Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Sirandrish válasza oriic (#66000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első hírek között még az volt írva hogy lehet majd jelentkezni. Ezt amúgy sokan meg is tették..többek között én is. :K

Te csak abba szólhatsz bele hogy havonta 80 vagy 100 Halos cikk legyen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66002) Synthwave válasza erahurka (#65996) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Állandóan euhurkának olvasom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#66003) oriic válasza Sirandrish (#66001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne kötekedjél! :DDD Egyelőre nem lehet, majd később igen.

Live-Die-Respawn

(#66004) Sirandrish válasza oriic (#66003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értek én a szóból..ha nem lehet akkor nem lehet :N :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66005) Elims válasza Sirandrish (#65999) üzenetére


Elims
veterán

De a ps3-as gta5 topikban hogyan lehet topikgazda x hete olyan,aki szàmítògépen jàtsza kb.1-2hete -kb. akkor jelent meg-?
De nem akarok belemenni a témàba,tényleg nincs vele gondom.

"Árpi akár alkalmas is lehet a posztra..."

"Akàr"??? :-DDD
Azért valljuk be őszintén kb.20-25x alkalmasabb lenne mint te vagy én vagy sokan màsok.
Nekem eszembe nem jutna ilyesmi.. Màsfél éve an gépem,ne akarjak màr "tudàsban/Tapasztalatban" olyannan "versengeni" akinek màr akàr kezdetek òta van ps3-a.
Azért mert tudom hasznàlni a store-t meg fel tudok venni vkit baràtnak meg stb. az még édeskevés olyan emberhez aki màr ezt nyomkodja x éve.
Ha bàrki visszaolvassa Árpi íràsait -segítségeket- ràjön,hogy bizony "akár alkalmas is lehet a posztra". :-DDD
De én még "elindítottam volna James-et/Fausto-t (ha többet irkàlna ide)/LDave-et.

Orichalcos: "...én nekem nincs beleszólásom a dologba."

Ne viccelj màr.. :-DD
Ha neked nincs beleszòlàsid akkor kinek van?? :-)))

Még egyetlen kérdésem lenne a life is strange jàtékkal kapcsolatban..amikor vàlaszolni kell vmire mennyi időm van reagàlni?Pàr sec vagy akàr percek is,mert addig àll a jàték?

(#66006) ldave válasza Elims (#66005) üzenetére


ldave
félisten

Áll a játék, nincs időlimit. És a legtöbb (de nem mind!) válaszadás után visszatekerheted az időt megnézni, hogy mi lenne ha.

Ja, és miután végeztél egy epizóddal, az összes jelenet újrajátszható, úgy is hogy hatása legyen a játékmentésre és úgy is, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#66007) Sirandrish válasza Elims (#66005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak egy picit értetted félre a mondandom :K

Materol meg nem tudok...lehet csak próba volt és úgy maradt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66008) james001


james001
veterán

Tegnap végigvittem a Binary Domain nevű játékot,egy egész jó lövöldözős TPS volt (bár sok negatívummal),és hát ugye Troy Baker is benne volt :D Ma beraktam az Injustice-t,játszok játszok egyszer csak Sinestro jön elő mint ellenfél,hát nem Troy Baker a szinkronhangja? :DDD Reggel meg néztem egy-két Mortal kombat X videót ott meg kiderült hogy Erron Black és Shinnok hangja is ő :C Ez a csávó mindenhol ott van komolyan :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66009) james001


james001
veterán

Májusi Ps Plus játékok LOL

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66010) Bogyi007 válasza james001 (#66009) üzenetére


Bogyi007
veterán

:F :F :F :F :F
:Y :Y :Y :Y :Y
:W :W :W :W :W

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66011) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igaz hogy Ps4 esetében szólnak ezek az árak, de ha UK accountra vagy magyarra vagytok bejelentkezve és megnyitjátok a linket, akkor fura árak jönnek be így. Vásárlásra fel! :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66012) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Ez mennyire jó ajánlat?
Igaz láttam már ennyiért super slimet garisan is.
Vagy sima slim már nem olyan jó vétel?igazából 1-2 játékot próbálnék ki vele,ami leginkább érdekelne,az a GT5.De lehet 1-2 BD film is etetne lenne.

(#66013) A`rpi válasza Gigi01 (#66012) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ezt tudom helyette javasolni!

Amit linkeltél én nem venném meg, részben azért mert tört szoftver van rajta(itt a fórumon tabutéma). így legálisan nem tudsz vele játszani.

Super slimeket nézegesd amúgy, sima slimből is lehet kifogni keveset futott példányt viszont egyre ritkább.

