Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) babli válasza anulu (#21099) üzenetére


babli
tag

Kicsit magyaráznál a tudatlanoknak is:

-mi az a PKG encoder?
-ezzel lehet majd játékot felmásolni?
-várható egyáltalán ilyen?

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21102) anulu válasza babli (#21101) üzenetére


anulu
félisten

- PKG = package. 256 bites AES-el tömörített, a Sony kulcsával aláírt (így hivatalos) csomag. pl a PSN-en levő demok is ilyen formátumban vannak. ez a kulcs lett "megszerezve" a Fail Day-en, így lehet házilag is ilyen csomagokat létrehozni, és a PS3 eredetinak látja, így futtatja minden gond nélkül. hogy mit pakolnak bele, az a developereken múlik

- ezzel lehet aláírni úgy csomagot (pl backup managert), hogy telepíthető legyen jailbreak és minden külső hergelés nélkül

- már van, csak erősen belső használatra. konkrétan 1 embernek...

amúgy a probléma az (főképp), hogy a jailbreak kulcsban levő belső program tartalmazott ún syscall (system operation call) -okat, amikkel a kernelt (és az LV2 Hypervisort) rá lehetett venni, hogy pl egy Open Managerrel be lehessen tölteni játékot, majd egy eredeti lemezt behejezve az futtatható legyen. mivel azonban a kulcsot akarják kihagyni főképp, ez elég durva kernel hegesztés után lehet csak. hogy ezt külső programmal oldják meg, amit boot után el kell indítani és visszadob XMB-re (részemről ezt tartom a legvalószínűbbnek, mivel ez FW független lehet), vagy kernelbe tolják bele, csak az idő fogja tudni megmondani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21103) CocooN-z válasza DM-Fan (#21086) üzenetére


CocooN-z
őstag

És nem is akármilyen voltam!!!! :) Talán éppen a stílusom miatt, és emellett volt olyan a hozzáállásom amit fent írtam: Ha odajöttek volna hozzám hasonlóval mint énhozzám, én 99,9% hogy segítettem volna!!

Edgeri: Igen, sajnos ez így van, én értékesítő voltam, ő eladó. Viszont ma erre rácáfolt a ProGame.hu, mert halál rendes volt a csávó, segítőkész volt, fogadta az infókat, és ő is átadta a saját tapasztalatait! Piros Pont nekik, és csak ajánlani tudom őket!

Csak megosztottam a véleményemet! :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21104) babli válasza anulu (#21102) üzenetére


babli
tag

Köszönöm, így már világos!

Tehát ezen videó alapján, már közel járunk a backuphoz!

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21105) anulu válasza babli (#21104) üzenetére


anulu
félisten

az a baj, h aki ezt csinálta, ő az egyetlen... valamint a nyilatkozatai alapján egy zsíros állást szeretne a Sony / MS / Nintendo valamelyikénél, és nem adja ki a packagert, merthogy nem akar pert. tehát a jelenlegi helyzet: a kulcsok megvannak, már csak valaki másnak is meg kéne tudnia csinaálni...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21106) babli válasza anulu (#21105) üzenetére


babli
tag

..meglesz az. Reméljük!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21107) anulu válasza babli (#21106) üzenetére


anulu
félisten

részemről már akkor is roppant boldog lennék, ha a 3.55 -> 3.41 release-be kerülne... azon legalább tudom mi megy és mi nem. az up / downgrade meg nem fájdalmas :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21108) Def26 válasza anulu (#21099) üzenetére


Def26
félisten

:R :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21109) Djuree válasza anulu (#21105) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon vágod a témát. talán te vagy az illető? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21110) ►BIG◄


►BIG◄
csendes tag

hali!

van egy ps3-am. fat, és olyan gondom lenne vele, hogy mikor megnyomod az eject-et 3at csippan csak a gép, és a lemezt nem veszi be, be se engedi. nem tudom mi lehet... sztetetk? mit lehet vele tenni? más minden jól megy

