Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Mazsika válasza anulu (#21449) üzenetére


Mazsika
őstag

hákolt? az mit jelent? moddolt? (amúgy slimeken megy mindegyiken, nincs panasz rájuk!)

Dáccsika

(#21452) anulu válasza szasanyi (#21450) üzenetére


anulu
félisten

holnap szétdobom, azt megnézem, h milyen eprom-on van. ha kiszedhető, akkor bontott 256 megásat próbálok szerezni. egyébként tényleg csak papírnehezéknek jó :(

javítani lehetne, ki kell küldeni franciákhoz, 56e + áfa + postaköltség. ennél az új olcsóbb volt

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21453) anulu válasza Mazsika (#21451) üzenetére


anulu
félisten

LV1/LV2 hypervisor patch van benne.

mellesleg amíg nem derül ki, h hogyan és miként követi nyomon távolról a Sony a futtatott programokat, ill az előző programok listáját, addíg szerintem meg eboot.bin patchelt dolgokat tolok

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21454) tomgabor


tomgabor
senior tag

Ki gondolta volna? [link]

(#21455) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hajnalban a God Of War 3 végére értem és meg kell hogy mondjam ez a játék tényleg EPIC lett! Aki végigvitte az meg tudná mondani hogy a végén levő videóból kiindulva elképzelhető még valami folytatás?! Érdemes az első 2 részt is végigvinni?(HD-s verziók vannak meg)
Egyre jobban örülök hogy megvettem ezt a konzolt, mert eddig csak 3 játékot vittem rajta végig, de azok nagyon lekötöttek.(Uncharted 1-2, GoW3)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#21456) DM-Fan válasza gyuromoj (#21455) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kb. a 3 legjobb címet vitted végig, úgyhogy ez alapján még nehéz lenne egzakt véleményt formálnod a konzolról, mert mindhárom cím fantasztikus és abszolút a top, ami ezen a platformon elérhető. A GoW 1-2-t is érdemes végigvinned, bár szerintem érdemesebb lett volna azokkal kezdeni (pláne, ha megvannak), mert a 3 után bizonyos téren visszalépés lesz. Folytatás bármiből készülhet, ha meg nem folytatás, akkor reboot vagy előzmény.

Get Moded!

(#21457) szasanyi válasza gyuromoj (#21455) üzenetére


szasanyi
félisten

DM-Fan teljesen pontosan fogalmazott (még ha nem is pont erre gondolt), minden tekintetben: Kb. a 3 legjobb címet vitted végig - így van, mert (a grafikától eltekintve) megelőzi az 1. és 2. rész! GoW 1-2-t is érdemes végigvinned, bár szerintem érdemesebb lett volna azokkal kezdeni - ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.
Aki PS3 konzolt vett, annak amúgy is kötelező az exclusive címek zömével játszani, ha nem is minddel, de a legjobbakkal mindenképp. És a GoW trilógia azok közé tartozik, és most már (HD változat ugye) mindenki számára elérhető, ami az egyik legjobb PlayStation exclusive. :K Persze ez erősen szubjektív vélemény tudom, de én pölö ~3 éve - mikor először toltam végig a GoW 1. majd GoW 2 (PS2) gameket - azt mondtam, hogy ekkora játékélményt még egyik játék sem nyújtott, pedig PC-n már végigtoltam jó párat. :D
Azt elárulhatom, hogy nehézséget tekintve a 3. nagyjából a legkönnyebb. ;]

(#21458) Ronam


Ronam
addikt

friss ps3 tulaj vagyok.tudtok valami helyet ahol olcsón lehet kapni game-ket?zavvi.com-ot ismerem de állítólag ott van hogy elég sok időt kell várni a postára.warezolni egyenlőre nem nagyon akarok a gépen,elég volt hogy 2 boxomat is banolták :D

[ Szerkesztve ]

(#21459) olbaidhun válasza DM-Fan (#21456) üzenetére


olbaidhun
őstag

GoW2-t nem leírni! Ettől függetlenül nem az abszolút top, de még ezen kívül is van pár fantasztikus játék ps-re.. ha "csak" ps van otthon és még csecsemőnek számít a játékos, akkor minden vicc új!

