentés megmarad ezután is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21864) vaksi8 válasza anulu (#21861) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!
igen nem lenne rossz dolog,igy legalább nem kellene vennem egy média lejátszót.

(#21865) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

eladó ps3 játékaim:

-Spiderman, promós (teljes verzió, de nincs eredeti tokja)
-GTA IV
-NFS Undercover

érdeklődni priviben

(#21866) Edgeri válasza Djuree (#21863) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha opcionális, akkor az más, de én személy szerint semmi értelmét nem látom, ismét egy teljesen felesleges funkció, bravó Sony :C

Üdv, Edgeri

(#21867) Gebriel válasza r3dsnake (#21865) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik spiderman?

(#21868) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Bad Company 2 be ha van vip kodóm akkor a vietnam meg a specacton kívül minden ?

(#21869) v!ct0y válasza v!ct0y (#21868) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ingyenes lemaradt... :W

(#21870) Edgeri válasza v!ct0y (#21868) üzenetére


Edgeri
senior tag

Fizetős DLC-ket nem kapsz (Onslaught, Vietnam, weapon pack stb), viszont új multiplayer pályákat igen.

Üdv, Edgeri

(#21871) r3dsnake válasza Gebriel (#21867) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

bocsi, lemaradt. Spider-man 3

(#21872) v!ct0y válasza Edgeri (#21870) üzenetére


v!ct0y
veterán

Aha akkor inkább kihagyom.

(#21873) Djuree válasza Edgeri (#21866) üzenetére


Djuree
félisten

ezért is megyek vissza a boxhoz. 4 hónap alatt elegem lett a sony-ból. bravó :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21874) sz_abika


sz_abika
addikt

PS1 Game compatibility
All PS3 models have PS1 compatibility via software emulation.

Ha ez igaz, valaki probalta mar? Mekkora pixeltenger lehet :D

PSN: xszabikax

(#21875) k. válasza sz_abika (#21874) üzenetére


k.
őstag

Én próbáltam, nem is egyszer. Hát furán mutat egy HD tvn:D

(#21876) szasanyi


szasanyi
félisten

Végére értem a DS2-nek... mintha Isaac haja kicsit deresebb lenne a végén. :D Nekem egyébként jobban tetszett mint az első része.

MÁS: friss infóra lenne szükségem PS3 vásárláshoz. Tudja vki hol lehet jó áron hozzájutni új konzolhoz, hivatalos SONY garanciával? Ha jól emlékszem a 160/320GB változatok az újabbak ami érdemes választani... vmi egyéb van-e amire új gép vásárlásakor figyelni kell?

(#21877) anulu


anulu
félisten

kíváncsi lennék, hogy ez mennyire felhasználóbarát.
akik nem értenek angolul azoknak: 3.56-ban a Sony bármilyen kódot futtathat távolról a PS3-on a user tudta és engedélye nélkül.

a véleményem ennyi: nem érdekel a PSN, maradok 3.55-ön, a $ony pedíg akár meg is főhet a saját levében

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21878) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok! A PS3 szó nélkül lejátssza a Blu-Ray filmeket vagy kell neki valami frissítés (mint ahogy az Xbonak az avi-hoz kelett), 3.55 OFW van fent.

[ Szerkesztve ]

(#21879) anulu válasza tomgabor (#21878) üzenetére


anulu
félisten

gond nélkül (hacsak nem volt valami custom firmware fent, mert akkor lehet gubanc)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21880) tomgabor válasza anulu (#21879) üzenetére


tomgabor
senior tag

Nem volt és nem is lesz CFW fent, a film is eredeti lesz. Még talán annyit, hogy van az olvasófej, 1 van a Blu-Ray-nek film és játék és 1 a DVD-k és CD-knek :F

[ Szerkesztve ]

