Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) csab2


csab2
veterán

Hétvége előtt nem leszek gépközelben, ezért erősítsetek (vagy cáfoljatok) meg: ugye a 320 GB-os Slim gépen van digitális hangkimenet (optikai)?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43002) zzola válasza csab2 (#43001) üzenetére


zzola
félisten

Van.

(#43003) csab2 válasza zzola (#43002) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43004) Brian_GT válasza Tegla80 (#42999) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én most töltöm...szegény ps3 nem éppen ma fog max 1 órát menni úgy érzem :)
Ez a contract pass..remélem jól írom mi hozzá? Mert láttam az is töltődik le vele... meg a jó kis sniper challenge.

Amúgy ez a sniper challenge ez az az 1 pálya van amit mindig is promóztak vagy érkezik majd hozzá újabb?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43005) Cetli


Cetli
tag

Hali.Annyi lenne még a kérdésem hogy tegnap regeltem egy UK.s Accot Saját név saját email a többi kamu ... :D
olvastam hogy mi miért éri meg meg minek mik az előnyei UK/ HUN . Szóval ezt az UK .s accot simán használhatom adhatok / tudok hozzá adni játékot (amit boltból veszek) ? És nem bannolnak le mert pl.: a cím az kamu ?! már ha van ilyen. :)

(#43006) Ghard válasza Cetli (#43005) üzenetére


Ghard
őstag

Inkább az szokott lenni, hogy a boltban vett játékot a magyar acchoz nem tudod hozzáadni. Bár nem a játékot adod hozzá, az automatikusan megjelenik, az online pass amit regisztrálsz.
Közvetlenül magyar bankkártyával nem tudsz fizetni UK-n, csak feltöltőkártyával, de ez sztem nem hátrány.
Bannolni még a hekkelt gépeket se szokta a sony, szóval ettől nem kell tartanod.

(#43007) Cetli válasza Ghard (#43006) üzenetére


Cetli
tag

Rendben köszönöm! :)

(#43008) zzola válasza Ghard (#43006) üzenetére


zzola
félisten

Csak a magyar store beüzemelése után megjelent online pass-os játékokkal lehet magyar account alatt játszani. Kivétel ez alól azok a játékok, amit magyar storeból meg lehet vásárolni, pl. Battlefield 3.

[ Szerkesztve ]

(#43009) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Pont ezzel kapcsolatban lett volna kérdésem.. megvettem a gt5 academy editiont és nem tudom érvényesítettni egyik kódot se amit kaptam hozzá.. Regeljek UK fiókot én is ?

Van valami módja a patchek,demók stb online letöltésének ? mert ps3mon marha lassan jön le minden...

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#43010) dilipok válasza RohamDroid (#43009) üzenetére


dilipok
veterán

igen. Sajnos muszaj lesz.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43011) RohamDroid válasza dilipok (#43010) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Most csináltam egyet gyorsan de már a geme feltelepült és az updatek is letöltődtek hozzá. Gondolom ez a felhasználóváltáskor nem szükséges ujra vagy igen ?

Üdv.: Csaba

(#43012) dilipok válasza RohamDroid (#43011) üzenetére


dilipok
veterán

nem, siman csak bejelentkezel a magyarral es menni fog.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43013) RohamDroid válasza dilipok (#43012) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

na varjal :D felre ertettel az a lenyeg hogy a magyarral letöltöttem mindent már.. stb stb de most megcsináltam az angolt hogy letudjam tölteni a kapott plusz dlcket ezért átlépek az angolba. És a kérdés az volt hogy a magyarban letöltött tartalmak és installált gamek meg jelennek e majd vagy nem ?

Üdv.: Csaba

(#43014) dilipok válasza RohamDroid (#43013) üzenetére


dilipok
veterán

mind a 2 profilon meglesz minden elvileg.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43015) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Magyar a főprofilod. Csinálsz egy angolt a DLC-k miatt. Leszeded és játszol tovább a magyaron.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43017) zzola válasza RohamDroid (#43009) üzenetére


zzola
félisten

Academy Edition kódja működik magyar accountal is...

