Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Adam_Shepard válasza A`rpi (#71000) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sajnos ez így fèl megoldàs. Èn nemrèg kezdtem ès van egy kazal jàtèk amihez kell a sixaxis cucc.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71002) A`rpi válasza Adam_Shepard (#71001) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Killzone 3-nál fontos.

Little Big Planet 2 elhanyagolható, ahogy a MotorStorm: Apocalypse-nél is...

Biztos van pár cím, de szvsz nagyon kis hányadban.

(#71003) Elims válasza Robi86 (#70999) üzenetére


Elims
veterán

Nekem meg pont fordítva..a ps3 joy kényelmesebb a 4-esnél.Finomabb,"kerekebb",puhàbb az irànyítàsa (nem csak a hasznàltsàgnak köszönhetően),talàn picit kisebb.
De létezik egy kis pendrive szerű vmi ami megtudja oldani a visszafele kompatibilitàst.Árpi linkelte nekem a mùltkor.Sajnos egy joy àràba kerül. :-/

(#71004) Robi86 válasza Elims (#71003) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát igen, nem vagyunk egyformák :)
Azt nem mondom, hogy a DS3 annyira borzalmas lenne, nagyon jól el voltam vele, de a DS4 után nekem kicsi. Azt mintha nekem tervezték volna:D

(#71005) HKorn


HKorn
addikt

Mi a különbség a LOU left behind level és left behind standalone között?
Előbbi most akciós ps store-ban 1500-ért.
Kell hozzá a LOU lemez míg a standalone-hoz nem kell?

Előbbi témahoz: Ds3 borzalmasan ótvar egy kontroller, többek között ezért nem szerettem a ps-t. X360-éhoz képest egy gagyi kínai vacaknak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71006) A`rpi válasza HKorn (#71005) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nevében is benne van, standalone alapjáték nélkül "önállóan" játszható. (Van saját trófealistája is.)

Míg külön a DLC-hez kell az alapjáték, nélküle nem megy a The Last of Us: Left Behind.

(#71007) Elims válasza Robi86 (#71004) üzenetére


Elims
veterán

Nekem meg azért is tetszik jobban.Kényelmesebb,szerintem.
Van egy Ilyenem ps2-re,ez igazán kis joy,de játszani nagyon jó vele.Nekem a legkényelmesebb.Ugyanilyenért adnék egy új ps4 joy árát,gondolkodás nélkül. :-)

Szerk.: vezeték nélküliben.

HKorn: "Ds3 borzalmasan ótvar egy kontroller..."

Azért azt az aprócska szót ne felejtsd le az elejéről/végéről,hogy "szerintem". ;-)

Érkezett egy pár analógra való kupak,akinek kellene írjon rám.Természetesen ingyen. (20db-ot vettem kb.400Ft-ért...)

[ Szerkesztve ]

(#71008) Tdizsolt válasza HKorn (#71005) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

...Igen,igen...Lehet az ember box párti,de nem szabad elfelejteni,hogy a Ds3-ból a 8 év alatt el adtak pár 100e darabot....Nekem speciel a box kontroller egy rémálom,számomra egyszerűen lehetetlen az elrendezése,mégis sokan rajonganak érte,és ez így van rendjén... (Kinek a pap..... :K )

Psn ID: Tdizsolt

(#71010) HuMarc válasza HKorn (#71005) üzenetére


HuMarc
addikt

Az X360-as kontroller jóval nehezebb, hogy nincs benne akku... :U Első ránézésre, kipróbálásra lehet, hogy jobbnak tűnik az X360 kontrollere, de nekem a kisebb tömeg miatt pont hogy tetszik a DS3. Lehet, hogy gagyi, kínai vacaknak tűnik, de nyilván nem véletlen ilyen tömegű/méretű, mivel a fröccsöntött műanyag igencsak olcsó, ha akarnák, lehetne vastagabb a burkolat, ezáltal nehezebb a kontroller, hogy inkább az X360-ra hasonlítson. Mégsem vastagabb/nagyobb, és a DS4 sem változott sokat e tekintetben.

Egyébként a különbségek ellenére 3-4 óra játék után simán át lehet szokni egyikről a másikra, hogy ne tűnjön fel semmilyen különbség. Persze csak ha nem akarjuk azt hinni, hogy az egyik jobb, mint a másik.

(#71011) A`rpi válasza HuMarc (#71010) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egyébként a különbségek ellenére 3-4 óra játék után simán át lehet szokni egyikről a másikra, hogy ne tűnjön fel semmilyen különbség. Persze csak ha nem akarjuk azt hinni, hogy az egyik jobb, mint a másik.