(#21881) anulu válasza tomgabor (#21880) üzenetére


anulu
félisten

asszem igen, 2 külön fej van

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21882) tomgabor válasza anulu (#21881) üzenetére


tomgabor
senior tag

köszi :R

(#21883) knorbi77 válasza anulu (#21877) üzenetére


knorbi77
tag

Hát őszintén szólva, erre azért számítani lehetett, én egyáltalán nem lepődök már meg hogy nem fogják annyiban hagyni a törést, ráadásul a Sony elég nagy ahhoz, hogy legyen kapacitása kitalálni vmit az illegális felhasználás ellen.Értem ezt az 5ször felhasználható, egyedi kód alatt, a PSN-ről történő banok alatt, és a konzol teljes felülvizsgálata alatt(mert ha jól értelmeztem, mostmár ez is lehetséges a Sony számára, mindenféle kérdés nélkül.)Figyelj, szerintem ennél nem kérdés, hogy felhasználóbarát-e, mert aki legálisan nyom mindent, annak ez nem jelent semmit, mert végülis mi baja lehetne belőle, aki pedig CFW-t rak fel, annak nyilván nem hagy nyugtot a Sony(amit meg is értek).De ez csak a saját véleményem.

(#21884) anulu válasza knorbi77 (#21883) üzenetére


anulu
félisten

hát, azért az, ha a helyi hálódon bent van egy rootkit, onnantól bármit le tudnak scannelni, akár a hálózatba kötött gépeket is. nem lennék meglepve, ha elkezdenék egy idő után a PSN-es mailcímekre küldözgetni a felszólító leveleket, h ezt-és-ezt a .mkv / .mp3-at találtuk a helyi hálózatodon és jogsértés és stb.
igen, elég nagy ahhoz, h a lelket is kipereljék 1 mp3 miatt is a userből.
kíváncsi lennék, h az EULA melyik pontja engedélyezi számukra. amúgymeg ezzel nemcsak PSN ban, hanem full, offline ban is lehetséges.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21885) tomgabor válasza anulu (#21884) üzenetére


tomgabor
senior tag

Akkor a PC-t is tudja így ellenőrizni a Sony, esetleg tálának egy mp3-at rajta akkor is lehet PS ban? Remélem jól értelmeztem.

(#21886) PSPPRO


PSPPRO
csendes tag

Helló!

Meg tudná mondani vki, hogy az új alaplapos PS3 Slim-en tényleg nincs már sárga ledes hiba? Vagy ha van is, akk az mit jelent? Tropa--- kuka azt annyi???

(#21887) knorbi77 válasza PSPPRO (#21886) üzenetére


knorbi77
tag

Nincs már sárga LED-es hiba, mert az általában melegedés miatt volt, slimnél pedig nincs melegedés, csal elenyésző mértékben.

(#21888) anulu válasza tomgabor (#21885) üzenetére


anulu
félisten

átolvastam az EULA megfelelő részeit. elméletileg nem. gyakorlatilag meg...

bár elég hülyén van megfogalmazva, de elméletileg unauthorized programmal a garanciát bukod.
software-ekről gyűjthetnek információt
"SCE may retrieve information about your hardware and software for authentication, copy protection, account blocking, system monitoring/diagnostics, rules enforcement, game management, marketing purposes, tracking user behavior and other purposes. The information collected is not your personally identifying information. SCE may use DNAS (Dynamic Network Authentication System), a proprietary system designed to authenticate game titles and the PS3™ system when you connect the PS3™ system to a network, to collect this information. Any unauthorized transfer, exhibition, export, import or transmission of programs and devices circumventing DNAS may be prohibited by law. SCE reserves the right to use any other authentication or security system, or method in connection with the PS3™ system. You can find more information on how SCE or its affiliated companies may use the collected information by referring to the privacy policy on the SCE company's website for your territory. The applicable privacy policy applies to your use of the PS3™ system."