(#43018) RohamDroid válasza zzola (#43017) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nem fogadta el nekem a kódot a magyarral valamiért .. Angollal most felraktam :) Most éppen telepít 8 gigát a gép :D

Akinek megvan a gt5 és szeret vele online játszani az nyugodtan vegyen fel :

Baskitoth (UK) vagy a Szkubika (HUN) accounton.

Üdv.: Csaba

(#43019) Cetli


Cetli
tag

Megint én :)
BF3 Prémium felrakva Aktiválva / Storba + 1x a játékba is beírtam /
+ itt is bejelentkeztem // http://battlelog.battlefield.com/bf3/ //

és most vagy rosszul csináltam valamit vagy nem ( telepítettem :F )

Hiba a következő Mulit résznél szervert kiválasztom és ez a hiba jön .:
"the server is not running content that you don't have look in the store for alitional available content or make sure that all your content is installed "

nagyon nem találtam semmit leírást.sry a sok hülyeségért!

(#43020) dilipok válasza Cetli (#43019) üzenetére


dilipok
veterán

a kiegeket is leszedted? mert azzal h beaktivaltad a premiumot meg nem biztos h leszedi (csak otlet)

szerk: akkor nem tudom sajna :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43021) Cetli válasza dilipok (#43020) üzenetére


Cetli
tag

igen leszedte

(#43022) RohamDroid válasza Cetli (#43021) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

jelentest kozlegeny hogy halad ;) Nekem kozben feltelepult elvileg a gt5 csak surgos mosogatnivalo van :-D

Üdv.: Csaba

(#43023) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Közben egy kérdés mitől lehet az hogy a gt5ben nincs ott a menüben az online mód ??

Üdv.: Csaba

(#43024) Ghard válasza RohamDroid (#43023) üzenetére


Ghard
őstag

Ott van az.

(#43025) Mister_X válasza RohamDroid (#43023) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezzel én is erotizáltam egy kört, mert nekem sem volt egyáltalán egyértelmű...

@Ghard: az a kijelölés :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43026) Tegla80 válasza Brian_GT (#43004) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
gondolom már késő,de ha mégsem: 1 ruha és 1 fegyver amit bead pluszban.
(lehet elkéstem vele,de ha esetleg megmérnéd az instalt hdd-n ,az klafa lenne ;) )

Sony® & PlayStation®

(#43027) RohamDroid válasza Ghard (#43024) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Köszi... Sose szoktam elolvasni a kézikönyveket.. De most megtettem és azt írja hogy főmenü felépítése stb... és ott az ottani menük között arcade mód stb sorolja fel az online módot.. :D eszembe se jutott hogy ott keressem.... :D

Üdv.: Csaba

(#43028) Brian_GT válasza Tegla80 (#43026) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szia!

Még nem késtél el, mert el kellett mennem és nem akartam őrizetlenül hagyni a gépet, főleg elég borongós idő volt az utóbbi 2-3 napban.
Megnézhetem neked mennyi idő alatt pakolja fel, de még csak a letöltésnél tart. Amúgy mihez kell az infó??

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43029) Tegla80 válasza Brian_GT (#43028) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
akkor klafa.mérd le légyszíves.(persze csak ha nem gond)
semmi konkrét,csak érdekelne,mert előrébb írtam,h "33p27s" vol nekem az SSd-re.
-58körül tippelem a gyári HDD vel és 45-48p re a7200rpm es el. Szimplán csak ezeket a tippeket ellenőrizném :B
THX :R

Sony® & PlayStation®

(#43030) Brian_GT válasza Tegla80 (#43029) üzenetére


Brian_GT
őstag

58perc telepítési idő???? Drága tégla80 :) :) Ezt ha komolyan gondoltad, gyakran nézz körül az utcán... egy eltévedt villamos az aluljáróban :) egy fedél nélküli csatorna és egyebek fognak életedre törni a napokban :D :D :D Az utóbbi pár napban ha leültem volna játszani 1 órát, bármit amit elindítottam úgy kezdte.... jééé hát there is an update.... felkőne rakni.... 10-15 perc alatt semmit nem úsztam meg.