Akcíó stílus, ami elég ütős lett;
"mész előre és gyaksz", némi gondolkozós berakással:

Heavenly Sword

DarksidersAssassin Creed seriesBionic CommandoCastlevaniainfamousResident Evil 5

Jövőben várható, szintén akció kategória:

Uncharted 3

The Last Guardian

Batman: Arkham City

A véleményem szubjektív, ezért nézzetek még pár kedvcsináló videót a listámból! [link]

Másik dolog, ha egyáltalán elbírja a gépetek, érdemes HD-be kapcsolni a gametrailers lejátszást, igaz egyik játék sem készül már full HD-ra és a gyengusz VGA miatt max 720p-s a gépen lejátszott tényleges felbontás, de most őszintén.. kérdezd már meg..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21460) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Oks, tudom, a gow elsősorban grafikai szempontból visszalépés, de mégis ki bánná, ha hasonló grafikával, de megegyező minőségű tartalommal készülnének a mai játékok.. vagy csak egy részük?!

Mostanában sok hírt olvastam az új Tomb Raider-ről is és ott is próbálkoznak egy erős reboot-tal.. nem tudom, hogy mennyire lesz sikeres a dolog.. A fotókat elnézve persze minden rendben halad..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21461) Djuree válasza Ronam (#21458) üzenetére


Djuree
félisten

game.uk, playasia

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21462) szasanyi válasza Ronam (#21458) üzenetére


szasanyi
félisten

Az attól függ... csak új, esetleg újszerű állapotú használt is érdekel? Aztán csak itthon tudsz/akarsz vásárolni, vagy esetleg külföldről is? Ezek a körülmények - többnyire jelentősen - befolyásolják az árakat.

(#21463) Mazsika


Mazsika
őstag

pici reklám... :B

Dáccsika

(#21464) olbaidhun válasza Mazsika (#21463) üzenetére


olbaidhun
őstag

Up neki én ennyiért már nem adnám oda az 1x végigvitt játékomat.. inkább csere, hasonló anyagra! :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21465) kelzsoca válasza Ronam (#21458) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem nézz szét itt hardveraprón, én sajnos nemrég szórtam ki az összes játékom jó áron :)

https://vertigostore.eu

(#21466) Mazsika válasza olbaidhun (#21464) üzenetére


Mazsika
őstag

én is így vagyok vele, de nincs most szükségem semmire, így is van egy pár játék ami potyára porosodik a polcon... :(

Dáccsika

(#21467) Ronam


Ronam
addikt

használt és új játékokat is vennék.már kaptam pár címet de azér szívesen várom még az ötleteket :D.körbenézek majd akkor hardveraprón is

(#21468) Sundesz


Sundesz
őstag

Nekem van egy olyan rossz berögződésem, hogy nem válok meg semmilyen szerzeményemtől, mondhatni gyűjtői perverzióim vannak. :D Exkluzívokat meg semmi pénzért nem adnék el.

Hörcsög Powa'

(#21469) szasanyi válasza Mazsika (#21466) üzenetére


szasanyi
félisten

Inkább ott porosodjon, de nehogy már apróért elkótyavetyéljen. Gondolom nem pár ezer húz ki a pácból... de te tudod. :)

(#21470) Mazsika válasza szasanyi (#21469) üzenetére


Mazsika
őstag

már mindegy... bár gowot nem hiszem hogy eladom, afelől nyugodt lehetsz! :D

Dáccsika

(#21471) szasanyi válasza Mazsika (#21470) üzenetére


szasanyi
félisten

Én megvettem a Lair-t és összesen kb. 2-3 órát játszottam vele (hát nekem nem jött be), aztán nem erőltettem. Azóta a celofánbugyijában pihen, mint porfogó. Elfér ott, félárért vagy még kevesebbért biztos nem adom el - ha esetleg vki cserébe ajánlani olyat ami érdekel és neki meg az kellene, egyedül akkor gondolkodnék a dolgon.
God of War trilógiámtól akkor sem válnék meg, ha új árat fizetnének érte! :Y

[ Szerkesztve ]

(#21472) jookomak válasza szasanyi (#21471) üzenetére


jookomak
őstag

Ebben a generációban a gow mellett még az uncharted, meg a gt5, amit sose fogok eladni.

