Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) mrhitoshi válasza DM-Fan (#34999) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A PC-t, játékok miatt hoztam fel, de ugye ez igényeknek megfelelően változik. Most éppen Steamen vásárolgatok, illetve Originen (Orginen nincs régiózár. :C ), és meglepően olcsóbb, mint ha PS3ra vásárolnék, a grafikáról nem is beszélve. De azért a PS3-t sem vetem meg.
Mondjuk én ilyen szempontból igénytelen vagyok, hogy mi mennyit fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35002) DM-Fan válasza mrhitoshi (#35001) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A fogyasztás csak egy szempont a sokból (akár játéknál, akár filmnézésnél), ahogy láthattad, illetve ahogy magad is írtad. :K Jöhetne már az új konzolgeneráció.

Get Moded!

(#35003) leslieke válasza FefeeX (#34989) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem, nem játszotta le a 3D BD ISO-t. A körülmények: Ubuntun futó miniDLNA és PS3 Media Server. A PC és a PS3 egy routeren keresztül kábelen látja egymást. miniDLNA esetében csak a főkönyvtár látszódik, utána semmi. PS3 Media Server már látja, hogy az ISO fájlt is, de nem tudott vele mit kezdeni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35004) jookomak válasza DM-Fan (#35002) üzenetére


jookomak
őstag

Neked nincs véletlen fogyimérőd? Ha igen, le tudnád mérni a ps3 fogyasztását idle, bd, és játék közben?

(#35005) DM-Fan válasza jookomak (#35004) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnos most épp nincs itthon ilyen műszerem, de anno mikor egyszer rámértem játék alatt, akkor bizony környékezte a 200 W-ot. Itt van egyébként a táblázat az egyes modellek tápegységeinek teljesítményfelvételével. Lehet látni, ahogy a CPU/GPU csíkszélességének csökkenésével csökkentették a teljesítményfelvételt is.

Itt meg egy táblázat a fogyasztási adatokkal különböző modelleknél, különböző szituációkban. Ezek szerint az újabb modellek már "csak" 70-80 W-ot kajálnak BD-lejátszás alatt. Az még mindig közel tízszerese egy asztali lejátszó teljesítményfelvételének. :N

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35006) Gebriel válasza DM-Fan (#35005) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem akarok kötekedni, de ilyen High-Tech cuccoknál a W-t fogyasztást nézni, nem olyan mintha egy 7es BMW vagy egy A8 Audi-nál azt nézni, mérni, hogy mikor fogyaszt kevesebbet :F

[ Szerkesztve ]

(#35007) DM-Fan válasza Gebriel (#35006) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ahogy láthattad az érveket, a fogyasztás csak egy volt a sok közül, amit említettem a PS3-mal szemben, sokkal nagyobb gondok is vannak vele ezen felül, mint média-/BD-lejátszóval, amivel szinte mind tisztában vagyunk.

De nem értem, hogy egyébként miért ne számítana, hogy mi mennyit fogyaszt. Ilyen szinten már nagyon is sokat számít! Nem attól lesz high-tech valami, hogy sokat fogyaszt, sőt, itt pont fordítva: ha a 10 W teljesítményű médialejátszó helyett mondjuk PC-t, a kb. megint 10 W teljesítményű BD-lejátszó helyett PS3-at használnék filmnézésre, jópár 10 eFt-ot buknék a dolgon évente, ami nekem igenis számít, pont ezen összegekből tudom megvenni ezen eszközöket, amelyek viszont jóval jobb minőséget produkálnak és esztétikailag is jobban mutatnak a TV alatt a nappaliban, mint egy PC. Ráadásul ugye a dedikált eszközök sokkal jobb minőségben és sokkal gyorsabban, egyszerűbben, könnyebben kezelhetően elvégzik ugyanazt, mint a többet fogyasztó univerzális eszköz. Itt rég nem olyan hülyeségekről van szó, amit egyes korlátolt zöldek szajkóznak, hogy húzd ki a telefontöltőt, vagy húzd ki az eszközt, mert standby-ban is fogyaszt. Na, annak tényleg nincs értelme. A dedikált eszközök használatának viszont nagyon is van, mert adott esetben havi 100 kWh különbség már bizony közel 5 eFt és ugye nem mindegy az sem, hogy milyen minőségű, illetve mennyire funkcionális eszközt használsz,

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35008) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

megy a beszélgetés a több százezres cuccokról,többeknek van is és közbe fennakadás van a fogyasztáson és azon a havi 1300ftos többleten...ilyenkor dobja le az agyam a szíjat....