Nekem olyan jó 20 óra kellett hozzá. Előtte DS3 jobban kézre állt, most már nem kérdés számomra, egyértelműen az új jön be jobban, minden hátrányával együtt, bár az akku szintet azért igazán mutathatná valahol. :(

(#71012) perge666 válasza HuMarc (#71010) üzenetére


perge666
veterán

+1 ugyan így gondolom/érzem én is. :K

Árpi : Dettó,de az akkuszintet ugyanúgy mutatja ha megnyomod a PS gombot hosszan(asszem úgy kell játék közben)

Elims : PS3-hoz is van ilyen kupak??

[ Szerkesztve ]

(#71013) HKorn válasza HuMarc (#71010) üzenetére


HKorn
addikt

Nézd, mindkét konzol van a családban, nekem x360, öcsémnek ps3, néha cserélünk, így eléggé szembetűnő a két kontroller közötti különbség. Persze mindenkinek más jön be, ezt megértem, de nekem ilyenkor az az érzésem hogy az x360-é annyival jobb, mintha nem is egy generáció lennének.
A DS semmit nem változott a ps2-é ugyanilyen volt, számomra rettenet, hogy ilyen kicsi, könnyű, olcsó hatású. Gombkiosztások szinték nem tetszenek, R1 a ravasz teljesen kényelmetlen
Öcsémnek amúgy dettó ez a véleménye, nézi is hogy hogy lehet DS4-et használni hozzá. DS4-et fogtam a kezembe, az már teljesen korrekt, igaz X one szintjét az sem éri el, de közelebb van hozzá sokkal, mint a DS3 volt.

Run&Ride

(#71014) A`rpi válasza perge666 (#71012) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ellenőrizd kérlek, én biztos vagyok benne, miután csatlakozott középső PS logós gombbal semmi más funkciója nincs, tehát, sem akkuszintet nem ír, sem a játékból nem lehet kilépni DS4 > PS3 alatt...

(#71013) HKorn
Abban egyetértek, DS3 alapjait PS kezdetektől hozza. Ami számomra nem feltétlen volt gond.
DS4 kerekebb nagyobb formája nekem jobban átjön utólag, de ettől függetlenül relatív sokat játszok "régi" DS3-kontrollerrel is.

Viszont azt se felejtsük el, az alapkoncepciót az MS is koppintotta, és talán az aszimmetrikus analóg elrendezés volt az egyik kompromisszum, amire ráéreztek, de ez sokkal inkább volt szerintem kényszer mint opció, szabadalmi per elkerülése végett. :K

[ Szerkesztve ]

(#71016) Tdizsolt válasza perge666 (#71012) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igen van hozzá (is)... :K És engem már meg is ajándékozott nemrég Elims kolléga,amiért köszönet jár! :R :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71017) HKorn válasza A`rpi (#71014) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, alapjaiban az gond (már akinek az, ugye) hogy DS3 egy régi tervezésű kontroller.
DS4 már teljesen rendben van, azzal nem lenne semmi bajom, már szvsz nagyon kellett a PS-nek egy új kontroller.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71018) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Nem tudom jó fórumban kérdezek-e.
3-6 éves gyerkőcöknek keresek PS3 játékokat. (nyilván nem gyilkolósokat). :)Tudtok ajánlgatni párat? vagy van erre külön totyik?

(#71019) A`rpi válasza AndrewTdi (#71018) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jó helyen jársz!

Start the Party (PS move kell hozzá)
Little Big Planet 1-2
Ratchet & Clank széria
Lego játékok

Kiindulási alapnak, aztán majd ajánlanak a kollégák több mást is.

(#71020) AndrewTdi válasza A`rpi (#71019) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszönöm szépen, megkukkantom őket.

(#71021) Kicsikatona7 válasza AndrewTdi (#71018) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Skylanders-et is nézd meg, a gyerekek imádják. :D

(#71022) RangerFox válasza Kicsikatona7 (#71021) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem csak a gyerekek :DDD
Amúgy a Rayman Legendset meg az originst is érdemes megnézni, gyerekbarát játék az is

[ Szerkesztve ]

(#71023) Elims válasza perge666 (#71012) üzenetére


Elims
veterán

Este ràpròbàlom.

HKorn: "...számomra rettenet..."

Köszönöm! :-)

TdiZsolt: Neked màsmilyet küldtem (kedvencem),de kérem ne írjuk ki ide,hogy kinek,mit.Nem ezért "adom". :-)

(#71024) Wlac


Wlac
Ármester

Kb. két és fél évvel ezelőtt kezdtem kontrollerrel játszani, és aktívan négyet nyüstöltem: PC-n az Xbox 360-ét, majd jött a DS3 és DS4, plusz egy PS Vitám is volt. Volt, hogy egy nap többször is váltottam, mert a PS3 után átültem a PC elé valami miatt, de az átszokás sohasem vett többet pár percnél. Az Xbox 360 valóban egyedi a kinézetével, de nem vettem észre, hogy bármelyikkel gond lenne funkcióra, kényelmetlen lenne elérni valamit. Talán a PS Vitával volt csak olyan bajom, hogy 1 óra Killzone után elkezdett zsibbadni a jobb kézfejem - gondolom egy idő után olyan hülye szögben tartottam, hogy elnyomtam egy ideget, vagy ilyesmi.