(#21473) szasanyi válasza jookomak (#21472) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez így van, csak külön nem akartam írni... mondjuk én nem vagyok oda autós játékokért de az egy dolog. Alapvetően az az egyik fontos szempont a konzolválasztásnál, hogy milyen exclusive gamek vannak rá, így még szép hogy azokat begyűjti, végigjátssza és megtartja az ember - legalább is többségében. Máskülönben miért pont PS3 lenne, nem igaz? ;)

(#21474) Djuree válasza jookomak (#21472) üzenetére


Djuree
félisten

én is így vagyok, kivéve a gt5. nagy csalódás számomra, úgyhogy nem lesz megtartva...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21475) kelzsoca válasza szasanyi (#21473) üzenetére


kelzsoca
félisten

még szép hogy azokat begyűjti, végigjátssza és megtartja az ember

Én a magam részéről az ilyen játékokat teljes mértékben kijátszom, tehát platinumra teszem, nem vagyok platina ribanc, viszont nem véletlenül a platinum a 100%-os végigjátszás egy játékban, természetesen vannak elborult trófeák, de általában ezek is teljesíthetőek.

És a játék nem attól lesz feledhetetlen élmény hogy a polcon porosodik, és megnyugvással nézek rá a játékra, esetleg a birtoklási vágyam elégítem ki vele, hanem attól hogy olyan játékélményt biztosít, amit akkor sem felejtek el, ha a játék már nincs fizikailag a birtokomban.

Pár példa erre:

Uncharted I-II
Heavy Rain
God of War I-II-III.

Mivel a kínálat viszonylag nagy, de a nagyszerű exluzív címek ritkán jelennek meg, ezért 1-1 ilyen játékot akár többször is kijátszom, majd azután adom el vagy cserélem el más játékra.

Szigorúan magánvélemény, a gyűjtők ne kövezzen meg érte :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21476) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Nah, végre megjött az új vinnyer :D
Átolvastam a leírást, és nagyjából értem is h mi merr.
Honnan tudok leszedni GYÁRI fw-t?

(#21477) Djuree válasza dudikpal (#21476) üzenetére


Djuree
félisten

talán a sony honlapjáról? :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21478) dudikpal válasza Djuree (#21477) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Jovanna, amikor izgulok ilyen láma kérdéseket is fel tudok tenni :D
Most csinálom a system backupot.
Kérdésem az lenne h ez menti a játékmentéseket is, vagy azt még külön kell leszednem?
Meg a másik, hogy ha netkábel be van dugva, akkor is pendájról kell adagolnom az fwt, vagy leszedi majd magának?

[ Szerkesztve ]

(#21479) anulu válasza dudikpal (#21478) üzenetére


anulu
félisten

menti
pendrive :)

így gyorsban a válaszok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21480) szasanyi válasza kelzsoca (#21475) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem szoktam Platina trófeára hajtani, mert játszani szeretek nem szívni. :D Ellenben többször is előveszek több játékot is, így jó ha kéznél van. Hála istennek, nem kenyérre kell a pénz (egyenlőre, de amerre haladunk ez akár változhat is :O ), így a vásárolt értékénél jóval olcsóbban minek adnám oda. Mert ugye mindenki ócsón akar venni használt holmit, akkor is ha olyan állapotú, mintha tegnap vették volna le a celofánt róla.

(#21481) dudikpal válasza anulu (#21479) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Köszi:)
Hiába írom be az eu.playst... címet, elvisz a spanyol oldalra.
Ha megtalálnám se merném letölteni, nehogy panyolul vartyogjon itt nekem :D
Vmi 5let?

[ Szerkesztve ]

(#21482) dudikpal válasza dudikpal (#21481) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Közben sikerült megoldani a problémát.
Remélem a risztornál sem lesz gubanc.

(#21483) anulu válasza dudikpal (#21482) üzenetére


anulu
félisten

nekem simán ment :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21484) dudikpal válasza anulu (#21483) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Miután rájöttem h nem a PS3 system risztorra kell nyomni, már nekem is :D

(#21485) ako127


ako127
csendes tag

Sziasztok!

Indítottunk egy rövidtávú gameshare group-ot a Mass Effect 2-re és még további 4 kiváló PSN játékra, és lenne még pár szabad hely. A játékok a következők:

- Mass Effect 2
- Dead Nation
- Pac-man Championship Edition DX
- Costume Quest
- Shatter

A US Store-ból vennénk meg, összesen 108 dollár értékben, de így csak $21.60 lenne fejenként (paypal-on keresztül).