[ Szerkesztve ]

(#35009) MrPG8 válasza WhiteWalker (#35008) üzenetére


MrPG8
aktív tag

hát válság van, egyik héten új hangrendszer, másik héten be se kapcsolom ps3mat mert 200Ftomba kerülne :D

[ Szerkesztve ]

(#35010) ldave válasza WhiteWalker (#35008) üzenetére


ldave
félisten

Lehet hogy sötétzöld duma, de akkor is. Ha mindenki csak pár kWh spórolna meg évente, már az is rengeteg energiamennyiség lenne az egész Földre nézve és emiatt van igenis értelme, nem pedig egyénileg.

A Slime draws near! Command?

(#35011) WhiteWalker válasza ldave (#35010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szép gondolat ez a green peaces duma elméletben,de nem erről volt szó,hanem a spórolásról :D

[ Szerkesztve ]

(#35012) DM-Fan válasza WhiteWalker (#35008) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem meg azon dobja le az agyam az ékszíjat, hogy egyesek mit nem képesek azon megérteni, hogy sokunknak úgy jön össze a pénz a drágább cuccokra is, hogy az ember ott fogja meg a pénzt, ahol tudja. Evidens, hogy a rezsiköltségeken tud az ember a legtöbbet spórolni, mivel a legtöbbünknek ez az egyik legnagyobb kiadása. Persze, akinek még a szülők fizetik (ezt is), annak nyilván nem tétel, de nekünk bérből és fizetésből élőknek ezek jelentős tételek - nekem legalábbis évente sok-sok 10 eFt-os tétel. Magam is éveken kereszüli spórolás eredményeképpen tudtam megvenni a cuccaimat, nem értem, mit lehet olyan nehezen megérteni azon, hogy miután megvette az ember, akkor azok után is ugyanúgy takarékoskodna, mint előtte, adott esetben azért is, hogy visszapótolja az elköltött pénzt. Ráadásul pont azzal spórolok, hogy a már megvett, jobb készülékeket használom, úgy fogyasztok kevesebbet, hogy nyerek is vele akkor meg miért is ne tenném? Ja, hogy az a baj, hogy számon is tartom. Hát, erről szól a tudatosság, bizonyos életkor fölött ez jön.

De mondom: egyik érv volt csak a sok közül, látom többeknek sikerült kiválóan megragadni a lényeget. :W

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35013) #79125504


#79125504
törölt tag

Zombihentelés szempontjából ezek közül melyik a legjobb játék (pl:játékélmény) ?

Dead Island Game of the Year Edition

RDR: Undead Nightmare

Dead Rising 2: Off the Record

De ha tudtok ajánlhattok jobbat is :)

[ Szerkesztve ]

(#35014) FefeeX válasza WhiteWalker (#35008) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát komám, ha csak nem születtél tejfelbe, vagy nem lesz óriási szerencséd, ezzel a hozzáállásoddal örülsz majd, ha kijössz minden hónapban az akkori fizetésedből... Tudom, hogy nagy divat fikázni akinek több van, de hidd el, sokan kevesebből indulnak, mint az átlag, csak okosan rakják össze, és nem cseszik el a pénzt erre-arra.