[ Szerkesztve ]

(#66014) Gigi01 válasza A`rpi (#66013) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszi,hát azt se tudtam,hogy már feltört. :DDD Legálisan szeretnék,mert multi is lenne.
Marad a super slim. :R

[ Szerkesztve ]

(#66015) Elims válasza ldave (#66006) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen! :-)

SirAndrish: Akkor bocs. :-)

(#66016) Wlac válasza james001 (#66008) üzenetére


Wlac
Ármester

Éppen a Shadow of Mordor bemutatóját lestem, amikor beleakadtam. Annyira jellegzetes a hangja Joel után, hogy lehetetlen volt nem felismerni.

“The wha-"

(#66017) Bogyi007 válasza A`rpi (#66013) üzenetére


Bogyi007
veterán

Off.: Látom győzött a józan ész és gondolat, te lettél a Vezetőnk. ;-)

Remek!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66018) A`rpi válasza Bogyi007 (#66017) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Topikgazda én lettem, holnap bele is fogok a munkába, átnyálazom az első hozzászólást, csinálok egy sablont, linkelem majd, és termesztésen mindenkitől szívesen fogadom a tanácsokat és a javaslatokat ezzel kapcsolatban.

(#66019) oriic válasza A`rpi (#66018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Grat kinevezéshez! :)

Live-Die-Respawn

(#66020) perge666 válasza A`rpi (#66018) üzenetére


perge666
veterán

Gratulálok. :C
Azért játékra is hagyj időt.

(#66021) ldave


ldave
félisten

Nézegetem az új akciókat, Child of Eden-ről mi a vélemény? PS2-n a Rez-zel elég sokat toltam, de ha jól tudom ez a játék eredetileg Kinect-re készült, szóval nemtom PS3-on miként muzsikál.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#66022) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

(#66023) #79125504


#79125504
törölt tag

Tisztelt Uraim! Véletlen nem tudjátok esetleg, hogy a Watch Dogs PS3-ra is le lesz akciózva valamikor ?
Tegnap hirtelen megörültem mikor megláttam az ackiós listában csak annyi volt a bibi ,hogy PS4-re él az ajánlat :O :DDD

(#66024) Sirandrish válasza #79125504 (#66023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nemrég volt akciós a DLC-ivel együtt szóval lehet hogy nem mostanában. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66025) A`rpi válasza oriic (#66019) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönöm :)

(#66020) perge666

Termesztésen maradni fog arra is, bár még most egy hétig nem leszek konzol közelben, rokonoknál vagyok külföldön.

(#66026) perge666 válasza A`rpi (#66025) üzenetére


perge666
veterán

Akkor addig jó nyaralást.

Az új Tomb Raider 4000-ért jó ár??

(#66027) ldave válasza perge666 (#66026) üzenetére


ldave
félisten

Ha az Uncharted játékok tetszenek, akkor esélyesen az új (2013-as) Tomb Raider is bejön majd. Nemrég vittem végig, egész jól szórakoztam vele és tök jó a PS3-as változat (szép, nem akad, jól irányítható).

A Slime draws near! Command?

(#66028) Sirandrish válasza ldave (#66027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is be kéne már szerezni, mert PCn is tetszett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66029) A`rpi válasza Sirandrish (#66028) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én szívesebben játszanék vele inkább PS4-en, bár nekem PS3-ra megvan plusz által.

(#66030) ldave válasza A`rpi (#66029) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, hogy ennél a játéknál olyan nagy pluszt adna a PS4-es változat, szerintem teljesen korrekt PS3-on is. Ráadásul PS4-en máshogy is néz ki Lara, nem is értem.

A Slime draws near! Command?

(#66031) james001 válasza ldave (#66030) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ott sokkal emberibb feje van,itt olyan "babaarcú" :D Amúgy a PS4-es csak grafikában szebb de ennyi,egyébként egy és ugyanaz mint a PS3-as GOTY kiadás.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66032) Wlac


Wlac
Ármester

Na jó, világ életemben érdekelt a Resident Evil széria, de annyi mellékága van, hogy nem tudom mit érdemes milyen sorrendben játszanom. Most itt az alkalom, hogy beszerezzem őket. Szóval, melyik részekkel kezdjem, és melyiket felesleges játszanom? Egyedül a negyedik rész volt meg eddig.

“The wha-"

(#66033) erahurka válasza james001 (#66031) üzenetére


erahurka
félisten

Meg gondolom nem esik 30 fps alá. Mondjuk nem ér annyit amivel drágább PS4-re.

(#66034) perge666 válasza ldave (#66027) üzenetére


perge666
veterán

Ismerem a játékot,egy jó éve végig vittem PC-n,de be akarom szerezni PS3-ra is.
Ha végigviszem,jól fog mutatni a polcon. :)

(#66035) ldave válasza Wlac (#66032) üzenetére


ldave
félisten

Ha a negyedik rész vonalán szeretnél továbbmenni, akkor az újabbak közül két Revelations játék ajánlott.