(#21111) anulu válasza Djuree (#21109) üzenetére


anulu
félisten

hát, boldog lennék, ha annyira vágnám az assemblyt meg a C#-ot, de sajnos nem :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21112) anulu válasza ►BIG◄ (#21110) üzenetére


anulu
félisten

jó eséllyel meghalt a drive. ha még garos, akkor mehet szervízbe

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21113) MrTwister válasza anulu (#21105) üzenetére


MrTwister
őstag

Na neee, ő az a Geohot akinek a iPhone blackra1n,limera1n töréseit köszönhetjük és mint tudjuk az iKészülékek JB-je amcsiban legális. Méghogy fél egy pertől, tuti nem inkább csak húzza az időt. Nagyképű nagyon bár igaz van is neki mire nagyarcoskodnia,mivel le tett az asztalra már egy s mást :K Ki fogja ő adni előbb-utóbb az encoder/packagert tuti! Onnan meg már csak egy lépés a homebrew progik áradata a PS3-ra, esetleg aki erre vágyik a biztonsági másolatos játékok futtatása :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21114) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Mik ki nem derülnek, a konzolok is hozzáfogtak akadozni, telepíteni is kell rájuk és teljesen természetes lett a patch-ok használata. A gta4 és gt5 meg mozgás közben szétesik és egyébként is gagyi.. legalábbis egyes felhasználók szerint le kellene már rúgni a polcról, géppel együtt..
Kérem a fikázós fórumozót, mondjon már pár szimulátort, ami megközelíti tartalmilag és grafikailag a GT5-öt! Véleményem szerint elég soványka a felhozatal ebben a stílusban..

Gyerekek, a konzol kb egy generációval már elmaradt a mai átlag PC-től, megmondta ezt bizony DM-Fan kolléga is. Igaz, a fene sem firtatja ezt a tényt, mert bizony az ára is leesett.. megközelít egy korrektebb vga-alaplap-cpu kombót.. mégis elvagyunk vele, jó néhányan, ami persze a c64 grafika miatt van elsősorban..

Csak még egy jó hír:
Én is dolgoztam egy évet sony márkaüzletben.. mondhatom élmény volt, a javából!

ui: mondja már meg valaki pls, hogy heavenly sword-ben hogyan kapom el a fly fox repülő késeit.. nem tudom kinyírni a mocskot, pedig egyszer 2007ben már végigvittem, de most valahogy nem emlékszem, hogy milyen kombinációval lehet "visszalendíteni" az eldobott tőröket..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21115) Djuree válasza anulu (#21111) üzenetére


Djuree
félisten

assemblyt de utáltam :O c még elment, az sem volt egyszerű, de az assembly valami szörnyű...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21116) anulu


anulu
félisten

Geohot:

"old homebrew will not work
new homebrew signing tools coming soon..."

reménykedjünk...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21117) szasanyi


szasanyi
félisten

A korábban többször említett problémák, és meg nem valósult ígéretek/elvárások mellet azért az nem rossz eredmény ám, hogy a Video Game Awards 2010 Best Graphics győztese PS3 exclusive most is.. sőt, a 2. helyezett is! Szóval az a véleményem, hogy (ha csak 720p felbontásban is), de aki odateszi magát és megvan a tudása hozzá, igenis tud jó, és nagyon szép játékot alkotni PS3 konzolra. A többi - ebből adódóan - sem a PS3 miatt lett rosszabb. Szerintem nem temetni kellene a PS3-at, hanem a szakértelem növelésével, és a hozzáállás javításával (mind a SONY, de főképpen a swkészítők részéről) megbecsülni a jelenlegi, és leendő PS3 tulajok táborát. Ha 720p felbontásnál jobb nem is hozható ki, de az az említett színvonalon történne - nem csak 2-3 exclusive game esetében -, már elégedett lennék és azt mondanám, valóban megéri a pénzt. De miért nem olyan, ha egyszer a hw alkalmas? :W

(#21118) DM-Fan válasza szasanyi (#21117) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Engem is az bosszant, hogy mindig csak az exkluzív címek kapnak kiemelt figyelmet - teljesen egyértelműen azért, mert azokat ugye eleve erre a konzolra írják, sok évi munka fekszik bennük, ezért kellően kimunkáltak, érthető, hogy jól néznek ki és a sztorijuk is jó, kiváló játékélményt nyújtanak ergo sikeresek.