(#35015) Bogyi007 válasza FefeeX (#35014) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elhiszem és igazad is van, de én inkább havonta fizetek egy ezressel többet áramra s használom a Ps3-at arra a nehány filmre mint inkább kivárjam hogy összejöjjön egy normális minőségibb asztali lejátszóra a lé. Havi ezrest figyelembe véve mire összejönne egy player addigra már elavult lesz a technika s más lesz már a szabvány. :-D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35016) DM-Fan válasza Bogyi007 (#35015) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nyilván ez is egy szempont. De aki ugye komolyabb rendszer építésére adja a fejét, mert mondjuk jóval többet néz filmet, mint aki szinte csak játszik, annak ugye nagyon is alternatíva egy asztali lejátszó, ami meg ugye nem százezres, de még csak nem is ötvenezres tétel, nem egy elérhetetlen dolog, pláne, ha nem csak a villanyszámlán tudsz spórolni. A spórolás ezek után meg már automatikus a lejátszó használatával. Én sem figyelem rettegve a villanyórát, elég sokat megy a rendszer, a végén meg kijön, ami kijön, de azt konstatáltam, hogy mióta célhardvert használok, azóta jóval kevesebb energia fogy ugyanannyi tartalomfogyasztásnál, ráadásul jobb is az élmény. Nyilván nem egy plazma és egy LCD teljesítménye közötti pár 10 W fog nagy különbséget eredményezni a villanyszámlán (emiatt kár a kevesebbet fogyasztót választani), de az mondjuk már nem mindegy, hogy miközben a PS3 és az azt kiszolgáló PC együtt felvesznek kb. 300 W-ot, addig a médialejátszó belső HDD-vel felvesz 15 W-ot és még ráadásul trükközés nélkül is megy vele minden, jobb minőségben. Márpedig jó médialejátszó is van már 20 eFt-ért is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35017) james001 válasza #79125504 (#35013) üzenetére


james001
veterán

Undead Nightmare-rel játszottam még régen,nem rossz bár kicsit unalmas volt számomra egy idő után. Dead Island szintén,bár lehet csak én voltam a hülye hogy nem tudtam merre-hova-mit :D
Dead Rising meg nagyon állat,ökörködni nagyon lehet benne,szóval az se egy "vérbeli" zombis játék akar lenni.
De én utóbbit ajánlom,abban van élmény az biztos :D

Am nincs itt valaki aki esetleg még nyomja a Ninja Gaiden Sigma 2-őt és nagyon jó benne? :D Kéne egy kis segítség Team Mission-ben. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35018) leslieke válasza DM-Fan (#35016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Samsung TV topikjában is erről meg a "vita", hogy kell vagy nem kell külső lejátszó. A mai TV-k beépített lejátszói elég sok formátummal elboldogulnak. Nekem se kéne a PS3 mellé még egy asztali lejátszó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35019) MrPG8 válasza #79125504 (#35013) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én egyedül a Dead Islandhez tudok hozzászólni. Szerintem szörnyű jatékélményben. A story nem lenne rossz, de elég monoton az egész. Én azt nagyon nem ajánlom, a többiről nem tudok nyilatkozni.

(#35020) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nem fikázásból írtam,mert én is spórolás által tudtam megvenni a ps és box konzolt ( és igen úgy hogy az ebédem a melóhelyen 2 zsömle+ májkonzerv) , tudom mit jelent spórolni :U
pont olyan mint hogy sokan megveszik a plaza vagy lcd tv-t és nézik rajta a kamerás filmet....

a mondani való átjött,csak ez a rész szúrt szemet...de részemről off end :R

[ Szerkesztve ]

(#35021) Bogyi007 válasza leslieke (#35018) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor ne is írjam hogy a lemezes filmeket leszámítva a Ps3 nincs is használva médiafronton nálam? ;-)

