Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) perge666


perge666
veterán

"Ez a normális SLIM verzió és nem a legutóbb kiadott "teszkógazdaságos" Ultra Slim modell amiben HDD és normális BD meghajtó sincs."

Az SS meghajtójával mi a gond? :F
Nekem baromira gyorsan és hibátlanul olvas,éppen berakom a lemezt behúzom az ajtót és indul is a játék.

HDD-nek meg mi köze a gagyisághoz,lehet venni bele,és még mindig olcsóbb mint a 4-5 éves Slim amin garancia sincs.

[ Szerkesztve ]

(#63002) Sirandrish válasza perge666 (#63001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem értem. Szerintem szimplán jobb az SS. Újabb, kisebb..és ugyanazt tudja. Talán 10%al hangosabb mert csak egy műanyag lap takarja el a lemezt és nem megy a gép belesejébe..de azt úgy is elnyomja a TV.
Szóval ennyi.

Mondtad nekem innentől akárki akármit...az SS a tuti. :K
Amúgy honnan idézted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63003) perge666 válasza Sirandrish (#63002) üzenetére


perge666
veterán

Azt a gépet te áraztad be 45K-ra játékok nélkül..... :U

[ Szerkesztve ]

(#63004) Sirandrish válasza perge666 (#63003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez a Szasanyi kolléga megnyilvánulása? Hát lehet hogy ő így gondolja...én másképp látom. Az ára akkor és ott tuti hogy korrekt volt. Még ha te sokalltad is. :K Most nem tudom hogy mennyi lehet :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63005) erahurka válasza perge666 (#63001) üzenetére


erahurka
félisten

Többen tapasztalták hogy egy-egy lemezt, amit az előző gépük probléma nélkül vitt, a Super Slim (ne SS-ezzünk már :D ) nem olvasott be.

(#63006) Sirandrish válasza erahurka (#63005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah erre azért konkrétan kíváncsi lennék.
Nem mondom hogy ezer meg ezer de legalább 20 lemezt betettem az enyémbe már és még 1-2 sec alatt MINDET olvasta néma csendben. Szóval el bírom képzelni milyen lemezek lehettek azok :K

Mi a bajos az SS-el? Mondjuk én sem komálom a németeket..főleg azokat a németeket nem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63007) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
A ps3 gépem nem tud sokszor csatlakozni a tv-hez,a tv szervizmenüjében kell frissíteni a hdmi cuccot,szerintem a ps géppel lehet valami mert a házimozi szintén hdmi-ről megy és az mindig jó.
Szerintetek mi lehet a baj?

(#63008) zöldfülű válasza Sirandrish (#63006) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy ps4-et, hozzá néhány játékot. Előfizettem januártól ps+ tagságot. Úgy látom, hogy egyelőre jobb játékokat lehet kapni ps +-ban a ps3 -hoz mintsem a ps4-hez. Godolom amiatt, mert előzőre már sok ezer játék van, míg utóbbira még kevés készült. Megfordult a fejemben, hogy kellene esetleg venni használtan egy ps3-at, hogy ezeket az ingyen játékokat ki tudjam használni, ha már előfizettem plusz tagságra. Viszont nem tudom, vajon meddig lesz használható egy ps3 ? Érdemes még venni? vagy felejtős egy ps4 mellé, s már csak a ps4-eseké a jövő? Egyelőre úgy néz ki, hogy még egy ps3 tulaj jobban jár a játékok felhozatala terén mint egy ps4 tulaj. Úgy hallottam nem sokáig támogatja már a sony a ps3 konzolokat ( lehet nem igaz.. nem tudom, laikus vagyok benne, játékok terén is az vagyok.. még csak most ismerekedem a konzolos játékokkal), no meg azt hallottam, hogy nem nagyon lesznek már rá új játékok. Bár gondolom ps+ tagsággal valószínű még évekig lehet kapni ingyen játékokat, és ha kifutó a széria, akkor talán a jobb és drágább játékokat is adni fogják ingyen havonta, mint pl most is elég jól hangzó játékok lesznek rá februárban. Mi a véleményetek tapasztalatotok? Köszi előre is a válaszokat, tanácsokat. Jahh.... igen, egy ps3 super slim 500 gb-os gépet néztem ki 43 ezer ft-ért, még van rá másfél hónap garancia. Köszi előre is a válaszokat: Beatrix.