Mondjuk azt speciel nem értem, hogy a Heavy Rain mit keres a legjobb grafikájú játékok között (azon belül is a 2. helyen), mert ugyan valóban nem csúnya a játék, de azért egetrengetőnek sem mondanám: elnagyoltan kidolgozott karakterek, a motion-capture technológia teljes mellőzése miatt esetlenül mozgó karakterek, egyes helyszínek puritán kidolgozottsága - szóval ha már grafika, akkor számos olyan játékot tudnék mondani 2010-ből, ami lazán alázza a Heavy Rain-t grafikailag. A játék egyébként tényleg jó, háromszor is végigtoltam, de pont nem a grafikáját méltatnám elsődlegesen. Az első 10-be talán beleférne, de a 2. hely teljesen érthetetlen.

Ezzel szemben a multiplatform címeket tekintve kb. hányás az, ami bizonyos játékokat megnézve elénk tárul konzolon. Értem én, hogy rövid idő van portolásra, mert évente jönnek a sorcímek, de akkor tessék párhuzamosan fejleszteni az összes platformra és kellően optimalizálni azokat a szoftvereket! Évente 2-3 kiváló exkluzív cím elég sovány vigasz az embert azon évben érdeklő 10-15 multiplatform címmel szemben, amiből átlag 8-10 kifejezetten szarul van megírva és csúnya, vagy idegesítően rosszul fut.

Azzal is egyetértek, hogy kellő hangsúlyt fektetve minden egyes címre sokkal jobb eredményt ki lehetne hozni még ebből a vasból (mondjuk csak 720p-ben, ez is biztos), de a trend nagyon nem ezt mutatja és ezen a homebrew sem fog segíteni. Komolyan, inkább jelenne meg kevesebb cím egy évben egy adott kiadónál (amúgy sem bírja ezt az ember pénzzel), viszont az a kevesebb cím legyen minden platformra maximálisan kidolgozva és hozzák ki belőlük, amit csak lehet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21119) Vazallus válasza szasanyi (#21089) üzenetére


Vazallus
tag

Lehet a srác nem is HDMI-vel kötötte össze azért látta ilyennek ;] Már nem azért de valakinek még mindig nem egyértelmű és csodálkozik,hogy miért nem megy nagyobb felbontásban.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#21120) DM-Fan válasza Vazallus (#21119) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, a V-Sync hiba az mindennel összekötve is V-Sync hiba, engem is nagyon zavar, mikor megtörik a kép, rengeteg PS3 játéknál nem figyelnek oda rá, kurva idegesítő tud lenni és ez nem megjelenítő vagy összekötés kérdése. Néhány játéknál már kifejezetten beteszik az Options menübe, hogy eldönthesd, hogy feláldozol-e emiatt néhány FPS-t, vagy sem, így legalább végre magad dönthetsz, de sok címnél egyszerűen nincs V-Sync, ami nagyon oda tud tenni a játéknak. De egyébként is teljesen igaza van a srácnak: az említett hibák tényleg megvannak.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21121) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kipróbáltam a Little Big Planet 2 demóját most már értem miről beszéltek :DDD

(#21122) donw3ga válasza v!ct0y (#21121) üzenetére


donw3ga
senior tag

Tapasztalat? :)

(#21123) v!ct0y válasza donw3ga (#21122) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nézd meg és megtudod :)

(#21124) donw3ga válasza v!ct0y (#21123) üzenetére


donw3ga
senior tag

Megnézném de még nincs ps3-am, most agyalok xbox360 és a ps3 között :U

(#21125) CocooN-z válasza v!ct0y (#21121) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én öcsémmel most toltam végig!!! Nagyon NAGY!!!! BUNNY HOPP :DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21126) knorbi77 válasza donw3ga (#21124) üzenetére


knorbi77
tag

Én is kipróbáltam, nagyon jó, sokkal több dolog van benne mint az elsőben, így első ránézésre, több lehetőség stb..Meg nekem valahogy érdekesebb mint az 1.Amúgy szerintem PS3, én 1 hónapja agyaltam a kettő között, és PS3 lett a vége,bár ki ne mondaná ezt itt a topicban :) :D
Egyébként Youtube-> LBP 2 gameplay ;)