Elég okos a Samsung Smartom. B-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35022) DM-Fan válasza leslieke (#35018) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez meg nem is kérdés: egyértelműen kell a külső lejátszó a minőségi lejátszáshoz. Ugyanis egyik TV beépített lejátszója sem tudja kadenciahelyesen, natívan lekezelni a 24p anyagokat (kvázi az összes HD-anyag ilyen), azokat ugyanis 60 Hz-re force-olják és interpolálnak, amitől változik a film kadenciája, sebessége, artifaktok jelennek meg, vagy adott esetben megjelenik a 24p judder. Arról nem is beszélve, hogy közel sem biztosított a teljes formátumkompatibilitás, illetve a HD-hangok kezelése is probléma. Ezért is mondjuk mindig a TV-s topic-okban, hogy aki komolyan gondolja a filmnézést, az felejtse el ezeket a beépített lejátszókat, az maximum sorozat/Divx nézésre lehet megfelelő.
Ha már kifizetsz 100-200 eFt-ot (vagy többet) egy minőségi TV-re, akkor ne azon a 10-20 eFt-on mújon, amib egy külső médialejátszó kerül, hogy makulátlan legyen a lejátszás és ne kelljen idegeskedned, hogy megint nem megy a dolog!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35023) DM-Fan válasza DM-Fan (#35022) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ja, és mielőtt felmerül: a PS3 is csak BD-ről (tehát lemezről) tudja a 24p lejátszást, fájlból, Media Server-ről bizony keményen 60 Hz-re force-ol mindent, ami ugye nem jó. Én többek között ezért is szakítottam vele, meg a sok egyéb kellemetlenség miatt. Pedig mindez már egy tizenpárezres médialejátszónak sem ügy. Sajnos a PS3-on ilyen tekintetben volna mit csiszolni.

Get Moded!

(#35024) MrPG8 válasza DM-Fan (#35023) üzenetére


MrPG8
aktív tag

A Sony direkt nem csinálja meg ezeket, mivel általában ezek az mkv-k meg avi-k nem legálisan megszerzett filmek/vidik.

(#35025) DM-Fan válasza MrPG8 (#35024) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Aham, és akkor mivel magyarázod, hogy a Sony BD-lejátszók és egyes TV-k viszont gond nélkül megnyitják az mkv-fájlokat? Igaz, hogy a TV-k ott sem kadenciahelyesek, de legalább mennek, a PS3 viszont mai napig nem. Pedig abban biztos lehetsz, hogy ez csak firmware kérdése. Tudom én, hogy a Sony gyermeke a BD, de akkor miért ilyen következetlen?
Egyébként meg az mkv csak egy konténer, abba ugyanúgy magad is kódolhatsz házi videót is. Ez ugyanolyan jogi nonszensz, mint hogy itthon hologramos címkét raknak a nyers lemezekre, mert előfeltevéssel élnek, hogy úgyis jogsértéshez használod. A DivX-et egyébként meg viszi, az akkor miért esik más megítélés alá, abban is terjed az illegális tartalom és a Sony DVD-t is forgalmaz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35026) leslieke válasza DM-Fan (#35025) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dupla eladás: egy a játékhoz, egy a filmekhez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#35027) MrPG8 válasza DM-Fan (#35025) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Marketing miatt. Beharangozzák milyen isten a PS aztán ha kicsit is értesz hozzá akkor rájössz hogy mégsem... Akkor elkezdesz keresgélni rendes lejátszót és jobb esetben Sonyt veszel.

[ Szerkesztve ]

(#35028) DM-Fan válasza MrPG8 (#35027) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jól látjátok, magam is ezt szoktam erre válaszolni. :K

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35029) WhiteWalker válasza DM-Fan (#35028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

talán egy picit túlhaladt rajta a technológia...majd a ps4 :))

(#35030) DM-Fan válasza WhiteWalker (#35029) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Játékok tekintetében lehet, hogy túlhaladottá vált a PS3, de filmnézés kapcsán azért bőven kiszolgálna minden igényt ma is hardveresen, ha normálisan állna a Sony a firmware-kérdéshez. Mindent vinne, még a 3DBD-t is, bőven elég hozzá a vas, hiszen lemezről is tudja mindezt. Ha a hozzáállás nem változik, akkor viszont a PS4-nél is ugyanez lesz a helyzet.

Get Moded!

(#35031) ldave válasza DM-Fan (#35030) üzenetére


ldave
félisten

Next-gen nagy nyertese lehet, aki kicsit nyitottabban áll a gépéhez, ebben jelenleg az MS tűnik jobbnak.

A Slime draws near! Command?

(#35032) szasanyi válasza ldave (#35031) üzenetére


szasanyi
félisten

És ami még nagyon fontos, hogy melyik lesz technológiailag olyan, hogy valóban nextgen lesz! Mert a PS3 igazából nem úgy sikerült, bármit is mondd(ott) és marketingel(t) a SONY.

