Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) Djuree válasza Mazsika (#21350) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem. mi végigtoltuk együltőhelyünkben 2x is, nem hosszú...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21352) Djuree válasza Gebriel (#21348) üzenetére


Djuree
félisten

sztem elég gagyi lett ez is. egysíkú, szinte 0 tartalom. majd a shift2 :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21353) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Az Assassin's Creed 2 GOTY és sima között van eltérés?? :F

(#21354) kerekfej válasza Gebriel (#21348) üzenetére


kerekfej
addikt

Szerintem az első és az utolsó NFS amiért érdemes volt pénzt kiadni az a Porsche 2000/Unleashed volt.

(#21355) anulu


anulu
félisten

ezúton jelezném a Tisztelt Nagyérdeműnek, hogy a 3.55 - 3.41 downgrade valóban működik, tesztelve

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21356) heihachi válasza Gebriel (#21348) üzenetére


heihachi
addikt

Emlékszel a SHIFT-nél mennyire nem értettem egyet veled? Na most viszont legalább ugyanannyira egyet értek veled :K

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21357) Mazsika válasza anulu (#21355) üzenetére


Mazsika
őstag

slimmel is?

Dáccsika

(#21358) anulu válasza Mazsika (#21357) üzenetére


anulu
félisten

azt írták, hogy ha gyárilag 3.50 vagy 3.55-ös a gép, akkor tilos nekiállni, mert brick-eli. az enyém valami 1.30-al került hozzám, vagy valahogy így.
slimnél esélyes, h service mode-ban ragad.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21359) anulu


anulu
félisten

amikor elindítom a gépet, a 2 usert megtalálja, de mindkettő mellett kis * van bal oldalt. az mit jelent? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21360) Gebriel válasza heihachi (#21356) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen, igen emlékszem azt elfelejteni. :D
Örülök, hogy most egy a véleményünk. :DD
Jó kis játék ez.

(#21361) olbaidhun válasza anulu (#21358) üzenetére


olbaidhun
őstag

Gyári 3.5 slimet "fúrtam" este, és még aznap splatterhouse játékomból is készítettem egy biztonsági másolatot.. Szóval nincs brick! Mondhatom méltó a játék az elődjeihez! Qvanehéz, de látványos, amikor a saját leszakított testrészeiddel vered ronggyá a szörnysereget.. :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21362) anulu válasza olbaidhun (#21361) üzenetére


anulu
félisten

akkor ok, és gz :)
kinti fórumokon jópáran sírnak, h service mode-ban maradt a gépük és nem tudnak vele mit kezdeni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21363) anulu válasza olbaidhun (#21361) üzenetére


anulu
félisten

ez stílusilag horror? csak a homepage-t néztem meg, de ott erősen csöpög a ketchup :DDD mi volt az előd?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21364) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Srácok, hogy lehet ps3on előhozni a szervízmenüt?
Üzemórára volnék kiváncsi.

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21365) anulu válasza Nagy_Matessz (#21364) üzenetére


anulu
félisten

biztos akarod te azt? nem tudni, hanem a service mode-ot...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21366) Mazsika válasza olbaidhun (#21361) üzenetére


Mazsika
őstag

de szerintem downgradelni már nem lehet... cfw nekem is ment...

Dáccsika

(#21367) anulu válasza Mazsika (#21366) üzenetére


anulu
félisten

szerintem meg de :)

még mielőtt felmerülne: tesztelve a dolog, 3.55 -> 3.41

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21368) Nagy_Matessz válasza anulu (#21365) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Hát ha vesz az ember egy használt ps3at jó volna tudni hogy mennyit ment a vas.

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21369) anulu válasza Nagy_Matessz (#21368) üzenetére


anulu
félisten

részemről pedíg csak olyan módszert ismerek, amikor downgrade alatt rakod be service mode-ba. azt pedíg csak erős idegzetűeknek / gyomrúaknak ajánlom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21370) Nagy_Matessz válasza anulu (#21369) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Hm, és akkor nincs olyan lehetőség sem hogy ps3 Fat azokon van 4USB elől, rákötöd pcre és valami programmal kiolvasni az üzemidejét?
Szervízben ezt hogy csinálják?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21371) szasanyi


szasanyi
félisten

Nincs arról hír valahol, hogy a PS3 gamek is kapnak-e a közeljövőben magyar feliratot mint az X3260 (és PC) játékok jó része? Nem kekeckedésképpen, de az árába éppen beleférne... szerintem. :U Van jó pár játék, ahol elmarad a teljes játékélmény, mert ahhoz pontosabban kellene érteni a story-t is (ugye nem mindenki beszéli olyan szinten az angolt), és van ahol legalább is megkönnyíteni a játékot.
Talán egy kezemen meg tudom számolni, mennyi jelent meg így. Aztán jön pölö a Mass Effect 2, amit el sem kezdenék magyar felirat nélkül, de ugyanígy voltan a Heavy Rain-nel is.