[ Szerkesztve ]

(#21127) knorbi77


knorbi77
tag

Egyébként, kicsit ugyan késve, de tegnap végigvittem az Uncharted 2-t, hajnalig :D Hát néha kicsit tátott szájjal néztem..Kb. 5 percenként :)) Tényleg kötelező, akinek van PS-e, mostmár én is tudom miért. :) Uncharted 3 majd elő lesz rendelve ezt már most látom :D

[ Szerkesztve ]

(#21128) MrTwister válasza anulu (#21116) üzenetére


MrTwister
őstag

Már úgy tűnik nem kell reménykedni! Kiadta! :Y

knorbi77: már szedem is demoját a percen! Move-val is lehet irányítani? Első részét kéne még megszereznem valahonnan! Ha valakinek van jó áron eladó szóljon :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21129) v!ct0y válasza knorbi77 (#21126) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak az 12k tart vissza a rendeléstől :)

(#21130) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Srácok, ps3ba milyen winchestert lehet tenni? Gondolom 2.5 laptop vinyót nem?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21131) szasanyi válasza Nagy_Matessz (#21130) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, 2.5" SATA/5400rpm, ~750GB-ig De ez nagyjából szerepel is az 1.hsz -ben.

[ Szerkesztve ]

(#21132) Nagy_Matessz válasza szasanyi (#21131) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Köszönöm

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21133) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!
Lenn egy kis problémám. Egy régi,csöves TV-re szeretném rákötni a PS3-at, de nem nagyon akar működni. Először csak simán fogtam és rákötöttem, de rájöttem,hogy előbb át kellen állítani a gépen,hogy ne HDMI-t keressen hanem Multi AV/SCART-ot . Gép visszadug, irány a Video Settings. Itt kiválasztottam a Multi AV/SCart-ot , majd az RGB menüpontot( hozzáteszem a másikat is kipróbáltam,de azzal sem ment) és tovább majd "x". Ez az a pont amikor megállt a tudományom,mert végignéztem az összes kimenetet de sehol sem találkoztam a PS3 képernyőjével. Ugye a gép ilyenkor 30 másodperc elteltével visszaáll az alapártelmezett beállításra.... bocsi ha már volt,de most nem tudok visszakeresni. Mit csináltam rosszul ? Gondolom user error lesz...

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21134) knorbi77 válasza chubii (#21133) üzenetére


knorbi77
tag

Én úgy tudom hogy hosszan kell nyomni a bekapcs. gombot és magától beállítja a dolgokat.

(#21135) anulu válasza MrTwister (#21128) üzenetére


anulu
félisten

király! jelenleg Kakaroto féle van bent, úgyhogy kéne egy OFW 3.55 vhonnan. szerintem holnap fogom tudni csak megnézni, NFL Wild-Card meccsek vannak :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21136) chubii válasza knorbi77 (#21134) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi szépen ! :R Nem is tudtam,hogy ez így működik . Most úgy érzem magam,mintha a kőkorba estem volna vissza, akkora a felbontásbeli különbség :) Szerencsére csak ideiglenes a megoldás, 1-2 hét és megy vissza az LCD-re...

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#21137) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Srácok olvasom így a hdd cserét és hogy egy külsö pendrivera letöltöm sony oldaláról az FW-t. De akkor lehetne régebbi fw-t is rátenni az uj hddre nem?
Pl 3.41est vagy annál is frissebbet?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21138) anulu


anulu
félisten

megy ez, remélem peak/poke-t hamarosan megoldják, és várjuk az appokat! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21139) anulu válasza Nagy_Matessz (#21137) üzenetére


anulu
félisten

nem a HDD-n, hanem belső flashen van az OS

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21140) MrTwister válasza anulu (#21138) üzenetére


MrTwister
őstag

Úgy legyen!!! Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre én is! Szuper lenne egy mindentudó médialejátszó a PS-re!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#21141) ladlac válasza anulu (#21138) üzenetére


ladlac
tag

SNES emulátor már van... :)