(#35033) MrPG8 válasza szasanyi (#35032) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Elvileg megpróbálják "összehangolni" a két konzolt, hogy könyebb legyen a multicímek fejlesztése. Az más kérdés, hogy ez sikerülni fog-e nekik.
Hát igen, nem igazán jött össze a FullHD-s gaming PS3 terén. :)

[ Szerkesztve ]

(#35034) szasanyi válasza MrPG8 (#35033) üzenetére


szasanyi
félisten

Egyrészt az sem, másrészt a teljeskörű médialejátszás sem, valamint már a 720p-s grafika mellett is súlyos csorbát szenvedett a framerate és/vagy részletesség a játékok többségénél.
A visszafelé kompatibilitás a másik problémakör, ami - attól félek - valszeg a utód esetében is jelen lesz. :U

(#35035) MrPG8 válasza szasanyi (#35034) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát igen, azt már tudni, hogy a visszafelé kompatibilitás nem lesz prioritás.
Bár nekem személy szerint ez nem szempont.

(#35036) WhiteWalker válasza DM-Fan (#35030) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

talán ez sem véletlen,hogy szoftveresen nem fejlesztik...vegye a nép az újabbat... :(((

(#35037) Wolves#13


Wolves#13
tag

Üdv!

Segítsetek légyszi! Van egy joy-om tegnap elkezdte azt csinálni, hogy kiírta, hogy merülőben van, feltettem tölteni és csak az 1. csík mozog, az is kb 20mp-ig. Tönkrement vagy mit tudok vele csinálni?

(#35038) mrhitoshi válasza szasanyi (#35032) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ha a fejlesztők nem állnak át a heterogén programozásra, és mondjuk az új konzolgenerációban mondjuk nem AMD GCN-es GPU kerülne, akkor el lehet felejteni a konzolt.
Mondjuk a PS3 már 2006-ban is ebbe az irányba tartozott(ik), már amennyire, de a fejlesztőkön műlik minden. Az exkluzív címek nem véletlenül néznek ki úgy, ahogy. :K

(#35010) ldave: haha. Erről szépen lehetne sorolni, hogy miért nem a fogyasztó a hibás. :))

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35039) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok, szerintetek érdemes várni karácsonyi előtti időszakig PS3 vásárlással? szokott a Sony (vagy a PS3 bizonyos forgalmazói) akciózni?

Avanti Roma

(#35040) DM-Fan válasza sasa134 (#35039) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez a konzol nemigen lesz már olcsóbb újonnan. A 160 GB-os Slim-et konkrétan 55 eFt-ért haza lehet vinni, ami olyan szinten nevetségesen olcsó ahhoz képest, hogy milyen hardver van benne, hogy már az nagyon durva ráfizetés a Sony-nak. Csak a Cell proci, mint hardver értéke kb. ennyi. Szerintem nagy áresésre ne számíts, inkább egy-két bolt egyedi akciója jöhet szóba, max. pár ezer forintnyi engedménnyel, esetleg ugyanennyiért ajándék játékkal.

Get Moded!

(#35041) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy van nálam egy ps3 fat 60gb gép
scart kábelel szeretném használni és a szinek nem igazán jók olyan mint ha 8 bit be lenne és igy rossz a minősége a képnek is
mi lehet a probléma ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#35042) dvd_R+ válasza dvd_R+ (#35041) üzenetére


dvd_R+
őstag

közben csináltam képet a problémáról [link]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#35043) sonynex5nd


sonynex5nd
csendes tag

Sziasztok a segítségeteket kérném, lehet, hogy rossz topicba írok de talán ez pörög a leggyorsabban.