az, hogy mi történik, ha unauthenticated programot találnak, az nincs leírva

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21889) anulu válasza knorbi77 (#21887) üzenetére


anulu
félisten

ja, általában. kivéve, ha lebrickeled :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21890) olbaidhun válasza knorbi77 (#21883) üzenetére


olbaidhun
őstag

Fura szitu, mindenesetre mi van akkor, ha nekem a cfw nem is a játékok miatt kell, hanem azért, hogy a lehetetlenül gyenge bray diódát kíméljem valamennyire? Már csak azért kérdezem, mert gyenge időszakomban is 50+ játék figyel a polcomon és nem akarom hetente terrorizálni a márkaszervízeket.

( azt is megjegyzem, hogy legtöbbet keresztfiam játszik a konzolomon, de azt is hetente pár órában lehet mérni.. viszont ez évek óta tartó kikapcsolódás mindkettőnknél, ami várhatóan még sokáig fog tartani.. )

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21891) Gebriel válasza Djuree (#21873) üzenetére


Gebriel
veterán

Boxbol is eleged lesz úgy is. Ritka amikor neked sokáig jó valami. ;]

(#21892) dhcodoki válasza olbaidhun (#21205) üzenetére


dhcodoki
senior tag

olbaidhun!

Cikkednek köszönhetően beruháztam egy heavenly sword-be. Amit ezúton is köszönök!!! :DD :C Végre egy játék (a tomb raider sorozaton kívül) amire az asszonyt is rá tudtam venni, hogy üljön a konzol elé. (még a laptopján is beállította háttérképnek) :)) Igaz kicsit hiányolja a rejtvényeket.. :DDD Egyébként nekem is nagyon bejött. A hangulata 100%-osan magával ragadó. Annak ellenére, hogy a mai játékokhoz képest nincs minden részletében a toppon. De ez is azt igazolja, hogy számomra a hangulat a legfontosabb. Szóval csak ennyit akartam.. kösz.. :R :)

(#21893) Edgeri válasza dhcodoki (#21892) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem is nagyszerű játék :K

Üdv, Edgeri

(#21894) Edgeri válasza szasanyi (#21876) üzenetére


Edgeri
senior tag

Egyelőre nekem is jobban tetszik, mint az első rész, változatosabb, kiszámíthatatlanabb, több a meglepi ;] Hány fejezetes?

Üdv, Edgeri

(#21895) Djuree válasza dhcodoki (#21892) üzenetére


Djuree
félisten

"hiányolja a rejtvényeket"

ebből nem fogja:
:DDD
sry...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21896) szasanyi válasza Edgeri (#21894) üzenetére


szasanyi
félisten

Összesen 15 fejezetből áll. Nekem nagyon tetszett mert iszonyatosan jó hangulata van (szó szerint :D ), és jól néz ki. Egyedül a magyar feliratot hiányoltam, ezen kívül semmilyen megalapozott kritikát nem tudnék megfogalmazni.

(#21897) Edgeri válasza szasanyi (#21896) üzenetére


Edgeri
senior tag

Jól van, akkor még sok van hátra, én a kilencediknél tartok :DDD Köszi, többet nem akarok kérdezni, mert nem akarok spoilerezni (magamnak se) :DD

Üdv, Edgeri

(#21898) olbaidhun válasza dhcodoki (#21892) üzenetére


olbaidhun
őstag

Hatalmas stuff én is nagyon szeretem és még mindig ott figyel a polcomon, tipikus 3000Ft körüli gyöngyszem és szerintem grafikában még mindig állon rugg néhány nevetséges mai programozót, ugyanakkor egy megjelenési dátum: 2007 Szeptember 12 !

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21899) sz_abika válasza tomgabor (#21885) üzenetére


sz_abika
addikt

Anno volt is ilyen botrany, csak a CD-ik voltak benne :)

PSN: xszabikax

(#21900) dhcodoki válasza Djuree (#21895) üzenetére


dhcodoki
senior tag

:C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.