(#21372) anulu válasza Nagy_Matessz (#21370) üzenetére


anulu
félisten

szervízben betolják service mode-ba...
nem tudok róla, h lenne

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21373) Nagy_Matessz válasza anulu (#21372) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Na oké de hogy lehet betolni szervíz üzemmódba? Mik a lépesek?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21374) anulu válasza Nagy_Matessz (#21373) üzenetére


anulu
félisten

fogsz egy downgrade képes jailbreak usb sticket, rárakod a downgrade .self és az új firmware .pup file-t, beletolod, és restart útán service mode-ban marad, amíg a finalize .self-et nem indítod el.
röviden: kibontva bonyolultabb, valamint sorry, linket itt nem adok, mert kétséges az együttműködése az alapelvekkel.

amúgy meg, ha rendesen megy, és nem vagy a mélyében, akkor - én azt javaslom - ne akarj ezzel foglalkozni, lehet, h service modeban ragad, és akkor nem igazán használható (játékok pl nem indulnak

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21375) Nagy_Matessz válasza anulu (#21374) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Értelek :)
Gondoltam van ennek is olyan opciója hogy a kontrolleren nyomok valami kombinációt és akkor bejön automatikusan egy ablak amin kiír vmi értéket mint pl egy Plazma tévénél.

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21376) blazsey2 válasza szasanyi (#21371) üzenetére


blazsey2
senior tag

Szerintem nemigen várható felirat semmi komoly játékhoz.
Ez nekem is szívfájdalmam,ezért irigylem a box tulajokat,ott elég komolyan hoznak ki feliratos játékokat.
Sony nem foglakozik velünk, túl kicsi piac vagyunk nekik.
Ezért nincs magyar store sem.

PSN ID:blazseydr

(#21377) szasanyi válasza blazsey2 (#21376) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez szívás, én mondom. Az esetek többségében drágábban vehetjük meg a PS3 játékokat mint sok más országban - mondjuk ahol anyanyelvi szinten beszélik az angolt -, és még csak sem opcióként (választható, letölthető változatban) sincs magyar nyelvi támogatás (2-3 kivételtől eltekintve). :(((

(#21378) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Ti jártatok már úgy, hogy egy blu-ray filmet (avatar) nem olvasott be a meghajtó? A lemez biztosan jó, mert más ps3 simán viszi. Nekem is csak ezzel a lemezzel van bajom. Bár sok film még nem fordult meg nálam. De ez is bosszantó.
Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv: Katsu

(#21379) olbaidhun válasza anulu (#21363) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ez a játék mondható a gow elődjének.. stílusát tekintve mész előre és mindenkit legyaksz, de lehetőleg véresen!

A Nagy előd valamikor nagyon régen, arcade gépen ütötte a 90es évek elejét.. korának megfelelő grafika, kicsi péntek13 beütés és hamisítatlan, korabeli nehézségi szint: elképesztően-Qva nehéz..

Cirkuszba mentem tesóval, mikor hirtelen leragadtam a villogó, tomboló gép előtt. A kis forgózásra szánt pénzemből hamar apró lett, amit hamarosan elrabolt a gép tőlem.

De jött egy csapzott, rokkerpalánta és egy marék huszasból kivégezte a gamet. Na akkor nem kellett volna mellette álldogálnom, ez volt az egyik meghatározó játékélményem.. és nincs megállás.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21380) Djuree válasza blazsey2 (#21376) üzenetére


Djuree
félisten

ezért nyomom én pc-n amihez van magyarítás, pl. rpg-ket :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21381) james008bond


james008bond
őstag

Hali!
Meg tudjátok ondani, hogy a vékony PS3 verziók ( hdd nagysága ) között van-e más különbség, mint anni a fat ps3-ak esetében? Illetve, a slim esetében is ki lehet cserélni nagyobbra a hdd-t? Ha igen, milyen típusra ( Sata-II, 2.5 "? ) és max mekkorát kezel le?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#21382) anulu válasza james008bond (#21381) üzenetére


anulu
félisten

tapasztalatok alapján 500-as 2,5" 5400 rpm vinyókat viszi, nagyobbakat passzolom. nem hiszem, h vészesen nagy különbségek lennének, már ha vannak egyáltalán

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21383) anulu válasza olbaidhun (#21379) üzenetére


anulu
félisten

aaaaaha :D jó lehet :D

nekem játékteremben a Sega Rally volt meghatározó :) (nem, nem vagyok annyira fiatal, csak valahogy a többi annyira nem fogott meg ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21384) kerekfej válasza Katsu (#21378) üzenetére


kerekfej
addikt

Gondolom FW3.50->3.41 DG volt előtte és nem voltál elég körültekintő. Blu-Ray Fix kell!