Nah ebből kifolyólag ez az 58 perc, gyengéden masszírozza az idegrendszeremet. :DD

Viccet félretéve ( de a villamosra attól figyelj oda :) ) ma letöltöttem végre...holnap ha hazaértem felrakom... igen leszedte maga a játékot...a sniper challenget...a pass-t és egy szerintem az vmi ruha..skin lesz + vmi fegyó jah. De néztem a store-t... mi ez a 600 féle skin meg 2000 fegyver?? Játékba nem is maradt ingyen semmi?? Hangtompítós faág max, többiért pénzt kérnek? :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43031) dilipok válasza Brian_GT (#43030) üzenetére


dilipok
veterán

de ti nem hasznaljatok az auto update funkciot? Nekem 4-6-ig van beallitva, igy este csak a download listahoz adom hozza ami erdekel, reggel pedig mar jatszhatok is ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43032) Brian_GT válasza dilipok (#43031) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem szeretem készenlétin hagyni a vasat, azért annyira ha szeretném sem tudok leülni gyakran játszani....amikor meg letudok nem szokott gond lenni, mert amíg a store-t bújom, addig megoldja ami kell neki stb.

Csak a hirtelen felindulásból elkövetett játék esetén akadok el :)

Ami meg a reggeli játékot illeti, szégyelld magad...én a fitnössszzz centerben izzadok halálra és kínzom magam...te meg játszol :) Hol itt az igazság? :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43033) dilipok válasza Brian_GT (#43032) üzenetére


dilipok
veterán

nincs igazsag :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43034) Mister_X válasza Brian_GT (#43032) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Magától lekapcsol a gép, amint végzett. Nekem tök hasznos volt, este benyomta magát, végzett, lekapcsolt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#43035) Tegla80 válasza Brian_GT (#43030) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
ezt most nem egészen értem.
Szerinted 17gb ot mennyi idő alatt fog neked felinstallálni,ha nekem kb33p volt ??!
indítsd el,azt figyeld csak,mire megmozdul majd,h "1%" addigra már azt fogod hinni,h lefagyott a géped. ;]
gyári HDD-nél továbbra is tartom az 55p feletti tippem :))

(épp a napokban töltöttem fel 200gb körül a gépet játékokkal,szerinted mennyit ment 1magában mire leszedte a dolgokat. ;) Én is "féltem",de amit kell,azt kell neki :DD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43036) WhiteWalker válasza Brian_GT (#43030) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

wifin vagy kábellel van összekötve a hálózattal?

(#43037) Zigur válasza Tegla80 (#43035) üzenetére


Zigur
senior tag

Sokkal kisebb a különbség az SSD és a sima HDD között, a GT5-nél valóban nagy, de a legtöbb játék telepítése és betöltése a kétféle eszköz között 10-30%.
A PS3 SATA 1-et tud, azon meg nem tudja magát kifutni teljes sebességel az SSD.

(#43038) Tegla80 válasza Zigur (#43037) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Megvan az a különbség,tapasztaltam,tudom.
(volt.5400,7200,majd ssd benne,mind hónapokat éveket.Ez most így hülyén hangzik,de havernál nekem bökte a szemem a lassúsága,nálam meg neki az enyém gyorsasága,akkor pl KZ3 multy forgott mind2őnknél.De mindenki érezte,a különbséget. Engem örömmel,őt meg bosszúsággal körítve. :DD . Azóta,neki is SSD van már benne. ennyi)
És igen, a GT5 pont az a gamma ahol nagyon érezhető a dolog,de másnál is megvan az előny.(PSN ről töltött gammáknál ,pl Borderlands nál betöltéskor a 4-5 ikon ami jön,csak felvillan és tünik is el. Nézz rá ha megvan neked is, másodpercekre ott van. :K )
Amúgy Sata2 az a Sata1 a PS3 ban. (de gondolom,ezt csak elírtad)
(ocz vertex2 őm volt ami sata2 es volt,nah ahhoz képest is gyorsabb a jelenlegi ami sata3 as. Lehet nem tudja a rendszer azt amit a Sata3 tud teliben,de h gyorsabb így,mint a Sata2 vel az fix. Amúgy mi a garancia ,h a Sata2 es HDD,pl tudja annak a maxját teljesíteni folyamat, sztem semmi,míg a Sata3 as technológia röhögve teljesíti a Sata2 őt folyamat ugyebár,mert alapban a duplája. Én tudom soha többet nem lesz HDD a gépemben :K )
csao

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43039) Brian_GT válasza Tegla80 (#43035) üzenetére


Brian_GT
őstag

Tudom, hogy ilyen sok ne aggódj. Csak vicceltem.