A problémám:
Eddig az Ínvitelnél voltam Internet előfizető egy (8192/512) – es sebeségü ADSL nettel. Ebből a sebeségböl PC-n mérve maradt kb. (6900/412) 20-as ping mellet. Playstation 3-on bemérve meg (5600/128) maradt csak. A Playstation 3-on játszva a Modern Warfare 3 nál nagyon nagy hátrányba voltam a kicsi feltöltési sebesség miatt, nagyon neheze tudtam csak leszedni az embereket, szemtől szembe többnyire esélyem sem volt.
Azért hogy ezen is javítsak átmentem egy másik szolgáltatóhoz, aki nagyobb feltöltési sebességü kábeles nett-et (8192/2048) kínált a lakhelyemen. Az új nett-el Budapestre PC-ről rámérve (7710/1900) sebesség maradt 7ms ping mellet. Nyugat-Európára is rámérve szinte mindenhol 40-45 ping alatt vagyok. Playstation 3-on mérve 6900/1600 sebességem marad. Ez több mint tízszeres feltöltési sebesség a korábbi Inviteles nettemhez képest PS3-on.
Ennek ellenére az Mdoern Warfare 3 szinte játszhatatlan, olyan LAG-ot kaptam a nyakamba, hogy az hihetetlen. Gyakorlatilag van úgy, hogy nem tudok, bemeni egy ajtón, futás közbe két-három métereket dobál jobbra-balra hátra vagy előre. Szinte játszhatatlan. A korábbi nettemmel soha nem volt Lag, viszont ott meg nagyon nagy késésben voltam.
Szerintem valami router vagy hálózati bealítási problémám lehet, ha valakinek van valami ötlete, az segíthetne, hogy milyen bealításokat kéne megnéznem vagy bealítanom.
Előre is kösz a segítséget.

A kábelmodem típusa: ARRIS TM601B
A router típusa: Dlink DIR600
A kábel nett típusa: DHCP Connection
Az eszközök kábelel vannak összekötve, nem Wi-Fi –n csatlakoznak egymáshoz.

(#35044) WhiteWalker válasza dvd_R+ (#35041) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

lehet a kábel a hibás,próbáld meg másikkal vagy hdmivel...

(#35045) Gebriel válasza sonynex5nd (#35043) üzenetére


Gebriel
veterán

Mindig laggolsz?

(#35047) Def26 válasza sonynex5nd (#35043) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom, hogy van e lehetőség a szerverkeresőben rászűrni, hogy csak eu szerverekre rakjon. Illetve ha jól emlékszem van ps3 -on is egy ilyen net teszt szerű valami, ami kidobja, ha van valami probléma a nettel. Anno nekem is volt problémám és pár portot kellet megnyitnom a routerben, azóta semmi gond nincs. Igaz ma ps3 -am sincs, de anno ez megoldotta problémám.

Egyébként mi lemértük, és netes játékhoz, 50kB/s bőven elég. Tehát nem hiszem, hogy a neted feltöltési sebessége lenne a probléma.

Nézd meg, hogy ezek a portok nyitva vannak e. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35048) sonynex5nd válasza Def26 (#35047) üzenetére


sonynex5nd
csendes tag

Szia sajnos az MW3-ban nincs olyan szűrő hogy csak EU szerverre rakjon (a Black OPs-ba volt). A PS3 -on futtatott teszt nem ir hibát, és a NAT-Type is 2-es értéken van. Ezenkivül a játékon belül a netthez az OPEN értéket irja ki, igy nem kell megnyitni a portokat. Egyébként probáltam ugy is hogy a DMZ be volt kapcsolva ugy sem lett jobb.

(#35049) Def26 válasza sonynex5nd (#35048) üzenetére


Def26
félisten

Ha 2 féle netet próbáltál, amihez gondolom más router is van. Gondolom más kábelen is jön be a net. Akkor csak egy dolog marad, ez pedig a ps3.

Biztos nincs semmi más a hálózaton ami lassítani a forgalmat?

Ezt még trappold végig, több ötletem nincs.
Port Forwarding PS3 Call of Duty - Modern Warfare 3 on the Dlink DIR-600
"PS3 Call of Duty - Modern Warfare 3 requires you to forward the following ports: 80-81,443,3074-3075,3478-3479,3658,5223. "

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35050) dvd_R+ válasza WhiteWalker (#35044) üzenetére


dvd_R+
őstag

ugyan ezzel a kábelel 1 masik ps tökéltesen megy

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.