A Slime draws near! Command?

(#66036) james001 válasza Wlac (#66032) üzenetére


james001
veterán

Hát ha csak a 4-ik volt meg eddig akkor jó sok bepótolni valód van :D Természetesen sorba érdemes menned,tehát 1-2-3-Code Veronica-5-6,az Operation Racoon City szerintem borzasztó,a Revelations egész jó lett,a Revelations 2-vel még nem játszottam csak haveromnál kicsit,de az is egész jól sikerült. A Chronicles részeket meg te tudod,hogy szereted-e az ilyen House of the Dead stílusú shootereket.
Store-on amúgy van egy pakk amiben (talán egy-két rész kivételével) benne van az összes Resi játék.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66037) TazLeacher válasza Wlac (#66032) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1-3. túlélőhorror
4. rész délutáni mese horror elemekkel és Aliennel
5. rész akciójáték
6. rész daráló

Revelations - klasszikusabb stílusú, közelebb áll a túlélő horrorhoz
Resident Evil Remastered - az első rész felújított grafikával, de a klasszikus játékmenettel (ezt már nem biztos, hogy beveszi minden mai játékos gyomra)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#66038) Sirandrish válasza A`rpi (#66029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az én Ps4em még odébb van, addig jó lenne 3 rá is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66039) perge666 válasza Wlac (#66032) üzenetére


perge666
veterán

A 3,Code Veronica X,4,5 részek részemről ajánlottak,az Outbreak 1,2 szerintem katasztrófa,a 6 nekem nagy csalódás volt,a többivel nem játszottam.

(#66040) Wlac válasza james001 (#66036) üzenetére


Wlac
Ármester

A pakkot néztem, de azt írja, hogy nem elérhető (UK Store). Egyébként eszembe jutott, hogy olvastam két könyvet is, az első részt, és a Rettegés fokát. Ez utóbbit nem tudom, hogy mit dolgozott fel, de nagyon tetszett. A Code Veronicát a negyedik rész előtt vagy után játsszam?

“The wha-"

(#66041) cannibal


cannibal
senior tag

Ha játszok a PS3-on akkor a háttérben lévő letöltések mennek, vagy addig felfüggesztésre kerülnek?

(#66042) perge666 válasza Wlac (#66040) üzenetére


perge666
veterán

A 4 előtt játszd. :K

(#66043) A`rpi válasza cannibal (#66041) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Játékfüggő, én ahogy tapasztaltam, ha multizol valamivel akkor nem tölti, ha csak egyjátékos móddal játszol, akkor megy a letöltés.

(#66044) cannibal válasza A`rpi (#66043) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi!

(#66045) #58000384 válasza A`rpi (#66043) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én úgy vettem észre, hogyha olyan játékkal játszok, aminek köze lehet a PSN-hez (van multi), akkor megáll a letöltés. Hiába játszottam a Doom 2-vel, akkor is megállt, de pl. a R&C Crack in Time mellett meg ment.

(#66046) james001 válasza Wlac (#66040) üzenetére


james001
veterán

Könyveket már nekem is el kéne olvasnom,bár nem tudom kijött-e az összes magyarul. A Rettegés Foka talán a Zero alapján készült,már nem tudom,én inkább az angol címekről tudom melyik mi.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66047) DVlad válasza Bogyi007 (#65971) üzenetére


DVlad
őstag

De igen, nem ér a nyomába. :D

(#66048) cannibal


cannibal
senior tag

Épp a Destiny demo-t töltöm, de nagyon lassan csorog lefelé. A wifi-t lecseréltem kábelre, de így is a csúcs kb 1MB/s. A netem nagyjából a 10x-esét tudja. Ennyit tud a technika, vagy keressek valahol hibát? Új vagyok még a PS3 témában.

(#66049) erahurka válasza cannibal (#66048) üzenetére


erahurka
félisten

Sajnos ennyit tud a PS3. :(

(#66050) erahurka


erahurka
félisten

Befejeztem a Flashback-et: Tömény szopatás. Nekem ne mondja senki hogy milyen könnyűek a mai játékok és bezzeg régen volt kihívás. Nem kihívás volt hanem szopatás ami hol a technikai helyzetből, hol a fejlesztők szadizmusából adódott. Ezt leszámítva nagyon bejött, főleg amikor abban a metrós városban (azt hiszem New Washington?) játszódott, az annyira '80-as évek Sci-fi-je volt! A sztoriból többet néztem ki az elején, aztán a végén csak egy 'jönnek az űrlények gyorsan el kell pusztítani őket' dolog lett, de korrekt. És nem happy enddel zárult, ez külön tetszett.

Köszi még egyszer [oWn]f4te hogy rátaláltál nekem! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.