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#63009) erahurka válasza Olyasmi (#63007) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is volt már olyan hogy nem akarta, azt hittem tönkre ment a HDMI foglalat a gépben. Párszor újradugtam, meg pittyenésig nyomtam a bekapcs gombot és egyszer csak jó lett. Azóta nem húzom ki a csatlakozót belőle.
Esetleg másik HDMI csatit próbálj a tévén, és nézz utána HDCP támogatott-e mert ez szükséges a PS3-hoz. Ha viszonylag új készülék akkor szinte biztos hogy utóbbi nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#63010) Sirandrish válasza zöldfülű (#63008) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4 mellé én már csak akkor vennék PS3at ha
1. Nem nagyon lenne pénzem még PS4 játékokra
2. Nem volt PS3am.

A 2. pont nagyon nem mindegy ugyanis ha többé egy játék sem jelenig meg rá, akkor is van legalább 15-25 olyan játék PS3ra amit egész egyszerűen kár lenne kihagyni.
Gondolok itt például az Uncharted 1-2-3-ra, a GoWokra, az LPBkre, a Beyondra, a Heavy Rain-re és még sorolhatnám.

Szóval ha nem vagy megelégedve a jelenlegi PS4 játékfelhozatalával (amit én személy szerint megértek) és még nem volt PS3-ad akkor bátran tudom ajánlani.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63011) Bogyi007 válasza Sirandrish (#63010) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én meg egész egyszerűen nem látom értelmét váltani még. És van olyan játék ami mindkettő gépre megvan és a grafikai tuningot leszámítva nincs is nagyon különbség közöttük (Tomb Raider Bf4, The Last of Us) ez pedig nálam nem ok a váltásra...

Egy Gt7 vagy egy új Gow az ami talán elindítana a Ps4 felé, de ezek még nagyon odébb vannak....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63012) Olyasmi válasza erahurka (#63009) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Az a fura,hogy semmit sem szoktam kihúzni a gépből,a tv is "új fajta" dugtam már másik hdmi részbe is de ott is előjött ez a probléma...
Legfeljebb mindig kalibrálgatom szervizmenüben és kész ☺
Remélem a ps4 nem fog ilyet csinálni ha majd egyszer meg lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63013) perge666 válasza Sirandrish (#63004) üzenetére


perge666
veterán

Jaja az övé,de gondolj már bele,hogyha jó lenne az ár,akkor nem hirdetné már 2 hónapja!
40-ért 1-2 játékkal rég elvitték volna,vagy 45-ért ha adna hozzá néhányat......
Meg írja hogy keveset használt,megkímélt,akkor az a 30db játék nem is volt használva amit külön hirdet? :U
Most nem leszólni akarom ezzel,de mind1 mert úgyis én vagyok a h..ye meg a smucig,kapzsi szerinte amiért le mertem írni hogy szerintem sokért adja.

Más : Mindjárt kezdem az AC3-at. :)

(#63014) Sirandrish válasza Bogyi007 (#63011) üzenetére


Sirandrish
legenda

De neki már megvan a PS4..nem váltani akar.
Egyébként én sem látom értelmét..épp ezért nyomatom még PS3al :K

perge666 Amikor utánanéztem akkor azok a gépek játék nélkül 42-45körül mentek minden nélkül.
Az övé garantáltam megkímélt és doboz/papír minden megan. Nem volt ár alatt (a 40K-s 2 játékkal ár alatt van, nem árában azért viszik azt el), de drága sem volt. Mondom akkor...most nem tudom.
Mellesleg azért nem adta el mert 2 hónap alatt 2 azaz 2ször írta be a Nyíregyházi topikba. Máshol nem is hirdeti tudtommal mert CSAK személyesen akarja eladni. Hja és az sem segít az eladáson hogy 1-2 játékkal NEM adja oda. Legalább 8-10 játékot akar mellé adni hogy ne maradjon rajta sok minden. Ha játék nélkül és futárral is eladná már rég elkelt volna. Konkrétan én tudtam már rá vevőt, de neki nem kellett sok játék így nem adta oda.

Szóval nem az árral van baj :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63015) A`rpi válasza zöldfülű (#63008) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem sokkal fentebb írtam másik kollégának, minimum 320GB slim, de a legjobb lehetőleg garanciális super slim.

Én személy szerint PS3 plusszos tartalmakért nem vennék PS3-mat, 3/4éve eléggé siralmas a felhozatal, egyedül azért fizettem elő, ez a harmadik évem előző kettő évben volt sok jó cím, amiket szeretnék még használni, értelem szerűen ezekkel csak úgy tudok játszani ha van aktív előfizetésem.