(#21385) Katsu válasza kerekfej (#21384) üzenetére


Katsu
aktív tag

Hali,

Semmi ilyesmit nem csináltam. Amióta megvan a konzolom, azóta csak a hivatalos frissítések mentek fel netről. De egyik FW sem játszotta eddig le.
3 hónapos slim ps3-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#21386) knorbi77 válasza james008bond (#21381) üzenetére


knorbi77
tag

Semmilyen más különbség nincs köztük, csak a HDD mérete. :)
És igen SATA 2(vagy 1), 5400rpm, és igen 2,5" notebook-vinyókat kezel, ha minden igaz 750 GB-ig.

[ Szerkesztve ]

(#21387) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tőle vásárolt már valaki ? [link]

(#21388) Gebriel válasza v!ct0y (#21387) üzenetére


Gebriel
veterán

A legmegbízhatóbb :K :K :K

(#21389) Mazsika válasza v!ct0y (#21387) üzenetére


Mazsika
őstag

már mások vásároltak, de semmi negatív tapasztalat nincs vele kapcsolatban! szóval nyugodtan vásárolhatsz!

Dáccsika

(#21390) tomgabor válasza v!ct0y (#21387) üzenetére


tomgabor
senior tag

Nála jobbat nem találsz.

Más: akinek itt T-kábeles net-je és kábel tv-je van írhatna egy privit mert lenne pár kérdésem.
Köszönöm!

(#21391) v!ct0y válasza Gebriel (#21388) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ha aktiválom akkor van valami limit, hogy pl 3 hónapon belül le kell vásárolnom vagy valami ilyesmi ?

(#21392) anulu válasza v!ct0y (#21391) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal nincs

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21393) kelzsoca válasza v!ct0y (#21391) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is úgy tudom, hogy korlátlan ideig felhasználható.

https://vertigostore.eu

(#21394) szasanyi


szasanyi
félisten

Néztem Dead Space 2-ről készített trailereket.... hááááát nekem már az első rész is idegölő és húzós volt, de ez még brutálisabbnak néz ki. :B Isaac miért nem inkább olyan harci robottal megy, mint mondjuk az AVATAR-ban van? Besz@rás az lesz, már látom.... lőszer meg igen kevés. :D

[ Szerkesztve ]

(#21395) Nagy_Matessz válasza szasanyi (#21394) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Dzsátúbén van fent egy ilyen videó sorozat a Dead Space 1ről, amerikai srác tolja így este, mellette ül a barátnője és éjszakai kamera veszi őket :)
Hát kegyetlen, egyes részeknél milyen pofákat vágnak.

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21396) Gebriel válasza szasanyi (#21394) üzenetére


Gebriel
veterán

Az első rész magyar feliratos?

(#21397) Edgeri válasza v!ct0y (#21387) üzenetére


Edgeri
senior tag

Megbízható, én már 2x vettem tőle, és nincs időhöz kötve.

Üdv, Edgeri

(#21398) Edgeri válasza Gebriel (#21396) üzenetére


Edgeri
senior tag

Igen az. Sajnos a 2. részben már nem lesz magyar felirat (állítólag), amit nem is értek, hogy miért :W

Üdv, Edgeri

(#21399) Nesztovidis válasza Nagy_Matessz (#21364) üzenetére


Nesztovidis
tag

Látom tényleg kiváncsi voltál rá, amúgy sikerült megtudni? Mert lehet engem is érdekelne. ;]

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#21400) szasanyi válasza v!ct0y (#21387) üzenetére


szasanyi
félisten

És ezek jó árak? :F Hol lehet megnézni, mennyibe kerül legális, számlás helyen, ahol semmilyen kockázat nincs? Igazából ez az erőleutalásos biznisz nem kedvencen, sok élnek nagyon jól belőle. :((
Persze ezzel nem azt mondom, hogy... de az egészséges bizalmatlanság hiánya általában sokba szokott kerülni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.