(#21142) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
LCD vagy plazma tv vásárlása előtt állok. Leginkább Playstation 3, Blu-ray filmek, és PC-s játékok lennének használva rajta.
40-42, FullHD, legalább 3 HDMI bemenet ami fontos. USB, lan, internetes funkciók, médialejátszási tulajdonságok nem számítanak.
3 TV között vacillálok:
Philips 42PFL5405H
Samsung LE40C650
Panasonic TX-P42S20E
Melyiket ajánlanátok inkább?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#21143) DM-Fan válasza Pferi (#21142) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tekintve, hogy elég sokrétű a felhasználási köröd, ezért én a plazmát javasolnám elsődlegesen. Ezt indokolja a jobb színhűség, a jobb mozgásmegjelenítés, a magasabb mozgóképfelbontás, az alacsonyabb input-lag, a panel nagyobb homogenitása és a sokkal mélyebb feketék megjelenítése, ami játékra is alkalmasabbá teszi, mint az LCD-t. Egyetlen dolog, amire oda kell figyelned - különösen a bejáratási időszakban, ami az első 500 üzemórát takarja - az a tartós képelemek kerülése, így a játékok HUD-ját célszerű ezen időszakban - lehetőség szerint - kikapcsolni, vagy fél óránként pici szünetet tartani, de többnyire ezt a töktőképernyők is megoldják. Én 3 éve játszok PS3-mal plazmán (PC-vel inkább LCD-n) és nem cserélném LCD-re.

A kiválasztott Pana plazma egy középkategóriás fullHD TV, kellően jó képtulajdonságokkal, ár/érték arányban nagyon jó választás. A technikai specifikációt megnézheted a többivel összevetve, ha átnézel a plazma topicba, amelynek #1. HSZ-ébe beszúrtam egy általam készített táblázatot is az összes típusról.
Amiben az igényeidnek nem fog megfelelni, az a médialejátszási funkciók, az USB- és a LAN-csatlakozás, mert ezek egy szériával följebb, a G-sorozattól érhetők csak el. Ilyen tekintetben a Samsung jobb választás, viszont az meg képminőségben gyengébb. Az LG plazmákról lebeszélnélek. Ha mélyebben érdekel a téma (összevetve az LCD-vel, hisztogramook, személyes tapasztalatok, akkor fáradj át a plazma topicba!)

Get Moded!

(#21144) zandrs válasza Pferi (#21142) üzenetére


zandrs
csendes tag

pana plazma a nyerő :)

(#21145) anulu válasza ladlac (#21141) üzenetére


anulu
félisten

meg FTP, valamint elméletileg a Castlevania már megy, de a fórum, ahol le van írva, épp under maintenance, úgyhogy várok, h el tudjam olvasni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21146) Mazsika válasza Pferi (#21142) üzenetére


Mazsika
őstag

42s20-at használok én is! csak ajánlani tudom! minden tekintetben kiváló! most vettem hozzá oplay-t, és így mármit le tudok játszani!

Dáccsika

(#21147) zuzu000 válasza DM-Fan (#21143) üzenetére


zuzu000
őstag

Azt írta,hogy a lan,usb nem fontos.

(#21148) knorbi77 válasza Pferi (#21142) üzenetére


knorbi77
tag

Nekem egyértelmű lenne a Samsung LCD, amit kiírtál ráadásul
LCD-n belül majdhogynem a csúcs, sőt inkább a csúcs, szóval leesne az állad, de látom itt inkább plazma fanok vannak :)
Egyébként ha ilyen kategóriában gondolkodsz, miért nem veszel bele 1 LED-tv-t is a sorba? :) Azok most a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

(#21149) anulu


anulu
félisten

3.55 CFW /w Peek & Poke!

picit hegesztek, aztán kipróbálom, h mit tud :)

többet nem írok, nem akarok fórum alapszabályt szegni :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21150) anulu


anulu
félisten

sokan kérdezgettek privátban. szívesen válaszolok azonban egy valamit vegyetek figyelembe:

mindenki csak saját felelősségére használja! sem a programokért sem az esetleges következményekért (pl PSN ban) nem vállalok felelősséget!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.