Első játékaim között volt a GT5....mikor megvettem leült a család, hogy közösen csodáljuk meg.... hát csodáltuk az install képernyőt az tuti :) :) Szóval már korán megtudtam, hogy nem egy sebesség bajnok :)

Install in progress Hitman .... írom majd az eredményt. Nekem 10 perc lesz!!! :D :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43040) RohamDroid válasza Brian_GT (#43039) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Én is megvettem tegnap elött a gt5öt :D Hazamentem olyan fél5 körül belöktem a gépbe. Telepíteni kívánom e az alap adatokat hát persze .. utánna 5 patch ezaz mondom xD 2szer kierrorozott patch közben :D mire ujraindítás után sikeresen vette az akadályt. Aztán nagynehezen elindult 8 gbot akarok installálni ? mondom ok rakjad fel. 21:30kor mentem az első körömet. xDD

Üdv.: Csaba

(#43041) Brian_GT válasza RohamDroid (#43040) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mi is rohadt későn lestük meg, de nem érdekelt senkit első nagy élmény volt a kormányszettel meg maga a játékkal. Megvártuk ha majd belehaltunk is. :)

Tégla: 35 max 40 perc volt. Mert sorozatot néztem és az 42min, viszont bő 5 perce ment a sorozatom mikor elindítottam....szóval nagyon jól rakta.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#43042) saltrock válasza Brian_GT (#43041) üzenetére


saltrock
tag

Szia!

Ma én is telepítettem a Hitmant. Nekem is 40 perc körüli volt az eredmény. Sima gyári merevlemezzel. Csak infónak írtam, hátha érdekel valakit. :)

(#43043) Tegla80


Tegla80
addikt

köszönöm uraim :R
(Én többre gondoltam,de ha ennyi ennyi. kb +5perc akkor)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#43044) raziel01


raziel01
veterán

(#43045) Zigur válasza raziel01 (#43044) üzenetére


Zigur
senior tag

Még gyorsan leesett az ára - vagy két hónapja jelent meg ?

(#43046) james001


james001
veterán

DmC Devil May Cry megvan Son of Sparda-n :) Vergil volt egyedül izzasztó,a többi pálya meglepően könnyű volt. Még kitolom Heaven or Hell-en de utána DMD és HAH nehézséget inkább kihagyom,félek még a végén összetörik a PS3 :DDD
Bloody Palace-ban meddig jutottatok el? Én a 60-as szintnél tovább nem tudok egyszerűen tovább menni,a ronda bébi mutáns mindig kinyír :((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43047) aaa1975


aaa1975
csendes tag

sziasztok! végre volt egy kis időm ismét vizsgálódni. hiába nézegettem a beállításokat, még mindig nem találom a megoldást, viszont észrevettem valamit: (különbség a menü és játék képfelbontása között)


hogy lehet beállítani, hogy a játék is 1080 legyen? mert a frissítésig az volt... és én semmit sem állítottam el, a tv pedig hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#43048) dilipok válasza aaa1975 (#43047) üzenetére


dilipok
veterán

nem hinnem, hogy elotte 1080-ban ment volna. Maximum a ps upscaler es smoothing reszen tudsz szerintem allitani a ps menube.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43049) mr.dana válasza aaa1975 (#43047) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ezt most nem értem ... :Y a FIFA elméletileg 720p sztem ...

(#43050) dilipok válasza mr.dana (#43049) üzenetére


dilipok
veterán

en sem igazan... meg mindig nem tiszta, hogy pontosan mi is a problema. Nekem ugy tunik a grafikaval sincs problema (mar amennyire meg tudom itelni egy allokeprol :) )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.