Amiket javasolt már a szakértő úr, azokat javasolom én is:
Uncharted
God Of War
Killzone
Resistance
LBP
Ratchet and Clank
Jack & Dexter
Sly Cooper

Stb,stb ezek mind kitűnő játékok, érdemes belenézni mindbe, használtan nem drágák már, több száz óra van bennük, ha csak a sztorin végigszaladsz akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#63016) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok!
2hete ps3 Supes Slim 12gb tulaja lettem,gta5 játékkal.
Olyan problémám lenne,hogy amikor elindítom a játékot,kiírja hogy van hozzá frissítés (1.20), rányomok hogy oké,de csak fekete képernyő fogad.Vártam egy órát,mondom tölti le,de semmi.Kikapcsolni se tudtam,csak úgy hogy kihúztam a 220ból...
Tudnátok segíteni?
Válaszaitokat előre is köszi!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63017) zöldfülű válasza Sirandrish (#63010) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Köszönöm a választ! :) Nem volt még konzolom, így ps3-am sem. Ps4 játékokat inkább használtan vásárolnék, a meglévőeket is úgy vettem, (a konzol mellé járó játék kivételével mind használt), illetve ott is kihasználnám az ingyenes játékokat. Annyira kezdő vagyok a játékok terén, hogy az általad említett játékok nem mondanak számomra semmit, nem ismerek más játékokat, csak a most pár hónapja beharangozott és megjelent játékokat az internetről, vagy a nagyon nagyon sokat emlegatett játékokat, mint pl a GTA . Ez valahogy kimaradt a gyerekszobámból.. most talán bepótolhatom :)

Még egyszer köszönöm a választ.

Beatrix

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#63018) Sirandrish válasza zöldfülű (#63017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon szívesen. Ha ennyire "kezdő" vagy akkor szuper választás lehet a PS3.
Rengeteg jó játék van rá amiket érdemes végigjátszani és ami még jobb hogy a játékok 90%át simán megveheted 1-3K/ darab áron ami a PS4 játékokról nem mondható el :N

Ulius80 Mennyi hely van még rajta? Nem lehet hogy nem fér rá? Bár akkor sem fekete kép kéne..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63019) zöldfülű válasza A`rpi (#63015) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Köszönöm :) Így már tisztult kicsit az is, hogy mik a felsorolt játékok.. pl GOW = God Of War :) ( bár nekem így is új cím :D ) illetve az általad felsoroltak is teljesen újak számomra. Legalább lesz mit bepótolnom úgy látom :)

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#63020) zöldfülű válasza Sirandrish (#63018) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

:C

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#63021) Ulius80 válasza zöldfülű (#63020) üzenetére


Ulius80
tag

Csak a gta5 telepítése (8gb) meg a mentések. (kb 50%)

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63022) perge666 válasza Sirandrish (#63014) üzenetére


perge666
veterán

Tiszteletben tartom a véleményed,de nem kell vele egyet értenem. :DDD
De mind1 hanyagoljuk a témát.......

(#63023) james001


james001
veterán

GTA5-ben ez a repülő lelövős küldetés csak nekem nem ment? Belelőttem a gépbe vagy 200-szor de nem zuhant le. Utána inkább hagytam a francba és skippeltem :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63024) Ulius80 válasza james001 (#63023) üzenetére


Ulius80
tag

ki kell lőni a hajtóművet

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63025) HuMarc válasza james001 (#63023) üzenetére


HuMarc
addikt

A piros téglalapba lőttél? Nekem másodjára sikerült.

(#63026) erahurka válasza HuMarc (#63025) üzenetére


erahurka
félisten

Fú az mekkora szar volt! Én is a hajtóművet lőttem, mondom biztos bugos a négyzet. Egyértelműen kellett volna írniuk hogy a négyzetet lődd te paraszt, ne a repülőt! A mocis rész az egyik legjobb küldi lett volna utána, de nem tudtam élvezni az idegtől.

(#63027) Sirandrish válasza perge666 (#63022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vélemény az enyém hanem tény. Ha rugalmasabb lenne már adta volna..ez már csak azért is biztos mert én tudtam rá vevőt. Pont :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63028) james001 válasza HuMarc (#63025) üzenetére


james001
veterán

Ja hogy nem a gépet kellett volna lőnöm? :F Mindegy már átugrottam azt a részt,kapják be hogy nem tudták egyértelműen leírni mit lőjek...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63029) perge666 válasza erahurka (#63026) üzenetére


perge666
veterán

:DD :DD

(#63030) erahurka válasza perge666 (#63029) üzenetére


erahurka
félisten

Ez nem vicces! :D

(#63031) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Most fejeztem be/játszottam végig a Spec Ops The Line című játékot veterán nehézségen. Voltak részek ahol vért izzadtam, de volt olyan is ahol azt hittem azt fogok, de nem. Összességében egy jó játék, bár FUBAR nehézségen majd később fogom megpróbálni.