Az Xbox kontrollerre mellett szól az instant PC-s kompatibilitás, azonban nálam egy röhejes indok miatt nem rúg labdába: az elemek. Kénytelen voltam vezetékes példányt venni, mert nem bírtam felfogni, hogy 2013-ban nekem elemet kellene cserélni valamilyen eszközömben. Akkor már 8 évvel azelőtt, az MP3 lejátszós korszakban is rühelltem az elemekkel szórakozni (fényképezőgép dettó), és alig akartam hinni, hogy tényleg így menne a konzolokon.

A DS3 mesés volt a vezetéknélküliségével, valamint a nagyon hosszú akkuidejével (anno le is mértem, hogy meddig játszottam vele, mintha 17 óra rémlene), ellenben a DS4-nek vannak olyan dolgai, amiket nem szeretek. Egyrészt a hátsó világítás felesleges, másrészt pedig a Touchpad sem vált be. Amiben csak lehet, kikapcsolom, így gyakorlatilag van egy 3x4cm-es menügombom, ellenben az Options-t ritkán találom el vakon, a legtöbbször a touchpad szélét nyomom le. Az akkuidő pedig nagyon kevés, 5-6 óra játék után már szól, hogy töltsem. Mivel közel vagyok a konzolhoz, ezért nem probléma, de a DS3 után azért kicsit gáz. Az, hogy kicsit szélesebb mint a DS3, szerintem nem gond, hamar megszokja az ember.

A konklúzió az, hogy szerintem egyik kontroller sem annyival jobb a többinél, hogy vitát robbantson ki. Ezzel nem is az itteni kommentekre gondolok, hanem élő példával jövök: máig van olyan ismerősöm, aki nem hajlandó PS-t venni, holott a baráti körben mindenki azon játszik, mert nem szereti a kontrollerét, és azt mondja, hogy majd csak akkor fog ő is áttérni, ha megoldott lesz az Xbox kontroller kompatibilitás, mert a DS3 használhatatlan. Az ilyen azért szerintem erős túlzás.

“The wha-"

(#71025) erahurka válasza RangerFox (#71022) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen a SkyLanders? MMO vagy inkább platformer?

(#71026) HKorn válasza Wlac (#71024) üzenetére


HKorn
addikt

Igen a DS kontroller mellett szól a beépített jó üzemidővel rendelkező akku, ez tény. Ugyanakkor play and charge kit X360-hoz is kapható, így ezt a kis csorbát könnyen ki lehet köszörülni.

Ismerősöddel nagyjából egyetértek, kontroller miatt (meg még egy-két más dolog miatt) sosem volt szimpi a ps3, de persze az túlzás, hogy használhatatlan.

Új gen-nél már nem ilyen egyszerű, sokat javult a ps4, simán elfogadnám. :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#71027) Elims válasza perge666 (#71012) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon faszàul passzol rà!Jobb mint ami nekem van rajta. :-)

(#71028) RangerFox válasza erahurka (#71025) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát masszív multiplayer orientált játéknak nem lehet nevezni, inkább 3d akció-platformer.

(#71029) erahurka válasza RangerFox (#71028) üzenetére


erahurka
félisten

Az jól hangzik. És vannak rendesen pályák meg sztori, vagy hogy néz ki? Mert ugye megveszed a bábukat, aztán azok kerülnek be a játékba ha jól tudom. Vagy ez nem is online? Miért gondolom hogy ez mindenképp online játék? :F

(#71030) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Tènyleg lètezik ilyen, hogy a Sony hozzàad 10 fontot a wallethez vèletlenszeruen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71031) supercow válasza Adam_Shepard (#71030) üzenetére


supercow
őstag

Eddig nem hallottam erről, hol lehet jelentkezni? :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71032) A`rpi válasza supercow (#71031) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Megerősítem, kaptam már én is.

Én úgy vélem, összefüggésben van azzal, mikor és mit vásároltál, ha pl leakciózzák nemsokkal rá, és a születésnapod is relatív közel van, adnak egy kis aprót vissza.

(#71033) #49155328 válasza Adam_Shepard (#71030) üzenetére


#49155328
törölt tag

Lehetséges, pár hónapja kaptam egy 10 dolláros kupont.