Gondolkodjatok el rajta (önmagában a Mass Effect 2 kevesebb, mint 4500 Ft-ért még a hülyének is megéri :)) ), és értesítsetek, ha érdekel a dolog.

Amúgy az ilyesmit közzé lehet tenni az apróhirdetések között?

(#21486) v!ct0y válasza kelzsoca (#21475) üzenetére


v!ct0y
veterán

Heavy Rain-hez nincs valami felirat vagy akármi? Mert én csak ez miatt nem vettem még meg.

(#21487) dhcodoki válasza v!ct0y (#21486) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Egy cipőben járunk...

(#21488) olbaidhun válasza dhcodoki (#21487) üzenetére


olbaidhun
őstag

Angol szótár esetleg?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21489) szasanyi válasza v!ct0y (#21486) üzenetére


szasanyi
félisten

Pontosan. Ahogy korábban én is írtam, a HR tipikusan olyan játék, ahol az angol nyelv - minimum alapfokú - ismerete nélkül (nem pár szó, vagy kifejezés ismerete az alapfok ugye) nem is érdemes nekikezdeni. Mass Effect 2 dettó.

(#21490) v!ct0y válasza olbaidhun (#21488) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja és minden 2. szónál pause és kikeresem :W :DDD

(#21491) kelzsoca válasza v!ct0y (#21486) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos semmi magyar nyelv nem elérhető hozzá!

https://vertigostore.eu

(#21492) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Two Worlds ll

Ismeritek? Ma sikerült hozzájutnom, elég kellemes eddig..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21493) babli


babli
tag

Csak az 5400rpm-s vinyó jó a fat ps3-ba?

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21494) dudikpal válasza babli (#21493) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Elvileg jó a 7200-as is, csak kérdés h van-e értelme?
Vmi 10%-os javulás, plusz ugye a melegedés.

(#21495) kelzsoca válasza babli (#21493) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi értelme másfélét beletenni.

https://vertigostore.eu

(#21496) olbaidhun válasza kelzsoca (#21495) üzenetére


olbaidhun
őstag

A kolléga jól beszél. Nem éri meg vele vacakolni
Dobok is egy pü-t neki gyorsan.

De az angol szótár jobb ha kéznél van! Sokáig nyüstöltem pár oldalát, mire meglett a kellő alap.. ezt máshogy nem lehet megoldani..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21497) v!ct0y


v!ct0y
veterán

BF 1943 al tolja valaki ?

(#21498) ako127


ako127
csendes tag

Kicsit változott a gameshare listánk, itt az új (végleges) játéklista:

- Mass Effect 2 ($60)
- Dead Nation ($15)
- Pac-man Championship Edition DX ($10)
- Costume Quest ($15) + Grubbins on Ice ($5)
- Deathspank: Thongs of Virtue ($15)
- Shatter ($8)

Ez a 6 kiváló játék összesen $128 lenne, de így fejenként $25.60-ból kijövünk. Szerintem a Mass Effect 2 a bolti ár harmadáért már önmagában bőven megéri, hát még ha azt vesszük, hogy 5 másik szuper játékot is kapunk mellé! :C

3 ember számára van egyébként jelenleg hely, szóval ha érdekelne, jobb ha siettek!

(#21499) Djuree válasza olbaidhun (#21492) üzenetére


Djuree
félisten

az 1-et toltam pc-n, szörnyű bughalmaz volt. 2 óra játék után már sebezhetetlen csapatom volt :DDD pedig amúgy jó játék volt, jó hangulat, szép graf, jó területek, csontvázlovon(!)való lovaglás :K mondjuk még így is jobb volt mint a gothic3 :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21500) SaMURaIDrAkE válasza szasanyi (#21457) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Azt azért cáfolnám hogy a 3 a legkönnyebb.
Én megszereztem az összes trófeát a God of War 3-ban a platinával egyetemben és ahhoz végig kellett tolni Titán (Hard) fokozaton és hát néha igen megizzadtam néhány résznél.

Szóval rakd csak feljebb azt a nehézségi fokot és úgy nézd csak meg :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.