(#63032) james001 válasza Petreszku (#63031) üzenetére


james001
veterán

Fubar-on kösd fel a gatyád,én a 6-ik chapter-nél feladtam... Olyan ideges voltam majdnem kiütöttem az ablakot,pedig általában megpróbálok nyugodt maradni :D Pedig már csak a Fubar trófea kéne és platina a játék... De soha többé nem játszok vele az biztos (legalábbis Fubar-on nem) :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63033) perge666 válasza erahurka (#63030) üzenetére


perge666
veterán

Szerinted vagy szerintem? :))

Na elkezdtem az AC3-at,már kemény 3%-nál jártam amikor megéheztem......mindjárt folytatom tovább. :D

(#63034) A`rpi válasza james001 (#63032) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

16,407 Embernek sikerült, annyira csak nem lehet nehéz az.:P

Estimated trophy difficulty: 6.2/10 Még túlzott időigényesnek se mondanám, mondjuk az itteni becsült időt, másféllel nyugodtan meg lehet szorozni.

(#63035) func93


func93
senior tag

21:9 arányú 2560x1080 felbontású monitoron szetcsuszna a kép ?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#63036) A`rpi válasza func93 (#63035) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Monitor függő jobbaknál lehet állítani hogy széthúzza a képet, vagy betegye középre eredeti méretben.

Én 1920x1200 monitoron játszok széthúzva, nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#63037) Petreszku válasza james001 (#63032) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Nekem a fubar nehézséggel együtt 3 trófea kéne a platinához, de majd szépen lassan megpróbálom.
Nem tudom melyik chapter, de mikor egyedül vagy egy nagyobb esés után és várni kell a társakra kezdetben egy pisztollyal. Itt volt az első mikor a kontroller majdnem repült a szoba sarkába. Ezen kívül még 2 ilyen idegesítő pálya volt. Összességében jól összerakott játék.

(#63038) james001 válasza Petreszku (#63037) üzenetére


james001
veterán

Az a rész a 6-os chapter-ben van. Azon túlszenvedtem magam,és utána kicsivel később van hogy egy nagy terembe juttok el és ott van egy rész ahol eldurrant az agyam mert egy normális fedezéket nem lehet találni...
De amúgy király játék az biztos,főleg a sztori jó csavarosan van megcsinálva. A végén azért ámultam amikor kiderültek a dolgok :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63039) Sirandrish válasza james001 (#63032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Naah..ne okozz már csalódást..
1 trófea kell és platina? Nem sül ki a szemed azt otthagyni?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63040) james001 válasza Sirandrish (#63039) üzenetére


james001
veterán

Majd egyszer még lehet nekiugrok,olyan 2000 év múlva. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63041) Sirandrish válasza james001 (#63040) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ már nincs is messze...meglesz az a paltina :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63042) Elims válasza Sirandrish (#63039) üzenetére


Elims
veterán

Nem sül ki a szemed azt otthagyni?:DDD

Hatalmas!!! :-DDD
Tényleg James,én sem ismerek rád.. :-/ :-)))

Perge: Egy buliba 5-10eFt.?Van olyan hely ahol csak a beugró ennyi. ;-)

Sehol nem találok sony 7.1 fejhallgatóhoz repair videót. :-(
Akárhogyan keresem,nincs.
Nagyon halkan hallanak a mikrofonban,szétszedném,de csak félig jutok vele.Kárt nem szeretnék benne ezért néznék egy videót.
Simán jó lesz! 100%. ;-) Igen,youtube videó alapján...

(#63043) perge666 válasza Elims (#63042) üzenetére


perge666
veterán

Buliba már nagyon rég nem voltam,nem is azt irtam!
Van hogy összejövünk valakinél,veszünk piát,rendelünk kaját vagy csinálunk,elmegyünk csocsózni,bowlingozni................stbstb.

(#63044) supercow


supercow
őstag

UK Storeban ingyenes a Resogun PS4/ps3/Vitára.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#63045) semetka válasza james001 (#63032) üzenetére


semetka
őstag

Én végignyomtam fubaron,de vért izzadtam. ch6 tényleg szivatós,de a vége se piskóta

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#63046) Wlac válasza supercow (#63044) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem PS3-on 9.99£.

“The wha-"

(#63047) A`rpi válasza Wlac (#63046) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#63048) james001 válasza supercow (#63044) üzenetére


james001
veterán

Nekem nem ingyenes se PS3-on se Vitán. Nem lehet hogy a trial-al keverted össze?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63049) Bogyi007 válasza A`rpi (#63047) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pár napja erről beszéltem....

Anno Ps+ alatt Ps4-re kijött ingyen majd egyszercsak kijött Vita-ra és Ps3-ra is s ezzel együtt cross-buy cím lett. Ez végett láthatod most így...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63050) Sirandrish válasza Elims (#63042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már mikor mondtam hogy sokkal halkabb mint a Nokiád :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.