(#71034) RangerFox válasza erahurka (#71029) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem online. Öhm a pályák úgy vannak felépítve, hogy a starter pack-ban található figurákkal is végi lehet játszani a játékot, de rengeteg pályarész, mini game csak az egyes figurákkal oldhatóak fel. A figurák egymástól függetlenül fejlődnek, annak függvényében hogy mennyit játszottál az adott karakterrel. Offline co-op-ban is lehet játszani, egymást segítve teljesíteni a pályákat, meg ilyenek. Bocsi, de tavaly nyáron játszottam utoljára skylanders-el, kicsit homályosak az emlékeim. Csak arra figyelj, hogy a régebbi játékok nem kompatibilisek az újabb figurákkal, de az újabb játékok kompatibilisek a régiekkel.

(#71036) Elims válasza Krystal_s (#71035) üzenetére


Elims
veterán

A joy kopàs ps3-as joy-nàl nem annyira jellemző,inkàbb kényelmesebb lesz tőle az irànyítàs.

(#71037) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Mitől lehet az,hogy kártyával nem tudok fizetni a Store-ban? Eddig mindig tudtam,most közel 2 napja nem sikerül befejezni a tranzakciót....Konkrétan az akciós GTA5-ről van szó,bár nem hiszem,hogy összefüggés lenne a játék és a probléma között... :U

Psn ID: Tdizsolt

(#71038) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok. Nincs esetleg valami hír vagy pletyka, hogy most Decemberben is kapnánk valakitől ingyen játékot? Na nem mintha rá lennék utalva, de tavaly egész kellemes volt a Mirror's Edge. :D

(#71039) perge666 válasza Tdizsolt (#71016) üzenetére


perge666
veterán

Kitalálnak mindent,csak hogy az embert le tudják húzni egy kis pénzzel.

pulyka jocó : Ez a Sonynak most nem kerek szám,meg ez is hatalmas csoda volt tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#71040) satz18


satz18
őstag

Fekete péntek jóvoltából Journey beszerezve. Ennyi jót hallottam már róla, alig várom, hogy végre kipróbálhassam.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#71041) Elims válasza satz18 (#71040) üzenetére


Elims
veterán

Írj,ha kipròbàltad.

TdiZsolt: Írtàk pàran a problémàt. :-/ (Ps4 topikban.)

(#71042) A`rpi válasza Elims (#71041) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Sajnos nem új keletű, aki teheti inkább feltöltő kártyázzon.

(#71043) fausto


fausto
addikt

Én tegnap vásároltam bankkártyával, nem volt semmi gond

(#71044) Robi86


Robi86
senior tag

Én a konzolstudio weboldalán szoktam feltöltő kártyát venni. Ott van olyan lehetőség, hogy átutalom a pénzt, és max. egy óra múlva küldik is a kódot.

(#71045) erahurka válasza RangerFox (#71034) üzenetére


erahurka
félisten

Érdekesen hangzik. Mondjuk erre a generációra ilyesmit már nem veszek. Talán ha lesz egy jó gépem vagy PS4-em. Bár azt hiszem az új rész kijön androidra is, lehet telefonra beszerzem, amúgy sincs egy használható játék sem Play Store-ban.

(#71046) RangerFox válasza erahurka (#71045) üzenetére


RangerFox
veterán

Van mobilra skylanders, de azok nem teljes értékűek, nem is lehet összehasonlítani a kettőt. :D Amúgy érdemes szétnézni MM-ben, starter packok ilyen 3k-ért vannak ott (kiselejtezett, félreárazott) darabok, figurák 500-ért, annyiért szerintem remek móka, a figurák meg jól néznek ki a polcon, de természetesen te tudod. :)

(#71047) Adam_Shepard válasza RangerFox (#71046) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ma a BestByteban láttam figurákat 600ftért.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71048) Tdizsolt válasza A`rpi (#71042) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az a baj a feltöltôlővel,hogy majd 2000ft-al több,mint a játék. Ne akarok kicsinyesnek tűnni,de fényévente egyszer ha vásárlok store-ból,azt meg feleslegesnek tartom,hogy bent ragadjon a maradék,vagy valami abszolút értelmetlen dologra költsem el...így lehet lecsúszok róla... :O

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71049) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Megtudjatok mondani, hogy a lemezes BF4 hány GB ot foglal a tarhelybol?

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#71050) Robi86 válasza Tdizsolt (#71048) üzenetére


Robi86
senior tag

Én meg úgy jártam, hogy maradt 500 pár forint a számlán, nézegettem a mostani akciókat, hogy mi jönne ki ha vennék egy 6ezres feltöltőt. Kinéztem magamnak a Driveclub season passt 2000 forintért, gondoltam a maradékból kijön az AC Black Flag. Hát nem, 88 forint hiányzott, így végül nem vettem semmit :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.